c I Teleurstellend gelijkspel SVL Afslag handbal voorspel Ontknoping Harsselaar en Brandsen nieuwe titelhouders BBL Knappe winst SVA-dames Cabaret bij MHCL ■eusder krant Achterveld Tijdens clubkampioenschappen Bowling Bond: SDO verliest thuis met 0-3 Grote opkomst schieten Ons Genoegen FNV WINT KAARTAVOND Kaarttoernooi SVA snort:. r - —in cijfer?- DONDERDAG 3 MAART 1988 LEUSDEN- Wim van Harsselaar en Cobi Brandsen lieten zich afgelopen in De Korf kronen tot de nieuwe clubkampioenen van de Bowling Bond Leusden. In de finale-ronde, die afgelo pen zondag werden verspeeld, bleef Van Harsselaar concur rent Arthur Girmscheid juist voor. In de D-klasse bleken respectievelijk Silvia van der Kolk en Eric Berg de sterksten, terwijl bij de jeugd Patrick Schegget- man en Pascal Denos de hoofdprijzen in de wacht sleepten. Na twee voorronden in de diver se klassen gespeeld te hebben, ging zondag om 12.00 uur de eerste finale van de singles individu eel) van start. Van de 33 senioren en 14 jeugdspelers/sters m de singles, en 15 doubles (teams van 2 personen) hadden 8 doubles, 8 jeugdspelers en 16 senioren- singles zich voor de finale kunnen plaatsen. In de dames B-klasse was de stnjd eigenlijk al in de voorronde beslist. Cobi Brandsen won met grote overmacht de titel in deze klasse. In de dames D-klasse was de stnjd veel spannender. Tussen de eerste en de vijfde plaats zaten maar 69 pins: Silvia van de Kolk kon haar in de voorronde opgebouwde voorsprong handhaven en won de titel in deze klasse met een gemiddelde van 163.5 pins. De tweede prijs was voor July Choi, terwijl Rie Stet, Charlotte Simaela en Irma Scheggetman de derde tot en met de vijfde positie bezetten. In de heren D-klasse kon Henk van de Hoef het met bolwerken en moest genoegen nemen met een bescheiden zesde plaats, hoewel hij overtuigend als tweede de finale binnenstapte met de hoogste toer- nooigame van 255 pins. Eric Berg wist in deze klasse zijn derde plaats van vong seizoen om te zet ten in een klinkende eerste plaats, terwijl de voorzitter van de Bond (Floor Groeneveld) een fraaie tweede plaats voor zich opeiste. De derde plaats was voor Piet Maljers, terwijl vierde Maurice Jansen werd. De heren B-klasse werd, zoals bijna ieder jaar, de knaller van de dag. Na een keiharde strijd op het scherpst van de snede mocht Wim van Harsselaar op de hoogste trede vanhet podium plaats nemen. Tweede werd hier Arthur Girm scheid en derde Boy jansen De jeugd (van 10 t/m 18 jaar) speelde ook om hun kampioen schap. Bij de B-jeugd (16-18 jaar) was, evenals vorig jaar, Pascal De nos de sterkste. Henk-Jan van Klin ken werd tweede en Francois Kraan derde. Francois Kraan te kende voor de hoogste game: 210 pins. Bij de A-jeugd was Patrick Scheggetman de sterkste, ondanks verwoede tegenstand van Anne Wenno (tweede) en Robin Hofste de (derde). Tot slot van de finaledag werden de Doubles gespeeld, het meest spectaculaire onderdeel. Bij de he ren wist het koppel Wim v. Harsse- laar-Jan Toxopéus, die als eerste de finale ingingen, hun voorsprong van 24 pins uit te bouwen naar 80 pins. Ook de tweede plaats van Han Scheggetman-Hein Klijn kwam niet meer in gevaar, maar de op de vijfde plaats staande Jan van Os- Arthur Girmscheid wisten met uit stekend bowlen toch nog de derde plaats in de wacht te slepen. Bij de dames doubles kon het duo Kreina Groene veld-Yvonne van de Sluys haar eerste plaats niet vasthouden tegen het (bowling)ge- weld van Cobi Brandsen-July Choi die van de derde naar de eerste plek „opstoomde". De derde plaats werd hier door Charlotte Simaela- Silvia van de Kolk veroverd. Silvia van de Kolk werd All Event kampioen m de D-klasse bij de dames, terwijl de heren deze eer voor Piet Maljers was weggelegd. Algemeen kampioen van de Bow- lingbond werd Cobi Brandsen bij de dames en Wim van Harsselaar bij de heren. EINDSTAND (pinfall over 12 games): Dames B-klasse: 1 Cobi Brandsen 2187 pms. Dames D-klasse: Silvia v.d. Kolk 1962 pins; 2 July Choi 1908 pins; 3. Rie Stet 1820 pins. Heren D-klasse: 1. Eric Berg 2030 pins; 2. Floor Groeneveld 1977 pins; 3. Piet Maljers 1945 pins; 4 Maurice Jansen 1943 pins. Heren B-klasse: 1. Wim v Harsselaar 2183 pms; 2 Arthur Girmscheid 2172 pms; 3. Boy Jansen 2165 pins. Eindstand Jeugd (na 8 games): A-jeugd: 1. Patrick Scheggetman 1190 pins; 2. Anne Wenno 1078 pins; 3. Robm Hofstede 1027 pins. B-jeugd: 1. Pascal Denos 1314 pms; 2. Henk-Jan v. Klinken 1309 pins; 3. Fran cois Kraan 1071 pins. Heren: 1. Harsselaar - Toxopéus 2967 pins; 2. Scheggetman - Klijn 2887 pins; 3. Van Os - Girmscheid 2613 pins. Dames: 1. Choi - Brandsen 2524 pins; 2. Groene veld - v.d. Sluys 2433 pins; 3. Simaela - v.d. Kolk 2378 pms LEUSDEN- Het eerste team van de schaakvereniging Leusden heeft afgelopen donderdag een teleurstellend resultaat ge boekt tegen hekkesluiter DTU 1. De nummer laatst uit de Promotieklasse lijkt tegen Leusden op weg het eerste punt te gaan halen. De Leusdenaren staan bij het afbreken zelfs op 3-4 achterstand, maar de enige afgebroken partij staat voor Leus den gewonnen. Van Santen en Huis in 't Veld sleepten weliswaar de volle winst uit het vuur, maar A. en H. Peper kamp kwamen met verder dan re mise. Velker, Snijders en De Jager scoorden een 'niet', terwijl Carel Vos in winnende positie aft)rak. Het derde team verging het dui delijk beter. Tegen Amersfoort 4 trokken de Leusdenaren aan het langste eind. Roelofs, Vroon, De Jager, Gerrits, Staal en Stienen te kenden voor de winstpunten (3,5 - 4,5). De Jager offerde persoonlijk belang op voor teambelang, door in gewonnen positie tegen de teamleider van Amersfoort remise te accepteren. Daramee stelde hij de winst van zijn ploeg veilig. Afgelopen zaterdag werd de laatste ronde van de SGS-jeugd- kampioenschappen gehouden. Bij de B-jeugd werd een nek-aan-nek verwacht tussen Jaap de Jager en Henk Vedder (Bunschoten). Na een onderlinge remise in de derde ron de, verspeelde de Leusdenaar in de voorlaatste ronde een half punt, hetgeen funest was voor zijn kan sen. Vedder liet zich m de laatste ronde met meer verrassen en hield het halve punt voorsprong vast. Gerard van de Weerd, die na vier ronden de koppositie deelde, hield de race niet vol en ging er in de ontmoetingen met de me dekoplopers onderdoor. In de laat ste ronde scoorde hij nog een vol punt, hetgeen het toernooi voor hem nog enige glans gaf. Bij het sterk bezette C-jeugds- toernooi, presteerde Vmcent van de Bilt naar behoren. Door een slechte laatste week miste hij ech ter juist een plaats in de midden moot. Oswald Hesp stelde ronduit teleur. Door ongeconcentreerd spel, viel er voor hem niet meer te verdienen dan een voorlaatste plek m de eindrangschikking. Uitslagen huiscompetitie C Kerkhof-R. Staal 1-0 J. de Jager-W. van der Harst 1-0 J. Gemts-J. Langman 0-1 J. Agterberg - A Valkenberg 1-0 E. Halkes-E. Andriessen 0-1 J.Boemaars-H. van Dalen 1-0 H. Voskamp-J van den Tang 0-1 H. Gelderman - F. Schoutsen 0-1 G. Wisman-J.Talens 1-0 L. Buurlage - J. Gieskens 0-1 J. Eijlders - C. Veenendaal 0-1 S. Berg - H. van Egdom Vz- Vz D. Willigenburg - P. Quelle Vz-Vz H. Mus - H. S trui wig 0-1 K. Lmse-J. van der Linde 1-0 Stand rating 1. 1 Huis in 't Veld P. 1802 2 1 Santen J. van 1772 3. 1 UnekenB. 1745 4. 1 Velker W 1730 5. 1 VosC. 1709 6. 1 Peperkamp A. 1706 7. 1 Kerkhof C. 1698 8 1 Zijlstra T. 1677 9. 1 Jager Jaap de 1668 10. 2 MoedE. 1652 Stand Schoolschaakcompetitle 1. Alexander v. Gooi 2. Chuyen Pham Chau 3. Paul James 4. Rudolf Voorhoeve 5. Vmcent v.cT. Bilt 6. Lucia Shatat 7 8. Maarten Tuininga John van der Berg 9. Peter Kohsiek 10. Bert v.d. Oever ACHTERVELD - Na twee achtereenvolgende thuiswedstrij den speelden de Achterveldse dames zondag de uitwedstrijd tegen de SDO-dames in Bussum. Omdat SDO de vierde plaats bezet op de ranglijst en SVA de achtste beloofde het een span nende wedstrijd te worden. hulp van de wind een mooi doel punt scoorde: 0-2. Dit bleef de stand tot aan de rust. GOEDE VOORZET Achterveld kwam met een ge wijzigde opstelling in het veld. De plaats in het doel werd nu ingeno men door Jeanet van Drie, een speelster van het dames junioren elftal. Hierdoor kon Rita Wouters als veldspeelster m actie komen. Vanaf het begin ging Achterveld goed m de aanval. Al na ongeveer tien minuten spelen werd Liane Hoogland na een mooie solo in het strafschopgebied gevloerd. Dit le verde voor Achterveld een straf schop op die door Rita Wouters werd genomen. Deze wist dit goed te benutten en de stand op 0-1 te brengen. Van de hierdoor bij SDO ontstane verslagenheid wist Ach terveld goed gebruik te maken. Men bleef op de speelhelft van de tegenstander spelen en wist enke le goede kansen te creëren die zonder resultaat bleven. Uiteinde lijk toch weer succes toen Anja Voorburg de bal goed toegespeeld kreeg, een schot loste en met de Na de rust werd Liane Hoogland vervangen door haar zusje Ilona Hoogland. Uit een goede voorzet van An ja Voorburg wist Chnstel van Dijk de eindstand op 0-3 te brengen. De SDO dames probeerden er alles aan te doen om de nul weg te werken, maar dit lukte niet. De Achterveldse achterhoede hield er goed hun „koppie" bij en vin gen alle aanvallen goed op. LEUSDEN- Begin maart, dus tijd om de hockeysticks weer uit de kast te halen. Na de zaalcompetitie, die in hockeykringen nog steeds een beetje als een onecht kind wordt beschouwd, gaat zondag het 'echte' werk weer beginnen. De heren van Leusden, die in de eerste klasse B al voor de hoofdprijzen uitgeschakeld zijn, pakken de draad weer oop tegen outsider Alkmaar, de debutant die nog steeds in gunstige positie ligt. De dames doen het wat rustiger aan. De Leusdena ren reizen af naar Utrecht, om daar de selctie van de Utrechtse studenten van USHC tegenover zich te vinden. De heren van Leusden beginnen aan de laatste acht wedstrijden van het seizoen tegen een zware tegen stander. Alkmaar, dat dit seizoen debuteerde in de eerste klasse, draait daarin nog steeds verras send goed mee. De gasten van aan staande zondag op het Valleisport- park, bezetten tot nu toe een dege lijke derde plaats in het klasse ment, op maar vier punten van de ongenaakbare koploper Voor- daan. Voor Rob Weers en zijn man nen dus een uitdaging van de eer ste orde, temeer daar men de ne derlaag in het begin van het sei zoen tegen dezelfde tegenstander naar de uithoeken van het geheu gen zal wensen te bannen. Koploper Voordaan, dat tot nu toe slechts één punt verspeelde, krijgt de andere debutant op be zoek. Soest doet het m het eerste seizoen in de eerste klasse mis schien niet zo best als Alkmaar, degelijk is het optreden van de Soestenaren wel geweest. Voor- daan zal dus moeten waken voor onderschatting, al lijkt de ploeg uit Groenekan met kop en schouders boven de rest van het veld uit te steken. Alleen Be fair blijft nog een beetje bij de nummer één in de buurt De Hilversummers gaven na tien duels nog maar twee punten toe op de koploper en zondag zal men dat graag minimaal zo willen houden. Tegen hekkesluiter Rand- wijck lijkt dat geen onmogelijke opgave. Voor Strawberries gaat er lang zamerhand om spannen. De ploeg uit Velsen kan de punten tegen HBS goed gebruiken, om zich definitief buityen het schijnsel van de rode lantaarn te plaatsen. Voor Amers foort geldt hetzelfde, alleen in ver sterkte mate. Het doek dreigt voor de ploeg uit Birkhoven te vallen, als men zich tegen Hilversum, dat ook nog niet veilig is, niet weet te hand haven. Winst daarentegen brengt de Amersfoorters weer terug in de race. Stand eerste klasse B (heren) 1. Voordaan 10-19, 2. Be Fair 10-17, 3. Alkmaar 3-15, 4 HBS 10-10, 5. Leusden 10-10, 6. Soest 10-10, 7. Hilversum 10-7, 8 Strawberries 10-7, 9. Amersfoort 10- 4, 10. Randwijck 10-4, Programma eerste klasse B Be Fair - Randwijck Voordaan - Soest Leusden - Alkmaar HBS - Strawberries Amersfoort - Hilversum LIJFSBEHOUD Voor de dames van Leusden valt er aan de tweede helft van de com petitie weinig eer meer te behalen. De Leusdenaren kunnen zich be perken tot het richten van de blik naar onderen. Zolang de afstand tot de degradatieplaatsen echter vijf punten blijft bedragen, zoals nu het geval is, hoeft men zich nergens zorgen over te maken. Lijfsbehoud is het credo, waarmee de Leusde naren de tweede competitiehelft tegemoet zullen treden Zondag starten de Leusdenaren tegen USHC, een ploeg die op de ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijd werd door niet minder dan achttien leden deelgenomen. Een grotere opkomst dan men gewend was. Het was B. Vos kuilen die eerste werd met 90 punten. De uitslagen: 1. B. Voskuilen 90 2. A. Vlug 89 3. A. van Daatselaar 87 4. G. Tolboom 86 5. H. v.d. Heuvel 83 6. W J. Lagerweij 82 6. W. Voskuilen Rz 82 8. P. Smink 81 9. J. E. van Hamersveld 79 10. J. Blom 75 11. H. J. van Ruitenbeek 74 11 W. Voskuilen Jz. 74 13. J. van Nun wegen 73 13. W. v.d. Kletersteeg 73 15. J.vanRossum 71 16. J. Voskuilen 70 17. W. Luttikhuizen 63 18. Joh. Tolboom 50 LEUSDEN - In het Jongerencen trum „De Til" had een Schutjas avond plaats met ploegen van de FNV, de ABTB, de Postduivenver eniging De Til. De uitslag werd: 1.FNV 1088 pnt. 2. Postduiverver. 988 pnt. 3. ABTB 926 pnt. 4. De Til 742 pnt. De vier hoogst geplaatsten per ploeg: FNV: 1Mevr. Houtveen 108 pnt. 2. G. Smal 108 pnt. 3. Job Tijmensen 106 pnt. 4. Mevr. de Jong 104 pnt. Postduiven: 1. W. Wernsen 120 pnt. 2. R. Tijmensen 96 pnt. 3. Henny Hooft 88 pnt. 4. Ate Hooft 84 pnt. ABTB: 1.Mevr.TrudieDaatselaar 108 pnt. 2. Arie Vrijhoef 99 pnt. 3. J. Verhoef 89 pnt. 4. Ant. Daatselaai 84 pnt. De Til: 1Marco Boersma 86 pnt. 2. Jos Vrijhoef 79 pnt. 3. Martin Timmerman 77 pnt. 4.H.Bokkers 69 pnt. Job Tijmensen en Marco Boersma speelden 5 pitten. LEUSDEN- Net als bij de andere zaalsporten, loopt ook het zaalhandbalseizoen rap ten einde. Zowel de heren, als de da mes van LHV komen nog twee keer in actie. Voor de heren worden de komende weken overigens wel van belang. Winst tegen Break-Out zondag, houdt de Leusdenaren namelijk ste vig in de race om de titel. Een week later kan dan in de thuiswedstrijd tegen Houten de beslissing vallen. De dames freewheelen naar het einde van het seizoen. In de competitie zit er niet meer in dan het bereiken van een derde plaats, terwijl degradatie definitief tot de onmogelijkheden is gaan behoren. De Leusdenaren ontvangen thuis het Utrechtse SHVU, dat een gelijkwaardige tegenstander zal blijken te zijn. Voor de heren is de competitie ranglijst een treetje lager staat als de MHCL. En gezien de winst die Leusden op eigen terrein tegen deze ploeg liet noteren, moeten er ook in Utrecht kansen zijn op een goed resultaat. Winst of een gelijk spel zouden het perspectief op lijfsbehoud verder gestalte geven. De situatie aan de kop is in deze klasse overigens zeer boeiend. Maar liefst vijf ploegen maken nog rechstreeks aanspraak op een hoge eindklassering Voorlopig delen Amersfoort en het Blitse SCHC de lakens uit. Maar Kame leon, Be Fair en in mindere mate Huizen, liggen nadrukkelijk op de loer Be Fair blijft in de race tegen degradatiekandidaat Maarssen, terwijl Huizen van middenmoter Soest zal moeten winnen, om erbij te blijven. De meest interessante ontmoeting van zondag is echter die tussen de nummers twéé en drie, SCHC en Kameleon. De win naar blijft zondermeer in het rijtje kanshebbers thuishoren. Amersfoort heropent tegen hek kesluiter Waddinxveen en lijkt zich voor eigen pubhek op te kunnen gaan maken voor een doelpunten- feestje. Huizen en Soest gaan m de slag, met als inzet aansluiting bij de koplopers te houden, c.q. te krij gen. Stand tweede klasse D (dames) 1. Amersfoort 10-IS. 2. SCHC 10-15, 3. Kameleon 10-14, 4 Be Fair 9-12, 5. Hui zen 10-12, 6. Soest 10-10, 7. Leusden 10-8, 8 USHC 10-7, 9. Maarssen 10-3, 10. Waddinxveen 9-2 Programma tweede klasse D Be Fair - Maarssen Huizen - Soest Kameleon - SCHC USHC - Leusden Amersfoort - Waddinxveen van het seizoen '87/'88 er één met een interessant staartje. Na een zeer moeilijk begin, kwamen de Leusdenaren via negen overwin ningen op nj weer dicht m de buurt van de eerste plaats. Met name de winst op koploper DWSM en de overwinning op Corbulo vorige week, moet het ego van de formatie van Co Wethly gestreeld hebben. Over die ploegen struikelde LHV struikelden de Leusdenaren na melijk in een eerder stadium van de strijd. Zondag staan de LHV-ers weer tegenover een ploeg, waaraan men slechte herinneringen bewaart. Break-Out was LHV destijds in De Korf iets te machtig. Gesterkt door de ineens riante positie op de ranglijst, zal LHV er alles aan gele gen zijn ook hier de balans in even wicht te brengen. Dat zal trouwens ook wel moeten, want meuw ver hes betekent automatisch uitscha keling voor de titel. Houten, op dit moment de be langrijkste kanshebber voor de ti tel (de Houtenaren delen de eerste plaats met LHV en DWSM, maar speelden een wedstrijd minder), zal ook zondag geen fouten maken tegen Shot'73 2. Voor DWSM is het kampioenschap ook nog binnen bereik. De ploeg uit Maarssen komt evenwel met in actie zondag en kan dus het resultaat van de concurrentie afwachten. Corbulo, de laatste weken uit de kopgroep teruggevallen, moet te gen AAV 2 het vertrouwen zien te herstellen. De Amersfoorters vechten evenwel tegen degradatie en hebben de punten hard nodig. Uitslagen derde klasse A (heren) LHV - Corbulo 20-14 Verux - Houten 18-29 Shot'73 2 - DWSM 12-17 LEUSDEN- In de aanloop naar de hervatting van de veldcompetities, doet de MHCL op vele fronten aaiiS pubhciteit. Werd elders in dit nummer al melding gemaakt van de komst van Tom van 't Hek naar Leusden zaterdagavond was het tijd voor een ander evenement, waarmee de MHCL pubhcitair wist te scoren. Hoewel he cabaretfestival van de vereniging, want daar ging het om, natuurhjk slechts zijdelings met de hockeysport tt maken had. De hockeyclub presenteerde voor de eerste keer in haar bestaan een cabaretfestival, waaraan drie andere vereiugmgen deelnamen. De MHCL nam vorig jaar het initiatief tot het evenement door via advertenties in hei Bondsorgaan de belangstelling daarvoor bij andere verenigingen te peilen. Uiteindelijk bleken nog twet verenigingen (Maarssen en Cooische) in staat ook een programma in elkaar te sleutelen, dat de toets derkntieï kon doorstaan. De in ruime mate opgekomen belangstellenden kregen in ontspannen sfeer de hockeyers van een andere onverwachte zijde te zien. Het Leusdense salonorkest Clique Panique, dat debuteerde bij deze gelegenheid verhoogde de stemming. De Leusdense, die het pubhek trakteerden op de wederwaardigheden van De Veteraan', bestond ui Diederick van den Wall-Bake, Eric-Jan Tuininga, Bert en Loes Hilberts, Ed en Ineke Greve en Jaquelinty Willemsen. Bert Hilberts, Cé de Jong en Jan Sollewijn Celpke verzorgden de muzikale ondersteuning. da Stand derde klasse A 1. Houten 11-18, 2. LHV 12-18, 3. DWSM 12-18, 4. Break-Out 11-15, 5 Corbulo 12-12, 6. Shot'73 2 12-9, 7. AAV 2 11-4, 8. Venix 13-0. Programma derde klasse A Corbulo - AAV 2 Break-Out - LHV Shot'73 2 - Houten ZORGELOOS In de tweede klasse B bij de da mes is één beslissing gevallen. Het Ankeveense ASV65 het zich afge lopen zondag definitief tot kam pioen kronen, via een 11-6 over winning op het Utrechtse SHVU. De Ankeveners kwamen daarmee op 24 punten uit dertien ontmoetingen en werden daardoor onbereikbaar voor de concurrentie. Voor LHV was de rol van bedrei ger van de eerste plaats al eerder uitgespeeld. Verhes tegen ASV en Eendracht maakte de Leusdenaren op slag kansloos. Zondag moest er zelfs gewonnen worden om zich definitief van degradatiezorgen bevrijds te weten. Dat gebeurde (13-7 tegen Fidehtas), waardoor de Leusdenaren de laatste twee we ken zorgeloos tegemoet kunnen zien. Onbevangen spelend mag de formatie van Joop Douma zondag bijvoorbeeld tegen SHVU laten zien dat men het handbal nog niet verleerd is. De Utrechtenaren heb ben zich in het verleden gelijk waardig getoond aan LHV, met dien verstande dat de Leusdenaren meestal wel aan de winnende hand bleven. Ondenn kan het lot van twee ploegen dit weekemde bezegeld worden. Als Fidehtas (tegen num mer twee SDO) en Eendracht (te gen nummer dne Celeritas 2) ver hezen, degraderen deze ploegen naar een lagere klasse. Er moet voor het lot van de Amersfoorters en de Vleutenaren gevreesd wor den. EMM spmt garen bij verhes van Fidehtas en Eendracht, omdat de Hilversummers dan net boven de rode streep zullen eindigen. Uitslagen tweede klasse B SDO - Celentas 2 12-10 EMM - Eendracht 20-5 LHV - Fidehtas 2 13-7 ASV65 - SHVU 11-6 Stand tweede klasse B 1 ASV65 13-25, 2 SDO 11-17, 3. LHV 12-13, 4 Celentas 2 12-13, 5. SHVU 12- 12, 6 EMM 12-8, 7 Fidehtas 13-6, 8. Eendracht 13-4. Programma tweede klasse B Fidehtas - SDO LHV - SHVU Eendracht - Celeritas 2 ACHTERVELD - In de kantine op het Kerstensportpark werd de vijfde ronde gespeeld van het S.V.A.-kaarttoernooi. Er waren 36 deelnemers van wie 20 klaverjas sers en 16 schutjassers. De prijswinnaars: Klaverjassen aantal ponten 1. T. Blankenstein 5247 2. H. de Vette 4991 3. G. v.d. Bedum 4980 4. E. de Wijs 4942 5. mevr. T. Boersen 4896 6. H. van Middelaar 4749 7. mevr. Prinsen 4517 8. mevr. van Hamersveld 4478 9. Jos Kok 4476 10. mevr. v.d. Hengel 4464 De poedelprijs was voor mevr Van de Kooij met 3914 punten. Schutjassen 1. J. van Hamersveld 2. G. v.d. Pol 3. J. Pruisen 4. mevr. van Burgsreden 5. mevr.Smink 6. G. van Burgsteden 7. Th. Wijntjes 8. A. de Ridder De stand na vijf ronden is nu: 1. T. Blankenstijn 2. mevr. Prinsen 3. H. de Vette 4. H. Voskuilen 5. G. v.d. Bedum Schutjassen 1. Th. Wijntjes 2. mevr Kok 3. Fr. Prinsen 4. mevr.Smink De zesde en tevens laatste ront zal worden gespeeld op maandi 21 maart. di lit 13. ei 245: dg 244: 2346 2305 2295 - SENIOREN SENIOREN Achterveld - EMM ÏI5Ö Achterveld 2 - Quick 3 11.30 WOG 4 - Achterveld 3 12.30 Roda '46 5 - Achterveld 4 1130 Achterveld 5 - Amsvorde 4 12.00 Hoogl, veen 7 - Achterveld 6 10.00 Dames Achterveld - Fortitudo 10.00 Zuiderzeevogels - Achterveld A'foorise Boys 2 - Achterveld 2 Achterveld 3 - WZA 5 Achterveld 4 - Limvio 3 Veensche Boys 4 - Achterveld 5 1 Achterveld 6-WOG 6 Dames: SDO - Achterveld ev n3 13 14 15 6 JEUGD Achterveld Al - Roda A2 Achterveld B1 - vrij Achterveld Cl - Roda'46 C2 Achterveld D1 - Posthorn D1 Achterveld E1 - SO Soest E2 Achterveld E2-KWAE2 Hoevelaken F1 - Achterveld El Dames jun.: Achterveld - SDVB JEUGD Heels Al - Achterveld Al 14.30 Achterveld BI IJsselm. vogels B3 13.00 SO VA Cl -Achterveld Cl 11.45 TOV Dl-Achterveld Dl 13.00 Quick E2 - Achterveld E1 10.00 Achterveld E2 IJsselm. vogels E4 11.15 Achterveld F1 IJsselm. vogels F1 10.00 Dames Jun. Seastum - Achterveld 10.00 el A 13 wi I BI 12 B< 'el: C; i» O pc M Irrn her iD- Dl Bo en E 5 E3 es iE€ llai pi Rlai

Leusder Krant | 1988 | | pagina 10