O* rineke Hoogendijk klaar voor lanval op werelduurrecord [jeusdens succes Eders en van Beek Windstilte handbal voorspel- Afscheid Kryna Groeneveld op kop in hoofdklasse Bowlinguurtje )ud-Leusdense morgenavond in actie op IJsgala: tesde open badmmtontoernooi BCL: ot LEUSDEN - Morgenavond (vrijdagavond 18 maart) zal Tine- Hoogendijk, tot voor kort ingezetene van de gemeente Leus- n, tijdens het IJsgala in Heereveen het werelduurrecord van ian van Tol aanvallen. De ex-Leusdense, die onlangs naar inelo verhuisde, zal van half acht tot half negen meer dan 34 ometer en 507 meter schaatsend moeten zien af te leggen, ogendijk, dochter van de bekende marathonschaatser Eg- it Vossebelt, herontdekte het schaatsen door de Elfsteden- ht van 1985. En nadat ze haar hockeystick (ze speelde twee zoenen in het tweede team van de MHC Leusden) aan de gen had gehangen, ontwikkelde ze zich razendsnel tot een irathonspecialiste. Dit jaar eiste ze zelfs de officieuze we- dtitel voor zich op. Een opmerkelijke sportvrouw, die zich sterfelijk zal proberen te maken door het werelduurrecord haar naam te zetten. Onze medewerker Gerard Trebert :ht haar op voor een gesprek. jUs ik voor mijzelf niet de zeker- d zou hebben dat ik het wereld- »rd kan breken, zou ik er niet beginnen. Alles wijst er op dat kan, conditie, techniek en de dische tests". Morgenavond is het zover. Om acht begint de tot voor kort m usden woonachtige Tineke Hoo- ndijk-Vossebelt voor datgene, tarvoor zij de afgelopen maan- ii keihard heeft getraind: een ival op het werelduurrecord laatsen. )e frêle, goedogende Tineke aalt een fikse dosis zelfvertrou- n uit. Ze is overtuigd van haar en kracht en weet zich in haar lordpoging gesteund door drie nnen, haar echtgenoot Ron Hoo- ndijk, die een bureaufunctie ver- tbij de Koninklijke Nederlandse laatsenrijders Bond in Amers- rt, de trainer Piet Schipper, die der andere als coach fungeert or Hilbert van der Duim en de ogeveense internist P. Lubbin- Plaats van handeling is het ijs- dion Thialf in Heereveen. 'Elk vrij uurtje - en zelfs meer dan - (haar werkgever, het verze- nngsbednjf De Amersfoortse, iuet op een paar uur extra, als t om de training gaat) wordt op ijs doorgebracht. Bij voorkeur Deventer. Maar ook in het fit sscentrum is ze geen onbeken- Verder werkt Tineke aan haar iditie met het sjouwen van zand- cken of op de recefiets. Tenslot- kijken haar dorpsgenoten in nnc ktn door Gerard Trebert haar huidige woonplaats Ermelo al met vreemd meer op als ze op haar rolschaatsen op topsnelheid door de straten raast. Bij al die trainingsarbeid krijgt zij vaak gezelschap van haar man Ro nald, die zelf een enthousiast beoefenaar is van de triathlon. ELFSTEDENTOCHT Tineke Vossebelt werd geboren op de dag van de arbeid, 1 mei 1961. Ze is de dochter van Egbert Vossebelt, die naam heeft gemaakt als marathonschaatser en nu nog altijd deze sport bedrijft. Tineke heeft het schaatsen en met name het lange afstandschaatsen dus niet van een vreemde. Ze was ook zijn verzorgster tijdens de Elfsteden- stedentocht van 1985. Een foto aan de muur van haar woonkamer, ge maakt bij de doortocht onder de beroemde brug van Barthlehiem, is daarvan nog een sprekend bewijs. „Die tocht heeft mij geïnspireerd om ook weer eens te gaan schaat sen", aldus Tmeke. „En daarmee is het eigenlijk allemaal heel hard ge gaan. In die zomer van '85 besloot ik mijn schaatsen weer eens op te zoeken; die hadden nota bene vijf jaar in het vet gezeten. Ik werkte toen zelf bij de KNSB m Amersfoort en begon te trainen. Ik had het geluk dat er het jaar daarna, in 1986 dus, weer een Elfstedentocht werd gehouden. Die heb ik uitgereden en ik ben nog altijd trots op mijn kruisje", Het is daarna op het ijs inder daad zeer snel gegaan. Nadat Tine ke. die inmiddels was getrouwd met Ron Hoogendijk, haar hockey- schoenen bij de Mixed Hockey Club Leusden (ze speelde twee seuzoenen in het tweede dames team) had verruild voor haar schaatsen, schreef ze in voor alle marathonwedstrijden m het sei zoen '86. Het ging steeds beter, steeds sneller. Vorig jaar werd zij eervol tweede om de Aegon Tro phy, maar dit seizoen sloeg zij ge nadeloos toe. Vijfmaal eindigde ze als eerste en legde bovendien be slag op de hoogste trofee in de Heineken-driedaagse Maar het absolute hoogtepunt werd de strijd om het officieuze wereldkampioenschap in het Ca nadese Ottawa. De wereldtitel ma- rathonschaatsen is door de inter nationale schaatsbond, de ISU, nooit officieel als zodanig erkend. In Canada gold de strijd in Ottawa wel als een nationaal kampioen schap. Het zou een titanenstrijd worden, een gevecht tussen de al- lersterksten. De wedstrijd ging over elf ron den van elk 8600 meter, in totaal dus zo'n honderd kilometer. Tine ke: „Het werd een uitputtingsslag. De weersomstandigheden waren abominabel. Er stond een zware, ijzige sneeuwstorm, 's Morgens vroeg was de temperatuur -25 gra den; toen we gingen rijden vroor het nog twaalf graden!" Echtgenoot Ron trad op als verzorger. Bij elke doorkomst zorgde hij voor warm drinken, een absolute noodzaak om in de race te blijven onder deze onbarmhartige weersomstandig heden. Tmeke haalde het dankzij haar wilskracht en doorzettings vermogen. Sterker nog, ze won de wedstnjd m 3 uur en 48 minuten, mocht zich daarna Canadees kam pioene en - zij het dan nog altijd officieus - draagster van de we reldtitel in het marathonschaatsen noemen. EREPRIJZEN De zoveelste trofee kon worden toegevoegd aan de steeds maar groeiende collectie ereprijzen in de woonkamer van de familie Hoo gendijk. Maar in het hoofd van de 26-jange kampioene was inmid dels een nieuw plan geboren. Sa men met Ron besloot ze een poging te ondernemen om het werelduur record schaatsen te gaan verbete ren. Een consciëntieus, ambitieus trainingsplan werd opgesteld en de assistentie werd ingeroepen van de coach Schippers en de me dicus Lubbinge. Het plan kreeg vaste vormen. Schema's, tests, een compleet trai ningsprogramma kwam op de huiskamertafel. Maar de uitdaging was daar en zelfvertrouwen zou de sleutel worden, die op de deur naar het succes zou moeten passen. Het werelduurrecord staat op dit moment op naam van Lilian van Tol. In november van het vorig jaar ves tigde zij het met een afstand van 34 kilometer en 507 meter. Tijdens de marathonwedstnjden in de afgelo pen maanden waarin Lilian van start ging, heeft Tineke bij wijze van proef een soort krachtmeting gehouden. Die bleek over de ge hele linie m haar voordeel uit te vallen en dat gaf Tineke meuwe kracht en inspiratie om alle inspan ningen met als doel het nieuwe we reldrecord voort te zetten Werk en topsport - is het rede lijk te combineren? Zeker in dit geval, waarbij het aankomt op uren - zelfs dagenlang intensieve trai ning? „Ja, het kan. Het is wel eens moeilijk, want ik heb een 32-unge werkweek op de afdeling hypothe ken. Maar het lukt, al is het wel vaak een kwestie van vliegen, dra ven, rennen. En dan heb ik natuur lijk ook nog mijn eigen, kleine huis houding. Maar ik heb gelukkig een moeder, die in de buurt woont. En dan staat vaak de maaltijd klaar als we thuiskomen van het werk of van de training. HARTSLAGMETER Tineke Hoogendijk onderbreekt het gesprek als het gaat om de medische bijstand, die zij ontvangt van de Hoogeveense arts Lubbin ge. Even later toont zij een onmis baar attribuut bij de traming en alle andere voorbereidingen: een hart slagmeter. Die heeft zij tijdens het njden, ook morgenavond in Hee renveen, om haar pols. Het aantal hartslagen kan ze bij de recordpo ging blijvend controleren. Onder zoeken onder leiding van dokter Lubbinge hebben uitgewezen dat een hartslag van 170 zal kunnen leiden tot een optimaal resultaat Met andere woorden, tot een ge slaagde recordpoging. Voorafgaande aan de laatste trai- nigsfase zijn Ron en Tmeke Hoo gendijk gedurende een week alle drukte en goedwillende belang stelling ontvlucht. Ze zijn voor half training, half vakantie neergestre ken in het schaatsenrijdersdorado Inzeil, geliefkoosd trairungsoord ook voor onze nationale kernploe gen. Daar hebben zij in alle rust gewerkt aan een goed gefaseerd schema en zijn uiteindelijk tot de conclusie gekomen dat „het er alle maal best inzit" Onmiddellijk na terugkomst m ons land heeft Tineke de ijsbaan weer opgezocht om de laatste pun tjes op de i's te zetten en nog wat te schaven aan stijl en conditie. Het zelfvertrouwen is ook na een weekje Inzeil zonder meer onge schokt gebleven. De druk is hoog stens verzwaard omdat het ijssei zoen ook voor de overdekte banen, zijn emde bij de aanvang van het lenteseizoen binnen enkele dagen nadert. SPANNEND De laatste spannende dagen zijn thans aangebroken. De kunstijs baan van Deventer heeft inmiddels haar poorten gesloten en Tineke is deze laatste week uitsluitend aan gewezen geweest op het stadion in Heereveen, de arena dus ook waar zich morgenavond de fysieke krachtmeting afspeelt. Veel zal tijdens dit uur van half acht tot half negen afhangen van de omstandigheden rond het werkelij ke gebeuren: de temperatuur in de hal, de ambiance, de mentale steun van het publiek Het zijn allemaal bijkomende, maar op zich niet ge heel onbelangrijke nevenfactoren. Tineke Hoogendijk zelf staat er re delijk nuchter tegenover. „Uitein delijk zal ik het moeten doen. Als het niet lukt, ligt het aan mij en niemand anders. Maar nogmaals, ik denk dat het lukt, anders was ik er allang mee gestopt". Een nuchtere vrouw, een nuchte re echtgenoot/begeleider ook. Ron: „Er kan in vierentwintig uur veel gebeuren. We hebben er van zelfsprekend alle vertrouwen in, want het is tot dusver allemaal pri ma gegaan. Maar je weet nooit wat er nog kan gebeuren. Als Tineke zich om welke reden dan ook op het laatste moment niet in staat acht om het werelduurrecord te verbe teren - zij is tenslotte ook maar een mens - is zij de enige, die het recht heeft die beslissing te nemen". „Is het dan nu of nooit?" „Nou, inder daad, min of meer. Na dit weekend is ook het ijsstadion Thialf gesloten. Het ijsseizoen is dan voorbij. Als Tineke niet rijdt is er voorlopig geen kans op een herkansing. Ze zal dan weer moeten wachten op het volgend seizoen. En of ze het dan kan opbrengen om het alle maal weer over te doen moet zelfs ik afwachten. Maar zover is het nog niet. Laten we eerst maar eens kij ken wat er vrijdagavond gebeurt..." IUSDEN- Afgelopen weekeinde werd in sporthal De Korf voor zesde keer in successie het open badmintontoernooi van )L gehouden. Er dienden op zaterdag 219 partijen te worden gewerkt, alvorens de winnaars in de diverse klassen bekend aren. In de B-klasse, waarin Leusdenaren geen potten konden eken, werd Martien van Diest, evenals vorig jaar, winnaar j de heren. Inge Gruyters van ABCA won de dameseindstrijd die klasse. Leusdens succes was wel weggelegd voor Geesje Iers en Joke van Beek in het damesdubbel D. De BCL-ers irden eerste. Carin de Wit en Trees Keyner, die volgend jaar tor BVO'79 zullen uitkomen, schreven het damesdubbel C op in naam. Zij schakelden in de finale onder andere Marleen n der Horst, speelster van het eerste van BCL, uit. de deelnemers aan de open titelstrijd van BCL geconcentreerd in In de B-klasse, waarvoor zich weinig deelnemers uit de rijen van de organiserende vereniging had den gemeld, bleek Martien van Diest van DOTO uit Nijkerkerveen opnieuw de sterkste. In de finale kende hij geen pardon voor club- en plaatsgenoot Tyno Koele wijn, die in twee sets het hoofd boog. Met 3-15, 1-15 ging de winst in no- time naar Van Diest. Bij de dames m de B-categone had Inge Gruyters één set moeite met medefinaliste Linda Walet van DOTO. De Amersfoortse ABCA speelster finishte in de eerste set winnend met 10-12, en had daarna geen moeite het karwei af te ma ken: 2-11. Het herendubbel werd een prooi voor Frank Ome en Alex hendriks van de Flevomeppers uit Lelystad. In de eindstrijd bleven zij Yheo van de Bor en Dico Tysen van Nijkerk indne sets de baas: 15-11, 13-18 en 9-15. Het dames- en gemengd dubbel werd wederom een succes voor DOTO uit Nijkerkerveen. In de da mesdubbel stonden zelfs vier spe lers van dezelfde vereniging te genover elkaar. Het duo Linda Walet (verliezend finalist m het da mes-enkel) en Femke Koele wijn had twee sets nodig om zich Wilma van de Top en Willeke van Dun- schoten van het lijf te houden: 15- 10, 15-7. Frank One en Liesbeth Neerkens bleken een klasse apart m het gemengd dubbel. Door de 13-15, 7-15 zege op Femke Koele- wijn/ Martien van Diest voorkwa men de Flevomeppers dat DOTO met een derde titel in deze klasse ging strijken. LEUSDENS SUCCES In de C-klasse viel er voor het eerst een Leusdens succes te note ren. Carin de Wit en Trees Keyner, die volgend jaar de kleuren van BVO'79 zullen verdedigen, versloe gen in de finale Marleen- (BCL) en Christa van der Horst (Iduna). De Leusdenaren stonden hun tegen standers slechts tien punten toe in twee sets. Na 9-15 winst in de eer ste, verzekerden de Leusdenaren zich van de eerste plaats na 1-15 in de tweede set In het herenenkel C had Michiel Wesseling van Iduna (Utrecht) drie sets nodig om zich te ontdoen van Cor Happee. Via 15-7, 5-15 en 5-15 verzekerde de Utrechtenaar zich van de eerste plaats. Michel van Bruynsvoort, bij het BCL-jeugdtoer- nooi ook al niet de gelukkigste, reikte tot de kwart-finale. Het damesenkel werd een com pleet Amersfoortse aangelegen heid. Astnd Renshoff (ABCA) kwam in de finale echter duidelijk tekort tegen clubgenote Wilma van Manen: 0-11, 8-11. Judith van de Berkmortel, clubkampioene van BCL bij de jeugd, struikelde in het sterk bezette toernooi m de kwart finale. Het herendubbel werd ook een prooi voor ABCA. Sander Lensse- link en Peter Lensselink bleven Flevomeppers Bert Kooy en Rob Brouwer in twee sets de baas: 2-15, 8-15. ABCA voltooide in de C-klasse de tnlogie, in de personen van Re- né Hodde (bij BCL ook geen onbe kende) en Inge Gruyters in het ge mengd dubbel. In drie sets reken den zij af met het DOTO-duo Wille ke- en Cor van Dunschoten: 9-15, 17-14 en 9-15. DAMESDUBBEL De organiserende vereniging kon juichen, toen in de D-klasse het damesduo Joke van Beek en Gees je Edens de titel m het damesdub bel vergulden. De BCL-ers versloe gen in de eindstrijd Marjolein Steenge en Marion Reef in twee sets. In de eerste set hadden de Leusdenaren weinig moeite met de spelers van Zeewolde '82 (9-15), maar m de tweede set moest nog even alles uit de kast om winnend de eindstreep te halen. Pas bij 16- 18 gaven de polderbewoners zich definitief gewonnen, hetgeen BCL een beker opleverde. De C-klasse leverde ook weer dne trofeeën op voor DOTO uit Nijkerkerveen. Peter Walet ver sloeg in twee sets Frans van Leeu wen van de Flevomeppers (15-10, 15-10) en pakte daarmee de titel in het herenenkel. Zijn vrouwelijke collega Rosita van Dunschoten bleek te sterk voor Marleen van Wegberg van Vollen- hove uit Zeist. Met 11-6, 11-7 maak te de speelster van DOTO een eind aan de aspiraties van Van Weg berg. Rosita van Dunschoten en Peter Walet bleken daarna samen ook een onverslaanbaar duo. In het ge mengd dubbel braken de Nijker- kerveners het verzet van Marleen van Wegberg en Ruud Hartog (Vollenhove, Zeist) in dne sets: 17- 18. 15-5 en 9-15. Het SSVU -duo Jan de Leeuw en Theo de Waard uit Maarssen pakte de eerste plaats in het herendub bel, ten koste van Louis Vnese en Alfons Vink uit Bennekom (Evoba '70). Het Maarssense duo had daar wel drie sets voor nodig: 7-15,15-12 en 4-15. Rond half twaalf kon BCL-voor- zitter Luuk Seunrunga de prijzen uitreiken. LEUSDEN- Kryna Groeneveld heeft in de hoofdklasse van het Bowlinguurtje de leiding stevig in handen genomen. Na de 3-0 winst op Ingrid Blerk, kwam Groeneveld drie punten los van de rest van het veld. Ria van Bentum hield de derde plaats in handen, na een 3-0 zege op nieuwkomer Wilma Elsinger. Reinier de Jong, die deze week niet in actie kwam, bezet een kansrijke tweede plaats. In de eerste klasse heeft Cinta Roos momenteel de beste papie ren. Roos klopte m een direct ge vecht nummer dne Marjan de Haan met het grootst mogelijke verschil: 3-0. Rie de Ridder, die op dne pun ten van de leider de tweede plaats bezet houdt, zegevierde met 2-0 tegen Jo de Wild. Maja van de Berg deelt na deze week de derde plaats met Marjan de Haan, door met 2-1 van Dynphie Stuart te winnen. In de tweede klasse liggen de spelers in de ranglijst nog erg dicht bij elkaar. Willy van de Lagemaat heeft slechts een minimale voor sprong van één punt op nummer twee Ger du Pree. Dupree ver speelde tegen Chnstina Steinfort een punt (2-1), terwijl Van de Lage maat wel de volle buit pakte tegen Mieke Morsink: 2-0. Christina Steinfort moest plaatsen inleveren na haar verhes en staat nu derde, twee punten achter de lijstaanvoer der. In de derde klasse delen Loes Nederpelt (12 punten), Ida de Jong en Annemiek van der Horst (ex-ae- quo 11 punten) de lakens uit. In de vierde en vijfde klasse bepalen Jannie van Ravenhorst (gedeeld eerste met 11 punten) en Anrue Vennings (eerste met 15 punten) het gezicht van de competitie. LEUSDEN/ACHTERVELD - Stilte voor de storm. Zo kunnen we het komende voetbalweekeinde het beste karakteriseren. Zowel het zaterdag- als het zondagvoetbal gaan zich opmaken voor de definitieve ontknopingen in de komende weken. Roda-zaterdag komt als enige van de regionale clubs in actie. De Leusdenaren ontvangen het in degradatienood. In de hoofdklasse van het zater dagvoetbal staan er vier wedstrij den op het programma. Roda '46 zal m de thuiswedstrijd tegen Veluwse Boys haar sportieve plicht moeten vervullen. Voor de Leusdenaren staat er niets meer op het spel Voor de „boys" uit Garderen ech ter wel. Want men staat op dit mo ment op de tiende plaats in het klassement, en wordt bij een nieu we nederlaag erg diep in de degra datiezone gedrukt. Roda kan het zich ten opzichte van de ovenge degradatiekandidaten niet veroor loven om deze wedstrijd zomaar gewonnen te geven. De ploeg van de scheidende trainer/coach Wim van der Lmden moet dai. ook in staat worden geacht om beide punten op het Burgemeester Bui- ningpark te houden. SOVA '54, dat vier punten meer heeft vergaard dan Veluwse Boys, is ook nog niet in veilige haven De op de negende plaats staande Amersfoorters hebben ook nog twee wedstrijden meer gespeeld dan hun collega's uit Garderen. Rode lantaarndrager WA '71 heeft de pech dat het in deze be slissende fase aan moet treden te gen koploper Musketiers. Bij winst van de Elstenaren zal men de titel nauwelijks meer kunnen missen, en in dat geval zal WA geen mo gelijkheid meer hebben om degra datie te ontlopen. Eemdijk, dat vorige week Roda met 4-0 klop gaf, moet nu naar Utrecht Velov ?al orob<:>r^iT, om de theoretische titelkandidaat één of twee punten afhandig te ma ken. Velox staat nu op de derde plaats. Over het belang van deze plaats bestaat nog erg veel ondui delijkheid. Programma hoofdklasse (zaterdag) Roda '46 - Veluwse Boys Veensche Boys - SOVA '54 WA '71 - Musketiers Velox - Eemdijk SPANNING In het zondagafdelingsvoetbal staat er slechts een wedstrijd op het programma. Het betreft hier het duel tussen de Amersfoortse WZA en het Utrechtse Olympia'25. De Utrechtenaren bezetten thans de zesde plaats met zeventien punten uit evenzoveel wedstrijden. WZA staat gelijk met de tegenstander in punten maar speelde een wedstnjd meer. Beide ploegen komen overi gens nog steeds in aanmerking voor degradatie. Op het moment is het zo dat de nummer vier op de ranglijst, Veensche Boys, slechts een voorsprong van vier punten heeft op de nummer voorlaatste in de rangschikking. In de weten schap dat de nummers elf en twaalf aan het emde van de rit met degra datie v/orden „beloond" is het dui delijk dat de spanning tot op de laatste wedstrijddag zal zijn ge waarborgd. Programma eerste klasse (zondag) WZA - Olympia '25 LEUSDEN- De zaalhandbalcompetitie is zo goed als achter de rug. De heren van LHV speelden zondag de laatste wedstrijd, terwijl de dames dit weekeinde voor het laatst in actie komen. Beide teams blijven met lege handen staan, zoveel is nu al duidelijk. De mannen verspeelden de laatste kansen tegen Break-Out, waardoor het resultaat van afgelopen zondag tegen Houten van ondergeschikt belang werd. Wat de apotheose van het seizoen moest worden, draaide dus uit op een anti-climax, die LHV ook nog eens op fors verlies kwam te staan: 15-20. De dames bereiden zich tegen EMM vast voor op het veldsei- zoen. In de Hilversumse Expo-hal kan de formatie van Joo p Douma het overigens nog moeilijk genoeg krijgen. EMM staat altijd als lastig te boek, ondanks de bescheiden positie die de ploeg op de ranglijst inneemt. De competitie bij de heren is gelopen. Voor LHV althans. Voor de Leusdenaren schiet er dit jaar niet meer dan een vierde plaats m en dat is beduidend minder dan men de laatste jaren gewend was. Toch tekent dat ook de kracht van deze competitie, die m verglijking met de parallelklasse een stuk zwaarder was. Houten lijkt de titel niet meer te kunnen ontgaan. De Houtenaren beginnen aan de laat ste wedstrijd tegen out-sider Break-Out met een voorsprong van twee punten op DWSM, dat moge lijk nog een strafkorting boven het hoofd hangt. DWSM moet de laat ste wedstrijd tegen Corbulo m winst omzetten, om nog theoretisch kans te blijven maken op een kam pioenschap. Bij winst van DWSM, verlies van Houten en vrijspraak voor DWSM in de strafzaak (ge bruik van hars in de wedstrijd te gen LHV) zal een beslissingswed strijd over het lot van beiden moe ten beslissen. Venix, dat puntloos bleef, en AAV 2 degraderen. Bij de dames is de strijd allang gestreden. Het gaat er alleen nog maar om de competitie vol te ma ken. Aardig is in dit verband overi gens nog wel de ontmoewting tus sen de nummer één en kampioen ASV65 en SDO, dat de tweede plaats bezet houdt. Om de eer, als het ware. LHV sluit af tegen het Hilversum se EMM en zal daar nog een zware dobber aan krijgen. Voor de Leus denaren gaat het erom de derde plaats definitief in handen te krij gen. Standen en uitslagen Bowling Uurtje Hoofdklasse Kryna Groeneveld - Ingrmd va. Blerk 3-0 Renier de Jong -Siviav.d. Kolk 0-0 Ria v. Bentum - Wilma Elsinger 3-0 Margnet v Kalsbeek - Jan de Ridder 2-1 Rie Stet - Alie Bontje 2-1 1. Kryna Groeneveld 1763-14 2 Reruer de Jong 1866-11 3. Ria v Bentum 1702-10 le klasse Cita Roos-Marjan de Haan 3-0 Rie de Ridder-Jo de Wild 2-0 Maja v/d Berg - Dynphie Stuhrt 2-1 Miep v. Kampen - Nanrue Doeland 3-0 Agnes Kok - Sue Jansen 2-1 1. Cinta Roos 1780-14% 2. Rie de Ridder 1657-11% 3. Marjan de Haan 1635-9 4 Maja v/d Berg 1510-9 2e klasse Wüly v/d Lagemaat - Mieke Morsink 2-0 Ger du Pre - Chnstina Steinfort 2-1 Annie Biel - Evert Zijlstra 1-2 Gon Reus - Remy v. Gils 1-2 Dora Paulen - Jetty v. Donselaar 0-3 1 Willy v/d Lagemaat 1503-13 2 Ger du Pree 1385-12 3. Chnstina Steinfon 1638-11 3e klasse Loes Nederpelt - Sjef v Oyen 2-1 Ida dejong-Riek v. Oyen 0-3 Annemiek v/d Horst - Annie Holsbeeke 3-0 HennyHolthuis-WilSitrop 1-0 Trynie Winkel - Sonja v. Aleuym 0-0 1 Loes Nederpelt 1574-12 i 2. Ida de Jong 1291-11 3 Annemiek v/d Horst 1207-11 4e klasse Jannie v. Ravenhorst - Annie v Bentum 3-0 I Neel Wanner -Betsy Mentink 2-1 Leme Graaf-Gre v/d Wel %-2% Maasje v/d Braak - Bert Bosman 1-2 Riav Pluuren - Joke Los 3-0 1. Jannie v Ravenhorst 1382-11 2. Neel Wanner 1230-11 3. Leme Graaf 1361-10'/: 5e klasse Annie Venriings - Dime Kunst 2-1 Gre v Balen - Nanda vOort 3-0 Netty Zwanenburg - Bep Hassink 2-0 Sjaam Eggens - Anrue v Emmerik 3-0 Hetty Bosman-Eigen Gem 2-1 1. Annie Vennings 1064-15 2 Gre v. Balen 1023-11 3. Bep Hassink 917-10% Uitslagen derde klasse R (heren) LHV - Houten 15-20 AAV 2 - DWSM 7-17 Break-Out - Venix 26-13 stand derde klasse R (heren) 1 Houten 13-22, 2 DWSM 13-20, 3. Break-Out 13-19, 4 LHV 14-18, 5 Cor bulo 13-14, 6. Shot'73 2 13-9, 7 AAV 2 13-4 (gedegradeerd), 8. Venix 14-0 (ge degradeerd) Programma derde klasse R (heren) AAV 2 - Shot'73 2 Corbulo - DWSM Houten - Break-Out Uitslagen tweede klasse B (dames) SDO - SHVU 5-13 Celentas 2 - EMM 17-20 Stand tweede klasse B (dames) 1. ASV65 13-25 (kampioen). 2 SDO 13- 19. 3. LHV 13-15. 4 SHVU 14-14. 5 Celentas 2 13-13. 6. EMM 13-10, 7. Fidelitas 14-6 (gedegradeerd). 8. Een dracht 13-4 (gedegradeerd). Programma tweede klasse B (dames) EMM - LHV ASV65 - SDO

Leusder Krant | 1988 | | pagina 9