I erveus Leusden onderuit i derby met Amersfoort Vijftig uur dienstverlening leusder krant lester Marsman in topvorm ar drie verse clubrecords sport... in cijfers- izen te sterk voor gehandicapt damesteam: 3-0 Spanning keert terug in huiscompetitie SVL i Haaien succesvol op zwemwedstrijd Tiende maal zonder rijbewijs: MHC Leusden Roda '46 Leos NSDAG 22 MAART 1988 DEN- De herenhockeyers van Leusden hebben de coile- ilt Amersfoort onvrijwillig de helpende hand toegestoken, vee fikse overwinningen, waarmee Leusden de tweede van de veldcompetitie veelbelovend inluidde, bleek de van trainer/coach Rob Weers op eigen bodem niet in de derby met Amersfoort met evenveel bravoure tege- te treden. Integendeel, door de zenuwen verlamd, kwa de Leusdenaren aan het eigen spel nauwelijks toe. Een strafbal vlak voor het verstrijken van de eerste helft bezorgde de gasten een voorsprong, die de degradatiekandidaat uit de Keistad niet meer uit handen wenste te geven: 0-1. Het damesteam van Leusden is in Huizen op een stevige nederlaag getrakteerd. De damesformatie, die behoorlijk ge handicapt aan het duel begon, ontbeerde het geluk om de 3-0 ruststand in het voordeel van de thuisploeg, een draaglijker aanzien te geven. toegewezen, die door de Keistedelingen dankbaar in ontvangst genomen werd. Het vonnis over de Leusdenaren werd derhalve vlak voor het verstrijken van de eerste 35 minuten geveld: 0-1. TERUGGETROKKEN De ontwikkelingen in de eerste helft noopten Rob Weers in de pau ze tot het toepassen van een wissel. Zo verhuisde Sander Greve van de rechtsbuitenpositie naar het rechtsmiddenveld, terwijl invaller Aldert Westra (voor Ralph Kemps) de opengevallen plaats in de voor hoede innam. Het kwam het spel van Leusden ten goede, maar de Valleiparkers ontbeerden de rust om de massaal teruggetrokken Amersfoorters in de defensie te verschalken. In het laatste gedeelte van de tweede helft kregen de Leusdena ren via Thorvald Goosman, Frank de Ruiter en Sander Greve nog een handvol juwelen van kansen, die echter zonder resultaat bleven. Ook een serie van vijf strafcorners was niet voldoende om voor de gelijkmaker te zorgen, Een tegen valler was bovendien dat Sander Greve een kwartier voor tijd nood gedwongen het veld moest verla ten. De Leusdenaar kreeg een stick op zijn hoofd en moest, duizelig, de kleedkamers opzoeken, Ralph Wessel verving Greve, maar was ook niet m staat zijn debuut met een doelpunt op te luisteren. BLESSURES De dames van Leusden hebben het huzarenstukje van vorige week, toen de ploeg het kansrijke Kame leon met 1-0 de baas bleef, niet van een passend vervolg kunnen voor zien. En gezien de omstandigheden was dat ook geen wonder. Aller eerst was Huizen ook weer een gerenommeerde tegenstander, maar bovendien werden de Leus denaren geplaagd door vele bles sures. De drie doelpunten van de gastvrouwen in de eerste helft kwam Leusden dan ook niet meer te boven. Door de verrassende winst van Maarssen tegen Soest, is de positie van de Leusdenaren in de tweede klasse toch weer enigs zins onder druk komen te staan, zonder dat die nu direct hopeloos is. Leusden trad in Huizen aan met dne invallers in de gelederen, die allen ui de Al werden gerecru- teerd. Charlotte van de Ven nam plaats in het doel, terwijl Bergien Swinkels en Yvette Frankenvoort de opengevallen plaatsen van Daphne de Looze en Jolanda Koop man innamen. Beiden kampen met gekwetste enkels. Nienke Timmer is wellicht zelfs voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. Toch startte Leusden niet slecht. De ploeg weigerde zich voor eigen doel in te graven en zocht regelma tig de aanval om de Huizenaren onder druk te zetten. Waarschijn lijk deed het team zich daarmee gelijk de das om, omdat Huizen over een razendsnelle counter bleek te beschikken. De thuisploeg opende in de tien de minuut de score, via een strak in de hoek ingeslagen strafcorner, waardoor Leusden haast gedwon gen werd richting doel van Huizen te blijven koersen. Veel leverde het met op. De defensie van Huizen sloot als een bus, waardoor de wei nige mogelijkheden die zich aan dienden tot mislukken gedoemd waren. VERDIENSTE Toen Huizen op 2-0 kwam, was het lot van de Leusdenaren dan ook definitief bezegeld. In de ne gentiende minuut werd een inzet van Huizen, na een strafcorner, met het lichaam van de lijn ge haald, waardoor de scheidsrech ter niet anders kon beslissen, dan een strafbal toe te kennen: 2-0. Nog voor de eerste helft om was, kwamen de gastvrouwen zelfs op 3-0, waarmee een deba cle dreigde. Zover kwam het ech ter niet. Met het derde Huizen- doelpunt, dat via een snelle te genstoot tot stand kwam, teken den de Huizenaren tevens voor tijdig voor de eindstand. Na de veldwisseling bleef Leusden dapper weerstand bie den en slaagde erin de tegenstan der enigszins onder druk te krij gen. Echt gevaarlijk werden de bezoekers echter niet, mede om dat de strafcorners niet uit de verf kwamen. Huizen verscheen ook beduidend minder vaak in de Leusdense cirkel, dan in de eer ste helft het geval was geweest. Dat was zeker de verdienste van het Leusdense team. oosenboom kijkt toe hoe Frank Roggenkamp verbeten op jacht gaat naar een Leusdense treffer, teloos. Amersfoort won de derby op het Valleipark met 0-1. derby tegen Amersfoort, die mars van het herenhockey- van Leusden in het klasse lij winst tot in de top-drie had n brengen, is voor de thuis- op een flinke teleurstelling raaid. De ploeg, die de toe vers op het Valleipark aan ïrk zagen, was geen schim t team dat tegen Alkmaar en lerries bijna tien keer raak Het ontbrak de Leusdena- oral aan routine om de span- lie een derby over het alge met zich meebrengt, de baas «ten. De bezoekers konden «r profiteren van de off-day Leusdenaren en belangrijke (oeken, die wellicht nog uit- liedt op handhaving in de klasse. Dat blijft overigens chtig, omdat concurrent erries uitgerekend bij kop- Voordaan een gelijkspel iden miste door het verlies gelijkheid om zich in de top- vestigen, zeker omdat de ge kopgroep punten liet lig- ERVARING TEKORT „Wij komen ervaring tekort in dit soort wedstrijden", legde Rob Weers, trainer/coach van de Leusdenaren na afloop snel de vinger op de zere plek. „De groep is nog niet in staat de zenuwen afdoende onder contrólle te krijgen." „In de eerste helft en zeker in het eerste kwartier hebben we Amersfoort veel te veel ruimte gegeven. Aanvallend verzuimden we het spel breed te houden, waardoor de pogingen in het drukke centrum stukliepen. Verder leverde de strafcorners onvoldoende rendement op. En zeker in het laatste deel van de wedstrijd hebben we kansen gekregen, die doelpunten hadden moeten opleveren.", aldus Weers. Met name in het eerste kwartier was Amersfoort in de derby de betere ploeg, die het overwicht uitdrukte in drie strafcorners. Daarmee beleefde Leusden hachelijke momenten voor het eigen doel, waarbij Robert-Jan Willemsen een keer zelfs op de lijn redding moest brengen. Maar gaandewweg de eerste helft kreeg Leusden meer grip op de wedstrijd. Door strakker te dekken werd de Amersfoortse aanvalskracht verminderd. De Leusdenaren kwamen echter niet aan scoren toe. Amersfoort wél, al hadden de bezoekers bij dat doelpunt over geluk niet te klagen. In de dertigste minuut zorgde een Amersfoortse strafcorner opnieuw voor veel dreiging in de Leusdense defensie. In eerste instantie voorkwam de Leusdense defensie dat de bal in het doel terecht kwam, waarna de lat de Leusdenaren de helpende hand toestak in de rebound. Tot verbazing van alles wat Leusden was, meende de scheidsrechter bij het uitverdedigen echter geconstateerd te hebben dat Leusden-doelman Gert-Jan van de Groep de bal met de bolle kant van de stick zou hebben geraakt. Hoewel dat vraagtekens opriep, kreeg Amersfoort een strafbal LEUSDEN - Vorige week schreven we hier nog dat de spanning in de onderlinge competitie van de schaakver eniging Leusden bijna ver dwenen was. Deze week moe ten we daar alweer op terug komen. Want afgelopen don derdag verloor koploper Pa trick Huis in 't Veld verras send van de vijftienjarige Jaap de Jager. Weliswaar ver loor zijn naaste concurrent Joop van Santen ook, maar die werd gepasseerd door Wim Velker, die nu de koploper aardig nadert. Huis in 't Veld leek in de eerste fase van de partij zijn jonge tegen stander goed in bedwang te heb ben. Menigeen dacht ook al dat hij zijn voorsprong uit zou breiden. Maar Jaap de Jager verdedigde zich goed, schiep tegendreigin- gen en wist uiteindelijk zelfs te winnen. Hij steeg hierdoor naar de vijfde plaats op de ranglijst. Joop van Santen wilde het allemaal weer eens veel te mooi doen. Cees Kerkhof was echter niet on der de indruk en liet de storm ge woon uitrazen, om in een eindspel met twee torens en een paard voor de dame gewoon te winnen. Wim Velker, de lachende derde, klom naar de derde plaats door een gedegen overwinning op Bert Uneken. Die dacht zich een kleine verzwakking wel te kunnen per mitteren, maar kwam bedrogen uit. Voor de bondscompetitie kwam het derde team in actie. De resul taten van dit achttal vielen tot nog toe erg tegen. Van tevoren leek Leusden III kansen op promotie te hebben, maar zelfs een plaats in de middenmoot kwam er nog maar nauwelijks uit. Donderdag ging het geluldög allemaal wat be ter. Het Amersfoortse Ons Genoe gen IV werd verslagen, zij het maar met 41/2-31/2. Roelofs, Halkes en Jaap de Jager sr. (de vader van de hierboven genoemde Jaap) zorgden voor hele punten. Van den Harst, Genits en Boogaard voor halve. De nederlagen van Staal en invaller Van der Meer konden dus weinig kwaad. Uitslagen huiscompetitie Huisin't Veld - J. de Jager jr. 0-1 v. Santen-Kerkhof 0-1 Uneken-Velker 0-1 Vos - Langman lVil Moed - Zijlstra 1-0 Voskamp - Elschot Vt-Vt v.d. Wetering - Boemaars 0-1 v. Dalen - v Dokkum Vt-Vi v.d. Tang - Nijhof 0-1 A. Wisman - Valkenburg 0-1 Andriessen - Struiwig 0-1 Rietveld - G Wisman Vt-Vt Linse-Berg 0-1 Veenendaal - Schoutsen 1-0 Willigenburg - Buurlage 1-0 v.d. Pol-Zaal 0-1 De stand aan de kop na 25 ronden: 1. Huis int 't Veld 2. Velker 3. v. Santen 4. Uneken 6. J. de Jager jr. 6 Vos 7. Kerkhof 8. A. Peperkamp 9. Moed 10. Langman 11. H. Peperkamp P. de Jager 13. Zijlstra 14. Staal 15. Elschot 1797 1776 17S1 1744 1714 1709 1698 1676 1667 1667 1687 1657 1646 1639 1634 Tussenstand schoolschaakcompeti- tie 1 B Jon Jhatat 2 B Joost Schaeffner 3 B Rick v d Brink 4 B Daniel Elzas 6 B Jochem Verberg 6 B Dave Boersen 7 B Wessel van Dijk 8 B Bart Timmerman 9 B Frank v Oevelen 10 B Hans Westerbeek ZATERDAG Maarten Jonges probeert het bij een strafcorner op de conventionele manier. In tegenstelling tot voorgaande echter wedstrijden zonder succes. Frank de Ruiter (6) en Bart van Dalen zijn daarvan getuige. Roda'46 - Vel. Boys Roda 2 - TOV 2 Roda 8 -Roda 6 Sparta 11 - Roda 7 0-0 2-1 2-5 afg. JSDEN - Niet alleen de opening van het „eigen" zwembad, ook het einde van het seizoen komt steeds dichterbij, de zwemmers en zwemsters van de Leusdense Zwem lub de Haaien is dat overigens geen reden om het wat lameraan te gaan doen. In de achterliggende weken wer- ral enkele clubrecords gezwommen en zaterdag kwamen >r nieuwe clubrecords bij. Chester Marsman, inmiddels lier in records, nam er drie voor z'n rekening. Tamara van om tekende voor de vierde. wedstrijden in het kader van kompetitie, werden ver- Tien in het zwembad Bison- een lokatie waar de Haaien lijna traditiegetrouw bijzon- >ed thuisvoelen. In het verle verden aldaar verzwommen rijden keer op keer scherpe op en het evenement van ag maakte op die regel geen dering. ster Marsman en Tamara van m waren niet de enige Leus- en die in het overvolle pro- ia aan de start verschenen. een grote groep naar senbroek afgereisd, maar ?a van Gorkom. gezien de omvang van het pro gramma moest iedere deelnemer voor meer dan één programma-on derdeel te water. Niet ongebruike lijk bij competitiewedstrijden waar niet zo zeer tijd, als wel de plaats belangrijk is, de plaats waarmee voor de vereniging punten in de wacht worden gesleept. De tijd tus sen de programmanummers in was, getuige de geleverde presta ties, voor de deelnemende Haaien echter voldoende om op verhaal te komen. Dat bewees vooral Chester Marsman in het eerste program ma-onderdeel. Op de 40 meter vrije slag was het al direkt raak. Zijn 4.09.1 was niet alleen goed voor een eerste plaats maar betekende tevens een verbetering van het clubrecord met ruim vijf seconden. Ruim een uur later was het op nieuw raak. Haaien-topzwemmer Hoesman ging in een magistrale stijl naar een eerste plaats op de 100 meter rugslag. Wat zijn ruime voorsprong op nummer twee al deed vermoeden bleek inderdaad waar. De tijd, 1.02.7 was opnieuw een verbetering van het Haaien- clubrecord. De bijna drie kwartier rust die Marsman daarna werd gegund blij ken voldoende voor nog een top prestatie. Al snel werd duidelijk dat hem ook de eerste plaats op het nummer 200 meter wisselslag niet meer kon ontgaan. De allrounder eindigde met ruime voorsprong op de eerste plaats. Met enig on- Chester Marsman. geloof werd de tijd gadegeslagen: 2.15.6, een clubrecord. SPECIALISATIE Bij Tamara van Gorkom tekent zich steeds duidelijker een specia lisatie af. Hoewel haar een goede beheersing van alle zwemslagen niet ontzegd kan worden, zijn het toch haar schoolslagprestaties die de aandacht voor zich opeisen. Onlangs wist zij met 1.23.8 het club record op de 100 meter „school" op haar naam te brengen en nu al vond ze de tijd gekomen voor een aan scherping daarvan. In een onder linge stnjd met de Leusdense Alma Verhoeven, die uiteindelijk op een verdienstelijke tweede plaats zou eindigen, bleek Van Gorkom bijna twee seconden sneller: 1.23.1. Simone Sybrandy moest op maar liefst 4 programmanummers aan de start verschijnen, Een probleem leek dat overigens niet te zijn. Na een eerste plaats op de 200 meter wisselslag en een tweede op de 200 meter rugslag (de beide afstan den liet ze een persoonlijk record aantekenen, resp. 2.36.6 en 2.39.6, na Annelieke Jacobs die met 2.35.6 eerste werd) had ze nog genoeg over om ook haar tot op heden snelste tijd op de 100 meter rugslag verder aan te scherpen: 1.16.1. Die prestatie wist ze in de afsluitende 4 x 100 meter wisselslag estafette niet nogmaals te leveren, maar te zamen met de dames Jacobs, Ver hoeven en Van Doornik werd het toch een eerste plaats. Maar er was meer te genieten voor de Leusdense zwementhou- siast. Zo zwommen Tjiwold Wierda (1.19.6) en Peter Toes (1.14.6, twee de plaats) een persoonlijke record op de 100 meter schoolslag, ging Marieke Ruitenberg op de 200 me ter rugslag sneller dan ooit te voren (2.45.4, derde plaats) en wisten ook Simone Buitenaar (1.29.8, derde plaats) en Sandra van Wegen (1.28.6, vierde plaats) hun tot op heden snelste tijd op de 100 meter rugslag verder aan te scherpen. Simone Buitelaar deed het even la ter op de 100 meter vrije slag nog eens dunnetjes over door met een nieuw persoonlijk record van 1.16.1 maar net buiten de prijzen te vallen. Ook Jan Willem van Dijk liet m het water van Bisonspoor twee per soonlijke records achter. Na 1.13.7 en een tweede plaats op de 100 meter vlinderslag, werd het op de 100 meter vrijeslag 1,05.3. Ook de 200 meter vrije slag leek zich op nieuw een strijd tussen twee Leus denaren te gaan ontspinnen. Rob van Wegen nam echter al snel af stand van Peter Toes die met 2.15.8 beslag wist te leggen op de tweede plaats. Het goud was echter voor Rob van Wegen die met 2.05,6 te vens een nieuw persoonlijk record wist te vestigen. Tussen het grote aantal uitste kende prestaties zijn er tenslotte nog twee tijden die niet onvermeld mogen blijven. Saskia Helsdingen wist de opgaande lijn verder door te trekken. Zij wist haar tot op he den snelste tijd op de 100 meter vlinderslag met maar liefst drie volle seconden terug te brengen tot 1.17,8, terwijl Leon van Doornik op de 100 meter vrije slag eerste werd met een nieuw persoonlijk record: 1.15.0. SENIOREN Dames Huizen - Leusden 3-0 Leusden 2 - Shinty 2 1-3 Haaskamp 2 - Leusden 3 Afg. Heren Leusden - A'foort 0-1 SCHC 6 - Leusden 2 Afg. Leusden3-H'sum7 5-1 Baarn 4 - Leusden 5 1-5 Leusden 6 - Kampong 19 3-1 Veteranen Leusden A - Voordaan A Afg. Maam A - Leusden B 1-3 Leusden C - Montfoort A 1-1 H'sum D - Leusden D 0-0 JEUGD Drie chauffeure, waarvan één uit Voorthuizen, stonden te recht op de strafzitting van 17 maart, omdat ze hun auto zon der noodzaak tot stilstand ge bracht hadden op een auto snelweg, op de verbindings weg tussen de A28 en de Al. Het hoe en waarom van hun handelen nam een vol uur van de zitting in beslag, maar werd nog niet eens helemaal duidelijk. Twee van hen wa ren vrachtwagenchauffeurs, twee collega's, die met iden tieke trekkers en oplegger re den. De derde was de bestuur der van een witte Mazda, die zich op de zitting verweerde met het verhaal dat hij klem gereden was door de andere twee heren. Wat dezen op hun beurt verontwaardigd van de hand wezen. De Mazda had zich, volgens hun lezing, zo irritant gedragen dat ze niet naar rechts konden afslaan, richting Apeldoorn, zodat ze de boel stilgezet hadden om eens eventjes te vertellen dat je op die manier geen vrachtwagens kon dwars zitten. Een en ander had ge resulteerd in een aanrijdinkje en scheldpartijen. Een onpartijdige passant trad ais getuige op en bevestigde eigen lijk het verhaal van de Mazda-be- stuurder. Hij herinnerde het zich zo goed omdat twee precies de zelfde vrachtwagens opvielen, toen ze in zijn ogen raar deden, naar links en naar rechts gingen, met een klein wit autootje tussen ze ingeklemd, „alsof ze een spel letje speelden," De officier eiste 155,- boete voor de vrachtwagenchauffeur die het eerst gestopt was en daarmee de anderen dwong om hetzelfde te doen, en 65 voor de andere twee verdachten. De raadsman van één van de vrachtwagenchauffeurs meldde met verontwaardiging dat zijn cliënt juist een medaille gekregen had voor meer dan 20 jaar onberis pelijk rijgedrag. Hem kon dus niets verweten worden. De kantonrechter mr. Nuboer, was een andere mening toege daan dan de raadsman en zelfs een andere dan de officier. Hij sprak de Mazda-bestuurder vrij, omdat hij zeer duidelijk de indruk had gekregen dat die inderdaad was klem gereden. Hij veroordeelde de éne vracht wagenchauffeur tot 250,-, met de mededeling dat hij dit soort pesterijen op de weg zeer kwalijk vond en daarom de eis van de offi cier veel te laag. De andere kreeg 150,-boete. In Woudenberg had een me vrouw in een auto gereden, zon der WA-verzekering. Wat ze ove rigens niet wist. Dat de maatschap pij de verzekering beëindigd had wegens wanbetaling, had haar man haar niet verteld. Haar echt genoot verscheen op de zitting en mocht namens haar de boete van 600,- in ontvangst nemen. Een jongen die inmiddels al ne gen veroordelingen wegens het rijden zonder rijbewijs achter de rug had, was nu voor de tiende keer in Amersfoort gesnapt. Bo vendien had hij deze keer ook nog zonder WA-verzekering gereden. „Ik ben voor m'n theorie gezakt, ik kan niet zo goed leren', was zijn verklaring voor het nog steeds ontbreken van een rijbewijs. Maar omdat hij in auto's gehandeld had, moest er natuurlijk toch in gere den worden. Het probleem bij het bepalen van de strafmaat was dat hoge geld boetes niet haalbaar waren, omdat verdachte met zijn zwangere vriendin van een uitkering moest rondkomen. Gevangenisstraffen waren al vele malen uitgezeten en een rijbewijs dat er niet is, is moei lijk in te vorderen. „Een alterna tieve straf', opperde de raads man, die zijn cliënt kennelijk goed begeleidde. „Hij handelt met meer in auto's en bovendien zal een rijexamen vol gens het nieuwe systeem wel makkelijker gaan. Een druk op de knop is voor hem veel beter dan die oude onbegrijpelijke boekjes. De ben ooit ook een keer voor mijn theorie gezakt." Het criminele ver leden was uit en voorbij, zijn cliënt ging trouwen en een keurige huis vader worden, beloofde de raads man, Wat betreft de alternatieve straf keek de kantonrechter wat be denkelijk. Maar ook hier wist de raadsman te overtuigen. „Ik heb diverse projecten lopen in Amersfoort. Bijvoorbeeld bij een verpleeghuis en bij de dierentuin. Ik kan wel iets regelen voor hem." Dan gaf Mr. Nuboer toch wel de voorkeur aan het verpleeghuis, omdat een omgeving waar zich ook verkeersslachtoffers bevin den toch een passender entou rage gevonden werd dan een die rentuin. De kantonrechter be paalde dat er 50 uur gewerkt zou moeten worden. De raadsman zal proberen dit te regelen en op een volgende zitting een voorstel ter goedkeuring voorleggen. Jongens Leusden Al-SCHC Al LeusdenA3 - Gooische A4 Leusden B3 - Woerden B3 Leusden C1 - Schaerw. C1 Leusden C4 - IJsseloever C2 Leusden D1 - Schaerw. D1 Leusden D2 - IJsseloever Dl H'sum - Leusden A2 Maarssen B1 - Leusden B1 Shinty B1 - Leusden B2 Vianen Cl - Leusden C2 Montfoort Cl - Leusden C3 Phoenix Dl - Leusden D3 Meisjes Leusden A1 - Soest A1 Leusden B1 - H'sum B1 Leusden B2 - Huizen BI Leusden B3 - Voordaan BI Leusden D1 - Soest D1 Leusden D2 - H'sum D2 Leusden D3 - A'foort D2 Loenen Al - Leusden Al Fletiomare A1 Leusden A3 Be Fair C1 - Leusden C1 A'foort C3 - Leusden C3 Gooische D5 - Leusden D4 1-3 0-10 0-4 4-2 0-3 3-3 0-6 3-1 7-4 2-0 0-11 6-0 4-1 2-1 1-1 0-1 1-2 7-1 1-1 0-2 4-2 1-4 2-1 8-0 2-0 SENIOREN Dames Leos 2 HSC 1 3-1 Wilhelmina 2-Leos 3 0-3 Wilhelmina 8 - Leos S 2-2 Surf 6-Leos 6 0-3 Leos 7 - Brezan/SSS 10 2-2 Spirit 9 - Leos 8 1-3 Heren ASVD 1 Leos 1 0-3 Leos 2 Set Up 1 1-3 Leos 4 -Sovoco 7 3-0 Sovoco8-LeosS 3-0 SH'71 2-Leos6 2-2 Leos 7 - Wilhelmina 6 0-3 Leos 8 - Devu 1 0-3 JEUGD Jongens Spirit A2 Leos Al 0-3 Leos B1 Touche '86 B1 3-0 Leos B2 Unicornis B1 1-2 Leos C2 Unicomus C2 3-0 Meisjes Leos Al - Blijvock Al 3-0 Leos A2 - Sovoco A2 3-0 Leos Al - Spirit Al 3-0 SVH C2 Leos Cl 2-1 Sovoco C2 - Leos C2 2-1

Leusder Krant | 1988 | | pagina 9