O* O* Gewijzigd Prees en Laurens Keyner beheersen jlubtitelkampioenschappen van BVO Eerste plek voor Avanti-turnploeg udo-examens Avanti Tennisfinales in De Inslag Ger du Pree achterhaalt Willy van de Lagemaat Gratis trainen Avanti volleybal Volleyballers Avanti boeken nuttige winst llubkampioenschappen ij 'Nieuw Hagenaue' 'ïjdens C-fmales: Onderlinge wedstrijden Avanti gymnastiek Twee koplopers in tweede klasse bowlinguurtje dat ook hij de finale bereikte. Beide finalisten deden nauwelijks voor elkaar onder. Na de tweede set kon Laurens Keyner toch weer een eer ste prijs aan zijn verzameling toe voegen, 17-15, 15-13. HENK-JAN WESTLAND LEUSDEN - Op zondag 20 maart werden in sporthal De Korf Leusden de clubkampioenschappen van BC BVO '79 (Bad- nton voor Ontspanning) gehouden. De technische commissie d bij de indeling van de wedstrijden rekening gehouden met speelsterkte van de individuele deelnemers: competitie- elers en reserves bij elkaar, recreanten in een andere klasse. Gezien het grote aantal inschrijvingen, in totaal resulterend ongeveer 200 wedstrijden werd besloten de eerste wedstrijd op woensdag 16 maart te spelen. Zondagmorgen om tien uur •rd de draad weer opgepakt, om acht uur 's avonds was de erlaatste finale gespeeld. de finale van het gemengd )bel stonden Trees en Laurens /ner en aan de andere kant Piet fner en Kann de Wit tegenover lar. Na een korte maar hevige d moesten de laatste twee hun irdere erkennen in de beide fners. Uitslag: 15-11 en 15-5. et damesdubbel werd be- rsd door twee bekende ge iten in de Leusder badminton- reld: Trees Keyner en Karin de Beiden wonnen onlangs het »n toernooi van BC Leusden in spelsoort op overtuigende je. Tegenover zich vonden zij i Kaspers en Liesbeth Ebert, te oudgedienden binnen BVO, die echter tot dit toernooi jaren met meer samengespeeld hadden. Ka rin en Trees bleken ook nu weer de sterksten. Uitslag: 15-12 en 15-2, waarmee Trees Keyner haar twee de hoofdprijs binnenhaalde. Bij de heren gmg de hoofdprijs in herendubbel, net als vorig jaar naar de spelers uit het le team: Peter Esko en Eddie van Dijk. In de finale rekenden zij af met Laurens Keyner en Arjen Groffen: 15-6 en 18-13. TEGENSTAND Bij de dames werd de finale in het A-enkel gespeeld door Trees r BVO kan terugzien op een geslaagd clubkampioenschap. —te/open zondag hield badmintonvereniging BVO'79 de clubkampioenschappen. Op de foto een beeld van de Jfstnjden in de dubbels. Op de voorgrond hebben Van Santen en Verheuvel (rechts van het net) het aan de met het echtpaar Tollenaar in het gemengd dubbel, terwijl achterin de zaal Rob Maas en Enk Berg in het •nenkel A tegenover een onzichtbaar duo staan. Keyner en Kann de Wit, de twee nieuwe aanwinsten van BVO. De verwachting was dat beiden in de voorrondes op zware tegenstand zouden stuiten van met name Mar jolein Schimmel (clubkampioene 1987) en Manètte van Meeteren, die een sterk seizoen doormaakte. Het heeft echter niet zo mogen zijn. Beide laatstgenoemde dames vie len in de voorrondes geblesseerd uit. Na twee sets kon Trees Keyner haar derde titel op haar conto bij schrijven; zeer sterk resultaat (11-7, 11-7). De laatste finale was gereser veerd voor de heren m het enkel spel A. Tegenover elkaar: Peter Esko (clubkampioen 1987) en Lau rens Keyner. Vooraf hadden bei den al met zware tegenstanders moeten afrekenen. Laurens met Eddie van Dijk, finalist in 1987. Pe ter Esko moest de dit jaar sterk spelende Enk Berg passeren voor- Ook m de poules van de re creanten was de spanning te snij den. De finale gemengd dubbel werd een tweestrijd tussen het duo Ronald de Haas/Janet Timmerman en Nico en Geme Korthuis aan de andere kant van het net. Met name bij de laatsten was goed merkbaar dat zij al meerdere finales voor deze gemengd dubbel eindstrijd hadden gespeeld. Na twee sets was de strijd beslist in het voordeel van Ronald en Janet, uitslag 15-7, 15-5. Bij de damesdubbel zagen we weer Geme Korthuis terug, maar nu met Eef van de Berg. Tegenstan ders Heinie de Munnik en Annette Haage. Dit keer wist Geme wel de eerste prijs te veroveren, uiteraard niet zónder de krachtige inbreng van Eef. Uitslag: 15-7, 15-5. Bij het herendubbel betrad ver volgens Nico Korthuis weer de are na samen met Paul Vink. Tegen over zich vonden zij Henk-Jan Westland en Ron Wesseling, gesle pen tegenstanders. Nico kon tegen de routiniers de prestatie van zijn vrouw Gerrie niet evenaren, hij moest genoegen nemen met de tweede plaats. Eerste werden Ron Wesseling en Henk-Jam Westland, via de volgende setstanden: 15-10, 15-10. In de finale van het dames-enkel kwamen Heinie de Munnik en Ger rie Korthuis tegen elkaar uit. Voor de eerste was dit de tweede finale plaats, voor haar tegenstandster al de derde finale. Heinie de Munnik, clubkampioene van 1987 bij de re creanten, liet ook nu niet met zich spotten. Gerrie Korthuis trok aan het kortste eind: 11-5, 11-9. In de finale van het herenenkel twee nog niet eerder vermelde he ren, Bauke Bokhorst (aan z'n eerste seizoen bij BVO bezig) en Peter Mallant, de voorzitter van BVO. Na twee sets was de stand nog steeds gelijk, 1-1, zodat een derde set de beslissing moest brengen tussen beide heren. In deze derde set liep Peter Mallant onverwacht makke lijk uit naar een grote voorsprong. Bauke wist echter niet van opgeven en vocht zich dapper terug. Hij won tenslotte de derde set knap met 17-15. CHTERVELD - In februari werden de turnsters-junioren van anti eerste in hun poule bij de voorronden turnen, die door de htse Turn Kring werden georganiseerd. Daardoor mochten meisjes afgelopen zaterdag deelnemen aan de finale C-ni- au in Utrecht. En wat nog nooit gelukt was (zij kwamen al ee keer door de voorronden), lukte deze maal wel. Zij vielen de prijzen en behaalden met hun ploeg een eerste plaats. ij deze wedstrijden wordt door meisjes vier onderdelen ge ld, te weten balk - brug ongelijk ije oefening en sprong. Hierbij den zowel de individuele pres- »s als de prestatie van de groep beoordeeld. De Avantigroep be haalde als ploeg 92.60 punt, wat goed was voor een eerste plaats. Zij werden hierbij op de voet gevolgd door Hellas uit Hoevelaken, dat met 92.45 punt de tweede plaats be haalde. Individueel behaalde Andnani Kraan 30.95 punt - Afke Rond 30.80 punt - Hiksben 29.35 en Astnd Smink 30.65 punt. Via het individueel behaalde aantal punten van de turnsters werd be paald wie promoveert tot B-turn ster. Dne van de vier Avanti-meis- jes promoveerden en zij mogen nu alleen nog maar aan wedstrijden op B-niveau deelnemen. De Avanti-ploeg is tot en met vorig jaar november getraind door Bas van Vulpen Hierna is de trai ning overgenomen door Gitte Vos. Gitte Vos is zelf ook 'n enthousiast turnster. Zij behaalde bij de laatste provinciale wedstrijden een zeven de plaats en plaatste zich hierdoor voor de landelijke halve finale, die binnenkort in Helmond zal plaats vinden. Gitte Vos heeft met de turnsters vooral hard gewerkt om de oefe ningen netter af te werken en vloeiender te laten doorlopen. Dat heeft duidelijk vruchten afgewor pen ACHTERVELD- De damesvolleyballers van Avanti hebben kostbare punten gepakt bij ESV. Door de 1-3 zege in Nunspeet weet de Achterveldse ploeg zich in ieder geval opnieuw verze kerd van een plaatsje in de eerste klasse, waarin de Achtervel- ders dit seizoen voor de tweede keer in uitkwamen. iCHTERVELD - Vorige ek legden de jeugd judo rlingen van de sectie Judo sportvereniging Avanti er een examen af. Ruim 30 rlingen toonden aan de do it K. van Hoven hun kun- i. Na afloop bleken allen te geslaagd en werden zij oond met de slip voor een (ere rang. e uitslagen waren: groep 1. e band met de gele slip: Job mers, Erik de Jong, Edwm ijewaard en Ronald van Hoven, e witte band oranje slip kregen, iley Kerkhof en Rob Houtveen. e witte banders die de groene kregen waren Evert Jan Feld, Enk Lamers en Dave Boersen. De wittebander Mano van Stokkum kreeg de blauwe slip. Uit groep twee veroverden Gert Jan Kolfschoten en Alex Houtveen bij hun witte band de oranje slip. De witte banders die de bruine slip kregen waren Manna Arends, Ka nn Schipper, Oscar Menkveld en Bngitte van Stokkum. Jan Boersen veroverde de gele band. Uit groep dne behaalden de wit te banders Tijmen Lozeman en Je roen Voskuilen de blauwe slip, ter wijl de wittebander Marco Dooije- waard de bruine slip haalde. Kersto Memten en Jeroen van Druten be haalden bij hun gele band de oran je slip. Bij de gele band behaalden de groene slip Willem Koch, Mano Blom. Manelle Voskuilen en Philip Kraanen. Franck Bock haalde de blauwe slip bij zijn gele band. Bij hun gele band behaalden Marcel Eggenkamp en Roy Diepeveen de bruine slip Alle deelnemers zijn nu weer een graadje hoger. Het sectie-bestuurslid Bert Diep eveen feliciteerde de leerlingen met het door hen behaalde resul taat Hij hoopte dat men zo door zou gaan en vol enthousiasme naar het volgende examen zou gaan werken. In de maand april of mei zullen de clubkampioenschappen judo worden gehouden. De juiste datum is nog niet bekend doch deze zal tijdig worden meegedeeld. Met nog een paar wedstrijden te gaan, de volleybalcompetitie zit er alweer bijna op, had het Achter veldse Avanti nog een paar punten nodig om zich definitief veilig te weten. De Achtervelders, die de eerste weken sterk genoeg leken om in de sub-top mee te kunnen blijven draaien, vielen door blessu res de laatste tijd terug en moesten zelfs nog uitkijken om de plaats in de eerste klasse met m gevaar te laten komen. Donderdag viel in Nunspeet de beslissing. Tegen ESV haalden de Achtervelders ge noeg punten voor lijfsbehoud. Gezien de belangen die er op het spel stonden, was het niet verwon derlijk dat Avanti wat onzeker startte De scheidsrechter bestrafte aan Achterveldse kant een aantal vermeende technische fouten, het geen het zelfvertrouwen met bevorderde Maar gaandeweg kwamen de volgelingen van Huub van Wees in het spel en na een paar geslaagde smashes keerde het vertrouwen ook weer in de ploeg terug Verdedigend liet de ploeg echter nog wat steken vallen. Voor al het opvangen van de service leverde problemen op Maar na cc., uiue-uui, uiceK Avanti over voldoende veerkracht te beschik ken om de eerste klap, die nog altijd een daalder waard heet te zijn, uit te delen: 12-15. Ook in de tweede set gaven de ploegen elkaar bitter weinig toe, wat een spannende wedstrijd tot gevolg had Avanti begon sterk, maar slaagde er niet m het niveau steeds vast te houden. Daardoor kwamen er nogal wat punten onno dig bij de tegenstander terecht. Uit eindelijk besliste Avanti ook het tweede bednjf in eigen voordeel, al was het op het kantje: 15-17. Ook in de derde set ging Avanti voortvarend van acquit. De Achter- vedlers namen een 0-6, maar lieten zich door die voordelige stand in slaap sussen. ESV profiteerde en trok de derde set naar zich toe: 15- 12. In de vierde set herstelden de Achtervelders zich echter uitste kend. Dankzij een goed functione rende stop, kon de buitenaanval goed bediend worden, waarmee de ES V-defensie onder druk gezet werd. Bij 11-15 konden de handen dan ook juichend ten hemel. De buit was binnen. •DEN- Dit weekeinde, op ag 27 maart, wordt bij pony en rijvereniging Nieuw Ha- Qe de eerste serie wedstrij- afgewerkt, die meetelt voor lubkampioenschap. De wed- 'n beginnen om 9.30 uur en duren tot ongeveer 15.30 uur. De stnjd om de clubkampioen schappen van Nieuw Hagenaue wordt beslist op vier wedstrijdda gen. De jonge ruiters van de ver eniging zullen op die dagen hun bekwaamheid m de disciplines Dressuur en Spnngen aan een des kundige jury moeten demonstre ren. Al naar gelang de ervaring, zijn de ruiters in verschillende ca tegorieën ondergebracht. De wedstnjden worden gehou den in en bij manege Het Centrum LEUSDEN- In het Tennis- en Squashcentrum De Inslag, aan de Groene Zoom, worden dit weekeinde en komende de finales van de winter indoortennistoernooien gehouden. Aanstaande zondag vormt De Inslag het decor voor de finales van de Winterzondagcompetities, terwijl donderdag 31 maart de fina les van het damesdubbeltoernooi op het programma staan. In de finaleronde van de Winter- zondagcompetitie staan de num mers één en twee van de poules tegenover elkaar. Er wordt ge speeld m de speelsterkten D2, Dl en C. De wedstrijden beginnen om 12.00 uur en duren tot 17.00 uur. De prijsuitreiking wordt verwacht rond 17.15 uur. Op donderdag 31 maart staan de poulewinnaars van de damesdub- LEUSDEN- In de hoofdklasse zaterdag van het afdelingsvoet bal is het programma te elfder ure omgegooid. In plaats van het geplande schema te volgen, waarin Roda WJ zou ontvangen en Musketiers - Eemdijk de absloute hoofdschotel vormde, is er een inhaaldag gepland. De Roda-formatie heeft onverwacht een dagje vrij gekregen. Voor zover nu bekend, blijft het zondagprogramma wel onge wijzigd van kracht. Voor Achterveld wordt het erop of eronder in een vierpuntenduel tegen Olympia'25. Roda kan de Achter velders opnieuw van dienst zijn, door van hekkesluiter Koc- kengen te winnen. Voor Roda-zondag staat de wed strijd tegen degradant Koeken- gen op het programma De ploeg van trainer/coach Ruud Maas zal onder meer zijn sportieve plicht proberen te vervullen. De Leusde- naren zullen zeer waarschijnlijk op de derde plaats eindigen. Dit mag dan ook nog als de emge stimulans worden gezien voor de bewoners van het Burgemeester Buiningpark Trainer Maas zal deze wedstrijd waarschijnlijk gebruiken om weer te experimenteren met het twee- spitsensysteem. Bij de zondag staat de wedstrijd tussen de nummers éen en twee op het programma. In Bussum ontvangt BFC het met twee punten meer, op de eerste plaats staande Naarden '79. Bq winst van BFC is de strijd om het kampioenschap weer helemaal open. Wint Naar den in het „hol van de leeuw", dan is Naarden al officieus kampioen In de strijd tegen degradatie, waarvoor nog maar liefst acht ploe gen m aanmerking kunnen komen, ontmoet Achterveld op eigen veld Olympia '25. De equipe van trai ner/coach Cor Hoogland heeft op het moment twee wedstrijden meer gespeeld en een achterstand van twee punten op de Hilversummers. Door de verrassende zege op Roda '46 van twee weken terug zal het moraal binnen de ploeg wel zijn toegenomen. Of dit genoeg zal zijn om degradatie te onlopen zal in de komende weken duidelijk worden. De Achtervelders zullen uit de res terende dne wedstnjden toch ze ker vier punten moeten halen, wil men het vege lijf redden. BW ontvangt thuis het met één punt minder en op de tiende plaats staande Zuiderzeevogels. WZA en EMM beslissen m hun onderlinge wedstrijd wie er definitief in veilige haven belandt. Barneveld, dat één punt meer heeft vergaard dan Achterveld, moet naar Nijkerker- veen voor de wedstrijd tegen het moeilijk te kloppen Veensche Boys. Programma eerste klasse (zondag) BFC - Naarden '79 BW - Zuiderzeevogels WZA - EMM Kockengen - Roda '46 Achterveld - Olympia '25 Veensche Boys - Barneveld INHALEN Zaterdag wordt er in de hoofd klasse ingehaald. Roda hoeft dan met in actie te komen. Musketiers kan Eemdijk weer van de troon stoten, door bij Bloemenkwartier te zegevieren. Als de Elstenaren in Hilversum inderdaad aan de win nende hand blijven, komt de titel erg dichtbij en kan de ploeg zich op gaan maken voor een rentree in de KNVB. Velox, één van de ploegen die de derde plaats van Roda bedreigt, moet op bezoek bij Hercules, ter wijl onderin de belangen voor WA'71 en Veluwse Boys, met het oog op degradatie, erg groot zijn. Programma hoofdklasse (zaterdag) Bloemenkwartier - Musketiers Hercules - Velox WA'71 - Veluwse Boys LEUSDEN- In de hoofdklasse van de comnpetities tijdens het Bowlinguurtje heeft Kryna Groeneveld haar leidende positie versterkt via een nipte overwinning op nieuwkomer Wilma Elsinger. De promovendus gaf goed partij, maar boog bij 2-1 voor haar gerenommeerde tegenstander. Reinier de Jong ver loor kostbare punten. Na de 1-2 nederlaag tegen Ingrid Blerk is de achterstand van de runner-up op de leidende positie tot twee punten gegroeid. Margnet van Kalsbeek, de num mer dne op de ranglijst had geen moeite met de andere debutante Ali Bontje. Van Kalsbeek won met 3-0 en kreeg weer aansluiting met de leiders. Silvia van der Kolk bleef outsider Jan de Ridder met 2-1 de baas en noteerde en passant de hoogste game van de dag: 200 pins. Rie Stet bleef in de race ten koste van Ria van Bentum: 3-0. In de eerste klasse gaat Cinta Roos, kort na het begin van de der de penode, al fier aan de leiding Via 2,5 - 0,5 winst op Dynphie Stuart nam Roos een voorsprong van vijf punten op Marjan de Haan. De Haan maakte zelf ook geen fout en zegevierde met 3-0 tegen Nannie Doeland. Rie de Ridder raakte de tweede plaats voorlopig kwijt aan Marjan de Haan, na 3-0 verlies te gen Miep van Kampen. Maja van de Berg en Agnes Kok behaalden be nauwde overwinningen op res pectievelijk Sue Jansen en Jo de Wild: 2-1. In de tweede klasse kwam Ger du Pree langszij bij koploper Willy van de Lagemaat. Van de Lagemaat had de zenuwen tegen de laagge klasseerde Evert Zijlstra blijkbaar bniet goed onder controle en gmg met 2-1 het schip in. Du Pree daar entegen zegevierde met dezelfde cijfers over Gon Reus en kwam daarmee op veertien wedstnjd- punten. Ida de Jong, Janny van Raven horst en Annie Venrungs leiden de dans in de dere, vierde en vijfde klasse. Geen van de favorieten maakte een fout. Loes Nederpelt, Betsy Mentink en Gre van Balen werden het slachtoffer van de da dendrang van de koplopers. In alle dne gevallen was 3-0 de eindstand. UITSLAGEN EN STANDEN BOW LING Hoofdklasse: Kryna Groenveld - Wilms Elsinger 2-1 Renier de Jong - Ingrid v Blenk 1-2 Margriet v Kalbeek - Ali Buntje 3-0 Silvia v.d. Kolk-Jan de Ridder 2-1 Rie Stet-Ria v Bentum 3-0 Stand hoofdklasse. 1 Kryna Groeneveld 2083-16 2. Renier de Jong 2163-14 3 Margrietv Kalsbeek 2041-12'/i Hoogste game: Silvia v.d. Kolk, 200 le klasse: Cinta Roos - Dynphie Stuart 2 Va- V2 Marjan de Haan - Hannie Doeland 3-0 Rie de Ridder - Miep v. Kampen 0-3 Maja v.d. Berg -Sue Jansen 2-1 Agnes Kok-Jo de Wild 2-1 Stand le klasse: 1. Cintha Roos 2071-17 2. Marjan de Haan 1896-12 3. Rie de Ridder 1881-11 Va Hoogste game: Miep v. Kampen 159. 2e klasse: Wüly v.d Lagemaat - Evert Zijlstra 1-2 Ger du Pree - Gon Reus 2-1 Christina Steinfon - Mieke Morsink 0-3 Aruue Biel - Dora Paulen 1-2 Reinyv. Gils -Jetty v Donselaar 1-2 Stand 2e klasse: 1 Willy v.d. Lagemaat 1722-14 2 Ger du Pree 1638-14 3. Chnstina Steinfort 1864-11 4. Annie Biel 1743-11 5. Gon Reus 1638-11 Hoogste game: Dora Paulen 150 3e klasse: Ida de Jong-Loes Nederpelt 3-0 Riek v. Oyen - Annenuek v.d. Horst 3-0 Henny Holthuis - Sonja v. Alewijn 0-0 Sjefv Oyen-Wil Sitrop 2-1 Trynie Winkel - Aiuue Holsbeeke 2-1 Stand 3e klasse: 1. Ida de Jong 1543-14 2. Loes Nederpelt 1836-12 3. Riek v Oyen 1749-11 4 Annemiek v.d Horst 1427-11 Hoogste game: Riek v Oyen 153. 4e klasse: Jannie v. Ravenhorst - Betsy Menvink 3-0 Lenie Graaf - Neel Wanner 2-1 Bert Bosman - Ria v Pluuren 3-0 Maasje v.d. Braak - Gré v.d. Wel V2-2 V2 Annie v. Bentum-Joke Los 1-2 Stand 4e klasse: 1. Jaruuev Ravenhorst 1671-14 2. Lenie Graaf 1571- 12Vi 3. Neel Wanner 1417-12 Hoogste game: Jannie v Ravenhorst 153. 5e klasse: Aruue Vennings - Gré v. Balen 3-0 Bep Hassink - Dime Kunst 3-0 Netty Zwanenburg - eigen gem 1-2 Sjaan Eggens - Nanda v. Oort 0-3 Netty Bosman - Aruue v. Emmerik 2-1 Stand 5e klasse: 1. Aiuue Vennings 1240-18 2 Bep Hassink 1134-13Vfe 3 Gre v. Balen 1204-11 Hoogste game: Bep Hassink 119 ACHTERVELD - De sectie volleybal van de sportvereniging Avanti gaat met een actie van start om meer bekendheid te geven aan het volleybal. Vanaf maandag 28 maart tot en met 25 april wordt belangstellenden voor deze sport de gelegenheid geboden om kennis te komen maken. belcompetitie tegenover elkaar. Zij moeten zich via de halve finale voor de eindstrijd zien te plaatsen. Aan het toernooi namen 336 vrouwen deel. De wedstrijden beginnen om 09.00 uur en duren tot 12.45 uur. De prijsuitreiking staat gepland om 13 00 uur. Onder de aanwezige deelnemers wordt een weekeinde Parijs verloot. Belangstellenden kunnen in die penode een uur per week ervaren hoe fijn het is om deze sport te bedrijven. Dit gebeurt onder des kundige leiding en het is gratis en zonder enige verplichting. Iedereen boven de 13 jaar kan terecht op de maandagavonden van 19.30-20.30 uur, in de sportzaal. Ook kinderen van 10-13 jaar die belangstelling voor deze sport hebben kunnen komen kijken, op de maandagavonden van 18.30- 19.30 uur. In overleg met de trainer kan dan eventueel worden besloten, met welke groep de belangstellenden het beste zouden kunnen mee trai nen. Indien belangstellenden na vier trauungsavonden besluiten tot het lidmaatschap van Avanti, biedt de club dan op verschillende niveaus mogelijkheden om aan de compe titiewedstrijden deel te nemen. Momenteel doen er twee dames en twee herenteams aan de com petitie mee. Dames 1 speelt op het hoogste niveau, de eerste klasse. Dames 2 en heren 1 spelen in de derde klasse terwijl heren 2 m de vierde klasse uitkomt. Er is ook een recreantenteam dat aan een eigen competitie deel neemt. Verder is er een jeugdteam in de leeftijd van 10-12 jaar dat ook in de competitie speelt. Vooral deze teams geldt dat nieuwe leden van harte welkom zijn. Bij voldoende belangstelling en aanmelding van meuwe leden is er de mogelijkheid nog een extra team aan de competitie te laten deelnemen. Belangstellenden die een indruk willen krijgen van de competitie wedstrijden, zijn van harte welkom tijdens de thuiswedstrijden. Die worden gespeeld in de sportzaal op de donderdagavonden 24 maart en 7 april. De aanvang van deze wedstnjden is om 20.00 uur. Na 7 april zijn de competitiewedstrijden afgelopen. ACHTERVELD - Zaterdag houdt sportvereniging Avanti de onderlinge wedstrijden gymnatiek. Ook zal er dan een jazzgymdemonstratie worden gehouden. De wedstrijden worden gehouden in de sport zaal aan de W. van Amers- foortstraat en beginnen om 13.00 uur. Omstreeks 16 45 uur zal dan de prijsuitreiking plaatsvinden. Voor de deelne mende kinderen zal ook nu weer de gelegenheid zijn, om de wisselbeker te winnen.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 9