-kolfbal—^. TOrspcf Somber Spanning ipt verlies Avanti olop spanning f C Bekerdroom Haaien-heren in halve finale verstoord W interzondagcompetitie in De Inslag afgelopen TTCL heeft na winst titel binnen bereik Zaalvoetbaltoernooi in sporthal De Meent averjassen De Meent :n Lezers service Nimmerdor- wedstrijden afgelast De Watervlo via gelijkspel naar eindstrijd: O* DEN- De damesvoleyballers van Avanti zijn er niet in agd zich op eigen terrein te ontdoen van tegenstander uit Scherpenzeel. Met het kiienst mogelijke verschil n de bezoekers, na vier sets, aan de winnende hand: 3-1. al in de slotfase van de sets en de Achtervelders adem 3m het de tegenstander echt k te maken. Slechts in de set bleven de gastvrouwen winnende hand, maar dat met voldoende om zich de ►e te kunnen eigenen, waren de verschillen bij ldein. Als alle setpunten bij worden opgeteld, scoorde slechts vijf punten meer dan itervelders: 52-57. Toch wa- vijf punten het verschil tus- ee wedstrijdpunten en lege In de eerste set kwamen beide ploegen met offensieve bedoelin gen uit de startblokken. Set-Up bleek te beschikken over een goe de smash, die m het achterveld van de Achterveldse verdediging niet goed verwerkt werd. De bezoe kers eigenden zich dan ook de eer ste set bij 12-15 toe. Aangeslagen door het verlies van de eerste set, startte Avanti in de tweede set onzeker. Trainer/ coach Huub van Wees moest dan ook ingrijpen om een tweede te leurstelling af te wenden. Via een paar tactische wissels kreeg de coach zijn team weer onder con trole en dat leidde tot winst, zij het met het kleinst mogelijke verschil: 15-13. In de derde set leek Avanti meer grip te hebben op de harde aan vallen van de tegenstander. Het blok sloot beter, maar door misver standen in het achterveld verloor de thuisploeg onnodige punten. Het had tot gevolg dat de derde set weer een prooi werd voor Set-Up: 13-15. In de laatste set leek Avanti hard op weg tocch nog een gelijspel uit het vuur te slepen. De Achtervel ders kwamen met een 8-0 voor sprong bepaald overtuigend voor de dag. Vanaf de serveerlijn her stelden de bezoekers echter het evenwicht weer (8-8), waarna Set- Up in de slotfase over de sterkste zenuwen beschikte: 13-15. JSDEN/ACHTERVELD - De laatste loodjes wegen het st. Dit geldt zeker voor het competitieprogramma van het ngsvoetbal. In zowel het zaterdag- als zondagvoetbal vorige week het programma nog omgegooid. Voor de nde weken zijn er geen moeilijkheden meer te verwach- If de weergoden moeten andermaal roet in het eten gooi- jdens de Paasdagen komt geen van de Leusdense teams in Voor Paaszaterdag staan er drie wedstrijden op het amma. Het betreft hier inhaalwedstrijden uit de hoofd- cesluiter WA '71 ontvangt ten terrein virtueel leider tiers. De ploeg uit Achter- an slechts nog op een won- ien. Een grote verrassing in m van een overwinning op otste titelkandidaat uit Eist, ook niet meer betekenen site van executie. Degrada- ir de rode lantaarndrager bijna onafwendbaar, ^-toppers Veensche Boys bestrijden elkaar m Nijker- Voor deze ploegen staat meer op het spel. In Garde er wel degelijk nog wat op Het op de tiende plaats Veluwse Boys is nog Sien potentiele degradatie - at. Een overwinning van de rjüt Garderen zal een goede 0 stap in de richting van lijfsbehoud betekenen. Bij winst zal het verschil met de nummer elf op de ranglijst groeien tot dne punten. Voor tegenstander Hoogerheide staat er mets meer op het spel, zodat aangenomen mag worden dat een gemotiveerd Veluwse Boys de beide punten thuis zal weten te houden. Programma hoofdklasse (zaterdag) WA'71 - Musketiers Veensche Boys - WJ Veluwse Boys - Hoogerheide CODEWOORD Roda-zondag en Achterveld kunnen dus genieten van een voet balloos Pasen. Voor Achterveld zal *_j iipkes wint eren Pony !N- Nimmerdorruiter Kempkes heeft afgelo- sekeinde bij springwed- in Nijkerk de Zilveren jewonnen. De Zilveren erd beschikbaar gesteld beste 'over-all' ruiter van nooi. ie Kempkes sleepte met IDEN- Op tweede dag, maandag 4 april, It er in het sportcafé leent in Groenhouten klaveijasavond ge en voor spelers met maat'. De avond s- Toski tevens een eerste plaats uit het vuur in de klasse Spnngen Z- progressief. Daarnaast noteerde de Leusdense ruiter een tweede plaats in het Z-klassiek. Maar er waren meer Nimmer- dorruiters succesvol in Nijkerk. Marlies van der Pol scoorde op Tom goud in de klasse M-klassiek, terwijl er voor Niels Vogelsang met Johnny goud en zilver was wegge legd in de klassen B en B-progres- sief. Diana Boshuis noteerde met Jacky een vijfde plaats in het B- klassiek. staat los van de reguliere klaverjascompetitie, die in De Meent wordt ge speeld. Deelname kost 10,- per paar, maar voor dat geld zijn er ook prach tige prijzen te winnen. Naast prijzen voor de eer ste drie, is er ook een poe delprijs. De klaverjasavond be gint om 20.00 uur. EN- Het eerste team van Antilopen stelde de hervatting reldcompetitie nog even uit. Het veld van de Leusdena- !k door de overvloedige regenval van de laatste weken e in het ongerede geraakt, dat de wedstrijd tegen Swift gekeurd. Merkwaardig genoeg vonden de andere wed- in de Overgangsklasse A wel doorgang. En met de len van die ontmoetingen zal Antilopen bepaald niet blij meeste van de concurrenten pakten een punt, waar- I perspectief dat er gloort voor de Leusdenaren er niet ™J somber op is geworden. Zaterdag krijgen de Leusdena- L; herkansing. De ontmoeting met mededegradatiekandi- J ift, die voor afgelopen weekeinde gepalnd stond, wordt JK »ven naar zaterdag. De andere ploegen zijn vrij. achtsverschillen in de moot alleen maar groter worden. U| sklasse A zijn, ruim over Bovenin handhaven zich nog van de competitie, nog steeds verrassend HKC en Oranje/ klein. En na de negende Wit, al wordt het verschil met de zich de merkwaardiqe volgers met de week kleiner. HKC nam een nuttig punt mee uit Alblas- serdam bij Kinderdijk, waar de ploegen een 5-5 gelijkspel over eenkwamen. Oranje/Wit miste in Leiden de kans om de leidersposi tie over te nemen. Ook de Dordte- naren kwamen met verder dan een iMP" isklasse A zijn, ruim over van de competitie, nog klein. En na de negende zich de merkwaardige »r dat er, op twee uitzon- na, alleen nog maar titel- n zijn. Helaas behoort het s Antilopen tot die twee ngen. De Leusdenaren Ie laatste plaats en zagen I naar de veilige nudden- dit echter niet geheel zonder span- rung verlopen. De dne wedstrijden die voor Paas-maandag op het pro gramma staan zijn allen van belang voor de ploeg van Cor Hoogland. Degradatie is het codewoord voor de laatste wedtrijden in de eerste klasse van het zondagvoetbal. BW '31, dat met zestien punten op de negende plaats staat, komt thuis in actie tegen BFC. Het Bus- sumse BFC zal moetne winnen om nog in de race te blijven voor het kampioenschap. Bij verhes is kop loper Naarden '79 officieus kam pioen. De eerste degradatieplaats kan maandag wel eens worden verge ven, want dan ontvangt hekkeslui- ter Kockengen Zuiderzeevogels. De polderbewoners staan op dit moment gelijk met Achterveld (vijftien punten uit negentien wed strijden) Bij winst van de „vogels" wordt het gat met Kockengen op zes punten gebracht. Wint Kocken gen echter, dan wordt het de laat ste wedstrijden helemaal een hek senketel. In dat geval blijven er nog zeker zes ploegen over die in aan merking komen voor degradatie. Spanning blijft hier zeker tot op de laatste wedstrijddag gewaarborgd. EMM, dat met achttien punten ook nog verre van veilig is, zal de strijd aanbinden met plaatsgenoot Olym- pia '25. De Hilversummers zullen elkaar zeker mets cadeau doen. Programma eerste klasse (zondag) BW '31 - BFC Kockengen - Zuiderzeevogels EMM - Olympia '25 LEUSDEN- De volleybalcompetitie is op een oor na gevild. Maar dat wil genszins zeggen dat de spanning verdwenen is. Integendeel, zou men haast geneigd zijn te zeggen. Voor de dames is er in de laatste twee wedstrijden niet minder dan een kampioenschap te verdienen. Als de ploeg van trainer/coach Ad van Woensel tegen Waterlanders (uit) en Thor (thuis) nog drie punten weten te halen, en één overwinning met 3-1 of 3-0 is daarvoor voldoende, promoveren de Leusdenaren naar de tweede divisie. Een ongekend succes, als het zover komt. De heren zijn voor eventuele promotie afhankelijk van de concurrentie. De Leusdenaren zullen in de laatste twee wed strijden nog een plaatsje moeten klimmen om voor het spelen van promotiewedstrijden in aanmerking te komen. Dan zal OMS echter nog minmaal twee punten moeten verspelen. Voorlopig moeten de Leusdense volleyballiefhebbers echter nog even in de wachtkamer. Met de Paasdagen wordt er niet gespeeld. De dames van LEOS zijn nog drie punten verwijderd van de tweede divisie. En als de vereniging, Ad van Woensel voorop, aan het begin van het seizoen een blik in de toe komst had mogen werpen, zou men de eigen ogen met of nauwelijks geloofd hebben. De meest positie ve vooruitzichten spraken, na het vertrek van vijf basisspeelsters, hooguit van handhaving op derde divisie niveau De 'echte realisten' hielden er echter al stevig reke ning mee dat LEOS een stapje terug zou moeten doen. De voorspellers lijken in zoverre gelijk te krijgen, dat LEOS volgend seizoen inderdaad met meer op derde divisie niveau zal acteren. Maar dat is dan met het gevolg van degradatie, maar van promotie naar de landelijke subtop. De nachtmerrie lijkt een droom te gaan worden. Toch past in deze fase van de strijd nog wel een slag om de arm. LEOS is er nog met. Met name de lastige uitwestrijd tegen Waterlan ders, wanneer LEOS bovendien niet over een complete selectie kan beschikken, kan nog roet in het eten gooien. En bij verlies is het maar de vraag of de Leusdenaren het hoofd koel kunnen houden thuis tegen Thor. Weliswaar neemt Thor een zeer bescheiden plaats in op de ranglijst en lijkt de ploeg zelfs te zullen degraderen, de wed strijd van afgelopen zaterdag tegen Taurus bewees dat de Leusdena ren met helemaal shock-proof zijn. Abcoude, de emge overgeble ven concurrent van de Leusdena ren, bleef ook tegen SSS en Vollkei kaarsrecht overeind, waardoor de beslissing nog steeds niet is geval len. Ondenn lijkt het lot van Taurus bezegeld. Slechts dubbele winst in de laatste wedstnjden kan de ploeg uit Houten nog in aanmer king laten komen voor promotie/ degradatiewedstrijden. Dat lijkt echter zeer onwaarschijnlijk. Uni- tas, Thor en Utrecht 3 zijn nog even min al veilig en zijn kandidaat voor rechtstreekse degradatie, danwel voor het spelen van promotie/de gradatiewedstrijden. Uitslagen derde divisie D (dames) LEOS-Taurus 3-1 Waterlanders - Thor 3-1 Unitas - Utrecht 3 1-3 WIK'OVM - BrezaiVSSS 3-2 Abcoude - Vollkei 3-0 DAC - Bogro/Jupiter 3-1 'draw" tegen het duidelijk herstel lende Pernix: 8-8. De Leidenaren, die in de eerste weken troosteloos onderaan stonden, bezetten inmid dels de vierde plaats, drie punten achter de leiders. De enige echte winnaar van de eerste veldwedstnjd van 1988 was het Haagse VES, dat ook al een slechte seizoenstart doormaakte. Door de 7-6 winst op VEO profi leerde de ploeg zich ineens weer als een kandidaat voor de Hoofd klasse. VEO was logisch de grote verliezer van dit weekeinde Die ploeg vormt dan ook nu het mik punt voor Antilopen. De rest van het veld is al aardig mt het gezicht verdwenen. Zaterdag kunnen de Leusdenaren al belangrijke punten pakken, als men zich Swift van het lijf weet te houden. De Zeeuwen uit Middelburg hebben de punten echter even hard nodig als de for matie van Kees van Buren zodat, ijs en weder dienende, een stevig ge vecht te verwachten valt op het Burgemeester Buimngpark. Uitslagen Overgangsklasse A Antilopen - Swift afgelast Kinderdijk - HKC 5-5 Pemix - Oranje/Wit 8-8 VES - VEO 7-6 Stand Overgangsklasse A] 1 HKC 9-12 2. Oranje/Wit 9-12 3. VES 9-10 4. Perrux 9-9 5 Kinderdijk 9-9 6. VEO 9-8 7. Swift 8-6 8 Antilopen 8-4 Programma Overgangsklasse A Antilopen - Swift (M.) Wanneer u voor dinsdag- resp. donderdagavond 18.00 uur de Leusder Krant niet hebt ontvangen, bel dan onze hoofdagent (dinsdag en donderdag tussen 18 30 en 19 30 uur). Tel. 033-940691 Wanneer hij - om wat voor reden dan ook - niet te bereiken is, kunt u kontakt opnemen met BDU b v afd. Lezersservice, tel nr. 03420-94206 Stand derde divisie D (dames) 1 LEOS 20-55, 2 Abcoude 20-51. 3. Vollkei 20-37. 4 Brezan/SSS 20-37. 5. Waterlanders 20-31. 6. WIK/OVM 20- 29. 7. Bogro/Jupiter 20-27, 8. DAC 20-24, 9 Utrecht 3 20-21, 10. Unitas 20-18, 11 Thor 20-17, 12. Taurus 20-13. NAGELBIJTEN Voor de heren is het de komen de weken nog even nagelbijten. De Leusdense debutanten in de eerste klasse zijn namelijk van de ver richtingen van OMS afhankelijk of men nog voor het spelen van pro motiewedstrijden in aanmerking zal komen. OMS zal die punten bij voorbeeld tegen ASVD moeten verspelen. Bij de eerstvolgende gelegenheid, op zaterdag 9 apnl, spelen de Puttenaren m Dronten twee wedstrijden tegen die ploeg. De eerste betreft het restant van de wedstrijd uit Putten, die bij 2-1 in het voordeel van OMS werd ge staakt. Als ASVD er in slaagt de tweede set te winnen, spelen de ploegen gelijk Daarna wordt de return afgewerkt. De Leusdenaren mogen dan zelf natuurlijk geen punt meer verspe len En het eerste richtpunt wordt wat dat betreft de wedstnjd tegen het Amersfoortse Wilhelmina. Nog lastig genoeg. Brezan/SSS 3 mocht zich afgelo pen weekeinde tot kampioen laten kronen. Na de 3-1 overwinning op OMS, kunnen de Barnevelders niet meer achterhaald worden. Minder goed gaat het met het vijfde team van SSS, dat na lange tijd in ded middenmoot en sub-top te hebben meegedraaid, opgeofferd lijkt te worden aan de belangen van het derde. SSS 5 staat tiende en die plaats is op dit moment slechts goed voor het spelen van promo tie/degradatiewedstrijden. LEOS kan de derde plaats niet meer ontgaan en zelfs als de pro motie wedstnjden dit seizoen met gehaald worden, kunnen de Leus denaren terugkijken op een alles zins geslaagd seizoen, dat voldoen de perspectief biedt op het jaar dat volgt. Uitslagen eerste klasse B (heren) Swift-ASVD 1-3 Hellas - Gemini/Paloma 2 2-2 W ilhelmina - W oudenberg 2-2 OMS-Brezan/SSS 3 1-3 LEOS - Harderwijk 3 3-0 Stand eerste klasse B (heren) 1 Brezan/SSS 3 20-40 (kampioen). 2. OMS 19-31, 3 LEOS 20-31, 4. NVC 2 20-22, 5. Woudenberg 20-20, 6 ASVD 19-18, 7 Harderwijk 3 19-17, 8 Wilhel mina 20-16, 9. Swift 20-15, 10. Brezan/ SSS 5 20-13, Hellas 20-11, 12. Gemiru/ PaJoma 2 19-1. LEUSDEN- De Paaswedstnjden van de landelijke ruiterverenigmg en ponyclub Nimmerdor, die dit weekeinde gehouden zouden wor den, zijn wegens de bane weers omstandigheden afgelast. De wed strijden in dressuur en spnngen, die respectievelijk voor 2 en 4 april geagendeerd stonden, zijn ver schoven naar zondag 16 april. De ponyruiters zouden aanvan kelijk op 2 apnl op het weitje aan de Buurtweg in Den Treek dres suur- en spnngwedstnjden njden, terwijl de berijders van paarden op tweede Paasdag (4 apnl) op dezelf de disciplines zouden uitkomen. De langdunge regenval maakte echter zowel het parcours, als de wegen er naartoe onbegaanbaar. De wedstrijden zijn verschoven naar zaterdag 16 april. Ijs en weder dienende, zullen de pony's 's mor gens starten en de paarden 's mid dags. LEUSDEN- De voetballiefhebber kan met de Paasdagen ruim schoots aan zijn trekken komen. Sportzaal De Meent in Groen houten vormt eerste Paasdag weer het decor voor het traditio neel geworden zaalvoetbaltoernooi, dat met Kerst en Pasen door uitbater Henk Post wordt georganiseerd. Wegens grote belangstelling, zijn er voor deze gelegenheid tien teams uitge nodigd. Het aantal van acht teams, zoals gebruikelijk was, is daarmee met twee toegenomen. De wedstrijdduur is daardoor ingekort van twintig minuten tot een kwartier. De ploegen zijn ingedeeld in twee poules. Na het afwerken van een halve competitie, wordt de ba lans opgemaakt, waarna de num mers twee, drie, vier en vijf van elke poule tegen elkaar spelen, om de definitieve ranglijst te bepalen. De nummers één en twee van elke poule spelen eerst kruisfinales (de nummer één van poule A tegen nummer twee van poule B en vice versa), waarna de grote en de klei ne finale wordt gespeeld. In poule A hebben De Vrije Vo gels (de nieuwe garde van Roda, onder leiding van Rob Tolhuizen), The Boys (de oude Roda-jongens van Gijs de KnuffyVan de Boom en De Mos als oude bekenden een plaats gevonden. Nieuw in dit ge zelschap is de selectie van Oud- Mavo Muurhuizen, die dit jaar voor het eerst meedoet. Een sterke poule, waarin de finalisten van de Kersteditie (De Vrije Vogels en De Boys) opnieuw hoge ogen zullen gaan gooien. Het team van De Mos heeft nog wat recht te zetten. Met Kerst eindigde de ploeg veel te laag en dat zal men willen bewijzen. in poule B zijn De Meent en Virus de vedetten. Steenbeek en Van Deuveren debuteerden met Kerst, terwijl team Bos een kersverse keus is. Op voorhand lijken voor spellingen in deze poule uit den boze en zal veel van de vorm van de dag afhangen Het toernooi begint 's morgens om 10.30, terwijl de finale naar ver wachting om 17.00 uur zal begin nen. LEUSDEN- Net als de dames een week eerder, zijn ook de herenwaterpoloërs van De Haaien er niet in geslaagd de eind strijd van het afdelingsbekertoernooi te halen. In de halve finale, die in het Sportfondsenbad in Amersfoort werd afge werkt, gingen de Leusdenaren evenwel eervol ten onder. Te gen het jonge en snelle team van De Watervlo stonden de volgelingen van Harry Abbing een halve minuut voor tijd nog met 9-8 voor. Door een treffer van de tegenstander in de laatste seconden, kwam de watervlo echter langszij, hetgeen in water- polokringen betekent dat de uitspelende ploeg verder bekert. LEUSDEN- Zondag werd in Squash- en Tenmscentrum De Inslag de winterzondagtenniscompetitie afgerond. Die dag werden de finales gespeeld. In totaal namen 384 tennissers aan de indoortenniscompetitie deel. die als aandenken een groepsfoto van hun poule kregen uitgereikt. In het herendubbel C zegevierden Brouwer en Faas over hun tegenstanders Kok en Drège met 12-4. Het duo Oskamp/Oskamp bleek in het gemengd dubbel Cmet te verslaan. Zij bleven Brouwer en Boom met 13-6 de baas Het gemengd dubbel Dl werd een prooi voor Hoogendam^Hoogendam Zij bestreden m de eindstrijd succesvol hun opponenten Van Loenen/Koopman: 9-6. Het herenkoppel Meyer Meyers toonde zich de sterkste in het herendubbel Dl. Via 9-6 haalden zij de buit binnen tegen Blind en Schuling. Pieterse en Klaui wonnen moeizaam van Veer en Bouwman m het gemengd dubbel D2. Met het kleinst mogelijke verschil (8-7) bleven eerstgenoemden aan de winnende hand. Het herendubbel Van der Grift/Van der Grift daarentegen had in de finale niet veel moeite met Van Deuveren en Reedijk Bij 11-5 was het bekeken. Afgelopen zaterdag was het een groot spektakel in het Torenbad in Amersfoort. Het eerste heren-wa- teroloteam van de Haaien was tij dens de bekercompetitie nog nooit in de halve finale gekomen. En nu was het dan zover en moesten de Haaien de strijd aanbinden met de jonge en snelle ploeg van de water vlo. De tegenstander ging funeus uit de startblokken en binnen vijftien seconden stond het 0-1. Dat de Haaien zich hierdoor niet uit het veld lieten slaan bleek uit de eind stand van de eerste periode. Door een aantal zeer goede aanvalscom- binaties brachten Van Dijk en Borgman (2) de stand op 3-1. In de tweede penode ging het spel gelijk op. De snelheid van de tegenstander werd goed afgeremd door de vroeg storend Haairenver- dediging. Van Mourik speelde met een geraffineerde actie zijn tegen stander uit en zorgde voor 4-3. In de derde periode behielden de Haaien hun voorsprong. Onder andere door doelpunten van Ab bing, die goed op dreef was, eigen- digde de derde penode m 7-5. In de vierde periode kwam de Watervlo in een laatste offensief langszij (7-7). De Haaien konden nog counteren en door doelpunten van Van de Hurk en Adding ston den de Haaien een halve minuut voor het einde met 9-8 voor. Twin tig seconden voor het emde kon de Watervlo, mede door een zeer du bieuze beslissing van de scheids rechter, nog gelijk maken: 9-9. Omdat tijdens de bekercompe titie een gelijkspel voor de thuis- spelende ploeg uitsluiting bete kend was de droom voor de Haaien uit. LEUSDEN- De voorjaarscompetitie lijkt voor de tafeltennissers van TTCL een aardige verrassing in petto te hebben. De Leus denaren, van wie verwacht werd dat ze een zware competitie tegemoet zouden gaan, staan met nog twee wedstrijden te spelen bovenaan de ranglijst in de tweede klasse. En waar Frank Kooyman, Erwin de Boer en Andre Snoek in de winter competitie tegen degradatie vochten, lijken de Leusdenaren nu in staat het kampioenschap in de wacht te slepen. Na de 7-3 winst op de Utrechtse Studenten van USS werden de contouren van een titel alleen maar scherper zichtbaar. In de uitwedstrijd tegen de Utrechtse studenten hebben de ta feltennissers van TTCL een be langrijke overwinning geboekt. USS, ook nog met geheel uitge schakeld voor het kampioenschap, verloor met 7-3, vooral dankzij sterk spel van Andre Snoek en Er- win de Boer. De uitwedstrijd tegen USS was een belangrijke wedstnjd. TTCL moest winnen om de aansluiting met Woerden te behouden en zo ook nog kansrijk te blijven voor het kampioenschap. Uit eerdere uitsla gen was gebleken dat USS geen tafelteniuskat was die je zonder handschoenen moest aanpakken. De Leusdenaren wisten dus waar ze voor stonden. TTCL begon goed met twee overwiningen van Kooyman en De Boer en ook het dubbel m dezelfde samenstelling werd m winst omge zet. Frank Kooyman verloor in twee sets kansloos van de sterkste spe ler van USS (21-16, 21-11). Met de pauze stond TTCL dus met 3-1 voor maar zoals wel eens eerder was gebleken, is het pleit dan nog met beslecht. Zover lieten de Leusdenaren het niet komen. De sterk spelende An dre Snoek, die deze avond zijn par tijen allen in twee sets won en Erwin de Boer die twee van de drie partijen met sterk spel won trok ken TTCL over de vijf winstpartijen heen zodat een veilige 6-1 stand bereikt werd. Frank Kooyman bleef met één winstpartij achter bij zijn teamge noten die dit seizoen m een betere vorm steken. Desalniettemin werd een gedegen 7-3 overwin ning behaald. Deze week wacht de allesbeslis- sende „topper" tegen Woerden in het clubgebouw op het Buimng park waarin waarschijnlijk de be slissing zal vallen over het kam pioenschap. Stand 1 TTCL 1 7-12 2. Woerden 2 7-11 3. USS 2 6-8 4 Rega2 7-6 5. ZTTV3 6-3 6. AGAVS1 7-0

Leusder Krant | 1988 | | pagina 11