Ot Verrassing Watertanden ÏTCL heeft titel roor het grijpen handbal voorspel Topper De Haaien komen in sterk internationaal veld tekort Ondanks vier clubrecords: Regionale turnstrijd bij Impala Eerste klasse voor het eerst unds zes jaar weer binnen bereik: Virusthlon LEUSDEN - Hoewel de pupillen van de Leusdense zwem- en loloclub De Haaien er keer op keer in slagen hun prestaties aan e scherpen, komt men op nationaal en internationaal niveau ïog steeds iets te kort. Dat werd geïllustreerd door zowel de op Veede Paasdag in Waddinxveen verzwommen Internationale eskamp als de limiet wedstrijden voor de Nederlandse kam- lioenschappen die zaterdag plaatsvonden in Maarssenbroek. Toch kijkt de Haaien-equipe met (iuge tevredenheid terug op de in iet zwembad Bisonspoor te Maars- enbroek geleverde prestaties. Jeen van de Leusdenaren wist veliswaar onder de gestelde li nieten te zwemmen, maar er wer- len wel vier clubrecords geves- ;gd Er werden dus snelle tijden op Ie klokken gebracht, maar voor uizending naar de Nederlandse [ampioenschappen waren ze met uereikend. Voor de lezers van deze sportpa- ina's is Tamara van Gorkom in middels geen onbekende meer. Zij :eeft zich ontwikkeld tot een spe- naliste op de schoolslag en wist aterdag opnieuw te schitteren op 100 meter. Haar persoonlijke ecord. dat ze onlangs op 1.23.1 nst te brengen, moest er opnieuw an geloven. Het werd 1.22.8 en dus en nieuw clubrecord. Simone Sijbrandy maakte van de jelegenheid gebruik om het club- ecord op de 200 meter vrije slag oor meisjes onder de 14 jaar aan te cherpen. Dat record was sinds m handen van Lonneke Kat iaar staat nu, met 2.16.7 op naam an Sijbrandy. Voor de beide andere records kende, dat zal geen verrassing ijn, Chester Marsman. De Haai- n-topzwemmer wist zaterdag om beginnen de clubtijd op het zwa- nummer, de 400 meter wissel- lag, te verbeteren. Hij eindigde m an fraaie 4.46.9 maar was, ruim en half uur later, alweer voldoen de op verhaal gekomen om ook z'n eigen clubrecord op de 100 meter vlinderslag scherper te stellen Via een kleme verbetering eindigde hij op 59.2. INTERNATIONAAL Marsman was ook een van de wemige Leusdenaren die op Twee de Paasdag met eremetaal wist te rug te keren uit Waddinxveen. Zo was zijn nieuwe persoonlijke re cord op de 100 meter schoolslag, Sandra van Wegen...tweemaal brons. 1.11.1, na een enerverende stnjd, voldoende voor een schitterende eerste plaats. Die prestatie wist hij even later te herhalen toen hij voor de 100 meter vrije slag te water moest. Met 54.7 werd het net geen persoonlijk record maar wel een eerste plaats. Om op de 100 meter rugslag als eerste te kunnen eindigen had Marsman, gezien de sterke concur rentie, echter opnieuw een per soonlijk record nodig Vóór de wedstrijden stond er 1.04.5 in de boeken, maar nu bleven de klok ken voor hem stilstaan op 1.03.8. Ook Rogier Tolboom en Anne- lieke Jacobs wisten aan de Interna tionale Zeskamp een gouden me daille over te houden. Rogier Tol boom schitterde op de 50 meter vrije slag en kwam tot een nieuw persoonlijk record van 29.8 secon den terwijl Annelieke Jacobs de concurrentie op de 100 meter rug slag voor wist te blijven: 1.12.4. Sandra van Wegen slaagde erin aan haar prestaties op de 50 meter vlinderslag en de 50 meter vrije slag, twee bronzen medailles over te houden. Het aardige was dat ze daarbij tweemaal een fraai per soonlijk record op de klokken wist te brengen. Het lukte haar de 50 meter vlinderslag voor het eerst onder de 40 seconden af te werken (39.6) en op de 50 meter vrij werd het 33.7, een verbetering van haar eigen tijd met bijna twee sconden. Het overige eremetaal dat in Leusdense handen terecht kwam prijkt m de prijzenkast van Rob van wegen (derde op de 100 meter vrije slag), Rogier Tolboom (derde op de 50 meter vimder in 34.9, ruim 5 seconden sneller dan ooit tevo ren) en Marieke Ruitenberg (derde op de 100 meter rugslag in een persoonlijk record van 1.17.0). Tamara van Gorkom.. nieuw re cord. Uiteindelijk eindigde de ploeg van de Haaien op een zeer matige vijfde plaats waarbij men alleen de Engelse bezoekers, de Otters uit Oswestry, voor wist te blijven. SPEEDOLIMIET De eveneens in het Paasweek end verzwommen Speedolimiet- wedstrijden leverden voor een enkele Haai nog een dermate fraaie tijd op dat die hier niet onver meld mag blijven. Chester Mars man ging met 2.10.9 op de 200 me ter vlinderslag anderhalve secon de sneller dan ooit tevoren. Jeroen Verhoeven bracht z'n persoonlijke record op de 100 meter vlinderslag met bijna vijfeneenhalve seconde omlaag tot 1.3.7.5. Kitty Verhagen en Elwine Hermans wisten hun tijd op de 100 meter vnje slag specta culair te verbeteren en Kim Bijle- veld werd met een nieuw persoon lijk record van 3.15.0 eerste op de 200 meter wisselslag. UITSLAGEN Speedolimiet, Driebergen 200 meter vlinderslag Jan Willem van Dijk 2.44.0; Chester Marsman 2 10.9 le) 100 meter vlinderslag: Kim Bijleveld 1.41.0, Heroen Verhoeven 1 42.9 (le) 100 meter schoolslag: Mark van Bek- kum 1.54 5 100 meter vrije slag: Kitty Verhagen I.3 7.9 (3e). Elwine Hermans 1 36.7 (le) 800 meter vrije slag: Simone Buitelaar II.53.0 (3e); Sandra van Wegen 12.13.7 (2e); Leon van Doornik 11.59.2 200 meter wisselslag: Kim Bijleveld 3.15.0 (le), Rogier Tolboom 3.02.6 (le), Jeroen Verhoeven 3.10.5 400 meter vrije slag: Rozemarijn Sij brandy 6.06.2 (le). Internationale Zeskamp, Waddinx veen 5x50 meter vrije slag estafette: Ja cobs, Van Dijk, Van Doornik, Helsdin- gen, Sijbrandy 2,33.2, Woerdman, Van Wegen, Pijpekamp, Toes, Marsman 2 14.6 50 meter rugslag: Rozemarijn Sijbran dy 43.6, Simone Buitelaar 4.23. Leon van Doornik 41.7. Jeroen Verhoeven 42.7 100 meter vlinderslag: Simone Sijbran dy 1 16.7; Yolanda van Doornik 1.20 4; Ruben Tolboom 1.21.5, Jan Willem van Dijk 1.15.6 100 meter vrije slag: Maijolijn van Dijk 1 06 7; Saskia Helsdingen 1.08.4. Marco Woerdman 1.03.3; Rob van Wegen 57.9 (3e), Yolanda van Doornik 1,07.7; Saskia Helsdingen 1.08.2; Ruben Tolboom 1.09.3, Jan Willem van Dijk 1.06.0, Alma Verhoeven 1.10 9; Annelieke Jacobs 1 06 0. Karei v.d. Pijpekamp 59 6, Ches ter Marsman 54.7 (le) 100 meter schoolslag: Alma Verhoe ven 1.26.2; Tamara van Gorkom 1.24.9; Peter Toes 1.17.6; Chester Marsman 1.11.1, Rob van Wegen 1,19.5. Tijwold Wierda 1.20 7 50 meter vlinderslag:Sandra van We gen 39.6 (3e); Kim Bijleveld 44.6. Leon van Doornik 45.1, Rogier Tolboom 34.9 100 meter rugslag: Maneke Ruiten berg 118 4; Simone Sijbrandy 116.8; Marco Woerdman 1.29.0; Rob van We gen 1.11.6; Marieke Ruitenberg 1.17.0 (3e); Yolanda van Doornik 1.21.4, Ruben Tolboom 1.25.5; Jan Willem van Dijk 1.18 2; Saskia Helsdingen 1.21.7; Anne lieke Jacobs 1.12.4 (le); Peter Toes 1 16.6; Chester Marsman 1.03.8 (le) 50 meter vrije slag: Sandra van Wegen 33.7 (3e); Rozemarijn Sijbrandy 37.6, Leon van Doornik 34 4; Rogier Tolboom 29.8 (le) 100 meter wisselslag: Marjolijn van Dijk 1.17.6; Simone Sijbrandy 1 15.6 20x50 meter vrije slag estafette: De Haaien 10.13 6 NK-Limietwedstrijd, Maarssenbroek 400 meter wisselslag: Jan Willem van Dijk 5 41.3; Chester Marsman 4.4 6.9 200 meter vrije slag: Marieke Ruiten berg 2 30.4; Simone Sijbrandy 2.16.7, Caspar Renkers 2.38.9; Rob van Wegen 209 5 100 meter schoolslag: Tamara van Gorkom 1 22.8; Alma Verhoeven 1 24 4. Peter Toes 1.16.1; Tijwoli Wierda 1.20.0 100 meter vlinderslag: Rozemarijn Sij brandy 1.49 1, Saskia Helsdingen 1 19.1; Chester Marsman 59.2; Rob van Wegen 1.09.1. LEUSDEN- In de overgangsklasse A van het veldkorfbal lijkt de spanning toch weer terug te keren. Voor de fans van Antilopen althans. Leek de positie van de Leusdenaren na de wedstrijd tegen Swift (Middelburg) onhoudbaar geworden, na de verras sende zege van de Antilopen op koploper HKC is er weer van alles mogelijk. Willen de Leusdenaren de kansen op klassebe- houd in eigen hand nemen, dan zal er zaterdag weer een prestatie van allure neergezet moeten worden. Dan komt na melijk de nieuwe leider in deze klasse, Oranje/Wit, op het Buiningpark op bezoek. En of de Dordtenaren zich de kaas zo eenvoudig van het brood zullen laten eten, valt te betwijfelen. De ploeg kreeg immers door de zege van Antilopen op HKC vrij zicht op het bereiken van de hoofdklasse. Een perspectief dat het waard is keihard voor te knokken. Dordtenaren, die zaterdag tegen Antilopen in het strijdperk treden. VEO deed tegen Swift, wat Anti lopen een week eerder naliet: win nen (4-5). Daardoor kwam de posi tie van Swift weer onder druk, ter wijl VEO een sprong maakte van de zesde naar de vierde plaats. Naast Antilopen -Oranje/Wit, maakt het programma voor aan staande zaterdag melding van leu ke ontmoetingen VES moet op be zoek bij Kinderdijk en zal daar alle zeilen moeten bijzetten om in de race voor het kampioenschap te blijven. Penux moet tegen Swift uit kijken niet oprueuw in de proble men te geraken, terwijl Swift de punten hard nodig heeft om uit de problemen te komen. VEO kan HKC definitief van de troon stoten, terwijl HKC de punten nodig heeft om weer tot favoriet gebombardeerd te worden. Uitslagen overgangsklasse A. VES-Penux Oranje/Wit - Kinderdijk HKC - Antilopen Swift (M)-VEO Aan de andere kant verbaast het een beetje dat uitgerekend de ploeg uit Dordrecht de lijst nog steeds aanvoert. Omaje/Wit kwam, evenals Antilopen, vong seizoen door de versterkte promotierege ling in de overgangsklasse terecht en zonder echt indruk te maken, nestelde de ploeg zich al vrij vroeg m de bovenste regionen. Toch hoeft Antilopen zich niet kansloos te wanen. Wanneer het vertrouwen in de ploeg in voldoen de mate aanwezig is, moeten de Leusdenaren tot een nieuwe ver rassing in staat geacht worden. Niet voor niets speelde Antilopen des tijds m Dordrecht gelijk, terwijl de winst daar zelfs voor het grijpen lag. Onder het motto 'Hoop doet leven' zullen de aanhangers van de Leusdense korfballers zaterdag dan ook de weg naar het Buining park weten te vinden. En als de weersvooruitzichten met bedrie gen (er wordt zelfs gesproken van temperaturen rond de zeventien graden), staat mets een heerlijke korfbalmiddag in de weg. Het woord is dan slechts aan Antilopen. Na zaterdag is er overigens nog steeds weinig duidelijkheid over hoed de zaken zich m de rest van de competitie zullen ontwikkelen. LEUSDEN/ACHTERVELD - Voor de zondagvoetballers in de eiste klasse staat er nog één competitiedag op het program- na. Op deze laatste speeldag zal er nog één dagradatieplaats ergeven moeten worden. Achterveld komt thuis in actie tegen iet sterke Olympia'25. Roda'46 moet naar Kockengen, om egen rode lantaarndrager en degradant Kockengen, het sei- :oeb te besluiten. Voor de zaterdagafdelingvoetballers staan er nog twee wed- trijddagen in de agenda van de competitieleider. Roda-zater- lag speelt haar laatste wedstrijd voor het Leusdense thuispu- iliek tegen sub-topper WJ. In de hoofdklasse van het zater- ig voetbal moeten alle definitieve eshssingen omtrent promotie, unpioenschap en degradatie in laatste twee wedstrijden vallen, vak uitgedrukt: een competities lom van te watertanden. De strijd het kampioenschap kan dit eekeinde beslist worden. Koplo- er Musketiers ontvangt in eigen tis Eemdijk. De polderbewoners :bben een achterstand van één ent op de ploeg uit Eist. Bij een rbjkspel of winst van Eemdijk valt beslissing in de laatste compe- leronde. Roda'46 zal voor eigen publiek een waardige manier afscheid willen nemen van trainer/coach Wim van der Linden. De Leusdena ren zijn gevrijwaard van iedere druk. Het is dus te verwachten dat de bewoners van het Burgemees ter Buirungpark er een heerlijke partij van maken. Tegenstander WJ zal daar ook mets op tegen hebben, omdat ook deze ploeg veilig in de subtop meedraait. Hercules en VVA'71 die beide officieus zijn gedegradeerd, moe ten dus winnen om nog voor een wonder te kunnen zorgen. WA bij Veensche Boys en Hercules thuis tegen Bloemenkwartier. Het Amersfoortse SOVA'54 kan zich door middel van een overwinning op middenmoter Hoogerheide de finitief veilig spelen. Veluwse Boys zal ondanks een te verwachten ne derlaag bij Velox de dans om de gradatie andermaal weten te ont springen. Programma Hoofdklasse (zaterdag) Hercules - Bloemenkwartier Musketiers - Eemdijk Roda'46 - WJ SOVA'54 - Hoogerheide Veensche Boys - WA Velox - Veluwse Boys DOELGEMIDDELDE In de eerste klasse van het zon dagvoetbal staat er in de laatste wedstrijdronde nog wel het één en ander te gebeuren. De stnjd om de titel is afgelopen weekeinde defi nitief beslist in het voordeel van Naarden'79. Ook de eerste degra dant is definitief bekend gewor den. Kockengen zal dit weekemde voorlopig haar laatste wedstrijd spelen m de eerste klasse. Roda'46 valt de twijfelachtige eer te beurt om m de laatste wedstnjd van een boeiend seizoen de tegenstander te moeten zijn van de degradant. De Leusdenaren zullen ongetwij feld het seizoen op een waardige wijze willen besluiten De volgelin gen van trainer/coach Ruud Maas moeten in staat zijn om dit seizoen met een overwinning te besluiten. Voor Achterveld verloopt de laatste competitiedag met geheel zonder spanning. De ploeg van Cor Hoogland kan zelfs nog degrade ren. Verliezen de Achtervelders hun thuiswedstrijd tegen „de wals van de eerste klasse", Olympia'25, en weet Bameveld in Nijkerker- veen van Veensche Boys te winnen en BW-Zuiderzeevogels eindigt in een gelijkspel dan komen Achter veld, Bameveld, BW en Zuider zeevogels allen op negentien pun ten. Het doelgemiddelde zal dan moeten bepalen wie Kockengen zal vergezellen naar de tweede klasse. Dit zal dus alleen m het voor Achterveld meest ongunstige ge val gebeuren. Toch zal de brigade van Cor Hoogland ernstig rekening moeten houden met een nederlaag, omdat tegenstander Olympia de laatste weken iedere tegenstander onder de voet loopt. In Bussum staat de wedstrijd tus sen de nummers éen en twee op het programma. Dit duel. is alleen nog van belang voor de statistieken omdat Naarden de titel al op zak heeft. WZA kan m de thuiswed strijd tegen EMM nog een gooi doen naar de vijfde plaats in het emdklassement. Programma eerste klasse (zondag) BFC - Naarden'79 BW - Zuiderzeevogels WZA - EMN Kockengen - Roda'46 Achterveld - Olympia'25 Veensche Boys - Bameveld In de krant van dinsdag zijn abu sievelijk de verkeerde uitslagen van het zaterdagvoetbal opgeno men. Er stonden dne inhaal wed strijden op het programma. De uit slagen van zaterdag 9 april m de hoofdklasse zijn: Bloemenkwartier - Muskieters 0-0 Hercules - Velox 1 -2 WA'71-Veluwse Boys 1-1 LEUSDEN - Zaterdag 16 april zijn er regionale ABC- tumwedstrijden in sporthal „De Korf". De organisatie is in handen van Impala. De Im pala-turnsters nemen deel in alle klassen. LEUSDEN - Het lijkt waarschijnlijk dat het eerste team van tfeltennisclub Leusden sinds jaren weer eerste klasse gaat «len. In het jaar 1982 was dit voor het laatst het geval. *stijds bestond de formatie uit Ad v.d. Broek, Dolf de Haan en et v.d. Bree. Na het sensationele gelijkspel te- n Worden 2 blijft TTCL, relatief flen, twee punten voorsprong houden op deze medekandidaat zal TTCL nog drie punten moe halen tegen de zwakkere te- astanders. Woerden 2 moest winnen om 9 kansen te hebben op het kam- *nschap terwijl TTCL niet *ht verhezen; een gelijkspel echter al voldoende voor Er- win de Boer, André Snoek en Frank Kooijman. Een spannende aangele genheid dus en dit was ook te mer ken; Woerden had immers in de thuiswedstnjd met 7-3 gewonnen van TTCL Frank opende de wedstnjd met een twee sets overwinning op de sterkste man van Woerden (21-18, 21-176) die echter nogal ongemoti veerd speelde: 1-0. Erwin wist te gen de tweede man met hoe hij moest spelen. Het trage aanvals- spel bracht hem te vaak in moeilijk heden en de stand werd in de tweede set gelijkgetrokken (17-21, 19-21). André Snoek wist TTCL weer op voorsprong te brengen. Hij won gedecideerd m drie sets (21-18, 16-21, 21-15), 2-1. Het dubbelspel verliep zeer spannend. Erwin en André verlo ren de eerste set 12-21en wonnen de tweede met 21-15. De derde set moest de beslissing brengen. Na een grote achterstand (11-20) kwamen André en Erwin terug tot 19-20. Woerden maakte echter het laatste punt 19-21 en won daarmee het dubbel:2-2. VERDEDIGEND Na de pauze speelde Erwin tegen Woerden's eerste man en verloor TTCL stond achter, maar de goed in vorm zijnde Frank Kooijman trok de stand weer gelijk in twee sets (21-18, 21-12): 3-3. Hierna trad Andre aan. Ondanks goed verdedigend spel met soms een harde backhandsmash kwam Andre net tekort. Hij verloor in dne sets (21-17, 18-21, 21-16): 3-4. Erwin de Boer trok de zaken voor TTCL echter weer recht Hij won zijn partij (21-17. 20-22, 21-16). André verloor zijn laatste partij De stand werd zodoende 4-5, zodat de laat ste partij uitsluitsel moest geven over of TTCL of Woerden de koppositie zou innemen. Frank moest aantreden tegen Woerden's tweede man. Ondanks een 18-17 achterstand in de eerste set won hij die toch met 21-18 De tweede set ging van een leien dakje Frank won de partij gemakkelijk met 21-14 Stand 5-5. TTCL had Woerden op een gelijkspel gehouden. Dit was genoeg TTCL heeft nu alles in eigen hand Stand tweede klasse 1. TTCL 1 8-13 2 Woerden 2 9.13 3. Rega Nijkerk 2 9-9 4 USS2 7-7 5 ZTTV3 8-6 6. AGAVS 1 8-1 LEUSDEN- Aanstaande zon dag wordt op het terrein van Don Bosco aan de Dodeweg voor de zeventiende keer het startschot gelost voor de 'Vi- rus'-prestatielopen en de Vi rusthlon. Het programma begint om 13.00 uur, als de jeugd tot en met 14 jaar VES deed geen slechte zaken, door Pemix voor te blijven (9-8), waar mee de vooruitzichten van de Ha genaars op de hoofdklasse verder toegenomen zijn. Uit schier kanslo ze positie, na een beroerde start, is VES langzaam weer tot de njen der favorieten teruggekeerd. Oranje/ Wit deed het thuis zeer acceptabel tegen gedegen middenmoter Kin derdijk, dat vooral thuis in Alblas- serdam een geduchte tegenstan der is. Met 9-6 zegevierden de Stand overgangsklasse A. 1. Oranje/Wit 2. VES 3. HKC 4 VEO 5. Penux 6. Kinderdijk 7. Swift (M.) 8. Antilopen Programma overgangsklasse A. VEO - HKC Antilopen - Oranje/Wit Kinderdijk - VES Penux - Swift (M.) 9-8 9-6 7-8 4-5 10-14 10-12 10-12 10-10 10-9 10-9 10-8 10-6 's Morgens om 09.15 uur start de C-klasse. Hieraan doen de zes jongste meisjes van de selectie mee. Dit zijn Marlies Dragt, Marjo lein van Wandelen, Brenda Scheg- gelman, Ilona Tolboom, Gabnelle Lieshout en Barbara de Gier 's Middags om 14.30 uur starten de A- en B-klasse. Pnscilla Me- gens, Kusten van Zalinge en Luz Boerma komen uit m de B-klasse, waaronder ook nog verschillende leeftijdscategorieën. Melissa Kar- sten komt als enige uit in de A-klas- se. Allen worden getramd en be geleid door Wüma Vosman. LEUSDEN- Hoewel officieel vorige week het startsein klonk voor de hervatting van het veldseizoen bij de handballers, moeten de heren van LHV tot zondag wachten voor men weer in competitieverbadn uitkomt. De geplande wedstrijd tegen SHVU in Utrecht vond afgelopen weekeinde namelijk geen doorgang, omdat de scheidsrechter het liet afweten. Jammer, omdat hek- keskluiter SHVU een uitgelezen tegenstander leek om de draad weer tegen op te pakken. Het veld vraagt altijd enige aanpas sing als een ploeg, zoals LHV, nog riant in de race ligt voor de titel, was het prettig geweest realtief eenvoudig te beginnen. Dat gebeurde niet en nu moeten de Leusdenaren zondag begin nen tegen Baarn, dat in punten gelijk staat met de LHV op de tweede plaats. Een regelrechte topper dus, waarin veel op het spel staat. Zeker voor LHV. De dames krijgen het ook zwaar te verduren. Hoewel de rol van LHV na het verlies tegen Fortissimo uitgespeeld is, werkt SDO nog steeds op de Leusdenaren als de spreekwoordelijke rode lap op een stier. Juist omdat LHV geen kans meer heeft op de titel, lijkt een goed resultaat tegen de Bussummers dubbel te tellen. De complete A-. B- en C-selectie van Impala treedt zaterdag in De Korf aan. van start gaat voor de mim-Vi- rusthlon. Die bestaat uit 700 meter hardlopen en 1400 meter fietsen. Het startschot zal worden gelost door clowns. Een halfuur later gaan de 5- en 10-kilometerlopers op weg De Virusthlondeelnemers worden om 14.30 weggeschoten. Inschrijven is mogelijk zondag vanaf 12.00 uur in de kantine van Don Bosco. De Virusthlon is echter al volgeboekt. In de tweede klasse B bij de he ren gaat de strijd zo als het er nu naar uitziet tussen drie ploegen. RHC, LHV en Baarn. RHC begon aan de tweede competitiehelft met een voorsprong van één punt op Baarn en LHV, waardoor er over de afloop van de competitie nog geen zinnig woord gezegd kan worden. De onzekerheid nam zondag alleen maar toe, omdat LHV noodge dwongen met in actie kwam en de mtslag van Corbulo - RHC onbe kend bleef. Baarn nam daardoor op papier de leiding in de tweede klasse B over, zij het geflatteerd. De nieuwe nummer één had veel moeite met nummer voorlaatst Nieuwegem (13-12), maar dat ene doelpunt méér leverde wel twee punten op. RHC ontvangt dit weekemde HMS-Achilles 2 en aan die ploeg bewaart de Rhenense handbalclub slechte herinneringen. De Utrech tenaren waren in de eerste helft als eén van de weinigen in staat RHC punten afhandig te maken LHV zou een nieuwe stunt van HMS waar schijnlijk van harte toejuichen. Nieuwegem zal tegen Corbulo moeten scoren Anders wordt de positie van de Nieuwegemers wel erg penibel. LHV treedt aan tegen Baarn en op het Burgemeester Bui rungpark zullen de Leusdenaren moeten winnen om m de race te blijven. Tot nu toe troffen beide ploegen elkaar twee keer dit sei zoen Eén keer voor de competitie m Baarn: 14-17 voor LHV, en eén keer m de zaal om te oefenen. Ook toen won LHV ruim. Op papier beschikt LHV dus over de betere ploeg, maar de praktijk zal dat zon dag nog eens moeten bevestigen. Uitslagen tweede klasse B Baarn - Nieuwegein 13-12 HMS/Achilles 2 - Nijenrodes 2 18-19 Corbulo - RHC n.b. SHVU - LHV geen scheidsrechter Stand tweede klasse B 1. Baarn 8-12, 2 RHC 7-11, 3. LHV 7-10, 4 HMS'Achilles 2 8-8. 5 Nijeiuodes 2 8-8. 6 Nieuwegem 8-6, 7. Corbulo 7-3,8. SHVU 7-2. Programma tweede klasse B LHV - Baarn Nieuwegem - Corbulo RHC - HMS Achilles 2 Nijenrodes 2 - SHVU OVER Voor de dames van LHV is het seizoen zo goed als over. Na het verlies afgelopen zondag tegen Fortissimo 2, zijn de Leusdenaren voor een hoge eindklassering kansloos geworden. De winst in het midweekse programma tegen AAV, gisteren (6-5), kwam LHV dan ook met ongelegen. Het bete kent dat de formatie van Joop Dou- ma zich in ieder geval over degra datie geen zorgen hoeft te maken. Voor de Amersfoorters blijven de zorgen echter levensgroot aanwe zig. Hoewel AAV zowel zondag te gen koploper Limvio (8-7), als te gen LHV (6-5) nipt de boot m gmg, weet de ploeg in de stand van de tweede klasse nog slechts drie ploegen op korte afstand achter zich. Limvio behield dankzij de kleme zege op AAV goede vooruitzichten op promotie naar de eerste klasse. De voorsprong op volger SDO groeide tot dne punten, omdat de Bussummers zondag niet in actie kwamen. Laren 3 doet ongetwijfeld een stapje terug na dit seizoen. De Gooische ploeg wacht ook na de nederlaag tegen nummer voor laatst Bat/Seyst zonder punten. De cijfers waarmee de Zeistenaren wonnen spreken duidelijke taal: 6- 17 LHV speelt zondag tegen SDO en zal het, net als een week eerder, zeer zwaar knjgen. Koploper Lim vio lijkt de voorsprong op de num mer twee te kunnen consolideren. UDSV 2 is op voorhand niet de aan gewezen ploeg om het de Baar- naars moeilijk te maken. AAV kan zich verder losmaken uit de geva renzone, door Laren te verslaan. Gezien de verrichtingen van de La- rense ploeg moet het wel gek lo pen, willen de Amersfoorters een scheve schaats njden. Celeritas 2 - Fortissimo 2 heeft de aansluiting met de topploegen als mzet. Uitslagen tweede klasse B Fortissimo 2 - LHV Limvio - AAV Laren 3 - Bat/Seyst Woensdag 13 april LHV-AAV 11-6 8-7 6-17 6-5 Stand tweede klasse B 1 Limvio 9-16.2 SDO 8-13,3. LHV 10-13, 4 Celentas 2 8-12, 5 Fortissimo 2 9-12, 6. AAV 10-6. 7. UDSV 2 8-4. 8. Bat/Seyst 9-4, 9 Laren 3 9-0. Programma tweede klasse B LHV - SDO UDSV 2 - Limvio AAV - Laren 3 Celentas 2 - Fortissimo 2

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7