iroot internationaal Jeugd- oetbaltoernooi bij Roda'46 leusder krant Rudolph de Groot en Joost Jacobs naken hun favorietenrol waar Klaverjasseizoen De Swartesteegh afgesloten "^'agënSte Leusder schakers ontsnappen vrijwel zeker aan degradatie Aanwinstenlijst bibliotheek Nieuw Langenbeek Iet Italiaanse en Belgische junioren: eu de boulestoernooi werd groot succes Huis in 't Veld kandidaat clubtitel Oud papier actie DWS Diëtisten- praktijk Avondvierdaagse in Achterveld Werkgroep Zoogdieren Aanrijding Opbrengst collecte Wisselbeker voor Harry Kok: LH V-heren uitgebekerd DONDERDAG 5 MEI 1988 I LEUSDEN - Liefhebbers van internationaal voetbal kunnen jolgende week hun hart ophalen want van 12 tot en met 14 mei ndt er op het Burgemeester Buiningpark in Leusden een groot Iternationaal jeugdtoernooi plaats. Het jeugdbestuur van ]oda '46 is er in geslaagd om sinds jaren weer een sterk ernooi te organiseren. Er wordt gespeeld in twee leef- Isgroepen, de B-l (14-16 jaar) en s A-l (16 tot 18 jaar). Het organisatieteam onder lei- ing van jeugdvoorzitter Jaap de aan heeft een interessant deelne- ersveld weten te selecteren. De nitenlandse inbreng bestaat bij de •elftallen uit het Italiaanse AC onzaga en FC Sint Job uit België. Italiaanse vereniging is een de bekende van de Leusdena- i\. Vorig jaar bracht het C-l elftal tn Roda een bezoek aan Gonzaga nog geen maand geleden was it B-l elftal van Roda daar te gast. De tweede buitenlandse deelne- er, het Belgische Sint Job, is spor- if gezien een enorme trekpleis- r. De vereniging uit St. Job in 't oor staat te boek als de „satelliet- ub" van FC Antwerp. Dit wil zeg- m dat spelers die bij FC Antwerp ten de boot vallen of nog te kort >men, voor een bepaalde tijd ge lid worden bij Smt Job. Het zoge- lamde opleidings team zal tijdens it toernooi in Leusden versterkt orden met dne spelers van FC ntwerp. Het deelnemersveld wordt ver- *r gecompleteerd door: CDW uit 'ijk bij Duurstede, Huizen, Quick Den Haag, RKAW uit Leid- :hendam, Roda Boys uit Aalst en st but not least het Leusdense >da '46. ONZAGA LEUSDEN - Het toernooi, dat de Leusdense jeu de boulesclub )e Hakhorst" zaterdag organiseerde, is een eclatant succes eworden voor het doublette Rudolph de Groot en Joost Jacobs, n de finale was dit jonge, talentrijke tweetal duidelijk te sterk oor Hans Manuel en Hans Jacobs: 15-4. Bij de B-1 elftallen wordt de bui tenlandse inbreng beperkt tot de deelname van het Italiaanse AC Gonzaga. Verder is men erg blij met de komst van IJsselmeervo- gels. Ook Quick Den Haag en RKAW uit Leidschendam spreken tot de verbeelding. DVS '33 uit Er- melo, CDW uit Wijk bij Duurstede, het Voorthuizense WOP en het in ternationaal gelouterde Roda '46 completeren het deelnemersveld. Er wordt gespeeld in twee pou les van vier ploegen. Donderdag 12 mei zal in het teken staan van de voorronden. Om half elf zal de Leusdense wethouder van sportza ken Evelien Blom samen met de burgemeester van Gonzaga de af trap verrichten. Zaterdag 14 mei vinden dan de finale-wedstrijden plaats. Om tien over half vier staat de finale van de B-junioren op het programma en om tien voor vijf zal het toernooi zijn apotheose berei ken met de eindstrijd van de A-ju nioren. SIGHT SEEING De Italiaanse gasten zullen woensdagavortd omstreeks zes uur voet op Leusdense bodem zetten. Vanaf acht uur zullen de spelers in contact worden gebracht met hun tijdelijke „pleegouders". De groep van ongeveer dertig spelers staat onder aanvoering van de eerste burger van Gonzaga, Tiberio Bonti- ni. De Belgische gasten arriveren donderdag. Ook zij zullen onder dak vinden bij pleeggezinnen. Donderdagavond, na de wedstrij den in de voorronden, zullen de spelers bij hun pleegouders door brengen. Vrijdag zal voor de buitenlandse gasten een vermoeiende dag wor den. Samen met de spelers van Roda '46 wordt een trip gemaakt door het Hollandse land Deze sight seeing zal de deelnemers langs di verse toeristisch aantrekkelijke plaatsen voeren. Zo zal men onder andere Volendam, Enkhuizen en Amsterdam aandoen. Joop Zaal zal de Italianen tijdens hun verblijf in Leusden in hun eigen taal terzijde staan. Bij terugkomst zullen de buitenlanders en de spe lers en begeleiders van Roda geza menlijk dineren m de kantine van het Leusdense sportpark. De zaterdag zal weer in het teken staan van de sport. De deelnemers zijn dan weer even „vijanden". De wedstrijden zullen onder lei ding staan van gerenommeerde KNVB-scheidsrechters. Het drie daagse evenement zal in de namid dag zijn climax bereiken als de finales voor de B- en de A- elftallen worden gespeeld. Het showkorps Lisiduna zal voor de finales het pu bliek amuseren. BARBECUE Na de prijsuitreiking wordt voor alle deelnemers van het toernooi een barbecue met disco gehouden. De begeleidmg, de scheidsrech ters en de verschillende besturen worden uitgenodigd voor een koud buffet. Omstreeks tien uur zullen de eerste deelnemers de terugreis aanvaarden. De Italianen zullen pas zondag weer huiswaarts keren. Het wordt voor Leusden het eerste internatio nale toernooi van een dergelijke omvang. LEUSDEN - Voor het eerste team van de schaakvereniging zit het seizoen er op. Twee afgebroken partijen met Soest 1 stonden nog open. Die van Tjerk Zijlstra stond bij nader inzien zo slecht dat doorspelen geen zin meer had, maar kopman Wim Velker toog wel degelijk naar Soest. Hij voegde nog een bord- punt aan Leusdens totaal toe. Hierdoor werd de eindstand 5-3 voor Soest. Een hele opluchting voor Leusden was intussen dat mede-degradatiekandidaat Oud-Zuylen II de laatste wedstrijd verloor, zodat Leusden 1 zich zo goed als zeker handhaaft in de promotieklasse. Ook voor het tweede team was het lijfsbehoud bij het begin van de laatste wedstrijd nog niet helemaal zeker. Maar de Leusdenaren krom den tegen het sterke Bunnik I nog eenmaal de ruggen en speelden de beste wedstrijd van het seizoen. Bunnik, tot voor kort kanshebber in de eerste klasse A, werd finaal in de pan gehakt. Overwinningen van Flohr, Uneken, Kerkhof en Agter- berg, samen met remises van Van Santen. Moed en Langman zorgden voor een Wz-SVz voorsprong. Uit de afgebroken partij van Jaap de Jager komt ook nog minstens een half punt, zodat voor Leusden II de avond met stuk kon. Dat alles was echter nog mets vergeleken met de monsterscore die het derde team behaalde tegen Laren 4. Nadat Staal, Van der Harst, Stienen, Gerrits, Andriessen en Quelle voor een 6-0 voorsprong hadden gezorgd leek de koek op, want Roelofs en De Jager sr. ston den slecht. Zij hielden het hoofd echter koel, zodat uiteindelijk zelfs V2-V2 op het wedstrijdformulier kwam te staan. Ook het vierde team deelde in de pret, want uit het uitspelen van twee partijen tegen Denk en Zet 2 kwam de volle winst. Quelle won ook hier, zodaty het weinig kwaad kon dat Van der Meel de verdiende remises nog uit handen gaf. Van Dalen, Boemaars, Willigenburg en Eylders hadden al eerder voor vol le punten gezorgd. „HUIS"-COMPETITIE In de onderlinge competitie gaat de titel nu vrijwel zeker naar Pa trick Huis in 't Veld. Die won zelf van Ron Flohr, terwijl concurrent Wim Velker zichzelf in het eindspel tegen Pieter de Jager onaange naam verraste. Hij blunderde, waarmee zijn kansen op prolonga tie van het kampioenschap bijna verkeken zijn. Ook Joop van Santen raakte te ver buiten beeld door zijn remise tegen Carel Vos. Uitslagen hoiscompetititie Huis in 't Veld - Flohr 1-0 P. de Jager-Velker 1-0 v. Santen-Vos Vz-Vz Uneken - Kerkhof 1-0 1 Agterberg - A. Pepperkamp 0-1 Langman - Zijlstra 0-1 Elschot - Valkenburg 1 -0 Boemaars - v.d. Tang 0-1 v. Dalen - Halkes 1-0 Nijhof-v Dokkum 0-1 Mus - Gelderman 1 -0 v.d. Pol - Visser 1-0 Buurlage - A Wisman 0-1 Heierman - G Wisman 0-1 Veenendaal-Berg 1-0 Struiwig - Rietveld 0-1 Stand: 1. Huis in't Veld 1791 2. Velker 1784 3. v Santen 1762 4. Vos 1793 5. Uneken 1724 6.J.deJagerjr. 1700 7. Kerkhof 1695 8. P. de Jager 1690 9. Moed 1687 10. A. Peperkamp 1678 11H. Peperkamp 1657 12. Flohr 1647 12. Zijlstra 1647 14 Roelofs 1639 15. Elschot 1635 Jeugdvoorzitter Jaap de Haan...interessant deelnemersveld. Het toernooi werd gespeeld oor „vaste" gelegenheids-dou- lettes, waarbij de partners niet imen in de competitie mogen uit- omen. De doublettes waren ingedeeld twee poules. Rudolph de Groot Joost Jacobs bleken in de eerste poule het sterkst te zijn. Ze wonnen ai hun wedstnjden met royale cij fers. Tiny Dam en Wim van der Laaken legden beslag op de twee de plaats. Dit „Lada-team" bleef het doublette Johanneke Bokhorst en Mimmo Sciortino net voor. In de tweede poule werden Hans Manuel en Hans Jacobs ongeslagen winnaar. De tweede plaats was voor Kees Bokhorst en Rob van der Werve, die, na een spannende strijd, Hanneke Noom en Peter van Olmen net naar de derde plaats verwezen. In de eerste kruisfinale hadden Hans Manuel en Hans Jacobs wei nig moeite met hun tegenstanders, Tmy Dam en Wim van der Laaken. De beide „Hansen" behaalden een royale 13-1 zege. In de andere kruisfinale stuitten Rudolph de Groot en Joost Jacobs op veel tegenstand van Kees Bok horst en Rob van der Werve. Voor de eerste keer in dit toernooi kon het favoriete doublette De Groot- Jacobs de tegenstanders niet onder de tien houden. Het werd uiteinde lijk een krappe 13-11 zege voor de Groot en Jacobs. In de finale bleek de tegenstand van Hans Manuel en Hans Jacobs van minder gehalte te zijn. Met 15-4 schreef het doublette de Groot-Ja- cobs dit toernooi op zijn naam voor Hans Manuel en Hans Jacobs. De derde plaats was voor doublette Tiny Dam en Wim van der Laaken, dat met 13-12 van Kees Bokhorst en Rob van der Werve won. Uitslagen: Kruisfinales: Hans Manuel/Haris Jacobs - Tmy Dam/ Wim van der Laaken 13-1 Rudolph de Groot/Joost Jacobs - Kees Bokhorst/Rob van der Werve 13-11 Finale: Rudolph de Groot/Joost Jacobs - Hans Manuel/Hans Jacobs 15-4 Om de derde plaats: Tiny Dam/Wïm van der Laaken - Kees Bokhorst/Rob van der Werve 13-12 Om de vijfde plaats: Johanneke Bokhorst/Mimmo Sciortino - Hanneke Noom/Peter van Olmen 13-10 Om de zevende plaats: Ruud Dam/Paul Kuijt - Arie van der Breemer/Sieds Hoitinga 13-12 Om de negende plaats: Coen Bisschops/Ruud Noom - Pauline van de Brug/Roelof de Groot 13-9 Om de elfde plaats: Renée Stienen/Lars Ruitenbeek - Ene Jan Noom/Martin van Slingerland 13-1 Poedelprijs: Tiny de Boer en Joop Mei. LEUSDEN - Al snel nadat het dorpscafé „de Swartesteegh" elf jaar geleden voor het eerst haar gasten welkom heette, werd het initiatief genomen om een klaverjascompetitie te organise ren. Inmiddels is de competitie niet meer weg te denken uit de jaaragenda van „de Swartesteegh". Dinsdagavond werd be kend dat Harry Kok dit jaar de wisselbeker mee naar huis mag nemen. De heer Kok deed dit al eerder in 1981. Ondanks het feit dat er al zo'n elf seizoenen lang geklaverjast wordt in het dorpscafé is er geen sprake van een officiële klaverjasvereni- ging. Het kaarten gebeurt dan ook m een erg informele sfeer. Je zou haast kunnen spreken van een olympische sfeer, want het mee doen is belangrijker dan het win nen. Om in aanmerking te komen voor een plaats in de eindrang schikking moest iedere deelnemer minimaal tien maal een kaartavond hebben bijgewoond. In totaal kon er veertien keer geklaverjast wor den. Anders dan in andere jaren te kende er zich dit jaar niet een dui delijke winnaar af m de loop van de competitie. De eerste plaats in de rangschikking wisselde voortdu rend. Pas op het laatste moment werd duidelijk dat Harry Kok op de eindoverwinning afstevende. De dames brachten er het dit jaar min der goed van af. Vorig jaar ging de wisselbeker nog naar een vrouwe lijke deelnemer. Dit seizoen moest de best geklasseerde dame genoe gen nemen met een zesde plaats. De eindrangschikking: 1 Harry Kok 50733; 2. Paul Melchers 49740; 3. Willem Pronk 48849; 4. Willem Wernsen 48653; 5. Henk Bruggink 48611; 6. Ans Koperdraad 48368; 7. Tine ke van Berkel 48052; 8. Trudy van Breda 48034; 9. Willem v.d Bedum 47651; 10. Herman Zandbrink 47239, 11. Dick van Garderen 47172; 12. Wil Melchers 46878. 13. Riet Zandbank 46211; 14 Sandra Heemskerk 45935; 15. Jan Roos 45767; 16. Fnts van Breda 44420; 17. Tim Bauerlein 43977, 18. Ina van Dijk 43475. De fervente kaarters blijven nog even doorgaan. Er wordt dan ech ter niet meer geklaverjast volgens de officiële regels. Voor de lief hebbers begint er binnenkort een zogenaamd „kraaktoernooi" dat gedurende vijf avonden zal worden afgewerkt. De wisselpnjs voor deze competitie is een zilverkleuri ge notekraker op voet ACHTERVELD - In ver band met de oud papierac tie van de muziekvereni ging DWS zal zaterdag weer een container wor den geplaatst op het Groot Achterveldplein. Degenen die hun oud papier op willen ruimen kunnen dit in de bedoelde container deponeren. Mensen die door onvoor ziene omstandigheden niet in de gelegenheid zijn het oud papier zelf te ko men brengen kunnen dit melden bij W. van Ha- mersveld, telefoon 1688 en W. Wouters, telefoon 941197. Dit moet wel ge beuren voor vrijdagavond 19.00 uur. Inwoners van Stouten- burg en omgeving kunnen het oud papier ook depo neren bij W. Wouters, Hes senweg 9S te Stoutenburg. Verzocht wordt om het pa pier dat opgehaald zal worden te verpakken in eventueel dozen of los pa pier bij elkaar te binden, dit in verband met het ver- EUSDEN- De diëtistenpraktijk in oerderij 't Claeverenblad, De rink 16, gaat per 1 mei over in ndere handen. Vanaf die datum al mevrouw Hanegraaf de leiding vernemen. Zij houdt spreekuur op dinsdag- vond van 19.00 uur tot 21.00 uur. Zowel individuen, als groepen kun nen bij de dietiste terecht voor voe dingsadviezen. Mevrouw Hane graaf is 's avonds na 18.00 uur tele fonisch bereikbaar onder nummer 946754. ACHTERVELD - Het Achter- veldse comité avondvierdaagse, aangesloten bij de wandelkring Utrecht 't Gooi en omstreken or ganiseert ook dit jaar weer de avondvierdaagse. De wandel vierdaagse zal plaatsvinden op 30 en 31 mei en 1 en 2 juni 1988. De afstanden zijn 5, 10 en 15 km. Starttijden vanuit de Moespot aan de Jan van Arkelweg zijn tussen 18.00 en 18.30 uur. Iedereen kan aan de avondtochten deelnemen. Voor deelname aan een avond- tocht wordt een aparte herinnering uitgereikt. Inschrijven voor het evenement kan op vrijdag 27 mei in de Regen- boogschool aan de Jan van Arkel weg van 19.30 tot 21.00 uur., Het défilé zal plaats vinden don derdag 2 juni om 20.00 uur. Voor eventuele inlichtingen kan men zich wenden tot Gerda van Donselaar-ter Maaten, tel. 03425- 1325. SENIOREN Dame6 8 mei D.W.S.M 2-LHV2 15.20 u. Heren 8 mei Hyenrodes 2 - LHV 1 14-lOu. UHV Sport 5-LHV 2 15.30 u. JEUGD Welpen Olympia '25 - LHV 16.00 u. Meisjes asp. BHC1-LHV1 19.00 u. HMS/Achilles 2 - LHV 2 19.00 u. Jongens asp. Laren 1-LHV 1 19.00 u. LEUSDEN- Voor de heren handballers van LHV is het bekeravontuur na de tweede ronde afgelopen. Op eigen terrein sneuvel den de Leusdenaren tegen het Utrechtse UHV/Sport met het kleinst mogelijke verschil: 11-12. Toch konden de volge lingen van trainer/coach Co Wethly op een ge slaagd optreden terug zien. De Leusdenaren hielden de enkele klassen hoger uitkomende Utrech tenaren de volle zestig mi nuten druk bezig. Tien mi nuten voor tijd zag het er zelfs naar uit dat LHV op nieuw voor een verras sing zou zorgen. Na de uit schakeling van de derde divisionist SDO, kwam LHV bij 11-10 voor het eerst aan de leiding. In de slotfase toonde UHV Sport, op het moment dat het begon te regenen, zich de meest geroutineerde ploeg. De Utrechtenaren kwamen opnieuw op voorsprong (11-12) en ga ven die niet meer uit han den. In de eerste helft zag het ernaar uit dat LHV on der de voet gelopen zou worden. Na tien minuten keken de Leusdenaren te gen een 0-5 achterstand aan. Bij rust was de scha de echter al bijna geheel hersteld: 7-8. UTRECHT/LEUSDEN - Binnen de Utrechtse afdeling van de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging (KNNV) is een zoogdierenwerkgroep opgericht. Doel is, de bescherming en het behoud van zoogdieren in het gewest Utrecht te verbeteren. Met het geven van lezingen en het organiseren van excursies denkt de werkgroep interessen op te wekken en het algemene niveau van kenrus over zoogdieren te verhogen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met M. Steeghs, tel. 030-714326. "EUSDEN- Op het bruggetje in het lockhorsterbos op de Lockhor- terweg zijn maandagavond rond even uur twee personenauto's ontaal op elkaar gereden. A.V. uit >e Meern, die richting Leusden eed, verleende J.W.V. uit Amers- oort, die uit tegenovergestelde ichting naderde, geen voorrang Er ontstond aanzienlijke schade an beide voertuigen. LEUSDEN- De collecte van de Hart stichting, die onlangs Leusden ge houden werd, heeft in totaal fl, 14.350,90 opgebracht. Het grootste deel daarvan, fl. 12.043,20, werd in Leusden-Centrum bijeen gebracht. Leusden-Zuid was goed voor fl. 2307,70. Donderdag 5 mei: 20.00 uur: Jeugdsportinstuif, Sport Overdag, sportzaal Pnnses Mar griet, Leusden-Zuid Vrijdag 6 mei: 21.00 uur: Fitness, Sport Overdag, Sportschool 2000, Hamersveldse- weg. Zaterdag 7 mei: 14.30 uur: Voetbal, Roda '46-HVC (beker), Burg. Buiningpark. 16.00 uur: Korfbal, Antilopen- Per- nix, Burg. Buiningpark. Zondag 8 mei: 12.45 uur: Hockey-dames, Leus- den-Waddinxveen, Sportpark Val leikanaal. 14.10 uur: Handbal heren, Nijenro- de 2 - LHV, Breukelen, 14.30 uur: Hockey heren, Leusden - Randwijck. Maandag 9 mei: 10.00 uur: Gymnastiek, Sport Over dag, gymzaal Lijsterbeslaan. 13.00 uur: Badminton, Sport Over dag, sporthal De Korf. Dinsdag 10 mei: 14.00 uur: Bowlinguurtje in de Korf. 14.00 uur: Jeu de Boules, Sport Overdag, De Hakhorst. Donderdao 12 mei: 10.30 uur: Voetbal, internationaal jeugdtoernooi Roda '46 (t/m 14 mei), Burg. Buiningpark. 14.00 uur: Bowlinguurtje in de Korf. RODA '46 ZATERDAG Roda'46-HVC (beker) 14.30 WOP 3-Roda 2 12.30 Naarden 4 - Roda 3 12.45 Roda 4 vrij WOP 9- Roda S 13.00 SDCP9-Roda6 15.00 Roda 7 - Sparta 11 12.00 V ol wassenenaf deling Studieboeken. Kluwer belastinggids 1988 Telegraaf belastinggids 1988 Lakeman, Pieter; Frisse zaken Bikker, Dik; 10 jaar Willem Wever Aids en de kerken Else viers belasting-almanak 1988 Goed verzekerd; zelf de juiste po lissen kiezen. Wright, Peter; Spycatcher Cosby, Bill; De tijd vliegt Verhoeven, Peer; Je kinderen vieren Oets, Pim; Handleiding MS-DOS PC-DOS Port, S MS-DOS 3.0 3.1 Weltner, Amiga: tips en truuks Jans, Henk; Starten met...dBase III Dijkhuizen, Sietzo; Groene gids Utrecht Douwe, Jolan; Kinderen en eutha nasie Sacks, Olivier; Ontwaken in ver bijstering Hay, Louise; Ik hou van mijn li chaam Clegg, Averil; Tweelingen Veit, Guenther; Boemerangs Loeff, Clare; Mode Bakker, Elisabeth; Indonesisch ko ken in de magnetron Ferguson, Judith; Magnetron ve getarisch koken Autotest 88 Pels, Annemieke; Van bumper tot bumper, autosleutelboek voor vrouwen Turner, Tina; Ik, Tina Kundera, Milan; de kunst van de roman Snoecks 88 Visser, Hans; Simon Vestdijk Komrij, Gerrit; Lof der simpelheid Bernlef, J.; Op het noorden Donner, J.H.; Geen patiënten Aanzien van 1987 Shackleton, Ernest; Zuidpool Cook, Helena; Het is oorlog in mijn straat Poe'i, De laatste keizer van China Corver, Koen; Neem nou Berlijn Gorbacev, Michail; Perestrojka Le Goff, J. De cultuur van middel eeuws Europa Cohen-Solal, Annie; Jean-Paul Sar tre Romans: Alberts, A Een venster op het Buitenhof Anbeek, Ton; Gemeenschap Abrahams, Peter; De broe derschap van de Groene Slang Acker, Kathy; Don Quichot: een droom Alders, Hanny; Non Nobis Andrews, Virginia; Schaduwen in de tuin Austen, Jane; Overreding en over tuiging Baantjes, A.C.; Het 8ste wonder Beek, Geert van; Gezichten bin nen handbereik Bouwman, Mies; Mies Bowles, Jane; Twee dames die het leven ernstig nemen Briskin, Jacqueline, Honora Brookner, Ajuta; Een ongelukkige verbintenis Burgers-Drost, Julia; Het wacht woord is liefde Dillard, Annie; Een expeditie naar de Pool Dunne. Dominick; Society Manen-Pieters, Jos van; En de vrouw die kiest een man Grass, Guenther; Linkshandig Harrison, Sarah; Valse vlinders Hartog, Jan de; De verre kust Hoorn, Margreet van; Het tweede geweten Hoom, Margreet van; Er is geen waarom Homman, Wim; Field of honor Hudson, Christopher; Insiders buiten spel Ishiguro, Kazuo; Een kunstenaar van het vlietende leven Kampen, Anthony van; Mary Bryant- trilogie Katsf: 13 katten beleven geheim zinnige en spannende avonturen Kaufman, Pamela; Het schild met de drie leeuwen Landell, Olaf, J.; Het devies Leach, Christopher; Wurgende koude Leavitt, David; De verloren taal der kranen Michiels, Ivo; Vlaanderen, ook een land De NON in het bad en andere pi kante middeleeuwse vertellngen Oz, Amos; Mijn Michael Semenin, Georges; Striptease Simenin, Georges; De merel in de tuin Slauerhoff, Jan; Verwonderd saam te zijn Thijssen, Felix; Iris Thijssing-Boer, Henny; Als liefde honger lijdt Thomas, Elizabeth; De maan van het rendier Togawa, Masako; De ladykiller Uyl, Bob den; Schrijvers worden misbruikt en andere aanklachten Van Lustbader, Eric; Shan Vandeloo, Jos; Opa's droom Williams. Sherly Anne; Dessa Rose Wolf, Christa; De cesuur; berich ten van een dag Zuylen, Belle van; Brief aan Walter Finch en zijn zoon Zwagerman, Joost; Kroondomein De volledige aanwinstenlijst ligt ter inzage in de bibliotheek

Leusder Krant | 1988 | | pagina 11