13,95 5,95 3,95 2,95 9,95 8,95 2,25 J 2,69 3,25 2,69 1,69 3,79 2,09 2,25 schouderfiletrollade entrecote varkensfiletrollade biefstuk verse braadworst kalfsoester/ schnitzel magere kalfslappen malse rosbief varkenshaas spar bier kellogg's cornflakes spar koffie goudmerk croky chips old english chivers marmelade unox knakworst mellona bloemen- of klaver- honing spar roomboter klijn gedroogde pruimen Pak 200 gde 1 oq nieuw! calm: hazelnoot- cocos-, witte chocolade- of speculaaspasta Royaal en sappig varkensvlees in een heerlijk braadrolletje. Per kilo 100 gram voor liet is niet alleen dat het vlees zo mooi mager is. Of dat het zo vakkundig tot een rollade is gerold. Het is de hoogte van de kwaliteit die n zo doet genieten. Per kilo Rundvlees van klasse, voor 'n boter- mals Pinksterdinertje. Per 250 gram Allerlei soorten om 't er met brunch en borrel lekker van te nemen. 500 gram voor 100 gram voor Fijn, zachtrose vlees met een delicate smaak. 500 gram voor ii ueiicaue Stoer en krachtig noemt onze slager dit prima stukje rundvlees. Per 500 gram 't Meest bijzondere stukje varkens vlees dat u zich voor de feestdagen kunt wensen. 100 gram voor Gepocheerde eieren met bacon, worstjes, gegrilde tomaten, gegrilde champignons en warme broodjes Zes blikjes van 0,33 1 Een goed begin van iedere stralende lentedag. Groot pak an iedere stralende Pak van 250 gram Kies uit naturel, paprika, of bolognese. Handig verpakt voor de vakantie. Uitdeeldoos met 12 zakjes Pot 450 gram Blik van 200 gram Pot. 450 gram Pakje van 250 gram 100 gram J_ Pot t' rY Wall Lel L kV öictgtl iLUcigtrii naar n paar 4 kleine braadworsten 2 tomaten 4 grote champignons 4 harde broodjes aluminiumfolie azijn 4 eieren 8 plakken bacon peper zout gedroogde peterselie De worstjes 1U minuten in bijna kokend water wellen. De tomaten kalveren. De champignons schoonmaken (niet wassen) en de steeltjes verwijderen. De broodjes in aluminiumfolie pakken. (Tot hier kan alles de avond tevoren al gedaan worden.) In een ruime pan een flinke laag water met een scheutje azijn aan de kook brengen. Een ei in een kopje breken. Het ei in het bijna kokende water laten glijden. Het ei ca. 4 minuten pocheren. Met een schuimspaan uit het water scheppen en in een schaal met warm water laten glijden. Op dezelfde wijze ook de andere eieren pocheren. Ondertussen de grill goed warm laten worden. De broodjes onderin leggen. De worstjes, de tomaten, de champignons en de bacon op het grillrooster leggen en ca. 15 cm onder de hete grill bruin laten worden. (De tomaten en de champignons eventueel met een beetje zonnebloemolie bestrijken.) De tomaten en de champignons met peper, zout en gedroogde peterselie bestrooien. De eieren met keukenpapier drogen en met de tomaten, champignons, bacon en worstjes op warme borden serveren. De broodjes op tafel zetten. VI /I j" V/I Tbnzij anders vermeld geldigt/m zaterdag21 mei 1988. Vers vlees en groente aanbiedingen gelden vanaf donderdag 19 Cm zaterdag 21 mei 1988. Prijswijzigingen, drukfouten en/of zetfouten voorbehouden.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 9