O* kampioenschap LHV (naakt seizoen goed Vledailleregen voor De Haaien ijdens Kringkampioenschappen „Kampioenschap kwam als aangename verrassing" W intercompetitie bridge afgesloten Karei Voskuilen nieuwe clubkampioen bij Avanti Kleurrijk jurylid bij Nieuw Hagenauwe an LHV-trainer Co Wethly: JK-limieten voor Tamara van Gorkom Ringsteekwedstrijden bij ponyclub De Singels rdaarn m beslissingswedstrijd teruggewezen: 16-13 Fred van de Pol in eindstrijd onttroond: is g miss stelli >rdt .vink v 1 zul] 10 m BUSDEN- De herenhandballers van LHV hebben het kam- oenschap in de tweede klasse B veilig gesteld. In een beslis- ngswedstrijd bleven de Leusdenaren hv Baam'73 met 16-13 baas. De extra ronde was nodig, omdat beide ploegen op de otdag van de competitie in punten gelijk kwamen. RHC uit henen, dat lange tijd de meeste aanspraak op de titel leek te annen maken, beëindigde de competitie met evenveel punten s de beide kemphanen die zondag in Amersfoort op het agelnieuwe complex van AAV tegenover elkaar stonden. De rebbebergbewoners werden door de bond echter disciplinair estraft, zodat alleen LHV en Baarn voor de verdeling van de tel nog in aanmerking kwamen. Door de overwinning promo- eert LHV naar de hoogste afdelingsklasse. iu1 Lindeboom neemt namens LHV het doel van Baarn onder vuur. De iïsdenaren wonnen met 16-13 en sleepten daarmee het kampioenschap de tweede klasse B binnen. De herenhandballers van LHV hebben op de valreep een wissel vallig en in tal van opzichten wat ongelukkig verlopen seizoen be kroond zien worden met een kam pioenschap. Het betekende de tweede titel op het veld in dne seizoenen. Onder leiding van Joop van de Willik debuteerden de Leusdenaren in de tweede klasse, waar een tweede plaats hun deel werd. Co Wethly, die Joop van de Willik als trainer/coach opvolgde, loodste zijn pupillen daarna naar de eerste klasse. Ondanks de trainerswissel aan het begin van het seizoen en tal van blessures, kenden de Leusdenaren met name op het veld een vliegen de start. Met vijf overwinningen op rij, schaarden de LHV-ers zich vrij onverwacht onder de kansheb bers. Daarna kwam de klad er een beetje in en met tweemaal verlies (tegen RHC: 13-10 en Nieuwegein: 9-10) werd de eerste helft van het veldseizoen met een tweede plaats afgesloten. De zaalcompetitie verliep daar na ronduit dramatisch. Hoewel de doelstelling er duidelijk op gencht was daar de titel te pakken, waren dne verliespartijen in de eerste helft van het seizoen al fnuikend voor de kansen van de Leusdena ren. Met horten en stoten vocht de ploeg zich terug tot bij de lijstaan voerders, maar met de haven in zicht miste LHV de kracht om het laatste stukje alsnog te overbrug gen. VERRASSEND Toch bleek de prestatiecurve langzaam weer in positieve nchting omgebogen, een lijn die eenmaal op het veld weer werd doorgetrok ken. En na opnieuw vijf zeges op nj, stond LHV weer bovenaan de ranglijst. En vanaf dat moment nam de competitie een dramatische wending. Op de voorlaatste speel dag leek LHV door RHC uit Rhenen (samen met Baarn de enige overge bleven concurrent) te licht bevon den te worden. Op het Burge meester Buiningpark kregen de Leusdenaren een uitbrander van jewelste en leek het kampioen schap verspeeld. Toen werd echter ook bekend dat RHC door het afdelingsbestuur disciplinair gestraft zou woren, we gens het niet nakomen van ver plichtingen. De ploeg uit Rhenen werd buiten mededinging ver klaard en zou dus voor de titel geen rol meer spelen. Het had tot gevolg dat de competitie een verrassend slot ging krijgen. LHV verspeelde tegen Nieuwegein in de stromende regen opnieuw een punt (12-12), terwijl Baarn tegen een ongemoti veerd RHC twee kostbare punten pakte. Daardoor eindigden de twee ploegen naast elkaar op de eerste plaats en moest een beslis- singswestrijd de doorslag geven. VOORDEEL De statistieken wezen uit dat LHV in de beslissende ontmoeting een licht voordeel bezat. Niet al leen hadden de Leusdenaren een beter doelsaldo dan de ploeg uit Baarn, maar bovendien had LHV de eerdere ontmoetmgen tijdens de competitie in winst omgezet. Ech ter toen was al duidelijk dat beide ploegen volledig aan elkaar ge waagd waren en dat maakte het doen van betrouwbare voorspellin gen omtrent de afloop van het duel, zeker gelet op de belangen die meespeelden, een vnjwel onmo gelijke zaak. De wedstrijd werd alleszins een kampioenswedstrijd. Hoewel de belangen groot waren, droeg de wedstrijd bepaald geen onvrien delijk karakter. De meegekomen fans van beide partijen, zorgden langs de lijn, onder prima weers omstandigheden, voor een kam pioenssfeertje. De spelers droegen daar ook toe bij. Tot vijf minuten voor tijd hielden de ploegen elkaar op het fonkelnieuwe complex van het Amersfoortse AAV perfect in balans. Zowel Baarn, als LHV ken den slechts één keer in de ontmoe ting een voordelige marge van twee treffers. Evenzovaak werd die achterstand ongedaan gemaakt en werd het verschil nooit groter dan een punt, waarbij de teams afwis selend aan de leiding gingen. Een demarrage van LHV in de slotfase werd Baarn tenslotte fataal. Met drie doelpunten op nj beukten de Leusdenaren hun tegenstander murw, waardoor de eindstand licht geflatteerd op 16-13 bepaald. STUWENDE KRACHT Baarn opende de score uit een vrije worp, waarna meuwkomer Ruud Bosch vanuit de hoek tussen twee verdedigers doorglipte en de eerste LHV-treffer noteerde. Ed Davids, ook zondag de stuwende kracht bij LHV, tekende voor 2-1, waarna het de beurt was aan Henk Menting om met een pegel van af stand een nieuwe achterstand on gedaan te maken: 3-3. De geschiedenis herhaalde zich. LHV nam via Ed Davids opnieuw een voorsprong (4-3), maar toen leek Baarn het initiatief naar zich toe te gaan trekken. Met drie doel punten op rij kwam er voor het eerst licht tussen de tegenstanders (4-6). Nog voor de pauze hervon den de Leusdenaren zich. Ronald Morren eiste de verantwoordelijk heid voor de 'anschlusstreffer' voor zich op, waarna Paul Lindeboom de plooien weer helemaal glad trok' 6-6. De Leusdenaren zouden het eer ste bedrijf zelfs met voordeel af sluiten. Nadat Jos de Valk met een schitterende treffer vanuit de rechterhoek de balans opnieuw in evenwicht bracht, bracht Ed Da vids in de laatste seconden num mer acht op de tellers van het sco rebord: 8-7. Het zenuwslopende gevecht werd na de thee onvervalst voort gezet. Tot 11-11 weigerden de strij dende partijen tekenen van zwakte te vertonen. Via 9-8, 9-10, 10-10, 10- 11 en 11-11 giong de stnjd perfect gelijk op. Ed Davids speelde in deze fase een cruciale rol. Hij te kende voor de dne eerste treffers na rust. Vanaf dat moment leek LHV het heft in handen te krijgen. Met nog een klem kwartier te gaan, kwa men de Leusdenaren voor het eerst in de wedstrijd twee punten voor. Gezien het wedstnjdbeeld, een luxe. Paul Lindeboom en Henk Mentmg verzorgden de treffers: 13-11. Baarn toonde zich echter ander maal onverzettelijk en kwam op het tandvlees weer terug in de race: 13-13. Psychologisch gezien leek die ontwikkeling in het nadeel van LHV, dat in de slotfase een veilige voorsprong als sneeuw voor de zon zag verdwijnen. Het pleitte voor de Leusdenaren dat men rustig bleef en zich met tot paniek liet verlei den. Het had tot gevolg dat Ronald Morren, na een fraaie combinatie met Ruud Bosch, de genadeklap kon uitdelen: 14-13. Henk Menting sloeg meteen daarop de aangesla gen tegenstander tegen de grond, door voor 15-13 te zorgen. Willem van der Heyden, die eerder in de wedstnjd een aantal goede kansen door de spanning miste, hield het hoofd in de laatste seconden wel koel en haalde met een schitterend doelpunt de druk definitief van de ketel. Doelman Matthijs Jantzen, dit seizoen één van de belangrijkste steunpilaren in het team van LHV, werd daarna niet meer op de proef gesteld, zodat 16-13 als eindstand m de boeken verdween. LEUSDEN- In het eerste jaar dat Co Wethly, die zelf jarenlang het hand- baldoel van het Neder lands team verdedigde, de scepter zwaaide over de herenselectie van LHV, maakte de ploeg meteen een historische sprong. Zondag bevochten de Leusdenaren in een be slissingswedstrijd het kampioenschap in de tweede klasse B en pro moveren daardoor naar het hoogste afdelingsni veau. Co Wethly kijkt te rug en constateert dat de titel op het veld als een aangename verrassing kwam:,, Hoewel ik het liefst in de zaal gepromo veerd was, vind ik dit toch een bekroning van het sei zoen. En ik denk dat er een stimulans van uit kan gaan voor volgend zaal- seizoen." „Ik had me voor dit seizoen ten doel gesteld om kampioen te worden in de zaal. Daar wil ik hogerop. De veldcompetitie staat wat mij betreft toch een beetje op het tweede plan. Maar door allerlei oorzaken, en vooral ook door veel tegen slag, is de zaalcompetitie rond uit teleurstellend verlopen. Met name in de eerste wed strijden, toen Matthijs Jantzen en Ed Davids (twee belangrij ke steunpilaren) geblesseerd wegvielen, hebben we de slag al verloren. De groep was niet in staat om het verlies van die twee spelers goed op te van gen, al moet ik erbij zeggen dat het verlies in de eerste drie ronden steeds minimaal was. Telkens op één doelpunt ging het mis. Was het dubbeltje twee keer onze kant uitgerold, dan waren we ook in de zaal met de besten meegekomen en was een titel tot de reële mogelijkheden gaan beho ren." „Maar in het verdere ver loop van de zaalcompetitie te kende zich toch een stijgende lijn af, en zijn we op eigen kracht weer heel dicht bij de top gekomen. Door meuwe te genslagen, het wegvallen van Arjan Schneiders bijvoor beeld, lukte het net niet om die laatste kloof te dichten. Maar als ik de hand in eigen boezem steek, moet ik wellicht ook vaststellen dat ik misschien te veel ineens wilde veranderen. Dat heeft in de prestaties waar schijnlijk ook een rol ge speeld. Ik heb dan ook wat gas terug genomen en ben gaan voortborduren op wat er in de groep zat. Daarna viel er her stel te constateren. Er kwam met name meer rust in de ploeg" „Die stijgende lijn heeft zich naar mijn idee m de tweede helft van de veldcompetitie verder voortgezet. En spelers als Willem van der Heyden en Ruud Bosch, die later aan de selectie zijn toegevoegd, heb ben zich tot nuttige krachten ontwikkeld. Het heeft uitein delijk geleid tot het kampioen schap en dat kwam wat mij betreft als een aangename ver rassing. Ik zie het als de bekro ning van een zwaar seizoen, waarin de ploeg zich uit een diep dal omhoog heeft ge werkt". „Het positieve van promotie is natuurlijk dat we volgend seizoen tegenstanders van ka liber gaan tegenkomen. Dat betekent dat de ploeg elke wedstrijd voluit zal moeten gaan. En een betere voorbe reiding op het zaalseizoen kan ik me nauwelijks voorstellen". „Als ik de blik vooruit richt, zullen we voor het veld op handhaving moeten gokken. En dat moet mijns insziens kunnen. Er zal wat aanvulling voor de selectie moeten ko men en wat dat betreft zie ik in jongens als Fulco Heeroma en John Kiers potentiële kandida ten". „De wedstnjd van afgelo- Co Wethly...,.Kampioenschap be kroning van wisselvallig seizoen". pen zondag tegen Baarn vond ik een pnma afsluiting van het seizoen. En niet alleen omdat dat m een kampioenschap ein digde. Ik vond het belangnj- ker te zien dat de ploeg erin geloofde. Dit m tegenstelling tot de wedstnjden tegen RHC en Nieuwegem, waarin we de titel ook al veilig hadden kun nen stellen. Ondanks het feit dat we geen afstand konden nemen, bleef het team rustig. Er brak geen paniek uit. Ik was er dan ook met bang voor, toen ik de ploeg zo zag spelen. Als ik de ontwikkeling moet sa menvatten, denk ik dat je kan zien dat het aantal zwakke mo menten minder worden. De wedstrijd tegen Baarn was daarvan een bevestiging." „Wat ik zelf heel belangrijk vind, is dat de groep hechter wordt, meer als een vrienden club gaat opereren. Wat dat betreft moeten in de komende tijd juist ook zaken buiten de training en de wedstrijd om accenten krijgen. Maar in ie der geval is dit seizoen voor LHV zeer leerzaam geweest. We hopen daarmee ons voor deel te kunnen doen". ad rr 'er Iticht ;ubsi bed te b :outi ader colli i kr< Mi ok il. M1' van ïs ïfiet mg .L. LP omfifc] g« :enh LEUSDEN - Na een goede art bij de kampioenschap- n van de Kring Utrecht vamen de deelnemende aaien het afgelopen week- nde ook tot een goede afslui- g. Het prachtige, tijdens het ste weekeinde behaalde, intal van negenentwintig :eplaatsen werd bijna geë- tnaard. Nu keerde de Leus- inse afvaardiging met acht- e itwintig plakken huis aarts: vijf keer belandde en op de eerste, twaalf maal de tweede en elf keer op de irde stek. Hoewel de meeste medailles lar Chester Marsman (twee maal irstem een keer tweede en twee aal derde), Simone Sybrandy en eerste, twee tweede en een erde plaats) en Jan Willem van ijk (drie maal tweede en een keer arde) gingen, was het toch een beetje het weekemde van Tamara van Gorkom. De tengere Leusden- se met haar typerende, wat agres sieve krachtige slag probeert im mers al geruime tijd onder de, voor de Nederlandse kampioenschap pen gestelde limiet te zwemmen. Tot dusver zonder succes. De tot op heden geleverde prestaties wa ren echter ruim voldoende voor deelname aan de Knngkampioen- schappen en dit weekemde stond zowel de 100 als de 200 meter schoolslag op het programma. We schrijven 3 juni, even over half acht, als in het Amersfoortse Sportfond- senbad de 8 dames van start gaan voor de 100 meter schoolslag meisjes geboren in 1975. Van Gor kom is als eerste geplaatst en start daarom op baan vier. Naast sterke zwemsters van AZ&PC, VZC-Enka en Aquarijn, gaan er ook twee van haar clubgenotes te water Marieke Ruitenberg en Danny Alewijn. Al snel blijkt dat zij m dit sterke veld geen rol van betekenis kunnen spelen, maar van Gorkom nestelt zich met een paar krachtige slagen direkt in de voorste gelederen. Na een soepel keerpunt en een uitste kende tweede baan weet ze beslag te leggen op de eerste plaats m een tijd van 1.22.8. Een formidabele tijd, gezine het feit dat de limiet voor de NK, de Nederlandse Kampioen schappen, op 1.24.0 is vastgesteld. Zaterdagavond wordt in het Val- leibad te Veenendaal, de 200 meter schoolslag afgewerkt en nu ver schijnt Van Gorkom op startblok nummer 5. Ze is dus als tweede geplaatst en zal ook als tweede eindigen. Ooit wist op deze afstand een tijd te realiseren van 3.04.4 ge zwommen m een 25 meter bad, en nu staan de klokken stil op een prachtige 2.59.2 en dat terwijl de wedstrijden in een 50 meter bassm worden verzwommen. De tijd bete kent een meuw Haaien-clubreco/d en, daar de limiet voor deze afstand was gesteld od 3.01.0, een startbe wijs voor de nIc op dit onderdeel. Ook nu waren Danny Alewijn en Marieke Ruitenberg overigens weer van de partij. Beiden sloten de race af met een uitstekend per soonlijk record, waarbij de tijd van Ruitenberg, 3.10.6, voldoende bleek voor een tweede plaats. ALLROUND Chester Marsman vertolkte tij dens de tweede helft van de Knng- kampioenschappen opnieuw een hoofdrol. De kracht van deze zwemmer ligt verscholen m het feit dat hij als geen ander m Leusden de vier wedstnjdslagen machtig is. Dat werd eens te meer aangetoond door zijn prestaties op de zware nummers 200 en 400 meter wissel slag. In een sterk veld zwom hij op beide afstamden naar een uitste kende eerste plaats. Bij de dames ontwikkelt Simone Sybrandy zich tot een all-rounder. Ze kwam op alle vier de slagen aan de start en zwom zich vier maal in de medailles. Na haar race op de 200 meter rugslag, een wedstnjd die ze afsloot met een eerste plaats, bleef de klok van de jury stilstaan op 2.36.1, een tijd die nog nimmer door een lid van de Leusdense zwemclub was gezwommen en dus als clubrecord in de boeken bijge schreven zal worden. Bovendien was de limiet voor de NK vastge steld op 2.38.0 zodat ook zij tijdens de nationale krachtmetingen, be gin juli, mag uitkomen. Sandra van Wegen verscheen ook dit weekemde een aantal ma len aan de start. Zij tekende voor een eerste plaats op de 100 meter vlinderslag en een tweede op de 100 meter vrije slag. Die laatste me daille kreeg extra glans door de 1.49.9, een persoonlijk record. Tamara van Gorkom. Soortgelijke prestaties werden ge leverd door Werner v.d. Berg (met een persoonlijk record derde op de 400 meter vrije slag) en Jan Wil lem van Dijk, die op de 200 meter wisselslag acht seconden sneller ging dan ooit tevoren. Zijn tijd, 2.40.6, was bovendien goed voor zilver. Uitslagen Kringkampioenschap- pen 1988, tweede helft. 4 x 100 meter wisselslag: v. Dijk, Wierda, v. Wegen en Woerdman 4.54.5, v. Wegen, Toes, Marsman, v.d. Pijpekamp 4.33.4. 4 x 100 meter vrije slag: Jacobs, v. Doornik, v. Dijk en Sybrandy 4.31.3, v. Doornik, Helsdingen, Sybrandy, Verhoeven 4.27 1 (2e). 50 meter vrije slag: Rob v. Wegen 26.1, Chester Marsman 25.6 100 meter vrije slag: Xandra Ver schuur 1.27.5, Jan Willem v. Dijk 1.06.6 (2e), Chester Marsman 56.7 (3e), Rozemarijn Sybrandy 1.23.4, Sandra v. Wegen 1.14.9 (2e), Rogier Tolboom 1.09.2 (3e). 100 meter ragslag: Werner v.d. Berg, Marsman 1.06.5 (2e). 100 meter schoolslag: Sandra v. Wegen 1.44.6, Maneke Ruitenberg 1.31.0, Tamara v. Gorkom 1.22.8 (le). Danny Alewijn 1.30.6, Simone Sybrandy 1.27.7 (3e). Alma Verhoe ven 1.28.5. 100 meter vlinderslag: Maneke Ruitenberg 1.20.5, Tamara v. Gor kom 1.19.2 (3e), Saslaa Helsdingen 1.19.0 (2e), Yolanda v. Doornik 1.23.1, Simone Sybrandy 1.16.9 (2e), Alma Verhoeven 1.20.1, Sandra v. Wegen 1.30.4 (le), Simone Buite laar 1.30.4 (3e). 200 meter vrije slag: Danny Ale wijn 2.43.3, Marieke Ruitenberg 2.32.1, Saskia Helsdingen 2.30.0 (2e), Simone Sybrandy 2.18.7 (2e), Yolanda v. Doornik 2.31.6, Annelie- ke Jacobs 2.28.1. 200 meter rugslag: Marieke Rui tenberg 2.49.3 (2e), Simone Sybran dy 2.36.1 (le), Yolanda v. Doornik 2.52.9, Annelieke Jacobs 2.38.9 (3e). 200 meter schoolslag: Danny Ale wijn 3.15.0, Tamara v. Gorkom 2.59.2 (2e), Marieke Ruitenberg 3.10.6 (3e), Alma Verhoeven 3.10.3. 200 meter wisselslag: Jan Willem v. Dijk 2.40.6 (2e), Rob v. Wegen 2.31.2, Peter Toes 2.36.3, Chester Marsman 2.21.4 (le). 400 meter wisselslag: Jan Willem v. Dijk 5.42.1 (2e), Rob v Wegen 5.22.1 (3e). Chester Marsman 5.02.0 (le). 400 meter vrije slag: Leon v. Doornik 5.54.9, Rogier Tolboom 5.22.8, Jan Willem v. Dijk 5.05.0 (3e), Rob v. Wegen 4.50.7, Chester Marsman 4.23.3 (3e). LEUSDEN - De serie brid gedrives van de wintercom petitie 1987-'88 zijn beëin digd. De uitslagen zijn als volgt: GROEP A 1. Mevr. de Jong-Hr Koster 273% 2. Echtpaar Kruseman 269% 3. Echtpaar Smink 260% 4. Hrn. Bloemendal-Schaap 259% 5. Echtpaar Schutrups 25S% 6 Hrn. Engelkens - Ten Raa 253% 7 Hrn. De Jonge - Pollack 251% 8. Mevr. Verhey - Hr Backer 244% 9. Echtpaar Gout 239% 10. Echtpaar Elsackers 234% 11. Hm Deventer - v/d Poll 230% 12. Echtpaar Lablans 230% GROEP B 1. Dms Donkers - v Leur 277% 2. Echtpaar v. Schaick 272% 3. Hm v.d. Gun - Niezen 261% 4. Dms. Janmaat - Schoonderbeek 260% 5 Echtpaar de Jong 6. Dms. Bloemendal - Schaap 7 Echtpaar Luyendijk 8 Hm Hermsen - Leenders 9. Hm. Dijkgraaf-Sweep 10. Dms. v.d. Hoogen Schokking 11. Dms. Stokvis - Fliek 12 Echtpaar Vos 13. Mevr Thomann-Hr Smits 14 Echtpaar Tiggelman GROEP C 1. Dms. Dekker -v.d Brink 2. Echtpaar Papót 3 Echtpaar Goedvolk 4. Echtpaar v Rooyen 5 Dms. Stet-Reynen 6 Mevr v Rooyen - Hr. Verhey 7 Echtpaar Redeman 8. Mevr de Roode Bennink 9. Echtpaar Vrij 10 Dms Blase - Schoonderbeek 11. Echtpaar Vrolijk 12 Echtpaar Boermans 13. Mevr. Kooy - Hr Mulder 258% 249% 247% 246% 244% 237% 236% 234% 230% 224% 291% 289% 269% 258% 255% 255% 246% Hr 240% 237% 235% 228% 221% 201% eigen terrein op De Fliert. Het be gint om 11.00 uur Maandag 13 juni zullen de twee de onderlinge wedstrijden worden gehouden Dat vindt plaats op het eigen terrein op De Fliert. Aanvang om 18.30 uur. Ditmaal zal er alleen dressuur verreden worden dat door een deskundige jury beoordeeld zal worden. ACHTERVELD - De Landelijke Rijvereruging en Ponyclub de Sin gels houdt zaterdag het jaarlijkse ringsteekfestijn Naast het ringste ken staat er ook een behendig- heidswedstnjd op het programma. Voor de niet paardrijders zullen er andere evenementen worden georganiseerd. De ringsteek wed strijd zal worden gehouden op het ACHTERVELD- Karei Voskuilen heeft zich af gelopen vrijdag bij de ta- feltennissectie van Avan ti tot de nieuwe clubkam pioen laten kronen. Hij versloeg in de eindstrijd titelverdediger Fred van de Pol. Er was een beslis singsronde nodig om de nieuwe clubkampioen aan te wijzen. Titelverdediger Fred van de Pol ondervond de meeste tegenstand van de spelers uit het eerste team, Karei Voskuilen en Enk de Jong, die tijdens de competitie het kam pioenschap binnenhaalde. Na de eerste ronde eindigden de dne kemphanen met een gelijk r.ir.'.J punten oovenaan, zoaai er een ex tra ronde nodig was. Erik de Jong viel als eerste door de mand. Zowel tegen Fred van de Pol, als tegen Karei Voskuilen schoot De Jong tekort. De emdstnjd ging derhalve tus sen Fred van de Pol en Karei Vos kuilen, waarbij laatstgenoemde na een spannende wedstrijd aan het langste eind trok. LEUSDEN - De ponyclub en rijvereniging „Nieuw Hagenau we" hield haar derde onderlinge wedstrijd dressuur van dit seizoen. De resultaten waren als volgt. L2-dreasuur Anouk Joosten 129 pni Josta v d Kolk 121 pntClaar de Ridder 119 pnt Het aantal deelnemers was 43. Het jurylid R. Kloosterman uit Laren bleek een zeer kleurrijke figuur. Hij was getooid met een klassieke bolhoed en verscheen met een puur Engelse oldtimer. B-groen: Annemarie Meyer 131 pnt.; Alice Peters 125 pntLydia Rey 124 pnt. B-dressuur: Michelle Stevens 110 pnt.; Minam v. Eyden 106 pnt., Sandra Boon 106 pnt.; Eugeme Bokeloh 100 pnt L-dressuur: Jeroen v. Gaal 128 pnt Martine Buhrman 125 pnt., Pnscilla Rus sell 121 jJht.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7