Ot At, Antilopen dwingt Sparta verdiend gelijkspel af o* LEOS ontluisterd na derde verlies wet zW Sleutelduel Inhalen Avanti (dames) speelt gelijk Jeugd streed enthousiast in mini-volleybaltoernooi nformatie-avonden )ver wintersport Leusdenaren geven winst in slotfase weg: 10-10 Damesvolleyballers nog niet op scherp Schooltoernooi LEOS geslaagd Belofte-team van Roda tot dusver succesvol Roda'46 - Odijk Uitslagen Ons Genoegen LEUSDEN- De korfballers van Antilopen hebben het afgelopen weekeinde tegen koploper Sparta-Nijkerk goede zaken ge daan, hoewel achteraf de teleurstelling zal hebben overheerst. Een gelijkspel tegen de lijstaanvoerder in de eerste klasse was een resultaat, waar de formatie van trainer/coach Fred Ferra- geau vooraf zonder meer voor getekend zou hebben. Toen dat resultaat uiteindelijk op het scorebord verscheen (10-10), kon den de fans van de Leusdenaren zich niet aan de indruk ont dekken, dat er meer ingezeten had. Na een moeizame eerste helft, had Antilopen de wedstrijd volledig in handen gekregen en met nog drie minuten te gaan leidden de Leusdenaren nog met 8-10. Door een strafworp in de allerlaatste minuut van de wedstrijd, kwam Sparta echter toch nog langszij. De wedstrijd tegen Sparta werd ooraf beschouwd als een sleutel- •edstrijd m deze competitie. De natige start van de Leusdenaren on slechts door een goed resul- aat (een gelijkspel of meer) tegen Ie lijstaanvoerder worden gecom- enseerd. Fred Ferrageau besefte het be nig van dit duel terdege. En omdat intilopen door weersomstandig- eden een paar keer gedwongen de kleedkamers kon blijven, be- utte de Antilopen-trainer de vrije 'eekeinden om bij Sparta te spio- eren. In de eerste helft viel van de oede voorbereidmgen nog met eel te merken. Ondanks de tacti- che opdrachten die de coach zijn loeg meegaf om het gevaar van e tegenstander te bezweren, kwa- len de Leusdenaren geen moment hun spel. Gebrek aan zelfver- jouwen en agressie, was na afloop Ie meest voor de hand liggende erklaring. Bovendien kampten de eusdenaren met een gebrek aan Jan Costa.. belangrijke treffers. wedstrijdritme. Omdat de Leusde naren het meest te lijden hadden van afgelastingen in de afgelopen weken, is de achterstand op de concurrentie opgelopen tot twee, soms drie duels. Ondanks dat voorkwam Antilopen dat het al vroeg in de wedstrijd voor een hopeloze zaak zou komen te staan, waardoor de wedstrijd toch nog kon uitgroeien tot de 'thriller', die vooraf door msiders voorspeld was. BLIKSEMSTART Daar leek het het eerste kwartier nog met op. Integendeel, Sparta kwam furieus uit de startblokken en presenteerde Antilopen een fik se achterstand. Nadat Jan Costa via een doorloopbal nog voor 1-1 had gezorgd, liepen de Nijkerkers voor eigen pubhek vlot uit naar 4-1. De inbreng van de dames was de be langrijkste kracht van de Spartanen en Antilopen moest daar in eerste instantie het antwoord op schuldig blijven. Na het eerste kwartier kreeg Antilopen het spel van de tegen stander in de gaten en men slaagde enn de schade in ieder geval niet groter te laten worden. Door een afstandsschot van Jeanet Jekel, die een uitstekende wedstrijd aflever de, kwamen de Leusdenaren op 4- 2 en na een rommelige situatie on der de korf tekende Jan Costa met 4-3 voor zijn tweede treffer van de wedstrijd. Kort na het begin van de tweede helft, waarin Sparta er wederom in slaagde Antilopen te overbluffen, kwamen de bezoekers via 5-4 weer op drie punten voorsprong bij 7-4. Gert Graafland tekende met een koelbloedig benutte strafworp voor de vierde Antilopen-treffer, maar ook hij moest m de fase die volgde met lede ogen toezien, hoe Sparta gemakkelijk naar 7-4 weg liep. Toch was dat voor de bezoe kers het sem om er een serieuze wedstrijd van te maken En wellicht omdat Sparta zich toen al veilig waande, slaagde de formatie van Fred Ferrageau erin terug te knok ken. Er kwam meer lijn in het spel van de Leusdenaren, terwijl ook de in dividuele klasse van een aantal spelers weer geetaleerd werd. AANSLUITING In korte tijd weten de Leusdena ren bij Sparta langszij te komen. Eddie Hendriks verzilverde een strafworp, die door uitblinker Mar- gret Versteeg werd geforceerd, waarna Joyce Osnabrugge (halve afstand) en Jan Costa van afstand voor de aansluiting tekenden: 7-7. Even daarvoor had Karin Osna brugge het veld geruimd voor Nan cy Laheij. In de slotfase groeide het duel uit tot een topper van kaliber, met alle ingrediënten die een wedstnjd op het hoogste niveau zo aantrekkelijk maakt. Antilopen leek in deze pe riode zelfs over de langste adem te beschikken. Even veerde Sparta nog op (8-7), maar Antilopen beschikte inmid dels over zoveel vertrouwen dat de gelijkmaker spoedig door het mandje ging. Gert Graafland be nutte opmeuw een strafworp, die werd toegewezen nadat Margret Versteeg wederom onreglemen tair werd gestuit. Via een afstands schot bracht Jeanet Jekel haar team zelfs voor het eerst op voorsprong en met nog een minuut of drie te gaan leek het helemaal niet meer stuk te kunnen, toen Eddie Hen driks nauwkeurig raak mikte: 8-10 Het zou helaas voor de Leusde naren toch nog iets anders lopen Terwijl de andere kanshebber de Vinken m Bussum bij DOC over de knie werd gelegd, slaagde Sparta er nog juist in een tweede absolute verrassing te voorkomen. Nadat de ploeg er een schepje bovenop gooidem, hetgeen 9-10 tot gevolg had, was de scheidsrechter zo vriendelijk de thuisploeg met een dubieuze beslissing te hulp te schieten. In de laatste seconden meende de referee een overtre ding in het verdedigingsvak van de Leusdenaren te hebben waargeno men, en bestrafte die met een straf worp. Sparta mcaseerde het ge schenk dankbaar en pakte alsnog een punt' 10-10. LEUSDEN-„De ploeg ontbeert op dit moment teamspirit en de juiste instelling. De vechtersmentaliteit is er een beetje uit." Trainer/coach Ad van Woensel legde na afloop van het derde verlies op rij van de damesploeg van LEOS de vinger op de zere plek. Het volleybalteam, dat dit seizoen debuteert in de tweede divisie, is geen schim van de ploeg, die vorig jaar even verras send, als overtuigend de titel in de derde divisie D greep. Ook tegen Ekspalvo bleven de Leusdenaren zaterdag aan de ver keerde kant van de score. Met 3-0 kregen de volgelingen van Van Woensel aan de broek, al was het verschil tussen winst en verlies met name in de laatste twee sets minimaal. „Wanneer we de ploeg mentaal weer m het juiste spoor kunnen krijgen, moeten we ook m de twee de divisie een hartig woordje kun nen meespreken. Als de vechtlust terugkomt en de teamgeest, zoals die vorig seizoen in de ploeg aan wezig waren,, wordt het spel auto matisch beter en zijn we voor me nige ploeg een geduchte tegen stander". Ad van Woensel weet wat hem de komende weken te doen staat. LEOS lijkt door de onver wachte promotie en de sterkere tegenstanders geïntimideerd. Een andere verklaring laat zich moeilijk vinden. De ploeg bleef ten opzichte van het successeizoen '87-'88 nage noeg ongewijzigd, waardoor nau welijks staande gehouden kan worden dat LEOS kwalitatief heeft moeten inboeten. Hoewel LEOS inmiddels het der de verlies op nj mcasseerde, lijkt er nog niets aan de hand. Het sei zoen is nog lang en de underdo- grol, waar LEOS zo langzamerhand in terecht komt, lijkt de ploeg wel te passen, gezien de verrichtingen vorig jaar. Toch scheelde het zaterdag te- M LEUSDEN - De goede prestaties van zowel Roda-zaterdag als toda-zondag in de eerste vijf wedstrijden van dit seizoen moeten het komende weekeinde een vervolg krijgen om de tot u toe verworven posities in de top te kunnen handhaven. De aterdagafdeling staat voor de zware taak om minimaal een unt bij Veensche Boys te halen. Voor de Leusdenaren vormt de wedstrijd in Nijkerkerveen een sleutelwedstrijd, omdat Roda ij een nederlaag even een pas op de plaats moet maken. Roda- ondag, na vijf speeldagen de trotse koploper in de eerste tlasse B, krijgt bezoek van Odijk. Een nederlaag zal voor de leusdenaren het onvermijdelijke gevolg hebben dat men in de middenmoot terecht komt. De zaterdagafdeling van Roda'46 an zaterdag de borst nat maken )e formatie van trainer/coach Ste en van Meerveld komt in Nijker- erveen in het strijdperk tegen feensche Boys. De Veenders zijn a vijf speeldagen nog ongeslagen n zijn vooral op eigen veld bijzon- Ier schot vaardig (14 treffers in drie iedstrijden). Roda zal, wil het zich oorlopig in de top van de ranglijst 1] andhaven, minimaal een punt uit et Veensche moeten halen. Een verwinning zal voor de Leusdena- en een defimtieve plaats in de ;ub) top betekenen. Lijstaanvoerder WJ, dat de kop- ositie overigens deelt met Lopik, mtvangt thuis (in Utrecht) het imersfoortse Sova'54. Het ongesla- |en WJ zal vermoedelijk de status tinnen handhaven. Mede koplo- ter Lopik zal het nog behoorlijk loeilijk krijgen in Hilversum tegen loemenkwartier Bloemenkwar- er deelt momenteel de vierde po sitie met Roda en kan zich ook geen nederlaag veroorloven met het oog op handhaving in de bovenste re gionen. In Utrecht staat het duel tussen twee gedegradeerde ploegen op het programma. SWU en VVZ'49 uit Soest speelden vorig seizoen nog m de vierde klasse van het KNVB voetbal. Hekkesluiter Ve- luwse Boys krijgt bezoek van SVM Boys uit Maartensdijk Programma hoofdklasse (zaterdag) WJ-Sova'54 Veensche Boys - Roda'46 Bloemenkwartier - Lopik SWU-WZ'49 Veluwse Boys - SVM Boys VERRASSEND Roda'46-zondag, dat op de laat ste speeldag heel verrassend de koppositie in de eerste klasse B van het zondasafdehngsvoetbal wist te veroveren, komt dit week- LEUSDEN - Op initiatief van de •mmissie Stimulering Sport eelname worden er in de maand ftober en november drie win- tsport-informatie-avonden iorganiseerd. Informatie ronden die met name gericht in op de recreatieve sporters in eusden die een specifieke win- tsport beoefenen of willen gaan 'oefenen. Zeker voor de laatste Megorie sporters zijn deze bonden bijzonder zinvol. De bezoekers worden gemfor- eerd over materiaal, onderhoud n het materiaal, trainingsop- 'Uw, voedmg, kledmg en speci- &e informatie over de sport die 'ntraal staat. Maandag 31 oktober is de eerste °nd Het onderwerp is skiën' avond wordt verzorgd door de ter W. van Empelen die zeer ac- betrokken is bij de Nederland- Ski-vereniging Tijdens de tweede info-avond op november, staat het „schaatsen" =ntraal Deze avond wordt ver hel door de heer C. Hop uit Amersfoort. Hij is zeer actief bij de Amersfoortse IJsvereniging afge sloten door een informatieavond over „langlaufen" op dinsdag avond 22 november. Een aktief beoefenaar van deze wintersport is de heer Van Rheenen uit Soester- berg. Hij is een promotor van het langlaufen. De avonden worden gehouden in sportzaal Groenhouten aan De Meent en beginnen om 20.00 uur. De entree is gratis. einde op het eigen vertrouwde Bur gemeester Buimngsportpark in ac tie. Tegenstander Odijk staat mo menteel twee punten achter op de ploeg van Ruud Maas en voert het langgerekte middenveld aan met vijf punten. De Leusdenaren moe ten minimaal in staat worden geacht om een punt aan dit duel over te houden. Een nederlaag zal een behoorlijke smet werpen op de tot nu toe voortreffelijke presta ties van de „Buimngparkers" Mede-koploper Schalkwijk zal het m Amersfoort tegen het zeer produktieve VVZA niet eenvoudig krijgen. SV Zeist, dat op gelijke voet met Roda en Schalkwijk staat, zal thuis waarschijnlijk geen moeite hebben met Sterrenwijk. Hekke- sluiter SC Domstad zal thuis van Patna moeten winnen om niet defi nitief onder de rode streep te gera ken. Programma eerste klasse B (zondag) WZA Schalkwijk HDS'84 - DWSM SC Domstad - Patna SV Zeist - Sterrenwijk Roda'46 - Odijk Sporting'70 - Odin „Nieuwe ronde, nieuwe kansen1' Onder dat motto zal Achterveld de thuiswedstrijd tegen FAK uit Biltho- ven moeten plaatsen. De ploeg van trainer/coach Cor Hoogland is tot op heden niet erg succesvol in de eerste klasse A. De bewoners van het Kerstenssportpark hebben echter vorig seizoen wel bewezen uit een kansloze positie terug te kunnen komen. Tegenstander FAK heeft na vijf wedstrijden drie pun ten. Een overwinning van de Ach- tervelders zal m ieder geval voor komen dat de greep op de midden moters wordt verloren. Het boven verwachtmg preste rende De Meern (slechts één ver- liespunt na vijf wedstrijden) komt op eigen terrein m actie tegen BVV31 uit Blaricum en zal vermoe delijk haar eerste plaats wel kun nen handhaven. BFC, dat toch ge zien kan worden als een zeer voor name titelkandidaat, krijgt thuis de gelegenheid om een duidelijke af scheiding tussen de top drie en de sub-top te bewerkstelligen. Unitas'48 is echter geen kinder achtige ploeg en zal de huidige gedeelde derde plaats zeker wil len handhaven. In Lelystad komen Stator en EMM tegen elkaar m actie en zullen uitmaken wie er voorlo pig in het gezelschap van Achter veld onderaan de ranglijst blijft hangen. Programma eerste klasse A (zondag) Stator-EMM Achterveld-FAK De Meern - BW'31 Olympia'25 - Veensche Boys BFC Urutas'48 De Zebra's - Zuiderzeevogels ACHTERVELD - De dames van het eerste volleybalteam van Avanti, hebben zich ondanks het zeer goed spelende ESV uit El- speet staande weten te houden door met een gelijkspel naar huis gegaan. De eerste set verliep uitermate moeizaam voor de thuisspelende ploeg. Trainer/coach Huub van Wees kon de ploeg niet verder krijgen dan 2-15. Na deze slechte start werden de dames met spelverdeelster Wil van de Koedijk en de aanvalsters Ger- da den Ouden, Lia Ossendrijver, Ria Dijkhof en nieuwkomers Annet Tolboom en Lenneke Ossendrijver Enthousiasme bij de jeugd op het rnini-volleybaltoemooi van LEOS LEUSDEN - Voor de veertiende keer organiseerde de volleybal vereniging LEOS afgelopen dins dag het school-minivolleybal- toernooi. In totaal namen aan het evenement 46 teams van de Leus- dense basisscholen deel. In het voortreffelijk georganiseerde toernooi speelden 230 jongens en meisjes mee. De wedstrijden werden ge speeld volgens de officiële spelre gels voor mmi-volleybal, waarbij de totale speeltijd voor twee sets is vastgesteld op een kwartier. Het werd een interessant en sfeervol toernooi in De Korf, Er werd met alleen met veel plezier, maar ook met groot enthousiasme gespeeld. De uitslagen: Jongensgroep 5/6: 1. Klimrakker I, 2. Geref. Basis II. Meisjesgroep 5/6: 1. Bongerd I, 2. Klimrakker I. Jongensgroep 7/8: 1. Geref. Basis II, 2 De Heerd II Meisjesgroep 7/8: 1 Geref Basis II, 2. Geref Basis I LEUSDEN - Het belofte-team van Roda '46 speelt maandag avond 19.30 uur zijn derde wed strijd. De tegenstander zal deze maal het belofte-team van Scher- penzeel zijn. Het team van Roda '46 wordt sa mengesteld uit een spelerskern van Roda '46 Al aangevuld met 4 spelers van het eerste zaterdag- en zondagelftal. Ook BI spelers spe len bij gelegenheid mee Het team, begeleid door Ben te Brake en Cees Leyenaar, heeft de voorgaande wedstrijden zeer suc cesvol gespeeld. In Spakenburg werd met 2-1 gewonnen van de vereniging met dezelfde naam. In een uitstekende wedstrijd scoor den voor Roda, Henk Weishaupt (Roda-zondag) en Erik van de Vis (Roda Al), terwijl Roda-zondag's doelman Hans van Bekkum zijn doel met veel verve verdedigde. In de tweede wedstrijd, werd het belofte-team van Hoogland wegge speeld. Roda won met 4-0 door doelpunten van Wim van de Biezen en Harm Wassirik (beiden Roda- zaterdag), alsmede door goals van Rikkert Hem en Erik van de Vis van Roda Al. Maandagavond op het Burge meester Burning park te Leusden belooft het weer een aantrekkelij ke wedstrijd te worden tussen de „beloften" van Roda '46 en Scher- penzeel. (advertentie) Zondag 23 oktober 1988 Aanvang 14.30 uur. Wedstrijdbal aangeboden door Leendert Oudshoorn „bloemengroothandel". gen Ekspalvo niet veel, of de Leus denaren hadden eén of meer pun ten gepakt. In de tweede en derde set was het verschil slechts mini maal (16-14 en 15-12). In de eerste set was het verschil groter. Nadat de stnjd aanvankelijk gelijk op was gegaan (tot 5-5 hielden de Leusde naren gelijke tred met de tegen stander), raakte LEOS in de tweede fase van de set het hoofd kwijt. De mdividuele fouten stapelden zich op, terwijl de blokkermg niet het gewenste resultaat opleverde. Met name de lengte die de tegenstan der in de aanval mobiliseerde groeide LEOS verdedigend boven het hoofd. Via 11-9 werd het uitein delijk 15-9 en moest worden ge concludeerd dat LEOS eigenlijk kansloos was weggespeeld. In de tweede set kregen de Leusdenaren bovendien nog een zware tegenvaller te verwerken, Middenblokkeerster Astrid van Dijk moest met een knieblessure definitief naar de kant. Routmiei Gemma Moors, die in lengte centi meters op Van Dijk moet toegeven had aan haar ervaring niet voldoen de om het gevaar aan de andere kant van het net verdedigend te bezweren. Integendeel, de tegen stander gebruikte Moors in hei midden als richtpunt voor de aan vallende acties, om het lengtever schil uit te buiten. Met succes. De thuisploeg hep vlot uit naar 12-6. Toch slaagde Ekspalvo er niet in de set eenvoudig binnen te halen. LEOS vocht terug en pas bij 16-14 gaven de Leusdenaren zich toch over. De derde set werd eigenlijk een kopie van de eerste. LEOS haalde nimmer het gebruikelijke niveau. Er werd te laat naar het net gegaan en de spelverdehng was onver zorgd. Desondanks duurde het nog tot 15-12 voor de bezoekers de handdoek definitief in de nng wier pen. Ad van Woensel heeft nog een paar dagen de tijd om zijn formatie weer op scherp te krijgen. Zater dag treden de Leusdenaren aan tegen het Nijmeegse Vocasa. flink opgepept door de coach. Er werd veel beter gespeeld, maar niet voldoende om door de sterk verdedigende tegenpartij te ko men, 11-15 Na twee gewonnen sets liet ESV het een beetje afweten Avanti maakte de aanvallen keurig af en pakte de derde set met 15-9 Vol vertrouwen werd begonnen aan de laatste set en na een wissel van Annet Tolboom voor Gerda Voogt kon de goed serverende Lia Os sendrijver de set van 8-10 tot 15-10 uitmaken. Avanti heeft nu twee punten uit vier wedstrijden. LEUSDEN - Het afgelopen weekeinde stond geheel in het teken van de rust voor wat betreft de hockeyheren in de eerste klasse D en de dames in de tweede klasse D. Zowel bij de heren als bij de dames werd er slechts éen wedstrijd gespeeld tijdens deze inhaalronde. Toevalligerwijs waren hier wel de dames en heren van de hockeyclub Leusden bij betrokken. De heren wonnen met 3-1 van EHV en de dames scoorden één keer minder tegen USHC. De heren van Leusden hebben afgelopen zondag de opmars naar een plaats in de top van de ranglijst voortgezet. De ploeg van Rob Weers won na een spannende wedstrijd met 3-1 van EHV uit En schede. Uit de laatste drie wedstrij den hebben de bewoners van het Valleisportpark vijf punten weten te behalen. De Leusdense formatie deelt nu de vierde plaats met het Apeldoornse Ares (zeven uit zes). Zondag moeten de Leusdenaren m staat worden geacht om een nieu we overwinning aan het totaal toe te voegen want dan gaat de briga de van trainer Rob Weers op be zoek bij de Graspiepers m Drach ten. De Graspiepers sluiten op dit moment de ranglijst samen met Leeuwarden. Beide ploegen heb ben na zes speeldagen twee pun ten bij elkaar weten te sprokkelen. De Friezen gaan dit weekend op bezoek bij EHV in Enschede. De topper van dit weekeinde m de eerste klasse D is het duel tus sen de nummer 1 (Deventer) en nummer 3 (Upward). Deventer staat nu twee punten voor de ploeg uit Arnhem en kan dat door middel van een overwinning dus verdub belen. In Hengelo zal het als twee de geklasseerde Tempo'41 uit Zwolle het met eenvoudig krijgen tegen de gelijknamige club. Hen gelo is in deze competitie nog on geslagen op eigen terrein. Ares, dat de vierde plaats dus deelt met Leusden, komt in actie tegen DKS m Enschede en zal geen steekje mogen laten vallen om bij te blijven in de strijd om de topposities. Uitslag hockey eerste klasse D (he ren): Leusden-EHV 3-1 Stand eerste klasse D: 1 Deventer 6-10, 2 Tempo'41 6-9, 3 Upward 6-8, 4. Ares 6-7, 5. Leusden 6-7, 6. Hengelo 6-6, 7. EHV 6-S. 8 DKS 6-4. 9 Graspiepers 6-2 10. Leeuwarden 6-2. Programma eerste klasse D(heren): Graspiepers - Leusden EHV - Leeuwarden Deventer - Upward DKS - Ares Hengelo - Tempo'41 De dames van Leusden zijn na de gewonnen wedstnjd tegen de da mes van de Utrechtse Studenten Hockey Club (2-1) op een gedeel de vierde plaats beland. De ploeg van trainster Henne de Kruyk heeft nu na vijf wedstrijden evenzoveel punten weten te behalen. De Leus dense dames hebben echter nog wel een achterstand van vijf punten op de koplopers Huizen en SCHC, die ovengens wel een wedstnjd meer hebben gespeeld. Zondag komen de Leusdense dames in ac tie tegen Be Fair uit Hilversum. De Hilversumse dames hebben op dit moment een wedstrijd meer en een punt minder op hun conto staan. Er zijn dus volop mogelijkhe den voor de Leusdense dames om de stap naar de top drie in de twee de klasse D te vervolgen. In Naarden ontvangt Kameleon, dat m de stand op de ranglijst op gelijke hoogte staat met Leusden, Shinty uit Driebergen. De dames van Shinty zijn m de onderste regio nen van de ranglijst terug te vmden. SCHC, mede koploper met Huizen, ontvangt USHC. De Bilthovense da mes zullen in eigen huis waar schijnlijk geen moeite hebben met de Utrechtse dames. Huizen speelt op eigen veld tegen Maarssen. Maarssen dat bij de lager geklas seerde ploegen hoort, zal waar schijnlijk niet m staat zijn om voor een verrassing te zorgen. De da mes van Maam, die de derde plaats innemen, gaan op bezoek bij rode lantaarndrager Soest en zul len het minder dan een overwin ning geen genoegen nemen. Uitslag hockey tweede klasse D (dames) Leusden-USHC 2-1 Stand tweede klasse D 1. Huizen 6-10, 2. SCHC 6-10, 3. Maam 6-9, 4. Kameleon 5-5,5. Leus den 5-5, 6. Maarssen 6-4, 7. Be Fair 6-4, 8. USHC 5-3, 9. Shinty 5-3, 10. Soest 6-3. Programma tweede klasse D (da mes) Be Fair - Leusden Kameleon - Shrnty SCHC - USHC Soest - Maam Huizen - Maarssen ACHTERVELD Aan de onder linge schietwedstrijd van schiet vereniging Ons Genoegen namen 16 leden deel. Het was W Voskui len Rz. die de eerste plaats behaal de met 88 punten. De overige uit slagen waren. Aantal punten 2. B Voskuilen 87 3. J E. van Hamersveld 85 4. A Vlug 84 4 A van Daatselaar 84 6. H. v d. Heuvel 82 6 G. van Hamersveld 82 8. G. Tolboom 81 9. J vanRossum 80 10 J. Blom 79 11 W v d Kletersteeg 78 12 W. Voskuilen Jz. 75 13. J v d. Zee 72 14. G. Daatselaar 59 15 T. Ossendrijver 55 16. J Tolboom 49 Nancy Laheij...ingevallen.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7