O* O* Joe de start LHV Pix' sponsort LHV Wc Veel ere-metaal voor De Haaien Weinig hoop voor TTCL eiders winnen overtuigend in zesde ronde Bowlinguurtje Motorcross op de Leusderhei Winst noodzaak )ames en heren boeken eerste winst Ondanks tegenvallende prestaties Goede start competitie van schaak vereniging Na vierde nederlaag op rij Ons Genoegen (EUSDEN- De handballers van LHV hebben het zaalseizoen net een overwinning ingeluid. De dames ondervonden weinig veerstand van het Hilversumse HHC 2. Zonder echt tot groots pel te komen, namen de Leusdenaren gemakkelijk afstand an de tegenstander. Bij 15-4 stokte de produktie, die evenwel oyaal voldoende was voor de eerste twee punten. De heren hadden al even weinig moeite met Laren 4. Hoewel e LHV-ers bepaald niet op een vlekkeloze partij konden terug- tijken, hadden de Gooische gasten in De Korf niets te vertellen. Ifgezien van een opstootje, die voor een opleving zorgde, cabbelde het duel naar het einde, waarbij de Leusdenaren met 2-9 genoegen namen. „We moeten deze partij maar zo nel mogelijk vergeten". Trainer/ oach Theo Geerdmg van het eer ie vrouwenteam van LHV gaf met ie woorden lucht aan zijn ontevre- enheid over de eerste wedstrijd, zijn pupillen in de zaal speelde. We waren te gretig. En dat is ten oste gegaan van het teamspel. Bo- endien hebben we teveel opge legde kansen gemist. Maar ik denk dat het tegen deze tegenstander ook moeilijk was om een degelijke partij neer te zetten. Daarvoor was de oppositie te zwak. Ik beschouw dit duel dan ook niet als een graad meter voor de rest van het seizoen Ik ben ervan overtuigd dat we te gen sterkere tegenstanders veel beter uit de verf zullen komen". De analyserende woorden van de trainer, die dit seizoen de selec tie uit handen van Joop Douma overnam, werden eerder deze week treffend geïllustreerd. In een oefenduel versloegen de Leusde- narenn zonder al teveel problemen Amersfoort, dat zowel op het veld, als in de zaal m hogere klassen furore maakt. Met 10-7 bleven de LHV-ers de gerenommeerde te genstander de baas. Het klassever- schil tussen Amersfoort en HHC 2, dat zondag de eerste tegenstander m competitieverband was, kon door LHV echter niet m cijfers wor den uitgedrukt. Hoewel 15-4 op zich aan duidelijkheid mets te wen sen overlaat, is de score bepaald geflatteerd te noemen Een dubbel dozijn treffers was eerder op zijn plaats geweest. Dat zat er dus niet in, hoewel de Leusdenaren deson danks de eerste schrede op het ïUSDEN- Een nieuwe sponsor heeft zich over het eerste damesteam van de Leusder Handbal Vereniging (LHV) ilfermd. 'Pix'-schoenhandel, met een vestiging m wmkelcentrum De Hamershof, stak voor die gelegenheid het am van top tot teen m het nieuw. Naast de gebruikelijke spelersuitrusting, ontvingen de dames uit handen van t-filiaalhouder Theo Ceerding, die het team tevens als trainer onder zijn hoede heeft, ook een fraai ogend wungspak. De ploeg hoopt, mede door dit steuntje in de rug, in het lopende seizoen een gooi te doen naar twee els. Op de foto de mensen die het moeten gaan doen met van links naar rechts staand: Hetty Tessels, Marga 3demaker, Monique Hovenkamp, Anja Douma, Jeanette Kok en trainer Theo Geerding. Zittend van lmks naar ichts: Tonnie Davids, Ria Meyermk, Anja Vermeulen, Carla Mossel en To Steenbeek. LEUSDEN - In een bowlinguurtje hebben de leiders in alle assen nog eens nadrukkelijk laten weten, dat zij niet voor ets de eerste plaats mogen opeisen. Met uitzondering van Rie Ridder, die in de tweede klasse „slechts" met 2-1 won van Jo lin, bleken alle koplopers met 3-0 overwinningen genadeloos. In de hoofdklasse profiteerde In- id van Blenk, die zelf Margriet n Toren met 3-0 terugwees, van n misstap van Renier de Jong >or de tweede plaats over te ne en. Margriet van Kalsbeek kwam het verlies van vonge week eer alleen aan de leiding. Wilma singer, die de eerste plaats in de irste klasse deelde met Ria van sntum, heeft door puntverlies van atstgenoemde alleen de leiding nomen. Niettemm büjft het tus- n beiden aan nek-aan-nekrace. de tweede klasse blijft Rie de dder haar voorsprong op Reiny n Gils behouden. Beiden kwa- en tot een 2-1 score. Jo Mm bleef danks haar nederlaag goede rde. Jetty Donselaar en Jannie van Ra- nhorst blijven haar sterke kop- sities behouden, waarbij Jetty g altijd de sterkste troeven heeft de derde klasse. Annemiek van r Horst gaat alleen aan de leidmg de vierde klasse voor het onver achte verlies van Trijnie Winkel jen Riek van Oyen. Ook Gon sneuvelde in deze zesde ron- Jan de Ridder-Lia Vink 3-0 1. Margriet van Kalsbeek 1960-14 2. Ingrid v Blenk 1779-12 3 Renier de Jong 1685-11 l/a Hoogste game Jan de Ridder 179 le klasse: WilmaElsinger-Majav.d Berg 3-0 Riav Bentum - Bert Kapitein '2-1 Willy v.d. Lagemaat- Dora Paulen 2-1 1 Wilma Elsinger 1793-16 2. Riav.Bentum 1951-15 3. Willy v.d Lagemaat 1633- 9 4. Majav.d. Berg 1542- 9 Hoogste game Ria van Bentuml93 2e klasse: Rie de Ridder-Jo Min 2-1 Reiny v. Gils - Sue Jansen 2-1 All Bontje-Agnes Kik 1-2 Loes Nederpelt - Anne Biek V2-2V2 1. Rie de Ridder 1584-12V* 2. Reiny v. Gils 1292-11 3 Jo Min 1492-10 Hoogste game Rie de Ridder 193 3e klasse: Jetty v. Donselaar- Ida de Jong 3-0 Jannie v Ravenhorst - Miep v Kampen 3-0 Nannie Doeland - Maasje v.d. Braak Zz-2Vz Grev.d. Wel-DynphieStuart 1-2 1. Jetty v. Donselaar 1536-15 2. Jannie v. Ravenhorst 1612-13 3. Nannie Doeland 1413-9'/2 4. Maasje v.d. Braak 1323-9Vb Hoogste game Jannie v Ravenhorstl53 4e klasse: Annemiek v.d Horst - Bets Mentink 3-0 Trynie Winkel- Riek v. Oyen 1-2 Gon Reus - Lerue Graaf 0-3 Sjefv Oyen-Bert Bosman 3-0 1. Annemiek v d. Horst 1446-15 2 Trunie Winkel 1359-13 3. Gon Reus 1354-10 Hoogste game Annemiek Horst 169 5e klasse: Evert Zijlstra - Joke Los 3-0 Ger du Pree - Dime Kunst 3-0 Hennie Holthuis - Netty Zwanenburg 1-2 Neel Wanner- Aruue Venrungs 3-0 1. Evert Zijlstra 1347-15 2. Joke Los 1391-13 3. Ger du Pree 1253-11 Hoogste game Neel Wannerl47 6e klasse: Dik v.d. Hee-GerdaHam 3-0 Sjaan Eggens - Bep Hassink 3-0 Gre v. Balen - Hyman Roeper 2-1 Annie v. Bentum - Nanda v Oort 3-0 Els Lambermont-Eigen gem 3-0 1 Dik v.d. Hee 1027-14 2. Sjaan Eggens 1235-13 3. Gre v. Balen 1053-11 4 Annie v. Bentum 842-11 Hoogste game Hyman Roeper 132 In de vijfde klasse nam Evert Istra gedecideerd afstand van Ice Los, die met lege handen naai is ging. Ger du Pree kruipt dich- ut de richting van de tweede ats. Dik ver der Hee en Sjaan gens maakten in de laagste klas geen fout en wonnen overtui gd. Gré van Balen deelt thans de rde plaats met Annie van Ben- t slagen en standen rtdklasse: igriet v. Kalsbeek - Kryna beneveld 3-0 fid v. Blerk - Margriet van Toren 3-0 rier de Jong - Christina Stemfort Zz- LEUSDEN - Zaterdag a.s. zul len op de Leusderuei op het ter rein van de Tankwerkplaats aan de Kolonel van Royenweg club wedstrijden motorcross worden gehouden. De organisatie is in handen van de NCC Nijkerk. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur. Tijdens de laatste clubwedstnjd vielen njders uit de gemeente Leusden in de prijzen. In de 125 cc klasse junioren werd Paul van der Pol uit Achterveld eerste, gevolgd door zijn plaatsgenoot Sick Steen beek. Bij de kwartliters junioren werd Theo van Laar uit Leusden vierde. Winnaar werd in deze klas se Gert 't Lam uit Soest. smalle pad naar de titel hebben gezet. En het resultaat is aan het emd van de rit het emge dat telt. BEGINFASE LHV had vooral in de beginfase moeite om snel afstand van de te genstander te nemen. Tot 3-2 bleef HHC hinderlijk volgen. Jeanet Kok (1-0) en Hetty Tessels (2-0 en 3-1), tekenden voor de doelpunten. In het tweede kwartier van de eerste helft begon het enigszins te draaien bij LHV. Hoewel er nog veel kan sen werden gemist, liep de ploeg snel uit naar 8-2. De defensie hoef de in de eerste helft, mede dankzij goed keepwerk van doelvrouwe Marga Rademaker, geen treffers toe te staan. Hetty Tessels, Ria Meyerink (2x) en Anja Douma (2x) eisten de eindverantwoordelijk heid voor die score voor zich op. Toch bracht die voorsprong nog niet de rust m de ploeg, die nodig zou zijn om ontspannen aan een grote uitslag te kunnen werken. Integendeel, het team bleef stroef draaien, waarin individuele acties nodig waren om tot scoren te ko men. HHC bleek veel te zwak om daarvan ook maar in het minst te kunnen profiteren. Hetty Tessels, bezig aan een sterk seizoen en zondag met zes doelpunten wederom goed voor het leeuwedeel van de produktie, bracht de stand op 9-2, voor HHC weer iets terug kon doen. Via Jea net Kok, Ria Meyerink en To Steen beek, de as van het team, liep LHV uit naar 12-3, waarna Hetty Tessels de produktieve fase van de Leus denaren afrondde met het dertien de doelpunt. Met nog een mmuut of tien te gaan, leek LHV zich neer te leggen bij de gang van zaken en zette men het idee van een monsterscore uit het hoofd. Hoewel er wel vertwij felde pogingen m die nchtmg wer den gedaan, konden uiteindelijk nog slechts twee treffers aan het totaal worden toegevoegd Bij 15-4 (Hetty Tessels en Carla Mossel te kenden voor de produktie), maak te de scheidsrechter een emd aan het ongelijke duel. OPSTOOTJE De herenwedstrijd zal bij het pu bliek over het algemeen ook geen onuitwisbare indruk hebben ge maakt. De ploeg ondervond van Laren 4 dermate weinig tegen stand, dat slechts de wedstrijd- punten telden. Een opstootje, al vroeg m de eerste helft, was het enige wapenfeit dat indruk maakte. Paul Lindeboom hield de bal in een dode situatie iets te lang naar de zin van de doelman van de tegenstan der vast, waarna de keeper Linde boom aanvloog. De LHV-er bleek niet van pacifistische huize, waarna de confrontatie eindigde m een bokspartij. De gemoederen kon den snel worden gesust, maar on derhuids bleef het bloed met name bij Laren koken. Het bleef echter de vraag of de rel aanleiding daar toe was, of dat het onvermogen van de tegenstander daar de oorzaak van was. Om lijf en ledematen te sparen en onnodige blessures te vermij den, beperkte LHV zich in de rest van de wedstrijd tot het hoog nodi ge en men vermeed risico's. Het bleek royaal voldoende om Laren de baas te blijven. Toch duurde het vrij lang voor de Leusdenaren het doel van de te genstander vonden. Pas na een mi nuut of vijf kon de nul van het score bord worden gehaald. Daarna was het echter snel gebeurd en bij het aanbreken van de pauze, zat LHV al op rozen: 10-4. In de tweede speelhelft bleef het spelbeeld ongewijzigd. LHV hoef de met voluit te gaan, om de tegen stander op afstand te houden. Toch lieten de Leusdenaren, met name m de break-outs, nog veel kansen lig gen. Desondanks slaagden de mannen van Co Wethly erin de sco re meer dan te verdubbelen, om bij 22-9 te finishen. LEUSDEN - Het komende weekeinde zal voor de zaterdag- en zondagafdeling van Roda '46 geen doorsnee competitieronde betekenen. Voor Roda-zaterdag is het absolute noodzaak om de thuiswedstrijd tegen WJ te winnen, zodat we gerust van een finale kunnen spreken. Roda-zondag komt in Utrecht in actie tegen Odin. Voor de ploeg van Ruud Maas is de noodzaak om te winnen niet zo groot als bij de zaterdag maar een nederlaag moet koste wat kost worden voorkomen. Achterveld zal het in Blaricum niet eenvoudig krijgen om haar eerste punt(en) te veroveren. In de hoofdklasse van het zater- dagafdelingsvoetbal staat er dit weekemde het nodige spektakel te wachten. Roda '46 krijgt bezoek van het als tweede geklasseerde WJ. De Utrechtenaren hebben drie punten meer dan Roda bijel- kaar weten te spelen. Willen de Leusdenaren zich voorlopig in de strijd om de ere-plaatsen blijven mengen dan zal er op het eigen vertrouwde Burgemeester Buming- park moeten worden gewonnen. De formatie van trainer/coach Ste ven van Meerveld zal zich er terde ge van bewust zijn dat bij verlies de rol van de Leusdenaren voorlopig en misschien wel definitief, is uit gespeeld. Verlies van Roda, en winst van koploper Lopik, zal het verschil op een onoverbrugbaar lijkend totaal van zes punten brengen. Maar lijst aanvoerder Lopik is nog lang niet zeker van de overwinning, want de verrassend goed presterende pro- movidi van het vong seizoen loijgt bezoek van runner-up Veensche Boys. De Nijkerkerveners staan met een achterstand van eén punt op de gedeelde tweede plaats (sa men met WJ). Deze twee wed strijden beloven dus absolute spektakelstukken te worden. Voor de spanning in de competitie zou hei leuk zijn als Veensche Boys en Roda de punten weten te pakken of Koning Voetbal daar rekenmg mee houdt valt te betwijfelen. Onderaan de ranglijst zullen Ve- lox en Veluwse Boys het niet een voudig krijgen om hun puntentotaal op te vijzelen. Velox, thuis tegen SWU en Veluwse Boys, in Amers foort tegen Sova '54, zullen ernstig rekening met een nederlaag moe ten houden. Programma hoofdklasse (zaterdag) Lopik - Veensche Boys Roda "46 - WJ SOVA '54 - Veluwse Boys Velox - SWU WZ '49 - Bloemenkwartier SVM Boys is vrij TOPPERS Als gevolg van het feit dat de competitie in de eerste klasse B tot nu toe verschrikkelijk spannend is en alle clubs dicht bijelkaar staan, is het niet meer dan logisch dat er elk weekemde wel een aantal top pers op het programma staat. Voor Roda-zondag staat er dit weekem de ook weer een zware klus op het programma. De brigade van trai ner Maas komt in Utrecht m het stnjdperk tegen Odin. De gasthe ren staan momenteel op een ge deelde derde plaats en hebben een punt minder dan Roda. Koploper SV Zeist zal in en tegen Odijk beslist geen snipperdag kun nen nemen want de Odijkers blij ven een gevaarlijke outsider. Schalkwijk moet thuis in staat wor den geacht om korte metten te ma ken met Sporting '70. Patna uit Zeist, dat afgelopen weekemde 'nog een zevenklapper lanceerde bij SC Domstad, ontvangt HDS '84 uit Leersum. Het Amersfoortse WZA zal in Maarssen DWSM wil len beletten door te stoten naar de sub-top. In Utrecht staat de derby tussen SC Domstad en Sterrenwijk op het programma. Sterrenwijk, met één punt meer dan hekkeslui- ter Domstad, speelt op eigen veld. Programma eerste klasse B (zondag) Patria - HDS '84 DWSM - WZA Schalkwijk - Sporting '70 Odin - Roda '46 Odijk - SV Zeist Sterrenwijk - SC Domstadt HERSTEL? In de eerste klasse A van het zondagvoetbal m de afdeling Utrecht, staat Achterveld voor de weinig benijdenswaardige taak om haar puntloze status uit te wissen. In Blaricum zal middenmotor BW '31 zich niet zonder meer met een puntendeling willen verzoenen. Voor de volgelingen van Cor Hoogland zal een overwinning een welkome verrassing betekenen die misschien het herstel van „O- ranje-hemden" kan inluiden. Kop loper De Meern gaat op bezoek bij het altijd moeilijk te kloppen Veen sche Boys. BFC, uit bij Zuiderzeevo gels, en Olympia '25, op. bezoek bij het Veenendaalse Umtas '48, zullen zich geen misstappen kunnen ver oorloven in de strijd om de toppo sitie. De Hilversumse derby tussen EMM en De Zebra's kan de aan sluiting bij de top betekenen voor de Zebra's. EMM heeft dit seizoen nog geen potten kunnen breken getuige het schamele aantal van twee punten Programma eerste klasse A BW '31 - Achterveld FAK - Stator EMM - De Zebra's Zuiderzeevogels - BFC Urutas '48 - Olympia '25 Veensche Boys - De Meern LEUSDEN - De 100 meter rugslag staat internationaal sterk in de belangstelling. Tijdens de onlangs in Seoul gehouden Olympische Spelen was te zien hoe nieuwe technieken, zoals het grotendeels onder water afleggen van de eerste baan, leiden tot internationale toptijden. Internationale voorbeelden of niet, ook zaterdag werden er door de leden van de Leusdense Zwem- en Polo-club, in het oog lopende prestaties geleverd op de 100 meter rugslag: vier deelnemers, vier persoonlijke re cords. De jeugdige Haaien brengen de onderwaterzwemtechniek nog niet in de praktijk, maar Kim Bijleveld zwom bijna 4 seconden sneller dan haar tot op heden snelste rugslag- race, Simone Buitelaar haalde haar beste tijd met bijna 3 seconden omlaag en werd tweede, Bas Schreuder sleepte, door zijn per soonlijk record met ruim 2 secon den te verbeteren, een eerste plaats in de wacht en Jeroen Ver hoeven ging van 1.30.7 naar 1.30.0 op deze afstand. Het bleef zaterdag in Hoogland niet tot deze vier persoonlijke re cords beperkt. Soortgelijke pres taties werden geleverd op de 100 meter vrije slag door Boris van Gor- kom en Linda van Wegen en ook Caspar Renkers en Bert Kampes wisten hun persoonlijke record op deze afstand een fraktie omlaag te brengen. Dat leverde overigens alleen voor Caspar Renkers een ere-plaats op: derde. Op overige nummers kwam de zwemploeg niet tot aansprekende resultaten. Alleen Simone Buitelaar wist nogmaals te schitteren en haal de met een nieuw persoonlijk re cord van 1.28.1 nog een tweede plaats binnen en wel op de 100 meter vlinderslag. ZWEMGALA Op 25 oktober werd in het Amersfoortse Sportfondsenbad een Internationaal Zwemgala ge- Jeroen Verhoeven. houden met deelname van de bei de Amersfoortse verenigingen AZ&PC en de Amer, de zwemver eniging Watford uit Engeland en de Leusdense Zwem- Poloclub Haaien. De Leusdense zweme- quipe zwom vrijwel zonder con currentie naar een eerste plaats met ere metaal op vrijwel alle nummers. Alleen bij de jeugd on der 10 jaar moesten de Leusdena ren verstek laten gaan. De on langs in groten getale nieuw aan gewonnen leden in deze leeftijds categorie zijn blijkbaar nog niet zo ver. De goede prestaties kwamen niet alleen voort uit een gebrek aan concurrentie. Een groot aantal Haaien ging met een persoonlijk record naar huis en Rogier Tol boom liet zelfs een clubrecord aantekenen- 1.06.0 op de 100 meter vrije slag voor jongens onder de 12 jaar. Ook al hadden de zwemmers en zwemsters uit Leusden maar weinig tegenstand, toch waren deze wedstrijden van belang, ge zien het feit dat zaterdag aanstaan de de competitie binnen de Kring Utrecht van start gaat in het zwem bad te IJsselstein. Het was daarom, aan de vooravond van de competi tie, belangrijk te weten hoe de stand van zaken nu is. Welnu, de test viel gunstig uit. Zo wist Jan Wil lem van Dijk vier uitstekende prestaties neer te zetten. Hij ging met drie persoonlijke records naar huis en eenmaal wist hij zijn tot op heden beste tijd te evenaren. Op de 100 meter vrije slag ging hij van 1.05.3 naar een tijd van 1.03.4 terwjl hij zich op de 100 meter rugslag wist te verbeteren van 1.18.1 naar 1.16.5. Op de 100 meter vlinderslag was de verbetering minder specta culair, maar zijn emdtijd, 1.13 4 (was 1.13.7) mocht zeker gezien worden. Sandra van Wegen werd op zo wel de 100 meter vlinderslag als de 100 meter vrije slag ingezet. Die deelname leverde in beide geval len een goede prestatie op maar alleen haar persoonlijke record op de 100 meter vlinderslag was goed voor een eerste plaats. Ook Kim Bijleveld bleef op de 100 meter schoolslag de concur rentie ver voor. Zij had op dat num mer al een scherpe tijd in de boe ken staan, maar bleek bij deze ge legenheid toch in staat haar per soonlijk record met maar liefst vier en een halve seconde omlaag te brengen tot 1.26.3. Jeroen Verhoe ven liet eveneens op de 100 meter schoolslag een persoonlijk record aantekenen en Rogier Tolboom het het met bij zijn clubrecord op de 100 meter vrije slag. Ook op de 100 meter vlinderslag ging hij te water en opnieuw rolde daar een tijd uit die door hem nog niet eerder op de klokken was gezet: 1.18.2, een ber- betering van zijn beste tijd met maar liefst 2,3 seconden Tenslotte bevestigde Simone Sybrandy de goede vorm waarin ze al maanden verkeert. De 100 meter vrije slag wist ze af te werken in een tijd van 1.03.4, tweetiende seconde sneller dan voorheen. Uitslagen. 100 meter rugslag: Simone Buitelaar(2e), 1.26.1; Kim Bijleveld, 1.32.6; Jeroen Verhoeven, 1.30.0; Bas Schreuder(le), 1.26 1. 100 meter vrije slag: Linda van Wegen(2e), 1.16.5, Kann van de Lagemaat(3e), 1.18.8; Caspar Renkers(3e), 1.08.4; Bert Kampes, 1.12.1; Boris van Gorkom, 1.11.1; Carine Kampes(3e), 1.20.9; Tjiwolt Wierda, 1.11.6. 100 meter schoolslag: Marjolijn van Dijk, 1 36 1, Carine Kampes, 1.30.8; An- nelieke Jacobs, 1.32.4, Marco Woerd man, 1.28.0; Tjiwolt Wierda, 1.22.5; Karei van de Pijpekamp(2e), 1.21.7. 100 meter vlinderslag: Jeroen Verhoe ven, 1.33 5; Bas Schreuder(diskwalifi- catie), 1.38 9, Simone Buitelaar(2e), 1.28.1, Danny Alewijn, 1.36.4. Uitslagen „Swimming Gala" 100 meter rugslag. Arinelieke Jacobs (le) 1.12.5, Chester Marsman (le) 1.04.5, Maneke Ruitenberg (le) 1.18.2, Jan Willem van Dijk (3e) 1.16 5, Simone Sy brandy (le) 1.12.9, Rob van Wegen (le) 1.10.5, Simone Buitelaar (2e) 1.26.9, Leon van Doornik (le) 1.30.3. 100 meter schoolslag: Kim Bijleveld (le) 1.26.3, Jeroen Verhoeven (2e) Kim Bijleveld. 1.34.7, Alma Verhoeven 1.27 2, Chester Marsman (le) 1.14.3, Tamara van Gor- kum (le) 1.23.9, Jan Willem van Dijk (le) 1.26.0, Alma Verhoeven (le) 1.25.2, Tji wolt Wierda (le) 1.20.1 100 meter vlinderslag: Marjohjn van Dijk (2e) 1.23.6, Rob van Wegen (disk) 1.04.8, Sandra van Wegen (le) 1.25.0, Rogier Tolboom (le) 1 18.2, Annelieke Jacobs (2e) 1.19.5, Chester Marsman (le) 1.00.1, Yolanda van Doornik (le) 1.20.1, Jan Willem van Dijk (le) 1.13.4. 100 meter vrije slag: Simone Sybran dy (le) 1.03.4, Jan Willem van Dijk (le) 1 03.4, Simone Sybrandy (le) 1.04.1, Rob van Wegen (le) 57.1, Sandra van We gen (2e) 1.15.2, Rogier Tolboom (le) 106.0, Annelieke Jacobs (le) 1.06.0, Chester Marsman (le) 55.6. 4 x 50 meter vrije slag: Bijleveld, Buitelaar, Sybrandy, v. Wegen (le) 2.18.5, Verhoeven, v. Doornik, v d. Berg. Tolboom (le) 2.15.2, v. Dijk, Verhoeven, v Doorruk, Sybrandy (le) 2 02.2, Woerdman, Wierda, v Dijk, v. Wegen (2e) 1.53.7. 4 x 50 meter wisselslag: Ruitenberg, v Gorkum, Helsdingen, Alewijn (le) 2.20.5, v Gorkum, Renkers, v. Dijk, Kampes (2e) 2.20.1, Jacobs, v Gorkum, v Doornik, Sybrandy (le) 2.18 5, v We gen, Toes, Marsman, v.d, Pijpekamp (le) 1.59.6. LEUSDEN - Het eerste team van de Schaakvereniging Leusden is de nieuwe competitie goed begon nen. Afgelopen maandag werd in Bussum het vierde team van hoofd klasser B. S G. met 3-5 verslagen. Dit ondanks de afwezigheid van clubkampioen Huis in 't Veld en Uneken. De twee invallers - Shahri- zadeh en Kerkhof - hadden overi gens een groot aandeel in de zege, want zij wonnen beiden. Ook Wim Velker en Hans Peperkamp zorg den voor volle punten. Jaap de Ja ger jr. en Arnold Peperkamp voeg den nog twee halve punten toe aan het Leusdense totaal, zodat de ne derlagen van Carel Vos en Egbert Moed niet rampzalig waren. De volgende wedstrijd van Leus den I is op 17 november. Als de Leusdenaren dan van Paul Keres IV (Utrecht) weten te winnen begint het er naar uit te zien dat zij ernst kunnen maken met hun pogmg om naar de promotieklasse terug te keren. ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijd van de schietvereniging Ons Genoegen namen 17 leden deel. De heren P. Smink en B. Voskuilen moesten de eerste plaats delen, elk met 89 punten. De overige uitslagen wa ren: 3. A. van Daatselaar 84, 4 J. E. van Hamersveld 83, 5. G van Hamersveld 81, 6. G. Tolboom 81, 7. H J van Ruiten beek 80, 8 W Voskuilen Jz. 79, 8. H. v.d Heuvel 79,8. A. Vlug 79, 8. J Blom 79, 12 M Comehssen 78, 13. J. Voskuilen 77, 13. L v.d. Ven 77, 13. J. van Rossum 77, 16. W. v.d. Kletersteeg 70, 17. J. Tol boom 63. LEUSDEN - Nu ook vierde wedstrijd van het eerste team van tafeltennisclub Leusden verloren is, rest er weinig hoop voor André Snoek, Erwin de Boer en Frank Kooyman dat zij zich zullen handhaven in de hoogste klasse van de afdeling. Vorige week bleek SVO uit De Meern te sterk voor de Leusdenaren: een 9-1 nederlaag was het gevolg waardoor TTCL onderaan belandt met één punt uit vier wedstrijden. redden terwijl Erwin de Boer ook dicht bij een winstpartij was. Hii kwam in de derde set echter steeds iets te kort. Frank Kooyman zette de lijn van het seizoen voort: drie verkespartijen. Het werd een weinig plezierige avond voor de Leusdenaren. Bin nen een minimum van tijd stond het 4-0 voor SVO en na de pauze liepen de SVO-spelers beheerst uit. Al leen André Snoek wist de eer te Aangezien de nummers 5 en 6 degraderen terwijl ook de slecht ste nummers 4 van de drie eerste klassers degraderen, wordt het erg moeihjk voor TTCL. vooral nu bhjkt dat de meeste ploegen net wat meer in huis hebben dan de Leus denaren, Volgende week treedt TTCL aan tegen „Over 't Net" uit Amersfoort. De stand 1 VTV 3-6, 2 SVD 2 4-6, 3. Tielse TC 1 3-4, 4 Idvna 2 3-2, 5. Over 't Net 3-1. 6. TTCL 1 4-1.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7