O* Roda en VVJ voeren spektakelstuk op Odin walst over Roda Achterveld dolblij met eerste punten Eerste winst Gelijkspel geeft verhoudingen juist weer Onverwacht grote nederlaag: 5-0 Oranjehemden weten weer wat winnen is VttETItAL 'Mtill.ANS Winst voor dames SVA Successen voor Leusdense crossers LEUSDEN - De zaterdagafdeling van Roda '46 is er niet in ge slaagd om op de zevende speeldag van de voetbalcompetitie in de hoofdklasse de aansluiting met de top-drie de bewerkstelli gen. Op eigen veld moest de ploeg van Steven van Meerveld tegen het Utrechtse WJ met 3-3 genoegen nemen. Een uitslag waar de Leusdenaren het meest tevreden mee mochten zijn omdat WJ in de tweede helft een aantal uitgespeelde mogelijk heden kreeg om de strijd in een vroeg stadium definitief te beslissen. Trainer/coach Steven van Meer veld kon voor de wedstrijd tegen WJ weer een beroep doen op Ed win van Ginkel en Remco Bitter- ling. Beide spelers ontbraken vo rige week in de wedstnjd tegen Veensche Boys. Cor van Elck en de ruet geheel fitte Wim van de Biezen moesten hun plaats in de Leusdense hoofdmacht afstaan. In het eerste kwartier van de wed stnjd. die een half uur later was begonnen dan geplana omdat een aantal spelers van WJ de weg naar Leusden niet wisten te vin den. kwam WJ niet of nauwelijks in de problemen. De Leusdenaren openden te voorzichtig en er was geen goede aansluiting van ver dediging en middenveld zodat er op het middenveld in de begin fase een groot terrein braak lag waar de ervaren ploeg van WJ goed gebruik van maakte Na 25 minuten spelen brak Roda onverwachts de score open. Het doelpunt van de leusdenaren werd ingeleid en afgemaakt door Remco Bitterling. Op de linker flank werd de kwikzilverachtige vleugelspits ten koste van een overtreding gestuit De daaruit voortvloeiende vrije trap werd door Remco Bitterling met de rechtervoet in de korte hoek van het WJ doel geschoten: 1-0. Binnen vijf minuten na het ope ningsdoelpunt kwam Roda op een comfortabel ogende 2-0 voor sprong Remco Bitterling ging op links goed door, wist dne spelers en de keeper van WJ te om spelen en had toen geen moeite meer om de bal binnen te schui ven: 2-0. VERZORGD Ondanks de achterstand bleef WJ goed verzorgd voetbal spe len Er was geen enkel moment sprake van paniek of oncontro leerbare acties vinnen de Ronald Koelman...gewisseld Utrechtse ploeg. Dit had tien mi nuten voor rust resultaat Een knap uitgevoerde aanval over de rech tervleugel bracht een aanvaller van WJ vnj voor keeper John Kamphorst en dat betekende 2-1. Na deze 'anschlüsstreffer' kreeg Coen van Dijk. op aangeven van Renco Bitterling, de mogelijkheid om dne minuten voor de pauze de marge weer op twee te brengen De Leusdense centrumspits schoot echter te zacht om resultaat te hebben. In de laatste minuut van de eerste helft kwamen de partijen weer in evenwicht. Na weer een goede aanval schoot een spits van WJ van dichtbij de gelijkmaker achter de kansloze John Kamphorst. 2-2. Na de hervatting kwam linksach ter Ronald Koelman niet meer te rug. De aanvallend ingestelde Gerbrand Besselsen moest de Leusdenaren van nieuwe impul sen voorzien. Door deze wissel verhuisde Fake Schoonewille van het middenveld naar de links- backplaats en Harm Wassink stond zijn plaats als rechterspits af aan Gerbrand Besselsen. Harm Wassink kwam nu rechts op het middenveld te spelen. Al deze omzettingen hadden tot gevolg dat de Leusdense pionnen de eer ste minuten even liepen te zoeken naar hun draai WJ wist hier in de eerste de beste aanval na de pauze van te profiteren. Fake Schoonewille kwam met een te genstander in de rug in dusdanige problemen dat hij van dichtbij zijn eigen doelman met een lobje wist te passeren: 2-3. KOLFJE Deze gang van zaken was een kolfje naar de hand van WJ De technisch zeer sterk en goed uit gebalanceerde Utrechtse ploeg kon nu rustig wachten op de kan sen die onherroepelijk zouden ko men omdat Roda met deze achter stand de aanval moest zoeken In het eerste half uur van de tweede helft kwam Roda er ondanks de achterstand niet meer aan te pas WJ dicteerde en controleerde op werkelijk perfecte wijze de wed strijd. Een aantal zeer fraai uitge voerde combinaties bracht zeker vijf keer een Utrechtse speler in sconngspositie WJ kreeg in dit stadium van de wedstrijd urueke mogelijkheden om de wedstnjd vroegtijdig te beslissen maar door eigen falen en goed werk van kee per John Kamphorst en rechter- verdediger Klaas de Vries bleef de stand vooralsnog ongewijzigd. In het laatst kwartier kwamen de gasten dan ook onverwachts in de problemen Roda trainer Steven van Meerveld probeerde met een wissel nog een laatste alles of niets poging om de naderende neder laag te voorkomen. Vnje verdedi ger Ruud Huygens moest het veld ruimen voor Wim van Biezen. In de Leusdense verdediging ging men vanaf dat moment één tegen één spelen en Wim van de Biezen moest zich vanaf het middenveld met de aanval bemoeien. De inval ler was verantwoordelijk voor het slotoffensief van Roda. Met een prachtig stiftballetje. die echter bovenop de lat belandde, luidde hij het laatste offensief in. Harm Wassink gaf een vervolg aan de ontstane druk door met een enorme pegel het WJ doel onder vuur te nemen. De doelverdedi- ger kon de bal ruet klemvast pak ken maai spits Coen van Dijk zag de bal van zijn borst spnngen en schoot toen tegen de WJ keeper op. Bij deze actie raakte de aanval ler behoorlijk geblesseerd zodat Roda de wedstnjd met tien man uit moest spelen. Vijf minuten voor tijd werd het korte maar hevige Roda offensiel al beloond Aanvoerder Harry Keissies gaf na een prachtige pas seerbeweging een harde voorzet die panklaar op het hoofd van Wim van de Biezen terecht kwam en met een prachtig geplaatste kopbal bracht hij de gelijkmaker op het scorebord HECTISCH In de laatste minuten probeerde Roda om er nog meer uit te halen dan dit gelijkspel. Na wat hecti sche taferelen voor het WJ doel dacht Roda alsnog aanspraak te kunnen maken op de overwin ning Roda werd in deze fase een zuivere strafschop onthouden toen Harry Kerssies binnen de be ruchte lijnen werd gevloerd maar scheidsrechter Van Ewijk uit Utrecht bedekte deze overtreding met de mantel der liefde In de bij zonder spannende slotminuten kwam er geen wijziging meer in de stand: 3-3 Roda zou bij een overwinning ook meer hebben gekregen dan waar het qua spelbeeld recht op had. WJ was gedurende het overgrote deel van de wedstrijd de betere, maar vooral de slimmere ploeg In het eerste half uur van de tweede helft hebben de gasten uit Utrecht de mogelijkheden om twee punten te pakken laten lig gen. Aan het einde van het sei zoen, wanneer de prijzen worden verdeeld, zal WJ wellicht nog eens terug denken aan deze pe riode Opstelling Roda '46 John Kamphorst, Ruud Huygens, Ka- rel Ouwerkerk, Klaas de Vries, Ro nald Koelman (Gerbrand Besselsen), Edwin van Ginkel, Harry Kerrsies, Fake Schoonewille, Harm Wassink, Coen van Dijk, Remco Bitterling. Remco Bitterling twee treffers. LEUSDEN - De zondag afdeling van Roda'46 heeft haar tweede positie in de stand op de ranglijst van de tweede klasse B niet waar kunnen maken. In Utrecht legden de Leusdenaren een bijzonder slechte partij op de mat tegen Odin. De gastheren versloegen de volgelingen van trainer/coach Ruud Maas met liefst 5-0. De oorzaak van de ruime nederlaag kunnen de Leus denaren geheel terugvoeren op het collectieve falen. haar climax toen linkerspits Ruud Stoelhorst geblesseerd het veld moest verlaten. Het aanvallend al gehandicapte Roda. door het ont breken van John Jansen, moest het Roda moest het in de wedstnjd te gen Odin stellen zonder de ge blesseerde Erwin Snijders en de geschorste John Jansen In de eer ste tien minuten van de wedstnjd, tussen het als tweede geklas seerde Roda en het met een punt minder op de vierde plaats staande Odin, werd de basis ge legd voor de uiteindelijke 5-0 ne derlaag van de Leusdenaren De 'rampfasevoor Roda werd inge luid door een organisatorische blunder. Een niet goed openklap pende buitenspelval van Roda zorgde ervoor dat Meindert Vlugt als vrije verdediger geen goede rugdekking kon geven. De ver voor zijn doel staande Hans van Bekkum werd toen van grote af stand geklopt. 1-0 De concentratie en organisatie binnen de Leusdense gelederen bleek door deze onverwacht snelle achterstand behoorlijk aan getast te zijn Een paar minuten na de openingstreffer werd de stand al verdubbeld Odin kreeg een hoekschop te nemen en de bal kwam precies voor een op de zes tien meter staande speler van de thuisploeg De Utrechtse speler schoot toen in alle vrijheid de bal achter doelman Hans van Bek kum. Een nieuwe domper in de begin fase bereikte in de tiene minuut Memdert Vlugt.. tegenvallend. na tien minuten dus ook doen zon der aanvalsleider Ruud Stoelhorst Zonder Stoelhorst stelt Roda in aanvallend opzicht niet bijzonder veel voor maar nu de Leusdenaren zowel John Jansen als Ruud Stoel horst moesten missen moge het duidelijk zijn dat er van echt offen sieve daden geen sprake kon zijn Ruud Stoelhorst werd vervangen door Enk van de Vis, een speler uit de jeugd, maar van deze inval ler mocht natuurlijk niet dezelfde inbreng als van Stoelhorst worden verwacht De jeugdige invaller speelde ovengens wel een ver dienstelijke wedstnjd maar kon de onmacht in de Leusdense aan val ook met verhelpen Roda pro beerde in het resterende deel van de eerste helft nog wel de aanslui ting te vinden maar echt uitge speelde mogelijkheden kregen de Leusdenaren met. BLUNDER Na de hervatting werd de wed stnjd al in een vroeg stadium defi nitief beslist. Een enorme blunder in de Leusdense afweer zorgde voor deze vroegtijdige beslissing Laatste man Meindert Vlugt ver speelde op kinderlijk eenvoudige wijze de bal en de ervaren aan voerder zag dat keeper Hans Bek kum de doorgebroken speler slechts ten koste van een straf schop van scoren kon afhouden De toegekende strafschop werd feilloos benut en Roda keek tegen een onoverbrugbare achterstand Na de 3-0 nam de irritatie binnen het Roda-team alleen maar toe. De onmacht in aanvallend opzicht was hier mede de oorzaak van maar ook het middenveld en de verdediging kwamen met uit de verf. Bert Staubach beging bij een 3-0 achterstand nog een verschrik kelijk domme overtreding. Op het middenveld verspreide de spel verdeler de bal en in zijn poging om dit goed te maken tikte hij een Utrechtse speler van achteren aan De net van een schorsing te ruggekeerde speler werd terecht door scheidsrechter Vonk uit Utrecht op de bon geslingerd. Roda probeerde met de moed der wanhoop nog een tegentreffer te fabriceren maar er ging weinig overtuiging en verrassing uit van de Leusdense aanvalspogingen. Odin had geen kind aan Roda en speelde de wedstnjd in een rustig tempo uit De score kreeg in de laatste fase van deze, van Roda- zijde. erbarmelijk slechte wed stnjd nog een verhoging van twee doelpunten Uit een aantal snel uit gevoerde tegenaanvallen bracht Odin de eindstand uiteindelijk op 5-0 Voor Roda-trainer Ruud Maas was de nant uitgevallen nederlaag moeilijk te verkroppen. "Ik ben verschnkkelijk teleurgesteld in de opstelling van een aantal spelers Zonder speciaal iemand als zonde bok aan te willen wijzen doel ik hier toch op iemand als aanvoer der Meindert Vlugt Een speler als Vlugt die toch verschnkkelijk veel ervanng heeft mag nooit en te rummer op twee cruciale momen ten falen. Gebeurt dit toch dan is het zijn taak als ervaren speler en als aanvoerder om de ploeg weer op sleeptouw te nemen maar ook dit gebeurde niet Ja, dat zijn din gen die voor mij moeilijk zijn te accepteren." Aldus de zwaar te leurgestelde Leusdense oefen- meester. Opstelling Roda: Hans van Bekkum, Meindert Vlugt, Harry Oussoren, San- der Versuu, Bob Schoordijk, Henk Weishaubt, Bert Staubach, Eef van de Berg, Peter Knijf, Remco Bosman, Ruud Stoelhorst (Erik van de Vis). ACHTERVELD - De voetballers van Achterveld hebben op de zevende speeldag van de competitie in de eerste klasse A van het zondagafdelingsvoetbal eindelijk weer eens het zoet van een overwinning mogen smaken. In Blaricum won de ploeg van trainer Cor Hoogland verdiend met 0-1 van BW'31, uitgere kend tegen de ploeg, die Achterveld vorig seizoen nog met grote cijfers versloeg. Trainer/coach Cor Hoogland had voor de ontmoeting met BW zijn formatie enigszins gewijzigd. Jos Koot kwam niet meer voor in de Achterveldse selectie voor de wedstrijd tegen BW en werd ver vangen door Herman Burgstede. Deze speler kreeg een plaats als voorstopper in de Achterveldse formatie toebedeeld. Fred van de Pol, die m de eerste wedstrijden van dit seizoen als stopper ope reerde, werd dientengevolge doorgeschoven naar het midden veld. Linkerspits Enk de Jong was wegens een blessure niet van de partij en werd vervangen door Ge rard van de Breemer. De tactische maatregelen die trainer Hoogland binnen zijn for matie had doorgevoerd, misten zijn uitwerking met. In de eerste 45 mi nuten van het duel tussen Achter veld en BW wees niets er echter op dat Achterveld met een over winning het strijdtoneel zou gaan verlaten. Beide partijen kregen in de eerste speelperiode een aantal kleine kansjes en de thuisploeg kreeg zelfs nog twee nante moge lijkheden om de score open te bre ken. De mogelijkheden die BW kreeg, dankte het aan twee per soonlijke fouten in de Achterveldse afweer. Johan van de Hengel en Klaas van de Heuvel zagen echter hun schoonheidsfoutjes niet be straft worden. Merkwaardig genoeg gaf dat Achterveld het nodige vertrouwen en de verdediging kwam vanaf dat moment met serieus meer in de problemen. In de Achterveldse verdediging was een hoofdrol weggelegd voor de nieuwbakken voorstopper Herman Burgstede en Hans Kooy. Zonder de andere spe lers tekort te doen, waren deze twee spelers de absolute uitblin kers binnen de formatie van trainer Cor Hoogland. Na de twee gememoreerde mo gelijkheden voor de Blancummers was het uit met de aanvalsgolven van BW. Achterveld kon daar m het resterende deel van de erste helft echter ook weinig tegen over zetten zodat beide partijen met een dubbel blanke stand gingen rusten. KARAKTER Na de hervatting kreeg het wed strijdbeeld toch een aanzienlijk an der karakter. Het was merkwaar dig genoeg Achterveld dat het ini tiatief naar zich toe trok. Dat was verrassend, omdat Achterveld im mers als puntloze ploeg naar Blari cum was getogen en BW momen teel toch een goede middenmoter is. Bovendien zullen de Achtervel- ders zich het duel van het vorige seizoen, toen het een flinke afstraf fing kreeg van de Blancummers kreeg, hebben herinnerd Na 25 minuten spelen werden de aanvallende aspiraties van de Achtervelders dan ook beloond. Verdediger Hans Kooy stond aan de basis van het doelpunt. De hnkerverdediger onderschepte met het hoofd een BW-aanval en zette Harry van Dalen aan het werk De eindelijk weer eens overtuigend opererende aanvaller speelde zijn directe tegenstander uit en gmg m alle vrijheid op het Blaricumse doel af. De rechterspits zag dat cen trumaanvaller Peter Middelaar er nog beter voorstond en bood de spits een niet te missen mogelijk heid. De Achterveldse stormram deed precies wat er van hem ver wacht werd; scoren. 0-1. Na deze geweldige opsteker was het voor Achterveld zaak om de verdediging hermetisch af te sluiten. Dit lukte voortreffelijk. Mede door een geweldig hard werkend middenveld kwamen de Achterveldse verdedigers niet meer m moeilijkheden. Ondanks een optisch overwicht wist BW zich geen uitgespeelde kans te creeren. In de slotfase bracht Cor Hoogland nog twee verse krachten binnen de lijnen. Marco Kalshoven kwam de aan zijn lies geblesseerd geraakte Robbie de Vette vervan gen en Mannus Burgstede nam de plaats over van linkerspits Gerard van de Breemer, die met een enkel kwetsuur naar de kant moest. Een aandringend, maar niet gevaarlijk BW moest in de slotfase lijdzaam toezien hoe Achterveld uit de te genaanvallen nog mogelijkheden kreeg om de score uit te breiden. Kansen voor Peter Middelaar en Harry van Dalen, die een prachtig schot maar net naast zag gaan, brachten echter geen wijziging meer in de stand. Achterveld heeft m de wedstrijd tegen BW31 bewezen dat de laat ste plaats op de ranglijst met hele maal m overeenstemming is met de mogelijkheden van het team. Het pure krachtvoetbal, gekoppeld aan een gezonde dosis vechtlust, dat de Achtervelders etaleerden, zal m het resterende deel van de Hame van Dalen ..beslissende voorzet LEUSDEN - Op de zevende speeldag van de voetbalcompetiti vormde de eerste overwinning van Achterveld voor de grootst verrassing. De Achtervelders wonnen verdiend van BW'31 i Blaricum. Roda-zondag kon haar hoge positie op de ranglijs niet waar maken. De ploeg van Ruud Maas kreeg in Utreck klop van Odin (5-0). De zaterdagafdeling behield door het gt lijke spel tegen VVJ de kans op aansluiting met de top in d hoofdklasse van het zaterdagafdelingsvoetbal. Roda-zaterdag heeft op eigen veld een 3-3 gelijkspel aan het Utrechtse WJ moeten toestaan De ploeg van trainer/coach Ste ven van Meerveld blijft nog in de race voor een hoge eindklasse ring maar kan zich de komende weken niet veel puntverlies meer permitteren De Leusdenaren de len op dit moment de vierde plaats met Bloemenkwartier. Aan de kop van de ranglijst ver anderde niets omdat het andere topduel in de hoofdklasse, tussen Lopik en Veensche Boys, ook ge lijk eindigde (2-2). Lopik blijft het klassement na ze ven speeldagen aanvoeren met een punt voorsprong op Veen sche Boys en WJ. In de staart van de ranglijst deed het Utrechtse Velox goede zaken door de derby tegen SWU met 2-1 te winnen. Veluwse Boys is door de 2-0 ne derlaag bij het Amersfoortse SOVA'54 hekkesluiter WZ'49 komt voorlopig in het stuk niet meer voor. De Soestenaren die vo rig seizoen uit de vierde klasse van het KNVB voetbal gedegra deerd moesten thuis met 1-1 ge noegen nemen tegen Bloemen kwartier. Uitslagen hoofdklasse (zaterdag) Lopik - Veensche Boys 2-2 Roda'46 - WJ 3-3 Sova'54 Veluwse Boys 2-0 Velox - SWU 2-1 WZ'49 - Bloemenkwartier 1-1 Stand hoofdklasse 1 Lopik 7-12 2 WJ7-11 3 Veensche Boys 7-11 4 Roda'46 7-8 5 Bloemenkwartier 7-8 6 Sova'54 8 7 7 SWU 7-5 8 WZ'49 7-5 9. SVM Boys 7-4 10 Velox 7-4 11 Veluwse Boys 7-3 Nederlagen Na zes nederlagen op nj heeft Achterveld op de zevende speel dag van de voetbalcompetitie in de eerste klasse A van het zondag afdeling voetbal eindelijk de hate lijke "nul" die de ploeg achter het conto had staan uitgewist De bri gade van Cor Hoogland liet in Bla ricum weer eens zien waar de ploeg toe in staat is Door de 0-1 overwinning op BW'31 staan de Achtervelders echter nog wel laat ste. EMM won thuis zeer verras send met 3-0 van plaatsgenoot De Zebra's Verrassend was ook de ruime ne derlaag die koploper De Meem kreeg de verwerken. Veensche Boys haalde de lijstaanvoerder met liefst 6-0 onderuit. BFC uit Bus- sum kwam door middel van een overwinning bij Zuiderzeevogels weer terug aan de leiding. De Meern volgt op een punt achter stand en Olympia'25 (2-2 bij het Veenendaalse Unitas'48) is derde op twee punten van de koploper Stator uit Lelystad boekte in Bilt- hoven een knappe overwinrun tegen FAK: 1-4 en heeft de aansis ting met de middenmoot gevo; den. Uitslagen eerste klasse A (zondag) BW'31 - Achterveld 0-1 FAK-Stator 1-4 EMM - De Zebra's 3-0 Zuiderzeevogels - BFC 0-2 Urutas'48 - Olympia'25 2-2 Veensche Boys - De Meem 6-0 Stand eerste klasse A 1 BFC 7-12 2 De Meem 7-11 3 Olympia'25 7-10 4 De Zebra's 7-8 5 Umtas 6. Veensche Boys 7-7 7 BW'31 7-6 8 Zuiderzeevogels 7-6 9 FAK 7-5 10 Stator 7-5 11 EMM 7-4 12 Achterveld7-2 Wandprestatie Na de zevende speelronde in d eerste klasse B heeft Roda-zondai haar tweede positie moeten oir wisselen voor een vierde plaats De Leusdenaren leverden Utrecht tegen odin een wanprej - tatie. Een gebrek aan concentrai en organsatie waren er mede oorzaak van dat de equipe va Ruud Maas met een 5-0 nederlaa naar huis werd gestuurd. Een stige bijkomstigheid voor Roe was dat koploper Zeist ook ee». punt verloor. (2-2 bij Odijk), zodi de achterstand van de Leusdere ren op de lijstaanvoerder rm I twee punten nog alle perspectie IV ven biedt Patria won thuis met 2- ie van HDS'84 en deelt de tweed f positie met Odin. Schalkwijk vei loor op eigen terrein van Sjx ring'70 maar blijft het peloton mi: denmoters aanvoeren. DWSM d als een voorname titelkandida aan het seizoen begon heeft es delijk de verwachtingen wat kunnen maken. Na een slechts seizoenstart is d ploeg uit Maarsen op een plaats: de middenmoot beland. Sterrei ;0 wijk versloeg SC Domstad met 5- i0 en dat betekent dat Domstad voo: lopig met een totaal van twee puj ten de njen sluit Uitslagen eerste klasse B (zondag) patna-HDS'84 2-1 DWSM -WZA 5-1 Schalkwijk - Sporting'70 1-3 Odin - Roda'46 5-0 Odijk-SV Zeist 2-2 Sterrenwijk - SC Domstad 5-2 Stand eerste klasse B 1 SV Zeist 7-10 2 odin 7-9 3 Patna 7-9 4 Roda'46 7-8 5. Schalkwijk 7-7 6 DWSM 7-7 7 WZA 7-7 8 Sporting'70 7-7 9 Odijk 7-7 10 HDS'84 7-6 11Sterrenwijk 7-5 12. SC Domstad 7-2 ACHTERVELD - Na het verlies van vorige week hadden de Ach terveldse dames m hun thuiswed strijd tegen Umtas uit Veenendaal nu meer succes. Zij wonnen met 3- 1. Het eerste kwartier was er wei nig spanning; daarna kwam de wedstrijd goed op gang. Er werd vooral aanvallend gespeeld. Dit had tot gevolg dat Christel van Dijk het eerste doelpunt kon scoren. Vijf minuten later maakte Linda vi Hamersveld het tweede doelpi uit een voorzet van Ellen Smit de rust waren Liane Hoogland Rina Herder vervangen door J Pieperen en Petra van Rossum. Umtas-dames gingen direct na aanvang sterk m de aanval. Toe Jacqueline Gerritsen m het straf schopgebied hands maakte Umtas tegen scoren. Toch za Achterveld weer op een voa sprong van twee goals komen. E« als voorzet bedoeld schot van Ar» Voorburg belandde in het doe waardoor de eindstand werd be paald op 3-1 en de thuisclub ver diend twee punten njker werd. so op competitie zeker het nog het nodi ge aantal punten op gaan leveren. Opstelling Achterveld: Gerard van de Bedem, Klaas van de Heuvel, Her man Burgstede, Johan van de Hengel, Hans Kooy, Fred van de Pol, Robbie de Vette, Corno Kok, Harry van Da len, Peter Middelaar, Gerard van de Breemer. LEUSDEN - Zaterdagmiddag was de een na laatste clubwed strijd van Salz op de Leusder hei. Er kwamen 64 rijders uit de regio aan de start waaronder acht rij ders uit Leusden. Van de 21 in de 125 cc klasse in de eerste manche vertrok Sjaak Schreuder uit Ach terveld als tweede; hij brak vijf weken geleden zijn sleutelbeen. Schreuder behaalde dit jaar al een paar manche-overwinningen in Leusden, en reed vandaag zijn eerste wedstnjd weer. In de twee de manche vertrok Dick Steen beek uit Achterveld als eerste. Paul van de Pol uit Achterveld de „verse" clubkampioen van de mo torclub NCC te Nijkerk, moest nog wat wennen aan zijn meuwe motor. Hij heeft een sponsorcontract met Arjan Brouwer Motors, die man van Parijs-Dakar en motorcrosscou reur uit Nijkerk. De rijders uit Leus den en Acnterveld rijden dit js voor het eerst bij de Nederland.' Motorbond, de MON, die door h hele land wedstrijden organise# De crossers uit Achterveld Leusden zijn al aardig voonn vinden; ook hebben ze een eig* team opgericht, het HTG-team I zijn onderhandelingen met Aijs Brouwer en Brouwer Tapijt Leusden voor verdere sponsors voor het volgende seizoen. Uitslagen van zaterdag (125 cc jus* ren): 1 Rob Wever. Amersfoort, 2. Richard Blauwewijkel, Soesterber; 3. Paul van de Pol, Achterveld. 4 René van de Burgwal, Leusden. 5. Dick Steenbeek. Achterveld Zaterdagmiddag 5 novembï wordt er voor het eerst een tnató Ion gehouden door de motorctè Salz op de Leusder hei. De triatlü# bestaat uit de onderdelen mol# cross, wielrennen en hardlopen-

Leusder Krant | 1988 | | pagina 8