Dnzeker optreden LHV joed voor twee punten Goede competitie start De Haaien Leusden haalt uit Onnodig verlies Antilopen I leualer krant Jaap Vallentgoed verbetert record IVBS tot onvoldoende weerwerk m staat: 5-12 Dameshockeyers houden Huizen op 2-2 Zwakke eerste helft doet Leusdenaren de das om Kaartavond DINSDAG 1 NOVEMBER 1988 Sport 9 EUSDEN - Het eerste damesteam van LHV heeft ook de twee wedstrijd van het zaalseizoen in winst omgezet. In Spaken- arg bleven de Leusdense handballers het uit de eerste klasse edegradeerde HVBS royaal de baas. Na een rommelige wed- trijd, waarin de bezoekers door pech en onzorgvuldigheid erzuimden het duel snel te beslissen, finishten de Leusdena- en bij 5-12. Bij rust leidden de volgelingen van trainer Theo jeerding met 5-6. Toch had LHV ook m de tweede edstnjd van de zaalcompetitie, aarin de ploeg dit jaar hoge ogen jopt te gooien, moeite om zich als ivervalste titelkandidaat te pre- nteren. Daarvoor was het spel in de Leusdenaren nog te chao- jch Defensief bleven de gelede- n bijna perfect gesloten (van de I treffers die BS plaatste kwam er og één via een dubieuze straf- orp tot stand en één, nadat een gevaarlijk schot van richting erd veranderd), maar in aanval- nd opzicht bleef LHV onder de aat. Tot aan de negen meter Sopte de opbouw aardig, maar in afwerking scoorde de ploeg m zware onvoldoende. De afstandsschutters waren hier- wr in belangrijke mate verant- oordelijk. Het jonge team uit Bun- :hoten/Spakenburg verzuimde uit stappen, waardoor de opbouwrij in LHV, die op papier een aan- enlijke vuurkracht kan mobilise- n, zich naar hartelust zou moeten abben uitgeleefd. Daar kwam echter te weinig van terecht. Alleen Hetty Tessels leek in de beginfase bereid de kracht van de vijandelij ke verdediging van afstand te be proeven. Dat leidde ook tot twee schitterende doelpunten, die LHV een 0-2 voorsprong opleverde. Vreemd genoeg beperkten de Leusdenaren zich daarna tot het zoeken van oplossingen m de buurt van de zes-meter, waar de cirkel spelers echter een muur van ver dedigers vonden. Jeanet Kok en Anja Douma, die beiden ook een vernietigend schot van afstand in de armen hebben, lieten het zaterdag echter afweten. Met name Jeanet Kok opereerde, na een handvol half-nuslukte po gingen, zonder veel zelfvertrou wen. Daardoor kwam LHV in de eerste helft niet echt los van de tegenstander, die weliswaar over een behoorlijk team beschikten, maar echte uitschieters ontbeer den. Integendeel, bij het aanbre ken van de rust gaven de Leusde naren een voorsprong van dne punten bijna geheel weg, waarna het de toeschouwer nog angstig te moede moet zijn geweest. IRRITATIES Een hoofdstuk apart vormde de leiding van de wedstrijd. De man in het zwart slaagde enn de zeker niet (te) harde confrontatie tussen de ploegen bijna volledig uit de hand te laten lopen. De scheidsrechter nam beslissingen, die in het spelre gelboekje van de handbaibond met voorkomen en dat leidde aan beide kanten van het speelveld tot onbegrip en hoog oplopende irri taties. De protesten van de spelers van zowel LHV, als HVBS hadden tot gevolg dat het gele kaarten re gende. LHV speelde op een gege ven moment slechts met vier spe lers, terwijl BS het in de slotfase zonder de keepster moest stellen. LHV nam vanaf het eerste fluis- tignaal het initiatief. Het jonge team van BS opereerde onzeker en met name routiniers als Anja Douma en Jeanet Kok maakten daarvan ge bruik door agressief te verdedi gen. Het leidde tot vele intercep ties, maar zelden tot doelpunten Nadat de eerste vijf minuten doel puntloos waren verlopen, gaf Hetty Tessels met twee spetters van af stand het sein tot de aanval, maar echt los kwamen de Leusdenaren niet. Een paar ferme uithalen van Jeanet Kok en Anja Douma, die slechts het houtwerk of de muur naast het doel raakten, namen het laatste restje zelfvertrouwen weg, waardoor de oplossingen meer in de buurt van de cirkel werden ge zocht. Daar stond Ria Meyerink voor de ondankbare taak zich los te maken van de verdedigers in haar buurt. Toch was Meyennk twee keer succesvol met knappe doel punten. BS stelde daar twee treffers te genover, die allebei voor discussie vatbaar waren Met name de straf- worp die 1-2 betekende, was ui terst dubieus. Ee" ver. richting ver anderd schot, dat anders een ge makkelijke prooi voor doel vrouwe Marga Rademakers was geweest, dwarrelde nu in het net Een twee de strafworp bracht BS weer m het spoor van LHV: 3-4. SPECIALITEIT Het wapen van de break-out, dat tegen BS weirug slagvaardig werd gehanteerd, leverde LHV in het tweede kwartier van de eerste helft toch nog twee doelpunten op. Car- la Mossel, die eerder een uitgele zen kans op de cirkel miste, was met haar specialiteit wel succesvol. Later pikte ook Jeanet Kok haar doelpuntje mee, toen ze door Anja Verlinden werd gelanceerd m de break: 3-6. Toch kwam BS in die fase weer gevaarlijk dichtbij. De gastvrouwen maakten handig ge bruik van de improduktieve perio de van LHV en kwamen bij rust op 5-6. Hetty Tessels miste vlak voor het verstrijken van de eerste helft nog een strafworp, waardoor de Leusdenaren niet gerust op de af loop aan de tweede speelhelft dienden te beginnen. De onzekerheid in de ploeg bleef ook na rust nog lange tijd het spel bepalen. Omdat BS er ogk met in slaagde de achterstand weg te werken, kwam er langzaam weer lijn m de bezoekende ploeg. Een ongelukkige botsing tussen Ria Meyerink en de meest gevaarlijke aanvaller van BS kwam LHV achter af niet slecht uit. De botsing kostte de Leusdense een tand, maar zij kon verder spelen. Dit in tegen stelling tot haar opponente, die zich voor behandeling bij de dokter moest melden. Het viel mee. Nadat Jeanet Kok een tweede strafworp voor de Leusdenaren had gemist, brak Ria Meyennk na tien angstige mmuten de ban. Hetty Tessels loodste LHV daarna snel in veilige haven met twee verraderlij ke onderhandse schoten: 5-9. Anja Douma toonde zich bij een derde strafworp wel trefzeker, waarna Ria Meyennk haar rentree in de basis, na de botsing met haar te genstander, vierde met een fraai doelpunt vanaf de cirkel. Anja Ver luiden tekende voor de assist en speelde de op het juiste moment gestartte Meyerink perfect aan. Anja Douma maakte het dozijn treffers vol, door op de cirkel op avontuur te gaan. Doelvrouwe Marga Rademaker, die haar ploeg door de moeilijke fase heen hielp door haar doel schoon te houden, stond in de tweede helft geen enkele treffer toe, zodat de eindstand op 5-12 kon worden vastgesteld. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiim tijd van de Altis-atleet goed voor een tiende plaats in het eindklassement. Met name in het tweede deel van de wedstrijd maakte de Leusde- naar een ijzersterke indruk en passeerde vele concur- renten. Met zijn tijd evenaarde E Vallentgoed ook het Leus- dense record, dat vorige week in Essen werd geves- E tigd door Hans van Dijk. Val- lentgoed en Van Dijk delen met hun tijd van 2.35 de snel- E ste tijd, ooit door een Leusde- naar op de marathon gelo- E pen. HlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllHlllllllllimilllllllllllllllllllllllIHHIIIIIIIimilllllllllHIIIHIIIHIIIIIIUIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIII LEUSDEN - De Leusdense hardlopende kilometervre ter Jaap Vallentgoed heeft af gelopen zaterdag op de ma rathon van Etten-Leur zijn persoonlijk record scherper gesteld. In een wedstrijd die tevens gold als het Neder lands Veteranenkampioen- scnap, liep Vallentgoed op vallend goed. Hij legde de ruim 42 kilometer af in een tijd van 2 uur 35 minuten en 58 seconden. Daarmee was Vallentgoed ruim vijf minu ten sneller dan ooit tevoren. In een veld van meer dan duizend deelnemers was de LEUSDEN - Zaterdag is de zwemcompetitie nieuwe stijl van start gegaan in zwembad de Hooghe Weard te IJsselstein. De Leusdense Zwem- Poloclub De Haaien was met een omvang rijke ploeg aanwezig en wist een aantal uitstekende resultaten te boeken. Niet alleen ereplaatsen waren er te noteren, maar ook een stel persoonlijke- en zelfs de clubrecords. De Leusdense zwemploeg le verde in de breedte een goede prestatie. Van de 20 programma nummers ging het goud maar liefst 10 kaar naar Leusden en wer den er tevens 6 tweede en 6 derde plaatsen in de wacht gesleept. Voor Caspar Renker was er op de 200 meter schoolslag geen plaats op het erepodium. Hij leverde een .EUSDEN - De heren van de hockeyclub Leusden hebben in de huiswedstrijd tegen Hengelo een verdiende 5-0 overwinning lit het vuur weten te slepen. De Leusdenaren hebben door deze iverwinning de aansluiting met de top behouden. De 5-0 zege letekende voor de Leusdense ploeg tevens dat men voor het erst in deze competitie geen tegentreffer hoefde toe te staan. De dames zetten een uiterst verdienstelijke prestatie neer. i formatie van trainer/coach Henne de Kruyk snoepte het nog iigeslagen Huizen een punt af. Op het Valleipark kwamen «ide teams, na een interessant duel, een 2-2 gelijkspel over- «n. De herenhockeyers van Leus- len begonnen aan de wedstrijd egen Hengelo zonder de gebles- eerden Robert-Jan Willemsen en [obert Kreikamp. Trainer/coach iob Weers had Ralph Wessels en talph Kemps, alsmede Aldert We- tra op de bank geposteerd en be gon m dezelfde opstelling als waar iet vorige week in de wedstrijd egen de Graspiepers mee was geëindigd. De Leusdense oefen- meester had wel een aantal aan zienlijke tactische wijzigingen m ain formatie gebracht. Vrije verde diger Thorvald Goosman kreeg de opdracht om voor zijn verdedigers spelen, zodat Leusden op het middenveld een overwicht kon creeren. Een andere belangrijke wijziging had betrekking op het positionele verdedigen. Trainer Rob Weers gaf zijn manschappen de opdracht om bij het verdedigen de buitenkanten van het veld goed af te dekken, zodat de tegenstan der gedwongen zou worden om het spel naar het centrum te verplaat sen. Achteraf kan men conclude ren dat de Leusdense oefenmees- ter het met deze maatregelen bij het rechte einde had. Tegenstan der Hengelo wist zich geen raad met het door de Leusdenaren ge hanteerde systeem. Het veldoverwicht van de Leus denaren kreeg in de eerste helft gestalte door twee doelpunten. Na een onderschepte bal van Diedenk Merkens bracht Frank de Ruiter de Leusdense ploeg op voorsprong met een fraai schot in de lange hoek. Het tweede doelpunt van de Leusdenaren vond zijn oorsprong bij een actie van Ton van Eek. Zijn pass kwam terecht bij Maarten Jon- ges. De geslepen aanvaller pas seerde met een prachtige actie eerst een verdediger en ver schalkte vervolgens de Hengelose doelverdediger. Bart van Dalen kreeg voor de pauze nog een goe de mogelijkheid om de score naar 3-0 te tillen, maar zijn schuiver kwam tegen het zijblad van het Hengelose doel De rust ging dus m met een voor Leusden voordelige 2-0 stand SCHUIVER Twee minuten na de hervatting Leusden had geen kwd aan Hengelo. De Leusdense hockeyers boekten de grootste zege in de competitie tot nu toe: 5-0 frank de Ruiter snijdt als een mes door de defensie van Hengelo kwam Leusden echter alsnog op 3-0. Een goede aanval over de rechterflank kwam via Sander Gre- ve bij Maarten Jonges. De aanvaller kende van dichtbij geen moeite om zijn tweede en Leusdens derde doelpunt aan te tekenen. Leusden bleef ook na dit doelpunt het bete re van het spel houden. Na een kwartier spelen in de tweede speelpenode bracht Diederik Merkens de krachtsverhoudingen nog duidelijker tot uitdrukking Na een pass van Maarten Jonges passeerde hij een verdediger en de doelverdediger van Hengelo op fraaie wijze. Door deze passeerac- tie was de Leusdense steunpilaar echter wel in een moeilijke hoek gedreven. Maar wat memand ver wachte gebeurde toch.Uit een schier onmogelijke positie bracht Diedenk Merkens de stand op 4-0 Na dit prachtige doelpunt besloot trainer Rob Weers om Diedenk Merkens te wisselen omdat hij licht geblesseerd over het veld liep Ralph Wessel kwaqm als vervan ger binnen de lijnen Hengelo liep na dit vierde doelpunt met de ziel onder de arm over het veld en was compleet njp om afgeslacht te wor den. Aart Rupert verzuimde echter om de stand al vnj vlot naar 5-0 te tillen want in plaats van zelf op doel te schieten en te scoren besloot hij om de bal af te geven aan Maarten Jonges. Die had hier echter met op gerekend en de spits faalde dan ook. Sander Greve werd m de laatste fase nog gewisseld voor Aldert Westra. Vijf mmuten voor het emde kwam de 5-0 toch op het score bord. Het was weer Aart Rupert die met een goede actie twee tegen standers uitspeelde en toen met een zachte, maar geheel onver wachte schuiver de keeper van Hengelo verraste. Twee minuten voor tijd dacht Leusden zelfs een zesde treffer te mogen noteren, maar de scheids rechter keurde het doelpunt van Thorvald Goosman wegens ver meend buitenspel af. Voor de Leusdenaren maakte het allemaal met veel meer uit. De overwinning was een feit en de volgelingen van Rob Weers zijn nog volop in de race voor een hoge eindklassering in de eerste klasse D van de hoc- keycompetitie. VERRASSEND Het damesteam behaalde een kostbaar punt tegen het leidende Huizen. In een uitstekende wed strijd werd met 2-2 gelijk gespeeld, een even verrassend als opmerke lijk resultaat, gezien het feit, dat de tegenstandsters m de voorgaande zeven wedstnjden slechts eén te gendoelpunt toestonden. Leusden was gehandicapt door het feit, dat er wegens blessures met drie in valsters moest worden gespeeld, maar wellicht is dat een stimulans geweest voor extra inspanning. Goed voorbereidend werk van Gerke van Dam uit het tweede team leverde in de elfde minuut een doelpunt op van Daphne de Looze. Vier minuten later volgde de gelijk maker en nog voor rust kwam Hui zen op voorsprong door een onge lukkige bal in eigen doel (1-2). Een fel aanvallend Leusden zette de tegenstander in de tweede helft onder druk, hetgeen een aantal kansen opleverde. Uit een daarvan scoorde Iris Herder na twaalf mi nuten de verdiende gelijkmaker In de resterende penode werd duidelijk, dat Huizen dit seizoen kampioensaspiraties koestert. Vooral de laatste tien minuten kreeg de verdedigmg van de thuis club het moeilijk Ondanks zes strafcorners tegen wist de ploeg zich toch staande te houden, waar mee het ongeslagen record in de thuiswedstrijden kon worden ge handhaafd. uitstekende prestatie door met een clubrecord van 2.56.1 naar een goede klassering te zwem men. doch werd. daar de jury een ongeoorloofde beenbeweging had gezien, gediskwalificeerd. Hij nam echter revanche door zowel op de 100 meter vnje slag als de 200 meter wisselslag sneller te zwemmen dan ooit te voren. Zijn persoonlijk record op de laatstge noemde afstand sprak met name tot de verbeelding omdat hij zijn tot op heden beste tijd met 12 se conden omlaag wist te brengen Simone Sybrandy greep de 200 meter rugslag aan voor het vesti gen van een nieuw clubrecord. De oude tijd, die zij al op haar naam had staan, werd met 0.3 se conden verbeterd tot 2.35 8 Sy brandy was ook bij het derde clubrecord betrokken De dames op de 4 x 100 meter wisselslag kwamen in de opstelling: Sy- 1 brandy, van Gorkom. Van Dijk en Helsdingen tot een nieuwe toptijd 5.03.9. Verbetering Een van de Leusdenaren die tot 1 een fraaie verbetering wist te ko men van een persoonlijk record was Rob van Wegen. Al in het derde programmanummer zwom hij, m een schitterende race. naar een tijd van 4 33 3 op de 400 meter vnje slag. een verbetering van zijn tot op heden beste tijd met 7.4 se conden en goed voor een eerste plaats Ook op de 100 meter rug- slag tikte de Leusdense atleet als eerste aan De 1 09 8 betekende een evenanng zijn persoonlijk re cord Op het sterk bezette nummer 200 meter vrije slag voor meisjes uit 1974 werden de haaien Simone Sy brandy, Yolanda van Doornik en Saskia Helsdingen resp één, twee en dne Een uitstekende prestatie waarmee vooral Yolanda van Doornik achteraf bijzonder in haar sas bleek te zijn. Niet ten onrechte omdat zij de laatste maanden maar matig wist te presteren en nu plot seling kon terugzien op een ver- betenng van haar persoonlijk re- Rob van Wegen. LEUSDEN - In Bussum is er afgelopen zaterdag een abrupt einde gekomen aan de succesvolle uitslagenreeks van Antilo pen. Na vijf punten uit de laatste drie wedstrijden te hebben behaald, werd de ploeg van het trainers duo Fred Ferrageau/ Herman Bruins met een 10-9 nederlaag tegen DOC geconfron teerd. De nederlaag van de Leusdense korfballers vond zijn oorsprong in het eerste half uur. In die fase kwam Antilopen met liefst 5-1 achter. fred Ferrageau kon voor de wed- stnjd tegen DOC geen beroep doen op Jeanet Jekel (rugblessure) en Joyce Osnabrugge (ziek). Hun plaatsen werden overgenomen door Kann Osnabrugge en Anita van Buren. in het eerste half uur van de ont moeting met DOC leken de korf ballers van Antilopen met hun ge dachten elders te verkeren. DOC strafte dit op een professionele wijze af en liep al vlot uit naar 3-0. Gert Graafland bracht met een af standschot de stand nog op 3-1 maar de Leusdenaren schrokken hier blijkbaar niet wakker van. De thuisploeg liep uit naar 5-1 Na een klein half uur en een achterstand van 5-1 kwam er dan toch een einde aan de "droompenode" van de Leusdenaren Kann Osna brugge liet 5-2 aantekenen maar DOC deed onmiddellijk wat te rug: 6-2. Voor de pauze wisten de Leusdenaren de achterstand ech ter nog te halveren door twee be nutte strafworpen van Gert Graaf land: 6-4. Bij het ingaan van de rust keek de Leusdense ploeg dus te gen een geheel onnodige achter stand aan. Als er vanaf het begin- signaal net zo was gespeeld als in het laatste kwartier dan had Antilo pen beslist met een voordelige stand de cabines op kunnen zoe ken. Speech Trainer/coach Fred Ferrageau schudde in de rust het laatste beetje slaap uit de Leusdense for matie zodat er in de tweede helft nog volop mogelijkheden waren om de achterstand ongedaan te maken. Na de hervatting kwam Nancy Lahey niet meer voor in het team van de Leusdenaren. De speelster bleef geblesseerd ach ter en werd vervangen door Conny Knook. Twee minuten na de theepauze leek de "speech" van trainer Fer rageau al vruchten af te werpen Marcel Veenendaal bracht de hoop in het Leusdense kamp weer terug door voor 6-5 zorg te dragen. Toen Anita van Buren zelfs de ge lijkmaker liet aantekenen, leek een doorbraak van Antilopen nog slechts een kwestie van tijd. De verwachte voorsprong voor Anti lopen kwam er ook daadwerke lijk. Na een kwartier in de tweede speelpenode schoot John van Vul pen de Leusdenaren voor het eerst en, zo zou later blijken, ook voor het laatst op voorsprong. 6-7. De thuisploeg gaf zich echter na het uit handen geven van de nante voorsprong niet zonder slag of stoot gewonnen. Door twee tref fers van de Bussummers ging DOC ineens weer met 8-7 aan de leiding In deze spannende fase van de wedstrijd kwam Antilopen door een fraai afstandsschot van Margret Versteeg weer op gelijke hoogte 8-8. Na een hernieuwde voorsprong voor de thuisploeg (9- 8) besloot trainer/coach Fred Fer rageau om een verse kracht bin nen de lijnen te brengen. Eddy Endriks werd vervangen door Frans ter Maten. Maar ook deze invaller kon met voorkomen dat DOC uitliep tot 10-8. Bij de stand van 10-8 miste aanvoerder Jan Costa nog een strafworp Tien mi nuten voor tijd bracht de Leus dense steunpilaar alsnog de 10-9 op het scorebord, maar dit bete kende tevens het laatste wapen feit van de wedstrijd Ondanks het slotoffensief slaagden de Leusde naren er net meer in om in de laat ste minuten alsnog een gelijkspel uit het vuur te slepen: 10-9. Antilopen heeft het dus in het eer ste half uur van de wedstnjd laten liggen. De in die fase opgelopen achterstand van 5-1 bleek te groot om serieus aanspraak op de over winning te kunnen maken. Hoe wel de Leusdenaren via af en toe zeer sterk spel toch goed terug kwamen is de basis voor de ne derlaag in het eerste half uur van de wedstrijd gelegd Opstelling Antilopen: Aanval: John van Vulpen, Jan Costa, Karin Osnabrugge, Nancy Lahev. Midden: Eddy Hendriks, Marcel Vee nendaal, Ester Versteeg, Anita van Buren. Verdediging: Gert Graafland, Martijn Verwoert, Margret Versteeg. Evelien van Rooyen. Caspar Renkers. cord op deze afstand met 8.3 se conden. De 200 meter wisselslag meisjes 1976 leverde voor de Haaien een tweede en een derde plaats op. Kim Bijleveld ging met de oor konde voor de tweede plaats naar huis, nadat zij tot op heden beste tijd op dit nummer met maar liefst 12.7 seconden omlaag had ge zwommen: 2.57.6 Ook Simone Buitelaar zwom sneller dan voor heen. Haar eindtijd van 3 00.7 lag 7 9 seconden onder haar vorige beste üjd en was goed voor een derde plaats Op de 200 meter schoolslag zwom Tamara van Gorkom zich in een tijd van 3.02 4 naar een tweede plaats De schoolslagspecialiste krijgt echter uit eigen gelederen concurrentie nu Maneke Ruiten berg zaterdagavond huiswaarts kon keren met een verbetering van haar persoonlijk record met 2.5 seconden tot 3 08.1 Een goede tijd die echter nog met voldoende bleek te zijn voor een van de ere plaatsen. Tenslotte werden Sandra van We gen en Simone Buitelaar resp. één en twee op de 100 meter rugslag voor meisjes 1976 en vestigde Je roen Verhoeven op de 100 meter vlinderslag, 1.31.3, en de 200 me ter vnje slag, 2.45.4, twee fraaie persoonlijke records Uitslagen 200 meter schoolslag: Cas par Renkers 2.56.1, Tjiwolt Wierda 3 00.5, Peter Toes (3e) 2 46.3, Maneke Ruitenberg 3 08.1Tamara van Gorkom (2e) 3.02.4, Alma Verhoeven 3.07 6. 100 meter schoolslag: Canne Karnpes 1.30.0. Alma Verhoeven (3e) 1.24 9. Ta mara van Gorkom(le) 1.22.6. 400 meter vrije slag: Ronny Bokkers 5 02.0, Rob van Wegen (le) 4.33 3. Marco Woerdman 5 11.8 200 meter vrije slag: Yolanda van Doornik (2e) 2.23 3. Simone Sybrandy (le) 2 19 9. Saskia Helsingen (3e)2.28.9. Enk Kiithe 2 12.7. Chester Marsman (le) 1.59 5. Karei v.d Pijpekamp 2 12.1. Leon van Doornik 2.47.8. Rogier Tol boom (le) 2.27.5, Jeroen Verhoeven 2 45.4 100 meter vrije slag: Caspar Renkers 1 06.9. Jan Willem van Dijk (3e) 1.05 2. Rogier Tolboom 1.06.3 50 meter vrije slag: Yolanda van Door- ruk 31.2. Manolijn van Dijk 30.9, Anne- üeke Jacobs 30 8 200 meter wisselslag: Kim Bijleve!d(2e) 2.S7.6. Simone Buitelaar (3e) 3.00.7. San dra van Wegen 3.01 0. Caspar Renkers 2.47 4, Bons van Gorkom 2.58 0. Jan Willem van Dijk (3e) 2.41 5. Peter Toes 2 36.5, Chester Marsman (le) 2.16.8, Rob van Wegen 2 29.5. 100 meter vlinderslag: Marco Woerd man 1 16.3. Karei v d. Pijpekamp 1 12.5, Peter Toes 1 09.9, Yolanda van Doornik 1 22 9. Simone Sybrandy (2e) 1 17.2, Sas kia Helsdingen (le) 1 16.2. Jeroen Ver hoeven (2e) 1.31.3. Rogier Tolboom 1 19.8, Leon van Doomik 1.35 6, 200 meter rugslag: Marieke Ruiten berg 2 48.1, Marjolijn van Dijk 2.54.1, Simone Sybrandy (le) 2.35 6. 100 meter rugslag: Jan Willem van Dijk 1 16 1, Ronny Bokkers 1 18.9, Rob van Wegen (le) 109 8, Rozemarijn Sy brandy 1.31.4. Sandra van Wegen (le) 1.25.5, Simone Buitelaar (2e) 1.28 0. 4 x 100 meter wisselslag: Sybrandy. v. Gorkom, v. Dijk, Helsdingen 5.03.9 4 x 100 meter vrije slag: Woerdman, v. Dijk, Wierda, v Wegen 4 17.6 ACHTERVELD - Vnjdagavond zal de tweede ronde worden ge speeld van het Hessenkartournooi. De aanvang is om 20.00 uur en in schrijven voor deelname vanaf 19.30 uur. Er zullen deze avond weer een aantal mooie prijzen te winnen zijn. Ook de plaatsing op de ranglijst zal ook deze avond zeker weer een rol spelen

Leusder Krant | 1988 | | pagina 9