Scoutinggroep Impeesa wil in nieuwe behuizing de oude sfeer terugvinden le—silen krant Bestuur van Huize St-Joseph zet de vrijwilligers in 't zonnetje euwbouw aan Laan 1914 bereikt vrijdag het hoogste punt leusder krant Onbaatzuchtige helpers ontvangen speciale speld Modeshow KPJ JokaaL Leusden Achterveld Zacht LEUSDER KABELKRANT KANAAL 4 plaatselijk nieuws LEUSDEN - Op vrijdag 11 november viert scoutinggroep npeesa het bereiken van het hoogste punt van het nieuwe troephuis" in aanbouw aan de Dodeweg. Een gelegenheid telke met gepaste feestvreugde gevierd zal worden. Eind dit hoopt men de oplevering van het gebouw te begroeten, aarna kunnen de welpen (zeven tot elf jaar), de verkenners tlf tot veertien jaar) en de rowans (veertien tot zeventien jaar) de inrichting gaan beginnen. Het beroep op de zelfwerk- lamheid spreekt de scouts aan. Desondanks is de zorg niet lorbij. Zal het „mooiste troephuis in de provincie Utrecht" lals ze het nieuwe gebouw bij voorbaat noemen dezelfde sfeer innen herbergen als in de oude, totaal versleten keet onmis- •nbaar aanwezig is. Hoewel Impeesa op grondge- staat van de gemeente lersfoort, zijn bij scoutinggroep ipeesa veel Leusdenaren aange- iten. Zowel de helft van het aantal stuursleden als welpen, verken als rowans is Leusdenaar. Vol de penningmeester en voor van de bouwcommissie de Stem zelfs zestig procent sinds laatste jaar. De Impeesa-groep met groot, maar hecht, volgens bestuursleden. De heer G. Stein, gestaan door de heer Eef de Fer- ite, interim voorzitter, legt uit dat scoutinggroep met troephuis de Dodeweg vlakbij het dieren- altijd dermate intensief be is geweest dat voor ledenwer- laat staan naar buiten treden en aandacht was. „Wij werken volgens de oude padvinders- dities. Misschien mag je ons behoudend noemen. De nieu- nchtlijnen van Scouting Neder- omhelzen we niet onmiddel- Onze uniformen bijvoorbeeld: outing Nederland adviseert te- iwoordig een blauwe broek, hebben wij niet. Wij hechten het vertrouwde bruin, en dat ;den we ook beter passen bij 'geen we doen." ,De oude petten en hoeden dra- we ook nog enthousiast," vult voorbijlopende rowan aan. En ierdaad loopt hij, net als zijn ■ftijdgenoten, getooid met een die doet denken aan de Ca- iese politie. Meisjes zijn alleen DONDERDAG 10 NOVEMBER 1988 door Marianne de Valck ingeschakeld voor de welpen. Daar hebben die kleintjes toch vaak behoefte aan." Een rowan leg de uit waarom dat maar zo moet blijven: „Ach je ziet het weieens bij andere troepen. Dan willen we een nachtelijke droppmg organiseren en dan kan dat ineens niet, want de meiden mogen 's nachts het bos met in. Terwijl wij dat zo gewend zijn." Straks m het nieuwe gebouw kan de groep wel wat groter worden. „Zestig mensen, hoe trouw ook, is een beetje mager om de exploitatie rond te krijgen," verklaarde de penningmeester. „Hoewel we na tuurlijk ook het nieuwe gebouw m de zomermaanden zullen gaan ver huren aan scholen en dergelijke organisaties. Daar hebben we goe de verwachtingen van. Zeker ge zien het feit dat het nieuwe gebouw geschikt gemaakt is voor het on derdak verlenen aan gehandicap ten." Het nieuwe gebouw, daar is iedereen het over eens, is prachtig. En het oude is een gezellige keet waar ze node afscheid van zullen nemen. GEBOUWTJES Het oude gebouw is minstens vijfendertig jaar oud. Ooit werd het door de Sinai verruilt tegen twee kleinere stenen gebouw tjes op het Sinai-terrem waar toen- de scoutinggroep is gehuisvest ttegrond van het nieuwe Impeesagebouw. Onafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. Verschijnt elke dinsdag en donderdag. Redaktie: Daan Bleuel Redaktie-secretariaat: Mia Veen en Marijke Bakker Eindredaktie: Hans Mosterd Inlevering kopij en advertenties Voor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12.00 uur, voor het donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12.00 Redaktie en administratie: Kantoor Leuder Krant. Asschatterweg 19, Leusden-Centrum. Op werkdagen geopend van 9 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17.00 uur. Telefoon 033-941495 (administratie en redaktie) Abonnementsgeld: 68,80 per jaar. 34.90 per half jaar 17,70 per kwartaal Klachten bezorging: AJs abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagmiddag '8.00 uur te hebben ontvangen. Is dat niet het geval, neem dan tontakt op met onze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 en 19 30 uur), tel. 033-940691 Bij geen gehoor kunt u •ontakt opnemen met onze inspekteur bezorging, overdag $420-94206 Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u nabestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) bij vooruitbetaling op giro 871441, t.n.v. BDU B.V. te 8arneveld, met duidelijke vermelding van de gewenste foto, f'et aantal, het nummer van de krant, pagina waarop de foto *erd geplaatst. Nabestellen kost 7,50 per exemplaar (formaat 13x18 cm) en 15,- voor luchtfoto's (formaat 20x25 cm). 1 kunt ook contant betalen op ons kantoor Leusden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewen- 'te foto('s) thuis. DE LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU-krantenkombinatie te Barneveld. pt. Tekening van de zuid-oostgevel van het nieuwe gebouw van Impeesa. Vrijdag wordt het hoogste punt bereikt. was. Hoewel de houten barak toen al niet meer nieuw was, was men tevreden. Het meuwe troepenhuis stond vrij in het bos langs de Dode weg. Langzaam maar zeker kreeg de oude keet haar eigen sfeer. Herinneringen van oude kampen sieren de muren. „Het Harenver- blijf' boven de troepruimte kan aanleiding zijn voor misverstanden. De gidsende rowan haast zich te verklaren dat die aanduiding er al zo lang hangt, dat geen rowan er de laatste jaren nog op let, laat staan verkeerde conclusies aan ver bindt. De ruimte waann de welpen vertoeven is letterlijk een hol. De muren zijn bewerkt met dikke la gen papiermaché in camouflage- kleuren. De heer Stein: „Wanneer ouders komen informeren voor hun kinderen, of wanneer een aspi rant-huurder het gebouw komt be kijken, schrikken ze dikwijls van de slechte staat waann het gebouw verkeert. En mderdaad is het rijp voor afbraak. De wanden zijn op veel plaatsen net een lappendeken waar de isolatie uitsteekt. Maar dan komen ze in het hol, en dan gaan ze gèheid overstag. ïn het nieuwe ge bouw zullen we iets dergelijks moeten creëren, maar hoe is nog de vraag." RUIMTE Het meuwe gebouw wordt ge bouwd pal voor, iets dichter bij de Dodeweg, de oude keet. Het wordt een dubbelsteens gebouw. „In bruto oppervlakte is het nieuwe gebouw kleiner dan het oude. Het oude gebouw is 200 m2, het meuwe ruim 180 m2," licht de interimvoor zitter Eef de Ferrante toe. „Maar door de veel efficientere indeling van het nieuwe gebouw houden we netto veel meer ruimte over. Het oude gebouw bevat vele vierkante meters gang en zit vol dode hoe ken." In het nieuwe gebouw zitten nauwelijks gangen De ruimtes, waarin de verschillende groepen samenkomen, zijn door middel van grote schuifdeuren bij elkaar te trekken. In het meuwe gebouw krijgt iedere groep een eigen ruimte welke ze zelf moeten in richten. In het oude gebouw gaven de zachte houten wanden aankno pingsmogelijkheden genoeg. In het meuwe gebouw zitten schoon- steens muren. „Maar zoals een ware padvinder betaamt, vinden wij daar wat op en zal het zeker lukken een inrichting te vinden m overeenstemming met dit fantasti sche troephuis" werd enthousiast verklaard. Het nieuwe gebouw is een spe ciaal ontwerp van architect Bart bothoven uit Amersfoort: „Een oud-Impesiaan. Het ontwerp is geïnspireerd op zijn eigen ervarin gen, gedeeltelijk nog in het vroe gere troephuis achter de Sinai. Daarom heeft hij bijvoorbeeld de openslaande deuren naar buiten mgebracht. Zodat de welpen straks, net als hij in zijn jeugd kon, recht uit het troephuis de vrije na tuur in kunnen stuiven." Voor dat ontwerp dienden wel de nodige financien bij elkaar ge gaard te worden. „We geven toe, daarvoor hebben wel alle oud-Im- pesianen ingezet en de ouders, zo als de heer Stein die in het dage lijks leven ambtenaar in Leusden Het benodigde geld en de bouw plannen kwamen binnen twee jaar rond. Een prestatie volgens de inte rim-voorzitter. „Op een landelijke bijeenkomst hebben we vorig jaar gevraagd hoelang het gemiddeld duurde tot een meuw troephuis ge realiseerd was. Het antwoord was gemiddeld acht jaar met uitschie ters naar twaalf. Wij zijn twee jaar geleden begonnen met het uitwer ken van de eerste plannen." Aanleiding voor de plannen wa ren „opmerkingen" van huurders die het gebouw toch wel erg oud begonnen te vinden Zelf had Im peesa daar m eerste instantie niet zo'n last van. Nader onderzoek leerde dat het troepenhuis rijp was voor de sloop. Heel m het begin van de plan nenmakerij hoorde het bestuur via het ministerie van WVC van het „jongeren bouwen voor jongeren project". Een project, waarin jonge bouwvakkers in de praktijk leren, ter afronding van hun opleiding in het kader van een jongerenwerk- gelegenheidsproject. Om in aan merking te komen voor deze gesub sidieerde regeling moesten bin nen zeer korte tijd uitgewerkte bouwplannen worden ingeleverd. Dat kreeg men, met behulp van oud-Impesianen zoals architect Van Pothoven, voor elkaar waarna men zeer gelukkig door de selec tieprocedure rolde. Daarna kwam alles m een stroomversnelling Bin nen een half jaar moesten de be langrijkste beslissingen genomen zijn, mclusief de plek waarop ge bouwd zou gaan worden. Eigenlijk zou Impeesa wel naar een andere plek bij de Treek heb ben gewild. „Door de aanleg van de meuwe njksweg en de golfbaan is de bereikbaarheid van de bos sen, waarin we de meeste tijd door brengen, veel kleiner geworden. „Maar uiteindelijk werd tot her bouw op bijna dezelfde plek, mede onder tijdsdruk, besloten. BOUWKOSTEN De gemeente Leusden droeg, net als de gemeente Amersfoort 10.000,- bij aan de bouwkosten- Argument daarvoor was dat hoe wel de scoutinggroep op Amers- foorts gebied staat, ongeveer de helft van het aantal leden uit Leus den afkomstig is. De gemeente boft dus dat ze de Leusdenaren dit jaar met geteld heeft, want in verhou ding tot voorgaande jaren worden het er steeds meer. Het jongeren voor jongeren-project is goed voor driekwart van de bouwkosten met een maximum van 150.000,-. Acties bij bedrijven en oud-(be- stuurs)leden brachten nog eeris 7000,- op. Verder kreeg Impeesa steun van een fonds genaamd „De Zonnige Jeugd" en Jantje Beton of wel het Nationaal Jeugdfonds even eens goed voor 10.000,-. Stichting Sint Jons, een groep welke de be langen behartigt van gehandicap ten, bood de extra investering no dig voor de aanleg van enige ge handicaptenvoorzieningen zoals een aangepast toilet. „Waardoor het mogelijk wordt het toekomstige gebouw te verhuren aan organisa ties waar gehandicapten bij be trokken zijn en bovendien wij zelf ook aan gehandicapten ruimte kunnen bieden." Scoutinggroep Impeesa mist nog „slechts" de zevenduizend gulden, die ze denkt nodig te hebben voor de inrichting. „Vandaar dat we ons beraden op acties. De inmiddels beruchte ontbijtkoekactie zal eraan komen, mogelijk weer een kerst bomenactie en we zorgen dat Sin terklaas genoeg Zwarte Pieten heeft bij zijn intocht." Maar ja of dat laatste iets van de spreekwoorde lijke gulheid van Sinterklaas zal opleveren is, zeker gezien de sub sidie-avonturen rond de intocht, met te verwachten Eef de Ferrante, intenm-voorzit- ter, wijst er fijntjes op dat door zelf werkzaamheid van de groep dui zenden guldens bespaard zijn. In de voorwaarden voor de bouw staat vermeld dat de groep zorgt voor het schoonhouden van de bouwplaats. Met als gevolg dat ie dere zaterdagmorgen gidsen, ver kenners en rowans en oud-Impe- sianen zich uit de naad werken door bijvoorbeeld kruiwagens vol puin te versjouwen. „Ik wist niet dat je als gids ook moest kunnen bouw vakken," verzuchtte één van de welpenleidsters terwijl ze zeer be hendig over smalle balken, met een volle kruiwagen, manoeu vreerde. Een padvinder staat voor niets. PANNEBIER Op elf november zal gevierd worden dat het hoogste punt bij de meuwbouw bereikt is. Natuurlijk met pannebier. De rowans be dachten een ludieke actie, die zorgvuldig geheim gehouden wordt. Daar hoort in ieder geval een nieuw gecomponeerd lied bij. De beide bestuursleden nodigen belangstellenden van harte uit om bij deze gelegenheid iets van de sfeer van deze scoutinggroep te proeven. „We willen laten overko men dat we altijd bezig zijn. Met elkaar. Met de bedoeling kinderen meer zelfstandig te maken. Uit gangspunt daarbij is dat de kinde ren iets kunnen doen met dat wat ze leren en dat je daar niet altijd iets duurs bij nodig hebt. Neem nou bijvoorbeeld een touw en een balk. Daar improviseer je een schommel van. De volgende keer zijn dezelf de materialen voor een andere ac tiviteit te gebruiken. „Een aardige gedachte gezien de winkels vol kant-en-klaar speelgoed veroor zaakt door Sinterklaas Ovengeris Impeesa betekent „de wolf die nooit slaapt". Het was de bijnaam van Baden Powell, de allereerste padvinder. Wie meer informatie over Im peesa wenst kan contact opnemen met Janny Memema, telefoon 941655. ACHTERVELD - Bij veel activi teiten in huize St. Joseph kan een beroep op vrijwflligers(sters) ge daan worden. Het bestuur van het verzorgingstehuis besloot deze vrijwilligers en vrijwilligsters eens in het zonnetje te zetten. Daarom werd hun een gezellige avond in Huize St. Joseph aange boden, die donderdag werd ge houden. Die avond werden de vrijwilligers in het huis ontvangen in de recrea tiezaal. Na gezellig koffie te heb ben gedronken werden de aan wezigen toegesproken door de directeur de heer Hilhorst. „Het doet mij veel deugd u hier op deze voor u georganiseerde avond te mogen begroeten. U bent hier aanwezig omdat u als vrijwilliger met Huize St. Joseph bent verbonden. Als u zo om u heen kijkt ziet u, dat wij te maken hebben met een zeer grote groep vrijwilligers. Om precies te zijn 43. Het vrijwilligerswerk neemt een steeds belangrijker plaats in in het dagelijks reilen en zeilen van Huize St. Joseph." „Veel activiteiten zouden niet kun nen plaatsvinden als u er met zou zijn. Onze werkobjecten draaien geheel of gedeeltelijk op vrijwilli gers. U heeft zich allen zo'n plaatsje verworven in Huize St. Jo seph, dat het eigenlijk al heel ge woon en heel vanzelfsprekend is dat u er bent. Zo moet het ook zijn denk ik." „Toch hebben wij gemeend om u eens een keertje extra in het zon netje te zetten. U kunt er van over tuigd zijn dat wij dagelijks uw vele en goede werk waarderen. U zult in uw werk ongetwijfeld veel dankbaarheid krijgen van onze bewoners U zult echter ook wel eens een minder leuke of aardige opmerking te horen knjgen, maar ook dat hoort erbij. Wij willen onze grote waardering voor u en voor uw belangeloze inzet uitspre ken. Wij doen dit door u deze avond aan te bieden. Om ons heen ziet u een heerlijk koud buf fet, dat is gemaakt door de keu kenbrigade van Huze St. Joseph. Alvorens wij gaan aanvallen wil ik toch nog even wat kwijt. Ik heb u al gezegd dat wij grote waarde ring hebben voor u. Ik kan nu best een kwartier of langer vol praten en u in vele mooie woorden ver tellen hoe wij u waarderen enz. enz. Ik denk echter dat u daar niet op staat te wachten. Toch willen wij u laten blijken hoe blij wij zijn dat u zich belangeloos inzet voor het welzijn van onze bewoners. Het vrijwilligerswerk is niet meer weg te denken in Huize St. Jo seph." „Wij willen u onze erkentelijkheid tonen door u een oorkonde te overhandigen. Zie deze oorkonde maar als een soort contract tussen u en Huize St. Joseph. Een bevesti ging van ozne waardering. Be halve dat wij u als vrijwilliger er kennen willen wij u ook herken nen, als vrijwilliger. Als u in Huize St. Joseph naar medewerkenden kijkt, zijn velen herkenbaar als be jaardenverzorgster of verpleeg kundige door de speciale speld die zij dragen. Wij hebben spe ciaal voor onze vrijwilligers ook een spel laten ontwerpen en ma ken. Deze speld, waarvan ik hoop dat u deze altijd zult dragen als u bij ons bent, symboliseert de waardering die wij voor u heb ben." „Als u de speld goed bekijkt dan ziet u Huize St. Joseph geplaatst in een grote V. Deze V bent u als vrij williger. Deze speld geeft tot uit drukking dat Huize St. Joseph mede door u gedragen wordt, maar ook dat Huize St. Joseph door u omsloten is, of te wel dat dat u Huize St. Joseph in uw hart draagt. Dit moet ook wel, want zonder uw liefde voor de oudere mens zou u dit mooie werk nimmer kunnen doen. Ik hoop dat u de oorkonde een mooi plekje geeft ir. uw huis en dat u de speld nog vele jaren zult dragen." „Ik dank u, zeker ook namens onze bewoners, maar ook niet ACHTERVELD - De KPO-afdeling Achterveld houdt dinsdag 15 no vember een modeshow in d'Ouwe Peerdestal. Na afloop van de show is er gelegenheid de getoonde kle ding te passen en te kopen. minder namens onze medewer- u doet als vrijwilliger voor Huize kers voor het vele goede werk dat St. Joseph. Ik wens u verder nog een hele gezellige en genoeglijke I avond", aldus directeur Stilhorst. Hierna werd de oorkonde en de speld aan de betrokken vrijwilli- gers uitgereikt Vervolgens kon worden begonnen met het koud buffet dat alle waardering kreeg van de aanwezigen. Na afloop van de avond werd door de vrijwillig ster mevr Blotenburg een kort dankwoord gesproken namens alle aanwezige vrijwilligers door Jan Versteegt. We mochten de afgelopen da gen eigenlijk niet klagen over het weer. Na een zeer koude start van novenmber en een kleine we reld op maandag werd het weer in de loop van deze week zachter. Zeker dinsdag was het een mooie dag met veel zon en een tempera tuur tegen de twaalf graden. Ik verbleef enige dagen in de omge ving van Limburg en daar leek het net voorjaar. Gisteren ver schilde het weer sterk tussen het noorden en het zuiden van het land. De oorzaak was een warm- tefront, dat door tegenwerking van een hogedrukgebied boven Scandinavië, slechts langzaam naar het noorden trok. Datzelfde hogedrukgebied zorgde in het noorden van Scandinavië voor felle koude. In Lapland vroor het gisterochtend maar liefst 25 gra den. Het hoog trekt vandaag ver der weg in zuidoostelijke richting en ligt met een kern druk van 1040 hpa boven de Balkan. Vandaag is het bij ons een be wolkte dag, zonder overigens dat er regen van betekenis zal val- r- len. In de loop van de dag zal de wind geleidelijk gaan aantrek ken. De oorzaak daarvan is een zeer diepe depressie nabij Ijs- land. Zoals dinsdag al verwacht diept deze flink uit en de lucht druk in de kern loopt terug tot mogelijk 950 hpa, een volwaardi ge stormdepressie. De depressie komt echter niet onze kant op, zodat de schade beperkt zal blij ven. Het wordt vandaag een zachte dag met temperaturen tussen de 12 en 14 graden. Mogelijk dat in de middag even een flauw zonne tje te zien zal zijn. Morgen komt een front van de depressie over ons land te liggen en dat zal aanleiding geven tot regen bij een mogelijk tot krach tig toenemende zuiden wind. Ook dan zal het zacht weer zijn met temperaturen rond de 13 graden. Een vooruitblik naar het week einde laat zien dat de stroming voorlopig nog zuidelijk tot zuid westelijk zal blijven. Het zachte weer zal dan ook aanhouden. Er blijft een kans op regen bestaan. Een mooi najaarsweekeinde lijkt er dus niet in te zitten. Het valt op dat de herfst tot nu toe erg rustig verloopt. Zowel de maand oktober als de eerste tien dagen van november hebben nog geen echte najaarsstorm opgele verd. Ook valt er betrekkelijk weinig regen. De oorzaak daar van is, dat de depressies actief zijn op het noordelijk deel van de Atlantische Oceaan. Ze trekken vervolgens via het noorden van Scandinavië naar het zuidoosten. In die streken zorgen ze voortdu rend voor koude-invallen, door dat aan de achterzijde van deze depressies erg koude lucht uit de poolstreken naar het zuiden stroomt. De depressies trekken zo noordelijk, omdat de westcir culatie niet voldoende op gang is. Zeer hoog boven ons hoofd 'slin gert' het algemene circulatiepa troon. Al eerder vermeldde ik de voortdurende hogedruk boven Groenland. Het langer wegblij ven van de westcirculatie kan zeker van invloed zijn op het verloop van de winter. Hoe dit afloopt is nu nog onzeker. Volgens de laatste computer- kaarten, die ik vanochtend bin nenkreeg, gaat zich na het week einde een hogedrukgebied van de Britse Eilanden versterken richting Scandinavië. Als dit waar blijkt te zijn, zal het begin volgende week geleidelijk kou der worden met meer zon. Aktueel en snel. De Leusder Kabelkrant is dagelijks 24 uur per etmaal te zien op kanaal 4 van het Leusdens kabelnet. Naast een aktuele lokale berichtgeving brengt de kabelkrant de volgende dagelijkse rubrieken: De agenda van de dag Het weer in Leusden Filmagenda Aankondigingen Verenigingsnieuws Regionaal nieuws Met als extra in het weekeinde: Aktueel sportnieuws Sportuitslagen Recept van de week Theater-agenda Filmtips Medische diensten Aanvangstijden kerken En natuurlijk aanbiedingen van onze adverteerders! Voor uw aankondigingen en andere berichten kunt u dagelijks bellen met de kabelkrant-centrale: 03420-94292 (Boudewina de Boer) Advertenties: Voor het adverteren op de Leusder Kabelkrant zijn er de volgende mogelijkheden: Volledige BEELDPAGINA met logo Tarieven op aanvraag. Kortingen op kontxakt. KABELSPOTS, deelpagina met kleurgebruik, zonder logo: 75,- per dag. KABELTJES, VTaag aanbod. Eerste twee regels 6,- per dag, elke regel meer 6,- (betaling kontant op ons kantoor). Van harte gefeliciteerd! Felicitatie-rubriek. Hetzelfde tarief als de KABELTJES. Informatie over adverteren: BEL Henk-Jan Westland, telefoon 033-941495. Hij komt desgewenst graag eens bij u langs voor een gesprek over adverteren op de LEUSDER KABELKRANT, de huis-aan-huis BEELDBUISKRANT! Donderdag 10 november. 20.00 uur: Thema-avond Utrechts Landbouw Genootschap, De Til, Hamersveldseweg 21.30 uur: Jazz-concert kwartet Wiebe Haanstra/Jan Verwey met solist Tony Vos, café De Swartes- teegh, Zwarteweg. Vrijdag 11 november. 15.45 uur: Opening gebouw On derlinge Verzekerings Maatschap pij, Hamersveldseweg 8. 16.00 uur: Nieuwbouw scouting groep 'Impeesa' bereikt hoogste punt, Laan 1914. 16.00 uur: Opening expositie Historische Kring over Tabaksteelt, hal van het gemeentehuis. 20.15 uur: Cabaret Dick Plantin- ga, cultureel centrum 't Claeveren- blad. De Brink 16. 20.00 uur: Opening Carnavals seizoen De Gouden Klomp, sport hal De Korf (Korfzaal). 23.11 uur: Bekendmaking nieu we Prins Carnaval van de Gouden Klomp, sporthal De Korf (Korfzaal). Zaterdag 12 november. 10.00 uur: Verkoop van hand werken UW-senioren, De WOL- boom, Hamersveldseweg. 20.00 uur: Disco m De Til, Ha mersveldseweg. 21.00 uur: Rock-and-Rollband 'The Crocats', in jongerencentrum De Geut, Zwarteweg. Zondag 13 november. 14.00 uur: Disco m De Til. Maandag 14 november. 13.00 uur: Schnjfmiddag Am nesty International, De Kit, Geer- truidishof 29. 19.30 uur: Schrijfavond Amnesty International, basisschool De Bnnk, Lijsterbeslaan 54. 19.45 uur: Thema-avond NCVB over 'Groei naar innerlijke volwas senheid', Gereformeerd Diensten centrum, Burgemeester de Beau- fortweg 18. Zaterdag 12 november. 20.30 uur: Pririsenbal Ons Ge bouw Zondag 13 ovember. 20.00 uur: Disco de Klaveet Dinsdag 15 november. 9.00 uur: Welfareclub Zonne bloem. 20.00 uur: K.P.O. vergadenng D' Ouwe Peerdestal.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 3