O* Gehandicapt Roda- zondag schiet tekort tegen DWSM Wisselend Achterveld zet opmars voort De Jager versterkt leidende positie 'Impala'- successen Schietclub Leusdenaren verspelen riante positie WGTML ©BALANS Vijf uit drie m laatste wedstrijden Winterseizoen bridge begonnen Kerkhof tweede in schaakcompetitie m DINSDAG 15 NOVEMBER 1988 LEUSDEN- De zondagafdeling van Roda'46 is op de negende speeldag van de voetbalcompetitie in de eerste klasse B haar riante tweede plaats weer kwijtgeraakt. Een door schorsingen en blessures geteisterd Roda speelde in Maarssen een vrij ongelukkige wedstrijd. De Leusdenaren liepen constant achter de feiten aan en verloren enigszins geflatteerd met 3-0. Roda-tramer Ruud Maas kon voor de wedstnjd tegen DWSM in Maarssen geen beroep doen op drie basisspelers Spelbepaler Bert Staubach zat een schorsing van een wedstnjd uit, linkermiddenvelder Erwin Schneiders moest wegens een blessure verstek laten gaan en linkerspits Ruud Stoelhorst moest ook wegens een blessure vanaf de kant toekijken. De gevaarlijke Leusdense aanvaller nam wel plaats op de bank om in geval van nood toch mgezet te kunnen wor den. Roda kwam in het eerste kwar tier geen moment in de problemen en had door middel van Remco Bosman zelfs een voorsprong kun nen nemen. De Leusdense midden velder trof na een goede kopbal echter slechts de deklat boven de doelverdediger van DWSM. Het initiatief was duidelijk voor Roda, maar de score werd geopend aan de andere kant. Na een kleine 20 minuten spelen zag de matig lei dende scheidsrechter Van Me- chelen een zuiver buitenspelgeval over het hoofd. De spits van DWSM stond zeker vier meter buitenspel, maar kreeg toch vrijspel van de leidsman en profiteerde dankbaar 1-0. Voor de Leusdenaren een fikse tegenvaller, omdat de ploeg van Ruud Maas in de beginfase op het punt stond om de score te openen. Komen de Leusdenaren op voor sprong, dan loopt de wedstnjd na tuurlijk geheel anders. Roda stond nu echter voor de taak om nog feller van leer te trek ken. In aanvallend opzicht kwamen de Leusdenaren er vooralsnog met aan te pas Het verschrikkelijk slechte veld en de harde oosten wind maakte het er voor de Leus denaren met eenvoudiger op DWSM is op zo'n hobbelig veld bij voorbaat al m het voordeel, omdat de thuisploeg er aan gewend is. Nu de stand ook nog in het voordeel van de thuisploeg uitpakte, werd het voor Roda helemaal moeilijk. VOETBALLEND Roda moest het spel maken en was dus de voetballende ploeg. Verzorgd voetbal was op deze mat echter niet mogelijk. DWSM wist dit ook en handelde daar naar. De Maarssense ploeg speelde veel di recter en probeerde met lange ha- len de voorwaartsen aan het werk te zetten. Ondanks het optische overwicht van Roda kwam de thuis ploeg niet echt in de problemen. De Leusdenaren heten zich teveel verleiden tot het geven van hoge ballen en dat was precies een kolf je naar de hand van de DWSM ver dedigers. De ploeg uit Maarssen beschikt over veel lengte in de ploeg en had dan ook weinig moeite om de makkelijk te verde digen voorzetten vanaf het midden veld weg te werken. Tien minuten voor rust kwamen de gastheren zelfs op een comfor tabele 2-0 voorsprong. DWSM had hiervoor wel de hulp nodig van 'moeder natuur'. Door een onver wachte windvlaag viel de bal, die een makkelijke prooi leek te wor den voor Harry Oussoren, precies tussen de Leusdense voorstopper en de spits van DWSM. De Maars sense aanvaller kapte zich goed vrij van de laatste Leusdense ver dediger en schoot de tweede tref fer achter de kansloze Hans van Bekkum. GEPLAAGD Het toch al geplaagde Roda keek dus bij het ingaan van de rust tegen een bijna onmogelijke achterstand van 2-0 aan Na de hervatting het trainer/coach Ruud Maas zijn ge vaarlijke aanvaller Ruud Stoelhorst dan toch opdraven. De geslepen spits kwam m de ploeg voor mid denvelder Henk Weishaubt zodat Roda aan de tweede helft begon met drie voorwaartsen, in plaats van twee zoals voor de pauze. Na vijf minuten spelen in de tweede helft gaf Ruud Stoelhorst al blijk van zijn aanwezigheid door een knap pe voorzet goed m te koppen maar de paal stond een Leusdense te gentreffer in de v.*eg. Roda ontketende vanaf de aftrap direct een offensief en dat hield liefst 45 minuten stand. DWSM kon in de hele tweede helft niets anders meer dan de ballen op goed geluk naar voren schieten en hopen op een snelle counter. De Leusdense aanvalsgolven waren echter met van een dergehjk kaliber dat de DWSM vesting meerdere keren op instorten stond. Als de bal van Ruud Stoelhorst na vijf mmuten niet op de paal, maar m het doel was beland dan hadden er waarschijn lijk nog mogelijkeden gelegen voor de Leusdenaren. Nu de zo gewenste tegentreffer alsmaar uit bleef werkte ook de tijd nog eens in het nadeel van Roda. De aanval len werden steeds volgens een ste- reotyp patroon uitgevoerd en DWSM en kreeg na zo'n 20 mmuten spelen weer een kans en had ook meteen succes. De bal viel op een ongelukkige wijze in het Leusden se strafschopgebied en keeper Hans van Bekkum hep naar de bal te grabbelen toen een graspol voor een merkwaardige curve zorgde. De DWSM aanvaller had toen geen problemen om zijn team in veilige haven te loodsen; 3-0. In het laatste kwartier waagde Ruud Maas nog een alles of niets poging door voorstopper Harry Oussoren te wisselen voor een vierde aanvaller. Hans Vrijhoef kon echter ook geen potten breken in de Leusdense aanval. Een rustig op de counter blijven loerend DWSM kwam met of nauwelijks meer in moeilijkheden. De 3-0 overwinning voor de gast heren is zonder meer geflatteerd te noemen, maar op de overwinning van de ploeg uit Maarssen valt niets af te dmgen. Eenvoudig omdat DWSM beter gebruik maakte van de mogehjkheden. Bovendien speelde de ploeg in de meeste ge vallen veel directer, zodat het na deel van een slecht veld minder nadrukkelijk tot uitdrukking kwam. Roda-trainer Ruud Maas ac cepteerde de nederlaag van zijn formatie nogal gelaten: 'Ik kan mijn ploeg mets verwijten want ieder een heeft zich voor de volle 100% mgezet. Een aantal kleine factoren bepaalden uiteindelijk deze wed strijd. Hierbij doel ik op het ontbre ken van dne basisspelers en de dubieuze rol van de scheidsrechter bij het tot stand komen van de eer ste tegentreffer. Na de 1-0 bleven wij eigenlijk de hele wedstrijd achter de feiten aanlopen. Een overdosis pech en een slecht veld spraken m dat geval ook al met m ons voordeel.' Voor Roda-zondag is er ondanks de nederlaag nog mets verloren want de concurrentie laat ook te pas en te onpas punten liggen zo dat de spanning m de eerste klasse B voorlopig gehandhaafd bhjft. Opstelling Roda'46: Hans van Bekkum, Meindert Vlugt, Harry Oussoren, Sander Ver- suu, Bob Schoordijk, Dirk van 't Klooster, Henk Weis haubt, Remco Bosman, Peter Knijf, John Jansen, Frans van den Berg. LEUSDEN - Het afgelopen weekeinde bracht voor de plaatse lijke voetbalverenigingen wisselende successen. Roda-zater- dag was vrij en zag de positie op de ranglijst niet worden aan getast. Achterveld pakte weer een punt en heeft de aansluiting met de middenmoot gevonden. Roda-zondag kreeg in Maars sen met 3-0 klop van DWSM en zag de tweede plaats omgezet worden in een gedeelde vierde plaats. In de hoofdklasse van het zater- dagafdelingsvoetbal werden slechts dne wedstnjden ge speeld. Lijstaanvoerder Lopik maakte op eigen veld tegen rode lantaarndrager Veluwse Boys geen fout; 3-1. Het gepromo veerde Lopik is tot nu toe de abso lute verrassing in de hoofdklasse. Het Utrechtse VVJ kwam niet in actie omdat het veld van Bloemen- kwartier onbespeelbaar was en heeft nu de tweede plaats in han den, met een punt achterstand op Lopik WJ is virtueel leider omdat de ploeg uit Utrecht een wedstrijd minder heeft gespeeld. Ook de wedstrijd Veensche Boys - WZ '49 kon door de slechte ge steldheid van het veld geen door gang vinden. De door blessures en schorsingen geteisterde ploeg van Veensche Boys was het meest gelukkig met deze afgelasting. Sova '54 ging op eigen terrein on deruit tegen SWU (2-3). Beide ploegen delen nu de zevende plaats met zeven punten uit negen wedstnjden. In Maartensdijk nes telde SVM Boys zich door middel van een ruime 4-1 overwinning op Velox in de middenmoot. Roda-za- terdag was dus vnj en zag door de afgelasting van de wedstrijd Bloe- menkwartier - WJ de positie met veranderd worden. De ploeg van Steven van Meerveld blijft dus nog volop in de strijd voor een toppo sitie in de hoofdklasse. Uitslagen hoofdklasse (zaterdag) Veensche Boys - WZ '49 afgelast Bloemenkwaiuer - WJ afgelast Lopik - Veluwse Boys 3-1 Sova '54 - SWU 2-3 SVM Boys - Velox 4-1 Roda '46 was vrij Stand hoofdklasse 1 Lopik 9-14 2 WJ 8-13 3 Veensche Boys 8-11 4. Bloemenkwartier 8-10 5 Roda '46 8-10 6 SVM Boys 9- 8 7 SWU 9- 7 8 Sova '54 9- 7 9 Velox 9- 6 10. WZ '49 8- 5 11. Veluwse Boys 9- 3 SPEELDAG De zondagafdeling van Roda '46 heeft op de negende speeldag van de competitie in de eerste klasse B afstand moeten doen van de tweede plaats. De ploeg van Ruud Maas werd in Maarssen met 3-0 geklopt door DWSM. De Leus denaren delen nu de vierde plaats met Patna en DWSM. De achter stand op koploper SV Zeist is in middels wel opgelopen tot vier punten. De Zeistenaren maakten in en tegen Schalkwijk geen fout: ACHTERVELD- Na negen wedstrijden lijkt Achterveld de in zinking, die de ploeg de eerste zes wedstrijden van dit seizoen in zijn greep hield, definitief te hebben bezworen. In Blaricum diende het herstel van de Achtervelders zich al aan heeft via De Meern tegen Veensche Boys een vervolg gekregen. De ploeg van Cor Hoogland speelde niet zo sterk als tegen De Meern, maar sleepte toch een verdiend gelijkspel uit het vuur. De 1-1 uitslag was een terechte afspiegeling van de binnen het veld heersende krachtsverhoudingen. Zonder de geblesseerde Corno Kok maar met diens plaatsvervan ger Henk Voorburg op het midden veld zag Achterveld hoe tegenstan der Veensche Boys er in het begin geen gras over liet groeien. De gasten uit Nijkerkerveen kenden een sterk openingsoffensief. Het eerste wapenfeit van de Veenders deed zich voor mt een vrije trap. Net buiten de zestien meter werd de bal snoeihard op het doel van Gerard van de Bedem afgevuurd, maar de Achterveldse sluitpost was op zijn hoede en ranselde het leer uit de rechterbenedenhoek. De volgende goede mogelijk heid was ook van Veensche make lei. De kleine maar zeer handige linkermiddenvelder van de bezoe kers liep langs Johan van de Hen gel en Klaas van de Heuvel alsof het poppen waren, maar zijn inzet werd ongedaan gemaakt door de goed zijn goal verkleinende kee per Gerard van de Bedem Achter veld kwam langzaam maar zeker onder het dreigende juk van Veen sche Boys vandaan en zocht als het mogelijk was de tegenaanval. Geen van beide partijen had nu meer een overwicht zodat de ope ningstreffer toch vnj onverwacht uit de lucht kwam vallen. Na 20 minuten spelen kwamen de Ach tervelders op voorsprong. Het doelpunt van Fred van de Pol kwam voort uit een aanval uit het spreekwoordelijke boekje, Henk Voorburg onderschepte op eigen helft een aanval van Veensche Boys en zette met een diepe bal Gerard van de Bremer aan het werk. De naar rechts uitgeweken linkerspits speelde zich knap vnj en leverde een perfecte voorzet af die weg draaide van het doel. Fred van de Pol zag met behulp van een Veen sche verdediger het leer tegen het net tot stilstand komen. De 1-0 voorsprong was voor de Achter velders een bruikbare steun in de rug. MESSCHERP Veensche Boys liet zich na de achterstand met terug dringen en zocht volop de aanval. Via een aantal messcherpe aanvallen over de vleugels en door het hart van de Achterveldse verdediging werd er verbeten jacht gemaakt op de ge lijkmaker Ondanks de gevaarlijk ogende aanvallen bleven de Veen ders het antwoord vooralsnog schuldig. Het aanvallende spel van beide teams maakte de wedstrijd voor het talrijk aanwezige publiek een meer dan boeiend schouw spel. Het spelpeil mocht dan niet hoog zijn, de spanning en de inzet maakten het gemis aan kwaliteit meer dan goed. Na een afgeslagen aanval kreeg Peter Middelaar voor de pauze nog een goede mogelijk heid om de voorsprong te verdub belen. De centrumspits kwam ech ter in een moeilijke hoek terecht en zodoende kon de doelverdediger van Veensche Boys redding bren gen. Het aanvallende spel bleef in de eerste helft voor beide doelen ge vaar opleveren De Achterveldse verdedigers, onder leiding van aanvoerder Klaas van de Heuvel, moesten een sene comers wegge ven om naderend onheil te voorko men. Aan de andere kant waren Harry van Dalen en Peter Midde laar dicht bij een treffer Peter Mid delaar zag zijn halve omhaal over gaan en Harry van Dalen zag zijn vnje doortocht naar het vijandige doel belemmmerd worden door een Veensche verdediger die zijn ploeg ten koste van een hoekschop op de been hield. De rust werd dan ook bereikt met een 1-0 voor sprong voor de brigade van Cor Hoogland. Een gelijke stand had echter de verhoudingen op dat mo ment beter weergegeven. KALIBER Achterveld liet daarentegen op slag van rust een unieke mogelijk heid liggen om de stand te verdub belen. Een goede voorzet van mid denvelder Fred van de Pol werd doorgekopt door centrumspits Pe ter Middelaar. De bal kwam pre cies voor de voeten van de geheel vrij staande Henk Voorburg. De middenvelder van Achterveld had moeten scoren, maar liet dat na door de bal hoog over te schieten. De tweede helft was duidelijk van een mmder kaliber dan eerste speelpenode. Veensche Boys, dat in de wetenschap verkeerde dat de ploeg met 1-0 achterstond, moest voor de aanval kiezen. Met erg veel overtuiging en raffinement ging dit echter niet gepaard. Achterveld kwam dan ook nauwelijks m se rieuze problemen. Het optisch overwicht van de Veenders werd dus voorlopig nog niet in doelpun ten uitgedrukt. Na 20 minuten spe len werd Peter Middelaar door scheidsrechter De Groot op de bon geslingerd. De met veel inzet spe lende stormram van de Achtervel ders zag het herhaaldelijk maken van overtredingen dus worden 'beloond' met een boekmg. Trai ner/coach Cor Hoogland nam een paar minuten later zijn pupil tegen zichzelf in bescherming door hem te wisselen voor Corno Kok. Na een half uur spelen m de tweede helft had Robbie de Vette de beslissing op zijn schoen. Fred van de Pol stuurde met een diepe bal het Achterveldse 'loopwonder' de ruimte m en kwam alleen voor de keeper. De Veensche doelver- Alle hens aan dek voor de verdedigers van Veensche Boys. dediger wist met behulp van een verdediger zijn doel voor een tweede doorboring te behoeden. In het laatste kwartier van de wed strijd ontwikkelde Veensche Boys met de moed der wanhoop een laatste offensief. Achterveld wilde koste wat kost de voorsprong in tact houden en dat ging nogal eens ten koste van een overtreding van Achterveldse zijde. Mede door deze overtredingen en een aantal zeer discutabele beslissingen van de scheidsrechter ging de wed stnjd m de slotfase een irritante penode tegemoet. Gelukkig bleef het allemaal binnen de perken zo dat beide teams met elf spelers het veld konden verlaten. Veensche Boys dat m de laatste minuten werkelijk alles uit de kast haalde om de gelijkmaker te forceren werd drie minuten voor tijd dan toch beloond. De gasten kregen een vrije trap toegekend net buiten het zestien metergebied. Een paar tellen later lag de bal, die met geheel onhoud baar leek, achter de vertwijfeld graaiende Gerard van de Bedem. Deze 1-1 werd ook de eindstand en met die mtslag werden de onder linge verhoudingen vrij nauwkeu rig weergegeven. Achterveld zag dan wel een overwinning in het zicht van de haven in rook op gaan maar had met twee punten teveel van het goede gekregen. De gebo den mogehjkheden werden op kin derlijk eenvoudige wijze om zeep geholpen en de handelingssnel- heid lag bij de meeste spelers te laag om het maximale rendement uit de ontmoeting met Veensche Boys te halen. De Veenders ver dienden een gelijkspel omdat de ploeg bleef aanvallen en het ook de minst zenuwachtige ploeg was die m deze streekderby op het veld stond. Achterveld is door dit gelij ke spel verlost van de laatste plaats op de ranglijst en heeft nu alle mo gehjkheden om zich definitief in de middenmoot van de eerste klasse A van het zondagafdehngsvoetbal te nestelen. Opstelling Achterveld: Ge rard van de Bedem, Klaas van de Heuvel, Herman Burgstede, Johan van de Hengel, Hans Kooy, Fred van de Pol, Henk Voorburg, Robbie de Vette, Gerard van de Bremer, Peter Middelaar (Corno Kok), Harry van Da len. Hans Kooy schiet uit zijn slof LEUSDEN - Het winterseizoen 1988-'89 is begonnen met de eerste serie bridgedrives. De uitslagen m groep A waren als volgt. 1 mw Srrunk - hr. Knuseman 286% 2. hm. v.d. Gun - Niezen 276 3. hrn. Pollack - de Jonge 270 4 hm Bloemendal-Schaap 267 5. echtpaar Gout 255 6 mw. Kruiseman - hr. Smink 251 7 mw de Jong-hr. Koster 247 8. mw. Verhey - hr. Bakker 240 9. hm. Engelkens - ten Raa 239 10. echtpaar Schutrups 238 11. echtpaar vSchaick 219 12. dms. v. Leur - Donkers 200 De nummers 10, 11 en 12 degra deren naar groep B. Groep B 1echtpaar Lablans 268% 2. echtpaar Elsackers 267 3. hm. Hermse - Leenders 263 4. dms. Stokvis -Fliek 262 5 mw Papst - hr. v. Deventer 256 6. hm. Papst - v.d. Poll 253 7 echtpaar Luyendijk 252 8 hrn Sweep-Dijkgraaf 251 9. dms. Bloemendal - Schaap 244 10. echtpaar de Jong 241 11 dms v.d. Hoogen - Schokking 235 12. dms. Janmaat-Schoonderbeek 228 13. echtpaar Goedvolk 226 14 dms. v.d. Brink-Dekker 224 De nummers 1, 2 en 3 promove ren naar groep A; 12. 13 en 14 de graderen naar groep C. Groep C 1. mw. deRooije-hr Bennink 272% 2. echtpaar Tiggelman 268 3. echtpaar Vos 261 4hm. Bruyne de Bruin - Hofland 258 5. mw. v Rooyen-hr. v.d. Hoogen 258 6. echtpaar v. Rooyen 249 7 dms. Blasé - Schoonderbeek 246 8. dms Stet - Reymen 235 9. echtpaar Redeman 232 10 mw. Thomann - hr. Verhey 232 11echtpaar Vrolijk 230 12.mw Kooi-hr Mulder 223 13 echtpaar Boermans 210 De nummers 1, 2 en 3 promove ren naar groep B. LEUSDEN - Na de lastige uitwedstrijd van vorige week, die helaas verloren werd, heeft het herenteam van de Haaien in een goed gespeelde wedstrijd deze keer de winst naar zich toegetrokken. Onder leiding van coach Helma Scholten werden de Duinkikkers verslagen met 8-2. In de eerste periode die eindig de met een 2-1 stand werd ge scoord door André v. Harten en Harry Abbing uit een aanval met een man meer. In de tweede periode hielden de ploegen elkaar nog goed in even wicht. Met een afstandschot be paalde Reinald Bakker de stand op 3-1. De derde periode was duide lijk voor de Haaien: eindstand 7-1 met doelpunten van Reinald Bak ker, Gerco Renkers, Jan Groen en opnieuw Gerco Renkers, die na het missen van een strafworp revanche nam. In de laatste periode scoorden de Duinkikkers uit een strafworp nog 7-2, hiaar uiteindelijk haalt op nieuw Reinald Bakker met een achterwaarts schot de eindstand op 8-2. De volgende thuiswedstrijd is op 3 december om 17.50 uur. 0-1. Odin en WZA zijn nu de recte achtervolgers. Odin sl op eigen veld Odijk om de orei 1) en WZA behaalde in Utrt tegen hekkesluiter SC Domj het maximale resultaat (1-2). achterstand van de nummers h op de koploper bedraagt punten. Slechts lijstaanvoerdei Zeist en hekkesluiter SC Domj zijn licht afgescheiden van de nge ploegen. HDS '84 liet de gelijkheid liggen om in de sub te belanden. De ploeg uit Leen verloor op eigen veld van Utrechtse Sterrenwijk (1-3). Patna uit Zeist kwam in eigen 1 niet verder dan 1-1 tegen Spon '70. De spanning blijft in alle gi dingen van de eerste klasse volop aanwezig en over een d rutieve rolverdeling valt voorlo niets concreets te melden. Uitslagen eerste klasse B (zondag) HDS '84 - Sterrenwijk SC Domstad - WZA Patna - Sporting '70 DWSM - Roda '46 Schalkwijk - SV Zeist Odin - Odijk Stand eerste klasse B 1 SV Zeist 2. Odin 3 WZA 4. Roda '46 5. Patna 6 DWSM S 7. Sporting '70 8. Sterrenwijk 9. HDS '84 10. Schalkwijk j 11 Odijk 12. SC Domstad GELIJKSPEL Achterveld heeft na negen vf| strijddagen de laatste plaats ui stand van de eerste klasse A oij gedragen aan het Hilversi EMM. De Achtervelders kw; op het eigen vertrouwde stensportpark een gelijkspel een met Veensche Boys. De pl van trainer/coach Cor Hoog!» heeft nu vijf punten en de aam ting met de ploegen in de denmoot is een feit geword Koploper BFC zag de voorspri van drie punten slinken tot h want de Bussummers kwamen Bilthoven met verder dan 1-1 gen FAK. De naaste belagers BFC haalden wel de volle buill nen. De Meem won op eigen van Stator (4-2) en Olympia pakte de twee punten in de de met EMM (0-3). Unitas blijft d de 1-2 overwinning bij Zuiden vogels ook nog in de race t een ereplaats. De Zebra's en I '31 kwamen tot een 1-1 gelijks en zijn terug te vinden in mid moot. Het Hilversumse EMM de rijen m de eerste klasse A vier punten. Achterveld heeft komende weken nog volop mo lijkheden om zich definitief ui middenmoot te nestelen want tor, Zuiderzeevogels en BW hebben slechts twee punten dan de bewoners van het stenssportpark. Uitslagen eerste klasse A (zondag) Achterveld - Veensche Boys De Meem - Stator BW '31 - De Zebra's FAK-BFC EMM - Olympia '2S Zuiderzeevogels - Urutas '48 Stand eerste klasse A 1. BFC 2. De Meem 3 Olympia '25 4. Unitas '48 5 De Zebra's 6. Veensche Boys 7. FAK 8 Zuiderzeevogels 9 Stator 10. BW '31 11 Achterveld 12 EMM LEUSDEN - Zaterdag werd de jaarlijkse voorronde irum kamp gehouden in Nijkerk. D een gymnastiekwedstnjd voo: creanten van 7 t/m 11 jaar Inn was met zeven teams aanw waarvan vier voor de dneka Deze teams deden verplichte feningen op drie onderdeks weten brug ongelijk, lange mi balk. Al kwamen zij niet in d nale het was toch gezellig Aan de vierkamp met ook dek sprong namen twee teams var pala deel. Deze teams wistent beide te plaatsen voor de fin evenals de jongensploeg var pala die ook op drie onderdi uitkwam. Al met al toch een t> lijk succes. Drie van de ploegen komen uit in de fir die op 28 januan in Nieuwe wordt gehouden. Aan de onderlinge schiet* strijd van de damesschietc werd door 10 leden deelg* men. Uit de uitslag bleek dat dames elkaar deze avond niet toegaven. Eerste werd Iny met 86 punten. De overige uit gen waren: 2. Anneke Oudshoom 2. Nel Tijmensen 2. Ria Vos 2. Mien v.d. Burgwal 2. Liesbeth Suermondt 7. Jeannet Vos 7. Alice Arlar 9. Bep Smal 10. Wil vam Gelder S

Leusder Krant | 1988 | | pagina 8