Antilopen opent zaalseizoen net gelijkspel bij Fiducia eusden houdt koploper op een gelijkspel Achterveld bindt FAK aan zegekar Feest bij TTCL korfballers maken achterstand na de pauze ongedaan $ames geven voorsprong uit handen Opmerkelijke come-back SVA Info-avond schaatsen Roda'46 Achterveld LHV Antilopen MHC Leusden Sport do afi IUSDEN- De openingswedstrijd van het zaalkorfbalseizoen 16 eft voor Antilopen niet helemaal opgeleverd waar de ploeg toi gerekend had. Na een aantal interne reorganisaties leek de di jeg in staat om in Vleuten/De Meem met een overwinning cte n het seizoen te beginnen. Fiducia gooide echter roet in het tn van de Leusdenaren. De thuisploeg bleek beslist niet de ndere: 12-12. tonlopen heeft een aantal tur- ente weken achter de rug. Een ir weken voor aanvang van de Icompetitie kwam de ploeg bij aar voor een evaluatiegesprek, tegenvallende prestaties op het d moesten via een gesprek lei- tot een ommekeer voor het lseizoen. In dat gesprek kwam ir voren dat de ploeg liever niet er wilde werken onder leiding Herman Bruins. Herman Bruins samen met Fred Ferrageau antwoordelijk voor voor het hiusche gedeelte. De spelers- ep liet weten zich niet te kunnen den in de ideeën van Bruins. 'i de oefenstof van de trainer het vensen over en dat zou een ver- nng zijn voor het ongemotiveer- gedrag van veel spelers en elsters. In onderling overleg is n besloten om Bruins van zijn en te ontheffen en de technische ling volledig in handen van Fred rageau te geven. De Amster- tise, in Leusden woonachtige enmeester heeft echter al te len gegeven slecht tot het ein- van dit seizoen de technische ant'woordelijkheid te willen dra- l Drukke werkzaamheden lig- aan die beslissing ten grond- competitie bleek het vertrouwen m de ploeg met de week te groeien. Er werd zeer goed gespeeld en wat belangrijker was, de bezieling kwam stukje bij beetje weer terug in het Leusdense kamp. AANVOERDERSCHAP Voor de wedstrijd tegen Fiducia si de voorbereiding op de zaai- Eddie Hendnks .treffers... had trainer/coach Fred Ferrageau zijn formatie op scherp staan. De Leusdense oefenmeester had in tern een nogal ingrijpende veran dering toegepast, door Jan Costa het aanvoerderschap te ontnemen. Over het hoe en waarom van deze maatregel zei de trainer van Antilo pen het volgende: 'Jan speelde de laatste maanden minder dan wij van hem gewend zijn. Ik vond dat zijn prestaties leden onder zijn aan voerderschap, omdat hij zich te veel met de randverschijnselen, die een taak als aanvoerder met zich meebrengt, bezighield'. Mar- gret Versteeg nam de aanvoer dersband over. De Leusdenaren werden voor de wedstnjd tegen Fiducia gecon fronteerd met het wegvallen van Martijn Verwoert. In de voorberei ding was er veel op zijn meespelen geoefend omdat Martijn Verwoert de plaats in de eerste wedstrijd van dit zaalseizoen moest overnemen van Frans ter Maten, die al geruime tijd van te voren wist dat hij de openingswedstrijd wegens werk zaamheden moest missen. Het wegvallen van Martijn Verwoert betekende een fikse streep door de rekening van de Leusdenaren. John van Vulpen nam vervolgens de opengevallen plaats in. Trainer/coach Ferrageau stuur de het volgende team het veld in voor de ontmoeting met Fiducia: Jeanette Jekel, Esther Versteeg, Nancy Lahey, Margret Versteeg, Jan Costa, Eddy Hendnks, John van Vulpen en Jack den Heyer. VOORSPRONG Antilopen kwam op een 0-1 voor sprong door een doelpunt van Es ther Versteeg. Dit was één van de weinige keren dat Antilopen van een voordelige stand kon genieten. In het grootste gedeelte van de wedstrijd liepen de Leusdenaren nun of meer achter de feiten aan. Tot 4-4, waarbij Margret Versteeg, Nancy Lahey en Jack den Heyer voor de Leusdense doelpunten zorgden, ging de stnjd gelijk op. Fiducia wist echter voor de pauze plotseling uit te lopen naar 7-4. Net voor het ingaan van de pauze bracht Eddy Hendnks uit een straf- worp het verschil weer op twee punten. Na de hervatting trok Antilopen de stand al vrij vlot weer recht. Jan Costa schoot uit een strafworp en met een afstandschot de gelijkma ker op het scorebord. Fiducia kwam weer aan de leiding, maar Jeanette Jekel en andermaal Jan Costa brachten de stand weer in het voordeel van de Leusdense ploeg. De wedstrijd kende m deze fase een spannend verloop want beide ploegen scoorden nog een keer zodat de stand op 9-10 kwam te staan. Met nog een kwartier te spelen ging Fiducia weer aan de leiding: 11-10. John van Vulpen scoorde een belangrijke treffer door voor 11-11 te zorgen. Acht minuten voor tijd kwam Antilopen zelfs weer op voorsprong, door een benutte strafworp van Eddy Hen dnks. Trainer Ferrageau liet zijn Margret Versteeg...nieuwe- aan voerder... formatie op de aanval spelen en weigerde om het spel te laten 'be vriezen'. Hij gokte en verloor. In de slotfase kwam Fiducia nog langszij en dat was gezien de binnen het veld heersende verhoudingen te recht. Ferrageau keek met gemengde gevoelens terug op de wedstrijd tegen Fiducia. 'Voor de wedstnjd had ik absoluut niet getekend voor deze uitslag, maar gezien het wed strijdbeeld en het moeten omgooi en van het team door de plotselinge afzegging van Martijn (Verwoert) ben ik tevreden met een punt. Als I ik deze wedstrijd vergelijk met ons optreden van vorige week in de! vnendschappelijke wedstnjd te- j gen Archipel moet ik zeggen dat we nu een stuk minder hebben ge-1 presteerd. De taken werden niet altijd naar behoren uitgevoerd en er werden bij tijd en wijle gewoon domme fouten gemaald. De ko mende wedstrijden zie ik met ver trouwen tegemoet want ik denk dat het zelfvertrouwen van de spelers met de week zal groeien nu alles intern op orde is gesteld. Het punt wat we hebben behaald is dan ook in zekere zm een meevaller. Een punt pakken in een uitwedstrijd is vnjwel nooit een slecht begin'. Cl XUSDEN - De heren van de hockeyclub Leusden hebben de a ste helft van het veldseizoen besloten met een 0-0 gelijkspel li en koploper Ares. Ondanks het behaalde punt was trainer ii b Weers niet tevreden want Leusden speelde haar slechtste d dstrijd van het seizoen. De heren gaan de winterstop in met i minuten en nemen de zesde plaats op de stand van de iglijst in. eusden kwam in de wedstnjd en lijstaanvoerder geen mo- nt uit de verf. Het leek of de matie van Rob Weers aan een vroegde winterslaap was be nen. De matheid straalde van ploeg af. Dat de Leusdenaren lanks het zwakke spel toch ge rende het overgrote deel van de dstnjd een overwicht hadden s te danken aan de laffe houdmg tegenstander Ares. De Apel- Dmse lijstaanvoerder kon in isden geen moment imponeren, is dan ook volstrekt onduidelijk arom deze ploeg zo hoog op de glijst is terug te vinden. Ares perkte zich tot verdedigen en eg de ballen zo gauw mogelijk de eigen verdediging richting helft van Leusden. Via deze elwijze probeerden de Apel- imers een succesvolle counter plaatsen om zodoende alsnog de twee punten van het veld te tuten stappen. Doelman Gert-Jan van de Groep hield echter de Leusdenaren op de been door een aantal fraaie reddin gen te verrichten. Voor de pauze kregen de Leusdenaren wel een paar kansen om op voorsprong te komen. Robert Kreikamp liet een goede mogelijkheid onbenut en de beste mogelijkheid om te scoren kreeg Joep Rosenboom. Na twintig minuten spelen werd een inzet van Ralph Kemps met de voeten door een Ares verdediger van de lijn gehaald en dat leverde een strafbal op voor de Leusdense formatie. Joep Rosenboom zag geen kans om dit presentje te verzilveren want zijn te zachte inzet werd door de Ares keeper gepareerd. STOOTKRACHT In de tweede helft bleef Leusden het vijandige doel zoeken maar in de Leusdense aanval ontbreekt het de laatste wedstrijden aan stoot kracht en schotvaardigheid. Ares bleek ook in de tweede speelpe riode volharden m het saaie coun terspelletje. De gasten kwamen bij tijd en wijle gevaarlijk dicht in de buurt van het door Gert-Jan van de Groep verdedigde doel van de Leusdenaren. Leusden had in de tweede helft de wedstnjd moeten en kunnen beslissen toen Robert- Jan Willemsen een unieke moge lijkheid kreeg voorgeschoteld. Voor een leeg doel was het voor de Leusdense verdediger een te grote opgave om de bal tussen de palen te schieten. De stand bleef dus tot het einde 0-0 en daar verdienden beide par tijen een punt mee. Gezien het spel- beeld had geen van beide ploegen een punt verdiend. Leusden was te onmachtig om indruk te kunnen maken en Ares kon als lijstaan voerder helemaal geen moment imponeren zodat beide ploegen met dat ene punt nog rijkelijk wer den bedeeld. De hockeycompetitie ligt nu stil tot 5 maart en dat biedt de Leusde naren volop de gelegenheid om een oplossing te vinden voor de improductiviteit waar de brigade van Rob Weers mee heeft te kam pen. In de laatste drie wedstrijden slaagden de Leusdenaren er na melijk met in om ook maar één keer het vijandige doel te vinden. Een traditioneel na de winterstop sterker spelend Leusden zal voor de huidige schotloosheid in de winterstop een oplossing moeten vinden, omdat anders het restant van de competitie waarschijnlijk als een formaliteit kan worden be schouwd. Domineren Het zit de dames van Leusden tot dusver djt seizoen met mee. In de wedstrijd tegen Maarn domi neerde het team van Henne de Kruyk in de eerste twintig minu ten, maar toen daarna aanvoerster Iris Herder met een ernstige bles sure uitviel stortte de ploeg als een kaartenhuis ineen en ging met alleen een verdiende 1-0 voor sprong, maar uiteindelijk ook de wedstnjd verloren (1-2). Aanvoerster Iris Herder is met haar vijfjarige routine als eerste elftalspeelster de spil, waarom het team draait. De ontmoeting tegen Maani begon veelbelovend, reeds na tien minuten zorgde Nienke Timmer met een doelpunt uit een strafcomer voor een 1-0 voorsprong De ploeg bleef Rob Weers .winterslaap. daarna domineren tot Iris Herder in de twintigste minuut met een knieblessure moest uitvallen. Een onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat sprake was van een fractuur aan het onderbeen, hetgeen zes weken gips betekent. Deze tegenslag is het team van Leusden met te boven gekomen. Kort voor rust scoorde Maarn ge lijk. De tweede helft gaf een rom melig spelbeeld te zien met chao tische situaties aan beide zijden. Vijf minuten voor het einde viel het beslissende tegendoelpunt en daarmee was de zoveelste neder laag van de Leusdense dames een feit. Voor de winterstop staat nog één wedstrijd op het programma en wel thuis tegen Kameleon. Daarna begint de zaalcompetitie. Op 5 maart pas keren de dames op het veld terug, naar men hoopt met een volledig herstelde aanvoer ster. i Jterdag ia 1 - Veensche Boys 1-2 ia2-WZ3 1-2 C2-Roda3 2-1 oy Boys 2-Roda 4 2-0 ia 5 - Veensche Boys 5 0-3 ia 6-Horst 7 2-2 ItfDAG ik 1 -Roda 1 0-0 C3-Roda2 6-1 im3-Roda3 2-1 ia4-Naarden3 1-0 iaS-WOG6 7-1 la 6 - Hoogland 9 0-2 Ik 8 - Roda 7 2-0 JÖGD ia Al - Candia'66 3-0 -aA2-SO Soest A2 1-9 svorde A2 - Roda A3 1-5 iaBl-DOSBl 2-1 -AB2-RodaB3 1-1 iaB4-SO Soest B3 10-0 'n/B3-RodaB5 3-2 &enburg C1 - Roda C1 3-1 iaC2-CJWCl 1-6 iaC3 - Hooglanderv. Cl 0-6 evelaken Cl - Roda C4 3-1 VCl-RodaC5 7-0 inoordDl - Roda Dl 5-2 iaD2 - IJsselmeerv. D2 3-5 KWAD1 -Roda D3 3-2 Roda D4 - IJsselmeerv. D3 5-2 Roda D5 - Hoevelaken Dl 2-7 RodaD6-EemdijkDl 4-1 Roda D7 - SO Soest D3 1-4 IJsselmeerv. D4 - Roda D8 1-2 Roda El-SpakenburgEl 4-0 Roda E3 - Roda E2 2-1 Roda E4 - Roda E5 3-0 Roda E6 - WZA E3 1-0 Roda E8 - Roda E7 1-0 SO Soest E3 - Roda E9 1-0 RodaFl-BaarnFl 1-0 KVVAF1 - Roda F2 0-5 Roda F3-Roda F2 1-2 BaamF2-RodaF4 4-3 Roda F5-SEC F2 2-2 WZA F4-Roda F6 2-0 Roda F7 - Hoevelaken F4 0-1 CJW F4 - Roda F8 0-16 SO Soest D2 - Achterveld D1 1-2 Achterveld E2 - Eemdijk E1 4-2 Achterveld E1 - Limvio E1 1-2 Achterveld F1 - CJW F3 2-1 Dames jun. Zeewolde - Achterveld 2-2 JUNIOREN Tempo J1 - Antilopen J1 AntilopenJ2-TZJl ODIK J3 - Antilopen J3 8-6 3-20 4-1 ASPIRANTEN SENIOREN Dames LHV 1 - Celeritas 2 LHV 2 - HMS/Achilles 4 Heren LHV 1 - Amersfoort 2 LHV2-BSV4 21-10 6-9 13-10 22-12 Atlantis A1 - Antilopen A1 2-5 Amersfoort A2 - Antilopen A2 5-1 Antilopen B1 - SVMM B1 7-1 Antilopen B2 - Unitas B2 6-0 Antilopen Cl-MI A Cl 1-4 Antilopen Dl-MIA Dl 8-0 DindoaD2-Antilopen D2 1-5 PUPILLEN JEUGD SENIOREN FAK - Achterveld 0-4 Hoogl.veen 2 - Achterveld 2 0-2 Achterveld 3 - Odi'58 2 2-6 Achterveld 4 - Soesterberg 2 0-2 Achterveld 5-APWC 6 9-1 Achterveld 6 - KWA 6 15-0 Dames Achterveld - Vreeswijk 2 1-3 Damesjunioren LHV 1 - Seyst 1 Herenjunioren LHV 1 - DSO 1 8-5 12-21 SENIOREN JEUGD WZA A2-Achterveld Al 2-1 SO Soest B2-Achterveld BI 2-2 Achterveld C1 - SO Soest C2 0-3 Fiducia 1 - Antilopen 1 12-12 KOAG 2 - Antilopen 2 12-11 DKOD 3 - Antilopen 3 13-9 Antilopen 4 - W oudenberg 2 5-10 Fiducia 3 - Antilopen 5 6-7 SKFPI-AntilopenPI 0-1 Antilopen P2-Victum PI 2-4 Antilopen R1-ODKR1 1-8 SENIOREN Dames Leusden I - Maarn I 1-2 Nieuwegein II - Leusden II 1-2 Be Fair IX - Leusden Hl 0-5 Baarn III - Leusden IV 3-1 Heren Leusden I - Ares I 0-0 Bennebroek II - Leusden II 0-0 Leusden IU-VSHCIV Leusden IV - Weesp IV Leusden V - Barneveld III Veteranen Huizen B - Leusden A Leusden B - Huizen C SCHCC-Leusden C JEUGD Jongens Leusden A1 - Kampong AI Laren A3 - Leusden A2 Leusden A3 - Laren A6 Leusden B1 - Laren B1 Loenen B1 - Leusden B2 Maarssen B2 - Leusden B3 Kampong C1 - Leusden C1 Leusden C2 - Maarn C1 Leusden C3 - Toever C2 Leusden D1 - S'weyde D1 Leusden D2 - Kampong D2 Houten D1 - Leusden D3 Meisjes Be Fair Al - Leusden Al Laren A2 - Leusden A2 Leusen A3 - H'kamp Al Laren B1 - Leusden B1 Leusden B2 - H'kamp B1 Leusden B3 - Nieuwegein B3 Gooische C1 - Leusden C1 Nieuwegein C1 - Leusden C2 Leusden C3 - Huizen C4 Leusden D1 - Laren D1 Gooische D3 - Leusden D2 Montfoort D2 - Leusden D3 Voordaan D3 - Leusden D4 ACHTERVELD- De voetballers van Achterveld hebben in Bilt- hoven een vervolg gegeven aan het succesvolle optreden van de laatste weken. De ploeg van trainer Cor Hoogland versloeg FAK met 0-4 en behaalde daarmee twee punten die het totaal van de laatste vier wedstrijden op zeven bracht. De Achtervel- ders hebben nu de aansluiting met de middenmoot en de sub top bewerkstelligd. Achterveld gmg met gemengde gevoelens naar Bilthoven toe, want de formatie van trainer Hoogland verkeerde in de wetenschap dat eerder dit seizoen op eigen terrein met 4-0 werd verloren van dit zelf de FAK. De goede prestaties van de laatste weken gaven daarente gen genoeg aanleiding om de wed strijd met vertrouwen tegemoet te zien. Achterveld moest het stellen zonder Hans Kooy die wegens werkzaamheden verstek moest la ten gaan. Corno Kok, die voorbe stemd was om de plaats als linker verdediger over te nemen, kon echter wegens een blessure met spelen. Henk Voorburg werd vanaf de linkermiddenveld positie terug- eschoven naar de verdediging Peter Ruitenbeek maakte na een maandenlange afwezigheid, we gens een ziekte, zijn rentree m de Achterveldse hoofdmacht Gerard van de Bremer werd door de terug komst van Peter Ruitenbeek op het middenveld geposteerd. In de beginfase wees niets er op dat Achterveld de wedstrijd met een ruime marge van vier doel punten zou beëindigen. FAK open de furieus en trok massaal richting het doel van Gerard van de Bedem. De Achterveldse doelman wierp zich in de eerste 25 minuten echter op als het grote struikelblok voor de Bilthovenaren. Met een paar prachtige reddingen hield hij zijn ploeg op het goede spoor. Achterveld zocht, zodra het kon, ook direct de aanval en dat resul teerde in de 25ste minuut m een doelpunt. Robbie de Vette nam een hoekschop die werd doorgekopt door Fred van de Pol. Gerard van de Bremer had daarna van dichtbij geen moeite om Achterveld op voorsprong te zetten. Gezien het beeld m de openingsfase was deze stand niet helemaal gerechtvaar digd. Vijf minuten na de openingstref fer kwamen de Achtervelders in een wel heel comfortabele positie. FAK speelde de bal in eigen gele deren nogal laconiek rond en dat gaf Peter Ruitenbeek de gelegen heid om een bal te onderscheppen. De linkerspits gaf met een gave passeerbewegmg blijk van zijn mo gelijkheden en liet de FAK keeper vertwijfeld achter. Peter Ruiten beek schoof de bal door naar cen trumspits Peter Middelaar, die met een miraculeus hakballetje de stand verdubbelde. Die stand werd voor de pauze niet meer gewijzigd, al was FAK tot twee maal toe dicht bij een tegentreffer. Keeper Ge rard van de Bedem wist door twee keer handelend op te treden zijn doel voor doorboring te behoeden. GELUISTERD Achterveld had goed geluisterd naar trainer Cor Hoogland, die zijn pupillen voor de wedstrijd waar schuwde voor het gevaar van het FAK-middenveld. In de eerste 25 minuten had het sterke Bilthovense middenrif ook het betere van het spel, maar na het openingsdoel punt legden de Achterveldse mid denvelders hun tegenstanders compleet aan banden. Na de hervatting was het voor de Achtervelders zaak om rustig te blijven en te wachten op de moge lijkheden, die door de offensieve speelwijze van FAK onherroepelijk zouden komen. De Bilthovenaren gingen na rust offensief van start. In de achterhoe de werd overgegaan op man tegen man verdediging zodat de kansen voor Achterveld op een succes volle counter stegen. Achterveld kwam bij- de stand van 0-2 goed weg, toen Gerard van de Bedem ver zijn doel uit kwam om een FAK aanval onschadelijk te maken. De goalie slaagde met helemaal in zijn opzet want de vijandige aanvaller wist met een prachtige omhaal nog bijna doel te treffen. De buitenkant van de paal bracht de Achtervel ders redding. FAK rook toch mo gelijkheden en trok nog feller rich ting het doel van de Achtervelders. Gerard van de Bedem bleef echter het grote struikelblok en verdedig de met verve zijn domein. Na weer een afgeslagen offensief, maakte Achterveld aan alle illusies van de gastheren een einde. Gerard van de Bremer bediende Robbie de Vette op maat en die controleerde de bail met zijn borst, waarna hij met een droge schuiver de stand naar 0-3 tilde. VERSLAGEN FAK was nu definitief verslagen. Gerard van de Bedem...uitblinker.. Peter Middelaar...score al bleef de thuisploeg proberen om de aansluiting te bewerkstelligen. Voorstopper Herman Burgstede schoot de Bilthovenaren nog bijna te hulp door een terugspeelbal langs keeper Gerard van de Be dem op de lat te schieten. Trainer Cor Hoogland had in middels zijn rechterverdediger Jo- han van de Hengel wegens omstan digheden moeten wisselen en bracht Henk Rijnsoever binnen de lijnen. Robbie de Vette had na zijn doel punt de smaak te pakken. In het strafschopgebied van FAK toonde de Achtervelder lef en haalde een paar technische hoogstandjes uit, die het aanwezige publiek deed watertanden. Toen er na het 'ge- goochel'een stiftballetje volgde kon een verdediger van FAK niets anders meer doen dan de bal met de hand uit het doel slaan. De goed leidende scheidsrechter Jansen kon zodoende niets anders doen dan de bal op de stip leggen. Voor Gerard van de Bremer was het toen een koud kunstje om Achtervelds vierde treffer aan te laten tekenen. Met een veilige 4-0 voorsprong haalde trainer/coach Cor Hoogland Peter Ruitenbeek naar de karit. Erik Hak kwam de laatste tien mi nuten de linksbuiten van de 'oranje hemden' vervangen- Achterveld speelde de wedstrijd verder zon der problemen uit en slaagde erin om in de achterhoede de 'nul' te handhaven. Voor Achterveld lijken er zonni ge perioden aan te breken. Na de rampzalige start is de ploeg inmid dels doorgedrongen tot de mid denmoot en heeft SVA nog slechts twee punten achterstand op het op de zesde plaats staande Stator. Dat Achterveld ook in de breedte in de lift zit, werd bewezen door het tweede elftal dat dit weekeinde wist te winnen van het veel sterker geachte Hooglanderveen. Opstelling Achterveld: Gerard van de Bedem, Klaas van de Heuvel, Her man Burgstede, Johan van de Hengel, Henk Voorburg, Fred van de Pol, Rob bie de Vette, Gerard van de Bremer, Harry van Dalen, Peter Middelaar, Peter Ruitenbe ïk. LEUSDEN - De tweede informatie avond van de SSD (Stimulering Sportdeelname) had als onder werp schaatsen. In de vergader ruimte van sportzaal Groenhouten waren twintig geïnteresseerden aanwezig. De heer Hop uit Amersfoort leidde het onderwerp in met een voorgelezen verhaal dat geschre ven was door een enthousiaste maar met goed voorbereide Elf- stedentocht-rijder. Daann kwam o.m. tot uitdrukking dat het on voorbereid rijden m geen enkele situatie een goede zaak is. Daarop werd uitgebreid stil gestaan bij de schaatstechniek. Theorie en prak tijk vulden elkaar goed aan. Uit een goed gevulde sporttas van behoorlijk formaat trok de spreker een aantal typen schaatsen waar mee hij het onderwerp materiaal inleidde. De toerschaats, de wed- strijdschaats en zelfs de Franz Krienblihlschaats werden voor het aandachtig luisterende publiek behandeld. De bezoekers vuur den tussen de bedrijven door vra gen af over de behandelde onder werpen. De avond werd besloten met een demonstratie schaatsenslijpen. Het slijpen lijkt een moeilijke klus, maar na de demonstratie was ie dereen ervan overtuigd dat - mits men beschikt over het juiste mate riaal - het zelf slijpen zeer goed uit voerbaar is. LEUSDEN - De feestavond van de tafeltennisvereniging TTCLdie afgelopen zaterdag ter gelegenheid van'het 25-jang bestaan van de club werd gehouden, is succesvol verlopen. Circa vijftig leden, ex-leden en genodigden zorgden voor een gezelhge drukte, waarbij er volop gelegenheid was voor het maken van een dansje, op de tonen van de Leusdense ambtenarenband Hammer Field. De avond werd gehouden in het eigen clubonderko men op het Burgemeester Bumingpark. Op de feestavond werden Piet van Bekkum en Thea Hagebeuk tot leden van verdienste benoemd.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 9