I legt voor Achterveld geen windeieren ;OS uitgebekerd itslagen Bowlingbond Goede prestaties van Haaienjeugd Antilopen verzuimt om de koploper af te slachten usdense scholieren agen voor zwemdiploma srzwakte brigade pakt volle buit Fraai vijfkampresultaat De Meervogels kruipt door oog van de naald Sport DENSDAG 8 FEBRUARI 1989 IRVELD - Het Carnavalsweekeinde heeft geheel tegen rachtingen in twee punten opgeleverd voor SV Achter- Ie verwachtingen in het 'Oranje' kamp waren voor aan- I van de wedstrijd tegen De Zebra's niet hoog gespannen, w cht overigens, want de equipe van Cor Hoogland trok i rfijk met liefst vijf invallers richting Hilversum. Carnavalsweekeinde hield liefst vijf basisspelers in haar «me vervangers maakten een voortreffelijke indruk wat [erde in een onverwacht sterk acterende Achterveldse tachine. I seizoen matig presteren- [erveld koesterde voor de tegen het Hüversumse geen enkele illusie om r met éen punt de terug- het Carnaval vierende invaarden. Dat het er zelfs jrden had zelfs de grootste niet durven voorspellen, uiteindelijke 1-3 overwin- |t overigens niets af te din- team van trainer Cor i blonk uit door een onge- ferk collectief. De vijf inval- ÏKoot, Gijs Hak. Peter Mid- geroen Voskuilen en Kees maakten een dermate leerde indruk dat de vijf thuis gebleven basisspelers: Peter Ruitenbeek, Enk Hak, Harry van Dalen, Corno Kok en Robbie de Vette geen moment werden ge mist. TACTISCHE ZET Trainer/coach Cor Hoogland moest behoorlijk schuiven binnen zijn formatie om een redelijk team op de been te brengen. Het inzet ten van Gijs Hak, een speler uit het zesde, bleek achteraf een uitste kend uitgepakte tactische zet. De ervaren libero werd als vrije verde diger opgesteld. Klaas van de Heu- CorHoogland...reden tot tevreden heid. vel, die normaliter deze positie be kleedt, schoof door naar het mid denveld. Op deze stek bleek de aanvoerder van de Achtervelders uitstekend tot zijn recht te komen. Ook Gijs Hak kweet zich uitstekend van zijn taak als laatste man. Het eerste doelpunt van de Achtervel ders kwam ook tot stand via dit centrale koppel. Een diepe bal van Gijs Hak, na ongeveer een kwartier spelen, werd door Klaas van de Heuvel opgepikt en doeltreffend afgewerkt:0-1De voorsprong van de Achtervelders illustreerde de krachtsverhoudingen binnen de lij nen niet optimaal, want De Zebra's hadden m de beginfase een klem overwicht weten te creëren. Het optisch overwicht van de gasthe ren werd vooralsnog met in doel punten uitgedrukt. In de twaalfde minuut kwam Achterveld, bij een stand van 0-0, goed weg toen de lat een openingstreffer voor De Ze bra's voorkwam. De gastheren ble ven ook na de achterstand druk uitoefenen op het door Gerard van de Bedem verdedigde doel van de Achtervelders. Het gevaar van de ploeg van Cor Hoogland kwam vooral uit de levensgevaarlijke te genaanvallen. De twee mans voor hoede van Achterveld, de stand 3- 3. Via 4-4, doelpunt van Eddy Hen driks, liep De Meervogels uit tot 6- 4. Het schotloze optreden van de eerste aanval van Antilopen speel de de ploeg van Fred Ferrageau parten. Frans ter Maten, Jan Costa, Esther Versteeg en Nancy Lahey hadden te veel kansen nodig om een treffer te produceren. De Meervogels profiteerde optimaal. De rust ging m met een 6-5 stand. De vijfde treffer van Antilopen kwam van Eddy Hendriks, die zo doende zijn derde doelpunt in de annalen liet bijschrijven. SLACHTBANK Direct na rust bracht Eddy Hen driks de stand in evenwicht: 6-6. De Meervogels profiteerde weer twee keer van de improductiviteit m het eerste aanvalsvak van Antilopen:8-6. Vanaf dit moment domineerde Antilopen het duel volledig. De achterstand van twee doelpunten werd in no-time omge bogen in een voorsprong. De for midabel op dreef zijnde Eddy Hen driks, Martijn Verwoert en Jan Costa brachten de stand op 8-9 in Leusdens voordeel. De Meervo gels was nu rijp voor de slacht bank. Een flinke afstraffing voor de aanstaande kampioen had zeker tot de mogelijkheden behoord. De ploeg uit Zoetermeer kwam echter weer op gelijke hoogte:9-9. Negen minuten voor tijd onderstreepte Eddy Hendriks zijn schutterskwa- liteiten door voor de zesde keer de mand van de tegenpartij te doorbo ren (9-10). De Leusdenaren geno ten slechts twee minuten van deze voorsprong. De Meervogels knok te na de gelijkmaker voor wat het ward was om minimaal een punt uit dit duel te halen. In de laatste zeven minuten werden de tellers van het scorebord met meer in beweging gezet. Vooral Antilopen kan zich dat aantrekken, want de Leusdena ren speelden haar tegenstander bij tijd en wijle compleet van het veld. Het omzetten van doelnjpe kansen m treffers zorgde in deze fase voor onoverkomelijke problemen. De Meervogels begroette het slotsig naal van de scheidsrechter met gejuich, want de ploeg uit Zoeter meer besefte zich terdege dat het door het oog van de naald was gekropen. GENOEGEN De Meervogels zal naar alle waarschijnlijkheid de titel in de wacht slepen. Met nog vier wed strijden op het programma heeft Antilopen nog volop mogelijkhe den om de competitie met een tweede plaats af te sluiten. Voor de Leusdenaren rest dan alleen nog het genoegen dat men drie punten heeft weten te pakken van de titel houder. De Meervogels verloor dit seizoen slechts vier punten, dne aan Antilopen en één in Utrecht aan SMS. Zaterdag komt Antilopen in actie tegen Thor. De ploeg uit Har- melen versloeg dit weekeinde Fi- ducia met 12-9. In Oegstgeest komt Fiks in het strijdperk tegen het op dnft geraakte SMS. De Utrechtena ren zullen het moeilijk krijgen om de ongeslagen status van de laatste vijf wedstnjden te continueren. Thor, DKV en O WO zullen alles m het werk moeten stellen om punten binnen te halen, want deze dne ploegen verkeren m ernstige de- gradatiezorgen. DKV, thuis tegen De Meervogels, Thor. te gast bij Antilopen, en OWO, dat op be zoek gaat bij Fiducia, zullen waar schijnlijk alle drie het onderspit moeten delven. Jt Hame van Dalen...Carnaval. 1 wen van LEOS werden uit de bekerstrijd gegooid. Bost a/The Smash uit Castricum bleek te sterk: 1-3. ,,0r J r. ,V I, If 1 u urt!>i: I - I- O' |N - In de derde ronde in l om de nationale volley- fer is er een abrupt einde |n aan de bekeraspiraties EOS-damesvolleyballers. aal Groenhouten bleek fatie van trainer/coach Ad bnsel niet opgewassen te- fta/De Smash (1-3). dense dames, die het nog Jnoeten stellen zonder Mia. Booster en zodoende over één spelverdeelster kun nen beschikken, moesten vooral aan de hand van een minder sterk collectief haar meerdere erken nen in de ploeg uit Castricum. Slechts in de derde set speelde LEOS conform haar mogelijkhe den (15-8 winst). De overige dne spelreeksen wer den vnj eenvoudig gewonnen door de dames van Bosta/De Smash. Binnen een uur en tweeën twintig minuten sloegen de dames uit Castricum, die net als LEOS uit komen in de tweede divisie, zich naar een plaats in de volgende ronde (7-15, 11-15, 15-8 en 12-15) De vierde ronde is vooral inte ressant omdat dan de twaalf ere divisie ploegen op het appèl ver schijnen en zich in de stnjd om de nationale volleybalbeker gaan mengen. De dames van LEOS kunnen zich na de uitschakeling volledig rich ten op de competitie en alle ener gie benutten om het beoogde doel, handhaving in de tweede di visie, te bereiken. isse gn Huizen - Snoopy's Bowl 3-2 proach-Karweihoek 4-1 sld - Hobo-Hifi 2-3 :-Djagos 1-4 0 81.5; 2 Good Approach 20 tioopy's Bowl Team 20 49.5; 4 hHui2en20 48.0;5 Groeneveld 6, Karweihoek 20 40.50; 7. i 20 33 5; 8. Tornados 20 29.5. ia Splits-Aqua Stop DKRV - AFO-Tax Jongerius Ind. - Bowling Lions 3-2 3-2 Stand: 1. Jongenus Ind. 20 80.0; 2. Bowling Lions 20 71.0; 3 AFO-Tax 19 59.5; 4. DKRV 20 56.0; 5. De Banana Splits 20 49.0; 6. Aqua Stop 20 46.5; 7. Autoschade Rijnders 18 33.0. 2e Klasse Uitslagen: Golden Girls - Korfbowlers 1-4 Reimus Snel - De Hulken 4-1 Bankgirocentrale - Aann.bedr. v.d. Poll 0-5 Stand: 1. Aann.bedr v.d. Poll 20 77.5; 2. Bankgi rocentrale 20 57.0; 3. De Hulken 20 56.5, 4. Reimus Snel 20 SO S; 5. Korfbowlers 20 46.5; 6. Golden Girls 20 42 0 3e Klasse Uitslagen: Berlo Bowlers - De Rollers 4-1 Autorijs. de Wetering - The Arrows 5-0 Steinford en cie. - Matjan 2-3 Stand: 1. Autorijs. de Wetenng 20 87.0; 2 Steinford en cie 20 69.0; 3 Berlo Bow lers 19 63.0; 4. Matjan 20 54.0; 5. Lucky Stnke 20 47 5; 6 The Attows 19 40.5; 7 De Rollers 20 34 0. he; Visser; Mandy Jedeloo; Amout ouwe Tmga, Marcal Ossendnj- Mo Schroder; Ingeborg Zijden- 1 Marcel Leyenaar, Jolanda van es Verwey, Bas de Greef; Jaco iwendaal, Marco Stomphorst; Meyer, Knstian Russcher; Je- onk; Denrus den Haak. Jeroen Denrus den Haak; Niels Tim- Esmeralda Stomphorst; Rob Inge Nimwegen. Sandra Klaas Berghuis, Menno Paul r Niels Heusmkveld; Hannah Judith Weemhoff. Evert van Margreet de Vnes; Esther 'co Hutten; Wietske v. Eeken, Plas; Elshe v.d Bnnk; Mirjam Leon van de Wiel; Mar- 'ntlng' Marloes Meulman; Ar- oei lenoski; Moniek van Luttikhui- alltllfend Vonk; Francien Wester- rnda Boren; Marloes van Rooij; "an Kalsbeek; Kate Proctor, van Daatselaar. Jeroen Gadel- ke Burger, Danny Eek; Remco Femke Boersma, Arjan Baar, Stalenhoef; Silvia Haver- 'L ■mo Ruarus; Jef van Breda; Ar- eefs^kKJuez; Suzan den Heyer Da- -jNl^Van Egdom. Isaac Blaauw; Eva Vink; Maunce Reijersen; Ramond Am- hem; Karlijn Holst, Janneke Vink; Remko Dekker. Normen Middelkoop. Wieske Holst; Sabné Middelbos. Kelly van de Wiel; Iris Aben; Mare Stroo- bach; Maike Leenders; Hasse de Boer; Sascha Stavenuiter; Victor Mensink; Knsta Bruine de Bruin; Marieke Vink; Jasper Dekker. Michiel Schot; Bobbie Kistenkas; Jannemieke Caspers; Kas- per Huisman; Margot Sprenger, Nienke van Arkel; David van Putten. Nicolette Smids; Rutger Scheer Jeroen Vissers, Johan Hofland; Wouter te Loo. Mirjam Braaf. Tetsia van Oorschot; Su sanne de Kruyf; Reinier Demeyer, Roy Willems; Gabnèlle Jansen; Koen Koop- er; Maarten de Vries; Chnsta Bloemen- daal; Endrik de Jager Miranda Rade- meikers; Rianne Snier. Claudia Nunn; Marcel van de Herp; Erik Volkers; Se- bastiaan Stuart; Hester Spoor, Barbara van Gelder, Sadua Tuyp; Meike Verha gen. Sylvia Verrips, Charmy Kliffen. Hugo Drost; Tom Hols. Ralph Ferwer- da; Martijn van Duist, Vivian van Eys- den. Marco van Ruitenbeek; Wilna van Veldhuizen; Patricia Schoonderbeek; Bianca Kessen; Stella van Bekkum. Nicky van de Belt; Robbert de Rooy; Arnold van Dorst; Tom Hemelrijk; Guido Hittorf, Maarten Schaeffner Ma rieke van Nimv/egen; Marco van Stok kum; Job Lammers, Herbert Bokkers; Janneke Lammers; Niels de Kok; Jan Arend Pool, Matthijs Westerbeek; An- neües Koolsbergen; Paul v.d. Brink; Jan Dirk Hogendoom; Jaap van der Wou- de, Seth Huizenga; Willem van den Brink; Sebastiaan Kruyswijk; Jan Vreug- denhil; Lydia Drukker, Rikkert van Middelaar. Bas de Zeeuw; Jamo Smal; Judith Grotenhuis. Henk van de Wete ring. Wesley Kerkhof; Marloes Peters; Peter Meijer; Peter Nguyen; Danielle Langens, Tessa Regtien, Ilona Leyen- horst; Jessica Jeurdink; Hetzen Geleis- teen; Marloes van Gel deren; Denise Houtveen; Björn Roest; Pascalle Groot te, Nanda de Jong, Annemieke van Vessem, Franka van der Oest. Michiel Berkhuizen; Rian van de Hoek; Ryanne Timmler; Femke van de Wijk; Rob van der Hoek; Merel Zwaaneveld; Han- neke Asperen. Jaccolien van Ronse laar; Jessica Lagas; Marlous Koning Laurens Visscher; Mark Beyaard Greetje Banga, Kimberley Hobbes; Pe tra Brugman; Bart Rooks; Minam Otter Andrew Turner; Maarten Boersma; Je roen Bouwman, Ene Amoldussen. LEUSDEN - De deelname van de wedstrijd equipe van de Leus- dense Zwem- Poloclub De Haaien aan de vijfkamp van de Utrechtse zwemvereniging Wilskracht leverde een goed resul taat op. Het programma leverde voor de Leusdense zwemmers 10 eerste, 5 tweede en 8 derde plaatsen op. Ondanks dit fraaie resultaat waren er maar weimg in het oog lopende individuele prestaties te bewon deren Het waren in feite alleen de jeugdige Haaierüeden die een aantal sterke tijden wisten te reali seren. Vooral Sandra van Wegen was op dreef. Met een snelle 1.21.5 haalde ze de eerste plaats binnen op de 100 meter vlinder slag en haar persoonlijk record op de 100 meter vrije slag was even eens goed voor goud. Het nieuwe persoonlijke record van Leon van Doornik op diezelfde afstand le verde met meer op dan een derde plaats. De 10 jaar oude Hanneke Voskui len zwom in een fraaie 49.7 naar een eerste plaats op de 50 meter schoolslag en van de iets oudere Haaienjeugd mag niet onvermeld blijven dat zowel Simone Sy- brandy als Annelieke Jacobs bij zonder goed op dreef waren tij dens de wat minder courante 100 meter wisselslag: goud en zilver. Rob van Wegen zwom op die zelfde afstand eveneens naar een eerste plaats. Tenslotte was er Marieke Ruiten berg De 100 meter vrije slag wist Leon van Doornik. ze af te ronden in een tijd van 1.06.8 Een nieuw persoonlijk re cord dat eveneens goed bleek voor een eerste plaats op dat num mer. Uitslagen Knngvijfkamp Wilskracht, Utrecht, 4 februan 1989 100 meter schoolslag: Hanneke Vos kuilen 1.57.1. Marlies Kok 2 006. Karlijn van Stralen 2.06 6 100 meter rugslag: Knsuaan Plugge 2.00.3, Martijn Hofs 1.59.2, Mathijs Rijns- bergen 2.01.6 200 meter rugslag: Maneke Ruiten berg 2 42.1. Annelieke Jacobs (2e) 2.35 5, Simone Sybrandy (3e) 2.38.2. Ronny Bokkers 2.40.3, Rob van Wegen (le)2 33.2, Peter Toes (2e)2 36.9 100 meter vlinderslag: Sandra van We gen (le) 1.21.5, Kim Bijleveld (2e) 1.21.8, Bas Schreuder 1 39 4, Jeroen Verhoe ven (3e) 1.27.9. 100 meter vrije slag: Bas Schreuder 1.17.1, Jeroen Verhoeven 1 14.1, Leon van Doornik (3e) 1.12.6, Danny Alewijn (2e) 1.09.5, Marieke Ruitenberg (le) 1 06.6, Elwine Hermans 1.22.2. Rozema rijn Sybrandy (3e) 1.19.6, Sandra van Wegen (le) 1.13.3, Wemer vd Berg 1.19 0, Leon van Doornik (le) 1.14.4 200 meter vrije slag: Alma Verhoeven 2.25.6, Jolanda van Doornik (3e) 2.24.0, Simone Sybrandy (le) 2 19.1, Boris van Gorkom 2.32.5, Caspar Renkers 2.25 5, Ronnv Bokkers (3e) 2.21 6 50 meter schoolslag: Rozemarijn Sy brandy 46 4. Elwine Hermans 44 6, San dra van Wegen 44.8, Werner v.d. Berg 48.8. Leon van Doornik 47.2. Martijn Hofs 1 02.4, Kristiaan Plugge 56.3, Ma thijs Rijnbergen 54 3. Sandra van Wegen. 100 meter wisselslag: Jolanda van Doornik 1 18.7, Annelieke Jacobs (2e) 1.15.5, Simone Sybrandy (le) 1 13.8. Caspar Renkers 1.13.0. Peter Toes (3e) 1.08.3, Rob van Wegen(le) 1.06.4 50 meter rugslag: Karlijn van Stralen 1.02 1. Marlies Kok 57 6. Hanneke Vos- kuilende) 49.7 4 x 50 meter vrije slag: Jacobs, Ver hoeven. v Doorruk, Sybrandy (le) 2.01.1, Renkuers, Toes, Bokkers, v We gen (3e)1 SI 6 LEUSDEN - De lijstaanvoerder in de zaalkorfbalcompetitie, De Meervogels, is afgelopen zaterdag door het oog van de naald gekropen. De trotse koploper in de eerste klasse D had niets te klagen dat het aan het duel met Antilopen nog een punt over hield. De Leusdenaren hebben het volkomen aan zichzelf te wijten dat er in Zoetermeer geen twee punten werden ver overd. Een gebrek aan enthousiasme en spelvreugde speelde Antilopen danig parten: 10-10. De korfballers van Antilopen hebben onbewust een doorslagge vende rol gespeeld in de stnjd om het kampioenschap in de eerste klasse D van de zaalkorfbalcom petitie. De ploeg van Fred Ferra geau verzuimde zaterdag in Zoe termeer de spanning m de compe titie weer terug te brengen. Koplo per De Meervogels mocht de han den dichtknijpen met het uiteinde lijke 10-10 resultaat. Antilopen was tactisch en technisch heer en meester in het duel met de lijstaan voerder. Het ontbrak de Leusdena ren in deze wedstrijd aan een aan tal elementaire basisbeginselen die een teamsport kenmerken. De korfballers zullen aan het einde van het seizoen eens bij zichzelf te ra den moeten gaan waarom de kam- pioensvlag niet m Leusden maar in Zoetermeer wordt gehesen. FACTOREN Antilopen heeft dit seizoen dne punten afgetroggeld van de ge doodverfde kampioen De Meervo gels. Dit geeft wel aan dat de Leus denaren beslist niet onder doen voor de korfballers uit Zoetermeer. Het speltechnische gedeelte van de Leusdenaren is zelfs duidelijk beter dan dat van De Meervogels. Een ploeg die kampioen wil wor den zal buiten het technische en Eddie Hendnks...zes keer raak... tactische gedeelte ook de overige facetten van het spel moeten be heersen. Er zijn een aantal factoren die duidelijk maken waarom Anti lopen dit seizoen terecht naast de titel grijpt. De Leusdenaren spelen de laatste weken zonder enige be zieling. De wedstnjden worden af gewikkeld alsof het verplichte nummers zijn. Zowel bij voor als tegendoelpunten is er nauwelijks sprake van enige emotie, kortom de ploeg is niet enthousiast en er is geen enkele vorm van spelvreug de. De problematiek m het Leus- dense kamp is moeilijk te verkla ren. Feit is wel dat een ploeg die wekelijks ongemteresseerd haar wedstrijden afwerkt absoluut niet in aanmerking komt voor een kam pioenschap of wat voor prijs dan ook. Het lijkt vooral een mentali- teits kwestie te zijn, dat van Antilo pen niets meer maakt dan een mid delmatige ploeg. De tegenstanders in de eerste klasse D zijn stuk voor stuk met mmder klasse gezegend dan het team van Antilopen. Het spelersarsenaal waar trainer/ coach Fred Ferrageau uit kan put ten is ongekend sterk maar de aan wezige kwaliteit komt in de wed strijden niet of nauwelijks tot ont plooiing. In de eerste helft van de wed strijd tegen De Meervogels liepen de Leusdenaren hopeloos achter de feiten aan. Het verwachte ope ningsoffensief van de gastploeg bleef inderdaad niet uit. Voordat Antilopen goed en wel in de gaten had dat de wedstnjd begonnen was gaf het scorebord al een 3-0 stand aan. Eddy Hendriks en Frans ter Maten, die twee belangrijke treffers liet aantekenen, egaliseer- dende stand 3-3. Via 4-4, doelpunt van Eddy Hendriks, hep De Meer vogels uit tot 6-4. Het schotloze op treden van de eerste aanval van Antilopen speelde de ploeg van Fred Ferrageau parten. Frans ter Maten, Jan Costa, Esther Versteeg en Nancy Lahey hadden te veel kansen nodig om een treffer te pro duceren. De Meervogels profiteer de optimaal. De rust ging in met een 6-5 stand. De vijfde treffer van Antilopen kwam van Eddy Hen driks, die zodoende zijn derde doelpunt in de annalen het bij schrijven. SLACHTBANK Direct na rust bracht Eddy Hen driks de stand in evenwicht: 6-6. De Meervogels profiteerde weer twee keer van de improductiviteit in het eerste aanvalsvak van Antilopen:8-6. Vanaf dit moment domineerde Antilopen het duel volledig. De achterstand van twee doelpunten werd in no-time omge bogen in een voorsprong. De for midabel op dreef zijnde Eddy Hen driks, Martijn Verwoert en Jan Costa brachten de stand op 8-9 in Leusdens voordeel. De Meervo gels was nu rijp voor de slacht bank. Een flinke afstraffing voor de aanstaande kampioen had zeker tot de mogehjkheden behoord. De ploeg uit Zoetermeer kwam echter weer op gehjke hoogte:9-9. Negen minuten voor tijd onderstreepte Eddy Hendnks zijn schutterskwa- liteiten door voor de zesde keer de mand van de tegenpartij te doorbo ren (9-10). De Leusdenaren geno ten slechts twee minuten van deze voorsprong. De Meervogels knok te na de gelijkmaker voor wat het ward was om minimaal een punt uit dit duel te halen. In de laatste zeven minuten werden de tellers van het scorebord niet meer in beweging gezet. Vooral Antilopen kan zich dat aantrekken, want de Leusdena ren speelden haar tegenstander bij tijd en wijle compleet van het veld. Het omzetten van doelrijpe kansen in treffers zorgde in deze fase voor onoverkomehjke problemen. De Meervogels begroette het slotsig naal van de scheidsrechter met gejuich, want de ploeg uit Zoeter meer besefte zich terdege dat het Frans ter Maten...belangrijke tref fer... door het oog van de naald was gekropen. GENOEGEN De Meervogels zal naar alle waarschijnlijkheid de titel in de wacht slepen. Met nog vier wed strijden op het programma heeft Antilopen nog volop mogelijkhe den om de competitie met een tweede plaats af te sluiten. Voor de Leusdenaren rest dan alleen nog het genoegen dat men dne punten heeft weten te pakken van de titel houder. De Meervogels verloor dit seizoen slechts vier punten, drie aan Antilopen en één in Utrecht aan SMS. Zaterdag komt Antilopen in actie tegen Thor. De ploeg uit Har- melen versloeg dit weekeinde Fi ducia met 12-9. In Oegstgeest komt Fiks in het stnjdperk tegen het op dnft geraakte SMS De Utrechtena ren zullen het moeilijk krijgen om de ongeslagen status van de laatste vijf wedstrijden te continueren. Thor, DKV en OWO zullen alles in het werk moeten stellen om punten binnen te halen, want deze drie ploegen verkeren m ernstige de- gradatiezorgen. DKV, thuis tegen De Meervogels, Thor, te gast bij Antilopen, en OWO, dat op be zoek gaat bij Fiducia, zullen waar schijnlijk alle drie het onderspit moeten delven.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 17