stimulering Sport Deelname >reidt activiteiten uit 'orum over sociale Verzekeringen Vergadering De Zonnebloem „De domste mensen zijn de beste kaarters" 9, Belastingformulier Jaarlijkse feestavond van UW bij PON leusder krant )mmissie SSD ziet belangstelling groeien Wekelijkse activiteiten van de SSD an 5DEN - De Stichting voor lichamelijke opvoeding en sport iden, ook bekend als de Sportstichting, heeft in 1986 de missie Stimulering Sport Deelname in het leven geroepen, ioel van de commissie Stimulering Sport Deelname (SSD) is sporters, zowel binnen als buiten verenigingsverband, lieren een sport te gaan beoefenen. Om dit doel te n heeft de commissie een viertal activiteiten ontwik- te weten: wekelijkse activiteiten, sportinformatieavon- kemusmakingsactiviteiten en jaarlijkse evenementen. 4 Berry Kamphors! 1984 is er in Leusden spra- een sportstimuleringsbe- antwoord op een aantal :e stimuleringsacties zoals ;eal' en 'Sport Overdag' de commissie 'Sportieve Re- ■opgericht. In 1984 kwam er pjvolg op deze commissie via Ipjectgroep 'Sport Overdag', jntrrussie SSD die in 1986 ter aging van de gememoreerde Wcip en projectroep in het werd geroepen, probeert in het pakket sportactiviteiten it te breiden. De activitei- loor de SSD worden geor- d zijn alleen bestemd voor en inwoonsters van de e Leusden. •langrijkste activiteiten van issie SSD zijn de wekelijks ende activiteiten. Op dit zijn er elf sporten die ie- ek op hetzelfde tijdstip en :lfde plaats worden afge- lastiek wordt wekelijks rvMbezocht. De naam grond- [Igfeiek dekt overigens de la- 7j niet geheel omdat er ook toe- Hen balspelen in het pro- a zijn opgenomen. Het bad- wordt m zijn huidige opzet voortgezet, dat wil zeggen dat er door de beperkte zaalruimte op maandagmiddag in De Korf maxi maal 24 mensen kunnen badmin tonnen. Vanaf begin april kunnen de jeu de boules liefhebbers ie dere dinsdagmiddag terecht bij jeu de boules-vereniging De Hakhorst. In oktober 1988 is de commissie Stimulering Sport Deelname van start gegaan met een wekelijks uurtje bowlen in De Korf. Na een moeizame start, wat waarschijnlijk valt te wijten aan het late aanvang- suur, begint het uurtje bowlen op de dinsdagavond van 21.30 uur tot 22.30 uur en van 22.30 uur tot 23.30 uur de laatste weken meer en meer aan populariteit te winnen. De bowluigactiviteiten worden zeker tot eind mei gecontinueerd waarna een oriëntering zal plaatsvinden omtrent het vervolg. De oudste, en misschien wel be kendste, activiteit van de commis sie SSD is de sportinstuif. Iedere donderdagmorgen kunnen lief hebbers in De Korf terecht voor diverse vormen van sport en spel zoals: volleybal, tafeltennis, basket bal, badminton, hockey etcetera. Ook voor de jeugd is er een spor tinstuif en wel op donderdagavond in het gymlokaal aan de Prinses Margiïetlaan. De handbalactivitei- ten worden door de Leusder Hand bal Vereniging (LHV) verzorgd. Deze activiteit geeft het ideaal beeld van alle activiteiten het beste weer. De commissie heeft een wis selwerking voor ogen tussen de commissie SSD en de sportvereni gingen. LHV heeft na de opstartter- mijn de activiteit volledig m eigen beheer genomen met een coördi nerende rol voor de SSD. Het zwemmen op de vrijdagmiddag in zwembad Octopus slaat tot nu toe goed aan. De zwembadstichting heeft het geheel organisatorisch in handen. In samen werking met de tennisvereniging LTV Lockhorst wordt vanaf begin mei de tennis- activiteit weer opgestart. Het fit ness mag zich verheugen in een ruime belangstelling. Op vrijdag avond zijn er ongeveer twintig lief hebbers in de accomodatie van sport 2000 te vinden. De ruimte lijkt op de duur niet meer toereikend voor het aanbod en een verbou wing van de ruimte wordt inmid dels overwogen. De activiteit Jog gen lijkt op dit moment nog het ondergeschoven kindje te zijn van de commissie SSD. Op dit moment zijn er nog met veel liefhebbers voor het joggen wat waarschijnlijk valt te wijten aan de onduidelijk heid omtrent de startplaats. De activiteiten van de commissie Stimulering Sport Deelname ken nen een groeiende belangstelling. Voor het komende jaar verwacht de commissie dat de groei in de belangstelling zich verder zal ont wikkelen. De wekelijkse activitei ten zullen het komende jaar een uitbreiding krijgen. Het is op dit moment zeker dat er judo-, squash en aerobicactiviteiten op de kalen der komen. SPORTINFORMATIE Afgelopen jaar is de commissie Stimulering Spoit Deelname van start gegaan met het organiseren van sportinformatieavonden. In 1988 werden er in totaal vijf sport informatieavonden gehouden, die plaatsvonden in de vergaderruimte van sportzaal Groenhouten. Jog gen, fietsen, skiën, schaatsen en langlaufen kwamen het afgelopen jaar aan de orde. Voor het komen de jaar heeft de commissie vier avonden gepland, waar een gast docent voor zal worden uitgeno digd. De sporten die dit jaar aan de orde komen zijn: snorkelen, boog schieten, squash en surfen. Op deze avonden komen alleen de theoretische aspecten van de sporten aan de orde. Er zijn ook informatieavonden waar de theorie wordt gekoppeld aan de praktijk. Het doel van deze zogenaamde sportkennismakings activiteiten is om een groep men sen m een bepaalde penode ken nis te laten maken met een bepaal de sport. Dit jaar staat er een ken nismaking op het programma met frisbie. De commissie Stimulering Sport Deelname heeft via de Ne derlandse Frisbie Bond (NFB) een kennismakingspakket gekregen. Op een aantal woensdagmiddagen zullen er in De Korf demonstraties worden gegeven waarna liefheb bers de frisbiesport ook zelf kun nen beoefenen. In het kader van de jaarlijkse evenementen staat er voor het ko mende jaar weer een voetbaltoer nooi op het programma. Dit voet baltoernooi zal dan worden gehou den tussen de diverse Leusdense wijken. Het afgelopen jaar namen zes teams deel aan dit toernooi. Voor het komende jaar verwacht de commissie een groei in het deel nemersaantal voor het voetbal- tooernooi. De verwachting is dat er vijftien teams als afgevaardigde van een bepaalde wijk acte de pre- sance zullen geven. KADERVORMING In 1989 zal de commissie SSD in samenwerking met de sportstich ting een aantal cursussen organise ren. Deze cursussen staan in het teken van de zogenaamde kader vorming. Het betreft dus vooral mensen die een bestuurlijke func tie binnen een vereniging vervul len. In februari gaat er een cursus voor penningmeesters van start. Op 21 en 28 februari en 7 maart kunnen belangstellenden van ver enigingen. ongeacht ze aangeslo ten zijn bij de sportstichting, te recht in de vergaderruimte van sportzaal Groenhouten. De commissie Stimulering Sport Deelname bestaat voor het groot ste gedeelte uit vrijwilligers. Voor zitter Wout van Kooy, Gerard Vos kuilen, Ad Schneiders en Roy Rob- bemond vormen het vrijwilligersle gioen terwijl de commissie wordt gecompleteerd door Theo Hen driks en Frank Roggenkamp, die voor de ambtelijke ondersteuning zorgdragen. Theo Hendriks is bo vendien de schakel tussen de sportstichting, van waaruit de com missie SSD is ontstaan, en de com missie. De commissie SSD blijkt het vizier op de toekomst gericht te hebben. Frank Roggenkamp over de plannen van de commissie SSD: „We hopen in de toekomst het pak ket met activiteiten uit te breiden. Voor 1989 hebben we in dat kader al een voorzichtige aanzet gege ven. Het is bijvoorbeeld de bedoe ling dat we een jaarlijkse verkie zing van de sportman of sport vrouw in het leven gaan roepen." Voor het komende jaar verwacht de commissie geen problemen wat betreft een sluitende begroting. Hoewel de subsidie van de sport stichting gelijk is gebleven (fl.5.000,-) zal de post deelnemers bijdragen (fl.4.140,-) waarschijnlijk makkelijk worden overschreden als gevolg van de toenemnde be langstelling. Met het samenstellen van de begroting voor 1989 is de commissie namelijk uitgegaan van het aantal deelnemers van 1988. Een groei van het aantal deelne mers zorgt dan voor een overschot die zal worden gebruikt om even tuele meuwe activiteiten op poten te zetten. OPTIMAAL De contacten tussen de vereni gingen en de commissie SSD zijn optimaal. Het beste bewijs dat de sportactiviteiten voor de deelne mende verenigingen voldoende perspectieven bieden is wel het feit dat er nog niet één vereniging het samenwerkingsverband met de commissie SSD heeft opgezegd. Frank Roggenkamp hoopt dat dat voor andere verenigingen een be langrijke maatstaf zal zijn om ook een activiteit te ontplooien: „Som mige verenigingen tonen een wat afwachtende houding. Op de één of andere wijze zijn er nog vereni gingen die min of meer denken dat wij concurerend werken, maar de opzet van ons is juist stimulerend. De handbalvereniging LHV, de jeu de boulesvereniging De Hakhorst, de Bowlingbond en LTV Lockhorst laten wat dat betreft zien hoe het in de praktijk goed kan werken." Fitness, een van de activiteiten van de SSD, mag zich verheugen in een uitstekende belangstelling. Grondgymnastiek: Maand agochtend van 9.15 uur tot 10.15 uur en van 10.15 uur tot 11.15 uur, sporthal De Korf, onder leiding van Ghita van Urk. Kosten 2,50. Badminton: Maandagmidd agvan 13.30 uur tot 15.00 uur, sporthal De Korf, onder leiding van Bert Bakker. Kosten 2,50. Bowlen: Dinsdag van 21.30 uur tot 22.30 uur en van 22.30 uur tot 23.30 uur, bowlingbaan De Korf. Kosten ƒ3,-. Sportinstuif: Donderdagoc htend van 9.00 uur tot 10.30 uur, sporthal De Korf, onder leiding van Bert Bakker. Kosten 2,50. Jeugdspoztinstuif: Donder dagavond van 19.00 uur tot 20.00 uur, leeftijd: vanaf 12 jaar, gymlokaal aan de Princes Margnetlaan. Kosten Ir- Handbal: Donderdagavond van 20.00 uur tot 21.00 uur, gymlokaal aan de Lijsterbeslaan. Kosten 2,50. Zwemmen: Vrijdagmiddag van 13.30 uur tot 14.30 uur, sport- en recreatiebad 'Octopus' Burgemeester Buiningpark. Kosten 2,75. Fitness: Vrijdagavond van 21.00 uur tot 22.00 uur, Sport 2000 Hamersveldseweg 80. Kosten fl. 3,50. Joggen: Zaterdagochtend van 11.00 uur tot 12.00 uur, Paradijsweg Den Treek vanaf Leusden - Zuid. 1EUSDEN - Drie deskundi gen op het gebied van sociale verzekeringen, ziekenfonds en ziektekostenverzekering •n belasting gaven donder- digmorgen duidelijke infor matie. Samen vormden zij het forum, dat in de Wolboom aan een aantal ouderen veel wist uit te leggen over aller fel rechten, mogelijkheden jntips. De heren L. Hoek, W. Uiter- waal en J. van Asselt bleken uitermate goed op de hoogte te zijn van allerlei veranderin gen en de gevolgen daarvan bij de ouderen. - B heer Hoek gaf als bereid- f willige medewerker van de Amersfoortse Sociale Verze keringsbank, uitleg over de AOW. Een belangrijke datum bleek 1 april 1988 te zijn. Als men op of na die datum 65 jaar wordt en de partner is ge boren vóór 1 apnl 1928, dan knjgt men samen 100 procent AOW. Anders is de hoogte van de toeslag afhankelijk van het inkomen van de partner. Eveneens kwam de rueuwe regeling van het weduwnaars pensioen ter sprake. De aan wezigen werden attent ge maakt op fiscaal aftrekbare kosten in verband met overlij den en begrafenis, waaronder vaak vergeten posten. STAND AARDPOLIS De heer Uiterwaal, die niet al leen voorzitter van de Leus dense afdeling van de Katho lieke Bond van Ouderen is, maar ook 'alles' weet van zie kenfonds en ziektekostenver zekeringen, belichtte o.a. de Standaardpolis. Mensen van 65 jaar en ouder, die nu vaak in een dure particuliere verze kering zitten, hebben recht op een zogenaamde Stan daardpolis van hun eigen ver zekeringsmaatschappij. Elke particuliere maatschappij heeft zo'n Standaardpolis en is verplicht deze polis te leve ren aan een 65-plusser voor de vaste prijs van 181 gulden per persoon per maand. Dit kan duur lijken, maar voor veel ouderen is deze polis toch voordeliger omdat ze nu meer betalen Bovendien geeft deze Standaardpolis een compleet pakket: inclu sief huisarts, medicijnen en de tandarts. Alle huidige 65- plussers die particulier verze kerd zijn, krijgen, gerekend vanaf januari, vier maanden de tijd hun oude polis om te wisselen voor die Standaard polis: dus vóór 1 mei. Wie nog 65 moet worden en deze Stan daardpolis wil hebben, moet deze polis binnen vier maan den na zijn of haar verjaardag aanvragen. Uiterwaal bena drukte: „Vergelijk eerst altijd wat voor premie u nu betaalt en wat onder de huidige ver zekering valt en hoe hoog uw eigen risico is met de premie en de dekking van de Stan daardpolis". Vergoedingen van de kosten van hulp- en kunstmiddelen, zoals gehoortoestellen, een gebit, brillen en incontinen- tiemiddelen, vallen vanaf ja nuari onder de Algmene Wet Bijzondere Ziektekosten. De consequentie hiervan is, dat men meestal tevoren via de eigen verzekering toestem ming moet vragen. Belastingdeskundige Van As selt belichtte tenslotte een aantal fiscale vragen. Uitvoe rig kwam aan de orde wat er verandert wanneer een echt paar 'tweeverdienend' wordt als de niet-verdienende part ner een AOW-uitkering of een lijfrenteuitkering ont vangt. De verschillen tussen tariefgroep III en tariefgroep I kregen ook de nodige aan dacht. Hij waarschuwde voor te abrupte beslissingen bij het kopen van een huis of een overgaan naar huur of bij het verwerken van bepaalde ver zekeringen. „Maak eerst een berekening en kijk dan wat fiscaal het voordeligst is. „Uit zijn antwoorden bleek, dat belastingambtenaren bereid zijn om op duidelijke vragen een duidelijk antwoord te ge ven, dat in het voordeel van de vragensteller is. De forumleden kregen als dank een attentie overhan digd van de WOL en de aan wezigen waren kennelijk zo vol van wat zij gehoord had den, dat zij bijna allemaal ver gaten de genoten koffie te be talen, maar van die schade post zal de WOL wel met fail liet gaan. "Als oudere mensen kaarten is dat voor hen een uitste kende manier om hun geheu gen te trainen" Deze zin kwam ik tegen in een artikel over het geheugen bij het ou der worden. Nou ben ik zelf helemaal geen kaarter. Ik heb dat al van jongsaf aan. Mis schien speelt daarbij een rol. dat ik toen ook negatieve op vattingen over kaarten heb gehoord. Voor ons was kaar ten wel geen zonde, zoals sommige kinderen vroeger te horen kregen, en thuis werd er dan ook gekaart: een-en- twintigen, jokeren en zwarte pieten. M'n vader was geen fervente kaarter, maar wij von den het wel leuk aJs hij mee- kaartte, want dan begon hij na een tijdje oude soldatenhed- jes te zingen. Zo van: "Mien, ik heb je vannacht in je hemd gezien..." en dat was toen al heel gewaagd voor onze kin deroren. Wie er erg negatief over kaarten sprak ben ik ver geten. maar ik herinner me wel het gezegde: "De domste mensen zijn de beste kaar ters". Ik weet nog dat ik het vreemd vond dat sommige aardige en pientere mensen op 'dikke dinsdag', de laatse dag van carnaval de hele dag zaten te kaarten. Sommige kaarters gooiden dan 's nachts om twaalf uur de kaartspelen in de kachel, want tijdens de vastentijd, zeven en een halve week, kaartten zij met. Ik heb wel gemerkt, dat je fa natieke en 'plezierige' kaar ters heb. De laatste soort on derbreekt het spel wat ge- makkehjker en houdt meestal ook niet zo erg van lang na kaarten over alle goede en slechte slagen Ik herinner me nog goed, dat ik een keer dringend werd uitgenodigd om in te sprin gen voor een ontbrekende vierde man. Ik kreeg te ma ken met dne fervente kaar ters. Mijn maat en de andere fwee bleven aanvankelijk vriende lijk als ik iets stoms deed, maar hoe verder het spel ging, des te meer kreeg ik het te verduren. Ik voelde me be ter thuis met een paar andere 'kaarters' als we ons bezig hielden met Canasta en met een Des wijn. Wat mij tegenwoordig opvalt is dat veel ouderen ontzettend graag kaarten. Een van mijn zussen, die je vroeger nooit aan het kaarten kreeg, heeft, nu de kinderen de deur uit zijn, ook een kaartclubje. "Zo zie en spreek ik tenminste an dere mensen. Ik ben vaak overdag alleen thuis en spreek dan niemand. Zo heb ik nieuwe kennissen gekre gen. En zowaar, ik vind het kaarten nog leuk ook.Zij is niet de enige. Ook een vrouw die graag handwerkt, zei on langs: "Ik ging altijd handwer ken op de UW-soos. Maar ik heb ontdekt dat ik dat thuis alleen ook kan doen. Daarom ben ik nu op de seniorensoos aan het kaarten begonnen. En het bevalt me best. We heb ben veel plezier en is het nog spannend ook. Dat gezegde "De domste mensen zijn de beste kaar ters" blijkt niet te kloppen. Kaarten kan veel plezier ge ven en een spannende ma nier van ontspanning zijn voor allerlei mensen. Bij het ouder worden komt daar nog bij, dat het een gezonde geheugen training is. Bij zoveel positiefs begin ik me af te vragen of ik zelf binnenkort ook nog voor de bijl ga en de speelkaarten ter hand neem. VUTter LEUSDEN - Ook dit jaar geeft de belastingdienst Amers foort weer aan ouderen hulp bij het invullen van het aan giftebiljet. Ouderen kunnen zich hiervoor opgeven en kunnen dan in verzorgingste huis 't Hamersveld en in de ontmoetingsruimte van de Zaaier persoonlijk hun vra gen stellen. Al heeft het belastingbiljet dit jaar mooie kleuren gekregen, dat wil met zeggen, dat het in- Hen daarvan gemakkelijk is I 'worden. Naast de profes- •nele belastingconsulenten in de Zaaier. Men kan dan te recht met vragen en men kan ook laten nakijken of men het biljet goed invult. Men moet zich tevoren opgeven. Bewo ners van 't Hamersveld en van de aanleunwoningen bij de receptie van 't Hamersveld. Bewoners van de serviceflats- Groenhouten bij de service- dienst, Zaaier 60A (tel. 948914). Alle andere geiteres- seerden bij de WOL, me vrouw De Schepper, tel. 946351. Opgave dient te ge beuren vóór 15 maart. Ieder een die zich heeft opgegeven knjgt een bepaalde tijd, zodat men niet hoeft te wachten. Deze spreektijden zullen waarschijnlijk pas in apnl plaats vinden, wanneer de heer Van Asselt en zijn col- lega-belastingambtenaen het minder druk hebben op hun kantoor. De heer Van Asselt zorgt ervoor dat alle ouderen die zich hebben opgegeven uitstel krijgen, zodat zij zonder boete hun belastingbiljet na 1 apnl mogen inleveren. LEUSDEN - Donderdag 23 fe bruari organiseert de UW- Leusden weer de grote 'PON'-avond. In de ontspan ningszaal van Volkswagen importeur Pon zijn dan de ou deren uit Leusden, Stouten- burg en Achterveld welkom voor een avond met muziek en een feestelijke bingo. Voor de veertiende keer stelt Pon de ontspanningszaal ter beschikking van de semoren van de gemeente Leusden. Helaas heeft Pon besloten, dat dit de laatste maal is dat zij deze zaal gratis ter beschik king kan stellen. Om 19.30 uur gaat de zaal open, zodat de feestavond precies om 20.00 uur kan be ginnen De Achterveldse mu ziekgroep de "Hmterfelders" neemt het eerste gedeelte van de avond voor zijn reke ning en na de pauze wordt een grote bingo met speciale afscheidsprijzen gehouden. Deelnemende senioren beta len bij binnenkomst slechst 7,50 gulden. Daarvoor krij gen zij consumpties en kun nen zij gratis medoen met de bingo. Als men zelf niet voor vervoer kan zorgen, kan men bellen naar mevrouw Geonuni (tel. 942339) of mevrouw Tillemans (tel.941647). 'rden andere mogelijkhe den geboden om moeilijkhe- den bij het invuliem op te los- ACHTERVELD - Donderdag- sen Voor algemene informa- avond hield de plaatselijke Zon- Je men terecht bij de gra-1 „ebloemafdeling haar jaarverga- te belastingtelefoon O6-0S43 dering De voorritter opende de ook de belastingkantoren ge- vergadering me, een hartelijk ven hulp Deze kantoren heb-1 we]kom ,0, de aanwezigen. De Oen het in deze maanden zo notuien van de vorige vergade- dnik. dat men vaak lang moet werden onveranderd goed achten. Daarom is ook dit gekeurd de Amersfoortse belas-1 dhgsdienst bereid om naar teusden te komen om oude- Uit het jaarverslag van de secreta- ten te helpen. ris bleek dat er een actief jaar ach- Ei wordt spreekuur gehou- ter de rug was. Alle activiteiten den m verzorgingstehuis 't waren tot volle tevredenheid ge- I Hamersveld en in een ruimte I slaagd. Ook de notulen van de vo- m j rige jaarvergadering werden zon der op of aanmerkingen goedge keurd. Uit het financieel verslag van de penningmeesteresse bleek dat men met een batig saldo het jaar had afgesloten. De kascontrolecommissie had de boeken van de penningmeeste resse geheel in orde bevonden. Hierna volgde de bestuursverkie zing Aftredend waren W. Mein- ten en de dames T. Kroeze en T. Rutte, die zich herkiesbaar stel den. Daar geen tegenkandidaten waren ingebracht werden ze weer herkozen. Vervolgens was er verkiezing van een kascontrolecommissielid. Af tredend was Anneke Tolboom. Door de aanwezige leden werd in haar plaats benoemd Wil Bloten- burg. Voorgesteld werd bij deze controlecommissie ook een lid van de Welfare te benoemen. Het bestuur en de vergadering gingen hiermee akkoord Benoemd werd Mien Blom, zodat de kascontrole commissie nu bestaat uit Mirjam Kerkhof, Wil Blotenburg en Mien Blom. Behoudens de jaarlijkse terugke rende acties zijn er enkele bijzon dere acties gepland. Er zal dit iaar worden deelgeno men aan de ledenwerfactie van De Zonnebloem. De streefdatum is 6 maart. De boottocht zal plaats vinden op 26 april. In verband met het 20-jang bestaan van de Achter veldse afdeling is er op 8 apnl een feestavond. Op 15 apnl is er een grote feestbijeenkomst te Utrecht in verband met het 40-jarig be staan van de Zonnebloem De voorwerpen voor de paasaktie dienen op 20 maart tussen 10.00 en 13.00 uur te worden afgehaald bij Joke Eggekamp. De paasactie, de kerstactie en de actie Zon in de Schoorsteen waren bijzonder aoed geslaagd. Ook de loterij van de Zonnebloem was weer een succes. Er werden weer meer lo ten verkocht dan in 1987. Van de rondvraag werd door en kele leden gebruik gemaakt die allen naar tevredenheid werden benantwoord. Hierna werden twee leden even in het zonnetje gezet. Dit waren Aris v d. Hengel en Joke Eggekamp die beiden 20 jaar lid zijn van de Achterveldse Zonnebloemafdeling. Beiden wer den bloemen aangeboden. De vergadering werd hierna door de voorzitter gesloten. Hij dankte allen voor hun aanwezigheid en hun medewerking waardoor het een zeer nuttige vergadering is geworden. De volgende leden vergadering zal worden gehou den op 6 april. Onafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. Verschijnt elke woensdag. Redaktie: Daan Bleuel en Stefan Steenkamp. Redaktie-secretarfaat: Mia Veen en Manjke Bakker Inlevering kopij en advertenties: Uiterlijk maandagmiddag 12 00 uur Redaktie en administratie: Kantoor Leusder Krant. Asschatterweg 19, Leusden-Centrum. Op werkdagen geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur Telefoon 033-941495 (administratie en redaktie). Abonnementsgeld 49,50 per jaar, 25,50 per half jaar, 13,- per kwartaal- Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor woensdagmiddag 17 00 uur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging (woensdag tussen 17.30 en 18 30 uur), tel 033-940159. Bij geen gehoor kunt u kontakt opnemen met onze inspekteur bezorging, overdag 03420-94206 Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u nabestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) bij vooruitbetaling op giro 871441, t.n.v. BDU B.V. te Barneveld, met duidelijke vermelding van de gewenste foto, het aantal, het nummer van de krant, pagina waarop de foto werd geplaatst. Nabestellen kost 7,50 per exemplaar (formaat 13x18 cm) en 15,- voor luchtfoto's (formaat 20x25 cm). U kunt ook contant betalen op ons kantoor Leusden- Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling onvangt u de gewen ste foto('s) thuis. DE LEUSER KRANT is een uitgave van de BDU-Krantenkombinatie te Barneveld.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 13