Antilopen en Thor maken geen reclame voor korfbal LHV zet zegetocht voort LEOS-heren aan de leiding MHCL-vrouwei kampioen I] De Singels weerp in de prijzen ■eusder krnn Is Leusdenaren beslissen duel nipt in eigen voordeel Dames nog vijf punten verwijderd van titel Vierde zaaltitel in successie Antilopen Roda '46 Achterveld WOENSDAG 15 FEBRUARI 1989 Sport LEUSDEN - De korfballers van Antilopen hebben geen ge bruik gemaakt van de vrij ontspannen wijze waarop trainer Fred Ferrageau zijn brigade op de wedstrijd tegen Thor voorbe reidde. De Leusdense oefenmeester gaf zijn volgelingen een eenvoudige opdracht mee: 'maak er iets leuks van'. Het seizoen is voor de Leusdenaren toch gelopen en dat gaf trainer Ferra geau de mogelijkheid om zijn ploeg eens ontspannen aan het vertrek te brengen. De nipte 9-8 overwinning kwam echter niet sprankelend tot stand en was beslist geen reclame voor het edele korfbalspel. Trainer/coach Fred Ferrageau had voor de wedstrijd tegen Thor uit Harmeien weinig tijd nodig om zijn wedstnjdbespreking te hou den. De Leusdense oefenmeester gaf zijn ploeg alle vertrouwen en vnjheid om er voor het publiek een attractieve wedstrijd van te maken. De competitie is immers voor de Leusdenaren een gelopen koers omdat de kansen op het kampioen schap tot minimaal zijn geredu ceerd. Tegenstander Thor maakt dit seizoen ook geen bijster sterke indruk zodat de verwachtingen om er een sprankelende wedstrijd van te maken met geheel onrechtvaar dig waren. Antilopen moest het overigens stellen zonder Martijn Verwoert en Nancy Lahey. Martijn Verwoed gaf de voorkeur aan een optreden in het tweede team en Nancy Lahey bleef als gevolg van een blessure langs de kant. Paul Hendriks, een 17-jange junioren- speler, en Joyce Ósnabrugge na men de honneurs waar. POVER Antilopen schoot als een komeet uit de stadblokken. Trainer Fred Ferrageau sloeg de verrichtingen van zijn ploeg in de beginfase te vreden gade. Binnen drie minuten werd Thor op een 3-0 achterstand gezet. Twee doelpunten van Jan Costa en één van aanvoerder Mar- gret Versteeg zorgden vooreen boeiende openingsfase. Het pu bliek ging er terecht even goed voor zitten. Helaas voor het publiek werd het sprankelende spel van de Leusdenaren met van een vervolg voorzien. Antilopen bleek in de eerste dne minuten al haar kruit te hebben verschoten. Het restant van de wedstrijd was dan ook nauwe lijks om aan te zien. De uiteindelij ke 9-8 overwinning kan de povere indruk die de Leusdense korfbal lers achterlieten met verbloemen. Thor kwam terug m de wedstrijd omdat Antilopen gedurende een penode van twintig minuten haar schutters op non-actief had ge steld. Na de derde treffer van Anti lopen, in de derde minuut, duurde het liefst tot de 23ste minuut voor dat Frans ter Maten de tellers van het scorebord naar vier liet ver springen. Het eerste aanvalsvak van Antilopen faalde in dewed- strijd tegen Thor hopeloos. Frans ter Maten, Jan Costa, Joyce Ósna brugge en Esther Versteeg maak ten een indruk alsof er al een wed strijd was gespeeld. Joyce Ósna brugge mocht mderdaad dat ex cuus aanvoeren omdat zij al een wedstnjd met het tweede team had gespeeld. Op onverklaarbare wij ze streden de heren en dames van Antilopen meer tegen zichzelf dan tegen de ploeg uit Harmeien. Voor het ingaan van de rust bracht Paul Hendriks, die als één van de weinigen wel kan terugzien op een goede wedstrijd, het totaal voor Antilopen op vijf treffers. Thor bleef goed in het spoor, door net voor de pauze de stand op 5-4 te bepalen. SLUITEN Evelien van Rooyen kwam m det- weede helft in het strijdperk voor de moegestreden Joyce Ósnabrug ge. Frans ter Maten liet net na de hervatting de mogelijkheid liggen om verder afstand te nemen van Thor door een toegekende straf- worp met te verzilveren. Jan Costa zorgde echter alsnog voor een 6-4 voorsprong. Dit was waarschijnlijk het sein voor de Leusdenaren om definitief de ogen te sluiten, want tien minuten later keek de ploeg van Fred Ferrageau tegen een 6-7 achterstand aan. Frans ter Maten, die een complete off-day had, was inmiddels vervangen door Jack den Heyer Een kwartier voor tijd bracht inval ster Evelien van Rooyen de partijen weer op gelijke hoogte: 7-7. Thor bleek met aangeslagen te zijn en nam weer het mitiatief. Het initiatief van de laaggeklasseerde ploeg uit Harmeien resulteerde m een her nieuwde voorsprong: 7-8. In het team van Antilopen groeide na deze achterstand het besef dat een nederlaag tegen deze tegenstan der een schande zou betekenen. Zes mmuten voor tijd bracht Ed Hendnks de stand weer m even wicht en twee minuten later zorgde Esther Versteeg dat de volle buit Antilopen bleef Thor met moeite de baas In sporthal De Korf wonnen de Leusdenaren nipt met 9-8. alsnog in het Leusdense kamp bleef: 9-8. Gezien het vertoonde spel van Antilopen had Thor minimaal een punt verdiend. Een slecht spelend Antilopen had de grootste moeite met een nog slechter acterend Thor. De laatste dne wedstnjden van dit zaalkorfbalseizoen zal Anti lopen toch mt een ander vaatje moeten tappen anders gaat de tweede plaats ook nog aan de neus van de formatie van Fred Ferra geau voorbij. FINALES Met nog drie competitieronden voor de boeg is het team van de Meervogels de gedoodverfde kampioen. De ploeg uit Zoeter- meer versloeg in IJmuiden de meest waarschijnlijke degradant, DKV, met 10-13. Het als tweede gerangschikte Fiks uit Oegstgeest hield op eigen terrein uitzicht op de titel door SMS met 16-12 aan de zegekar te binden. In de staart van de ranglijst deed OWO goede za ken. De formatie uit Maarssen- broek kwam in Vleuten/De Meern tot een verrassend gelijkspel tegen Fiducia. DKV en OWO sluiten de gelederen in deeerste klasse D en zullen de komende drie wqeken uitgaan maken wie er zal afdalen naar de rangen van de tweede klasse. De laatste wedstrijden zijn voor deploegen die in destrijd zijn voor de titel of degradatie allemaal 'finales'. Ieder puntverlies kan des astreuze gevolgen hebben. Antilo pen zal het komende weekeinde haar sportieve plicht moeten ver vullen als het op bezoek gaat bij degradatiekandidaat OWO. Op de laatste speeldag kan Antilopen zelfs een van doorslaggevende rol spelen als de Leusdenaren op be zoek gaan bij DKV. De Meervogels kan dan de titel al definitief op zak hebben. De komende tegenstan ders van de lijstaanvoerder, Thor en SMS moeten niet in staat worden geacht het Zoetermeerse kam pioensfeestje in de war te schop pen. Voor uitslagen en standen zie 'Sport in cijfers', op de Servicepa gina. LEUSDEN - De dameshandballers van LHV zijn een flinke stap dichter bij het kampioenschap in de tweede klasse A gekomen. De enige concurrent van de Leusdenaren, Nieuwegein, werd voor de tweede keer verslagen. In eigen huis lieten de Leusde naren er zondag weinig twijfel over bestaan waar de punten terecht hoorden te komen. Een bliksemstart, die LHV een 8-1 voorsprong opleverde, gaf de ploeg van trainer/coach Theo Geerding voldoende armslag om de wedstrijd met flink ver schil in eigen voordeel te beslissen. LHV is nu tien wedstrijden zonder puntverlies en de Leusdenaren hebben uit de resteren de wedstrijden nog maximaal vijf punten nodig om de cham pagne te kunnen ontkurken. De heren herstelden zich tegen Limvio van de moeilijke periode, die de Leusdenaren de laatste weken doormaakten. Met de nodige invallers, bleven de gastheren in De Korf de tegenstander met ruim verschil de baas: 25-9. Een titel begint zich duidelijk ai te tekenen voor de vrouwen van LHV. Theoretisch haalden de Leus denaren de titel zondag al binnen, door Nieuwegein (de belangrijkste concurrent) voor de tweede keer te verslaan. Daarmee groeide de voorsprong m het klassement op de nummer twee tot vier punten. Nijenrodes, dat op de derde plaats staat, heeft nu al geen kans meer de Leusdenaren nog te achterhalen. Bij die bespiegelingen moet echter wel worden aangetekend dat met het vorderen van de com petitie (LHV moet nog vier wed strijden afwerken), ook de proble men zich op beginnen te stapelen. Zondag raakten de Leusdenaren bijvoorbeeld een belangrijke steunpilaar kwijt. Vlak na de her vatting in de tweede helft scheurde Hetty Tessels haar enkelbanden. Tessels is daardoor uitgeschakeld zijn voor de rest van het zaalsei- zoen. Bovendien sukkelt keepster Marga Rademaker nog steeds met de kruisbanden van haar krue. Ook zondag kreeg de Leusdense weer last en het lijkt waarschijnlijk dat de ploeg het een aantal wedstrijden zonder de vaste doelwachter zal moeten stellen. Anja Verluiden, een andere vaste kracht, werd voor zes wedstrijden geschorst, wegens een akkefietje eerder in de com petitie. En of dat nog niet genoeg is, wordt Anja Douma gehinderd door een slijbeursontsteking. Douma speelde zondagwei, maar het is nog maar zeer de vraag of dat de komende weken ook het geval zal zijn. Al met al dunnen de gelederen bij LHV rap uit en dat zijn, met het oog op de dingen die nog staan te gebeuren, fikse tegenvallers. SPELING Toch is pessimisme nog geens zins op zijn plaats. De Leusdenaren hebben bij het ingaan van de slotfa se van de competitie een ruime speling opgebouwd, die normaal gesproken voldoende moet zijn om de taak waarvoor LHV geplaatst is, maximaal vijf punten uit de laatste vier wedstrijden halen, te volbren gen. Twee daarvan zullen de Leusde naren bij volgende week bij HHC moeten halen, dat met twee punten uit elf wedstnjden troosteloos on deraan staat. De thuiswedstrijd te gen HVBS (één na laatste met acht uit twaalf), en de uitwedstrijden te gen Celentas (vijfde met acht uit tien) en UHV/Sport (vierde met üen uit tien) zullen meer problemen opleveren, maar mogen, ook onder de nu heersende omstandigheden, geen onoverkomelijke problemen voor de Leusdenaren vormen. Drie gelijke spelen tegen deze ploegen zou al volstaan SPANNING De wedstrijd van afgelopen zon dag was waarschijnlijk de belang rijkste van het zaalseizoen. Tegen stander Nieuwegein was de enige ploeg die tot nu toe, evenals LHV, niet van wijken wist. Alle wedstrij den werden in winst omgezet, be halve de thuiswedstrijd tegen LHV Voor de Nieuwegeiners was de ontmoeting van zondag in De Korf dan ook van eminent belang. De ploegen die tegenover elkaar ston den wisten beiden, beter dan wie ook, dat het lot van de competitie van deze zestig minuten afhing. Het was dan ook opvallend dat de spanning en de zenuwen de wed stnjd met zichtbaar domineerden. De ploegen maakten er een wed strijd van,die ook voor het publiek het aanzien meer dein waard was. LHV had in grote delen van de wedstrijd toch het beste van het spel. Met name in de breedte ble ken de Leusdenaren over een be tere ploeg te beschikken. Waar het gevaar bij Nieuwegem bij één of twee speelsters vandaan moest ko men, bleek LHV op alle posities tot scoren in staat. Ook in defensief opzicht troefden de Leusdenaren hun opponenten af. Met name cen trale verdedigster To Steenbeek bleek een rots in de branding. In de eerste twintig minuten overrompelden de Leusdenaren Nieuwegein volledig en legden daann de basis voor de uiteindelij ke winst. Via vaak schitterend uit gevoerde break-outs liep LHV bin nen twintig minuten uit naar 8-1. Carla Mossel nam de fraaiste tref fer van de wedstrijd voor haar re kening. In de vlucht werd de water- vlugge buitenspeelster goed aan gespeeld, waarna Mossel, nog voor ze de grond weer raakte, dé bal achter de verbouwereerd ach terblijvende keepster werkte. FYSIEK Nieuwegein reageerde op de snelle achterstand, door verdedi gend meer fysiek in de strijd te werpen. LHV had moeite om op die omschakeling het juiste antwoord te vinden, waarna het begon te rommelen in de Leusdense gelede ren. Nieuwegein bewees de juist heid van de meuwe aanpak met cijfers: in het restant van de eerste helft scoorde LHV nog maar één keer, terwijl de bezoekers daar vijf rake schoten tegenover stelden. Vier daarvan kwamen voort uit strafworpen, die overigens terecht werden gegeven. Bij rust was het nog maar 9-6. Na de veldwisseling leken bles sures LHV te zullen opbreken. Het uitvallen van Hetty Tessels en Mar ga Rademakers (die de wedstnjd ovengens later toch uitspeelde), kwam de spanning weer helemaal terug m de wedstnjd. Bij 12-10 wist Nieuwegem zich toch weer kans- njk. LHV herstelde zich echter op tijd en via goed mtgespeelde aan vallen werd de marge weer naar vier punten getild. Bij het laatste fluitsignaal gaf het scorebord 16-12 als eindstand aan Voor Theo Geerding, de trainer van de damesselectie van LHV, lijkt zijn eerste jaar bijzonder succesvol te eindigen. Als het kampioen schap wordt binnengehaald, zal dat een historische titel zijn in de geschiedenis van LHV. Nog nooit eerder acteerde een team m de zaal op het hoogste afdelingsni veau. De vrouwen kwamen zelfs, ook op het veld, niet verder dan de tweede klasse. Toch vindt Geer ding het nog te vroeg om de kam- pioensvlag al te hijsen. „Gezien de ontwikkelingen met blessures vind ik het duidelijk nog te vroeg om de champagne al koud te zetten. Toch kan je natuurlijk moeilijk ontken nen dat we ons een nante uitgangs positie hebben verworven. Het is in ieder geval een grote stap voor waarts in de richting van een titel." „We hebben met name vandaag bewezen eraan toe te zijn deze klasse te verlaten. Ik denk dat Nieuwegem ook m de eerste klas se thuis zou horen, maar er promo veert er maar één. Ik heb een goe de wedstrijd gezien. Een echte 'topper', die op het scherpst van de snede werd uitgevochten, zonder dat dat ten koste ging van de kwa liteit. Er werd goed handbal ge speeld van beide kanten. En nu zullen we het tegen de mindere ploegen moeten gaan waarmaken. Want kampioen wordt je met alleen door de topduels te winnen, maar juist ook door de slechte wedstnj den in winst om te zetten", aldus Geerding. HERSTEL De heren van LHV herstelden zich knap van de moeilijke periode waar de Leusdenaren doorheen moesten. De opnieuw uitgedunde selectie (naast de geblesseerden verschenen ook Paul Lindeboom en Willem van der Heyden niet op het appèl) liet tegenstander Limvio met name na de pauze alle hoeken van het veld zien. De juniorenspe lers René van Garderen en Robert Boer onderscheidden zich nadruk kelijk en namen een aanzienlijk deel van de produktie voor hun rekening. Reservedoelman Ruud Kosterman en oudgediende Ge rard Voskuilen vulden het tekort in de Leusdense ploeg verder aan. Na een stroeve beginperiode (tot 3-5 hield Limvio het initiatief), kwam LHV pas kort voor de pauze een beetje los. Bij rust was het gat naar de tegenstander echter nog marginaal te noemen (9-6). Pas na de pauze gaven de Leusdenaren vol gas, om de tellers op het score bord bij 25-9 weer rust te gunnen. Voor uitslagen en standen zie 'Sport in cijfers', op de Servicepa gina. LEUSDEN - De herenvolleybal lers van LEOS hebben in Nijkerk geen moeite gehad om NVC aan de zegekar te binden. De Leusde naren staan nu riant aan de lei ding in de eerste klasse B. De koppositie van de Leusdenaren is enigszins geflatteerd, omdat de ploeg van Bert van Doorn twee wedstrijden meer heeft gespeeld dan de concurrentie. De eerste en tweede set in de wedstnjd tussen NVC en LEOS had niet veel meer om het lijf dan een formaliteit. Binnen 25 minuten wer den de Nijkerkers compleet van het veld geslagen. Via 8-15 en 2-15 kwam LEOS op een riante 2-0 voor sprong. De eerste set werd geken merkt door een gebrek aan con centratie in het team van LEOS. De winst werd toch vrij eenvoudig in de wacht gesleept. Vooral de aan wezigheid van Rob de Koning, die zijn rentree maakte in de Leusden se gelederen, was in aanvallend opzicht goed te merken. De twee de set werd een complete 'walk over' voor de Leusdenaren. Na een voorzichtig begin bepaalde Ronald een voorzichtig begin kwam LEOS aan de hand van een goede servi cebeurt van Ronald van Doorn op een 1-12 voorsprong. De eindstand in de tweede set werd vervolgens gefixeerd op 2-15. De derde set leverde voor LEOS de nodige problemen op. In verde digend opzicht lieten de Leusdena ren de nodige steekjes vallen. NVC kreeg zodoende de gele3 om in het kielzog van de Le ren te blijven. Bij de stand leek de koers gelopen. NV( echter aan de hand van e de dosis vechtlust terug in, strijd. 12-12. Ronald van maakte echter aan de van de Nijkerkers een ei^ zijn ploeggenoten via eer. servicebeurt in staat te ste wedstnjd uit te maken: 12- De heren van LEOS het vijftien speeldagen de ko; in handen. De voorsprong v punten is enigszins geflatte; dat de naaste belagers, Har< en Brezan/SSS, twee wed mmder hebben gespeeld. komende weekeinde staat i een compleet programma c in de eerste klasse B. LEOS op eigen terrein tegen Wil] uit Amersfoort. De Amers staan momenteel in de staan ranglijst en zullen waarsc niet in staat zijn om de plo Bert van Doorn punten afha maken. Harderwijk gaat op bij sub-topper OMS en k opmaken voor een zware Barneveld zal Brezan/SSS ha positie kunnen continueren NVC weinig aspiraties magl ren om haar puntentotaal uiti den. Voor uitslagen en stand "Sport in cijfers', op de Sei gina. LEUSDEN - De dames van de Mixed Hockeyclub Lel (MHCL) hebben het afgelopen weekend de titel in het zal key in de wacht gesleept. Het kampioenschap betekerj vierde achtereenvolgende titel voor de Leusdense damel zaalcompetitie. Volgend seizoen komen de dames uiti eerste klasse van het zaalhockey. le Twee wedstrijden voor het einde van de zaalcompetitie in de tweede klasse is de titel voor de Leusdense hockeysters al een feit. Het punten- aantal van vijftien uit acht wedstrij den maakt de ploeg van trainster Henne de Kruyk onberekenbaar voor de concurrentie. Zaterdag werd de basis gelegd voor het kampioenschap, dat zon dagavond definitief werd ver overd. Soest werd met 12-4 versla gen en naaste belager Leerdam verzuimde om de volle buit binnen te halen. Dit gaf de Leusdense da mes de gelegenheid om door mid del van een overwinning in de thuiswedstrijd tegen Leerdam zon dag de titel veilig te stellen. Na een moeizame eerste helft, wat vooral te wijten was aan de nerveusiteit binnen de Leusdense gelede ren, werd de tweede helft een ware triomftocht voor de ploeg van Hen ne de Kruyk. Na een 3-3 ruststand, MHCL moest tot twee maal toe een achter stand rechttrekken (02 en 1-3), lie ten de bewoners van het Vallei- sportpark zien dat de titel terecht in het Leusdense kamp is beland. Leerdam werd volledig kansloos gelaten en de tellers van het score bord maakten aan iedere onzeker heid een einde: 8-3. Voor de ploeg van trainster/ coach Henne de Kruyk is het in de zaal behaalde kampioensdt morele opsteker voor de i v de slotfase van het veldse J| in het eerste gedeelte vanB seizoen veel geplaagde LeJbl formatie zal uit het behaal pioenschap voldoende hebben geput om de de$ perikelen het hoofd te 1 Jeanet Kok haalt verwoestend uit namens LHV. De Leusdenaren versterkten de leidende positie, door concunent Nieuwegein met 16-12 de baas te blijven. SENIOREN Antilopen 1 - THOR 1 9- 8 Antilopen 2-DVO 2 12-12 SCO 4 - Antilopen 3 16-10 De Meeuwen 3 - Antilopen 4 10-6 Altius 5 - Antilopen 5 9- 4 Achterveld 2 - Baarn 3 2-0 Veensche Boys 3 - Achterveld 3 afg. A'foortse Boys 4 - Achterveld 4 4-1 Hoogl'veen 5 - Achterveld 5 1-4 S.O. Soest 11 - Achterveld 6 2-2 DAMES DAMES Achterveld - Saestum 10.00 JEUGD De Meem - Achterveld 1-2 JUNIOREN JEUGD Antilopen J1-De Meeuwen J1 8-10 WoudenbergJ1-AntilopenJ2 9- 8 Antilopen J3 - Sparta J2 5-11 ASPIRANTEN Hellas B l - Antilopen B1 3-4 Antilopen B2 - De Meeuwen B2 6-1 Antilopen D1 - Exakwa D1 2-1 Unitas D2 - Antilopen D2 0-1 Achterveld A1 - SEC A 3-2 Spakenburg B2 - Achterveld B1 4- 1 Achterveld C1 - APWC C2 5-2 Achterveld D1 - Hoevelaken D1 1-10 Hees E1 - Achterveld El 3-2 Achterveld E2 - De Glind El afg Achterveld F1 - Hoevelaken F4 1- 1 Limvio A1 - Achterveld Al 14.30 Achterveld BI - Roda 46 B3 13.00 IJsselmeervogels C7 - Achterveld El 13.00 Achterveld D1 - Quick D1 10 15 Achterveld - IJsselm.vogels E3 10.00 WZA E3 - Achterveld E2 11.15 Achterveld F1 - Hoevelaken F4 10.00 Roda 4 - SDO 4 Baarn 5 - Roda 5 Roda 6 - Veensche Boys 5 Hooglandenv. - Roda 7 Sterrewijk 1 - Roda'46 1 HDS 2 - Roda 2 Veensche Boys 2 - Roda 3 Roda 4 - Octif 3 Roda 5 - Veensche Boys Roda 6 - Sp brg Soest 11 1-3 KWA 7 - Roda 7 2-5 5-2 0-2 14.30 Roda 1 - Lopik 1 ffo 11.30 Roda 2 - Eemnes 2 11 30 R°od Wit3 - Roda 3 11.30 Veensche Boys4-Roda41 11.30 Roda 5 - Cobu Boys 3 11 ^30 Roda 6 - Hoevelaken 8 DAMES JUN. Achterveld - Zeewolde 11.00 PUPILLEN DAMES JUN. k De Meeuwen PI - Antilopen PI 3- 0 Unitas P2 - Antilopen P2 11-0 Woudenberg Q1 - Antilopen Q1 0- 5 DindoaRl -AntilopenR1 15- 1 Achterveld - S.O. Soest ZATERDAG 0- 2 SENIOREN ^SENIOREN Achterveld - Unitas 2-1 Zuiderzeevogels - Achterveld 14.30 KWA 2 - Achterveld 2 11.00 Achterveld - Hoogl'veen 3 11.30 Achterveld 4 - Hoogl'veen 4 12.00 Achterveld 5 - A'foortse Boys 5 14.30 Achterveld 6 - NSC 3 14.30 WZ 1 - Roda 1 Roda 2 - Merino's Vel. Boys2-Roda3 Posthoorn 2 - Roda 4 Roda 5 - VOP 4 Roda 6 - Eemdijk 6 1-1 2-0 5-2 3-2 4-6 1-0 ZONDAG Sporting'70 1 - Roda'46 1 2-1 Veenendaal 2 - Roda 2 1-1 SEC 3-Roda 3 1-3 ACHTERVELD - Enkele leden van de ponyclub de Siiq men deel aan de indoor-dressuur-wedstrijden te Bu georganiseerd door de Gouden Adelaar. Voor twee ^st werd het een succesvolle dag. In de B-dressuur behaalde Jolanda Boersen met haar pony Rutger 133 punten, hetgeen haar een tweede pnjs opleverde In de LI-dressuur werd Vanessa Volt man met haar pony Djimar winnares. Zij behaalde in totaal 136 punten. Dit heeft tot gevolg dat ze aan de eerstvolgende L2- dressuurwedstnjden mag deelnemen Verder werd deelgeno wedstrijden in Scherpe viel Angelique Gemts prijzen. Met haar pony haalde zij de derde pnjs punten in de B-dressuui zal zij deelnemen aan van Nimmerdor te Leu

Leusder Krant | 1989 | | pagina 16