I Intilopen helpt Meervogels n kampioenschap perimenterend LHV [et in moeilijkheden LEOS verbaast met zege op koploper Leusden voortvarend uit de startblokken TTCL blijft ongeslagen fballers blijven Fiks met 12-9 de baas es nog steeds zonder puntverlies Volleybalsters verbeteren positie Dameshockeyers spelen gelijk tegen Maarssen Uitslagen Hessenkar- kaarttoernooi WOENSDAG 8 MAART 1989 15 N - De Meervogels is in de eerste klasse D van de korf- petitie kampioen geworden ondanks het verles in de ..dstrijd tegen SMS. Antilopen hielp De Meervogels een i door met 12-9 van Fiks te winnen. Met nog één wed- >n heeft in de laatste thuis- in ieder geval laten zien jtaat te zijn om voor de pun- len knokken. In deze moest tegen het stevig Ie Fiks worden opgebokst, fluitende scheidsrechter trafworpen aan Fiks. Maar kon incasseren en i ook veel makkelijker dan jaande wedstrijden. Na 25 raakte Antilopen gehan- loor het uitvallen van Jack iyer met een enkelbles- Op dat zelfde moment moest [ranwege zijn blessure een treding begaan. Fiks benutte gekende strafworp en op 4-5Marcel Veenendaal geblesseerde vervan- had zelf al een wedstrijd /eede team gespeeld. ;ek hij geen verzwakking, lat Frans ter Maten vlak de rust 5-5 scoorde, maakte jen afstandsschot 6-5. Dat ins de russtand. strijd voor de boeg kan niemand De Meervogels nog inhalen. Trainer Fred Ferrageau noemde het de terechte kampioen. ,,Ze waren de meest constante ploeg. We hebben drie punten van ze afgepakt, maar verloren ze weer aan mindere ploegen." TE KANSEN igin van de wedstrijd wer- iel kansen onbenut gela- jfjioör Antilopen. De thuisclub steeds achter de feiten ler Versteeg scoorde 1-1 Tze zich boos had gemaakt de 0-1. Na zeven minuten |Ed Hendriks uit een straf- en steeds scoorde Fiks Jan Costa komt omhoog voor een doelpoging. Esther Versteeg houdt de tegenstanders in de gaten. meteen weer een punt, 2-3. Dat ging zo door tot aan 4-5. Frans ter Maten en Margret Versteeg maak ten de punten voor Antilopen. Na de pauze was iedereen nog steedè bereid er voor te werken. Van afstand maakte Ed Hendriks 7-5 en via een prachtige doorloop bal van Irene Veenendaal werd het 8-5; zij speelde in plaats van Nancy Laheij. Volgens trainer Fred Ferrageau was die stand de ommekeer in de wedstrijd en wist Antilopen de voorsprong tot het einde vast te houden. Alleen duurde het vaak veel te lang voor dat er door oris werd gescoord". Nadat Fiks op 8-6 was gekomen, duurde het tien minuten voordat Ed Hendriks van afstand 9-6 kon wfl fN - Voor de dameshandballers van LHV is slechts nog interessant: de competitie ongeslagen beëindigen, frorige week, twee wedstrijden voor het einde van de npetitie, de titel in de tweede klasse A werd veilig lag het voor de hand te veronderstellen dat het restant atig zal worden afgewerkt. De 9-13 zege op de reserves Öeritas, afgelopen zondag, bevestigen op het oog deze Trainer Theo Geerding zag dat echter toch iets anders, bben vandaag wat geexperimenteerd met opstelling en Itemen. Maar er is ook geknokt voor twee punten. We gewoon ongeslagen deze klasse uit", aldus Geerding. i heren tekent zich enig herstel af. Nu de selectie het nt van de blessuregolf lijkt te zijn gepasseerd, worden partijen weer uitde hoed getoverd. Zondag hadden de haren hoewel nog niet helemaal compleet, geen enkele net Amersfoort 2, dat de middenmoot aanvoert. De i trainer/coach Co Wethly won eenvoudig met 9-18 en nee nog steeds bij de eerste drie eindigen. lacht van de LHV-vrou- atie begint steeds duide rten aan te nemen. Na de speeldag volgt nummer v/egein op eerbiedwaar- td van zes punten, terwijl [dne, Nijenrodes samen Sport al twaalf punten op ienaren moet toegeven, ienaren haalden dan ook l rendement uit de dertien jen, die in de zaal tot nu en afgewerkt. Dat aantal 3ij de zeven winstpartijen ste helft van de veldcom- j/ert het fraaie resultaat op zeges en nul verlies- en in het lopende seizoen, [daarmee op weg, onder I van de nieuwbakken trai- yeo Geerding, het seizoen '88 (tot de meest succesvolle te t uit de 25-jange historie, htyonge week de champag- feljjk kon vloeien, toen de >tie naar de eerste klasse een ïrd, stond dit weekeinde de eting met Celeritas 2 op het hnma. De wedstrijd was ei- t alleen voor de thuisploeg teressant, omdat de ploeg uit nog allerminst zeker is van gving in de tweede klasse, v reen zijn er voor Celeritas j\ maar groter op geworden, LHV de sportieve verplich- i nakwam, en de winst mee pis nam. HVBS, dat vonge de spamngpartner van de ren was, greep de laatste ersloeg Limvio, waardoor van de ploeg uit Bun- op handhaving groter zijn roberen wel LHV er tegen Celentas iet de pet naar gooide, miste '°og wel de echte daden- Toen in de eerste helft de njd bij 4-9 eigenlijk al in de N de Leusdenaren erder wel. Bovendien gen- I trainer Theo Geerding de wedstnjd om wat te experimente ren met opstelling en spelsyste men. „We zijn de wedstnjd in ge gaan met het idee er een soort ver edeld oefenpartijtje van te maken Winnen stond uiteraard nog wel voorop, zo ambitieus ben ik nog wel (en bovendien ben je dat aan je stand wel verplicht), maar verder wilden we gewoon zo veel moge lijk uitproberen." Dat uitproberen had tot gevolg dat Anja Douma de score opende uit een vrije worp. Celeritas had met twee treffers op rij in die fase nog een doelmatig antwoord in huis, maar vioa een afstandschot van Cann Nijhuis en een sprong- schot van Anja Douma namen de Leusdenaren het initiatief weer over, om het met meer mt handen te geven. Een door Ria Meyermk on derschepte bal werd door Jeanet Kok in de break-out doeltreffend afgerond, waarna Carla Mossel de stand naar 2-5 tilde. Carin Nijhuis was opmeuw van afstand succes vol, voordat Celeritas weer wat te rug kon doen: 4-6. Nog voor rust kwam LHV in veili ge haven, toen Anja Douma, Jeanet Kok en Monique Hovenkamp de voorsprong uitbouwden naar vijf punten: 4-9. Celeritas mocht bij het aanbreken van de pauze nog enige hoop koesteren met twee treffers op rij, toen de achterstand niet groter was dan drie punten: 6-9. EVENWICHT Na de pauze bleef de score re delijk m evenwicht, hetgeen illu stratief mag heten voor het feit dat het heilig vuur aan de kant van LHV op de spaarbrander was gezet. Toch waren de Leusdenaren ge wiekst en ervaren genoeg om de de touwtjes niet teveel te laten vie ren. Een score van Celeritas, met een na de hervatting, was het sem om er weer iets aan te doen. Via een strafworp van Jeanet Kok en een uithaal van Anja Douma kwa men de Leusdenaren weer op vier punten: 7-11. Bij 8-11 brak er een rommelige fase in het spel aan, waann ook niet gescoord werd. Het einde van die periode werd gemarkeerd door een treffer van Jeanet Kok, die een break-out suc cesvol afrondde. To Steenbeek maakte in de slotfase aan alle onze kerheid, voor zover daar al sprake van was, een eind en tekende met twee doelpunten voor de eind stand: 9-13. VIZIER In de derde klasse C bij de heren vielen zondag ook de beslissende klappen. Voice uit Nijkerk, dat lan ge tijd de ranglijst aanvoerde, ver loor op de één na laatste speeldag een kostbaar punt aan het Amers- foortse AAV en zag de titel daar door gaan naar BSV mt Blaricum, dat met royale cijfers aan de win nende hand bleef bij hekkesluiter Limvio. BSV is met nog één wed strijd te spelen, niet meer te achter halen. LHV, dat als één van de favorie ten van start ging, maar door een blessuregolf geteisterd werd, maakt nog aanspraak op een plaatsje bij de eerste dne. Daar voor is wel de welwillende mede werking van AAV nodig, dat nog één of meer punten zal moeten in leveren. LHV zal uiteraard de slot- ontmoeting met BHC in eigen voor deel moeten beslissen. Het maakt allemaal niet zoveel meer uit. Noch de derde, noch de vierde plaats bieden de Leusdena ren voor dit seizoen enig perspec tief. Het vizier zal dan ook gericht moeten worden op de tweede helft van de veldcompetitie, waar de Leusdenaren hun pas verworven plaats m de eerste klasse zullen moeten zien veilig te stellen. RENTREE Het optreden van de Leusdense formatie geeft de laatste weken weer wat hoop. Langzamerhand raakt de ziekenboeg leeg en ver toont de prestatiecurve weer een stijgende lijn. Tegenstander Amersfoort werd afgelopen zon dag m ieder geval overtuigend te ruggewezen. Nog zonder Ed Da vids en Arjan Schneiders, maar met twee jeugdige invallers, de junio ren René van Garderen en Robert de Boer, bracht LHV weer een vrij compleet team op de been. Boven dien maakte Matthijs Jantzen zijn rentree tussen de palen en kweet zich daar als vanouds degelijk van zijn taak. Willem van der Heyden eiste te gen Amersfoort een hoofdrol voor zich op. De watervlugge, beweeg lijke LHV-er ontpopte zich tot een ware plaag voor de vijandelijke defensie. Met zeven treffers was Van der Heyden dan ook met af stand topschutter. LHV opende voorzichtig. Tot 2-3 was er zelfs nog sprake van een gelijkopgaande strijd. Maar gaan deweg de eerste helft namen de Leusdenaren meer afstand en bij het aanbreken van de rust was de voorsprong al gegroeid tot zes punten: 6-11. Na de hervatting liep LHV ge staag uit. Via 6-11,7-14 en 8-17 ein digde de wedstnjd bij 9-18. Doelpuntenmakers LHV (vrou wen): Anja Douma (4x), Jeanet Kok (3x), To Steenbeek (2x), Cann Nijhuis (2x), Carla Mossel en Monique Ho venkamp. Doelpuntenmakers LHV (man nen): Willem van der Heyden (7x), Henk Mentmg (4x), Paul Lindeboom (3x), Ronald Morren (2x), René van Gar deren en Robert de Boer. Voor uitslagen, standen en pro gramma's, zie Sport in cijfers, el ders in dit nummer. ACHTERVELD - Vrijdagavond werd de zesde ronde gespeeld van het Hessenk ar kaarttournooi. Er waren deze avond 20 deelne mers. Het werd weer een hele ge zellige kaartavond waar sportief werd gespeeld. De prijswinnaars van deze avond waren. 1. Grada v d. Breemer Aantal punten 5339 2. John Baaiman 5236 3. Thea Hak 5035 4. T. Ossendrijver 4743 5Joke van Marwijk 4701 6. M v.d. Brink 4648 7. Jo Pronk 4613 8. H. Zandbrink 4540 9 Joop Hak 4534 10. Hans de Vette 4522 De poedelprijs was voor Evert Wou ters met 3806 punten. De stand na zes ronden is 1Joke van Marwijk 28006 2. Cor van Marwijk 28986 3. T Blankenstem 26711 4. Lidav.d. Bnnk 26448 5 H. Zandbrink 23830 De volgende ronde zal worden gespeeld op vrijdag 7 april. scoren. Fiks maakte meteen weer een punt 9-7. Toen duurde het weer vijf minuten voordat Jan Costa 10-7 kon scoren. Fiks deed weer even iets terug 10-8, maar Ed Hendriks bracht de Leusdenaren weer op vier punten voorsprong. Vooral de laatste goal was van hoge kwaliteit. Via een prachtige doorloopbal werd het 12-8. De eindstand kwam uiteindelijk op 12-9 Een verdiende overwin ning voor de ploeg uit Leusden. Fred Ferregeau vond dat zijn ploeg had laten zien toch te kun nen werken. „Want in de eerste klasse moet gewoon keihard wor den gewerkt We wilden graag kampioen worden, maar die kans hebben we laten liggen Na de nederlaag begin januari tegen dat zelfde Fiks is het bij Antilopen minder gegaan en werden er pun ten verloren. „We hebben ons in ieder geval voor die verloren wedstrijd gere vancheerd", aldus Ferrageau. Vol gens de trainer-coach is Antilopen op deze manier op de goede weg. Voor volgend seizoen is een nieuwe trainer aangetrokken: Wim de Brum. Hij is woonachtig in Leusden en is momenteel werk zaam bij Meeuwen in Putten. Met deze geboren Amsterdammer zal Antilopen gaan proberen het kam pioenschap te behalen. „Ik zie het wel zitten met De Bruin", zegt Fer rageau die een jaar uit nood trai ner is geweest. Hij had een moei lijke start omdat hij vijf spelers moest missen die waren gestopt. Hij heeft toen enkele jonge spe lers ingepast. Maar zo iets vraagt tijd en dit sei zoen is dat heel redelijk gelukt. Ferrageau heeft naar zijn zeggen een rommelig seizoen achter de rug „Maar nu heb ik het weer aar dig op de lijn". Het moeilijkst vond Ferrageau het trainen, vooral in combinatie met zijn werk. Het coachen vond hij eigenlijk het leukste om te doen. Fred Ferra geau kan terugkijken op een ge slaagd seizoen. Bij het restant van de veldkorfbalcompetitie ziet hij zelfs nog mogelijkheden om mis schien daar nog wat leuks te pres teren. Tot het eind van het seizoen zal Antilopen Margret Versteeg moe ten missen, die om studieredenen niet meer beschikbaar zal zijn. Fiks was haar laatste thuiswed strijd en ze kreeg dan ook een feestelijke publiekswissel. Aanstaande zaterdag speelt Anti lopen bij DKV, dat samen met Thor zal moeten uitmaken wie er degradeert. Thor moet riaar SMS. Voor uitslagen, standen en pro gramma's, zie Sport in cijfers, el ders in dit nummer. LEUSDEN - De dames van LEOS hebben voor een verrassing gezorgd door het volleybalteam van Acco/Dos, de koploper, met 3-1 te verslaan. De gedoodverfde kampioen won de eerste set nog met 6-15, maa ging daarna ten onder aan de spanning en aan het goede spel van LEOS. De heren van LEOS wonnen eveneens hun wedstrijd. Zij ver sloegen Brezan/SSS met 3-1 nadat ook de eerste set verloren was gegaan. Maar daarna herstelde de ploeg van Bert van Doorn en groeide naar een hoog niveau. De dames van LEOS leken m de eerste set helemaal nog niet af te stevenen op een 3-1 zege. De ploegen waren zeer gespannen aan de wedstrijd begonnen en vooral LEOS maakte veel fouten. Door vooral slecht serveren kon Acco/Dos uitlopen naar 2-5. De dames van LEOS kropen nog even terug tot 5-6, maar via 5-8 en 5-11 was de weerstand van de Leusde naren gebroken: 6-15. Trainer Ad van Woensel besloot toen tot een wissel die het gewenste effect bleek te hebben. Rona de Koning kwam in de plaats van Gemma Moors. In die tweede set pakte LEOS meteen vanaf het begin het initiatief. Vooral door een betere opslag kwamen de punten bin nen. LEOS kwam met 4-0 voor en daardoor kregen de dames ook wat meer vertrouwen die nodig was omdat Acco/Dos terug kwam tot 5-4. Via de opslag van de uitste kend spelende Marjan van Enge lenhoven liep LEOS uit naar 7-4 en 10-5. Acco/Dos kwam echter ge vaarlijk terug tot 10-9. Het werd zelfs op een gegeven moment 12- 12, maar door de goede opslag beurten en een betere en geva rieerder aanvalsspel wonnen de dames tenslotte toch de tweede I set met 15-12. Afknapper Voor Acco/Dos betekende dat verlies een geweldige afknapper. De ploeg kwam de klap van het verlies in de derde set niet meer te boven en verloor die set dan ook kansloos met 15-3 Marjan van Engelenhoven was met haar op slag de belangrijkste pion m deze set. In de vierde set waren de ploegen weer redelijk aan elkaar ge waagd. De strijd ging gelijk op tot 4-4, waarna LEOS kon uitlopen naar 8-4 en zelfs 14-4. Dit kwam vooral door opnieuw de goede opslag en omdat de aanvallen van Acco/Dos steeds een goed blok tegenover zich vonden. Gemma Moors, die in de loop van de wed strijd Anita Visser was komen ver vangen, mocht met een opslag het beslissende punt maken; 15-7. Een knappe overwinning van een zeer wisselvallige ploeg, die vo rige week nog van nummer laatst Breook verloor. Voor aanstaande zaterdag staat de belangrijke ont moeting tegen Nivoc uit Nieuwe- gein op het programma. Bij winst van de wedstrijd in Nieuwegem kan LEOS definitief afstand nemen van de laatste plaats. Acco/Dos kan de wonden gaan likken en proberen bij het laaggeklas seerde Cito terug in het ntme te komen en alsnog het kampioen schap veilig te stellen. SLECHT SPEL De heren van LEOS speelden de eerste set slecht, net als de week daarvoor tegen Harderwijk. De ploeg was duidelijk bang om te verliezen. Door een goede opslag van SSS en slechte passes aan Leusdense kant won het met 15-9. Donkere wolken pakten zich sa men boven de sporthal van LEOS. Maar de bui dreef over en LEOS hervond zichzelf. In de tweede set kwamen de passes weer aan en konden de aanvallers eindelijk goed bediend worden. Met name Henk Wildschut was zeer goed op dreef en wist zijn ploeg naar een gemakkelijke 15-9 overwinning te voeren. Roel Steeman maakte de laatste drie punten alleen, door een goede opslag. In de derde set Ad van Woensel...eclatante zege... probeerde de ploeg uit Bameveld alsnog de schade te herstellen. Tot 9-9 waren de Barnevelders ge lijkwaardig aan LEOS. Maar op nieuw kwam Henk Wildschut een paar maal goed door en wist te scoren. De setwinst werd uitein delijk nog vrij makkelijk behaald 15-11. De vierde set was geheel voor de club uit Leusden. Vooral via de uit stekende opslag van Roel Stee man werden veel punten binnen gehaald. Brezan had ondertussen de moed al opgegeven, waardoor de vierde set eigenlijk een forma liteit was: 15-8. LEOS staat nu formeel aan de lei ding met een punt voor op Har derwijk, maar die heeft twee wed strijden minder gespeeld. Mis schien dat Brezan de ploeg uit Leusden een handje kan helpen door Harderwijk te verslaan. Maar dan moet LEOS natuurlijk de pun ten aanstaande donderdag met bij Swift '64 laten liggen. Die ploeg heeft de punten ook hard nodig om degradatie te ontlopen Voor uitslagen, standen en pro gramma's, zie Sport in cijfers, el ders in dit nummer. ZWOLLE - Hockeyvereniging Leusden is de tweede helft van de veldcompetitie uitstekend begonnen. De heren versloe gen in Zwolle Tempo'41 met 2-5. De thuisclub bezette bij aan vang van de wedstrijd de tweede plaats. In het team van trainer Rob Weers zijn Bart van Dalen en Sander Greve afgevallen. Leusden had vanaf het begin het betere van het spel. Het kreeg in de eerste tien minuten al twee strafcorners. De tweede werd nog door de keeper van Tempo'41 gestopt. In de zevende minuut was de tweede wel raak. In een van de varianten werd de bal opzij geschoven naar Joep Rozeboom en die scoorde via de onderkant van de lat 0-1. Na ongeveer twintig minuten spelen moest Tom van Eek met een neusblessure het veld verlaten. Hij had met een stick een klap op zijn neus en moest voor observatie naar het ziekenhuis. Maarten Jonges nam zijn plaats in en ging m de spits spelen. Frank de Ruiter ging links op het middenveld spelen. Door deze omzettingen kwam Leusden een beetje in de problemen. Tempo'41 kon het initiatief wat meer naar zich toe trekken. Een strafcomer van de ploeg uit Zwolle werd afgekeurd. De rust werd be reikt met 0-1 voorsprong. In de rust paste trainer Rob Weers enkele tactische zetten toe. Frank de Ruiter ging wat meer op rechts spelen zodat de thuisclub via de linkerkant moet uitverdedigen. Daarmee werd het gevaar van Tempo'41, dat veelal door het mid den kwam, bezworen. De hoc keyers uit Leusden hadden de tweede helft dan ook een groot overwicht. Toch wist de thuisclub met een counter de gelijkmaker te scoren. De strafcomer werd feil loos ingeschoten: 1-1. Een doelpunt van Frank Roggen- kamp werd nog afgekeurd. Na acht minuten ging Frank de Ruiter op nieuw op rechts langs zijn man en bediende Maarten Jonges op maat. Die maakte geen fout en scoorde beheerst 1-2. Vijf minuten later drukte Thorvald Goosman het veldoverwicht van Leusden uit in een doelpunt. Hij sloeg een straf comer rechtstreeks het doel m. Precies na een kwartier spelen be sliste Frarik de Ruiter de wedstrijd door via een uitstekende solo 1-4 te maken. Daarna werden nog vele kansen door de Leusdenaren ge mist. Tempo'41 kon daarom iets dichterbij komen om via opnieuw een counter waaruit een strafcor- ner ontstond te scoren. Ten slotte bepaalde Maarten Jonges de eind stand op 2-5. Hij rondde goed voor bereidend werk van Robert Krei- kamp goed af. TEVREDEN Trainer Rob Weers was uiter aard zeer tevreden over het be haalde resultaat. „We scoren nu tenminste iets makkelijker dan in de eerste helft van de competitie." Weers had zelf ook zeer veel vol doening van zijn tactische zetten m de rust. „De tweede helft kwamen we weer goed op de rails en toen begon het ook te lopen bij ons." Door de overwinning is Leusden een goede middenmoter gewor den en kan zeker nog enkele plaat sen stijgen als het goede spel kan worden voortgezet. Voor koploper Deventer was het een goede dag. Het won zelf met 311 van de num mer twee EHV. En zoals gezegd versloeg Leusden de andere num mer twee Tempo'41. Aanstaande zondag komt Up ward op bezoek bij de Leusdena ren. Bij winst kan Leusden gelijk komen met de bezoekende vereni ging. Upward verloor afgelopen zondag thuis van het onderaan staande Hengelo met 2-3. Graspie pers bevind zich eveneens in de onderste regionen. Zij zal er alles aandoen om koploper Deventer in de thuiswedstrijd twee punten af handig te maken. Leusden allemaal veelbelovend. De dames startten overdonderend. Binnen enkele minuten moest Maarssen de noodrem hanteren; Nicole Pronk werd onderuit ge haald hetgeen een strafbal ople verde. Letty den Besten hield het hoofd koel en scoorde, 0-1. Na deze bemoedigende start behield Leusden het initiatief, maar ver zuimd werd van de talrijke kansen gebruik te maken, waardoor de voorsprong beperkt bleef tot het ene doelpunt kort na het begin. In de tweede helft kwam het doel van Leusden ernstig onder druk te staan. Elk initiatief kwam nu van de zijde van Maarssen en reeds in de derde minuut resulteerde dat in de gelijkmaker uit een strafcomer. Ook daarna kwam Leusden niet of nauwelijk meer aan bod. Na een klein kwartier kreeg Maarssen niet geheel terecht een strafbal toege wezen, maar het schot werd op uitstekende wijze door Charlotte van de Ven gekeerd. Rob Weers...flitsend uit de start blokken... Maarssen behield ook in het resterende deel van de tweede helft het beste van het spel, het geen onder andere tot uiting kwam m een negental strafcorners. Doel punten bleven echter verder uit, zodat Leusden zich met een enkel winstpunt tevreden moest stellen. Voor uitslagen, standen en pro gramma's, zie Sport in cijfers, el ders in dit nummer. TEGENVALLER De dames van de MHC Leusden zijn in Maarssen met verder geko men dan een 1-1 gelijkspel, een uitslag die nogal is tegengevallen na het uitstekende spel in de eerste helft. Het begon voor de ploeg uit LEUSDEN - door met 8-2 van naaste concurrent Effect uit Wijk bij Duurstede te winnen heeft TTCL zijn ongeslagen status be houden. Sterker nog: puntverlies is nog niet voorgekomen. De Effect-spelers waren met "slechte" bedoelingen naar Leus den gekomen. Men wilde winnen van TTCL om zo zelf in de top van de ranglijst te belanden. Gezien de sterkte van de formatie uit Wijk bij Duurstede bleek dit geen on haalbaar doel. Immers de sterke eerste man van Effect had nog geen partij verloren in de voor gaande wedstrijden. De minder sterke tweede en derde heren zouden door hun lastige verdedi gende spel wel eens voor een ver rassing kunnen zorgen. TTCL liet echter zien dat het niet voor niets ongeslagen op kop staat. De enige twee punten die Effect kreeg waren de verliespar- tijen van Erwin de Boer en André Snoek tegen die sterke eerste heer van Effect. Dit ging echter in drie sets waarbij de twee partijen evenzo goed gewonnen hadden kunnen worden door de TTCL- ers. Frank Kooyman wist echter sinds tijden wel al zijn partijen te win nen, al ging het moeizaam Al zijn winstpartijen eindigden in drie sets. In zijn laatste partij tegen de sterke speler van Effect wist hij hem zijn eerste verliespartij toe te brengen. In de derde set won hij met 24-22, het kleinst mogelijke verschil dankzij enkele taktische services. Vrijdag speelt TTCL uit tegen Woerden. Gezien het sterke spel in de laatste wedstrijd mag ook deze tegenstander het ergste vrezen.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 15