Antilopen met speels gemak langs gedegradeerd DKV LHV besluit competitie zonder verliespunten LEOS voelt zich bestolen Pover resultaat Haaie Weinig verrassingen tijdens Bowlinguurtje leusder krant Antiloperipupillen voor derde keer in successie kampioen Korfballers besluiten competitie met derde plaats Mannen pakken de volle buit tegen Swij Herenhandballers herstellen zich ten koste van BHC: 5-21 STïS.'S.'rïEï: Tijdens B-competitie in Zeist 1 Recreanten- toernooi Antilopen Kaartavond bij Roda '46 Sport WOENSDAG 15 MAART 1989 LEUSDEN - In de laatste competitiewedstrijd van het zaalkorf- ballen heeft Antilopen frank en vrij spelend DKV met 11-19 geklopt. DKV is door die nederlaag gedegradeerd evenals Thor uit Harmeien. De Meervogels uit Zoetermeer was vorige week al kampioen geworden, Fiks uit Oegstgeest is tweede gewor den. Antilopen is teleurstellend op de derde plaats geëindigd. ,,We hadden kampioen moeten worden, want zo'n kans krijgen we niet gauw meer", zei de vertrekkende coach Fred Ferra- geau. Nancy Laheij speelde na een hele tijd te zijn weggeweest eindelijk weer mee Ze deed het redelijk, maar werd halverwege de tweede helft toch vervangen door Irene Veenendaal. Jack den Heijer speelde ook niet mee; die is voor de rest van het seizoen uitgescha keld door een enkelblessure. Hij werd in de wedstrijd tegen DKV vervangen door de 17-jange Paul Hendriks, die 's middags ook al met de A-junioren had meege speeld. Hij speelde een uitste kende wedstrijd samen met zijn broer Ed Hendnks. Antilopen heeft het de hele wed strijd niet moeilijk gehad. Het werd een leuke wedstnjd met fns en vrolijk spel en veel doelpun ten. De Leusdenaren liepen via 0- 12-2 uit naar 2-7 en bereikten de rust met een 4-9 voorsprong. Doel- Margret Versteeg ..voorlopig af scheid... puntenmakers waren Jan Costa (3). Paul Hendnks (2), Nancy Laheij. Jeannette Jekel, Ed Hendriks en Margret Versteeg. Laatste goal In de rust werd Paul Hendriks ver vangen door John van Vulpen. An tilopen liep na de rust verder uit naar 6-14 door treffers van Frans ter Maten (2). Jeannette Jekel, Nancy Laheij en Margret Ver steeg. Bij die stand werd Nancy Laheij vervangen. Daarna voerde de club uit Le"=d^n de score ver der op Jan Costa (2), Frans ter Ma ten. John van Vulpen en Margret Versteeg brachten de stand 7-19 op het scorebord. Voor Margret Versteeg was het voorlopig haar laatste doelpunt en laatste wed strijd. Ze zal de veldcompetitie moeten missen vanwege studie. De laatste vier minuten geloofde Antilopen het wel en werd met meer op het twintigste punt geaast. Integendeel, DKV kon in die vier minuten nog vier maal de bal door de korf werpen, waar door de eindstand in IJmuiden uit eindelijk 11-19 werd. Trainer/ coach Fred Ferrageau noemde de overwinning een mooie opsteker voor de veldcompetitie, die zater dag 1 april zal beginnen. ,,En als alle neuzen dezelfde kant opstaan, geef ik ons nog een goede kans voor één van de bovenste plaat sen. We staan maar vier punten achter op nummer één. Nancy Laheij...rentree.. LEUSDEN - Het pupillen 01 team van korfbalveremging Antilopen is vorige week zaterdag, na winst op directe concurrent M1A, kampioen geworden m de zaalcompetitie. De laatste wedstrijd, afgelopen zaterdag m thuishal De Korf, tegen De Meeuwen uit Putten was dan ook nog slechts een formaliteit. Toch onderstreepten de Leusdenaren hun suprematie, door de bezoekers met 10-0 terug te wijzen. De viering van het kam pioensfeest was een weekje uitgesteld, om dat m Leusden zelf te kunnen houden. De jeugdige korfballers maken trouwens toch glorierijke tijden mee. Ook de laatste twee halve veldcompetities, voorafgaand aan dit zaalsei- zoen, werden de Antüopers tot kampioen gekroond. Manjke Hertgers en Marijke Reiding, die de pupillen onder hun hoede hebben, hebben met deze resultaten aangegeven hun vak te verstaan In april verschijnt het team weer aan de start van de nieuwe veldcompe titie, waarin de ploeg is mgedeeld bij sterkere tegenstanders. Op de foto het kampioensteam dat bestaat uit in willekeurige volgor de): Wendy Sakkers, Wendy Reidmg, Hannah Zegers, Sandra Hertgers, Barbara Nieuwenhuizen, Bart Timmermans, Edwin Barten, Marcel Eibers, Matt hijs van der Horn en Jeroen van Herwaarden. De begeleiding is in handen van Marijke Hertgers en Marijke Reiding. LEUSDEN - De zaalhandbalcompetitie zit er weer op. Voor de eerste teams van de Leusder Handbal Vereniging zijn de com petities met wisselend succes verlopen. De vrouwen maakten hun favorietenrol in de tweede klasse volledig waar en promo veerden ongeslagen en zonder puntverlies naar de hoogste afdelingsklasse. Ook UHV/Sport kon de Leusdenaren in de afsluitende sessie de voet niet dwars zetten: 12-16. Voor de mannen verliep de competitie bepaald teleurstel lend. Na als favoriet voor een promotieplaats aan het karwei te zijn begonnen, trof een blessuregolf de ploeg op het moment surprème. Juist tegen de directe concurrentie konden de Leus denaren slechts geïmproviseerde teams in het veld brengen. Slechts tegen de mindere goden speelden de mannen compleet of nagenoeg compleet, waardoor op de eindstreep een magere vierde plaats restte. LHV besloot de competitie tegen BHC 2 en haalde gefrustreerd nog eens flink uit. Met 5-21 (rust: 5-10) keerden de Leusdenaren uit Hilversum terug. Twee doelen heeft trainer Theo Geerding van de vrouwenselectie van LHV inmiddels bereikt: kam pioen in de zaal en de competitie zonder puntverlies beémdigd. Daarmee heeft de oud-Amster dammer. die dit seizoen het vrou wenteam onder zijn hoede nam, voor meer dan de helft zijn plannen voor dit seLzoen gerealiseerd. Geerding begon het avontuur met de nodige ambities, waarin twee kampioenschappen hoog op het verlanglijstje stonden. Eén is er dus inmiddels binnen, de andere lijkt voor het gnjpen te liggen. Over een aantal weken gaat de groep weer naar buiten en ook in de veldcom petitie liggen de kaarten gunstig. Na één helft is LHV al los van de concurrentie, terwijl de naaste be lager (SHVU) nog twee keer be streden moet worden. Bovendien hoefden de Leusdenaren ook bui ten nog geen verliespartij toe te staan, zodat ook hier zonder punt verlies eindigen nabije toekomst muziek kan zijn. Zover is het echter nog lang niet en op dit moment zullen de ge dachten daar ook nog niet honderd procent bij zijn. De titel in de zaal heeft ongetwijfeld meer gewicht (de veldcompetitie is in het hand bal gewoon minder interessant), waardoor het seizoen eigenlijk nu al niet meer stuk kan. MATIG In de afsluitende ontmoeting in de zaal had de kampioen uit Leus den duidelijk last van gebrek aan inspiratie. Ondanks de ambitie om ongeslagen te eindigen, vermocht dat de ploeg nauwelijks meer te motiveren. Daardoor werd de ont moeting met UHV/Sport, dat LHV eerder behulpzaam was door Nieu- wegein te verslaan, een duel van matig gehalte. Hoewel de hand ballende capaciteiten van de te genstander niet echt veel indruk maakten, hielden de ploegen el kaar tot diep in de tweede helft in evenwicht. Pas in het laatste kwar tier namen de Leusdenaren defini tief afstand. Het begm van de wedstrijd ver liep aanvankelijk zelfs desastreus. Nadat Jeanet Kok voor 1-1 had ge zorgd, liep de thuisploeg weg naarv 4-1. Tot 6-3 hield UHV die voor- sprong vast, ondanks tegentreffers van Petra van der Heyden en To Steenbeek. Via Anja Douma (2x) en Carla Mossel, die een break-out afrondde, kwamen de LHV-ers weer terug in de wedstn d (7>6), waarna To Steenbeek op slag van rust van afstand de gelijkmaker tussen de rood-witte palen in het netje smeet: 7-7, PLOOIEN Toch duurde het tot 9-10 voor LHV voor het eerst op voorsprong kwam. Voor die tijd had To Steen beek, die een produktieve periode doormaakte, tot twee keer toe de plooien glad getrokken (8-8 en 9- 9). Petra van der Heyden tekende vanuit de hoek voor de ommekeer in de wedstrijd. Vanaf dat moment ging het snel, en verzekerde de bezoekende ploeg zich in de Utrechtse All-inn hal van de volle winst. Jeanet Kok, Anja Douma (2x) en Tonnie Davids pakten hun goaltjes mee, waarmee de rollen volledig werden omge keerd: 10-14 Die voorsprong ga ven de Leusdenaren ook niet meer uit handen. Via Carla Mossel en Jeanet Kok liep de ploeg nog uit naar 11-16, voor UHV de eindstand op 12-16 liet bepalen. De heren hebben ten overvloede nog één keer aangetoond best een redelijk partijtje te kunnen hand ballen. In een duel om des keizers baard (BHC was veilig, LHV uitge schakeld voor de titel), konden de Leusdenaren vast weer een eerste poging wagen het vizier voor de naderende veldcompetitie scherp te stellen. BHC bleek in dat verband een aardige sparringpartner. Met Daan Bleuel en Ronald Tijmensen m de basis voor de nog afwezige Arjan Schneiders en Ed Davids, slechtte de Leusdense ploeg het vijandelij ke bolwerk in luttele minuten. On der aanvoering van de uitblinken de Ronald Morren, die zich boven dien tot de gevaarlijkste schutter ontpopte, en doelman Matthijs Jant- zen, die zich tussen de palen weer als een vis in het water leek te voelen, nam LHV snel afstand. Via snelle treffers van Daan Bleuel (2x) en Willem van der Heyden namen de Leusdenaren een 0-3 voor sprong, waarna BHC tot 2-3 de illu sie mocht koesteren er een gelijk waardige partij van te kunnen ma ken. In de sfeerloze Expohal in Hil versum, het gelegenheidsthuister- rein voor de Bussummers, maakten Ronald Morren (5x) en Ruud Bosch (met twee rake schoten) het eerste tiental treffers compleet. BHC kon daar m het eerste halfuur nog drie doelpunten tegenover stellen, maar zou daarmee tevens al het beschikbare kruit verschoten heb ben. RUIMTE LHV ging na de pauze echter gewoon verder waar het gebleven was. Veelal via uitgespeelde aan vallen op de cirkel, waar Ronald Morren, Ruud Bosch en Ronald Tij mensen zich vaak zeeen van ruimte creëeerden, en de break-out liep LHV snel weg. De wedstnjd zakte overigens weg naar een bedenke lijk niveau. Het conditioneel stuk- gespeelde BHC kon het hoge tem po van de Leusdenaren allang niet meer volgen, maar bij LHV ontbrak het aan rust en overleg om maxi maal profijt te trekken uit de vele NIEUWEGEIN - De scheidsrechter heeft in de volleybalwed strijd Nivoc - LEOS een hoofdrol gespeeld. Voor de dames uit Leusden was het een negatieve hoofdrol. Ze konden weinig goeds doen en werden voortdurend op vermeende technisch fouten betrapt door de leidsman. LEOS kon tegen zoveel tegen stand niet op en verloor daardoor kansloos met 3-1. De kater was groot. Trainer Ad van Woensel. „We wisten dat Nivoc een beweeglijke ploeg heeft. We hebben daar afgelopen week spe ciaal op getraind, maar alles werd afgefloten." LEOS pro beerde met tactische geplaatste ballen de aanval van de thuis club te ontregelen, maar werd doortoe door de scheidsrechter niet in de gelegenheid gesteld. lijst en komen de onderJ sen in zicht. Vooral omj aanstaande zaterdag de uitwedstrijd tegen StairJ op het programma staat HEREN WONNEN Vooral over de tweede set was trainer Ad van Woensel zeer kwaad. ,,Die set is ons gewoon ontstolen Een glaszuivere bal van ons wordt gewoon afgekeurd." Dat gebeurde bij een stand van 15- 15. Na het afgekeurde punt was de weerstand bij LEOS gebroken en kon het team uit Nieuwegein ook de tweede set winnen met 17-15 Die tweede set was LEOS goed begonnen en door een goede ser- vicedruk werd een 0-3 voor sprong opgebouwd Toen de scheidsrechter zich met het spel begon te bemoeiten kon Nivoc weglopen naar 6-3. Maar ondanks alls kwamen de Leusdenaren via 8-6 terug tot 12-12 Daarna werd er om en om doo beide teams een punt gemaakt met dien verstande dat Nivoc steeds een punt voor kwam. Totdat bij 15-15 het door LEOS begeerde punt werd afge keurd. LEOS was geknakt en ver loor de tweede set met 17-15. ,,Als we die set hadden gewonnen dan had ik het nog niet geweten", vond Ad van Woensel. VERZET GEBROKEN LEOS was de eerste set ook goed begonnen en kwam met 0-2 voor. Toen echter een van de gevaar- lijkte speelsters begon te serveren kreeg de ploeg uit Leusden het moeilijk. En toen ook de scheids rechter goede returns begon af te sluiten, was het verzet gebroken en kon de ploeg uit Nieuwegein gemakkelijk de eerste set met 15-3 binnenhalen. In de derde set kon LEOS toch nog even opveren. De Leusdenaren begonnen zeer voortvarend en kwamen met 0-3 voor. Nivoc kwam door wat meer gevarieerd spel terug tot 7-6. Toch behielden de vrouwen uit Leus den het betere van het spel en wonnen de derde vrij eenvoudig met 8-15. De vierde set werd met goed spel geopend en LEOS kwam opnieuw met 0-3 voor. De thuisclub sloeg echter hard terug en boog de score in eigen voordeel om: 4-3. Tot aan 6-6 konden de dames van de bezoekende club bijhouden. Een blessure van Liesbeth van Overeem betekende het deferu- tieve einde voor LEOS: 15-6. Een onverdiende nederlaag voor de dames van trainer Ad van Woen sel. ,,Ik vind het helemaal met erg om te verliezen, maar de manier waarop, daar heb ik moeite mee." Hij liet dat ook aan de scheids rechter weten, wat hem op een gele kaart kwam te staan. Ook twee van zijn speelsters kregen een gele prent ,,Dat is zeer onge woon voor het volleybal, die kaar ten." Door de nederlaag zijn de LEOS-dames gezakt op de rang- De heren van LEOS blijvej danks niet al te sterk doen. Het laaggeklassee; '64 werd in Swifterbant rej klopt. Hierdoor kon puntje worden uitgeloper] derwijk dat nu twee pui der heeft, maar wel twee; den achter is. Harderwijk 2-2 tegen Brezan. De volk uit Leusden moesten zo- sterkste aanvallers Rob dj en Henk Wilschut, van^ pectievelijk militaire i eindexamens, naar S* toe. Gezien de stand op de zou Swift '64 geen enkel p mogen zijn Dat bleek cc eerste twee sets, die we: twee maal 5-15 gewonnet daardoor geen vuiltje aan voor het team van trainei Doom. Maar in de dt gooide de thuisclub hei een geheel andere ploeg tische ballen kam de del LEOS in grote problemen fensie die zich duidelijk h steld op een gemakkehü set. De beide teams gin? op tot 11-10, waarna Swij 15-12 de setwinst paka stond weer met beide fa de grond. En zoals zo vaai ste wedstrijden moest d< set de beslissing brenge: 10-8 voorsprong voor det leken de Leusdenaren h< spit te moeten delven en leken de kansen op een helemaal minimaal Maai zwakke aanvallenvan Swi LEOS gelijk komen IJ nieuw nam de thuisclub» leiding 14-13. Maar op sloeg het de bal in hei Leusdenaren putten da2 moed dat de vierde sei ai 14-16 werd gewonnen, kwam ook de einduitsh het scorebord. Voor uitslagen, standei gramma's, zie Sport in ders in dit nummer. Ifd hardloopwedstrijd, dan een partij meer een handbal. Slechts de critici zullen zich daar aan gestoord hebben. Defensief hield LHV het hoofd aardig koel, hetgeen ook geïllu streerd kan worden door het feit dat BHC na de pauze het doel niet meer vond. Bij 5-21 kwamen de tellers op het scorebord tot rust, waarmee LHV een moeilijk seizoen positief besloot. BSV liet zich, door een overtui gende 15-38 overwinning op Laren, tot kampioen kronen. Voor Voice uit Nijkerk, dat lange tijd de dans leidde, waren de druiven zuur. On danks een royaal uitgevallen 32-11 zege op Limvio werden de Nijker- kers tot een hernieuwd verblijf in de derde klasse gedwongen. LHV eindigde de competitie als vierde, op één punt achterstand van het Amersfoortse AAV. AAV hield zich in een derdy plaatsgenoot Amers foort juist van het lijf (20-19) en bleef daarmee LHV in de eindklas sering voor. De krachtsverschillen nissen de eerste vier van het klas sement en de rest bleek groot tezijn geweest. Het gat tussen LHV (num mer vier) en Amersfoort (nummer vijU bedroeg negen punten. Doelpuntenmakers LHV (vrouwen): To Steenbeek (4x), Anja Douma (4x), Jeanet Kok (3x), Petra van der Heyden (2x), Carla Mossel (2x), Tonrue Davids. Doelpuntenmakers LHV (mannen): Ronald Morren (7x), Ruud Bosch (5x), Paul Lmdeboom (3x), Daan Bleuel (2x), Willem van der Heyden (2x), Ronald Tijmensen (2x). Voor uitslagen, standen en pro gramma's, zie Sport in cijfers, el ders in dit nummer. LEUSDEN - Aan de B-competitie neemt, om in voetbaltermen te spreken, het 2e eltfal deel. Die ploeg ging, zaterdag jl. naar Zeist voor een competitieontmoeting in zwembad De Geiser. Het uit 22 nummers bestaande programma leverde voor de Leusdense equippe slechts twee eerste plaatsen op, naast zes tweede en zes derde plaatsen. Wel waren er enkele persoonlij ke verrichtingen het noemen waard. Zo ging Hanneke Voskuilen met een goede tweede plaats strij ken op de 50 meter vrije slag, een prestatie die ze op de 100 meter rugslag wist te herhalen. Beide nummers leverden bovendien een persoonlijk record op. Datzelf de deed Kitty Verhagen op de 100 meter schoolslag. Ze ging bijna drie seconden sneller dan voor heen en dat was voldoende voor een verdienstelijke derde plaats. Eén van de twee eerste plaatsen ging naar Boude wijn Roest op de 100 meter schoolslag, een nummer waarop Christian Koolstra met het zilver naar huis ging Het andere goud was voor Bas Schreuder die Jeroen Verhoeven slechts een tien de van een seconde voor wist te blijven. Verhoeven hield aan de race niet alleen een tweede plaats, maar ook een fraai persoonlijk re cord over, net als Kim Bijleveld die op dezelfde afstand, bij de meisjes, derde werd. Tenslotte waren er nog goede prestaties te noteren van Mathijs Rijnbergen op de 100 meter rug slag en Bas Schreuder op de 50 meter vrije slag Beiden een nieuw persoonlijk r de klokken en gmgen tweede plaats huiswaarts Uitslagen B-competitie, 1989, De Geiser Zeist. 50 meter vrije slag: li 1.019, Hanneke Voskuilen Karbjn van Stralen 52.1. Knsï 47.5, Mathijs Rijnbergen 46.21 Hofs (3e.a) 46.2, Jeroen Verio Bas Schreuder (2e) 33.4 100 meter schoolslag: E gen (3e) 1.56.6, Linda van 'f 1.38.9, Ben Kampes 134.7, Koolstra (2e) 1.48.6, Boude (le) 1.41.4. 100 meter rugslag: Kun B: «e. 1 29.8, Jeroen Verhoeven (2e) Schreuder (le) 1.26.3, Kart len 2.11.9, Marlies Kok (3e): neke Voskuilen (2e) 1 47.1 2.27.6, Knstiaan Plugge (3e)i thijs Rijnbergen (2e) 1.57.5. M 2.01.5, Linda van Wegen (2e) Kampes 1.27.6, Caspar Re 1.21.5. 100 meter vrije slag: Car: 1.13.6, Marco Woerdman fa LEUSDEN - Afgelopen zaterdag was er een door de korfbalbond J georganiseerd klein rekreanten- I toernooi waarop Antilopen zich I weer m volle glone liet zien De korfbalvereniging Antilopen j was al lange tijd in het bezit van een „reko"-groep maar wegens te wei- I rug aanbod van toernooien kwam I de klad erin. Na een tweetal jaren sudderen werd dit sportseizoen door Roel Urbach de zaak weer nieuw leven mgeblazen. Vele ou ders werden benaderd om re- kreant te worden terwijl oud-leden die geen competitie meer konden spelen ook werden uitgenodigd. Het resultaat is een groep die is uitgegroeid tot een twintigtal waar memge vereniging jaloers op is. In de Korf werd een vijftal wed strijden gespeeld met rekoteams uit Bussem, Voorthuizen, Utrecht en Almere. Daar waar de andere teams bijna met kompleet waren, konden bij Antilopen maar liefst complete vakken verwisseld worden. De Antilopers, als rekreant om gedoopt in „Prolopers" lieten m beide wedstrijden een Ér. korfbal zien dat net niet was voor de winst. De ders, vaak oud-korfballe net even te behaaid voor bestaande uit ouders die nog nooit hadden gekori Er werd in alle wedstr tiek gestreden voor de' wijl het plezier in het spe voorop stond. Algemere na afloop was dat men: had vermaakt en alv.r ttlle naar de volgende toen zullen er nog vier won:; den de komende may zullen Almere, Amersto neveld de plaatsen van zijn. LEUSDEN - De eerste ronde van de vierde periode in het Bow linguurtje zit er weer op. Zoals te verwachten viel werden wei nig verrassingen genoteerd. De hooggeplaatsten in de voor gaande ronden zijn ook nu al weer terug te vinden in de lei dende posities. In de hoofdklasse zijn dat Chris tina Steinfort en Margriet van Kals- beek. De laatste zond Renier de Jong met lege handen huiswaarts, de ütelhouder van de vorige pe riode. Maja van den Berg, kampioene van de derde periode, begon weer goed: 3-0 tegen Willy van de Lagemaat. Ook Alie Bontje kwam tot volle winst in de eerste klasse. Annie Biel en Agnes Kok werden lijstaanvoerders in de tweede klasse; Jannie Ravenhorst en Betsy Mentink eisten die posities op in de derde klasse. In de vierde klasse kwam alleen Tnjnie Winkel tot een 3-0 overwin ning. Sjaan Eggens en Neel Wan ner hebben voorlopig de leiding m de vijfde klasse Bep Hassink staat eenzaam bovenaan in de laat ste klasse. Uitslagen en standen: Hoofdklasse Christina Steinfort - Kryna Groe- neveld 3-0 Margriet v Kalsbeek - Renier de Jong 3-0 Cinta v. Diemen - Jan de Ridder 2-1 Ingnd v Blerk - Lia Vink 2-1 1Christina Steinfort 325 - 3 2 Margrieg v Kalsbeek 297 - 3 3. Cinta v Diemen 289 - 2 4. Ingrid v Blerk 253 - 2 Hoogste game Christina Steinfort 179 le klasse All Bontje - Margriet v. Toren 3-0 Majav.d Berg - Willy v/d Lagemaat 0 Wilma Elsinger - Rie de Ridder 2-1 Ria v Bentum - Eigen gem 0-0 1All Bontje 288 - 3 2. Maja v/d Berg 272 - 3 3. Wilma Elsinger 250 - 2 Hoogste game Ria v. Bentum 155 2e klasse Annie Biel - Reiny v Gils 3-0 Agnes Kok - Ria v Pluunen 3-0 Dora Paulen - Jo Min 2Vi-Vt Sue Jansen - Loes Hedenpelt 2-1 1.AnnieBiel 276 -3 2. Agnes Kok 257 - 3 3. Dora Paulen 275 - 2'/j Hoogste game Dora Paulen 156. 3e klasse Jannie v. Ravenhorst - Gre v/d Wel 3-0 Betsy Mentink - Jetty v. Donselaar 3-0 Ida de Jong - Nannie Doeland 3-0 Maasje v/d Braak - Jo de Wild 2-1 1Janrue v. Ravenhorst 299 - 3 2. Betsy Mentink 251-3 3 Ida de Jong 255 - 2 4. Maasje v d. Braak 245 - 2 Hoogste game Janiue Ravenhorst 156. 4e klasse Trijnie Winkel - Joke Los 3-0 Lenie Graaf - Sjefv Oyen 2-1 Marjan de Haan - Gon Reus 2-1 Riekv Oyen - Annemiek v/d Horst 1-0 1 Tnjny Winkel 250 - 3 2 Lenie Graaf 245 - 2 3. Marjan de Haan 228 - 2 Hoogste game Tnjrue Winkel 134 5e klasse Neel Wanner - Heme Holthuis 3-0 Annie v. Bentum - Dime Kunst 2-1 Ger du Pree - Eigen Gem 2-0 Dmie Kunst - Annie v. Bentum 1-2 1. Neel Wanner 224 - 2 2. Sjaan Eggens 223 - 3 3. Annie v Bentum 4 Ger du Pree Hoogste game Annie v Be." 6e klasse Bep Hassink - Adne Hoctf Gerda Ham - Come Vissö Dik v/d/ Hee - Ans Jekel 1 Bep Hassink 2. Gerda Ham 3. Come Visser Hoogste game Come V: LEUSDEN - In het Roda ,46 in het Burg ningpark is op vnjdag f' kaartavond. Men kan 19.45 uur inschrijven jassen en schutjassen 20.30 uur. Het inschrijf :n

Leusder Krant | 1989 | | pagina 18