Dubbele winst voor hockeyers Leusden fostbaar verlies LEOS Schakers Leusden okken op winst Haaien-vrouwen in bekerfinale Haaien stevenen op promotie af Barbara de Gier tweede in Putten Heren zetten Leeuwarden opzij: 3-0 leusder krant folleybalsters blijven in gevarenzone erlies tegen Spakenburg lijkt waarschijnlijk —sport r agenda- Competitie succesvol afgerond Uitslagen Ons Genoegen Tijdens turnwedstrijden Sport WOENSDAG 22 MAART 1989 Jusden - Leeuwaren (heren) werd een saaie, slecht ge- jeelde wedstrijd met enige hoogtepunten. Ondanks de 3-0 t was het geen mooie partij hockey. Het spel golfde heen eaweer, waarbij Leusden zich iets meer aanvallend toonde. De invallen werden echter op de cirkelrand afgestopt. Leeuwar- den kon daarentegen niet verder dan de 23-meterlijn komen. bal, die door Maarten Jongens be heerst en hard links ondenn de hoek werd gepushd. Leeuwarden counterde zo af en toe, wat resulteerde in een paar strafcomers, maar Thorvald Goos- man liep deze eruit. In de 20e mi nuut werderom een aanval van Leeuwarden waarbij keeper Gert Jan van de Groep omspeeld werd, maar de goed teruggekomen Joep Rozeboom dook de hoogge- speelde bal van de doellijn af. Het spel bleef matig, speelde zich op het middenveld af en bleef bij dit ene doelpunt. Begin tweede helft lag het initiatief bij de Leusdense heren. Het spel 10 minuten kwam Leusden op rsprong. Een strafcorner, door p Rozeboom hoog ingepushd d met sticks van de doellijn af- aald. Hierna volgde een straf- n scnmmage voor het doel van Leusden. De vrouwen van de thuisspelende vereniging hielden zich >ekende Shinty met 2-0 van het lijf. LEUSDEN - De realisering van een eigen bad in Leusden heeft de watexpolo-afdeling van De Haaien geen windeieren gelegd. Heren 1 is inmiddels gepromoveerd en kan de titel nog in de wacht slepen, iets wat heren 2 al deed. Bovendien bereikten de mannen de halve eindstrijd van het bekertoernooi. De vrouwen lieten dit weekeinde in het Kringbekertoernooi ook een aardig succesje noteren. Afgelopen vrijdag boekten de volgelingen van trainer/coach Harry Klok een klinkende zege tegen UZSC 3, dat met de alleszeggende cijfers 3-15 in eigen bad werd 'afge droogd'. En dat was voldoende voor een plaatsje in de finale, waarin UZSC 2 bestreden zal moeten worden. De mannen van Leunden hadden, in een weinig inspirerend duel, geen moeite met Leeuwarden. De Leusdenaren wonnen met 3-0. toonde een paar mooie combina ties, waarvan één in de 5e minuut. Een aanval over rechts, Robert Kreikamp gaf een hoge bal naar Frank de Ruiter, die op een harde manier op rand cirkel onderuit werd gehaald. De hierna volgend strafcorner werd door middel van een variant door Robert Kreikamp hoog in de linkerbovenhoek ge pushd. Drie minuten later werd de bal van rechts naar links verlegd naar Maarten Jonges, die de bal hard voorsloeg naar de volledig vrijstaande Joep Rozeboom op kop circel, die de bal door de be nen van de Leeuwarder keeper heen schoot. Ralf Kemps kwam in het spel voor Maarten Jonges en nam de linksbuiten plaats over. Ralph Wessel nam de plaats van de linker middenvelder Tom van Eek over. Er werd weer ongecon centreerd gespeeld, passes kwa men niet aan, de bal werd niet goed onder controle aangeno men, waardoor Leeuwarden meer grip op het spel begon te krijgen. In de laatste minuten volgde nog een tweetal strafcomers tegen, waarvan er een door Robert Jan Willemsen mooi van de doellijn werd afgehaald. ROMMELIG Het goede spel van de afgelopen weken wed voortgezet. Reeds in het begin kregen de Leusder da mes een strafcorner. Inge Spijk- man liet de bal onderin de hoek verdwijnen. De dames zakten hierna in, waardoor Shinty de kans had om op te komen en voor ge vaarlijke situaties in de cirkel van Charlotte van de Ven te zorgen. De strafcomers waren gevaarlijk en werden hard mgeslagen, Char lotte van de Ven werd één keer gepasseerd. De druk van Shinty werd groter, waardoor er door Leusden rommelig gespeeld werd. Ballen werden blindelings weggeslagen, passes kwamen niet aan en zelfs een bal aannemen lukte niet meer. Toch wist de ver dediging het ondanks de druk het achterin aardig schoon te houden. Na rust lieten de Leusder dames wat agressiever spel zien; er werd meer snelheid gemaakt, goed naar elkaar gekeken, maar er wer den maar een paar kansen ge creëerd. In de 17e minuut kwam Al-speel ster Patricia van de Flier in het veld voor spits Daphne de Looze en meteen bij haar eerste balcon tact kreeg zij een goede kans om door te breken maar ze liep stuk op een tegenstandster. Door het goede verdedigingspatroon van Leusden was er voor Shinty geen doorkomen meer aan. In de der tigste minuut kon Gerke van Dam nog een keer doorbreken, maar stuitte op de keepster. Veel kan sen zijn er voor beide kanten niet geweest; alleen de laatste vijf mi nuten werd het nog even moeilijk voor het doel van Leusden, waar bij nog een goal werd afgekeurd, omdat de scheidsrechter al had gefloten voor een strafcorner. Al met al niet z'n goede wedstrijd als de vorige, maar uit de degradatie zone zijn de dames definitief ver dwenen. Nadat eerdere wedstrijden in het bekertoernooi door de Leusdena ren met ruime cijfers waren ge wonnen, verwachtte de ploeg van trainer/coach Harry Klok m de hal ve eindstrijd meer serieuze tegen stand. Bovendien waren de afwe zigheid van de coach zelf (zijn taak werd waargenomen door Harrie van Schaik) en ziekte van twee ba sisspeelsters (Irene Quené en Peg gy Brons) vooraf bron van enige zorg. De zorg bleek echter volslagen ongegrond. Dat blek al in de eerste periode, waann De Haaien vanaf het eerste fluitsignaal een duidelijk overwicht creëerden. Het over wicht werd in doelpunten uitge drukt, waarbij Karen Polkamp het voortouw nam. Met een onverval ste hattrick bracht de Leusdense de stand op 0-3, waarmee de basis voor een goed resultaat gelegd was. De Haaien liepen in het restant van de eerste periode zelfs uit naar 0-6, en daarmee was de wedstrijd eigenlijk al zo goed als gelopen. INSPIRATIE Dat die overtuiging ook bij de Leusdenaren postvatte, bleek uit het verloop van de tweede periode en derde periode. De Haaien zochten vergeefs naar emge inspi ratie, waardoor het scoreverloop de indruk deed ontstaan dat er twee glijkwaardige ploegen in het water lagen. Verder dan 2-3 kwa men de Leusdenaren in die fase niet, hoewel de totaalscore natuur lijk nog alleszins florisant te noe men was: 2-9. In de vierde en laatste periode gaven de bezoekers uit Leusden hun reputatie alsnog de nodige glans. Door een goed benutte straf- worp van Ria van Valkengoed, kwam de doelpuntenmachine van De Haaien weer op toeren. Yvonne Adriaanse en Annelies van de Berg eisten een hoofdrol voor zich op. De tellers op het scorebord kwa men uiteindelijk enigszins ver moeid bij 3-15 tot stilstand, waar mee er geen twijfel over bestond, wie er in de fmale van het Kringbe kertoernooi thuishoorde. De Haai en ontmoeten in de eindstrijd het tweede team van UZSC uit Nieuwe- gein, een wedstrijd, die op een na der te bepalen tijdstip zal worden gespeeld. De goede resultaten van de Leusdenaren in het toernooi tot nu toe doen vermoeden, dat De Haaien zich in de fmale ook zeker niet kansloos hoeven te achten. Doelpunten De Haaien: Annelies van de Berg (6x), Yvonne Adriaan se (4x), Karen Polkamp (3x), Ria van Valkengoed en Trudy van de Brink (lx). Man meer UZSC: Twee waarvan geen benut. Man meer De Haaien: Eén waar van één benut. Kei I in 2 0EST - In een vrijwel lege en uitgestorven sporthal De Bunt aai ebben de vrouwen van LEOS kansloos verloren van Stam/So- toeioco. Alleen in de eerste set konden ze nog aardig meedraaien dei aging die set met 12-16 net aan de neus van de Leusdenaren i be irbij. In de tweede en derde set speelden de vrouwen ver pheden hun kunnen en waren dan ook nergens. De setstanden iren 15-5 en 15-8 en leverde een gemakkelijke overwinning pvoor de thuisploeg. „Het lijkt wel alsof de ploeg met weinig Inbliek minder gemotiveerd gaat spelen", zei Ad van Woen- de opnieuw teleurgestelde trainer van LEOS. [ambiance in de sporthal van i/Sovoco was inderdaad wei- sfeervol en werkt zeker niet lirerend. Voor een handjevol bouwers werd de wedstnjd iwerkt. De Leusdenaren wa- jnaar Soest gekomen om in ie- [geval punten te halen. Die wa- ook hard nodig gezien de 231: ilaats die LEOS op de ranglijst be- 23Öj e. Zeker in c e eerste set zag er naar uit dat de punten zou- worden gehaald. LEOS kwam een 0-1 voorsprong en door d serveren ontstond een Heiend partij. De biede teams |en gelijk op naar 6-6. In deze speelden de vrouwen van EOS agressief en waren zeer ac- Bij de stand 7-9 kwam bij de PU thuisploeg een vrouw aan de op slag waarmee ze zeer veel proble men hadden. Daardoor liep Stam- /Sovoco weg naar 13-10. TIME-OUT Trainer Ad van Woensel vroeg een time-out: ,,Ik heb ze gezegd het koppie erbij te houden en agressief te blijven spelen" De woorden hadden een goede uit werking en LEOS kwam gelijk: 14- 14. Ze kwamen zelfs op voor sprong 14-15, maar de vrouwen uit Soest vochten terug. Bij de stand 16-16 werd de druk op LEOS zo gioot dat twijfel in de ploeg sloop. Tot overmaat van ramp werd een makkelijke bal, die de setwinst had opgeleverd, uitgeslagen. Stam/Sovoco greep deze kans met beide handen aan en bracht de setwinst alsnog bij de thuis club. TWEEDE SET Ook in de tweede set kon LEOS het spel niet maken. Het team uit Soest won dan ook heel gemakke lijk met 15-5. Alles wat er mis kon gaan, ging ook mis in die tweede set. De services waren slecht en dt gaf de tegenpartij alle mogelijk heid om aanvallend gevaarlijk te worden. LEOS zelf kwam nauwe lijks aan aanvallen toe omdat er bijzonder slecht gestopt werd. De spanning om te moeten winnen deed de Leusdenaren ten slotte de das om. Ze speelden te ge spannen, maakten daardoor te veel fouten en konden dan ook geen vuist maken tegen een lang niet briljant spelende tegenstan der. GEROUTINEERD Trainer/coach Ad van Woensdel wijtte de nederlaag toe aan te wei nig agressie. „Tegen een ploeg die geroutineerd speelt, moet je tot op de bodem gaan en dat is helaas niet gebeurd." Dat kwam in de derde set ook dui delijk tot uiting. LEOS kon tot 3-3 en 6-6 uitstekend volgen en gaf heel goed partij. Op dit moment, maakt de thuisvereniging recht streeks een punt vanuit de opslag. Het team raakte daardoor hele maal van slag en geloofde het ver der wel. Stam/Sovoco kon dan ook heel gemakkelijk de setwinst pakken en ook meteen de wed stnjd in hun voordeel beslissen. Een van de weinigen die terug kan kijken op een goede wed strijd was spelverdeelster Petra Küh. Door de langdurige blessure van Mia van 't Klooster is zij de eni- geste die op die plek kan spelen. LEOS is door de nederlaag afhan kelijk geworden van de uitslagen van anderen en heeft het zelf niet meer echt in de hand. Wat betreft een eventuele degradatie kan het volgens trainer Ad van Woensel vriezen of dooien. „We hoeven helemaal niet te degraderen maar ze moeten er wel zelf in geloven." Aanstaande zaterdag zal hij Astnd van Dijk moeten missen, want die is op wintersport. Twee andere speelsters kunnen wel spelen maar kunnen, ook door vakantie, niet trainen. Op 1 april speelt LEOS de vol gende wedstrijd tegen Cito. Deze staat een punt onder de Leusdena ren. PSDEN - De titelkansen voor het eerste team van de vereniging Leusden zijn er afgelopen donderdag niet op Wegen. In de wedstrijd tegen koploper En Passant I (Spaken- w we*d afgebroken bij een 1-2 achterstand. De Spakenbur- B boden aan het op 4-4 af te maken, maar Leusden wil alles Mies zetten om de wedstrijd alsnog te winnen. Mocht dat fRen, dan naderen de Leusdenaren hun concurrenten tot op enkel punt, met nog twee ronden te gaan. I^f^jalle horden was de strijd he- Jpas een kwartier voor het ti^r vari speeltijd was de eer- IPartij uit. Hans Peperkamp pt Leusden op een 1-0 voor- pg Maar in hevige tijdnood jen Wim Velker en Patrick Lm 1 ^eld ten onder, zodat ia nu te9en een achterstand overige partijen zul- rorden uitgespeeld, maar of pusden de winst zal brengen gst twijfelachtig. Het meest gevend is nog de partij van t 4SÉ», ne^en- die goede winstkan- eett. De partijen van Arnold Peperkamp en Carel Vis lijken bij correct spel remise op te zullen leveren. Jaap de Jager en Egbert Moed zullen een mindere stand moeten verdedigen. Hun kans ligt in het scheppen van complicaties. Maar al met al lijkt een nederlaag voor Leusden waarschijnlijker dan een overwinning. Leusden V speelde eerder al een uitwedstrijd tegen Nijkerk III, de koploper m de vierde klasse A. Overwinnin gen van Boersen en Linse en remi ses van v.d. Meel en Visser kon den met voorkomen dat de beide punten in Nijkerk bleven: 5-3. In de stand van de onderlinge competitie veranderde niet zo veel. De meeste spelers uit de kop van de ranglijst speelden mee met het eerste team. Sharizadeh profi teerde daar niet van; hij kwam niet verder dan remise tegen Pim v.d. harst (de laatste tijd prima in vorm!) en Joop v. Santen verloor van Jaap Langman. Opmerkelijk is nog het grote aantal overwinnin- gen van de witspelers. Uitslagen hniscompetitie: Sharizadeh - Van der Harst remise Langman - Van Santen 1-0 Roelofs - Staal 1-0 Van Ooik - Kerkhof 1-0 Elschot - Andnessen 1-0 Boogaard - Willigenburg 1-0 Zaal - Gieskens 1-0 Schouten - Verschuur 1-0 Van de Wetering - Eijlders 1-0 Mus - Buurlage 1-0 Van Dalen - Halkes afgebroken Valkenburg - Struiwig 1-0 Veenendaal - G Wisman 0-1 De stand aan de kop: 1J. de Jager jr. 1801 2. Huisin 't Veld 1728 2. Shanzadeh 1728 4. Van Santen 1711 5. Uneken 1709 6. P. de Jager 1696 6. Velker 1696 8. Langman 1692 9 H. Peperkamp 1687 10. Vos 1683 Donderdag 23 maart 13.30 uur: Trimmen, SSD, De Ooievaarshorst Vrijdag 24 maart 13.30 uur: Zwemmen, SSD, zwem bad Octopus 21.00 uur: Fitness, SSD, Sport 2000 Zaterdag 25 maart 11.00 uur: Joggen, SSD, Paradijs- weg Den Treek Maandag 27 maart 14.30 uur: Voetbal, Nederhorst- Roda '46, Ned. den Berg Dinsdag 28 maart 15.00 uur: Olympiade korfbalver. Antilopen, Burg. Buiningpark 21.30 en 22.30 uur: Bowlen, SSD, Bowlingcentrum De Korf Woensdag 29 maart 08.30 uur: Voetbal, Schoolvoetbal- LEUSDEN - Ook tijdens het laatste competitietreffen van dit seizoen hebben de Leusdense Haaien weer de nodige ereplaat sen weten te vergaren. Bovendien stonden veel van de verrich tingen op een dermate hoog niveau dat er mogelijkerwijs, afhankelijk van de door andere verenigingen geleverde pres taties een promotie inzit van de „C-" naar de „B-competitie". De wedstrijden in Nieuwegein leverden in ieder geval 12 eerste plaatsen op, naast zes tweede- en vier derde plaatsen, verdeeld over 20 programmanummers. De meest in het oogspringende persoonlijke prestaties kwamen op naam van Jan Willem van Dijk, Chester Marsman, Sandra van We gen, Rogier Tolboom en Symone Sybrandy. Van Dijk begon met een uitstekende klassering en een nieuw clubrecord op de 100 meter rugslag, gevolgd door uitstekende tijden op zowel de 100 meter schoolslag als de 100 meter vlin derslag. Het oude clubrecord, 1.12.2, op de 100 meter rugslag da teerde overigens van 1975. Nu bracht Van Dijk 1.11.7 op de klok ken. Ook Chester Marsman, onlangs wat minder succesvol als derde afgevaardigde uit Leusden op de Nederlandse kampioenschappen, opende met een clubrecord. Op de 200 meter wisselslag werd het 2.14.9 en dat was bovendien goed voor een eerste plaats. Even later was het op de 100 meter vrije slag opnieuw goed raak. Marsman ein digde op een verdienstelijke twee de plaats, maar finishte in 54.2, 0.2 seconden sneller dan het oude, al op zijn naam staande clubrecord. Sandra van Wegen zwom naar een eerste plaats op de 100 meter rugslag, maar was enige tijd later pas goed op dreef. Op de 200 me ter vrije slag tikte ze als tweede aan, maar haar tijd, 2.37.5 was bijna 10 seconden sneller dan ze tot op heden ooit op die afstand wist te realiseren. Het leek alsof Rogier Tolboom zich op de 200 meter vrije slag aan het „inzwemmen" was. Zijn tijd was dan ook niet om over naar huis te schrijven. Even later zwom hij ech ter naar een eerste plaats op de 100 meter vrije slag, en wel in een tijd van 1.04.4 terwijl zijn persoonlijk record op 1.05.3 stond. De koek was echter nog niet op, want ook op de 100 meter schoolslag werd het een eerste plaats. Z'n tijd tot op dat moment beste tijd, met bijna 5 seconden. Steun en toeverlaat Symone Sy brandy etaleerde weer een uitste kende vorm. Het eerste program manummer, de 400 meter vrije slag voor dames, leverde haar al direkt een onverwachte eerste plaats op. Het was echter vooral haar tijd die respekt afdwong: 4.42.4, terwijl ze nog nimmer sneller was dan 4.54.4. Daarna ging ze overigens door, met met het verbeteren van persoonlij ke records, maar wel met het be halen van eerste plaatsen: eerste op de 200 meter wisselslag en eer ste op de 100 meter vrije slag. Ver der waren er nog goede prestaties te bewonderen van Saskia Helsdin- gen op de 100 meter vlinderslag en de 100 meter vrije slag, van Tamara van Gorkom en Caspar Renkers op de 100 meter school en van Simone Buitelaar op de 100 meter rug. Uitslagen zwemcompetitiewedstnjd, 18 maart 1989, Merwestem, Nieuwegein. 400 meter vrije slag: Marjolein van Dijk 5.19.9, Simone Sybrandy le) 4.42.4, Anneiieke Jacobs 5.09.3. 200 roeter wisselslag: Peter Toes 2.30.1, Chester Marsman (le) 2.14.9, Rob van Wegen 2.27.4, Alma Verhoe ven 2.45.9, Marjolein van Dijk 2.50.9, Symone Sybrandy (le) 2.38.2. 100 meter rugslag: Caspar Rerikers 1 21.9, Bons van Gorkom 1.16.1, Jan Willem van Dijk (le) 1.11 7, Rozemanjn Sybrandy 1.30.9, Kim Bijleveld 1.27.8, Sandra van Wegen (le) 1.23.7, Simone Buitelaar (2e) 1.24.7. 100 meter vlinderslag: Tamara van Gorkom (3e) 1.18.0, Saskia Helsdingen (le) 1 13.9, Marieke Ruitenberg 1.23.2, Marco Woerdman 1.13.2, Rob van We gen (le) 1.05.7, Jan Willem van Dijk 1.10.4, Marjolijn van Dijk 1.23.4, Alma Verhoeven 1.23.0, Saskia Helsdingen 1.14.9. 200 meter rugslag: Karei v.d. Pijpe- kamp 2.47.1, Peter Toes 2.37.9, Ronny Bokkers 2.38.2. 200 meter vrije slag: Marco Woerd man 2.22.4, Rogier Tolboom 2.23.7, Rob van Wegen (le) 2.08.6, Kim Bijleveld 2.40.7, Simone Buitelaar 2.45.3, Sandra van Wegen (2e) 2.37.5. 100 meter vrije slag; Werner v.d. Berg 1.17.3, Rogier Tolboom (le) 1.04.4, Je roen Verhoeven 1.14.6, Karei v.d. Pij- pekamp 58.8, Chester Marsman (2e) 54.2, Marieke Ruitenberg (3e) 1.06.8, Simone Sybrandy (le) 1.05.9, Saskia Helsdingen (3e) 1.06.3. 50 meter vrije slag: Peter Toes 28.0, Roruiy Bokkers 30.1, Karei v.d. Pijpe- kamp 26.9. 100 meter schoolslag: Danny Alewijn 1.31.1, Ama Verhoeven (3e) 1.25.4, Ta mara van Gorkom (le) 1.21.7, Bons van Gorkom 1.24.8, Jan Willem van Dijk 1.19.6, Caspar Renkers (3e) 1.17.2, Wer ner v.d. Berg 1.47.5, Jeroen Verhoeven 1.33.0, Rogier Tolboom (le) 1.24.5. 4 x 100 meter wisselslag estafette: v. Wegen, Toes, Marsman, v.d. Pijpe- kamp (le) 4.22.7 4 x 100 meter vrije slag: Helsdingen, Jacobs, Ruitenberg, Sybrandy (2e) 4 24.0. ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijden van de schietvereniging Ons Genoe gen werd door 14 leden deelgeno men. Er werd zowel geschoten met geweer als pistool. De uitsla gen waren: Geweer: 1. B. Voskuilen 87 2. P. Smink 86 3. G. Tolboom 85 4. A. van Daatselaar 84 5. A. Vlug 79 6. J. Voskuilen 77 7. J. E. van Hamersveld 76 8. W. v. d. Kletersteeg 74 9. M. Cornelissen 72 10. J. Blom 68 11. Joh. Tolboom 58 Pistool: 1. G. Tolboom 41 2. P. Smink 41 3. W. J. Lagerweij 39 4. J.Does 33 5. A. Does 29 Bij de junioren werd door vier schutters deelgenomen. Hier was 1. Martin de Vaal 75 2. Johan van Rooijen 71 3. Richard v. d. Wetering 67 4. Joris van Dijk 65 Bij de damesschietclub werd door tien dames deelgenomen aan de onderlinge schietwedstrijd. Hier werd geschoten met de buks. Hier werd weer eerste Anneke Oudshoorn met 91 punten. Ze nam door deze behaalde punten weer meer afstand van haar rivale Ria Vos die blijkbaar wat van slag is de laatste weken. Deze moest ook nu weer genoegen nemen met een vierde plaats wat men voorheen van Ria niet gewend was. De overi ge uitslagen waren: 2. Annelies Huurdeman 83 3. A. Voskuilen 83 4. Ria Vos 82 5. Nel Tijmensen 81 6. Jeannet Vos 78 7. Bep Smal 76 8. Wil van Gelder 72 9. Tiny Tolboom 67 LEUSDEN - In Putten werden weer de jaarlijkse ABC-turnwerd- strijden gehouden. Er werd 's morgens gestart met de C3-klasse, meisjes tot 12 jaar, waaraan drie meisjes van Impala meededen, waarvan Brenda Scheggetman als beste te voorschijn kwam. Had zij vorig jaar nog een zes-en-twintig- ste plaats, nu behaalde zij een ze ventiende plaats. Maar ook Marjo lein van Wandelen en Floor van Bergen zijn ten opzichte van vorig jaar goed vooruit gegaan. Brenda Scheggetman behaalde op de balk 5.8 en op de brug 6 4 bij de sprong 6.6 en met de vrije oefening 7.65, hetgeen bij dit on derdeel een eerste plaats bete kende. Haar puntentotaal van 26.45 was goed voor een zeven tiende plaats. Marjolein van Wan delen behaalde op de balk 6.35 en op de burg 6.6, sprong 6.2, vnje oefemng 7.0. Het puntentotaal van 26.15 was goed voor een twintig ste plaats. Floor van Bergen be haalde op de balk 5.85 en van 25.9 betekende een tweeëntwintigste plaats. 's Middags begonnen de C2- en jeugd- en juniorenwedstrijden, waarbij Barbara de Gier, uitko mende in de C2 klasse, meisjes tot 12 jaar, met een puntentotaal van 30.35 en goede tweede plaats wist te bemachtigen. Gabriëlle van Lieshout en Melissa Barbara de Gier behaalde bij turn wedstrijden in Putten in haar klasse een fraaie tweede plaats. voor jeugdtumsters konden zich niet bij de eerste drie plaatsen. Ook Luz Boerma en Kirsten van Za lige, uitkomende in de junioren klasse, konden zich niet plaatsen. Ilona Tolboom heeft zich tijdens wedstrijden in Middelburg ge plaatst voor de voorronden van het

Leusder Krant | 1989 | | pagina 13