4,75 PUF 2,69 NIEUW: JAFFA JUICE SINAASAPPELSAP Maar liefst anderhalve liter exotisch sinaas appelsap in de nieuwe familieverpakking van Jaffa. Het werd met zorg bereid uit natuur lijke concentraat en zit boordevol vitamine C. Proef en geniet anderhalve liter lang! Pak 1,5 liter NIEUW: JAFFA JUICE APPELSAP Het goudkleurige sap van zoete en fris- zure appelen bracht Jaffa by elkaar in de nieuwe, gulle familieverpakking. Goed voor anderhalve liter puur drinkplezier. Pak 1,5 liter Alles kan in Sparlekkerland. Voortaan maakt u zelf de heerlijkste ijstaart klaar! En Oetker helpt u een handje, met de nieuwste Oetker mix voor Venezia ijstaart. Dit feestelijke Italiaanse dessert is snel en heel gemakkelijk te be reiden. En u hoeft er alleen slagroom, volle melk en een springvorm voor in huis te hebben. Op de verpakking staat duidelijk uitgelegd wat u moet doen. Zo kan uw zelfgebakken ijstaart nooit mislukken. Natuurlijk kunt u zelf naar wens verschillende noten, vruchten of chocolaatjes ter garnering toe voegen. Probeer het ook eens. U zult zien dat u de lekkerste ijstaart voortaan zelf bakt! DE Ooit wel eens een Beste mensen, Steeds meer liefhebbers van lekker eten maken tegenwoordig zelf ijs. Ik merk dat, omdat ik in toenemende mate gevraagd wordt naar tips voor ijs. Net als met het bereiden van zo- L veel andere gerechten, is het een kwestie van eenvoudig beginnen en naar mate het beter lukt wat moei- lijkere ijs-soorten te proberen. t Vroeger maakte ik mijn ijs gewoon in de diepvries. Het resultaat was meestal goed, zolang ik niet ver- j gat het mengsel geregeld te roeren. Toch ben ik pas geleden overgegaan tot het aanschaffen van een ijsmachine. Dat was geen makkelijke keuze. Er zijn namelijk machines die je met de hand moet draaien en waarvan de koude elementen (soms zelfs het hele apparaat) van tevoren een tijd in het vriesvak moeten staan. Dergelijke machines bestaan er ook met een motortje. En dan zijn er ook nog apparaten die helemaal automatisch gaan. Zoals u kunt raden, zit het verschil vooral in de prijs. Destemeer er automatisch gaat, destemeer je moet betalen. José van Mill, Antwoordnummer 922, 3800 VB Amersfoort. week 14 Ténzij anders vermeld gelden alle aanbiedingen t/m zaterdag 8 april 1989. Vers vlees-, groente en fruitaanbiedingen zijn van donderdag 6 april t/m zaterdag 8 april 1989. Prijswijzigingen, zet- en/of drukfouten voorbehouden. nctfXi*\ci(Yiri -qrj rTOWfftVOl Kijk ook eens in de folder van Sparlekkerland. Daarin staan nog veel meer verrassende aanbiedingen! Heeft u onze folder nog niet ontvangen, dan ligt er in Sparlekkerland altijd eentje voor u klaar.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 12