jHV boekt nipte winst gen concurrent SHVU 9 Verlies voor SVA-vrouwen Antilopen op het veld voortvarend van start Djagos vaster aan kop in hoofdklasse Bowlingbond Weinig krachtsverschil in hoofdklasse Bowlinguurtje eren in lastig parket na verlies tegen hekkesluiter Onderlinge wedstrijden )ij 'Nieuw Hagenauwe' -sport agenaa- Nationale collecte gehandicaptensport Korfballers beginnen tweede helft competitie met forse zege tslagen ns Genoegen Kaartoernooi De Hessenkar WOENSDAG 5 APRIL 1989 DEN - De handballers van f pjn de tweede helft van het Seizoen met wisselend suc- .gonnen. De dames stelden _~jW de kandidatuur voor de Jjn de tweede klasse door één de concurrenten, het ihtse SHVU, in een recht- j duel terug te wijzen. Op [veld herstelden de Leusde- n zich knap van een moeiza- {erste helft (2-6 achter) en jen met 8-7. De Buiningpar- njn nu drie punten 'los' van frtSt van het veld. i heren zullen het moeilijk ■en zich in de eerste klasse te Jhaven. Na de 15-8 nederlaag iiUHV/Sport zit de nog immer pende ploeg nadrukkelijk in [jvarenzone. e hebben vandaag laten zien we een echt team zijn. Maar ik lWel bang geweest dat het ver- jj zou aflopen". Met die woor- fgaf trainer/coach Theo Geer- iuiting aan zijn opluchting over Jpte winst die de vrouwen van {.boekten tegen directe con- jnt SHVU, Meer dan dertig mi ll zag het er namelijk somber de Leusdenaren in het I waarvan de eerste plaats in jweede klasse de inzet was. (omstandigheden hadden bei gen, die voor de winterstop 'dienst in de competitie uit wen, elkaar nog niet getroffen. Hoor waren de werkelijke litsverhoudingen ook nog niet nd. Utrechtenaren leken lange de beste papieren te be leen. Na een bliksemstart van zoekers keken de gastvrou- Jiit Leusden spoedig tegen een achterstand aan (1-5). Theo ng vond dat de ploeg, die in pal via een overtuigend kam- schap naar de eerste klasse oveerde, voornamelijk tegen elf liep te spelen. „Vooral aan- nd schoten we in de eerste [duidelijk tekort. Op zich zijn gentreffers in één helft wel te den. Maar dan moet je daar ok het één en ander tegen- el kunnen stellen. En dat lukte PL" LËV overwon de problemen op I Benbarende wijze, door in de eede helft de touwtjes defensief iglsteviger aan te halen. Geer- ig: „Na rust zijn we een ander digingssysteem gaan hante- |Van 6-0 schakelden we over B4-2 en 5-1, om de balcirculatie Anja Douma, die met zeven treffers een belangrijk aandeel had in de winst van LHV, klimt hoog boven de defensie van SHVU en stelt de keepster op de proef. bij de tegenstander te storen en het gevaar van afstand te bezweren. Dat pakte goed uit. SHVU moest daar het antwoord op schuldig blij ven, Ze hebben dan ook maar een keer gescoord na de pauze. Dat zegt genoeg." SLUIPEND Na de desastreus ogende ope ningsfase (LHV ging rusten met een 6-2 achterstand), krabbelden de Leusdenaren na de pauze goed overeind. Onder leiding van Anja Douma, die met zeven treffers het leeuwedeel van de produktie van de Leusdenaren voor haar reke ning nam, kwam LHV sluipend na derbij. Nadat doelvrouwe Chnstien Schut, die de geblesseerde Marga Coens tussen de palen verving, op een cruciaal moment in de wed strijd een strafworp keerde, kwa men de Leusdenaren bij 6-6 voor het eerst weer langszij. Daarna leek het erop dat de wedstrijd m een gelijkspel zou eindigen, tot dat Anja Douma LHV via een verzilver de strafworp bij 7-6 aan de leiding hielp. SHVU hield de spanning enn, door bij eenzelfde gelegenheid aan de andere kant van het speelveld ook geen fouten te maken: 7-7. Jea- nette Kok besliste de partij uitein delijk, door een aanvalssysteem doeltreffend af te ronden en hielp haar ploeg daarmee aan twee pun ten, die aan het emd van de rit weieens van doorslaggevende be tekenis kunnen zijn geweest. ONGESLAGEN Door de overwinning op SHVU heeft LHV m de stand op de rang lijst één punt meer dan de Utrech tenaren, met één wedstrijd minder gespeeld. De Leusdenaren zijn te vens als enigen nog ongeslagen en zonder puntverlies. Van de rest van het veld weet het Hilversumse EMM de Leusdenaren nog enigs zins te volgen. De ploeg heeft tien punten, maar gebruikte daar een wedstrijd meer voor dan LHV. Het worden trouwens drukke tij den voor de ploegen in de tweede klasse B. Aan de ene kant is de poule met negen teams sowieso al overvol, aan de andere kant moe ten er ook nog de nodige inhaal- duels worden afgewerkt. Daar ko men de verplichtingen voor de be kercompetitie nog bij. Al met al betekent dat voor LHV dat de ploeg de komende weken min stens twee keer per week aan de bak zal moeten. Vandaag treden de Leusdenaren bijvoorbeeld aan te gen Baarn, dat momenteel de voorlaatste positie bekleedt. Aan staande zondag wacht EMM, dat als één van de sterkere en lastig te bestrijden tegenstanders te boek staat. SOMBER Voor de heren ziet het er somber uit. De nog immer niet op volle oorlogsterkte operende Leusdena ren incasseerden zondag gevoelig verlies bij het onderaan bivakke rende UHV/Sport, dat nu het voort bestaan van LHV in de eerste klas se bedreigt. De nasleep van een ongekende blessuregolf had zondag tot gevolg dat de ploeg zonder wisselspelers in Utrecht moest aantreden. Sleu telspelers als Ed Davids en Aijan Schneiders ontbraken bijvoor beeld op het appèl. Op voorhand was dan ook duidelijk dat UHV, dat vier reserves op de bank had, con ditioneel de meerdere zou zijn. LHV begon dan ook al met een morele achterstand aan een wed strijd, die vier punten waard zou kunnen zijn. De Leusdenaren slaagden er niet in zich daar over heen te zetten, zodat het eigenlijk al snel duidelijk zou worden dat de punten in Utrecht zouden blijven. Maar met alleen conditioneel was LHV de mindere van de tegen stander. Ook tactisch slaagden de bezoekers er met m een vuist te maken. Trainer/coach Co Wethly zag een matte ploeg aan het werk. Wethly: „We liepen erg onsamen hangend te spelen. En bovendien ontbeerden we vandaag duidelijk schotkracht. We hebben ons wel degelijk kansen gecreèerd, maar ze werden met afgemaakt. Ook jon gens die normaal gesproken maar een klein kansje nodig hebben om te scoren, slaagden daar niet in. Ja, en als je geen doelpunten maakt, win je geen wedstrijd. Het was goed merkbaar dat een aantal spe lers de overgang van de zaal naar het veld niet goed heeft doorstaan. Maar voor de tegenstander geldt dezelfde handicap, het was voor UHV ook de eerste veldwedstrijd, dus dat kun je moeilijk als excuus aanvoeren. We hebben terecht verloren", aldus Wethly. Om de onmacht te onderstrepen, slaagde LHV er in de eerste dertig minuten maar twee keer in tot sco ren te komen. Hoewel UHV daar ook maar zes treffers tegenover kon zetten, was toen al duidelijk dat de Leusdenaren voor een verloren zaak vochten, Vlak na rust leek de bezoekende ploeg even op te ve ren. LHV kwam tot 7-5 terug, waar mee er nog perspectief in de wed strijd was. Die opleving was echter maar van korte duur. UHV sloeg hard terug en liep uiteindelijk nog ver weg. Bij 15-8 was het pleit defi nitief beslecht. Na het verlies hangt het voortbe staan van LHV in de eerste klasse aan een zijden draadje. Hoewel het nog onzeker is hoeveel ploegen rechtsreeks degraderen (waar schijnlijk één), is de afstand tot de laatste plaats geslonken tot één punt. Bovendien pakte de concur rentie wel punten. HVBS bijvoor beeld, dat één punt voorsprong had op LHV, noteerde een knap 12-12 gelijkspel tegen koploper Limvio. Toch zijn de verschillen m de eerste klasse nog erg klein. Tussen de plaatsen één (limvio) en zes (LHV) zitten slechts zes punten ver schil. Bovendien speelde Limvio twee wedstrijden meer dan de Leusdenaren. Toch maken de Leusdenaren een dermate grote crisis door, dat nog slechts op een- wonder gehoopt mag worden. Vanavond treden de Leusdena ren, die ook een druk bezet pro gramma hebben, aan tegen Houten dat waarschijnlijk een maatje te groot zal blijken te zijn. Zondag moet LHV naar Baarn, waar koplo per Limvio de Leusdenaren een warm welkom zal bereiden. BTERVELD - Aan de onder- sge schietwedstrijd van de Hetvereniging Ons Genoegen ld door 12 leden deelgenomen, werd geschoten met buks en Kool. ■itslagen waren: Dies: G. Tolboom 2,A,vanDaatselaar 3.W v.d. Kletersteeg 86 85 4. H. v.d. Heuvel 82 5. A. Vlug 80 6. J.E. van Hamersveld 78 6. W. Voskuilen Jz. 78 8. J. van Rossum 77 9. J. Blom 76 10. G. van Hamersveld 75 pistool 1. H. v.d. Heuvel 41 2. G. Tolboom 40 3. A. Does 36 3. J. Does 36 Bij de junioren waren drie deelne mers. Hier waren de uitslagen: 1Martin de Vaal 76 2. Joris van Dijk 72 3. Roel de Voogd 53 )EN - De ponyclub en rij- [niging "Nieuw Hagenauwe" -start met de wedstrijden om kampioenschap springen, ieugend was het grote aantal welingen De eerste uitslagen in als volgt: 'PB (hoogte 50 cm.) roua Baartscheer. Juise Keddeman. gWienne Baanders. ip B-I (hoogte 70 cm.) tbara Olfhoff. tda de Jong. >lien Bouw. ip L. (hoogte 90 cm.) Jrde vele diskwalificaties kan «fcUa Voskuilen zich als eerste Htsen "to is verder met de onder is wedstrijden dressuur voor ^komende diplomadagen. Voor de eerste wedstrijden schreven 143 deelnemers m. De resultaten waren als volgt: B-categorie Beginnelingen met één jaar les) 1Geja Pater (Rakker) 123 punten. 2. Maartje v. Meel (Kamahl) 121 punten. 3. Barbara Olthof. (Fjyrke) 121 pun ten. 4. Niki Korsten (Petra-bruin) 116 punten. B-groen (Junior-beginnelingen, met Vi jaar les). 1. Annemarte Kuipers (Netanya) 123 punten. 2. Danielle Langens (Ollossa) 120 punten. 3. Dianne v. Nijkerk (Tamara) 120 punten. 4. Denise Baardam (Petra-Gr) 119 punten. LEUSDEN - Het gaat Djagos steeds meer voor de wind in de hoofdklasse van de Bowlingbond. Het teams won moeiteloos van Tornados, terwijl het op afstand achtervolgende Good Approach anderhalve punt moest afstaan aan Snoopy's Bow lingteam. Het leidende Jongenus had in de eerste klasse de grootste moeite met de Bowling Lions maar won desondanks met het kleinst moge lijke verschil. Aannemersbedrijf Van der Poll moest een punt afstaan aan de Gol den Girls. Reimus en Snel haalde de volle buit binnen m de tweede klasse, evenals de Bankgirocen trale. In de derde klasse tenslotte is Autorijschool de Wetering niet te remmen: het team won met 5-0 van The Arrows en loopt weer verder weg van de concurrentie. Uitslagen en standen: Hoofdklasse: Djagos - Tornados 5 -0 Snoopy's Bowl Team - M. Design Huizen 1 -4 Karweihoek - Good Approach 1,5-3,5 Hobo-Hifi-Groeneveid 2 -3 1. Djagos 27109 0 2. Good Approach 27 96.5 3. Snoopy's Bowl Team 27 72.5 4. M. Design Huizen 27 69.5 5. Karweihoek 27 61.0 6. Groeneveld 25 52.5 7. Hobo-Hifi 27 45.5 8. Tomados 27 33.5 Hoogste games: Dames: Cobi Brandsen 213 pins; Heren. Dennis Lopulalan 224 pins. Eerste klasse: Bowling Lions - Jongenus Ind. 2-3 Aqua Stop - De Banana Splits 2-3 AFO-Tax - DKRV 3-2 1. Jongenus Ind 27103.0 2. Bowling Lions 27 96.5 3. AFO-Tax 26 86.5 4. DKRV 27 75.5 5. De Banana Splits 27 64.5 6. Aqua Stop 27 64.5 7. Autoschade Rijnders 24 44.5 1 Hoogste games: Dames Tineke Brosky jr. 196 pins, He- ren. Gerard Engelage 209 pins en Jan Toxopeus 209 pins. Tweede klasse Golden Girls - Aann. bedr. v.d. Poll 1-4 Korfbowlers - Reimus Snel 0-5 De Hulken - Bankgirocentrale 0-5 1 Aann. bedr. v.d. Poll 27105.0 2 Bankgirocentrale 27 72.0 3. Reimus Snel 27 69.5 4. De Hulken 27 67.5 5. Korfbowlers 27 67.0 6. Golden Girls 27 54.0 Hoogste games: Dames. Margriet v. Kalsbeek 171 pms en Cinta v. Diemen 171 pins; Heren: Bram Blotenburq 209 pins. Derde klasse Matjan -Steinford en cie. 3-2 De Rollers - Berlo Bowlers 1-4 The Arrows-Autorijs. de Wetering 0-5 1. Autorijs. de Wetenng 27 117.0 2. Berlo Bowlers 26 92.0 3. Steinfordencie. 27 81.5 4 Matjan 27 73.0 5. Lucky Stnke 27 62.0 6. The Arrows 26 60.5 7. De Rollers 27 49.0 Hoogste games: Dames Ria Steneken 201 pms; Heren. Pascal Denos 182 pins. Al spoedig werd het [ïkg 2 april: JjO uur: Zwemmen, SSD, zwem- pd Octopus. '1X0 uur. Fitness, SSD, Sport 2000. If'fag 8 april: »«r Joggen, SSD, Paradijs- J5J Den Treek. uur: Volleybal dames, Delta - Leos, Amstelveen. Qur: Korfbal, Antilopen - Burg. Buiningpark. 5^9 9 april: Jk rUUr- Hockey dames, Leusden Sr Fair, Valleisportpark. 14.15 uur Handbal dames, EMM - LHV, Hilversum. 14.30 uur: Hockey heren, Leusden - Graspiepers, Valleisportpark. 14.30 uur: Voetbal, Roda '46 - DWSM, Burg. Buiningpark. 14.30 uur: Voetbal, Veensche Boys - Achterveld, Nijkerk. 15.15 uur: Handbal heren, Limvio - LHV, Baarn. Maandag 10 april: 09.15 en 10.15 uur: Grondgymnas- tiek, SSD, De Korf. 13.30 uur: Badminton, SSD, De Korf. Dinsdag 11 april: 21.30 en 22.30 uur: Bowlen, SSD, Bowlingcentrum De Korf. ACHTERVELD - De Ach- terveldse dames speelden haar laatste competitie-wed strijd thuis tegen Saestum, die kampioen van de afdeling was geworden. Achterveld ging al direct na de aanvang sterk in de aanval. Er werd uitstekend samen gespeeld. Dit had reeds na 20 minuten spelen succes. Na een combi natie van Anja Voorburg en Linda van Hamersveld kon de laatste het eerste doelpunt maken. Deze voorsprong duurde echter niet lang. Na een grote fout in de Achter- veldse defensie bracht de te genpartij de stand op 1-1. Hierna ging de strijd geruime tijd gelijk op. Daar Achterveld tegen de wind in moest spelen kwam men niet ver van het doel af. Dit veranderde wel na de rust. Reeds na vijf minuten kwam Achterveld weer op voorsprong. Door een handsbal kreeg Achterveld een vrije trap. Deze werd op 20 meter van het doel door Linda van Ha mersveld genomen en ingescho ten. De Saestum-dames lieten dit niet op zich zitten en gingen sterk in de aanval gelijk 2-2. Bij een Achterveldse aanval kreeg Chnstel van Dijk de bal toe gespeeld. Zij werd echter onderuit gehaald hetgeen weer een vrije trap opleverde op ongeveer de zelfde afstand als bij het eerste doelpunt. Ook nu werd deze weer door Linda van Hamersveld geno men en zij scoorde opnieuw Maar de geschiedenis herhaalde zich: de Saestum dames kwamen weer op gelijke hoogte. Het kwam zelfs zover dat de tegenpartij de leiding nam (3-4). De Achterveldse dames deden er alles aan om gelijk te komen doch dit lukte met meer. LEUSDEN/DEN HAAG - De Stich ting Nationaal Fonds Sport Gehan dicapten organiseert voor de week van 17 tot en met 23 april haar lan delijke collecte De opbrenast is onder meer bestemd vooor de aan schaf van sportrolstoelen, aanpas singen van sportaccomodaties e.d. Voor het fonds is de opbrengst van de collecte de emge structurele bron van inkomsten LEUSDEN Antilopen is de tweede helft van de veldkorfbal- competitie goed begonnen. Het grote krachtsverschil kwam echter niet duidelijk genoeg in de cijfers naar voren. Het onder- aanstaande DKV uit IJmuiden werd 'slechts' met 14-7 geklopt. Als excuus kon worden aangevoerd dat de ploeg van trainer Fred Ferrageau alleen de afgelopen week heeft kunnen trai nen. De slechte staat van het trainingsveld gooide roet in het eten. Daardoor was de conditie nog niet helemaal op peil en was de overgang van de zaal naar het veld voor velen te groot. OPGEBRAND In het eerste aanvalsvak was Mar cel Veenendaal vervangen door Frans ter Maten, dat verder be stond uit Jeanette Jekel, Evelien van Rooyen en Marüjn Verwoert. Antilopen pakten in de eerste helft de zaken energiek aan en binnen een minuut had Evelien van Rooyen 1-0 gescoord. De ploeg uit IJmuiden kwam nog even terug naar 1-1, daarna was het, vooral in de beginfase, Leus den wat de klok sloeg. Jan Costa scoorde door middel van een fraaie doorloopbal. Gert Graafland scoorde het van afstand en bij een vrije bal werd Nancy Laheij keurig vnjgespeeld en zij maakte geen fout: 1-1. Na 25 minuten kwam Antilopen via een strafworp van Ed Hendriks op een 5-1 voorsprong. De voor sprong kon niet echt verder wor den uitgebouwd doordat een aan tal malen in het middenvak balver lies was geleden. Daar werd soms te veel de lange bal gehanteerd in plaats van te proberen via kort spel het aanvalsvak te bereiken. DKV werd dan ook niet op een duidelijke achterstand gezet en de bezoekers konden de schade bij de rust beperkt houden tot 8-3. Voor de Leusdenaren scoorden Prans ter Maten, Ed Hendnks en Jan Costa. KANSEN Na de pauze ging de thuisclub nog even goed door en voerden Karen van de Vegte en Jeanette Jekel de score op naar 10-3. Toen zakte Antilopen helemaal weg en konden de bezoekers iets aan hun achterstand doen De Leusdena ren hadden geluk dat een straf worp na een overtreding van Jan Costa werd gemist. Zo ontstonden er meer goede kansen voor DKV. Maar door slecht schieten werden ook even zoveel kansen gemist. De bezoekers kwamen vooral door slecht verdedigen, terug tot 10-6. Een dekkingsfout in de IJmui- dense verdediging gaf Antilopen weer even lucht. Onder de korf kon Karin van de Vegte gemakke lijk 11-6 maken. Een minuut later maakte Margret Versteeg 12-6. Zij was in de rust Nancy Laheij, spier blessure, komen vervangen. Het laatste kwartier waren beide ploegen opgebrand. Veel balver lies werd er geleden. Veelal werd er van te ver en onzuiver op de korf gemikt. De enige die nog wat nuttigs deed, was Martijn Ver woert. Eenmaal scoorde hij met een handige draaibe weging een doelpunt. Vervolgens benutte hij een strafworp, die als een cadeau tje van de scheidsrechter kon wor den beschouwd. Die legde ver moeidheid uit als een overtreding. Tien minuten voor tijd moest trai ner Fred Ferrageau nog twee keer wisselen. Debby Costa kwam in de plaats van aanvoerster Joyce Osnabrugge. Vlak daarop viel An dre Kooy geblesseerd uit en moest 'assistent'-coach John van Vulpen nog even invallen. Deze was assistent omdat Fred Ferra geau niet mocht coachen van wege een schorsing opgelopen m het laatste duel in de zaal. Hij moest dan ook op de 'tribune' plaatsnemen. Het enige wapenfeit van Van Vul pen was een fout die hij maakte waardoor de eindstand op 14-7 werd bereikt. Door deze overwinning is Antilo pen vierde gebleven maar met volop uitzicht op de tweede plaats. Voor aanstaande zaterdag staat ASVD op het programma. Op het Burgemeester Buiningpark moet de ploeg van Ferrageau in staat zijn de volle winst van de Drontenaren te pakken. André Kooi speelt ploeggenoot Nancy Laheij, die later met een spierblessure zou uitvallen, vrij onder de korf. Laheij zou daarna namens Antilopen doeltreffend uithalen. De Leusdenaren wonnen de wedstrijd tegen DKV simpel met 14-7. LEUSDEN - Het rommelt weer aardig in de hoofdklasse van het Bowlinguurtje. Cinta van Diemen heeft twee punten moeten inleveren bij Margriet van Kalsbeek, maar behield deson danks de leiding. Ingrid van Blerk, die vorige week nog op een gedeelde eerste plaats stond, was deze keer kansloos tegen Renier de Jong. De krachtsverschillen blijven klein, zeker in de kopgroep. Ali Bontje heeft voor het eerst in deze vierde periode in de eerste klasse punten moeten afstaan, in dit geval aan Wilma Elsinger, met wie zij thans de leiding deelt. In de tweede klasse blijft Agnes Kok op kop met twee punten voorsprong op Sue Jansen. Ondanks een ne derlaag Annie Biel viel terug; tegen Dora Paulen bleek zij kansloos. Maasje van der Braak wees Jan- ny van Ravenhorst royaal terug en nam de leiderspositie van haar over in de derde klasse. Betsy Mentink bezet nu een sterke twee de plaats. In de vierde klasse vor men Lenie Graaf en Marjan de Haan het leidende duo. Gon Reus blijft voorzichtig volgen. Neel Wan ner heeft haar voorsprong m de vijfde klasse thans tot twee punten uitgebouwd ten koste van Ger du Pree, die met Dinie Kunst de twee de plaats deelt. In de zesde klasse behield Sjaan Eggens de leiding ondanks haar nederlaag tegen Gerda Ham Dik van der Hee won overtuigend en staat op een ge deelde tweede plaats. Uitslagen en standen: Hoofdklasse: Cinta v. Beek -Margriet v. Kalsbeek 1- 2 Ingndv Blerk-Renier de Jong 0-3 Christina Steinfort - Lia Vink 1-0 Jan de Ridder - Krijna Groeneveld Vz- 2Vz 1. Cinta v. Diemen 1269-9 2. Ingndv Blerk 1087-8 3. Christina Steinfort 1272-7 4. Margriet Kalsbeek 1184-7 Hoogste game Margnet v. Kalsbeek 189 le klasse: Ali Bontje-Wilma Elsinger 1-2 Ria v. Bentum-Rie de Ridder 3-0 Margriet v. Tonen-Majav/d Berg Vz-0 1. Ali Bontje 1124-10 2. Wilma Elsinger 1119-10 3. Maja v/d Berg 878-7 Hoogste game Ria v. Bentum 169 2e klasse: Agnes Kok - Reiny v. Gils Sue Jansen- Ria v Pluunen Annie Biel - Dora Paulen Loes Nederpelt - Jo Min 1-2 2-0 0-3 2-1 Marjan de Haan - Joke Los 3-U Gon Reus - Annemiek v/d Honst 0-0 Sjef v. Oyen - Trijnie Winkel 1-0 1. Lenie Graaf 1014-9 2. Marjan de Haan 783-8 3 Gon Reus 949-6 Hoogste game Marjan de Haan 154 5e klasse: Neel Wanner - Ger du Pree 2-1 Dinie Kunst - Hennie Holthuis 2-1 Annie v. Bentum - Eigen gem 1-0 Aruue Venings - Eigen gem 3-0 1. Neel Wanner 924-9 2. Ger du Pree 852-7 3. Dinie Kunst 719-7 Hoogste game Annie v. Bentum 130 6e klasse: Sjaan Eggens - Gerda Ham 1-2 Dik v/d Hee - Gre v. Balen 3-0 Bep Hassink - Come Visser 2-1 Adn Hogebrug - Ans Jekel 2-0 1. Sjaan Eggens 828-8 2. Gerda Ham 919-7 3. Dik v/d Hee 698-7 Hoogste game Gerda Ham 127 1. Agnes Kok 1074-10 2. Sue Jansen 963-8 3. Annie Biel 1011-7 Hoogste gam Loes Nederpelt 167 3e klasse: Maasje v/d Braak - Janny v. Ravenhorst 3-0 Betsy Mentink-Jo de Wild 3-0 Ida de Jong-Jetty v Donselaar 2-1 Nannie Doeland - Gré v/d Wel 3-0 1. Maasje v/d Braak 1031-9 2. Betsy Mentink IOI8-8V2 3. Janny v. Ravenhorst 1071-8 Hoogste game Betsy Mentink 162 4e klasse: Lenie Graaf - Riek v. Oyen 3-0 ACHTERVELD - Vrijdagavond zal de zevende en tevens laatste ronde worden gespeeld van het Hessenkar-kaarttoumooi. De aan vang is om 20.00 uur, inschrijven vanaf 19.30 uur. Er zijn weer een aantal mooie prijzen te winnen. Tevens zal deze avond ook be kend zijn wie de prijswinnaars van het gehele toernooi zullen zijn.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 13