NIEUW OP DE BIEZENKAMP OPENING Vrolijk verkoopfeest in De Biezenkamp Delta Dixie Devils tijdens braderie in Swartesteegh SGRGPVenRPF samen in het Europese Parlement. Sdp HGPV mpt DIERENSPECIAALZAAK TIJMENSEN Automobielbedrijf H. Th. van 't Klooster Negende braderie van winkeliersvereniging op woensdag 14 juni =t Ook bij Cooking leuke aanbiedingen tegen verrassend lage prijzen. kook- en woonaccessoires Peimanente occasionshow in onze nieuwe showroom. Saté en Braadworst. Vakantieblikvlees m.i.v. dinsdag 20 juni a.s. Biezenkamp 37, Leusden-C Let op onze openingsadvertentie. Tot ziens. Biezenkamp 13 Tel.:033-950583 3831 JA Leusden Dealer Renault Hamersveldscwcg 14 Leusden. tel 033-941243 Wij bieden u: 30 geselekteerde occasions met Bovag garantie concurrend geprijsd auto's in diverse merken en prijsklassen inruil en financiering mogelijk. Heerlijk Shoarmavlees gebakken in de grootste koekepan van Nederland. Tevens op de barbecue Tijdens de braderie grote blikken 1 korting kleine blikken 0,50 korting KEURSLAGER LEUSDEN - 'De Biezenkamp heeft weer wat". Onder dit motto wordt ook de oudste winkeliersvereniging in Leusden-Centrum ook dit jaar weer een braderie georganiseerd, waarbij een uit gebreid programma van uiteenlopende attracties wordt gepre senteerd. De braderie heeft plaats op woensdag 14 juni van twee uur 's middags tot tien uur 's avonds. Elk jaar blijkt het aantal bezoekers op deze dag met zin grote variatie aan fees telijkheden toe te nemen. Deze keer verwachten de organisato ren zo'n 25.000 belangstellenden. Bij het samenstellen van het pro gramma voor deze braderie - het is al weer de negende keer dat de Biezenkamp dit jaarlijkste evene ment organiseert - is ruimschoots aandacht geschonken aan de jeugd. Er zal en treintje rijden, de 'Bello', bestaande uit een lokomo- tief met een aantal wagentjes, waarmee de kinderen een ntje mogen maken rond het winkel centrum. Het vertrekpunt is het café 'De Swartesteegh; als vrij- kaartje dient een door de kinde ren in te kleuren vignet van de Bie zenkamp en dat is te vinden in de huis-aan-huis krant, die dezer da gen wordt verspreid. Verder kun nen de jongens en meisjes zich vermaken met een enorm lucht kussen Op het marktterrein komt een kin derboerderij te staan met een uit gebreide collectie dieren. Als mu zikale attractie fungeert een La tijns-Amerikaanse groep onder de naam 'Papaya'. Deze zal op ver schillende plaatsen in het winkel centrum optreden Bij Brouwers Tapijt is de motor te bezichtigen, waarmee de coureur Arjan Brouwer uit Nijkerk de mon sterrace Parijs-Dakar heeft verre den. Tijdens de braderie zal de Biezen kamp een complete metamorfose ondergaan. Zo komt er een tro pisch terras van de wijnhandel Herman van de Hengel met exoti sche drankjes, een 'reuze koeke pan' van slagerij Fred Timmer en een rad van avontuur van de Kar- weihoek van Wil Snapper. Gezelligheid zal weer troef zijn in de Biezenkamp. Op diverse plaat sen zullen standwerkerers optre den en de deelnemers aan de bra derie zullen zoals vorige jaren weer alles in het werk stellen om er een feestelijk evenement van te maken. De winkeliersvereniging de Bie zenkamp. geleid door een aktief bestuur bestaande uit Fred Tim mer. voorzitter, Frits Muns, se cretaris, Wil Snapper, Penninge- meester Tony Speksnijder, Ronald Stots, Wim van de Hengel en Wout van Roomen. leden, heeft ook deze keer weer uitsteken: voobereidend werk verricht en e alles aan gedaan om e veertiend juni tot een succes te maken. LEUSDEN - Tijdens de braderie op de Biezenkamp treedt de di- xielandband 'De Delta Dixie De vils' op in café De Swartesteegh. De naam van de band verwijst naar de delta van de Mississippi, waar New Orleans ligt, de baker mat van de dixielandmuziek. De 1980 als trio en is sindsdien uitge breid tot een orkest op dixieland- sterkte. De band bestaat uit Rob van der Most (cornet/vocaal), Wim Stieltjes (rieten), Wim van Bekkum (trombone), Gerard Hen driks (piano), Maurik Mietes (banjo), Jobiem Zwarts (bas) en Sfeer en drukte op de traditie geworden Braderie van winkelcentrum de Biezenkamp. band uit Ede/Bennekom begon in Klaas Breebaart (drums/wash- board). ter lar Stem lijst Dit betekent dat wij namens U: - politiek bedrijven naar Bijbelse nonnen: - samenwerking tussen EG-landen voorstaan: - ons verzetten tegen het streven naar een Europese superstaat. Wilt U meer weten? Vraag dan ons Euromanifest (gratis) aan" Partijbureau SGP. Laan van MecnJervoort 165. 2517 AZ 's-Gravenhage. Tel (070)4562 26/468688 Partijbureau GPV Postbus 439. 3800 AK Amersfoort. Tel. (033)61 35 46. Partijbureau RPF Pctslbus 302. 8070 AH Nunspcct. Tel (03412)5 67 44

Leusder Krant | 1989 | | pagina 12