Heuga jgg v X M. 0SNABRUGGE OTeMSKMTWEEDE KLEDINGSTUK VOOR DE HALVE PRIJS!! m 25% korting KMU f I PIET VAN HEUGTEN KOM DEZE WEEK EENS BIJ OT EN SIEN JEUGDMODE IN DE HAMERSHOF KIJKEN GEMEENTE «p? LEUSDEN x MIAMI GEMEENTE LEUSDEN BEKENDMAKING De burgemeester van Leusden maakt bekend, dat: een verklaring van geen bezwaar is afgegeven door de Directeur Landbouw en Voedselvoor ziening in de provincie Utrecht voor: een uit te voeren grondontsmetling met methylbromide op het hierna te noemen bedrijf H. C Esveldt, Ursulineweg 12 te Leusden De verklaring van geen bezwaar met eventueel een op deze verklaring betrekking hebbende situatieschets ligt gedurende drie maanden na dagtekening van deze publicatie ter inzage op het gemeentehuis, te weten, - op werkdagen van 08.30-12.30 uur op de eenheid milieu van de afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht; - op vrijdagavond van 19 00-20 00 uur op de afdeling burgerzaken. Leusden, 7 juni 1989 De burgemeester van Leusden, Mr. A. Panis. GEMEENTE k o o cTT> n LEUSDEN BEKENDMAKING VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Leusden brengt ter open bare kennis, dat de raad dier gemeente in zijn openbare vergadering van 25 mei 1989 een voorbereidingsbesluit heeft genomen voor het perceel Hessenweg 164 te Achterveld (Gebr De Vor). Het besluit treedt in werking op maan dag. 12 juni 1989 en ligt vanaf die datum, op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder ter inzage op de afdeling ruimtelijke orde ning en algemene zaken van het gemeentehuis (kamer 209). Leusden, 7 juni 1989 De burgemeester, Mr. A Panis. GEMEENTE LEUSDEN VERLEENDE VERGUNNINGEN Vergunning verleend aan Tour de Junior Ten behoeve van het plaatsen van dertig tenten of caravans op J v Arkelweg 34 van 19 juli tot en met 2 augustus het plaatsen van een 25-tal reclameborden het houden van een rom melmarkt op 17 juni van 9 00-16.00 uur op het terrein van de Dorpskerk het hebben van een terras aan de voorzijde van „De Middellandse Zee" het houden van een rom melmarkt op 2 september van 10.00-16.00 uur in en om De Moespot het innemen van een stand plaats in winkelcentrum Hamershof op 30 september, 4 en 25 november en 23 december het plaatsen van een infobus ten zuiden van De Korf op woensdag 7 juni van 10.00- 15.00 uur het innemen van een stand plaats in De Hamershof op 24 juni van 10.00-16.00 uur het houden van een verloting op woensdag 26 juli van 19 00 tot 23 00 uur het plaatsen van een poli tieke standplaats in het winkelcentrum Hamershof op 10 juni van 9 00-17 00 uur het houden van trekker- behendigheidswedstrijden op 26 augustus van 9.00- 18 00 uur het houden van een collecte van 12-25 juni het houden van een kinder- markt op 10 juni van 9.00- 17.00 uur het houden van de najaars kermis rond De Hamershof van 13 tot en met 16 september ontheffing drank- en horeca- wet op 7 en 8 juli Belanghebbenden die door een vergunning rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kun nen daartegen binnen 30 dagen na het verschij nen van deze bekendmaking een bezwaar schrift indienen bij het college van burgemees ter en wethouders, Postbus 150, 3830 AD Leusden. Nadere informatie over bovengenoemde ver gunningen is op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur in het gemeentehuis, 't Erf 1, te ver krijgen bij de afdeling ruimtelijke ordening en algemene zaken, kamer 208, telefoon 961727 (bouwvergunningen) en kamer 209, telefoon 961729 (overige vergunningen). Rommelmarktcommissie A. E Noysser DWS Gereformeerde Kerk Contactcentrum Onderwijs Amnesty International De Puupenkoppen Propagandacommissie VVD KPJ Achterveld Anjerfonds Utrecht De Biezenkamp W. Seggers LTV de Eemelaar Ot en Sien begint met de vooropruiming van broeken, sweaters, truien en jacks. Veel bekende merken, maten 98-188 nu jeugdmode, winkelcentrum Hamershof Leusden, gratis parkeren, vrijdag koopavond. mode voor de jeugd GEMEENTE LEUSDEN t VW BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Leusden brengt ter openbare kennis, dat verzoeken om bouwvergunning zijn ingediend t b.v. - het bouwen van een woning met garage op het perceel Bitterschoten 19 - het aanleggen van een zwembad op het per ceel Princenhoflaan 4 - het uitbreiden van de woning op de percelen: Grienden 73, Tijmensenpoort 7 en 9 en Wil denburgstraat 105 - het uitbreiden van de bedrijfsruimte op het perceel De Fliert 6 één en ander zoals aangegeven op de bij de verzoeken behorende tekening(en). De tekeningen liggen van donderdag 8 juni 1989 t/m donderdag 22 juni 1989 op werkdagen 's morgens van 8 30 uur tot 12.30 uur ter inzage ten gemeentehuize afdeling ruimtelijke orde ning en algemene zaken, kamer 209 't Erf 1 te Leusden Voorzover vereist liggen dan tevens de van toepassing zijnde ontwerp(deel-) uitwerkingen ex art. 11 WRO ter inzage Gedurende deze termijn kunnen eventuele be zwaren tegen het verlenen van vrijstelling schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend Leusden. 5 juni 1989. De burgemeester van Leusden, Mevr E. M. Blom-de Groot l.b. OPENBARE KENNISGEVING Wegafsluiting m verband met Ronde van Leus den De burgemeester van Leusden maakt bekend, dat in verband met de Ronde van Leusden op woensdag 14 juni 1989 de onderstaande we gen zullen worden afgesloten voor alle verkeer van 18.00-22.00 uur. - Hamersveldseweg, vanaf de Lisidunalaan tot de Zwarteweg - Zwarteweg, vanaf de Hamersveldseweg tot de Eikenlaan. - Prunuslaan. - Berkenlaan. vanaf de Prunuslaan tot de Burg de Beaufortweg. - Platanenlaan - Burg de Beaufortlaan, vanaf de Prunuslaan tot de Zwarteweg. - Princenhoflaan. - Hohorstlaan. - Lisidunalaan, vanaf de Hohorstlaan tot de Hamersveldseweg. - Ansfriduslaan. - Wiggeruslaan. - Rozendaallaan - Breehoeflaan met Brinkhorst, Bruinhorst, Dashorst en Grifthorst. - Rozengaarde met Bottelroos en Bergroos - Asschatterweg aan de zijde van de Hamers veldseweg - De Biezenkamp aan de zijde van de Hamers veldseweg en Zwarteweg. - Alberikpad De omleidingsroutes zullen ter plaatse worden aangegeven. Leusden, 7 juni 1989 De burgemeester voornoemd. Mr. A. Panis GEMEENTE HINDERWET Openbare kennisgeving verzoeken om vergunning Op de secretarie van de gemeente Leusden, afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht, 't Erf 1, liggen vanaf 8 juni 1989 op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en bovendien iedere vrijdag tussen 19 00 en 22.00 uur op de afde ling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1, zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033- 961742, gedurende een maand ter inzage: - het verzoek met bijlagen van de heer B. Reemst. wonende Waterloweg 36 te Leus den, om een vergunning ingevolge de Hinder wet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf - met mestopslag, alsmede opslag van diesel olie op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie B, nummers 306 en 323, plaatselijk bekend Waterloweg 36 te Leusden: - het verzoek met bijlagen van de heer H. C. van Roomen. wonende Asschatterweg 217 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinder wet voor een veehouderijbedrijf met mestop slag op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie G, nummer 807, plaatselijk bekend Asschatterweg 217 te Leusden; - het verzoek met bijlagen van de heer C. Westeneng, wonende Leusbroekerweg 1 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinder wet voor een veehouderijbedrijf met mestop slag. alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leus den, sectie D, nummer 821, plaatselijk be kend Leusbroekerweg 1 te Leusden; - het verzoek met bijlagen van de heer R. van de Burg, wonende Arnhemseweg 78 te Leus den, voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf - met mestopslag, alsmede opslag van diesel olie op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie D, nummers 199. 394 en 395, plaatselijk bekend, Arnhemse- weg 78 te Leusden Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunningen kunnen door een ieder gedurende een maand na de dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk worden inge diend bij het gemeentebestuur. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet be kend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Gemotiveerde bezwaren kunnen op verzoek, mondeling in persoon of bij gemachtigde worden ingebracht op een open bare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag. Een verzoek tot het houden van bedoelde zit ting kan gedaan worden tot één week voor bovengenoemde datum. Beroep tegen de op de verzoeken om vergun ning genomen beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling be zwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aange toond dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te dienen Openbare kennisgeving Ter-inzage-legging ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 24, tweede lid, onder C van de Wet algemene bepalingen milieuhygië ne bekend, dat vanaf 8 juni 1989 gedurende twee weken ter gemeentesecretarie, afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht, 't Erf 1op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en boven dien iedere vrijdag tussen 19 00 en 22.00 uur v-fr-fr r V* LEUSDEN op de afdeling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1 zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742, de ontwerpbeschikkingen ter in zage liggen op de verzoeken van: - de heer J. H. Verhoef, wonende Hessenweg 66 te Stoutenburg, om een vergunning inge volge de Hinderwet voor het oprichten, in werking stellen en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummers 1004, 1005 en 1625, plaatselijk bekend Hessenweg 66 te Stoutenburg; - de heer G.J J van Burgsteden, wonende 't Jannendorp 7 te Achterveld, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten, in werking stellen en in werking houden van een herstelinrichting voor landbouw werktuigen op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie B, nummer 1680, plaatselijk bekend 't Jannendorp 7 te Achterveld. - de heer A A. van Daatselaar, wonende Hor- sterweg 19a te Stoutenburg, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C. nummer 1905, plaatselijk bekend Hosterweg 19a te Stoutenburg. Wij zijn voornemens om de gevraagde vergun ningen te verlenen onder voorschriften, welke tot strekking hebben gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-be- schikkingen kunnen gedurende twee weken na dagtekening van deze openbare kennisgeving schriftelijk worden ingebracht door de aanvra ger en diegenen die reeds schriftelijke of mon deling bezwaren hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door hen, die daar toe redelijkerwijze niet of niet tijdig in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Openbare kennisgeving Ter-inzage-legging aanvraag en ontwerp beschikking Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 12 en 29, eerste lid van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 1 mei 1989 bij hen een aanvraag is ingekomen van respectievelijk: - de heer G. Verhoef, wonende Hessenweg 205 te Achterveld, om een vergunning inge volge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag op het perceel kadastraal bekend gemeente Leus den. sectie B. nummer 2400, plaatselijk be kend Hessenweg 205 te Achterveld; - de heer J. G. ter Maaten, wonende Lange- steeg 9a te Leusden, om een nieuwe de ge hele inrichting omvattende vergunning inge volge de Hinderwet voor een veehouderijbe drijf met mestopslag, alsmede opslag van huisbrand- en dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie H, nummer 473, 493 en 580 plaatselijk bekend Langesteeg 9a te Leusden Wij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 8 juni 1989 gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht, 't Erf 1op werkdagen van 08.30 tot 12 30 uur en boven dien elke vrijdag tussen 19.00 en 22 00 uur op de afdeling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1. zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742. Indien daarom wordt verzocht kunnen tot week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan te vens gelegenheid wordt gegeven tot een dachtenwisseling over de aanvraag tussen hei bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij hun college worden ingebracht. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dal degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als boven omschreven en de belangheb benden die aantonen dat zij daartoe redelijker wijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bj de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State. Openbare kennisgeving verlening vergun ning Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 31 van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiéne bekend, dat dom hen onder voorschriften, welke tot strekking hebben gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen, op 4 april 1989 een vergunning is verleend ingevolge de Hinderwei naar aanleiding van de aanvraag van: - de heer J. L. van de Salm, wonende As schatterweg 201 te Leusden. voor een vee houderijbedrijf met mestopslag. alsmede op slag van huisbrand- en dieselolie op het pei- ceel kadastraal bekend gemeente Leusden. sectie G, nummer 1193, plaatselijk bekend Asschatterweg 201 te Leusden; - de heer H. Meerveld, wonende Koedijken weg 1 te Stoutenburg, voor een veehouderij- bedrijf met mestopslag, alsmede opslag van propaan en dieselolie, op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie A nummers 873 en 144, plaatselijk bekend Koe- dijkerweg 1 te Stoutenburg. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stuk ken vanaf 8 juni 1989 gedurende een maand lei gemeentesecretarie, afdeling milieu en bou' en woningtoezicht, 't Erf 1op werkdagen vanl 08.30 tot 12.30 uur en bovendien iedere vrijd tussen 19.00 en 22.00 uur op de afdeling bur gerzaken/bodekamer, 't Erf 1zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742, lei inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan be l roep worden ingesteld bij de Afdeling voor del geschillen van bestuur van de Raad van State, 1 Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die schriftelijk of mondeling be-1 zwaren hebben ingebracht tegen het afge-l ven van de gevraagde vergunning of tegen de ontwerp-beschikking; d. enige andere belanghebbende, die aan-l toont dat hij redelijkerwijs niet in staat i; I geweest bezwaren in te dienen tegen hal afgeven van de gevraagde vergunning ol| tegen de ontwerp-beschikking. De beschikkingen worden na afloop van del beroepstermijn van kracht tenzij voor deze da l turn beroep is ingesteld en met toepassing van| artikel 107 van de Wet op de Raad van Stale een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de I beschikkingen dan wel tot het treffen van een[ voorlopige voorziening. Het verzoek tot schor-] sing of een voorlopige voorziening moet wor-1 den gericht aan de voorzitter van de Afdeling I voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019. 2500 EA 's-Graven hage. De beschikkingen worden niet van kracht voor] dat op dat verzoek is beslist Leusden, 7 juni 1989.1 Burgemeester en wethouders voornoemd I de secretaris, de burgemeeste' I Drs. P. van Elteren. Mr. A Pawl Een Sparta produkt, gebouwd voor het Hollandse klimaat. De Sparta Miami mag met recht een fiets voor alledag worden genoemd. Ook bij een stevige noordwester houdt u uw goede humeur: het unieke lichtlopende Sparta trapassysteem verleent daarbij alle medewer king De comfortabele zit op het zachte, geveer de zadel en de trilvrije handvatten completeren het genoegen om een Sparta Miami te berijden. Leverbaar in de kleuren azurro. ivoor, blauw en antraciet tweetint. Prijzen vanaf 639,- RIJWIEL- en BROM FIETSHANDEL Arnhemseweg 93, Leusden (Z.) Tel. 03498-1461 op alle Heugafelt tapijttegels LM t\ lI 40.000 tapijttegels op voorraad Nieuw Bouclé tegeltapijt al v.a. 21.60 p.m.2 inkl. b.t.w. UNIEK IN NEDERLAND: MEER DAN 70 KOMPLEET INGERICHTE T00NKAMERS 0IREKT VAN FABRIEK NAAR PU8LIEK EN 5 JAAR GARANTIE TAPIJTBOETIEKS VAN 0 A HEUGA. ESC0. TRETF0RT, 0ESS0 CORAL FABRIKANT VAN TEGELTAPIJT UITSLUITEND VERKOOP IN ACHTERVELD 1500 M2 TEGELTAPIJTSH0WR00M I HESSENWEG 106 ACHTERVELD (alslag A'foort-Hoevelaken) Tel 03425-2223. Fax 03425-1984. vrijdag koopavond Bezint eer u met kamerbreed tapijt begint! Veel succes met uw keuze. Wij staan er vierkant achter

Leusder Krant | 1989 | | pagina 4