'an Diermen winnaar |*Lockhorst'-toernooi Vakantie in Ootmarsum een groot festijn ovm "NÜVÜ ELITE HAVER HUISJESDROP BOTERKOEK RONDJES KAAS BROODJES I Dirigent Wijnands van Sint Caecilia gehuldigd FRUITTELLA Contant geld in het buitenland: gemakkelijk uit de geldautomaat ©9 Rabobank Q ■eusner ÈtrwmmwB 13 Meer bank voor je geld ONDERLINGE VERZEKERINGS MAATSCHAPPIJ LEUSDEN W.A. Reisverzekering Als u straks op vakantie gaat een goede reis en veel vakantieplezier. met veei vers gebrande noten, 200 gram van 2.95 voor .Zelfschep aanbieding" Zacht zoete 250 gram van 2.35 voor Vers van de banketbakker 100% echte boter, 5 stuks van 3.25 voor Vers gebakken per stuk van 1.65 voor... Geldig t/m woensdag 26 juli "WOENSDAG 19 JULI 1989 plaatselijk nieuws IJSDEN - Winnaars van het open tennistoernooi van LTV horst zijn geworden in de hoogste categorie Richard van de B-categone hadden zich dames en acht heren aange leid. Zij werden ingedeeld in fcules vêin vier. De winnaars gelden in de halve finale tegen 9 nummers twee uit de andere fcule. Diermen wist alle drie de jedstnjden in de poule te win- |n, zij het dat hij voor twee par- jen dne sets nodig had. In de- Ufde poule eindigde Wibo Plij- verrassend als tweede, maar [tot een even grote anderssoortige ng van de toernooileiding jet hij weten, het toernooi niet uit i kunnen spelen om vakanüere- fenen. jde dames was Lisette Schoen- iker duidelijk de sterkste in haar ule, zij won de drie partijen in Jiree sets. Diermen won in de halve fi- je van Eric Cornelissen (LTV lusden) met 6-1, 6-4. In de an- >re halve finale won Danny Egter andenbroek) van Ruud Nijen- us (Vechtlust): 6-3, 7-5. de dames had Lisette Schoen aker dne sets nodig om van Ma- jlon Schoenmaker (LTV Lock- >rst) te winnen (3-6,7-6,6-4). )ok Manon Koelber ('t Stort) had he sets nodig, 6-4, 0-6, 7-6, om n Charlotte Ruitenberg (Alta) te innen. Diermen van HLTC ('t Melkhuisje) bij de heren en Lisette Schoenmaker van Popeye/Goldstar bij de dames. De winnaars van het Open LTV Lockhorsttoemooi in de hoogste categorie, Richard van Diermen en Lisette Schoenmaker. FINALER In de finale-heren reageerde Van Diermen al na de eerste (verloren) game tegen Danny Egter, zijn te leurstelling af op zijn racket. Van hoogstandjes was zondag nauwelijks of geen sprake. Beide heren gingen er niet voor uit hun lange trainingsbroek. In een ge- lijkopgaande wedstrijd wist Van Diermen met 6-3, 6-4 te zegevie ren. finalisten van het open LTV Lockhorsttoernooi verenigd. Bij de dames leek Lisette Schoen maker meer gemotiveerd te zijn om te winnen, dan haar tegen standster Manon Kolber. Zij won dan ook met 6-2,6-4. In het nieuwe clubhuis van de Burg. Bruiningparkbewoners reikte toernooileider Aart Coste- rus de geld- en andere prijzen uit. Namens het bestuur van de orga niserende vereniging bedankte Puck van Vliet bondsgedele- geerde Ton Rond en de wedstrijd commissie, die dit jaar bestond uit Roos van der Doe. Eim de Haan, Ruud Hoksbergen, Anton Kamp, Jan van Helden, Wim Küh, Andnes Noorlander en Ago Salverda. Overige finale-uitslagen: HEC: T. Lemstra - Brinkman 6-2, 6-2 DEC: C. Ruitenberg - S. Bogers 6-1, 3-6,6-4. HDC: E. Bnnkman/E. Cornelissen - L. de Boer/M. v. Dijk 6-3, 5-7, 6-4 DDC: G Hoksbergen/ G Boek - A Hovingh/H Bolk 6-0, 6-7, 6-2 GDC: B van den Boogaard/ R. van der Pal - H. Sjoerds/ M. v Voorst 6- 1,6-0. HED: H. Commandeur - B. van den Boogaard 2-6, 6-3, 6-2 DED: Beaumont - S. Zwamkken 6-2, 6-1. HDD: P. de Wilde/H Rijnders - B v Leeuwaarden/ H. Holdorp 6-1, 4-6, 7- 6. DDD: G. Kristensen/H. Rutgers - A Hovingh/B Lansdorp 6-0, 6-2. GDD: G. v.d. Brink/N. Hoogendam - B Lansdorp/B. Lansdorp 6-4, 6-2 ACHTERVELD - Dankzij de manifestatie Achterveld voor Achterveld konden 25 gehandicapte Achtervelders met hun partners genieten van een week vakantie in Ootmarsum. Daar voor was vorig jaar een bedrag van 25.000,- bijeengebracht. Deze mensen konden anders niet met vakantie. De partners moesten wel zelf de reis betalen. Er gingen een aantal vrijwilligers mee, waaronder enkele verpleeg kundigen, en de huisarts dokter Koch. Het vertrek was op donder dag 6 juli. Na de lunch was er gele genheid om met elkaar kennis te maken en konden de kamers wor den ingericht en de koffers wor den uitgepakt. Na het diner was er verder een heel gezellig samen zijn. De volgende dagen was er een wisselend programma, zoals een wandeltocht onder leiding van een gids, en een bingoavond. Zaterdag werd een rit door Twente gemaakt en was er 's avonds een dia-avond. De kerkgangers die de zondag morgen de mis in de Lutte bij woonden zullen deze met licht vergeten. Door de regen kon de verrassingstocht 's middags niet doorgaan. Het werd daarom een kaartmiddag. 's Maandags werd een tocht ge maakt per bus naar Duitsland, 's Avonds traden Boerendansers uit Ootmarsum op. Dinsdag was de laatste dag. Er kon gewinkeld worden en men kon wandelen in de omgeving. De slotavond was ook verrassing. Daarbij waren de partners aanwe zig die het de hele week zonder vrouw of man hadden moeten stel len. Zij werden in Achterveld op gehaald. Dit tot verrassing van de vakantiegangers, die het konden waarderen. Ook was er een optre den van de groep vrijwilligers die met zang en dans de zaal wisten te vermaken onder andere met het Achterveldse Volkslied. Aan het slot van de avond werd een woord gesproken door de heer Hilhorst, directeur van Huize St. Joseph en namen de deelne mers door Henk Ossendrijver. De deelnemers kregen een kop en schotel met de symbolen van het Twentse land en bloemen aange boden. Dokter Koch dankte de vrijwilligers voor hun inzet. Woensdagmorgen aanvaardde men de thuisreis. In Achterveld werden de deelnemers voorzien van soep en een hapje eten De deelnemers waardeerden het dat zij in een gewoon hotel had den kunnen logeren. Zij waren daar geen patiënten, maar gasten onder de andere gasten De extra voorzieningen waren door de me dewerkers en medewerksters verzorgd. De bus bleef de hele week ter beschikking en dit was een voordeel, omdat hij was voor zien van een lift. Dokter Koch hoefde vrijwel met m actie te ko men. De vakantieweek fleurde veel van de deelnemers op en ook de partners waren weer even bij gekomen. De verzorgers hadden een werk zame week achter de rug, maar zwaar was het niet. De vier ver pleegkundigen deden om de beurt nachtdienst. Veel deelne mers waren blij dat ze waren mee gegaan, hoewel zij eerst niet mee durfden in verband met hun han dicap. „We waren een grote fami lie", was een veel gehoorde reac tie. De deelnemers zelf organi seerden een 'loopwedstnjd tus sen Joop Wouters en dokter Koch, tot grote hilariteit van de aanwezi gen. Na afloop hoorde men niet anders dan dat het geweldig was. ACHTERVELD - Na de repetitie donderdagavond verzamel den de leden van het kerkkoor Sint Cecilia zich in D'Ouwe Peerdestal. Daar werd dirigent de heer G.J. Wijnands gehul digd omdat hij 12l/z jaar het kerkkoor had geleid. Ongeveer 13 jaar geleden stopte de heer G.P.J. Wijntjes met het dirigeren van het kerkkoor. Het was toen een probleem om zo spoedig mogelijk een nieuwe dirigent te vinden. Na ongeveer een half jaar zoeken lukte het het toenmalige kerkbestuur de heer Wij nands als dirigent te benoemen. mens zijn echtgenote voor het ont vangen geschenk. Het dingeren is louter liefhebberij van deze diri gent. Om dit te bereiken heeft hij buiten zijn dagelijks beroep een studie in deze categorie van mu ziek gevolgd, en deze studie met succes beëindigd. Buiten het koor van Sint Cecilia is hij tevens diri gent bij andere verenigingen. Het bleek een goede beslissing te zijn geweest. Naast het dirigeren hield de nieuwe dirigent zich be zig met de liturgie van de diensten die zouden worden gezongen. Dit was voor het koor wel even wen nen, maar het werd snel geaccep teerd. Bij de vienng van het jubileum wa ren ook de echtgenote en kinde ren van dirigent Wijnands aanwe zig J Coenen sprak hem toe na mens het koor. Annie Smink- Wolfshaan deed dit voor het paro chiebestuur. Beiden brachten het enthousiasme naar voren waar mee de huidige dirigent zijn werk doet. Dankzij zijn werk heeft het koor inmiddels een hoog niveau bereikt, vonden de sprekers. Ook de echtgenote werd toegespro ken. Veel uren heeft zij haar echt genoot aan het kerkkoor afge staan. Daarna gaven de heer Coe nen en mevrouw Smink de jubila ris namens het kerkkoor en het pa rochiebestuur een nieuwe heren fiets. Ook zijn echtgenote werd een ge schenk aangeboden en omdat zij ook in de kosten van de fiets had bijgedragen kreeg zij de nota voor het te betalen bedrag. Vervolgens sprak de jubilaris zelf. "Ik heb het steeds met plezier gedaan. Het is soms wel eens moeilijk, doch het komt steeds weer goed. Het koor vergrijst wel enigszins, doch dit is momenteel een veel voorkomend verschijnsel." Ook dankte hij na- De heer Wijnands knjgt een fiets aangeboden. Zijn vrouw betaalde mee en kreeg dus de rekening. .Zelfschep aanbieding" gemengd, 250 gram Hamersveldseweg 8 - 3833 GP Leusden Telefoon 033-950704 O O Als Onderlinge aangesloten bij de Novo Met elkaar. Voor elkaar. Ook in het buitenland haalt u gemakkelijk contant geld uit de geldautomaat Op steeds meer plaatsen Heel gewoon, met een Eurochequepas plus pin code. Zodat u nooit zonder contanten zit Kom even langs voor de folder met uitgebreide informa tie over geldautomaten in een aantal (vakantie) landen. En als u nog geen Eurochequepas of pin code hebt, vraag er dan een aan Rabobank „Leusden" B.A. Hamersveldseweg 72, telefoon 033-942814 Premietabel Premie per persoon per dag (kinderen tot en met 4 jaar zijn gratis meeverzekerd) Met 250,- eigen risico Geen eigen risico Pakket I - exclusief geneeskundige kosten - inclusief geneeskundige kosten Pakket II - exclusief geneeskundige kosten - inclusief geneeskundige kosten 0.90 1,15 - Minimum premie per polis 15,-. poliskosten 5,- Zorgt u echter voor zekerheid op uw reis en sluit een reisverzekering af. Tegen diefstal, schade, verlies en ook tegen een aantal onvoorziene kosten. Deze unieke verzekering, met als extra zekerheid bij schade in het buitenland: de ANWB staat dag en nacht voor u klaar

Leusder Krant | 1989 | | pagina 13