JVu HALVE PtUJS dames schoenen mannenmode OP ALLE NIET AFGEPRIJSDE ARTIKELEN VAN KERSBERGEI GEMEENTE LEUSDEN modena RESTANTEN VAN DE ZOMERKOLLEKTIE HALVE PRIJS HALVE PRIJS Lt 1 INTERIEURVERZORGING «ÓS De laatste restanten van de exclusieve voorjaars- en zomerkollektie (maat 35 t/m 42) WINKELCENTRUM „HAMERSHOF" WOENSDAG 19 JULI 1989 LEUSDER KRANT 4 HINDERWET Openbare kennisgeving verzoeken om vergunning Op de secretarie van de gemeente Leusden, afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht, 't Erf 1liggen vanaf 20 juli 1989 op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en bovendien iedere vrijdag tussen 19.00 en 22.00 uur op de afde ling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033- 961742, gedurende een maand ter inzage: 1. het verzoek met bijlagen van Heulekom B.V., gevestigd De Fliert 2 te Achterveld, ingekomen op 2 mei 1989, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een kantoor met opslagruimte, alsmede een werkplaats op het perceel ka dastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie D, nummer 3244, plaatselijk bekend De Fliert 5 te Achterveld; 2. het verzoek met bijlagen van de heer H. W. van Middelaar, wonende Hessenweg 130 te Achterveld, om een nieuwe de gehele in richting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een melkveehouderijbe drijf met mestopslag, alsmede opslag van huisbrand- en dieselolie op het perceel ka dastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummer 1635 en 1885, plaatselijk bekend Hessenweg 130 te Achterveld; 3. het verzoek met bijlagen van mevrouw Th. W. Zwambag-van den Hengel, wonende Hessenweg 234a te Achterveld, ingekomen op 8 juni 1989, om een vergunning ingevolge de Hinderwet, voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een vee houderij- en loonbedrijf met mestopslag, als mede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend Hessenweg 234a te Achterveld. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunningen kunnen door een ieder gedurende een maand na de dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk worden inge diend bij het gemeentebestuur. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet be kend gemaakt Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Gemotiveerde bezwaren kunnen op verzoek, mondeling in persoon of bij gemachtigde worden ingebracht op een open bare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag. Een verzoek tot het houden van bedoelde zit ting kan gedaan worden tot één week voor bovengenoemde datum Beroep tegen de op de verzoeken om vergun ning genomen beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling be zwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aange toond dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te dienen. Openbare kennisgeving Ter-inzage-legging ontwerp-beschikklng Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 24, tweede lid, onder C van de Wet algemene bepalingen milieuhygië ne bekend, dat vanaf 20 juli 1989 gedurende twee weken ter gemeentesecretarie, afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht, 't Erf 1op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en boven dien iedere vrijdag tussen 19.00 en 22.00 uur op de afdeling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1 zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742, de ontwerpbeschikkingen ter in zage liggen op de verzoeken van: 1de heer D. P. Hofland, wonende Leusder- broekerweg 27 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning ingevolge de Hinderwet voor een vee houderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie D, nummer 918, plaatselijk bekend Leus- derbroekerweg 27 te Leusden; 2. de heren G. en R. Verhoef, wonende Hes senweg 240 te Achterveld, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van huis brand- en dieselolie op het perceel kada straal bekende gemeente Stoutenburg, sectie B, nummers 3250 en 3310, plaatse lijk bekend Hessenweg 240 te Achterveld; 3. de heer A. H. M. van Roomen, wonende Asschatterweg 60 te Leusden, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van huisbrand- en diese lolie op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie G, nummer 498, plaatselijk bekend Asschatterweg 60 te Leusden. 4. de heer A. J. Vrijhoef, wonende Laapeer- seweg 9 te Leusden, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehou derijbedrijf met mestopslag, alsmede op slag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie F, nummer 1873, plaatselijk bekend Laapeerseweg 9 te Leusden. 5. de heer W A. Zandbrink, wonende Hes senweg 82 te Stoutenburg, om een nieu we, de gehele inrichting omvattende ver gunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsme de opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummers 320, 323 en 1008, plaatselijk bekend Hessenweg 82 te Stou tenburg. 6. de heer J. G. van Dijk, wonende Hessen weg 145 te Stoutenburg, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richting, in werking hebben en in werking houden van een varkensveehouderij met mestopslag op het perceel kadastraal be kend gemeente Stoutenburg, sectie B, nummer 1627, plaatselijk bekend Hessen weg 145 te Stoutenburg; 7. de heer A. A. van Daatselaar, wonende Hessenweg 18 te Stoutenburg, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in wer king houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van die selolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummer 1989, plaatselijk bekend Hessenweg 18 te Stoutenburg. 8. de heer R. Timmerman, wonende Arnhem- seweg 74 te Leusden, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehou derijbedrijf met mestopslag, alsmede op slag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie K, nummer 126, plaatselijk bekend Arn- hemseweg 74 te Leusden; 9. de heer H. Davelaar, wonende Heetvelder- weg 5 te Leusden, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehou derijbedrijf met mestopslag, alsmede op slag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie C, nummers 825 en 706, plaatselijk bekend Heetvelderweg 5 te Leusden; 10. Oosterman B V. import en export, geves tigd Kastanjelaan 3b te Leusden om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in wer king houden van een inrichting bestemd voor het vervaardigen van voetverzorgen- de produkten op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie E, num mer 3032, plaaatselijk bekend Kastanje laan 3b te Leusden; 11de heer J. van Ravenhorst, wonende Lan- gesteeg 1a te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehou derijbedrijf met mestopslag, alsmede op slag propaan, diesel- en huisbrandolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie F, nummers 1659 en 1661plaatselijk bekend Langesteeg 1 a en 2 te Leusden; 12. de heer P. J. van de Hoven, wonende Hessenweg 154 te Achterveld, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van huisbrand- en diese lolie op het perceel kadastraal bekend ge meente Stoutenburg, sectie B, nummer 1871, plaatselijk bekend Hessenweg 154 te Achterveld; 13. de heer H. J. van Schothorst, wonende Emelaarseweg 10a te Achterveld, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het per ceel kadastraal bekend gemeente Stou tenburg, sectie B, nummers 2249 en 2327, plaatselijk bekend Emelaarseweg 10a te Achterveld; 14. de heer H. W. van Burgsteden, wonende Hessenweg 128 te Leusden, om een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie C, nummer 1038 en 1612, plaatselijk bekend Hessenweg 128 te Achterveld. Wij zijn voornemens om de gevraagde vergun ningen) te verlenen onder voorschriften, welke tot strekking hebben gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-be- schikkingen kunnen gedurende twee weken na dagtekening van deze openbare kennisgeving schriftelijk worden ingebracht door de aanvra ger en diegenen die reeds schriftelijke of mon deling bezwaren hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door hen, die daar toe redelijkerwijze niet of niet tijdig in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Openbare kennisgeving verlening vergunning Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 31 van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne bekend, dat door hen onder voorschriften, welke tot strekking hebben gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen, op 6 juni 1989 een vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: 1Auto Van der Meer B.V., gevestigd Fluor- weg 49-51 te Amersfoort, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een inrichting bestemd voor onderhoud- en herstelwerkzaamheden aan personenauto's en lichte bedrijfsauto's en de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie I, nummer 262, plaatselijk bekend Klokhoek 16a te Leusden; 2. de heer A. R. H. Kleinveld, wonende Hes senweg 166 te Achterveld, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbrei den van de afleverunit voor autogas (LPG) van één naar twee slangen op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummer 1716, plaatselijk bekend Hessenweg 116 te Achterveld; 3. Maatschap Tondeur, gevestigd Emiclaerse- weg 6 te Hoogland, om een nieuwe de ge hele inrichting omvattende vergunning inge volge de Hinderwet voor een veehouderijbe drijf met mestopslag, alsmede opslag van propaan en dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie G, nummer 1449, plaatselijk bekend Asschat terweg 54a te Leusden; 4. de heer J. G. Lagerweij, wonende Hessen weg 189 te Stoutenburg, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, als mede opslag van huisbrandolie op het per ceel kadastraal bekend gemeente Stouten burg, sectie B, nummer 2409, plaatselijk bekend Hessenweg 189 te Stoutenburg. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stuk ken liggen vanaf 20 juli 1989 gedurende een maand ter gemeentesecretarie, afdeling milieu en bouw- en woningtoezicht, 't Erf 1op werkda gen van 08.30 tot 12.30 uur en bovendien ie dere vrijdag tussen 19.00 en 22.00 uur op de afdeling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033- 961742, ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan be roep worden ingesteld bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die schriftelijk of mondeling be zwaren hebben ingebracht tegen het afge ven van de gevraagde vergunning of tegen de ontwerp-beschikking; d. enige andere belanghebbende, die aan toont dat hij redelijkenwijs niet in staat is geweest bezwaren in te dienen tegen het afgeven van de gevraagde vergunning of tegen de ontwerp-beschikking. De beschikking wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van arti kel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikkingen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot schor sing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. De beschikkingen worden niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. Leusden, 19 juli 1989. Burgemeester en wethouders van Leusden, de secretaris, de burgemeester, Drs. P. van Elteren, Mr. A. Panis. de Grutterij 15, Leusden Winkelcentrum Hamershof Tel. 033-945454 (om de hoek bij Fiets-lnn) KOSTUUMS K0LBERTS KATOENEN JASJES JACKS TRUIEN PANTALONS TRIPPER Z0MERBR0EKEN RESTANTEN VAN DE RAILS K0LLEKTIES JASJES, BROEKEN, OVERHEMDEN BAD BOY'S K0LLEKTIES JACKS, SWEATSHIRTS, POLO'S Bootsman BROUWERIJ 4 - LEUSDEN - HAMERSHOF frTirif—- ~T5fei Geldig t/m zaterdag 29 juli a.s. t Erf 5 naast Hema Leusden-C. Telefoon 033-946611

Leusder Krant | 1989 | | pagina 8