Flitsende start LEOS [oude douche voor landballers LHV Herenhockeyers op de weg terug Krachtig herstel Antilopen: 11-6 Kaartcompetitie De Hessenkar fieuw verlies voor mannenploeg MHCL verslaat Tempo'41: 2-1 LHV loot NE A WOENSDAG 11 OKTOBER 1989 IJSDEN - De volleybalcompetitie is weer gestart, zowel voor mannen als voor de vrouwen. Er was met spanning uitgezien p de eerste duels van de ploegen Leos. De verwachtingen jen toch wel een beetje hoog gespannen. Zowel de mannen de vrouwen wonnen hun eerste wedstrijd in de gezellige en ervolle sporthal De Meent. De jonge vrouwenploeg van de miers Evert van Garderen en Gerrit Harmsen deed dat met Het vrouwenteam van Leos is gd uit de intensieve voorberei- g gekomen, waarin het memg ste divisieteam knap lastig had naakt. Molenwiek/C uit Zaan- n had geen enkele kans tegen fanatiek en geconcentreerd Jende Leusdenaren. Met fris en faiieerd volleybal zetten zij de dstrijd volledig naar hun hand. bezoekers werden met een ser- van Leos geconfronteerd, die )c risicovol was, maar moeilijk te >pen. Daardoor was de tegen- nder gedwongen de aanvallen lal via de buitenkanten op te en en daar troffen men een d blok van de thuisclub. sos daarentegen had zeer veel ces met kort opgezette aanval- door het midden. De ballen rden in het achterveld goed op- angen, zodat spelverdeler Erna inzaaijer met een goede set-up aar kon stichten. De korte com- aties tussen haar en Liesbeth ireem verliepen uitstekend, inzaaijer wist, ondanks haar jeu- e leeftijd, het spel zeer goed te éren. Zij werd daarbij onder- md door Maija de Wildt, die haar ervaring opgedaan bij divisionist PZ/Dynamo, duide- een versterking voor Leos is. DRUCHTIG oor het gevarieerde spel kreeg bezoekende vereniging geen op het spel van Leos. Coach rt van Garderen leefde luid ing met zijn ploeg mee en zag >erste set vrij gemakkelijk ge- Anita Visser is het eenmansblok te snel af, terwijl Marja de Wildt en Nadja Cijsen gespannen toekijken. overtuiging. Molenwiek/C uit Zaandam kon met lege handen naar huis vertrekken: 3-0. De mannen troefden onder leiding van trainer Rob Vooijs het tweede team van Vollkei uit Amersfoort af: 3-1. Het was hun eerste wedstrijd in de promotieklasse, nadat zij vorig seizoen wisten te promoveren via een nacompetitie. wonnen worden. De Leusdenaren begonnen wat nerveus en tot 5-5 ging de strijd gelijk op. Maar via een aantal goede smashes van Nadja Gijsen en gedurfd severen, liepen ze uit 12-6. De set werd uit gemaakt door de korte aanvalsop- zet, die door Overeem uitstekend werd benut. In de tweede set drukte de steeds harder zwetende Anita Vis ser haar stempel op de wedstrijd. Zowel verdedigend in het achter veld, als blokkerend aan het net gaf zij het goede voorbeeld. Molen wiek kon tot 3-3 bijblijven, maar door de geweldige klappen van Gijsen en het verdedigende werk van Rona de Koning en Visser kon Leos ook de tweede set naar zich toe trekken. Het werd uiteindelijk 15-4. De concentratie ebde in de der de set een beetje weg en de bezoe kers konden uitlopen naar 3-7. De Leusdenaren begonnen ietwat ge forceerd te spelen in een poging de achterstand snel goed te ma ken. Coach Van Garderen drukte de meiden in een time-out op het hart de zaak niet te forceren en rustig te blijven spelen. Leos kroop dan ook langzaam dichterbij tot 8-8, maar de Zaandammers gaven nog een keer een stuip: 8-11. Na een tweede time-out van Van Garderen volgden een paar prachtig aanval len van Leos. Boonzaaijer zette de bal van rechts op over de hele breedte van het veld en Visser sloeg de bal over het blok. Marja de Wildt scoorde een punt recht streeks uit de service en bracht de stand op 12-11. Op dat moment was Molenwiek verslagen en kon de thuis club de derde set met 15-11 binnenhalen en daarmee ook de eindoverwinning. PROMOTIEKLASSE De zes mannen van trainer Rob Vooijs speelden vooral in de eerste set goed volleybal. De verschillen de mogelijkheden werden goed gebruikt. De lengte van de ruim twee meter lange Erik van Dijk werd goed benut. De set-ups van spelverdeler Ronald van Doorn waren hoog genoeg om de jeugdi ge Van Dijk de kans te bieden het blok te passeren. De andere benja min Niels Noorlander was door zijn sprongkracht ook gevaarlijk met zijn smashes. De kwaliteiten van Edwin Meijerman werden wat min der gebruikt, maar hij compen seerde dat met sober en solide speL Het Amersfoortse Vollkei kon in de eerste set tot 10-7 aardig bijblij ven, maar moest, toen Alex Moraal Van Doorn kwam vervangen, Leos laten lopen. Via verdedigend werk van Moraal en Van Dijk en de ge vaarlijke opslag van Noorlander liepen de Leusdenaren uit naar 13- 8. Van Doorn kwam toen weer te rug voor de opslag en de eerste set werd binnen gehaald door een blok van opnieuw Van Dijk en Meij erman. De tweede set ging al een stuk moeizamer, omdat er toen wat va ker persoonlijke foutjes werden gemaakt. Onder leiding echter van Henk Wildschut en routinier Ruud Kooien, die een paar keer een goed blok vormde en ook een paar bekeken punten scoorde, bleef de thuisclub toch goed op de been. Helemaal vlekkeloos verliep dat toch niet helemaal, maar uiteinde lijk wonnen de Leusdenaren de tweede set met 15-12. Daarbij zaten een paar fraaie punten van Noor lander, die zelfs een driemansblok Nadja Gijsen passeen het blok van Molenwiek De Leusdense volleybalsters wonnen het eerste competitieduel overtuigend: 3-0. wist te verschalken. Vollkei kon nog volgen tot 12-12, maar verloor de set tenslotte door enkele dure fouten. IRRITATIE In de derde set waren de Leus denaren niet goed bij de les en werd de lijn doorgetrokken uit de vorige set, waarbij teveel op elkaar gelet werd. Van Dijk werd niet goed meer aangespeeld, er wer den teveel persoonlijk fouten ge maakt, die weer irritatie van ande re spelers opnep. Trainer/coach Vooijs probeerde het tij nog te ke ren door Moraal in te brengen voor Van Doorn en voor de eerste keer Peter Zwerus te laten spelen in de plaats van Noorlander. Tevergeefs. De bezoekers maakte dankbaar gebruik van de onzekerheid van Leos en wonnen de derde set met 8-15. De vierde set verliep voor de thuis club gunstig, want het kon vrij een voudig uitlopen naar 6-0. Dat was voornamelijk de verdienste van de kort opgezette aanvallen door het midden, waarvan in de vorige sets te weinig gebruik was gemaakt. Meijerman en Wildschut profiteer den daar een aantal keren goed van. Kooien blokkeerde nog een aantal keren goed en de stand kreeg een steeds gunstiger aan zicht. Bij 11-1 spartelden de Amersfoorters nog even tegen en kwamen terug tot 13-8. Vooijs ver ving opmeuw Van Doom voor Mo raal, die Wildschut bediende voor 14-8. Hij bracht ook de service weer terug naar Leos en uiteinde lijk was het Meijerman die de be slissend klap gaf: 15-9. Vooijs was tevreden over de uit slag en over het spel van het team in de eerste en tweede set. „In de derde set was er te weinig accep tatie onderling en begonnen ze een beetje tegen elkaar te mopperen. Dat ging ten koste van het spel, maar verder ben ik dik tevreden. Noorlander en Van Dijk hebben zich kranig geweerd," zei Vooijs na afloop. Opstelling Leos-vrouwen: Nadja Gijsen, Liesbeth Overeem, Rona de Koning, Anita Visser, Erna Boonzaaijer en Marja de Wildt. Opstelling Leos-mannen: Ronald van Doorn, Edwin Meijerman, Ruud Kooien, Niels Noorlander, Henk Wildschut, Erik van Dijk, Alex Moraal en Peter Zwerus. ie> r0B|ÜSDEN - Het weekeinde van de achtste oktober zal in de Haled van de Leusder Handbalvereniging niet als een memo- ele worden bijgeschreven. Zowel het dames-, als het heren liepen tegen een onverwachte nederlaag op. dames werden door het Hilversumse Olympia'25 hard- idig tot de orde geroepen. De Leusdenaren zakten door dat Doltaat (10-8 verlies) van de tweede naar de derde plaats op ranglijst in de eerste klasse, heren herstelden niet voldoende van de forse nederlaag week eerder tegen Celeritas. Bij BHC in Bussum werd de landicapte ploeg opnieuw te licht bevonden. BHC zegevier- met 17-13. en lat. Daar kwam nog bij dat de acties van de Leusdenaren aan de cirkel (Ria Meyerink, met name) in de ogen van het leidende dames duo geen genade konden vinden. Een aantal doelpunten werd we gens vermeend 'cirkel' afgefloten. In de openingsfase ging alles nog naar wens. De bezoekers uit Leusden namen via To Steenbeek en Jeanet Kok een 2-0 voorsprong. Daarna kwam de klad er echter in en antwoordde Olympia met dne doelpunten op rij. Via andermaal Jeanet Kok en Anja Douma, die bij een ongelukkig incident in de eer ste minuten een voortand kwijt raakte, kwam LHV nog één keer op voorsprong: 3-4. Bij het aanbreken van de pauze was de balans echter weer in evenwicht: 5-5. et eerste vrouwenteam van staat weer met beide benen le grond. Na de euforie, die de opstak na vier overwinningen drukte het Hilversumse npia'25 het enthousiasme ste- De taaie ploeg wierp een hecht ledigingsblok op, waardoor de denaren aan de cirkel nauwe- kansen kregen. Het gevaar st daarom van afstand komen, de anders zo trefzekere op- wrij liet het uitgerekend zon- voor een belangrijk deel af in. Olympia kon zich dan ook [gifnsief beperken tot verdedigen S-8 cirkel, waardoor dat karwei al te moeilijk was. heb het idee dat er een stukj e irwerkt verleden heeft meege- ild,n analyseerde trainer/coach Geerding de verrichtingen zijn team. Geerding doelde mee op het feit dat Olympia'25 seizoenen geleden LHV de dwars zette op weg naar de te klasse. Beide ploegen wa toen als nummer twee in de llelklassen geëindigd en hten onderling nog één extra in de hoogste afdelingsklas- itwisten. Olympia won dat duel wedstrijd van zeer matig ite. LHV moest nog een jaar voor het ook de sprong op eigen kracht dit keer) naar erste klasse ook kon maken. >ch leken de Leusdenaren voor wedstrijd licht favoriet. LHV Re dit seizoen een veel betere dan de Hilversummers, dit weekeinde stonden de denaren tweede in het klasse een resultaat dat glans gege erd door fraaie zeges en een doelsaldo. Olympia deed op ld meer bescheiden wijze in de eerste klasse en leek op i van de wedstrijden tot nu toe ot de uitgesproken favorieten 9°1 horen. d3'1 IV haalde zondag het ver- ro* 'de niveau geen moment, hoe- J.iet niet duidelijk was in hoe dat de verdienste van de te ender was. „Als de opbou wer op schot waren ge- |i hadden we aan cirkel ook niimte gekregen," legde Geerding de vinger op de Plek. Bovendien werden de lenaren geplaagd door ge- geluk. Met name na de ebde het laatste restje zelf- towen weg, toen talloze goed je schoten eindigden op paal SCHADE ök Na de thee raakten de Leusdena ren de greep op de wedstrijd ech ter snel kwijt. Via 8-5, 8-6 en 10-6 was het al snel duidelijk dat de punten m Hilversum zouden blij ven. Meer dan de score een draag lijker aanzien te geven, zat er niet in. De schade voor LHV bleef m de eerste klasse echter beperkt. De ploeg werd weliswaar voorbijge streefd door HVBS uit Bunschoten, maar koploper BHC gaf opnieuw een punt uit handen (6-6 tegen Nij- enrodes). De achterstand op de eerste plaats blijft daardoor be perkt tot twee punten. Zaterdag ronden de Leusdenaren de eerste helft van de veldcompetitie af te gen runner-up HVBS, waarmee LHV de ontwikkelingen aan de kop van het klassement voor een be langrijk deel nog in eigen hand heeft. Als de Leusdenaren dat duel voor eigen publiek winnend af we ten te sluiten, gaat LHV als één van de favorieten voor het veld aan de zaalcompetitie beginnen. LHV-ers vorige week stevig af (17- 8) en hekkesluiter BHC deed dat zondag nog eens dunnetjes over. Hoewel de Leusdense ploeg een betere indruk achterliet dan een week eerder, kwam LHV in Bus sum niet verder dan een 17-13 ne derlaag. Met het wegvallen van steunpila ren als Ed Davids en Ronald Mor ren heeft de Leusdense formatie de laatste weken ook aan schotkracht ingeboet. Hoewel in mindere mate dan de weken daarvoor, speelde dat LHV ook zondag parten. Teke nend voor dat feit was dat de Leus dense ploeg voor een groot deel van de produktie afhankelijk was van Arjan Schneiders, die acht van de dertien doelpunten voor zijn re kening nam. Daar zaten overigens drie benutte strafworpen tussen. Samen met Ruud Bosch, die met dne treffers ook boven de middel maat uitstak, tekende dat tweetal voor vrijwel alle doelpunten. AFWERKING Het gebrek aan precisie en scherpte in de afwerking kwam het meest aan het licht in de eerste helft, toen de Leusdenaren na een aardige start vrijwel niet meer tot scoren kwamen. Toen de verdedi ging van BHC eenmaal wist waar het gevaar vandaan kwam, ontbrak het aan variatie en initiatief om het de thuisploeg erg moeilijk te ma ken. Tot 3-3 hield LHV gelijke tred, maar moest toen toch bij het aan breken van de pauze alweer een forse achterstand toestaan: 7-4. Na de pauze herstelden de Leus denaren enigszins, maar omdat men ook achterin gaten liet vallen (het logische gevolg van meer risi co voorin), kon BHC op afstand blij ven. Slechts bij 11-9 leek het erop dat LHV nog terug kon komen in de wedstrijd. De kloof kon echter met worden gedicht en dat had een frustrerende werking, waarna de ploeg het eigenlijk wel geloofde: 17-13. De nederlaag van LHV betekent het vierde puntverlies op rij. Afge zien van een gelijkspel tegen For tissimo bleven de Leusdenaren in die serie zelfs helemaal zonder punten. Daarmee is de positie op de ranglijst langzamerhand beden kelijk geworden, zeker gelet op het feit dat LHV de eerste helft van de competitie afsluit tegen koplo per Amersfoort, dat gemakkelijk scoort. Voor nieuw verlies moet gevreesd worden en daarmee zal het er niet eenvoudiger op worden. BHC en Limvio 2, die de rijen slui ten in de tweede klasse A, ontmoe ten elkaar ook op de slotdag. Bij winst komt BHC bij LHV langszij en delen de Leusdenaren een virtuele degradatieplaats. Al te groot pessi- misime lijkt echter evenmin op zijn plaats, gezien de capaciteiten die de Leusdense formatie m potentie heeft. Eenmaal compleet, moet LHV in staat geacht worden vol doende punten te vergaren, om in ieder geval het vege lijf te redden. Doelpuntenmakers LHV (vrou wen): Jeanet Kok (3x), Anja Dou ma (3), Carla Mossel en To Steen beek. Doelpuntenmakers LHV (man nen): Arjan Schneiders (8x), Ruud Bosch (3x), René van Garderen en Willem van der Heyden. LEUSDEN - De herenhockeyers van Leusden hebben op eigen terrein kostbare punten veroverd. Tegen het Zwolse Tempo'41 boekten de Leusdenaren een 2-1 zege. Leusden, dat beter en rustiger speelde dan de laatste weken, kwam na een goede wedstrijd relatief eenvoudig op een 2-0 voorsprong. In de rommelige slotfase, nadat de scheidsrechters te vroeg affloten, kon Tempo van concentratieverlies bij de thuisploeg profiteren en in ieder geval de eer redden. In een poging het matige spel van de laatste weken te doorbre ken, kwam trainer Gé Rehe zondag voor eigen publiek met een tacti sche vondst. Rehe zette Flip van Dalen op de positie van Thorvald Goosman, die normaal gesproken laatste man speelt. De omzetting pakte goed uit. Van Dalen heerste als een vorst voor eigen doel en zette ook aanvallend de lijnen uit. Het had tot gevolg dat de ploeg als geheel rustiger en meer zelfverze kerd speelde dan de laatste weken het geval was geweest. De ploeg kwam tegen Tempo'41 dan ook ei genlijk nauwelijks in gevaar. Leusden zette de tegenstander vast op de eigen helft, door vroeg te storen. Eenmaal m balbezit, wer den de vijandelijke limes met goe de combinaties uiteen gerafeld. Dat leidde echter pas halverwege de eerste helft tot een verdiende treffer. Na een 1-2 combinatie kon Aart Rupert met de bal de cirkel binnengaan, waarna het speeltuig met precisie over de uitkomende Zwolse doelman in het doel ver dween: 1-0. Toch was het ijs nog niet gebro ken en duurde het nog even voor de wedstrijd in veiliger vaarwater kon worden geloodst. De talrijke aanvallen van Leusden werden niet in de score uitgedrukt. Met name met de strafcorner, waarmee Leus den overigens niet rijk bedeeld werd door de scheidsrechters, hadden de Valleiparkers geen ge luk. De Zwolse doelman bleek in deze situaties uitstekend op zijn taak berekend en maakte de hoek- slagen meer dan eens vakkundig onschadelijk. BESLISSING De tweede treffer, die lange trijd in de lucht hing, kwam er uiteinde lijk toch, al moesten de toeschou wers daar tot na de pauze op wachten. Toen brak Robert Krei- kamp, na een aantal missers, de ban met een fraaie treffer. Krei- kamp brak door de vijandelijke li nies en in plaats van naar een vrij staande medespeler te passen, loste de Leusdenaar zelf een schot op doel. Hoewel de doelman in eerste instantie nog reddend kon optreden, kon Kreikamp in de re bound alsnog toeslaan en 2-0 aan tekenen. Verder kwam Leusden in doel treffend opzicht niet, ook al werd in de persoon van Sander Greve nog een verse kracht het veld inge stuurd. Richard Knoppes moest voor Greve het veld ruimen. De slotfase van de wedstrijd (de beste van Leusden tot nu toe) werd gekenmerkt door een merkwaar dig incident. De scheidsrechters floten minstens vijf minuten te vroeg af. Terwijl de spelers al op weg waren naar de kleedkamers, bemerkten de leidsmannen hun vergissing en lieten de acteurs als nog opdraven om het restant van de speeltijd vol te maken. Leusden had moeite om in die periode de concentratie terug te vinden en dat kwam de ploeg nog op een tegen treffer te staan. Uit een strafcorner, waar doelman Gert-Jan van de Groep het antwoord op schuldig moest blijven, scoorde Tempo te gen: 2-1. Daarbij bleef het echter, zodat Leusden twee punten op het conto mocht bijschrijven. Zondag treedt de formatie van trainer/coach Gé Rehe aan tegen Zwolle en ook die tegenstander mag voor Leusden in de vorm van het afgelopen weekeinde geen probleem zijn. GELIJKSPEL De dames lieten zondag in Weesp een gelijkspel noteren, hoewel er gezien het aantal kansen meer in zat. Kort na het begin wer den de bezoekers al met een ach terstand geconfronteerd, die in de veertiende minuut na rust werd rechtgezet door Letty den Besten: 1-1. dJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIL= LEUSDEN - De vrouwen- handballers van LHV komen morgen voor het eerst in ac tie in het landelijke beker toernooi De Leusdenaren, die zich een toegangskaartje tot het 'grote' bekertoernooi verschaften door de afde lingsbeker te winnen, lootten in de eerste ronde derde divi sionist NEA uit Ouderkerk aan de Amstel. De wedstrijd, die in Ouderkerk wordt ge speeld, begint om 20.00 uur. Het bestuur van de vereni ging heeft een bus afge huurd, om de supporters van het vrouwenteam naar Ou derkerk te vervoeren. In de bus zijn nog enkele plaatsen beschikbaar (kaarten kosten zes gulden). De bus vertrekt om 18.00 uur bij sporthal De Korf. Belangstellenden kunnen zich in verbinding stellen met Marga Coens, telefoon 943727. villlllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllii||||||||||||||||||||||||||iFE NEDERLAAG vai ed R /anl Sr kd'. Voor de heren ziet het er in de tweede klasse, na zondag, een tik keltje somber uit. Na een goede start in de competitie kwam de klad in de prestaties na het uitval len van een aantal belangrijke spe lers. Uitgerekend tegen de minde re goden m het klassement kwa men de Leusdenaren daardoor in de problemen. Celeritas strafte de ACHTERVELD - Vrijdagavond is de eerste ronde gespeeld van het Hezsenkar kaarttoernooi van dit seizoen. Er waren 28 deelne mers. Het werd een hele gezellige avond waarin sportief doch soms ook fanatiek werd gespeeld. De prijswinnaar van deze avond wa ren. 1.H.de Vette 2. A. Weigraven 5427 5342 3. mevr. T. Boersen 5322 4. T. Blankenstein 5271 5. M. Wouters 5175 6. C. de Vette 5085 7. J. Verdam 4816 8. mevr. Steenbeek 4804 9. mevr. A. Verdam 4498 10. mevr. D. van Hamersveld 4421 11S. Zandbrink 4409 12. mevr. M. v.d. Burgwal 4392 13. mevr. Voskuilen 4314 LEUSDEN - Antilopen heeft afgelopen zaterdag een eenvoudi ge en duidelijke overwinning gehaald op het onderaanstaande DOC uit Bussum. De bezoekers konden tot 3-2 volgen, maar nog voor rust liep de thuisclub uit naar 7-2. Uiteindelijk won het met 11-6 en liep daarmee weg van de onderste plaatsen. Als de twee wedstrijden tegen Fiducia (aanstaande zaterdag) en SSS win nend worden afgesloten, kan het met een gerust aan de zaal competitie beginnen. De overwinning lag in de lijn der ver wachtingen en was alleen van belang om de schotvaardigheid van de Leusdenaren te testen. Daar lag de winst, want het merendeel van de doelpunten werd van afstand gemaakt. In eerdere wedstrijden was dit een probleem geweest. „We heb ben daar de laatste weken heel veel opgeoefend en langzamer hand kunnen we daar de vruchten van plukken," zei trainer Wim de Bruin. Trainer De Bruin had in de op stelling één wijziging aangebracht. Hij had Paul Hendriks uit het aan valsvak met Jan Co sta gehaald en ondergebracht bij het vak met Mar cel Veenendaal. Martijn maakte de gang andersom en kwam daarmee in het eerste aanvalsvak. „Ek wilde wat meer evenwicht brengen in de vakken. Paul Hen driks speelt erg goed de laatste tijd, maar omdat het in het midden vak tussen Veenendaal en Ver- woert niet erg klikte, heb ik Ver- woert en Hendriks laten ruilen. Co sta en Nancy Laheij kunnen dan een oogje in het zeil houden, want Verwoert is gauw op zijn teentjes getrapt." In de wedstrijd tegen DOC bleek De Bruin het gelijk aan zijn zijde te hebben. Hendriks nam Margret Versteeg...treffers... zijn vak op sleeptouw en bereikte zo dat de doelpuntenproductie ge lijkmatiger over de vakken werden verdeeld. Het eerste aanvalsvak van Antilopen scoorde vijf maal en het middenvak (met Hendriks, Veenendaal, Joyce Osnabrugge en Margret Versteeg) maakte er zes. Antilopen had in Evelien van Rooijen in verdedigend opzicht haar belangrijkste pion. Zij scha kelde in samenwerking met Nancy Laheij de gevaarlijkste speelster van de bezoekers uit. Daarmee was de angel uit die ploeg. De thuisclub liep in de beginfase door twee af standsschoten van Verwoert en La heij uit naar 2-0. De bezoekers sputterde nog even tegen en kwa men weer gelijk: 2-2. In de laatste 15 minuten liep Antilopen via doel punten van Osnabrugge (twee maal), Jan Co sta (tweemaal) en Margret Versteeg uit naar 7-2. Na rust was er niet veel interessants meer te zien, doordat de regen met bakken uit de hemel viel. Antilopen had de wedstrijd onder controle. DOC poogde nog wel iets te onder nemen, maar kwam domweg te kort. Nadat Hendriks na ongeveer een half uur spelen een strafworp had benut, werd er niet meer ge scoord. De thuisclub speelde de wedstrijd op hun gemak uit en DOC geloofde het ook wel. In de tweede helft scoorde verder nog Osna- Joyce Osnabrugge... twee raak.... keer brugge, Margret Versteeg en Hen driks. HKC uit Hardinxveld voert nu de lijst, nadat het duel met koploper Sparta in winst eindigde: 13-10. Ook onderin is meer duidelijkheid gekomen over de bezetting van de onderste plaatsen door het verlies van DOC en het opmerkelijke ver lies van Revival 15-8) bij Altius. Altius heeft de westrijd tegen DOC nog tegoed en kan bij winst de ploeg uit Terschuur voorbij steken. De wedstrijden van aanstaande za terdag zullen weinig veranderin gen teweeg brengen. Opstelling Antilopen: Maitijn Verwoert, Jan Costa, Nancy La heij, Evelien van Rooijen, John van Vulpen, Frans ter Maten, Debbie Costa, Margret Versteeg, Paul Hendriks, Marcel Veenen daal, Joyce Osnabrugge en Es ther Versteeg. ■éhé

Leusder Krant | 1989 | | pagina 13