Master's LEUSDER HEITJES pantel-huis WOENSDAG 18 OKTOBER 1989 LEUSDER KRANT WO GEMEENTE LEUSDEN GEMEENTE 01. BEKENDMAKING De burgemeester van Leusden maakt bekend dat een verklaring van geen bezwaar is afgege ven door de Directeur Landbouw en Voedsel voorziening in de provincie Utrecht voor een uit te voeren grondontsmetting met methylbromi de op de hierna te noemen bedri|ven: - H. C. Esveldt. Ursulineweg 12, Leusden; - C van de Wel, Ursulineweg 2b, Leusden. De verklaring van geen bezwaar met eventueel een op deze verklaring betrekking hebbende situatieschets ligt gedurende drie maanden na dagtekening van deze publicatie ter inzage op het gemeentehuis te weten. - op werkdagen van 8.30-12.30 uur op de af deling ruimtelijke ordening en algemene za ken; - op vrijdagavond van 19.00-20.00 uur op de afdeling burgerzaken Leusden, 18 oktober 1989 De burgemeester van Leusden Mr. A. Panis BDU S 03420-94255 postbus 67 3770 ab barneveld Een regelrubriek, met één woord kapitaal, kost 11.64 per regel (incl BTW) Bij 1 - of 2-koloms rubrieks advertenties (met kop- enol slagregels) kunt u middels 'Eindeloos K'ombineren5'' uw eigen krantenpakket samenstellen. Bij plaatsing in meerdere titels aantrekkelijke kortingen. Onze rubrieksadviseuses kunnen u er alles over vertellen. Corselets en Pantyiets, ook in DD cups voor leuke prijsjes DIEPE- VEEN Corsetterie uit Veenendaal Elke week bij u op de markt. Dinsd Veenendaal, woe Scherpenzeel en Drieb. Zaterd. Spakenburg en Veenendaal. Muur GROEIKAST 3 m x 1.90 m. Tel 033- 940631 T.k. stalen MOTOR KRUISER 10x3 mtr dubb besturing, ged. aluminium ramen, in 1988 nieuw betimmerd en geschilderd. Inl 03420-93834 (na 17.00 uur). t, VVV V vv LEUSDEN HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om ver gunning Op de secretarie van de gemeente Leusden. eenheid milieu van de afdeling Milieu en Bouw en Woningtoezicht, 't Erf 1ligt vanaf 19 oktober 1989 op werkdagen van 08 30 tot 12.30 uur en bovendien iedere vrijdag tussen 19.00 en 20.00 uur op de afdeling burgerzaken/bodekamer, 't Erf 1, zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742, gedurende een maand ter inzage: 1 het verzoek met bijlagen van Maatschap L. R. en C. J Huurdeman, gevestigd Engweg 1te Stoutenburg, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummers 1674 en 1677, plaatselijk bekend Engweg 1 te Stoutenburg; 2. het verzoek met bijlagen van de heer H Torsius, wonende Stoutenburgerlaan 10, te Stoutenburg, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een vee houderijbedrijf met mestopslag. alsmede opslag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Stoutenburg, sectie A, nummer 740, plaatselijk bekend Stouten burgerlaan 10. te Stoutenberg; 3. het verzoek met bijlagen van Automobielbe drijf Doornekamp C.V gevestigd Bachweg 80, te Leusden, om een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het oprichten, in wer king hebben en in werking houden van een garagebedrijf op het perceel kadastraal be kend gemeente Leusden, sectie F, nummer 5102, plaatselijk bekend 't Koendert te Leus den; 4. het verzoek met bijlagen van de heer A G. Voorburg, wonende Asschatterweg 76 te Achterveld, om een nieuwe de gehele inrich- ring omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van propaan en dieselolie op het perceel kadastraal be kend gemeente Leusden; sectie G. nummer 1419, plaatselijk bekend Asschatterweg 76, te Achterveld. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen door eenieder gedu rende een maand na de dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk worden ingediend bij het gemeentebestuur Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het ge meentebestuur worden ingediend. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd Gemotiveerde bezwaren kunnen op verzoek, mondeling in persoon of bij gemachtigde worden ingebracht op een open bare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag Een verzoek tot het houden van bedoelde zit ting kan gedaan worden tot één week voor bovengenoemde datum. Beroep tegen de op het verzoek om vergunning genomen beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij re delijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be zwaren in te dienen OPENBARE KENNISGEVING Ter-inzage-legging ontwerp beschikking Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 24, tweede lid, onder c van de Wet algemene bepallingen milieuhygië ne bekend, dat vanaf 19 oktober 1989 geduren de twee weken ter gemeentesecretarie, een heid milieu van de afdeling Milieu en Bouw- en Woningtoezicht, 't Erf 1, op werkdagen van 08.30 tot 12 30 uur en bovendien iedere vrijdag tussen 19.00 en 20.00 uur op de afdeling bur gerzaken/bodekamer, 't Erf 1zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742, de ontwerp-beschikkingen ter inzage liggen op een verzoek van: 1. de heer W. J. van Valkengoed, wonende Asschatterweg 205 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie G, nummer 1458, plaatselijk bekend Asschatterweg 205 te Leusden; 2. de heer H W van Middelaar, wonende Hessenweg 130 te Achterveld, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een melkveehouderijbedrijf met mestop slag, alsmede opslag van huisbrand- en dieselolie op het perceel kadastraal be kend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummer 1635 en 1885, plaatselijk bekend Hessenweg 130 te Achterveld; 3. mevrouw Th. W. Zwambag-van den Hen gel, wonende Hessenweg 234a te Achter veld, ingekomen op 8 juni 1989, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in wer king houden van een veehouderij- en loon bedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie D, nummer 3330, plaatselijk bekend Hessen weg 234a te Achterveld; 4 de heer C. Westeneng, wonende Leus- broekerweg 1 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning ingevolge de Hinderwet voor een vee houderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie D. nummer 821, plaatselijk bekend Leus- broekerweg 1 te Leusden; 5. de heer R. van de Burg, wonende Arnhem- seweg 78 te Leusden, voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestop slag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie D, nummers 199, 394 en 395, plaatselijk bekend, Arnhemseweg 78 te Leusden; 6 de heer A G van Houten, wonende Hes senweg 147 te Achterveld, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend ge meente Stoutenburg, sectie B, nummer 1626, plaatselijk bekend Hessenweg 147 te Achterveld; 7. de heer J. van Loenen, wonende Arnhem seweg 91 a te Leusden om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een rundveehouderijbedrijf met mest opslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie K, nummer(s) 314, plaat selijk bekend Arnhemseweg 91a te Leus den; 8. Aako B.V gevestigd Arnhemseweg 87 te Leusden, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een kantoor met magazijnen en opslagruimte op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie K, nummer 136, plaatselijk bekend Arnhemseweg 87 te Leusden; 9. de heer B Reemst, wonende Waterlooweg 36 te Leusden, om een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het oprichten, in wer king hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsme de opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie B, nummer 306 en 323, plaatselijk bekend Waterlooweg 36 te Leusden; 10. de heer J. G. ter Maten, wonende Lange- steeg 9a te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een veehouderijbedrijf met mestop slag, alsmede opslag van propaan, huis brandolie en petroleum op het perceel ka dastraal bekend gemeente Leusden, sec tie H, nummers 473,493 en 580, plaatselijk bekend Langesteeg 9a te Leusden. Wij zijn voornemens om de onder punt 1 t/m 9 gevraagde vergunning(en) te verlenen onder voorschriften, welke tot strekking hebben ge vaar. schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Daarnaast zijn wij voornemens de onder punt 10 gevraagde vergunning gedeelteliljk Ie wei geren. omdat aan het door het betreffende ge deelte van de inrichting te veroorzaken gevaar, schade of hinder voor de omgeving niet door het stellen van voorschriften kan worden tege moet gekomen. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-be- schikking(en) kunnen gedurende twee weken na dagtekening van deze openbare kennisge ving schriftelijk worden ingebracht door de aan vrager en diegenen die reeds schriftelijke of mondelinge bezwaren hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door hen, die daartoe redelijkerwijze niet of niet tijdig in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij burgemeester en wethouders worden inge diend Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degenen die een be zwaarschrift indient niet bekend gemaakt. OPENBARE KENNISGEVING Ter-inzage-legging gewijzige ontwerp-be- schikking Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 29. vijfde lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne be kend. dat vanaf 19 oktober 1989 gedurende twee weken ter gemeentesecretarie, eenheid Milieu van de afdeling Milieu en Bouw- en Wo ningtoezicht, 't Erf 1op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en bovendien iedere vrijdag tus sen 19.00 en 20 00 uur op de afdeling burger zaken/bodekamer, 't Erf 1, zulks na tevoren gemaakte afspraak, telefoon 033-961742 de ontwerp-beschikking ter inzage ligt op een ver zoek van: Spitman B.V gevestigd Energieweg 7 te Ren- kum voor een nieuwe de gehele inrichting om vattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor het in werking hebben en in werking hou den van een kantoorruimte, olieberging/werk- plaats en parkeerruimte vuilnis- en container wagens, alsmede de opslag van gasolieën op het perceel kadastraal bekend gemeente Leus den sectie I, nummers 206 en 200, gelegen aan de Ambachtsweg 6 te Leusden. Wij zijn voornemens om de gevraagde vergun ning te verlenen onder voorschriften, welke tot strekking hebben gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Gemotiveerde bezwaren tegen de gewijzigde ontwerp-beschikking kunnen gedurende twee weken na dagtekening van deze openbare ken nisgeving schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en diegenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaren hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door hen, die daartoe redelijkerwijze niet of niet tijdig instaat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij burgemeester en wethouders worden inge diend. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degenen die een be zwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Openbare kennisgeving verlening vergun ning Burgemeester en wethouders van Leusden maken ingevolge artikel 31 van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne bekend, dat door hen onder voorschriften, welke tot strekking hebben gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen, een vergunning is ver leend naar aanleiding van het verzoek van: 1de heer D. P. Hofland, wonende Leusbroe- kerweg 27 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehou derijbedrijf met mestopslag, alsmede op slag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie D, nummer 918, plaatselijk bekend Leus- broekerweg 27 te Leusden; 2. de heren G. en R. Verhoef, wonende Hes senweg 240 te Achterveld, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van huis- brand- en dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Stoutenburg, sectie B, nummers 3250 en 3310, plaatse lijk bekend Hessenweg 230 te Achterveld; 3. de heer A. H. M. van Roomen, wonende Asschatterweg 60 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning de Hinderwet voor een vee houderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van huisbrand- en dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie G, nummer 498, plaatse lijk bekend Asschatterweg 60 te Leusden; 4. de heer A. J Vrijhoef, wonende Laapeer- seweg 9 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehou derijbedrijf met mestopslag, alsmede op slag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie F, nummer 1873, plaatse bekend Laapeer- seweg 9 te Leusden; 5. de heer W. A. Zandbrink, wonende Hes senweg 82 te Stoutenburg, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning ingevolge de Hinderwet voor een vee houderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummers 320, 323 en 1008, plaatselijk bekend Hessenweg 82 te Stou tenburg; 6. de heer J. G. van Dijk, wonende Hessen weg 145 te Stoutenburg, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een varkensveehouderij met mestopslag op het perceel kadastraal be kend gemeente Stoutenburg, sectie B, nummer 1627, plaatselijk bekend Hessen weg 145 te Stoutenburg; 7. de heer A. A. van Daatselaar, wonende Hessenweg 18 te Stoutenburg, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in wer king houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van die selolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Stoutenburg, sectie C, nummer 1989, plaatselijk bekend Hessenweg 18 te Stoutenburg; 8. de heer R. Timmermans, wonende Arn hemseweg 74 te Leusden, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning ingevolge de Hinderwet voor een vee houderijbedrijf met mestopslag, alsmede opsiag van dieselolie op het perceel kada straal bekend gemeente Leusden, sectie K, nummer 126, plaatselijk bekend Arn hemseweg 74 te Leusden; 9 de heer H. Davelaar, wonende Heetvelder- weg 5 te Leusden, om een nieuwe de ge hele inrichting omvattende vergunning in gevolge de Hinderwet voor een veehoude rijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie C, num mers 825 en 706, plaatselijk bekend Heet- velderweg 5 te Leusden; 10. Oosterman B V. import en export, geves tigd Kastanjelaan 3b te Leusden, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in wer king houden van een inrichting bestemd voor het vervaardigen van voetverzorgen- de produkten op het perceel kadastraal bekend gemeente Leusden, sectie E, num mer 3032, plaatselijk bekend Kastanjelaan 3b te Leusden; 11 de heer P. J. van de Hoven, wonende Hessenweg 154 te Achterveld, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van huisbrand- en diesel olie op het perceel kadastraal bekend ge meente Stoutenburg, sectie C, nummer 1871, plaatselijk bekend Hessenweg 154 te Achterveld; 12. de heer H. J. van Schothorst, wonende Emelaarseweg 10a te Achterveld, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een veehouderijbedrijf met mestopslag, alsmede opslag van dieselolie op het per ceel kadastraal bekend gemeente Stou tenburg, sectie B, nummers 2249 en 2327, plaatselijk bekend Emelaarseweg 10a te Achterveld; 13. de heer H W. van Burgsteden, wonende Hessenweg 128 te Leusden, om een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking hebben en in werking houden van een veehouderijbedrijf met mestopslag. alsmede opslag van dieselolie op het perceel kadastraal bekend ge meente Leusden, sectie C, nummers 1038 en 1612, plaatselijk bekend Hessenweg 128 te Achterveld; 14. Upat Bevestigingstechniek B.V., gevestigd 't Koendert 4 te Leusden, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking hebben en in werking houden van een kantoor met magazijm op het perceel kadastraal bekend gi meente Leusden, sectie F, nummer 51 (ged.), plaatselijk bekend 't Koendert 4 Leusden; 15. Garage Visser en Visser, gevestigd Klei hoek 1 te Leusden, om een vergunmi ingevolge de Hinderwet voor het oprichti in werking hebben en in werking houdi van een garagebedrijf op het perceel kadi straal bekend gemeente Leusden, sectie nummer 293, plaatselijk bekend Klepe hoek 1 te Leusden De beschikkingen en alle ter zake zijnde stuk ken liggen vanaf 19 oktober 1989 gedurend een maand ter gemeentesecretarie, afdelm algemene zaken, 't Erf 1op werkdagen va 08.30 tot 12.30 uur en bovendien iedere vnjda tussen 19.00 en 20.00 uur op de afdeling bui gerzaken/bodekamer, 't Erf 1zulks na tevore gemaakte afspraak, telefon 033-961742, lt inzage. Ingevolge artikel 44, tweede lid van de Wj algemene bepalingen milieuhygiëne, kan gt durende deze termijn beroep worden ingestei bij de Kroon door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die schriftelijk of mondeling beljjej zwaren hebben ingebracht tegen het afgs rus, ven van de gevraagde vergunning of tegi de ontwerp-beschikking; ihe èer d. enige andere belanghebbende, die aan iw' toont dat hij redelijkerwijs niet in staat i ou geweest bezwaren in te dienen tegen hi afgeven van de gevraagde vergunning tegen de ontwerp-beschikking. leb] De beschikking wordt na afloop van de bs o. 1 roepstermijn van kracht tenzij voor deze datui ngr beroep is ingesteld en met toepassing van art kei 107 van de Wet op de Raad van State ee verzoek wordt gedaan tot schorsing van beschikking dan wel tot het treffen van ee voorlopige voorziening. Het verzoek tot schoi sing of een voorlopige voorziening moet woi den gericht aan de voorzitter van de Afdelin voor de geschillen van bestuur van de Raa van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graver hage De beschikking wordt niet van kracht voord#"® op dat verzoek is beslist. Leusden, 18 oktober 1989 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester Mr. A. Panis, de secretaris Drs. P. van Elteren. VERLEENDE VERGUNNINGEN BOUWVERGUNNINGEN Plaats van het bouwwerk Aard van het bouwwerk Rosmolenstraat 86 plaatsen van een schuttinj Agnietenhove/Pelgrimshove plaatsen van twee peuter speelzalen plus annexen Ruisvoorn 29 plaatsen van een dakkapi Waarden 37 en 39 bouwen van een dakopbou Waarden 12 bouwen van een dakopboir Van Waldeck Pyrmonthlaan 8plaatsen van een dakkape >e Kerkdijk 32 Kerkdijk 34 Schaapherder 15 Schaapherder 27 Claverenbladstraat 85 Van Boetzelaerlaan 2 Waarden 41 en 43 Benedictijnenhove 40 bouwen van een woning bouwen van een woning m4f" studio/berging plaatsen van een dakkape! plaatsen van een dakkape plaatsen van een dakkape; plaatsen van een dakkapel en luifel aan de woning en het maken van een deur er raam in de garage bouwen van een dakopbou^Di plaatsen van een garage OVERIGE VERGUNNINGEN Vergunning verleend aan Ten behoeve van ZOA Vluchtelingenzorg het houden van een collecte van 9 tot en met 14 april 1990 Nederlandse Kankerbestrijding het houden van een collecte van 27 augustus tol j en met 9 september 1990 It Belanghebbenden die door een vergunnin rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kul nen daartegen binnen 30 dagen na het verscftj nen van deze bekendmaking een bezwaa' schrift indienen bij het college van burgemeetl ter en wethouders. Postbus 150, 3830 A! fjj Leusden. U p Nadere informatie over bovengenoemde ve |v gunningen is op werkdagen van 08.30 uur IC 12.30 uur in hel gemeentehuis, 't Erf 1te v» krijgen bij de afdeling ruimtelijke ordening e' algemene zaken, kamer 208, telefoon 96172 (bouwvergunningen) en kamer 209, telefoo' 961729 (overige vergunningen) De BEKENDMAKING Burgemeester der gemeente Leusder w bi «9 IS brengt ter openbare kennis, dat een verzoek verzoeken om bouwvergunning zijn ingediend voor - het uitbreiden/verbouwen van de woning op het perceel Eikenlaan 41a - een aanpassing van de Randweg tussen de Zwarteweg en de Groene Zoom - een gewijzigde situering van de peuterspeel zaal aan de Kuperssingel één en ander zoals aangegeven op de bij de verzoeken behorende tekening(en). De tekeningen liggen van donderdag 19 okto ber 1989 tot en met woensdag 1 novembei 1989 op werkdagen 's morgens van 8.30 uur tol 12.30 uur ter inzage ten gemeentehuize afde ling Stadsontwikkeling kamer 209, 't Erf 1 te Leusden-Centrum. Voorzover vereist liggen dan tevens de van toepassing zijnde ontwerp (deel-)uitwerkingen ex. art. 11 WRO ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen eventuele be zwaren tegen het verlenen van vrijstelling schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders worden ingediend Leusden, 16 oktober 1989. De Burgemeester van Leusden, Mr. A. Panis Your quality shoe by Helioform Kenmerken zi|n de eigenii|dse beliinmg. de weldadige pasvorm en de voortreffelijke kwalileil 0685 Master's Robuuste 1083 Master's Elegante grafiet van softnappa leer Maten 6-12 f 179.90 0686 Master's Sportieve veterschoen van rood/brum stevig maar soepel leer maten 39-46 f 139.90 ogende veterschoen van roodbruin/zwart pull-up leer Maten 39-46 f 139.90 1085 Master's Klassieke bordeaux met modern accent. In calfs-leer met gram Maten 6-12 f 179 90 SCHOENMODE Maandagmiddag Winkelcentrum Hamersho» qeopend Komenii 4 - LEUSDEN Tel 033-944119 Vrijdag koopavond

Leusder Krant | 1989 | | pagina 4