Nieuws omvante smullen. 23,95 2,49 3,19 3,98 1,59 7,95 4,99 10,95 5,95 Vier Kerst eens op z'n Europees! breton &fils champagne spar roomboter hero delicia jam verse ananas eenmalige Niet alleen in Nederland weten we wat lekker Kerstmis vieren bete kent, ook in de landen om ons heen staan de heerlijkste specialiteiten op het menu. Stap in de Sparreslee en neem een kijkje in de keuken van Kerstmis-vierend Europa. De Engelsen bijvoorbeeld dineren met kalkoen en casselerrib, waarbij ze "baked potatoes", doperwten en cranberrycompote serveren. Een warme "Christmaspudding" met vanille- of rumsaus zorgt voor de "finishing touch". Franse fijn proevers genieten met "Noël" van oesters, gevolgd door wild of gevo gelte. En in plaats van onze Kerst kransjes smult men in Frankrijk van een "gateau" bij de koffie. Geef uw Kerstdiner eens een Europees navelsinaasappelen witlof varkensfiletrollade ossehaas tintje! Sparlekkerland biedt u de meest uiteenlopende ingrediënten voor uw internationale smaak. Rest ons nog u een verrukkelijk Kerstfeest toe te wensen en bon appétit! schouderfiletrollade kerst amandelstol DE Want waarom zou u er alleen met oudejaarsavond een knalfeest van maken? Brut of demi-sec. Fles van 0.75 liter JCUUÖdVUIiU natuurlijk zijn we ook de enige echte niet vergeten. Pakje van 250 gram Aardbeien, abiikozen, kersen. Pot 320 gram Frambozen, bramen, zwarte kersen of bosbessen. Pot 320 gram Zoek de mooiste uit en maak er 'n zonnige salade of kerstelijk dessert van. Per stuk Ontdooit, bnliusaaiiwli*lwï Spar week 51. H'nzij anders vermeld gelden alle aanbiedingen tot en met zaterdag 23 december 1989. Alle vers vlees-, groente- en fruitaanbiedingen zijn geldig van woensdag 20 t/m zaterdag 23 december. Prijswijzigingen, zet- en/of drukfouten voorbehouden. Gemakkelijk te pellen en heerlijk zoet van smaak. Per net ca. 2 kilo Eersteklas kwaliteit, speciaal geselecteerd voor uw drie stenen menu! 500 gram voor VUUI uw Bij dit eersteklas varkensvlees kunt u verschillende sauzen serveren. 500 gram Ossehaas is wel het meest edele en meest malse stukje rundvlees dat u zich kunt wensen Per 100 gram tiatse Per kilo Met 150 gram amandelspijs poeder. 750 gram Kijk ook eens in de folder van Sparlekkerland. Daarin staan nog veel meer verrassende aanbiedingen! Heeft u onze folder niet ontvangen, dan ligt er in Sparlekkerland altijd eentje voor u klaar.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 28