iEOS faalt in derby Antilopen geeft een punt cadeau Eerste winst LHV-vrouwen VA dwingt winst af erste team SVL i de problemen Kansloos ROG komt na rust gelijk: 8-8 Handballers na rust nog in problemen BCL koploper na 0-8 winst Succes Impala op meerkamp iOENSDAG 22 NOVEMBER 1989 ierda BTERVELD - Door hard te werken hebben de Achter- 001 Ise dames afgelopen zondag met 1-3 gewonnen tegen I uiig veland, dezelfde tegenstander als vorige week. Toen was 's veland de betere ploeg. De vrouwen van SVA hadden deze le 1)1 lstrijd echter goed in de hand. lerre szelf om( ït go r hii j evt begon al meteen goed. Er prima gecombineerd waar de achterhoede van de op- »nt geen kans kreeg om op te Mede daardoor kon het van 's Graveland vooral ge- nde het eerste kwartier geen gevaar opleveren, mate de match vorderde de voorhoede van 's Grave- echter steeds gevaarlijker, goed gebruik te maken van utenspelval konden veel aan- n gestopt worden, zonder dat :ht gevaar was geweest. Toch ie Achterveldse achterhoede de nodige moeite met het in houden van de verraderlijke lien. Keepster Rita Wouters it daarom nog geregeld in ac- :omen om een doelpunt te delen. genstelling tot vorige week - Graveland iets beter ;lde dan Achterveld - was de overheersende ploeg. Dit ach onder meer in een af- Ischot van Linda van Hamers dat nét langs ging. na een half uur spelen werd stand opengebroken. Nadat mie Schimmel die overigens hele goede wedstrijd speelde al aan rechterspits Anja Voor burg had gespeeld, gaf de laatste een voorzet. Herma Rozema hoefde de bal slechts in te tikken en deed dat ook heel koel: 0-1 Ondanks dit langverwachte doel punt werd 's Graveland gevaarlij ker. Vooral doordat laatste man Liane Hoogland af en toe ver zuimde om goede rugdekking te geven, kreeg 's Graveland kansen om te scoren. Deze kansen wer den echter met benut. In plaats daarvan scoorde Linda van Ha- mersveld slechts vier minuten na het eerste Achterveldse doelpunt door een prachtig schot in de lin kerhoek te plaatsen, waardoor de spits de stand op 2-0 bracht. Om dat het middenveld van SVA ook goed meeverdedigde, kreeg 's Graveland geen goede kansen meer om te scoren. Bovendien was het duidelijk merkbaar dat de voorhoede van de opponent lang niet zo scherp was als vorige week, waardoor de rust met een tamelijk veilige 0-2 stand ingegaan werd. Na rust ging het iets minder goed bij de oranjehemden Vooral in de achterhoede begon de vermoeid heid parten te spelen. Bovendien was 's Graveland één tegen één gaan spelen, in de hoop te kunnen scoren. Het veelvuldige opkomen van de laatste man zorgde ervoor dat Achterveld nogal verdedi gend moest gaan voetballen. Dit ging niet altijd even goed, bijvoor beeld toen de laatste man een bal terugspeelde, terwijl dat helemaal met kon. De spits onderschepte de bal wel, maar schoot deze naast het doel. Ook de achterhoede, van 's Gra veland, die nu een laatste man miste, kreeg het zwaar te verdu ren door de counters van SVA. Zo kon Herma Rozema na een voorzet vanaf de buitenkant de bal betrek kelijk makkelijk het doel inwer ken. Zij was echter verrast door de onverwachte kans, en miste. Niet lang daarna werd de voorsprong wel uitgebouwd door invalster Re- nata van Druten, die de bal de korte hoek inwerkte. Ondanks dit derde doelpunt bleef 's Graveland grote druk uitoefe nen op het Achterveldse doel. Dit bleek ook uit de vele corners die ze mochten nemen. Uit één van die corners scoorde Loes Papen burg 1-3, hoewel de bal in eerste instantie nog wel weggewerkt was. Opstelling: Rita Wouters, Liane Hoogland, Ilona Hoogland, Petra van Ros sum, Rina Herder, Judith Steenbeek, Ellen Smit (Renata van Druten), Suzanne Schimmel, Linda van Hamersveld, Herma Rozema en Anja Voorburg. Scheidsrechter: Koot. tSDEN - Het eerste team van de Schaakvereniging Leus- is in de uitwedstriid tegen oerden op onverwacht taaie ïnstand gestuiti Slechts de helft van de partijen kwam in de male speelduur tot een einde. En hoewel Leusden op een 1,5 iS voorsprong staat, is het nog maar zeer de vraag of de strijdpunten binnengehaald gaan worden. ^ste aanleg leek de wedstrijd de SVL naar wens te verlo- aan bijna alle borden kwa de Leusdenaren goed uit de fiing Shahrizadeh had een gewonnen en de compensa- to zijn tegenstander leek on- °ende. Helaas voor Leusden if dat schijn, want Shahrizadeh n hoe langer hoe meer in de 'emen en moest opgeven hij pionpromotie niet meer 'oorkomen. rijders had in de opening zijn Wander een geisoleerde 'bezorgd en leek iets beter te Een venijnige aanval op f7 bracht hem echter in de proble men, zodat hij met moeite naar re mise moest afwikkelen. Pas toen kon Leusden echt iets terugdoen. De tegenstander van Bert Uneken pakte met zijn dame een pion op b7. Dat bleek een onjuist besluit, want hij verloor zoveel tijd met het in veiligheid brengen van die dame, dat zwart intussen duidelijk voordeel bereikte. Dat betekende 1,5- 1,5. Hans Peperkamp bracht Leusden op voorsprong, door vanuit een in gewikkelde stelling met een pion minder steeds meer het initiatief te grijpen. Uiteindelijk besliste een dodelijk familieschaak. Het is alleen nog niet duidelijk of Leusden in de af gebroken partijen deze voor sprong weet vast te houden. Jaap de Jager heeft twee pionnen minder, maar compensatie in de vorm van een ver opgerukte vrij pion, zodat die uitslag nog heel moeilijk te voorspellen valt. Wim Velker is een enkele pion achter, maar heeft wel een koningsaanval. Ook deze partij kan nog alle kan ten op. Arnold Peperkamp staat waarschijnlijk remise, maar de stelling van Carel Vos is kritiek. Met twee pionnen minder is het zeer de vraag of hij naar remise kan ontsnappen. De afgebroken partijen worden op 28 november in Woerden uitgespeeld. Ook het vierde team had niet ge noeg aan een enkele zitting. Te gen Nijkerk II werd afgebroken bij een 3-4 achterstand. Voor Leusden bleven Willigenburg, Nijhof en Van de Meel aan de po sitieve kant van de score. De afge broken stelling van Struiwig staat voor hem misschien net een frac tie beter. Als het inderdaad nog lukt om daar de winst uit te halen zou Leusden IV het eerste punt in de derde klasse binnenhalen. Jan van Keulen ziet zijn smash geblokkeerd. Ronald van Doorn en Ruud Kooien kijken toe. de lijst aanvoeren met twee punten voorsprong op Huizen 2 en NVC 2. De toppers worden aanstaande vrijdag gespeeld: Huizen 2 tegen Harderwijk 3 en NVC 2 tegen Har derwijk 2. LEUSDEN - Afgelopen weekend speelde het eerste seniorenteam van BC Leusden uit tegen KB VA 7 uit Amersfoort. Sweder Hormann begon als eer ste heer en won de eerste set vrij overtuigend met 2-15. Ook de tweede set werd gewonnen on danks de grotere tegenstand, 11- 15. Kanter Hormann won ook zijn single (10-15 en 9 15). Beide da- mesenkelpartijen werden zeer overtuigend gewonnen. Patricia Gerrits won met 3-11 en 0-11 en Marion Klinkenberg met 0-11 en 5- 11. Met deze 0-4 voorsprong be gon BC Leusden aan de dubbel- partijen. Het herendubbel werd gewonnen Leos-mannen: Ronald van Doorn, Edwin Meijerman, Ruud Kooien, Niels Noorlander, Erik van Dijk, Alex Moraal, Mark Bruin, Henk Wildschut, Klaas-Jan Hutten en Jan van Tilburg. met twee keer 9-15. Hiermee wa ren 5 van de acht te spelen par tijen door BC Leusden gewonnen. Deze competitiewedstrijd kon de Leusdenaren niet meer ontgaan. De dames wonnen zeer overtui gend hun dubbel. De setstanden waren 0-15 en 7-15. Hierna begon nen de gemengd dubbels. In de eerste dubbel speelden Manon en Sweder een solide partij. Deze werd dan ook gewonnen met 4-15 en 3-15 De tweede mix van Patri cia en Kanter stuitte op wat meer tegenstand, maar werd ook ge wonnen. De eerste set met 8-15 en de tweede met 9-15. Hierdoor werd de einduitslag een 0-8 overwinning voor het eerse van BC Leusden, dat nu samen met BC Inside uit Baarn aan kop staat. Zondag om 10.00 uur ont moeten deze koplopers elkaar voor de eerste keer in deze com petitie in 'De Korf te Leusden. LEUSDEN - Antilopen heeft bij de start van de zaalkorfbalcom- petitie verzuimd de eerste zege binnen te halen. Tegen ROG uit Groningen kwamen de Leusdenaren in sporthal De Korf niet verder dan een teleurstellende 8-8. Na een sprankelende eerste helft, die met een 5-2 voorsprong werd afgesloten, zakte het team vam trainer/coach Wim de Bruin als een kaartenhuis ineen. Het eerste aanvalsvak scoorde nog maar één keer via Paul Hendriks. Aanvoerder Jan Costa gaf in de tweede helft uiting aan zijn falen door zijn directe tegenstander omver te duwen. Het leverde ROG een strafworp op en Costa werd door de scheidsrechter de hand boven het hoofd gehouden en mocht blijven spelen. Hij toonde zich met deze actie wel een slecht aanvoerder. De benutte strafworp bracht de Groningers op een 7-8 voorsprong. Margret Versteeg behoedde de thuisclub voor de eerste nederlaag. In de tweede helft werd er stevi ger gespeeld door beide ploegen dan in het eerste bedrijf. Het optre- In de onderlinge competitie van de SVL begint zich een kopgroep van drie man af te tekenen: de broers Jaap en Pieter de Jager, met tussen hen in nog Bert Une ken. Alle drie wonnen zij donder dag hun partij met zwart, waar door het gat met de concurrentie intussen al aanzienlijk is. Opval lend waren verder de zeges van André Rietveld en Jaap de Jager sr. en Wim van de Pol op tegen standers die vooraf al favoriet kon den gelden. Johan Gemts deed het ook goed, door Jaap Langman nauwelijks enig voordeel te ge ven. Deze partij werd als enige af gebroken. Uitslagen: Vos - J. de Jager jr. 0-1 Shahnzadeh - Uneken 0 - 1 LEUSDEN - Afgelopen zaterdag waren vier verenigingen uit het rayon Eemland aanwezig in Eem- nes voor recreatieve gymnastiek- wedstnjden. Veertig groepen de den er aan mee. Impala was er met acht groepen vertegenwoor den van de scheidsrechter wekte aan beide kanten nogal wat irrita tie. Niet alleen binnen het veld, A. Peperkamp - P. de Jager 0 - 1 Roelofs - H. Peperkamp remise De Rijke - Zijlstra 1 - 0 Van Baardewijk - J. de Jager sr. 0-1 Gerrits - Langman afgebroken Elschot - Rietveld 0 - 1 Van der Pol - Zaal 1 - 0 Buurlage - Verschuur 1 - 0 Linse - Schouten 1 - 0 Berkenbosch - Valkenburg remise Van de Wetering - Halkes remise De stand aan de kop: l .J. de Jager jr. 1773 2. Uneken 1755 3. P. de Jager 1742 4. Vos J703 5. H. Peperkamp 1701 6./ 7 Van den Harst 1700 Snijders noo 8. Stienen 1695 9. A. Peperkamp 1687 10. Velker 1685 digd. Vier groepen hebben zich geplaatst voor de finale op 27 ja nuari in Nieuwegein. De jongens van 7-11 jr., Impala 11, behaalden een eerste plaats met 142.0 punten. Bij de meisjes van 7- 11 jr behaalde Impala 2 een 4e plaats met 222.8 punten en Impala 3 een le plaats met 235.6 punten. De meisjes van 12-15 jr. Impala 6 behaalden ook een le plaats met 195.5 punten. maar ook daarbuiten. Volgens De Bruin begreep de man er helemaal niets van en werd Antilopen een aantal strafworpen onthouden. De coach van ROG en ook Wim de Bruin traden herhaaldelijk luid ruchtig in discussie met de man in het zwart. Antilopen knokte tegen zichzelf, omdat het een zekere overwinning in gevaar zag komen. De bezoe kers gooiden alles m de stnjd om de wedstrijd met te verliezen. Daardoor liepen de emoties nog wel eens op. De onbesuisde actie van aanvoer der Costa was het hoogtepunt, of misschien beter het dieptepunt. Hij gooide al zijn gram in de overtre ding en mocht blij zijn dat hij alleen een strafworp tegen zich kreeg. Die bracht de Groningers aan de leiding. Gelukkig hiel Margret Ver steeg het hoofd koel voor Antilo pen en gooide zeven minuten voor tijd de gelijkmaker door de korf. In die laatste fase werd er niet meer gescoord. De beste kansen waren overigens voor ROG, maar miste op dat moment de scherpte. AARZELEND Antilopen was de wedstrijd aar zelend begonnen, maar trok nadat de bezoekers tweemaal een door loopbal hadden gemist het initiatief naar zich toe. De verdediging on der leiding van Esther en Margret Versteeg had de zaak goed onder controle en de druk op de Gronin gers werd opgevoerd. Evelien van Rooijen speelde zeer sterk onder de korf en hield bij afstandschoten de bal in de ploeg. Na tien minuten spelen was het uiteindelijk Paul Hendriks die van afstand wist te scoren. Costa maakte met een doorloopbal 2-0 en werd de thuis club als maar sterker. Esther Ver steeg zorgde voor 3-0, waarna ROG met een doorloopbal tegenscoor- de. De laatste tien minuten waren de Leusdenaren heer en meester. Via een bliksemsnelle aanval werd Costa volledig vnjgespeeld en die had alle tijd om 4-1 te maken. Anti- Leos leverde vanaf het begin een wanprestatie en had alleen in de tweede set een kleine opleving. Die werd met 10-15 binnengehaald. „In de tweede set hebben ze er meer voor gewerkt, maar veel be ter dan de eerste set ging het hele maal niet. Het liep vanaf het begin al niet en dan op een gegeven mo ment gaan die kopjes hangen, wor den opdrachten niet meer uitge voerd." De eerste set werd met 15-4 ver loren. De derde en de vierde set waren met twee keer 15-7 voor de Amersfoorters. „In de vierde set denk je van nu moet het gebeuren, maar dan zie je ze vijf stopfouten op rij maken. Ik weet wel dat stoppen niet ons meest sterke punt is, maar zo erg is nu ook weer niet." Voor Vooijs was er geen beginnen aan zijn ploeg op te peppen. Hij liep zelfs een keer bewust naar de scheidsrechter toe om een beslis sing aan te vechten ten koste van een gele kaart. „Ik wist dat ik die kaart zou krijgen, maar ik dacht misschien maakt dat iets los bij de jongens en gaan ze er iets fanatie ker in. Het mocht echter niet ba ten." Spirit toonde zich zaterdagmid dag een homogenere ploeg, die wel voor iedere bal wilde vechten en daar alle medewerking van de Leusdenaren voor kregen. Ook het inbrengen van Jan van Tilburg, de week daarvoor nog een bron van inspiratie, deed de ploeg geen goed. Van Tilburg deelde in de malaise, al waren zijn stops beter dan de rest. „Verdedigend hebben we trouwens bijzonder weinig ge presteerd, zeg maar mets. Ballen die zomaar in het achterveld vallen. Er werd bijzonder slecht geblok keerd. Kortom hopeloos. Spirit is een ploeg die veel minder kwaliteit in huis heeft dan wij, maar ze heb ben er in deze wedstrijd wel voor gewerkt. De overwinning is dan ook meer dan verdiend." MIDDENMOOT In de rangschikking zakt Leos nu langzaam naar middenmoot en zal het aanstaande zaterdag beter moeten spelen om niet verder te zakken. Renswouw komt op be zoek in De Meent. De club uit Rens- woude heeft een punt meer dan Leos en verloor afgelopen zater dag verrassend twee punten aan AGAVS. Bovenin blijft Harderwijk 3 Evehen van Rooijen 12) is namens Antilopen present onder de korf. De Leusdense korfballers verkeerden in Sinterklaasstemming en gaven het bezoekende ROG een punt cadeau: 8-8. ora' mannen van Leos hebben afgelopen zaterdag ;rs;® ledig gefaald in de wedstrijd tegen Spirit in Amersfoort. Zij Ikon 'oren kansloos me* vai* de Amersfoorters, die uit de in, a ngaande vijf wedstrijden één punt hadden gehaald. Trainer alle* l> Vooijs zocht dan ook niet naar excuses en kon eigenlijk iet 0 ien maar constateren dat zijn ploeg in zijn geheel had ge- 'k ee |d. „Iedereen heeft wel eens een off-day en die kan dan ook eno selen. Als een hele ploeg faalt, doe je er niets aan. De 1 18 jens hebben gewoon ontzettend slecht gespeeld en ik ben iook in het geheel niet over te spreken. Vooral als ze gaan n fc< 5en °.m gewisseld te worden. Dan denk ik, waar ben je dan er j bezig. Dat heb ik ze na de wedstrijd ook gezegd en geen j sjg ele uitgezonderd." fpurj Ie vrouwen van Leos waren vrij en in de tweede divisie heeft lenwiek de leiding van Leos overgenomen. De ploeg die dus q en de eerste wedstrijd van Leos verloor. De ploeg van iner Evert van Garderen speelt zaterdag tegen Brother/Mar- is 3 in sporthal De Meent. LEUSDEN - De dameshandballers van LHV hebben de eerste winst van het zaalseizoen geboekt. In een wedstrijd met twee gezichten, hielden de Leusdenaren in Maarssen het laagge klasseerde DWSM met moeite van zich af. Met 11-12 kasseerde de Leusdense ploeg wel twee belangrijke punten. De eerste helft tegen de hekkesluiter hield bovendien een belofte in voor de rest van de wedstrijden. De mannen blameerden zich in Utrecht, door van een welis waar geroutineerd, maar bedaagd team van UDSV behoorlijk te verliezen. De Leusdenaren gunden de opponent het initiatief en daar maakte UDSV dankbaar gebruik van. Omdat de Leusdena ren bovendien slecht afwerkten, was de wedstrijd voor de pauze al gelopen. In de tweede helft kon de Utrechtse ploeg de score verder uitbouwen tegen LHV, dat allang niet meer in een goed resultaat geloofde: 21-11. De vrouwen van LHV hebben in Maarssen één helft een vertrouwd gezicht laten zien. Onder leiding van topscorer Anja Douma, die maar liefst zeven Leusdense doel punten voor haar rekening nam, leek de Leusdense ploeg tegen DWSM uit te zijn op eerherstel. Zonder al teveel in de weg te wor den gelegd, liepen de Leusdena ren eenvoudig vier doelpunten uit, een verschil dat ook vlak voor de pauze nog op het scorebord stond. Slechts m het begin leek DWSM seneus weerwerki te kunnen leve ren, toen de ploeg een vroeg op gelopen 0-2 achterstand goed maakte. LHV had echter een pas send antwoord m huis en liep weg naar 2-6. De marge van vier treffers bleef tot 3-7 in stand, maar vlak voor de rust kwam DWSM tot 4-7 terug. Daarmee was er echter geen vuiltje aan de lucht. Zeven doel punten in dertig minuten zijn in de regel voldoende om elke tegen stander in de eerste klasse, waarin de Leusdense ploeg dit seizoen de buteert, achter zich te houden. Een verschil van drie treffers in eigen voordeel is dan alleen nog maar meegenomen. Op het oog een perfecte basis dus, om met een gerust hart, ontspannen aan de tweede helft te beginnen. Dat de tegenstander tot dan toe geen en kel wedstrijdpunt heeft gescoord, zou dat gevoel feitelijk alleen moe ten sterken. MALAISE Dat het in de Leusdense ploeg in het zaalseizoen tot nu toe niet lek ker draait, kwam daarom des te harder aan de oppervlakte, toen de ploeg na de hervatting nog stevig in de narigheid kwam. Bij 5-9 was er nog niets aan de hand, maar daarna sloeg de malaise keihard toe. LHV kwam lange tijd niet meer aan sco ren toe en wat erger was, DWSM sloop in korte tijd angstvallig na derbij. Bij 9-9 kreeg de thuisploeg zelfs volledig aansluiting. Vanaf dat moment moet de Leus dense aanhang voor een negatieve afloop hebben gevreesd. Zeker, toen DWSM bij 11-10 voor het eerst op voorsprong kwam. Het pleit echter voor de LHV-ers dat men zich op dat moment niet in de luren liet leggen. Anja Douma, die toch al een belangrijke rol speelde in de wedstrijd, schoot de balans weer in evenwicht, waarna Hetty Tessels matchwinner werd, door in de laat ste minuut 11-12 aan te tekenen. Trainer Theo Geerding zag dan ook positieve elementen in de wedstrijd. „De eerste helft was lek ker, maar in de tweede zie je het zelfvertrouwen toch weer wegzak ken. Daardoor kwamen we onno dig in de problemen. Het doet me wel deugd, dat we in de slotfase aantoonden over mentale veer kracht te beschikken. Dat is zonder meer positief." Zondag krijgen de Leusdenaren te maken met ASV, dat ongeslagen aan kop gaat m de eerste klasse. In de veldcompetitie waren de Leus denaren nog te sterk voor de An- keveners, maar de resultaten tot nu toe geven duidelijk aan dat een vergelijk tussen zaal en veld niet eenduidig te maken is. Daarna spelen de LHV-ers in de maand december nog één competitie wedstrijd, waarmee de technische lopen ging door. Na weer een snelle aanval kwam Nancy Laheij vrij onder de korf, maar zij miste de doorloopbal. Even later was het wel raak, toen Van Rooijen van af stand raak gooide: -6-1. Vlak voor de rust scoorden de Groningers opnieuw tegen. De ruststand had nog rianter kunnen zijn als Magret Versteeg een vrije kans had weten te benutten. INITIATIEF Na rust was het initiatief voor ROG, maar verdedigend zag het er goed uit bij Antilopen. Maar aan vallend kon het geen vuist meer maken en werden teveel kansen gemist. Margret Versteeg maakte in de zesde minuut nog wel 6-2, maar in dezelfde minuut scoorde de bezoekers. Binnen een kwartier hadden de bezoekers de zaak recht getrokken: 6-6. Verdedigend speelde Antilopen niet goed. Zij gaven de tegenstan ders te veel ruimte. Aan de andere kant werden ook kansen gemist. Van Rooijen nuste volledig vrij staand onder de korf. Een overtre ding tegen diezelfde speelster werd niet met een strafworp geho noreerd. Toen Ter Maten zijn te genstander teveel ruimte gaf, scoorde die dankbaar 6-7. Tenslotte mocht de thuisclub te vreden zijn met één punt, nadat een comfortabele voorsprong uit han den werd gegeven. De Bruin merkte dan ook terecht op dat je een wedstrijd pas gewonnen hebt als deze is afgelopen. „Vooral te gen zulk soort ploegen. Die blijven gaan en geven niet op en dat is gebleken." Opstelling Antilopen: Jan Costa, Nancy Laheij, Paul Hendriks en Evelien van Rooijen. Magret en Esther Versteeg, Martijn Ver- woert en Frans ter Maten. OP DE KOFFIE De mannenploeg vertoont nog weinig stabiliteit. Na een goede partij tegen koploper Nijenrodes, die in klein verlies eindigde (19-15) en een sterke tweede helft tegen Fortissimo (23-8 winst), kwamen de Leusdenaren m de derde wedstrijd van de zaalcompetitie ongenadig op de koffie tegen UDSV 5. Hoewel het Utrechtse team uit gelouterde routiniers bestond, heten de Leus denaren zich wel erg gemakkelijk aftroeven. Vanaf het begin heten de bezoekers het initiatief aan UDSV, dat ruimschoots de gele genheid kreeg het technische sur plus uit te buiten. De enige wapens, die tegen een dergelijk team suc cesvol zouden kunnen zijn, agres sie en snelheid, het LHV in de kast. Omdat ook de schutterij van de Leusdenaren met op dreef was, ke ken de LHV-ers al in de eerste helft tegen een royale achterstand aan. Dat de verdediging negen doel punten moest toestaan was nog tot daar aantoe, maar dat de eigen produktie stokte bij drie treffers was duidelijk beneden alle peil. Na de pauze kregen de Leusde naren slechts bij 14-9 de tegenstan der nog enigszins in het vizier, maar het ontbrak ten enenmale aan de overtuiging om het de Utrechtse opponent nog lastig te kunnen ma ken. Na 17-11 knapte er definitief iets en heten de Leusdenaren UDSV nog ver uit het zicht verdwij nen: 21-11. Doelpuntenmakers LHV (dames): Anja Douma (7x), Ria Meyerink (3x), Hetty Tessels (2x). Doelpuntenmakers LHV (man nen): Robert Boer (4x), Onno Zwaan (3x), Ruud Bosch (2x), Ed Davids en Daan Bleuel (ieder lx). leiding gelegenheid knjgt orde op zaken te stellen. el aeidi I dej edei werpt een blok op tegen een aanval vacn LEOS. De Leusdense zen hadden een volslagen off-day en verloren kansloos met 3-1.

Leusder Krant | 1989 | | pagina 19