Leos op gedeelde bovenste plaats Antilopen verrast koploper De Hoeve Inhaalrace van LHV strandt voortijdig T~ teusdEr Kn— Winst 'Leusden' in afgebroken partij Mannen scoren te weinig tegen BS Mannen behalen nuttige overwinning Korfballers nemen revanche: 5-4 WOENSDAG 24 JANUARI 1990 Sport blok van Liesbeth Overeem terug naar 14-14. Rona de Koning was inmiddels voor Nadja Gijsen in de ploeg gekomen. Tenslotte was het Van Dijk die de eerste set in het voordeel van de thuisclub besliste. SPELVERDELER Allides speelde ook in de twee de set zeer fanatiek en voelde dat er iets mogelijk was m De Meent. De strijd ging gelijk op via 4-4 naar 9-8. Van Garderen bemoeide zich zeer luidruchtig met het spel en was duidelijk niet tevreden. Spel verdeler Erna Boonzaaijer begon wat minder te spelen en hij besloot haar te wisselen en bracht Mia van 't Klooster binnen de lijnen. Dat bracht iets meer rust in het spel van de Leusdenaren. De tweede set werd uiteindelijk gewonnen met 15-12. Het spel van Boonzaaijer leek te lijden onder het afwezig zijn van De Wild, die haar over moeilijke pe riodes kon helpen. Harmsen: „Erna liet op een gegeven moment ge woon even het koppie hangen en dat sloeg over op het team. In dat opzicht is Marja natuurlijk heel be langrijk, maar wij vragen natuurlijk wel heel veel van zo'n meisje. Ze is pas zeventien jaar en ze moet wel een heel team dragen. Dat is voor ons wel eens moeilijk voor ons om te accepteren dat je dat niet altijd van haar kan vragen. Gelukkig zijn we met z'n tweeën en kunnen we elkaar daar af en toe op wijzen. Verder hebben in Mia van 't Kloos ter natuurlijk een hele goede ver vanger." Halverwege de derde set bij een stand van 8-8 kreeg Boonzaaijer gewoon weer het vertrouwen en mocht ze Leos naar de overwinning dragen. De laatse set was met 15-9 voor de thuisclub. Aanstaande zaterdag staat de moeilijke uitwedstrijd tegen Dinto in Warmenhuizen op het program ma. BETERE PLOEG Vorig week zei trainer Rob Vooijs van de Leos-mannenploeg dat tegen de twee teams van Sy- dec/Vif gewonnen moest worden. Hij had waarschijnlijk niet ver wacht dat de eerste dne punten zo gemakkelijk zouden worden bin nengehaald. Het zag er in het begin ook met uit dat het gemakkelijk zou worden. De start was voor de club uit Hilversum, dat een 5-8 voor sprong opbouwde. Leos knokte zich terug in de wedstrijd via spel verdeler Ruud Kooien, die zijn me despelers vein goede set-ups voor zag. Vooijs had Ronald van Doom buiten de ploeg gelaten. Verder speelden Evert Kruiswijk, Klaas- Jan Hutten, Rob de Koning, Erik van Dijk en Edwm Meijerman. Er stond bij de thuisclub weer een team bin nen de lijnen. De trainingen begin nen langzaam hun vruchten af te weipen. Via de goede service van Kruiswijk kwam Leos op een 10-8 voorsprong. Er waren ook weer combinatie te zien. Een set-up die over de opspringende Van Dijk werd gegeven en De Koning die de combinatie afmaakt. De Koning en Van Dijk, voorzien van een meuwe haarcoupe, speelden aanvallend een goede wedstrijd. Ook het blok van de twee voldeed heel aardig. De eerste set werd met 15-8 bin nengehaald, omdat de bezoekers ook nog een aantal fouten maakten. Verder was Leos gewoon de bete re ploeg. In de tweede set namen de Leusdenaren snel afstand door goed serveren en gevarieerd aan- valsspel. Tot aan 8-0 hadden de Hilversummers weinig in te bren gen, vooral op aanvallen van achter de dne meterlijn hadden zij geen kijk. Door stopfouten en iets te sim pele aanvalsopzetten kon Sydec/ Vif terugkomen tot 9-6. Verder liet de thuisclub de bezoekers niet ko men, want via het blok van Van Dijk, het serveren van Hutten en de smashes van Meijerman liep uit naar 14-6. Een korte aanval door het midden, waarbij Kooien goed gebruik maakte van de lengte van Van Dijk, werd de tweede set met 15-8 gewonnen. De derde set was voor de Leus denaren geen probleem, die werd eveneens met 15-6 gewonnen. De Koning lijkt langzaam op de weg terug en komt met zijn smas hes steeds beter door. Van Dijk kan als de set-ups goed en hoog genoeg zijn door zijn lengte zeer gevaarlijk zijn. Hutten en Kruiswijk zijn met jeudige bluf goede aanwin sten en kunnen met hun strakke service de verdediging van de te genstander nog al eens in verwar ring brengen. Voor de routine zorgt Kooien, die voorlopig eveneens de taak van spelverdeler op zich zal moeten nemen nu Van Doorn nog met klaar lijkt voor het grote werk. Meijer man kan natuurlijk ook bogen op enige routine, maar heeft het soms moeilijk met zijn eigen vorm. Vooijs heeft dan nog een drietal spelers achter de hand, die mgezet kunnen worden: Niels Noorlander, Alex Moraal en Mark Bruin. Spelen Leos (vrouwen): Erna Boonzaaijer, Marjan van Enge lenhoven, Nadja Gijsen, Liesbeth Overeem, Anita Visser, Astrid van Dijk, Rona de Koning en Mia van 't Klooster. Spelen Leos (mannen): Edwin Meijerman, Evert Kruiswijk, Klaas-Jan Hutten Niels Noorlan der, Erik van Dijk, Ruud Kooien, Rob de Koning en Mark Bruin. LEUSDEN - De volleybalteams van Leos wonnen allebei hun wedstrijd met 3-0. De mannen hadden geen enkele moeite met Sydec/Vif, dat onderaan staat. Daardoor krijgt de ploeg van trainer Rob Vooijs weer wat meer lucht en kan bij winst volgen de week op het eerste team van Sydec verder afstand worden genomen van de onderste plaatsen. De vrouwen verging het veel moeizamer, ondanks de 3-0 overwinning. Het gemis van de geblesseerde Marja de Wild deed zich meer gelden dan noodzakelijk was. Het laaggeplaat ste Allides maakte het de Leusdenaren erg moeilijk. De ploeg van trainer Evert van Garderen staat nu op een gedeelde eerste plaats. Koploper Radius verloor een punt bij AMVJ. De vrouwen van Leos hebben een moeizame zege behaald, al doet de 3-0 wellicht anders ver moeden. Het laaggeklasseerde Al lides gaf in ieder geval meer tegen stand dan Phoenix de week eerder. Het team van tnaner Van Garderen had moeite om het gat op te vullen, dat was ontstaan door het wegval len van de geblesseerde Marja de Wild. Het ziet er naar uit dat de speelster nog wel een aantal we ken uitgeschakeld is. Astnd van Dijk viel de moeilijke eer te beurt De Wild te doen vergeten. Van Dijk is een ander type speler en mist nog het bravoure van haar gerouti neerde voorganger, met ere-divsie ervaring. Volgens assistent Gerrit Harm sen is Van Dijk wel in staat het werk van De Wild over te nemen. „Zij heeft aanvallend goed gespeeld, alleen was de passing bij haar nog onvoldoende. Zij zal vertrouwen moeten krijgen en dan ik er van overtuigd dat het goed zal gaan." De eerste set was de meest moeilijke, want na een 10-4 voor sprong begon het spel van de thuis club te haperen. De bezoekers ro ken de onzekerheid en kwamen zeer fanatiek terug. Leos begon fouten te maken en de ploeg miste op dat moment het brutale en op zwepende stemgeluid van Marja de Wild. Op zulke momenten kan zij haar medespelers weer oppep pen. Trainer/coach Van Garderen leefde intens mee en riep een aan tal malen tegen zijn ploeg, dat ze rustig moesten blijven spelen en mets moesten forceren. De thuis club weerde zich goed en dook op iedere bal, maar de punten waren voor de bezoekers. Zij liepen uit naar 11-14 en hadden de eerste setwinst binnen handbereik. Leos toonde echter genoeg veerkracht te hebben en kwam via een aantal rake klappen van Mar jan van Engelenhoven en een goed Spelverdeler Ruud Kooien geeft een set-up. Evert Kruiswijk hangt al in de lucht, terwijl Edwin Meijerman afwacht. strafworp werd feilloos benut. Ver steeg nam in dezelfde minuut reva- che op zichzelf en scoorde van af stand 2-1. Hierna volgde een wat rommelige penode, waarin beide teams veel balveries leden. AFSTANDSSCHOT Tien minuten voor rust had Paul Hendriks weinig ruimte en tijd no dig om van afstand de voorsprong te vergroten. De bezoekers kwa men via een afstandsschot terug naar 3-2. Zo vlak voor rust namen de Frie zen wat meer risico om de gelijk maker te produceren. Er werd een aantal malen op de korf geschoten terwijl daar geen medespeler aan wezig was. Opmerkelijk waren de pogingen van de mannen om bij afstandsschoten de bal te onder scheppen terwijl zich onder de korf twee vrouwen bevonden. Het kan tot het veroveren van de bal leiden, maar het gevaar is natuur lijk wel dat de tegenstander vrij komt te staan. Bij één van zulke pogingen liet Osnabrugge zich met gek maken en ving de bal af na een afstandsschot. Zij kon de bal naar de geheel vrijstaande Verwoert plaatsen en deze had vrij onder de korf geen enkele moeite 4-2 aan te laten tekenen. Vlak voor rust bouw de Frans ter Maten via een straf worp de voorsprong verder uit: 5-2. SPANNING Na rust werd de strijd op dezelf de voet voortgezet. Het was duide lijk dat de thuisclub kost wat het kost wilde winnen. Maar ook kop loper De Hoeve wilde niet verlie zen. De ploeg maakte veel overtre dingen, omdat men van Antilopen geen ruimte kreeg. De verdeding van de thuisclub weerde zich on der leiding van Costa, die zich dit maal in verdedigend opzicht on derscheidde en zijn tegenstander geen centimeter ruimte gaf, uitste kend. De samenwerking met Ver voert, Osnabrugge en Versteeg verliep uitstekend. De Fnezen kwamen na een kwartier spelen op 5-3. Zij konden echter met echt gevaarlijk worden, omdat ze bleven volharden in het zelfde spel: recht toe, recht aan. Antilopen kreeg daarentegen wel kansen, maar een paar maal rolde de bal uit de korf. Verder werd een overtreding tegen Evelien van Rooijen niet bestraft met een straf worp. De laatste tien minuten be sloot de ploeg van trainer De Bruin op balbezit te spelen. Hetgeen zeer goed lukte, zo goed zelfs dat Osna brugge vergat een opgelegde kans te verzilveren. Drie minuten voor tijd moest Ter Maten een overtre ding maken ten koste van een straf worp: 5-4. In de laatste zenuwslopende mi nuten was de spanning op en rond het veld te snijden. De thuisclub wilde de tijd uitspelen, maar bal verlies van Verwoert was voor De Bruin het sein hem te vervangen door Jack den Heijer. Hij verklaar de later dat Verwoert doodmoe was geweest. Den Heijer versierde op de valreep nog een strafworp, maar die hoefde niet meer geno men te worden. Door het verlies van ROG en De Meeuwen hebben de Leusdenaren afstand genomen van de onderste plaatsen. Bovenin wonnen zowel Sparta, Ritola en Marfügels, zodat er nog steeds vier kampioenskan didaten zijn. Antilopen kan als vijf de de kat uit de boom kijken. Doelpuntenmakers Antilopen: Frans ter Maten (lx), Joyce Osna brugge (lx), Martijn Verwoert (lx), Paul Hendriks (lx) en Margret Versteeg lx). LEUSDEN - Twee van de drie afgebroken partijen uit de schaakwedstrijd Moira I - Leusden I, die voor Leusden zo belangrijk was, zijn ten einde. Eén daarvan zelfs zonder dat er nog maar een zet gespeeld werd, want de tegenstander van Wim Velker had een zeer slechte zet in de enveloppe gedaan en hield de eer verder aan zichzelf. Daardoor kwam Leusden op een 2,5-3,5 voorsprong. Afgelopen donderdag speelde Pieter de Ja ger zijn partij tegen oud-hoofd klasser Max Viergever uit. De stel ling werd als kansnjk voor de Leusdenaar beschouwd, maar on danks verwoede pogingen werd het uiteindelijk toch remise. Dat was voor Leusden evenwel ge noeg, want dat Jan Snijders zijn af gebroken partij nog verliest, ge looft niemand seneus. Donderdag 1 februari kan hij het beslissende LEUSDEN Antilopen en koploper De Hoeve hebben in De Korf een verbeten duel uitgevochten. De Leusdenaren trokken uiteindelijk aan het langste eind en wonnen met 5-4. Een voet baluitslag voor een korfbal wedstrijd. De ploeg van trainer Wim de Bruin was in de eerste helft op een 5-2 voorsprong gekomen en verdedigde hun voorsprong in de tweede helft met succes. Antilopen nam met deze overwinning revanche op de 12-11 nederlaag die eerder dit seizoen werd geleden in Friesland. Met name de laatste minuten wa ren zenuwslopend, omdat de be zoekers langzaam dichterbij kwa men. Zij scoorden drie minuten voor tijd uit een strafworp 5-4. De thuisclub probeerde toen al een poosje de wedstrijd uit te spelen door op balbezit te spelen. Ander halve minuut voor tijd leed Maitijn Verwoert balverlies en werd met een vervangen door Jack den Heij er. Na het laatste fluitsignaal ont laadde de spanning en de vreugde zich bij trainer De Bruin, die jui chend het veld instormde. Antilopen had zich in de eerste wedstrijd in De Hoeve bestolen ge voeld door het slechte fluiten van de scheidsrechter. Afgelopen za terdag mochten de Leusdenaren niet klagen over de leidsman. Hij hield de wedstrijd terecht zeer kort en floot zeker niet in het nadeel van de thuisclub. Bij De Hoeve leverde dat nog al eens irritatie op. Beide ploegen gingen er zeer fanatiek tegen aan en wensten niet voor elkaar onder te doen. Het voornaamste doel was de tegen stander van scoren af te houden en lukte beide teams heel goed. Het was jammer dat er zo weinig doel punten werden gemaakt, maar bei de teams schotelden het publiek een uiterst spannende wedstrijd voor. Ook de beide vrouwen Esther Versteeg en Joyce Osnabrugge in het eerste aanvalskwartet hadden hun vizier nog niet helemaal scherp. Verdedigend hadden de Leusdenaren de zaken goed voor elkaar, zodat het tien minuten duur de voor het eerste doelpunt vieL Osnabrugge was de maker. Zij had via snel samenspel wat ruimte ge kregen en benutte die met een fraai schot. Na het eerste doelpunt hielden beide verdedigingen opnieuw zes minuten stand. Toen werd een doorloop-doelpunt van De Hoeve afgekeurd vanwege een overtre ding. Vlak daarna kwam toch de gelijkmaker, toen Margret Ver steeg een overtreding maakte. De INITIATIEF Het initiatief was in de eerste helft voor Antilopen, maar de schutters kregen weinig ruimte. Jan Costa lag aan ketting bij zijn tegen stander en kreeg weinig ruimte om zijn afstandsschot te benutten. De Hoeve gaf liever Martijn Verwoert iets meer ruimte, maar die wist daarvan geen gebruik te maken. Het afstandsschot is dan ook geen specialiteit van hem. Onder de korf lijkt een nieuw danspasje te worden ingestudeerd. Esther Versteeg (zonder bal) speelt namens thuisclub Antilopen een hoofdrol. Beeld van de handbalwedstrijd tussen LHV en HVBS. Onno Zwaan zoekt zich een weg tussen twee verde< van de tegenstander uit Bunschoten. LEUSDEN - De vrouwenhandballers van LHV zorgden zon dag in Nieuwegein bijna voor een sensatie in de eerste klasse, door het kampioenskandidaat HVN/Attila het vuur na aan de schenen te leggen. Na een spectaculair duel, waarin de Leusde naren uit kansloze positie terugkwamen, was bij 12-12 een gemiste strafworp het breekpunt in de wedstrijd. HVN ontsnap te alsnog en zegevierde met 15-13. Improduktiviteit brak de mannenformatie op in de topper tegen HVBS uit Bunschoten. Nadat LHV in de eerste dertig minuten niet verder kwamen dan twee doelpunten (BS sloot de eerste helft met zeven treffers af), stonden de Leusdenaren in de tweede helft voor de zware opgave een riante kloof te dichten. Dat lukte dan ook niet, waardoor BS bij 10-13 de punten uit de Amersfoortse sporthal De Koppel kon meenemen. De LHV-vrouwen bezorgden de handballiefhebber in Nieuwegem een bijzonder aardige middag. De Leusdenaren, die op de ranglijst een bescheiden positie innemen en op de derde plaats van onderen tot de degradatiekandidaten beho ren, illustreerden andermaal dat de verschillen in de eerste klasse erg klein zijn. Het was dan ook uiterst sneu voor de ploeg en trainer Theo Geerding, dat er aan het eind van een zinderend duel niet meer over schoot dan de wetenschap dat er drie kwartier lang goed partij was gegeven. Slechts het eerste kwar tier was beduidend onder de maat en die fase brak de Leusdenaren aan het eind van de nt dan ook op. De openingsfase van het duel was voor beide partijen van het nodige belang (HVN mocht geen punt verspelen om in de titelrace te blijven, terwijl LHV de punten hard nodig had om uit de degradatiezo ne te geraken). Met name de be zoekende ploeg leek van die druk in het begin het meest te lijden te hebben. LHV, dat vorig seizoen met overtuiging naar de eerste klasse promoveerde, zoekt dit sei zoen wanhopig naar de juiste vorm en mentaal lijkt dat de ploeg elke week meer parten te spelen. Ook zondag leek de ploeg te bezwijken onder de mentale last. HVN/Attila nam snel een voorsprong, die via 3-2, 6-3, 7-4 en 10-4 desastreus ogende afmetingen aannam. Vanaf dat moment echter keerde het tij en toonde LHV, naast een opmerkelij ke veerkracht een glimp van de vorm die de ploeg vorig seizoen onverslaanbaar maakte. Het her stel kreeg in het restant van de eerste helft gestalte met dne doel punten op rij, waarmee de achter stand werd teruggebracht tot drie treffers: 10-7 PITTBULL Met de verbetenheid van een pittbull-terrièr vochten de Leusde naren ook na de pauze door en de inzet wierp vruchten af. Nadat HVN de score na de rust nog heropende (11-7), kwam LHV na treffers van Anja Douma, Jeanet Kok en Hilde Steenbeek tot ontzetting van de ploeg uit Nieuwegem weer langs zij: 11-11. Het werd nog erger voor de gastvrouwen, toen Jeanet Kok voor de twaalfde keer raak schoot en LHV voor het eerst in de wed strijd op voorsprong kwam. Een gemiste strafworp vormde uiteindelijk het breekpunt in de wedstrijd. Anja Douma werd aan de cirkel op uiterst grove wijze het scoren belet, maar van zeven meter faalde LHV. Trainer Geerding: ,Ja, en toen knapte er iets. De krachts inspanning, die geleverd was, be gon op dat moment fysiek, maar vooral mentaal, tol te eisen. Daar heeft HVN van geprofiteerd. Be nutten we die strafworp, dan verlo pen de laatste minuten heel anders en win je die pot waarschijnlijk. Verschrikkelijk jammer, maar we hebben het toch ook voor een groot deel aan ons zelf te wijten. We had den voor rust nooit zover achter mogen komen". Hoewel het daar lange tijd niet meer naar uit had gezien, kroop HVN in de slotfase alsnog door het oog van de naald. Met dne doel punten profiteerden de Nieuwe- gemers van de mentale dreun, die LHV opliep na de gemiste straf worp. Ria Meyerink kon daar in de laatste fase van de partij nog slechts één doelpunt tegenover zetten, maar die was alleen nog voor de statistiek van belang. KRACHTPROEF Toch geeft het optreden van de LHV-ers reden tot optimisme, nu de beslissende fase van de com petitie voor de deur staat. Zondag staat de eerste belangrijke kracht proef op het programma, als de Leusdenaren op bezoek gaan bij het Utrechtse UDSV. UDSV staat één punt boven de ploeg uit Leus den en bij winst kunnen de LHV- ers dus een plaatsje stijgen. Amersfoort blijft goede zaken doen in de eerste klasse. Zondag reken den de Keistedelingen af met HMS/Achilles, dat met 8-6 versla gen werd. Daardoor houden de Amersfoorters de eerste plaats vast in handen. UDSV verloor kansloos van ASV (9-15), waardoor de Ankeveners (die notabene te gen LHV verhes incasseerden) in kansrijke positie blijven. IMPRODUKTIEF De mannen hebben de laatste kans om de competitie open te bre ken laten üggen. Hoewel de ploeg afgelopen zaterdag tegen koplo per HVBS, dat voor de wedstrijd begon vijf punten voorsprong had op de Leusdenaren, tot een accep tabele verrichting kwam, brak im produktiviteit met name in de eer ste helft de Leusdenaren op kwaal speelt LHV dit seizoen gens wel vaker parten. Defensief had de ploeg dei jes zeer redelijk op orde, en vï^- betreft is er in de loop vafl seizoen een duidelijk opgaand) te bespeuren. LHV incasso zaterdag dan ook slechts daj treffers en dat is normaal gdl ken geen aantal waar een balteam wakker van zal ligge gastheren konden daar echt^ maar twee handen vol doelpfl tegenover zetten en dat is vj neden de maat. Met name vo;: pauze slaagden de Leusdena^, met in het vizier scherp te stl Dat resulteerde slechts ïnl doelpunten, wat gewoon te w is. Dat de tweede helft sec li ken in winst eindigde (8-6), 8 uiteindelijk slechts tot troost r ken. 1 ALERT LHV begon nog goed toen® Zwaan de score opende. Dan echter voor lange tijd het ij/ wapenfeit. Verdedigend wa thuisploeg in die fase nog metg/ maal alert, wat tot uitdruQ kwam in dne benutte breaiol van BS. De onmacht van de«>. aanval had tot gevolg dat 1% tegenstander met lede ogenfll zaam uit het gezicht zag vejf nen. Pas bij 1-5 slaagde del;: dense ploeg er in iets ten doen. Met een afstandsschot seerde junior René van Gain de Spakenburgse doelman: 2*1 de pauze was het gemis var,® bepaler Arjan Schneider (gi blessure) echter pijnlijk voa® en moest LHV nog twee tegeje fers incasseren, zonder da^if nog iets tegenover te stellen^ Na de hervatting begon dfcl nngsmachine met horten en toch aan te slaan, al hield ig Leusdenaren wel op afstandaj lem van der Heyden tekende 3-7 en 4-9, terwijl de licht gp" seerde Ed Davids en Ronalc ren voorkwamen dat de a stand verder opliep (5-10 en J In de slotfase werd ineeg zwakke plek in de BS-afwee vonden. Ed Davids bracht me fraaie individuele acties hc schil terug tot vier doelpunt e:-. en 8-12), waarna René van Gi, ren en Onno Zwaan de laatst» fers voor LHV voor hun rettta namen en daarmee in ieder de score een meer draaghjllj zien gaven. Geflatteerd is nïjflj zijn plaats, omdat de krachj schillen binnen de lijnen w sclujnlijk nog kleiner waren uitslag aangeeft. BS was alle*-. mger met de kansen en daai^ terechte winnaar. Doelpuntenmakers LHV T wen): Carla Mossel (3 xRia f. nrik (3x), Anja Douma (3x),fd Kok (2x), Hilde Steenbeek Doelpuntenmakers LHV M nen): Ed Davids (3x). Wille# der Heyden (2xRené van Cda ren (2x), Onno Zwaan (2xfif« Morren. dV halve puntje scoren. Leusden kan donderdag dus met enig zelfver trouwen aan de wedstrijd tegen het met al te sterke Oud Zuylen III begiïinen. Leusden II speelde donderdag een zware uitwedstrijd tegen het sterke Huizen I. Er werd afgebro ken bij een 3,5-3,5 gelijke stand De afgebroken partij van Van Tuyll staat echter zorgwekkend, zodat Leusden II waarschijnlijk een kleine nederlaag gaat lijden. Aan Leusdense kant zorgden Roe- lofs en Agterberg voor winst. Van Baardewijk, Langman en Moed speelden remise. Leusden III lijkt eindelijk de eer ste punten te gaan halen. Tegen Den Dolder I lajkt de ploeg welis waar nog tegen een 3,5-1,5 achter stand aan, maar de afgebroken partijen van De Jager en Gerrits beloven vrijwel zeker winst, ter wijl ook Stienen goede winstkan sen heeft. Verder scoorde Van der Weerd al een vol punt en El- schot een remise. Leusden V verloor ook de vierde wedstrijd. En Passant bleek vrij dagavond net over een tikkeltje meer geluk te beschikken. Voor Leusden Boemaars en Van Kam pen tot winst. Het derde punt werd door Verschuur en Frartke- voort gezamenlijk op het bord ge bracht. Deze wedstrijd werd on derbroken voor een minuut stilte ter nagedachtenis van de op tragi sche wijze omgekomen Marcel Schieving, lid van En Passant en oud-lid van Leusden. Hij zou de wedstnjd meegespeeld 11 aan Spakenburgse kant. Uitslagen huiscompetitie: Zaal - Eijlders Mus - Buurlage Visser - Valkenburg Van Kleef - Schouten Linse - Verschuur Berkenbosch - Veenendaal Van Dalen - Van Kampen Van Ooik - Van de Wetering I Struiwig - Van de Weerd Berg - Elschot Wilhgenburg - Halkes afgeB Boogaard - Gerrits G Wisman - Stienen J. de Jager jr - Vos B Stand aan de kop: 1J de Jager jr. "fli 2 Uneken 3 P de Jager

Leusder Krant | 1990 | | pagina 12