BDU-TV Specials Koersbal slaat aan bij ouderen Wolboom vraagt gastvrouwen Wolboom voert rookverbod in Mijn gezondheid en geitenzalf Sk Open Universiteit ook voor ouderen Verkiezingen gemeenteraad Vervelende storingen Vraag en aanbod voor particulieren gezonden— Voorbeeld Fietspad Asschatterweg Lichte ei schade CORNER Brieven, reacties Wat u graag wilt zien. Eerste reacties. Storingsnummers kabelexploitanten Kleurenfoto's kandidaat-raadsleden Televisie-uitzendingen KIJKKRANT WOENSDAG 31 JANUARI 1990 LEUSDEN - De demonstra tie koersballen in november, tijdens de viering van het eerste lustrum van de WOL- boom, heeft voor veel reac ties gezorgd bij de Leusdense senioren. Na een aantal in structie-ochtenden, waarop Maria Smits het beoefenen van het koersbalspel bege leidde, komen nu twee groe pen ouderen elke week naar de WOLboom om te koers ballen. Geïnteresseerde ou deren kunnen komen kijken en eventueel mee gaan doen. Momenteel bestaan er twee vaste groepen ouderen die het koersbalspel elke week een keer beoefenen in het ont moetingscentrum voor oude ren de WOLboom. Donder dagmorgen van 9.30 tot 11.30 koersbalt een groep senioren, zo'n veertien tot zestien spe lers. Op zaterdagmorgen zijn er zo'n tien tot twaalf senioren in de WOLboom aan het koersballen van 10.00 tot 12.00 uur. Nadat aanvankelijk de koersbaldeskundige van het Provinciaal Steunpunt Sport Utrecht en van Meer Bewegen voor Ouderen leiding gaf, kun nen de koersballende senio ren binnenkort verzekerd zijn van goede en deskundige be geleiders uit eigen kring. Eni ge Leusdense koersballende ouderen volgen namelijk de cursus spelleiding. Bij beide groepen kunnen nog enige senioren zich aan sluiten. Mocht de aanmelding zeer groot worden, dan over weegt het WOLbestuur om ook de vrijdagmorgen open te stellen voor een derde groep. Men kan zich donderdag- en zatermorgen opgeven. De ei gen bijdrage is 1 gulder per ochtend. LEUSDEN - Ontmoetings centrum de WOLboom be schikt over een aantal gast vrouwen. Dankzij deze gast vrouwen krijgen de bezoekers een kopje koffie, thee of ander drankje en zij verwelkomen ook nieuwe bezoekers. Som mige gastvrouwen vallen bij het kaarten wel eens in als „vierde man". Dit laatste is met noodzakelijk voor goed gast- vrouwschap. De nu beschikbare gast vrouwen willen graag hun aantal uitbreiden. Daarom vra gen zij of een aantal vrouwen zich wil opgeven om mee te werken. Het gaat zowel om uit breiding als om vrouwen die reserve willen zijn. De laatsten kunnen, in overleg, worden opgeroepen wanneer het ex tra druk is of wanneer een vaste gastvrouw een keer ver stek moet laten gaan. Meer in formatie en opgave bij het, spiksplinternieuwe, WOLbe- stuurslidj. Everts, Grasland 15, telefoon 948463. LEUSDEN - Het bestuur van vereniging Welzijn Ou deren Leusden heeft onlangs de knoop doorgehakt. Vanaf nu bestaat er voor het groot ste gedeelte van de WOL boom een rookverbod. Toch heeft het bestuur gemeend de fervente rokers ook enigs zins tegemoet te moeten ko men. Het blijkt niet eens ge makkelijk te zijn om aan de nu al bekende „rookverbod stickers" te komen. De vraag daarnaar is zo groot, dat de fabrikant ze ijlings aan het bijdrukken is. Het bestuur van de WOL wil ook met deze stickers aangeven waar niet gerookt mag worden in de WOLboom. Het rookverbod geldt voor de hal, het toilet en voor ruim twee-derde van de ontmoe tingsruimte. Daar verdwijnen dan ook de asbakken. Slechts op twee tafeltjes staan nog as bakken. Deze tafeltjes staan m het rookgedeelte. Deze rook ruimte bevindt zich m dat ge deelte van de zaal waar het biljart staat. De officiële veror dening staat namelijk toe, dat men maximaal één derde van de beschikbare zaalruimte als „rooksalon" mag bestemmen. Het WOLbestuur hoopt dat op deze wijze zowel de niet-ro- kers als de rokers aan hun trekken komen. Uiteraard wordt van de rokers verwacht, dat zij de rest van de zaal niet onder de rook zullen zetten. In de keuken, het eigen do mein van de gastvrouwen, kunnen deze gastvrouwen in onderling overleg besluiten om wel of niet te roken. Even tueel kan er van beurt worden gewisseld, zodat rokende en met-rokende gastvrouwen op dezelfde tijd dienst hebben. Het is niet de bedoeling, dat bezoekers m de keuken ko men roken. REGIO - Zo'n 3000 ouderen studeren momenteel aan de Open Universiteit. Zij hebben ontdekt, dat het niet alleen voor jonge mensen boeiend is om verder te studeren of opnieuw een studie ter hand te nemen. „Sinds ik in de VUT ben", zegt mevrouw K (64), „ben ik eindelijk in de gelegenheid om antwoorden te vmden op oude vragen die ik heb." Zij volgt een studie sociale weten schappen bij de Open Univer siteit. De heer de R. (76) sluit hierbij aan: „Ik wil intellectueel actief blijven, met weg zakken. Omdat ik niet het diploma heb dat nodig is voor een gewone universiteit, ben ik een studie begonnen aan de Open Uni versiteit." Deze twee semoren horen bij de duizenden oude ren die een cursus volgen. Men kan via „Volksuniversi teiten" en in Leusden bij „La tent Talent" en door vele ande re cursussen zijn kennis of vaardigheden vergroten. De Open Universiteit verschilt van veel cursussen, doordat alleen schriftelijk studeren mogelijk is en doordat de „studenten" een behoorlijke vooropleiding moeten hebben, ook al wordt niet naar diploma's gevraagd. Onlangs is een uitvoerig on derzoek afgesloten. Men heeft onderzocht of de Open Univer siteit verbeteringen diende aan te brengen in het onder wijssysteem om dat beter toe gankelijk te maken voor oude ren. De uitslag van dit onder zoek laat zien dat de senioren zowel het onderwijssysteem als het onderwijsmateriaal van de Open Umversiteit pnma kunnen waarderen. Wel ontdekte men dat oude ren vaak moeite hebben de draad van het studeren weer op te pakken. Ook het zelf structureren en plannen van de studie kost nogal wat ge wenning. Het onderzoek be vestigt de conclusie dat de stu dieresultaten van oudere stu denten aan de Open Universi teit met afwijken van die van jongere studiegenoten. „Heel algemeen gesteld zou je kun nen zeggen, dat het geheugen bij het ouder worden achteruit gaat en daarmee de capaciteit om feitenkennis op te nemen. Maar daar staat tegenover, dat ouderen de leerstof beter kun nen verwerken door een kop peling te leggen met eigen er varing en aanwezige kennis. Doorgaans pakken zij een stu die ook systematischer aan. Zo houden voor- en nadelen el kaar in evenwicht." Wie informatie of een per soonlijk advies wenst, kan te recht in één van de achttien studiecentra van de Open Uni versiteit o.a. in Utrecht, Burge meester Reigerstraat 89, tel. 030-511827. Daar ligt ook al het ontwikkelde cursusmateriaal ter inzage en is een studiegids verkrijgbaar. Deze gids is ook te bestellen bij de Studenten betrekkingen van de Open Universiteit in Heerlen, tele foon 045-762888. Elke week rolt er een brie- venbusverstoppende hoeveel heid reclamepapier binnen. De handbalvereniging is er goed mee, want als er weer een doos vol is met dat recla mepapier breng ik het naar de handballende redacteur van de Leusder Krant. Ik ben echter zo nieuwsgie rig naar alles wat gedrukt is, dat elk papier minstens een snelle blik krijgt. Soms krijgt een bepaalde reclame echter meer aandacht. Als ik denk dat er informatie wordt gegeven waar ik wat aan kan hebben of als ik mij over de inhoud ver baas of de formuleringen mij ergeren. Ik heb nu twee van die recla meboodschappen naast mij liggen. Zij houden zich allebei bezig met gezondheid. Als ik echt serieus neem wat een drogistenkrantje en een krantje vol natuurlijke genees middelen aanprijzen, dan mag ik mijn portemonnee eerst wel goed vullen en het rekje boven de wastafel flink vergroten. Wat ik zoal kan knjgen? „Beginnende keelpijn", maar ook „griep en verkoudheid", „nare hoest" en „lippenblaas jes". En als dat genezen is kan ik last krijgen van „te weinig kalk" en „aambeien" en „onre gelmatige stoelgang". En dan zou ik bijna de „welvaarts- ziekten" en mijn „vochtbalans" vergeten. Gelukkig zijn er allerlei mid delen om mij op de been te houden, om mij „fit en kernge zond" te voelen. Zo kan ik „di- bunaat" of „dequalium" ge bruiken. En het „extract van de rode zonnehoed is afgeleid van een eeuwenoud natuurge heim van de Indianen." (Ze moesten eens weten!). En dan kan ik ook mijn toevlucht ne men tot „L-trypofaan, vale riaan, passiebloem, magne sium en vitaminen B3 en B6"; dat zit namelijk allemaal in een tabletje dat mij de hele nacht lekker laat slapen. Maar er is altijd nog baas boven baas. Er wordt mij immers ook een an dere tablet aanbevolen dat „maar liefst meer dan 60 werk zame stoffen waaronder 11 belangrijke vitaminen en 12 mineralen" bevat. En dat alle maal in één tablet! Maar ja het werkt dan ook „conditiever- beterend, geeft meer energie en verhoogt de natuurlijke weerstand". Mijn liefje, wat wil je nog meer. De reclamekrantjes hebben het echter nog beter met mij voor. Zij hebben een „dieet- geheim uit Japan" en een „5 dagen afslankplan". Zij lossen ook mijn „nagelprobleem" op en weten ook raad met mijn „celveroudenng", mijn „ge voelige kiuten" en mijn „koude voeten en handen". Daarnaast kan ik weer „flu weelzachte handen" krijgen en „gladde en schone tanden" en „perfekt gestyled" haar. Ik moet mij dan wel overgeven aan „biergisttabletten", „tar- wekiemolie", „knoflookcap- sules", lecithinecapsules", „desinfecterende huidreini- gingsgel" en „anti-plak pre brush mondspoelmiddel". Ook de „rozenglycenne" en de „uierzalfmag ik niet vergeten. En net op tijd weet ik dat „oesterkalk" helpt om „het sluipende gevaar van te wei nig kalk in het lichaam" te overwinnen, zodat ik „bejaard en nog recht van lijf en leden" verder kan. Het meest gerust stellend is dat mij eindelijk dui delijk wordt gemaakt: „geiten- zalf geeft uw leven weer zin!" Dat zouden mijn ouders eens allemaal gelezen moeten hebben. Zij konden tenminste met in verwarring raken door een dergelijke stortvloed van aanbevelingen. Zo, en nu kun nen die reclamekrantjes in de papierdoos. VUTter -1 Vrijwel dagelijks fiets ik de route Achterveld-Leusden, via de As schatterweg. De laatste tijd is we derom aandacht gevraagd voor een fietspad langs deze route. Deze weg zou als zeer onveilig voor de - overwegend school gaande - fietser worden ervaren. Als ik de Asschatterweg dan da gelijks fiets, zo tussen 7.45 en 8.15 uur, vind ik die drukte, en het ge vaar dus, eigenlijk nogal meeval len. Een aantal malen heb ik zomaar eens de auto's, die mij passeerden tussen de Hessenweg en de brug over het Valleikanaal - begin fietspad -geteld. Gemiddeld kwam ik op slechts 12 auto's over deze afstand. Zo'n kleine 5 kilome ter in een tijdsbestek van onge veer een kwartier. Er is overigens nog een redelijk alternatief in de route Hessenweg/Horsterweg. Woonachtig aan de Hessenweg in Achterveld turf je een dergelijk aantal op dat tijdstip in slechts en kele minuten. Met aanzienlijk meer fietsverkeer op de weg en zonder een vluchtmogelijkheid van een berm. De rest van de dag is het er voor het winkelende pu bliek - C.D.A. gedachte 30 km!!! - ook niet bepaald rustig toeven. Zou het misschien zinnig zijn eens te gaan denken aan enkele ver keersdrempels in die Hessenweg. Mogelijkheden, ook niet pal voor een woning, te over Ongetwijfeld zal de snelheid - en geluidsoverlast - van het door gaande verkeer behoorlijk af- en de veiligheid toenemen. 50 km is nu eerder uitzondering dan regel. Mede door die obstakels is het niet ondenkbaar dat een aantal sluipverkeersdeelnemers Achter veld dan zullen mijden en maar weer de Al nemen. Ook dit zou dan voor de vervolgroute o.a. As schatterweg een gunstige uitwer king kunnen hebben! Zo als het nu gaat worden, een veilige Achter- veldseweg (Gemeente Bameveld) en in de kern Achterveld je vege lijf maar zien te redden is echt geen oplossing! Ideetje voor het aankomend verkeerscirculatie plan? Misschien zouden de centen, die mogelijk ooit van het omstreden fietspad uitgetrokken zouden wor den, beter aan dit misschien wel doeltreffender 'alternatief be steed kunnen worden. Verder hoeft hier geen boom voor gekapt te worden en het prijskaartje kon ook wel eens wat vriendelijker uit vallen. P.J. van Laar Hessenweg 220A 3791 PR Achterveld Het zal wel met veel helpen dat ik dit schrijf, maar als u dit leest hoop ik dat er in de gedachten van dege ne die het waanzinnige plan heeft uitgevonden om van Stoutenburg een ellendige puinhoop te maken een kronkel komt die de andere kant opgaat dan het uitvoeren van „het plan". Ik woon niet meer in „ons" dorp maar om m het week end naar huis te komen en te ge meten van de rust die ik alleen hier nog vinden kan is een groot gevoel dat ik heb, en dat wil ik zo houden. Als ik bedenk dat een aantal jaren geleden de heren in Leusden zich niet konden bemoeien met het feit dat een fietspad gewoon nodig was voor de naar schoolfietsende kin deren uit Stoutenburg en daar mee zelfs een kind verongelukt is. Tot dat na veel vechten er eindelijk gezien werd dat zo'n fietspad aan leggen toch niet zo'n grote moeite was. Nu, en dat wisten die heren en wellicht dames in dat roze gebouw allang gaan ze met een plotselinge bemoeienis opkomen die niet te overzien is!! Blokken beton door onze turnen, onze landerijen en het uitroeien van die paar bomen die er nog groeien. Wat blijft er nog van de natuur, de schoonheid en de gezelligheid van het Stoutenburgse dorp over?! Wat blijft er nog van ons lied over waarrn staat: „Ergens midden in ons land, ligt een dorpje niemand weet het, daér heerst nog rust en vree, kom ga maar even mee. Er staat daar een kasteel en vele landerijen. Geen verschil van rang of stand. In het Stoutenburgse land." Een lied om trots op te zijn. Een dorp om trots op te zijn. Ik zit hier op de boerderij met mijn ouders, mijn broer neemt deze over een paar jaar over. Ik zie zijn toekomst zwaar in als dat plan door gaat. Geen stukje gras meer te be kennen om een koe op te laten grazen. En dit geldt niet alleen voor mijn broer, bij veel gezinnen wor den de bedrijven, traditiegetrouw overgegeven van vader op zoon. Al jaren. Het gaat me gewoon veel te ver. Plannen zijn er allereerst om overlegd te worden. Is er ooit ie mand naar ons gekomen om te zeg gen wat voor plannen „men" in petto had? Hoe democratisch is Ne derland! Ten tweede zijn plar. ervoor om gewijzigd te worde: als ik het voor het zeggen hadl ik dat heel snel doen. Stouteni is bijna nog het enige stuk gf^ waar je een beetje genieten U Want „hoge" heren uit dat pal gebouw, beweer niet dat u| nooit op een prachtige zondagT dag heeft genoten van een wa| ling langs het kasteel Stouten] En heeft u dat nog nooit gei Dan zou ik er maar eens snel ij gaan, zonder te overwegen wa welk huis en wat voor een fk bouw wilt gaan plaatsen. Nee,i ter en alleen om te genieten va^ rust die daar nog is. Een sr~" primiviteit in uw ogen misse: maar dan veranderen uw geö ten wel! Mied Her^ Ruifwe? LEUSDEN - De 32-jange O* Amersfoort verzuimde maand/el januari voorrang te verlenen^ De 25-jarige K. die op de Jaip, Arkelweg reed. De Amersfoffl kwam van de Pater Storms® Beide auto's liepen lichte so aan de voorzijde op. (advertentie) Informatie-rubriek van de BDU-Kabelkrantkombinatie Midden-Nederland Redaktie; Bert Vos, algemeen hoofdredakteur BDU-TV Reakties naar: Redaktie BDU-TV-Corner, Postbus 67. 3770AB8arneveld Uit de eerste reacties die we binnen kregen op onze vraag ,,Wat mist u in de kabelkrant en wilt u toch graag zien" zou je voorzichtig kunnen konkluderen, dat de meeste kijkers tevreden zijn. Of is het de bescheiden heid van de kijker? De eerste ideeën die we mochten ontvangen komen vrijwel allemaal in aanmerking om op uitvoerbaarheid te worden bekeken We noemen ze hier nog niet. U kunt ook nog meedoen en een boekenbon van 25,- winnen als uw idee wordt uitgevoerd Het kan gebeuren, dat de doorgifte van een programma via de kabel niet altijd even perfect is. Atmosferische storingen kunnen daarvan o m de oorzaak zijn. Daar is niets aan te doen. Vallen zenders uit zonder dat dit door de exploitant is gemeld of zijn de sto ringen frekwent, dan kan het zijn, dat er iets in de aanvoerlijnen niet in orde is. Als uw buren hetzelfde verschijnsel op hun TV konstateren, dan doet u er goed aan om de kabelexploitant te bellen. Voor uw gemak volgen hier de namen en storingsnummers Gemeente Barneveld: Casema bv - Utrecht 030-898080 (van 9-22 uur) Gemeente Ede: Media Netwerk, Ede 08380-21919 Gemeente Leusden: de firma Kroon 02152-55789 Gemeente Geldermalsen: Antennebeheer Midden-Nederland, Veenendaal 08385-31500/31515 Gemeenten Renswoude, Woudenberg, Scherpenzeel en Maarn: Antennebeheer Midden-Nederland, Veenendaal 08385-31500/31515 Gemeente Nijkerk: Gamog Cai - Zutphen 05750-41100 In onze vorige aflevering van BDU TV Corner vertelden wij u reeds, dat wij ten behoeve van advertenties van politieke partijen in de meeste gevallen een kleurenfoto van kandidaat raadsleden ter beschikking kunnen stellen. Inmid dels hebben wij verschillende reakties ontvangen met verzoeken om die foto's te mogen zien. Want, zo vroeg men zich af, staat onze kandidaat er wel flatteus genoeg op? Helaas kunnen wij niet de gewenste foto's naar de verschillende partijen ter inzage zenden. U zult vertrouwen in ons moeten hebben en begrip voor het feit, dat het verzenden en administreren van verstuurde en weer terug ontvangen foto's van kandidaten uit meer dan tien gemeenten voor ons helaas niet te realiseren is. In verschillende gemeenten, waar BDU-TV haar kabelkrant brengt zullen op de avond van de gemeenteraadsverkiezingen, woensdag 21 maart, rechtstreeks lokale televisie-uitzendingen worden gebracht met berichten en kommentaren van politici en anderen op de uitslag. In Geldermalsen zal de Lokale Omroep Geldermalsen en Omstreken (LOGO) een dergelijke uitzending in samenwer king met de verkiezingsdienst van BDU-TV verzorgen via het kabelkrant-ka naal en hetzelfde vindt vrijwel zeker plaats in dc gemeente Leusden, waar Omroep Leusden eveneens in samenwerking met BDU-TV via kanaal 4+ zowel live als via de kabelkrant uitslagen en kommentaren van politici zal brengen. Verder zijn er plannen voor de rechtstreekse uitzending van politieke forum avonden in Ede en Leusden. Wij houden u uiteraard op de hoogte Informatie over verkiezings-advertenties op BDU-TV: 03420-94888 Daar kan men u meer vertellen over de speciale verkiezingsprijs voor advertenties op de kabelkrant, zowel voorafgaande aan als tijdens de dag van de gemeenteraads verkiezingen. W MIDDEN NEDERLAND 24 uur per etmaal lokaal nieuws op uw kabelnet Barneveld: Leusden: Ede: Geldermalsen: Buren Woudenberg: Scherpenzeel: Renswoude: Maarn Nijkerk; kanaal -63 kanaal 4 kanaal 52 kanaal 4+ kanaal 4+ kanaal 4+ kanaal 4+ kanaal 4 kanaal 4+ kanaal 4+ Centrale redaktie BDU-TV: 03420-94290 Lokale redaktie: zie de colofon van deze krant Advertenties: voor alle informatie: 03420-9488 -t-.4 I Het maken van een kabelkrant lijkt in eerste instantie simpel. In tweede in stantie ook nog, ondanks het feit dat er wel eens iets fout wil gaan. Je werkt met computers en die maken, zo hoor je tenminste vaak van allerlei instan ties, de fouten. In derde instantie ga je daaraan twijfelen als een elektrici- teits-maatschappij in het kopstation, daar waar uw kabelnet begint, de knop omdraait en ons zo fraaie sys teem ,,even op nul" wordt gezet. De twijfel slaat om in wanhoop, als het systeem na herstel van de toevoer van 220 Volt spanning eenvoudig weigert om de taken weer naar behoren op te pakken. Normaal gesproken is het een kwestie van vijf minuten en het zaakje is gepiept. Kortgeleden kostte het bij na een hele dag zweetdruppels, toen de kabelkrant voor Renswoude, Scherpenzeel, Woudenberg en Maarn op tilt sloeg nadat de PUEM wegens werkzaamheden de stroom eraf had gegooid. Vervelend voor de kijkers, vervelend voor onze redaktie en ver velend voor onze systeembeheerders. Onze redaktie- en advertentietelefoon stond die dag roodgloeiend dankzij de tientallen welwillende kijkers, die ons deelgenoot wilden maken van de door hen gekonstateerde kabelkrant-sto ring Dank voor uw attente reakties. En namens alle betrokkenen onze ex cuses voor het ongemak. Ook elektro nische bezorgers van de krant kunnen wel eens ziek worden Op het programma van BDU-TV staan voor februari de volgende specials Barneveld: medio februari, Carnavalseditie Barneveldse Kabelkrant Alle kabelkranten: in de week van 19 t/m 24 februari" Vakantie 1990. Informatie over adverteren in deze specials 03420-94888. Advertentie-rubrieken: Kabeltjes (vraag en aanbod, alleei voor particulieren), eerste 2 regel:>u{« 6,- elke regel meer 6,- (tegen kontante betaling). Felicitatie-rubriek: zonder foto, hetzelfde tarief als de Kabeltjes (tegen kontante betaling) Felicitatie-rubriek MET foto: 25,- (korte tekst met kleurenfoto tegen kontante betaling) Info: 03420-94888 Een advertentierubriek waar wij van daag uw extra aandacht voor vrager; is de rubriek „Kabeltjes", waarii GSgjJ vraag en aanbod van particuliere! bijvoor een zacht prijsje worden opgeno ij men. "I|! De „Kabeltjes" van BDU-TV worde.® 'onderschat door veel kijkers. Vooi^ slechts 6,- voor de eerste twee regel® en voor elke regel meer 6,- kunt u uv- spulletjes te koop aanbieden of iets trj koop vragen, uw verzameling probe;'] ren aan te vullen, etc. De ervaringe: met deze nieuwe manier van „ee kleintje" plaatsen via de kabelkrarj heeft veel positieve reakties opgele verd. Probeer het ook eens. U kunt ui „Kabeltje" opgeven op het kantoc van onze krant in uw woonplaats. Nijkerk: Kantoor Stad Nijkerk, Sn gel 30 - 3861 AE Nijkerk. Telefoo 03494-58004. Ede: Kantoor Ede Stad, Stationswe 50 - 6711 PS Ede. Telefoon 0838( 19101. Leusden: Kantoor Leusder Krant, A schatterweg 19 - 3830 AA Leusdei Telefoon 033-941495. Geldermalsen: Kantoor Nieuws- Advertentieblad voor Geldermalse Marktplein 14 - Geldermalsen. Telt foon 03455-75940. Renswoude, Scherpenzeel, Woudei berg Maarn: Van Lunteren Boek Buro, Voorstraat 22 - 3991 VB Wo denberg Barneveld" Hoofdkantoor BDl Nieuwstraat 15-3771 AS Barnevelj Telefoon 03420-94888. oe. i ar -

Leusder Krant | 1990 | | pagina 10