verzuimt :arwei af te maken LEOS onderuit uitilopen neemt genoegen het kleine overwinning Uitslagen Bowlinguurtje Storm spelbreker voor schaakclub *iby met Veensche Boys onderbroken Mannen opwaarts jrfballers doen het rustig aan: 9-10 Winst voor De Haaien Diplomarijden Treekerruiters Leo Bakker in biljartfinale BCL 'Korf toernooi Te laat geremd Inbraak IcL OENSDAG 31 JANUARI 1990 UITSLAGEN EN STANDEN HUISVROUWEN BOWLEN Hoofdklasse A Ria v. Bentum - Juli Choy 1-2 Ingnd v Blenk - Knjna Groeneveld 3-0 Christina Steinfort - Margriet Kalsbeek 3-0 Cmta v. Diemen - Wilma Elsinger 2V»-Vi 1Ria v. Bentum 6 -7 2. Ingrid v. Blenk 6 -6 3. Christina Steinfort 6 -5 4. Knjna Groeneveld 6 -4 5. Juli Choy 4 -4 6. Cmta v. Diemen 6 -3Vz 7 Margnetv Kalsbeek 6 -3 8. Wilma Elsmger 4 - Vz Hoogste game: Juli Choy 178 Eerste klasse A Agnes Kok - Lia Vink 3-0 Margriet v. Toren - Sue Jansen 1 Vt-Wz Annemiek Horst - Jaruue v. Ravenhorst 2-1 Maja v/d Berg - Betsie Mentink 1-0 1Agnes Kok 6 -9 2 Margnetv Toren 6 -6'/i 2. Sue Jansen 6 -5V4 4 Lia Vink 6 -S 5. Annemiek Horst 6 4 6 Jaruue Ravenhorst 6 -2 7 Maja v/d Berg 4 -2 Hoogste game: Agnes Kok 175 Tweede klasse A 1Nannie Doeland 6 801 -7 2. Gerda Ham 6 675 -7 3. Gon Reus 6 686 -6 4 Dynphie Stuart 4 581 -5 5. Ria Oostwal 6 523 -31/* 6. Lies Schuurman 4 483 -0 Hoogste game: Nanrue Doeland, Dynp hie Stuart 157 50 -bowlen uitslagen en standen Hoofdklasse B Rie de Ridder - Heyman Roeper 3-0 Maasje v/d Braak - Loes Nederpelt 1-2 Aruue Biel - Jetty v. Donselaar 3-0 Ali Bontje - Willie v/d Lage maat 1-2 1Rie de Ridder 6 -8 2. Maasje v/d Braak 6 -6 3. Annie Biel 6 -6 4. Ali Bontje 6 -4 5. Willie v/d Lagemaat 6 -3 6. Loes Nederpelt 4 -2 7. Jetty Donselaar 6 -0 8 Heyman Roeper 2 -0 Hoogste game: Ali Bontje 158 Eerste klasse B Jo de Wild - Gre v/d Wel 2-1 Dora Paulen - Ida de Jong 3-0 Trijnie Winkel - Lenie Graaf 1-2 1Jo de Wild 6 -V/z 2. Dora Paulen 4 -5 3. Trijnie Winkel 6 -5 4. WimJansen 6 -4 5. Ida de Jong 6 -4 6. Lenie Graaf 6 -4 7 Gre v/d Wel 6 -2 8. Miepv. Kampen 2 -1 Hoogste game: Wim Jansen 144 2e klasse B Riek v Oyen - Joke Los 34 Jo Min - Remy v. Gils 30 Annie v. Bentum - Neel Wanner 2-1 1. Riek v Oyen 6 -8 2. Sjef v. Oyen 6 .7 3. Jo Min g .5 4. Annie v. Bentum 6 -4 5. Joke Los g 6 Reynie v. Gils g .3 7. Anrue Venings 4 .3 8. Neel Wanner g .2 Hoogste game: Riek v. Oyen 144 3e klasse B Gerda Wessels - Dick v. Hee 3-0 Adrie Hogenbrug - Hennie Holthuis 2-1 Gre v Balen - Ger du Pre 0-3 1 Gerda Wessels 6 -9 2. Adne Hogenbrug 6 -7 3. Sjaan Eggens 6 -5Vj 4. Gre v. Balen 6 -5 5. Ger du Pree 6 -5 6. Hennie Holthuis 6 -1 7. Dick v. Hee 6 -0 Hoogste game: Ger du Pree 128 Springklasse B 1 Truus Streefland 6 -8Vz 2. BepHassink 6 -4V2 3, Aruiie de Vnes 6 -3Vz achtereenvolgende keer mocht hij echter helemaal niet klagen over het partijverloop. Na Jos Boemaars en René Stienen was het nu Egbert Moed die hem vanuit een pnma stelling de winst nog cadeau gaf. Uitslagen Van Baardewijk-J. de Jager jr. 0-1 Uneken-Moed 1-0 Stienen - P. de Jager 0-1 De Rijke - Boemaars 1 -0 Agterberg - Roelofs 0-1 Van der Weerd - G. Wisman afg Nijhof - Van Dalen 1 -0 Van Kleef- Van der Pol 0-1 Verschuur - Zaal 0-1 Van Kampen - Van de Meel 0-1 Stand aan de kop 1.J. de Jager jr. 1862 2.Uneken 1795 3. P. de Jager 1784 4. H. Peperkamp 1715 5. Vos 1701 6/7. De Rijke/Shahrizadeh 1686 8. Stienen 1682 9. Roelofs 1677 10. A. Peperkamp 1672 LEUSDEN - Ponyclub de Treeker ruiters hield afgelopen zondag vaardigheidsproeven in de catego rieën springen en dressuur. Een dertigtal jeugdige ruiters deed m verschillende klassen pogingen een diploma te bemachtigen. De geslaagden zijn: Diploma B-dressuur: Ellen van Hei ningen (Bento), Renate Kerkhof (Jave lin), Ilse Schrijver (Annet). Anne loes montenberg töento), Petra Pannevis (Herrick), Rebecca de la Bella (Julia Romance), Liane Dnessen (Haff), Selina Klompmaker (Zeleia), Esther de la Bella (Julia Romance), Mona van Kleef (Ollle), Patricia Pothoven (Poker). Diploma L-dressuur: Patricia van de Vegt (Carien). Milan Gies (Fanfaronne). Diploma M-dxessuur: Cyane Klomp maker (Zeleia). Diploma B-springen: Ilse Schrijver (Boy), Jasja Année (Haff). Liane Dnes sen (Haff), Patncia Higler (Javetin), Nienke Buys (Donka). Diploma L-springen: Anneloes Aal- ders (Honey), Marlieze van Zijdveld (Frederick). LEUSDEN - Leusdenaar Leo Bak ker. speler van BVL, zal op 2. 3 en 4 februan uitkomen in de ho- pofdklasse biljartfinales in de spel- soort 'libre' van het district Eem- land. Bakker is in het toernooi, dat bij BV De Poedel in Nijkerk zal worden afgewerkt, als tweede ge plaatst. 'erveld, hier in doelrijpe positie, kwam in de derby met veensche Boys een 1-1 gelijkspel overeen. TERVELD - Het was een raar voetbalweekend voor de ren van SVA. Nadat 's ochtends de wedstrijd van het i;de elftal tegen SEC uit Soest gestaakt was omdat een speler -Kjest zijn been had gebroken, moest ook de derby van het elftal tegen Veense Boys uit Nijkerkerveen ruim 35 mi- jji onderbroken worden. De laatste man van de Boys, Hen- -ijan Kas, brak zijn scheenbeen na een confrontatie met 1 Vos. -i' moment dat de speler ge- 'ierd bleef liggen, waren er even minuten te spelen. De Ajlsrechter besliste dat de eerst door de ambulance ehaald moest worden. Er zat Ji^iets anders voor de spelers schouwers op dan de tijd te 1. De oefenmeesters van de clubs waren logischerwijs rg blij met de onderbreking, trainer Hans Lankrijer bete- Le beenbreuk van zijn laatste oüöen groot verlies: het is de 2 en meest geroutineerde van zijn ploeg. 'Hij is al 25 i van onze club, bijna nooit sseerd en uitgerekend in ■elangnjke wedsrijd als deze *!irt dit!", zo luidde zijn reac- I33dstnjd leek goed te begin- voor de Nijkerkerveners. hadden zij met 0-4 om de van SVA, en het was dat de ploeg dit goed maken Beide ploegen wer- .og eens extra gemotiveerd t winst eigelijk noodzakelijk m in de strijd voor het kam- (TOschap te blijven. De Oranje- en werden echter al na twee Na een kwartier spelen kwam er zelfs een levensgrote kans voor de oranjehemden. Harry van Dalen nam een hele goede vrije trap, waar de keeper niet bij kon. Rob de Vette had de kans om de gelijk maker te scoren, maar vond een verdediaer teaenov#*r 7\rh tnon hij de bal in wilde tikken. Ook aan de andere kant werden ontzettend goede kansen niet om gezet in doelpunten. Na een half uur spelen werd de Achterveldse verdediging gedold door een technisch hoogstandje van de spits van de Boys, die vervolgens op doel schoot. Keeper Gerard van de Bedum slaagde er met een alerte reactie nog net in, het schot tegen de lat te tikken. De rechterspits had de bal voor het inkoppen, maar hij kopte over. Zo ontsnapte Achter veld ternauwernood aan een tweede tegendoelpunt. Niet veel later bewees Gerard van de Be dum opnieuw zijn waarde voor het elftal, toen hij een bal uit de krui sing haalde. Zo hield hij de schade van de eerste helft beperkt tot een 0-1 achterstand. GELIJKMAKER Na rust kwam SVA pas echt op gang. Het duurde dan ook nog geen vijf minuten voordat Erik de Jong in de rebound scoorde nadat Wim Vos na een prachtige actie op doel geschoten had. Na de gelijkmaker was het wach ten eigenlijk op het doorbreken van Achterveld. De Veense Boys kregen nauwelijks kansen meer, maar hielden zich noodgedwon gen voornamelijk met verdedigen bezig. De constante druk van SVA op het vijandelijke doel bezorgde de Nijkerkerveners veel moeite. Zo schoot Erik de Jong net naast het doel, nadat Harry van Dalen en Erik Hak het voorbereidende deel voor hun rekening hadden geno men. Achterveld bleef doorgaan met aanvallen. Iedere keer wanneer Veense Boys aan probeerde te vallen, stuitte het elftal op de goed functionerende achterhoede van minuten pijnlijk verrast. Een vrije trap werd door de linkerspits hoog voor het doel geplaatst. Rob de Vette wilde de bal wegkop- pen, maar miste. De bal werd dan ook genadeloos hard in het Ach terveldse doel geschoten. Gesterkt door de voorsprong kon den de Veensche Boys het offen sief openen. Het duurde even voordat de Achtervelders in staat waren hier tegenstand aan te bie den. Een goede actie van Erik de Jong liet echter al snel zien dat SVA niet van plan was zich te laten overbluffen door de achterstand. Hij omspeelde een verdediger, vervolgens moest ook de keeper hem laten gaan, maar de actie kon niet afgemaakt worden doordat de bal mede onder invloed van de harde wind de achterlijn over schreed. BETER In de loop van de eerste helft be gon SVA iets beter te voetballen. Vooral in de beginfase hadden de spelers een nerveuze indruk ge maakt, wat later geheel verdween. SVA. Vooral Henk Voorburg speelde een goede wedstrijd. Hij onderschepte niet alleen veel bal len, maar bouwde ook de aanval len goed op door goede passen bijvoorbeeld op Peter van Ruiten beek en Erik de Jong. Deze openingen waren zeer ge vaarlijk voor de Nijkerkerveners. Zo schoot Enk Hak naast na een voorzet vanaf de linkerkant, en ook Erik de Jong kon zijn werk met afmaken toen hij alleen op de keeper afging. Doordat hij te lang wachtte met schieten, kwam hij hardhandig in contact met de kee per. Zoals bekend werd de wedstrijd 7 minuten voor üjd onderbroken. Op dat moment stond het nog steeds 1-1, wat niet naar verhou ding was. Toen de wedstrijd ein delijk weer hervat werd, kreeg SVA nog één uitstekende kans, waarbij twee van de best spe lende mannen betrokken waren. Wim Vos omzeilde drie verdedi gers en legde de bal terug op Harry van Dalen. Deze kon echter niet scoren. De ploegen moesten dan ook genoegen nemen met een gelijkspel, iets waar de ploeg van Veense Boys heel tevreden over mocht zijn. De andere belangrijke wedstrijd was Amsvorde tegen KDS, die door Amsvorde gewonnen werd Daardoor staan deze ploegen nu op gelijke hoogte met 17 punten. Door het gelijkspel van zondag staat Veense Boys op de derde plaats met 16 punten. SVA ligt met haar 14 punten ook nog steeds in de race. Het blijft dus nog steeds spannend in de bovenste regio nen. OPSTELLING: Gerard van de Be dum, Jos Koot, Jos van Dalen, Henk Voorburg, Fred van de Pol, Rob de Vette, Peter van Ruiten beek, Wim Vos, Erik Hak, Erik de Jong en Harry van Dalen. SCHEIDSRECHTER: Krommen dijk. De doelman van Veensche Boys wordt belaagd door een Achterveldse aanvaller LEUSDEN - Door de hevige storm van vorige week donder dag is de schaakwedstrijd tussen Leusden I en Oud Zuylen III tot nader te bepalen datum uitge steld. Ook de drie hangpartijen uit de wedstrijd Den Dolder I - Leusden III konden door het noodweer niet doorgaan, maar Leusden is in die wedstrijd toch een punt ingelopen, want de te genstander van Jaap de Jager sr. heeft intussen opgegeven. Toch nog twintig fanatieke scha kers riskeerden hun leven door de tocht naar de schaakvereniging te maken voor een partij voor de on derlinge competitie. Koploper en titelverdediger Jaap de Jager jr. maakte tegen Jan van Baardewijk geen misstap. Hij incasseerde een kwaliteit en wikkelde af naar een gewonnen eindspel, waarin wit zich zelfs nog pardoes mat liet zet ten. Ook Pieter de Jager maakte geen fout. Hij won al snel een pion tegen Rene Stienen m een veel be tere stelling. Dat was ruim voldoen de om het karwei snel te klaren. De emge die zich nog altijd tussen de broers De Jager weet te handhaven is Bert Uneken. Voor de derde Evert van Garderen...„We speel den tegen een muur"... tegenstand. Misschien had ik ze een koprol moeten maken voor elke smash", grapte trainer Rob Vooijs. Door de overwinning zijn de Leusdenaren wel weer verder van degradatiezorgen verwijdert. Winst op Harderwijk 2 aanstaande zaterdag kan ze verder omhoog brengen. Over de wedstrijd van de man nen in Hilversum tegen Sydec/Vif kan ik kort zijn. De thuisclub kwam met enkele oudere spelers binnen de lijnen, die totaal ongetraind wa ren. De tegenstand was dan ook minimaal. Trainer Rob Vooijs: ,,Ik geloof dat zij twee behoorlijke aanvallen hebben opgezet. De punten die Sy- dec heeft gemaakt was de verdien ste van mijn ploeg, die aanvallende fouten maakte. We gaan wel de goede kant op, want er worden al minder fouten gemaakt. Maar deze wedstrijd kan je gewoon met mee tellen." De Leusdenaren wonnen de wedstrijd met de volgende setstan den: 2-15, 7-15 en 3-15. In de laatste set stonden zij op een gegeven mo ment met 0-14 voor, maar wisten de set toch met met 0-15 te winnen door een aantal persoonlijke fou ten. Bij winst op Harderwijk 2 kan Leos weer wat verder stijgen op de ranglijst. Spelers Leos (vrouwen): Erna Boonzaaijer, Marjan van Enge lenhoven, Nadja Gijsen, Liesbeth Overeem, Anita Visser, Astrid van Dijk, Rona de Koning en Mia van 1 Klooster. Spelers Leos (mannen): Edwin Meijerman, Klaas-Jan Hutten, Niels Noorlander, Erik van Dijk, Ruud Kooien, Rob de Koning, Alex Moraal en Ronald van Doorn. "0(l JDEN - Antilopen heeft in Friesland een magere, maar - (ciuw een belangrijke overwinning behaald. Door een 9-10 t op Tietjerk, dat nog geen enkel punt heeft, hebben de denaren een gat van vier punten geslagen met de onderste jen. Friezen maakten het in eigen huis Antilopen uitermate De ploeg nam zich kennelijk voor de beschamende 24-8 rlaag van eerder dit seizoen uit te wissen. Ondanks de nul in heeft iedere ploeg het moeilijk gehad bij Tietjerk. Het leem bij Antilopen was dat deze geen afstand konden m. Bij rust was de stand pas 5-6 in het voordeel van de ^Sskers. Pas twee minuten voor tijd kon Frans ter Maten het JeJende doelpunt maken. het voor de spelers even moeite kost om een richtpunt te vinden voor een schot." De thuisclub kwam vlak voor rust op een 5-4 voorsprong toen Hen driks in een scrimmage zijn bril verloor. Hij ging op zoek naar zijn bril en moest zo zijn man vrij laten. In dezelfde minuut maakte Jan Costa van afstand gelijk en op slag van rust hielp Ter Maten Antilopen aan een voorsprong. „Tietjerk speelde pittig korfbal en probeerde in de eerste helft het tempo uit de wedstrijd te halen. Verder stoven de heren bij iedere poging tot een afstandsschot onder de korf om zo in balbezit te gera ken. Dat moest in tweede helft an ders en we moesten gewoon een hoger tempo spelen om de spelstijl van Tietjerk te kunnen bestrijden. Dat is met helemaal gelukt, maar door de wissels hebben we uitein delijk wel de volle winst gepakt," aldus een tevreden coach. 7 zr e Lwissels die trainer Wim de ppjjdrie minuten voor het einde wedstrijd toepaste, deed de ub uiteindelijk de das om. Bij md van 9-9 bracht hij Maaike en Ramon Enthoven in de owoor Evelien van Rooijen en aai endriks. Het was een poging een beslissing te forceren mee naar huis te en ij toe huisclub raakte door de wis- haugzins de kluts kwijt door de onea spelstijl van de twee ïnval- 11-fë junior Geutjes is aanvallen- igesteld dan Van Rooijen. de vooral Enthoven zaaide met l cteigte verwarring door onder 1 verf de afstandsschoten af te hetiL geschotvaardige Frans ter Ma lt d?eeg in die verwarring de len m door middel van een om- nieal de zege veilig te stellen, en oen kon na dit doelpunt de iktedjd uitspelen, nn eerste helft gingen de bei en n>egen gelijk op. Antilopen [orr>het begin wat moeite met de t daardoor met het afstands- 15-KDe Bruin: „De zaal in Tietjerk •en balkenplafond, waardoor een rommelige fase, waann onge concentreerd werd gespeeld en ook de kansen met werden. Daar door bleef de thuisclub in de race en deze kwam tien minuten voor tijd op gelijke hoogte door een strafworp en een afstandsschot: 9- 9. De Leusdenaren leken toen als nog een punt te moeten inleveren. Drie minuten voor tijd besloot De Bruin in te grijpen. De wissels le verde het begeerde doelpunt op. De koplopers wonnen allen hun wedstrijd. Sparta uit Nijkerk won van medekoploper Ritola en staat nu eerste. Marfugels en De Hoeve staan met 14 punten met één punt achter op de tweede plaats. Antilopen kan aanstaande zater dag tegen De Meeuwen bij winst goede zaken doen. Want de ande re duels zijn zeer interessant: Mar fugels tegen Sparta en Ritola tegen De Hoeve. Daarna hebben de Leusdenaren het m eigen hand met wedstrijden tegen Sparta, Marfugels en Ritola op het programma. Doelpuntenmakers Antilopen: Frans ter Maten (5x), Martijn Verwoert (2x), Jan Costa (2x) en ROMMELIG Antilopen hield na rust steeds twee punten voorsprong. Totdat na LEUSDEN - De Haaien moesten dit weekeinde spelen in Amstel veen tegen de Snippen. In de eer ste helft van de competitie werd met 8-5 thuis van deze ploeg ge wonnen. Des-al-niet-te-min kreeg het team de opdracht over het hele veld te verdedigen. De wedstrijd begon al snel in het voordeel van De Haaien na een omhaal van Willem Burger. In deze eerste penode zagen de Haaien kans om nog dnemaal te scoren tegen de Snippen eenmaal. Aan het einde van deze periode kreeg Carl Diepenbroek zijn derde persoonlij ke fout en moest dus vervangen worden voor de duur van de wed strijd. In de tweede penode ging het bij de Haaien wat minder. De opdracht die gegeven was door de coach Helma Wanrooy werd niet vol doende uitgevoerd. De laatste twee perioden beslisten de wed strijd in het voordeel van de Haaien op 5-10. Doelpunten: Willem Bur ger (4x), Gerco Renkers (4x), Carl Diepenbroek (lx) en Reinald Bak ker (lx). LEUSDEN - De Badmintonclub Leusden (BCL) houdt in het week einde van 17 en 18 maart het jaar lijkse "Korf-toernooi. Dit is een door de Badmintonbond goedge keurd nationaal toernooi voor B, C en D-spelers. Het toernooi maakt deel uit van het B/C-toernooicircuit van het district 'Centrum', waaraan onder andere ook ABCA en KBVA uit Amersfoort deelnemen. De inschrijvingstermijn, die open staat voor leden van de NBB, sluit op 3 maart. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Gijs Kuil (9466025). LEUSDEN - De vrouwenvolleyballers van LEOS hebben hun eerste moeilijke wedstrijd verloren. De setstanden 15-2,14-16, 15-2 en 15-2 doen vermoeden dat zij door Dinto zijn ingemaakt. Die conclusie is echter niet terecht. Als in aanmerking wordt genomen dat de vier sets gemiddeld 25 minuten duurden, blijkt dat de thuisclub voor ieder punt heeft moeten knokken. Voor de vrouwen wordt de wedstrijd tegen Radius van aanstaande zaterdag van groot belang. Dan zal blijken of de Leusdenaren als een heuse ttitelkandidaat moeten worden beschouwd, of niet. LEUSDEN - Op de kruising van de Arnhemseweg met de Treekerweg reed de heer B. uit Utrecht tegen de auto's van O. uit Amersfoort en B. uit Nijmegen. Het ongeluk ontstond toen O. wilde afslaan en de Nijme- genaar hem wilde volgen. Zij rem den beiden af. De Utrechter zag dit te laat, waardoor hij in botsing kwam met O. Deze schoof met zijn auto tegen die van B. LEUSDEN - Bij een inbraak op het parkeerterrein van Alberts Corner aan de Dodeweg werden maan dagmiddag de autopapieren van de heer S. uit Bodegraven gestolen. Daarbij werd een van de ruitjes van zijn auto ingeslagen. Trainer Evert van Garderen was niet teleurgesteld door het verlies van het vrouwenteam van Leos: „Leuk is het natuurlijk met, maar we speelden tegen een muur, er was geen doorkomen aan. De mei den kwamen met de tong op hun schoen het veld af. We zullen het nu tegen Radius aanstaande zaterdag moeten gaan maken. Ik hoop dat er heel veel Leusdenaren naar deze belangrijke wedstrijd zullen ko men kijken, want de meiden heb ben de steun hard nodig." Volgens Van Garder waren er een drietal oorzaken aan te wijzen voor het verlies. Dinto had drie wedstrijden verloren en speelde tegen de koploper alles of mets. („Zij hadden niets te verliezen.") Bovendien zag de tegenstander voor de wedstrijd de Leusdense spelverdeler Maija de Wild (ge blesseerd) in burger rondlopen en dat was ongetwijfeld een extra sti mulans om er vol tegenaan te gaan- Het zwakke punt van Leos was in deze wedstrijd de service. In ande re wedstrijden was die service al tijd een geducht aanvalswapen. „We hebben te veel zwakke sevi- ces afgeleverd en vaak ook nog een serie achter elkaar. Verder had ik opdracht gegeven naast de tegenstander te serveren, want Dmto heeft daarvoor te weinig snelheid on dat te corrigeren. We hebben daar te weinig gebruik van gemaakt. Door recht op de 'man' te serveren, maakten we het Dinto gemakkelijk. Door de makkelijke stops kon Dinto naar hartelust de sterke buitenaanval in stelling brengen. Daar hadden wij ook geen antwoord op; er was geen blok tegen bestand." Verder scoorde Leos te weinig punten, vooral de eerste tempo- ballen door het midden. „We kon den Dinto aardig bezig houden, maar het scoren was voor ons een Martijn Verwoert ...twee maal van afstand... Evelien van Rooijen (lx). Opstelling Antilopen: Jan Cos ta, Joyce Osnabrugge, Martijn Verwoert en Esther Versteeg. Paul Hendriks (57. Ramon Entho ven), Evelien van Rooijen (57. Maaike Geutjes), Frans ter Ma ten en Margret Versteeg. probleem. We hebben van alles geprobeerd, prikballetjes, tactiche verandederingen, maar niets hielp. Ik geloof dat Dinto misschien wel de beste wedstrijd van het seizoen heeft gespeeld." Aanstaande zaterdag staat dus de belangrijke wedstrijd tegen Ra dius op het programma en Van Garderen verzekerde ons dat zijn 'meiden' alles uit de kas zullen ha len om die wedstrijd te winnen. De supporters zijn daarbij van groot belang en hij hoopte dan ook dat Leusden massaal uit zal lopen om Leos te steunen. EENVOUDIG De mannen deden wat van hen verwacht werd en wonnen eenvou dig met 3-0 van Sydec/Vif. Er zijn problemen bij de Hilversumse ver eniging. Een aantal spelers is opge stapt en er werd een ongetraind team opgesteld. „Dit was geen graadmeter voor de prestaties van mijn team, want er was totaal geen Rob Vooijs ...koprol...

Leusder Krant | 1990 | | pagina 13