Roda (za.) vindt de weg terug: 2-4 MHCL biedt 'Red Caps' onderdak in ruil voor een kunstgrasveld Goede resultaten van Haaien-jeugd Magere winst SV A-dames: 1-0 Uitslagen Bowlinguurtje I teusder krant Nuttige 'uit'-zege op PVDV Voorstellen hockeyclub vrijdag naar ledenvergadering Mossel- toernooi Succes Impala BCL tweede na fprs verlies WOENSDAG 7 FEBRUARI 1990 Sport LEUSDEN - Roda heeft op een zeer zwaar veld een belangrijke overwinning behaald op PVDV: 2-4. Er waren twee doelpunten van Harrie Kerssies bij. Door deze overwinning hebben de Leusdenaren nu net zoveel punten als de Utrechtse club en staan daarmee op een vijfde plaats. Eerder dit seizoen versloe gen de Utrechters Roda met 1-3. Het veld van PVDV was door de zware regen moeilijk bespeelbaar. Omdat het tijdens de wedstnjd ook niet droog bleef, werd de mat er bepaald niet beter op en werden de plassen steeds groter. De Utrechters wilden blijkbaar graag spelen, want op de wedstrijd Sova tegen Hulshorst (3-3) na werden de rest van de wedstrijden afgelast. Wim van de Biezen...voorstopper... Trainer Nico Romeijn had zijn elftal enigszins moeten wijzigen door de blessures van Rikkert Hein en Remco Bitterling. Wim van de Biezen en Michel Tiggelhaven kwamen de verdediging verster ken en Edwin van Ginkel en Fake Schonewille schoven door naar het middenveld. Romeijn: „Wim en Mi chel konden goed worden inge past en hebben zich ook aange past. Ik bevind me nu m de luxe situatie dat ik 13 tot 14 spelers heb, die allemaal gelijkwaardig zijn. Ik denk dat ik met deze nog jonge ploeg nog wel iets hoger op de ranglijst kan komen." De Leusdenaren kwamen in Utrecht al snel op voorsprong. Al na vijf minuten scoorde Van Ginkel met een strakke schuiver 0-1. Was- sink had met een spnnt een gat getrokken, waar Van Ginkel in dook. Hij kapte een speler uit en schoot de bal niet hard, maar wel zuiver in de hoek. Tien minuten later was het 0-2, toen Harrie Eps- kamp de keeper verraste met een lob. Roda joeg PVDV bij het uitverde digen op en de keeper was uit ko men lopen om de terugspeelbal in ontvangst te nemen. Zijn verdedi ging verloor echter de bal, waarna het voor Epskamp niet moeilijk Michel Tiggelhaven...invaller... meer was 0-2 aan te tekenen. Daarvoor had Was sink een vrije trap vanaf de 16-meterlijn over de muur geschoten, maar ook net over de lat. LINKERKANT De Leusdenaren waren door een aantal acties van Schonewille aan de linkerkant van het veld een aantal malen dicht bij een doelpunt. De doelpunten bleven echter uit. Zij beleefden vlak voor de rust nog enkele hachelijke momenten. De thuisclub was m de veertigste mi nuut op 1-2 gekomen via een uitval („een perfect uitgevoerde coun ter," aldus Romeijn). Epskamp had rechtsachter Klaas de Vries alleen voor de keeper gebracht, maar de laatste wist de bal te onderschep pen. De thuisclub zette razendsnel een aanval op over de linkerkant van het veld en zonder dat iemand van Roda de bal nog kon beroeren, lag de bal achter keeper Hans Kraak. In de laatste minuut moest Hans Nieuwenhuis de bal uit een corner van de doellijn halen en belandde de opnieuw ingezette bal daarna op de lat. De laatste actie van de eerste helft was echter weer voor Roda, toen Epskamp een corner net naast schoot. „Ik heb m de rust Edwin (Van Ginkel) en Klaas (De Vnes) van plaats laten ruilen, omdat de laatste beter opkomt langs de lijn en Ed win wat meer spel kan verdelen. Hij speelde een uitstekende twee de helft als rechtsachter. Ik vond het goed om te zien dat mijn ploeg niet, zoals zo vaak tevoren, in pa niek is geraakt door enkele hache lijke situaties voor het eigen doel. We hebben in de tweede helft ook aanvallend gespeeld en zijn ook eigenlijk met meer in gevaar ge weest," volgens de tevreden Ro meijn. BOEKING Tien minuten na rust kopte uit blinker Harrie Kerssies een corner bij de tweede paal in het doel: 1-3. Vijf minuten daarna leek Wassink de wedstnjd te beslissen, toen hij alleen voor de keeper verscheen. De Utrechter hield hem ten koste van een boeking tegen. De thuisclub kreeg even daarna een dot van een kans, toen een speler op de penaltystip volledig werd vrijgespeeld en de bal voor het inleggen had. Hij wachtte ech ter zo lang, dat laatste man Jos Snij ders nog met het hoofd redding kon brengen. Een kwartier voor tijd besliste Kerssies de wedstrijd, toen na een goede aanval over de rechterkant de keeper passeerde met een weergaloze lob. Daarna, en daarvoor eigenlijk ook al, was er van goed voetbal geen sprake meer. De bal lag meer in het water dan dat hij rolde. Roda geloofde het ook wel een beetje en PVDV maakte nog één keer ge bruik van een nummerieke meer derheid: 2-4. Aanstaande zaterdag staat er voor de Leusdenaren opnieuw een uitwedstrijd op het programma. In Hulshorst kan bij winst de afstand met de degradatieplaatsen ver groot worden. Opstelling Roda'46: Hans Kraak, Klaas de Vries, Jos Snijders, Wim van de Biezen, Michel Tiggelha ven, Edwin van Ginkel, Harrie Kerssies, Hans Nieuwenhuis, Fake Schonewille, Harm Was sink en Harrie Epskamp. LEUSDEN - Het bestuur van de Mixed Hockeyclub Leusden heeft een ledenvergadering bijeengeroepen om ingrijpende plannen aan de leden voor te leggen. Het bestuur wil onderdak bieden aan de Amersfoortse honkbalclub Red Caps, in ruil voor een tweede kunstgrasveld. Volgens het voorstel zouden door het beschikbaar stellen van een gedeelte van de hockeyvelden en het clubhuis, zowel de hockey- als de honkbalclub uit de faciliteitsproblemen komen. Wanneer vrijdag de leden met de aanbieding instemmen, dient te gemeente de volgende stap te doen. De niet-officiële reactie vanuit het gemeentehuis Lijkt positief. De Red Caps wachten vol spanning af. Voor het eerst lijken hun pogingen om in Leusden 'voet aan de grond' te krijgen, een kans van slagen te hebben. Honkbalvererungmg de Red Caps kampt m Amersfoort met ruimtegebrek. Gezien het grote aantal Leusdense leden werd ge zocht naar een onderkomen in Leusden. Aanvankelijk richtte de aandacht zich op het Burgemeester Buiningsportpark. De gemeente Leusden stond van meet af aan po sitief tegenover de mogelijke komst van een honkbalclub. maar had grote moeite met het oplossen van de organisatorische en finan ciële problemen. Het Burgemees ter Buuungpark wordt bijzonder intensief gebruikt zodat nauwelijks niimte overblijft voor de komst van een nieuwe vereniging. Via de sportstichting hoorde het bestuur van de hockeyvereniging van de problemen. Zij beraadde zich en vond uit hoe met één klap meerde re vliegen gevangen konden wor den. De hockeyclub zit zelf drin gend verlegen om meer speel ruimte. Zij spelen met 32 elftallen op vier grasvelden en één kunst- veld. Volgens de richtlijnen dienen zij er één veld bij te hebben. Dit veld is door de gemeente toege zegd. Het zou moeten komen op de plaats waar nu nog de gemeentelij ke composthoop ligt. Maar het duurt nog even voor die plek vrij komt, terwijl de nood acuut is. Eén van de natuurvelden is hard aan renovatie toe. Daarvoor staat min stens tienduizend gulden op de be groting. KUNSTGRASVELD Wanneer van dit natuurveld echter een kunstgrasveld gemaakt zou worden, was uitbreiding niet meer direct noodzakelijk. Sterker, het kunstgrasveld kan zoveel inten siever bespeeld worden dan gras, dat het mogelijk zou zijn het achter ste hockeyveld beschikbaar te stellen aan de honkbal-club. Te meer daar de honkbal-competitie zich in de zomer afspeelt en het hockey in lente en herfst. Alleen in mei en september zou er een over lapping van activiteiten zijn. Het voorstel van het bestuur van MHL aan de leden, de gemeente en de Red Caps luidt als volgt: Wanneer de gemeente in plaats van een na tuurveld te renoveren, een kunst grasveld aan zou leggen, dan stelt de MHL het achterste veld en eventueel het één na achterste veld, beschikbaar aan de Red Caps. De honkbalclub zal het club gebouw van de hockeyers kunnen huren en gebruik kunnen maken van de kantine. Financiële conse quentie voor de hockeyclub zal daarbij zijn dat de gemeente eist dat de hockeyclub zelf voor de verlichting zorgt. Het nu aanwezige kunststofveld is eigendom van de Stichting de Vallei, de beheersor ganisatie namens de hockeyclub. Het tweede veld zou in eigendom van de gemeente blijven. De ge meente zou voor het gebruik dus huur kunnen berekenen. Hoeveel is nog met bekend. ESSENTIEEL De voorzitter van het bestuur, Pim Goldsmann ziet echter meer voordelen dan nadelen. „We gaan er in onze berekeningen van uit dat deze voorstellen niet tot contribu tie-verhoging zouden behoeven te leiden. Tegenover de kosten die we krijgen, staan de opbrengsten van veldhuur en clubgebouw met kantine. Maar voor alles staat dat een tweede kunststofgrasveld voor onze club essentieel is om goed mee te kunnen blijven draaien in de competitie." In de regionale ranglijsten staat een aantal teams van de Leusdense hockeyclub 'hoog tot redelijk hoog'. Op een kunstveld kan intensiever, en ook 's avonds getraind worden. Het kwart veldje dat Golsdsmann er tussen neus en lippen even bij wenst, zou vooral ten goede kunnen komen aan de jeugdafdeling. 'De mini's' vormen een snel groeiende groep. Bang voor identiteitsverlies is de voorzitter niet. „De ben daar niet bang voor", zegt Golsdsmann. „In de eerste plaats omdat zij hun com petitie afwerken in de zomermaan den en wij in de wintermaanden. In de tweede plaats omdat ik denk dat wij uitstekend met het honkbal- publiek kunnen opschieten. Het zou wel eens kunnen zijn dat de aanwezigheid van de honkballers een positieve injectie aan ons clu bleven kan geven. Wanneer de twee groepen elkaar ontmoeten wanneer ze beide tegelijkertijd spelen, ontstaan er vast contacten in het praatje achteraf. Dat is goed voor het positieve clubleven. De mensen blijven wat langer praten en raken meer betrokken", aldus de voorspelling van Goldsmann. Om over de positieve invloed op de baromzet nog maar te zwijgen. „We zijn bereid om met de ge meente mee te denken. Door ons voorstel zou Leusden een honkbal club kunnen krijgen en de Red Caps een onderkomen, terwijl ook wij uit de brand geholpen worden. Voorlopig willen we de velden een jaar ter beschikking stellen. Wan neer daarna de gemeente de com posthoop in een sportveld zou wil len veranderen kunnen de Red Caps daar heen en gebruiken wij onze achterste velden weer." Daarmee zijn de uitbreidingsmo gelijkheden van de gestaag groeiende hockeyclub in vierkante meters uitgeput. Rest nog de mo gelijkheid om alle grasvelden om te zetten in kunstgras. „Zoals de toekomstperspectieven nu offi cieel liggen, zouden we daar ge noeg aan moeten hebben. Wan neer Leusden echter uit gaat brei den met zeg 20.000 woningen, dan wordt het verhaal weer heel an ders." Hoe is de medewerking van de gemeente van wie de grootste in vesteringen worden verwacht? Dat is nog even de vraag. Het bestuur van de hockeyclub legt haar voor stellen vrijdag aan de leden voor. Wanneer zij hiermee instemmen, gaan de voorstellen officieel naar de gemeente. De gemeente Leus den heeft het initiatief van de hoc keyclub gehonoreerd door MHCL in contact te brengen met de Red Caps. Ook tijdens de voorberei dende besprekingen zijn vanuit de gemeente positieve geluiden te beluisteren geweest. Officiële toe zeggingen, laat staan ronde bedra gen, zijn echter niet genoemd. Het blijft dan ook onzeker of de Red Caps in mei aan hun seizoen in Leusden kunnen beginnen. Golsd- mann: „We stellen ons bereidwillig op. Wanneer voor mei het kunst grasveld nog geen feit is, kunnen we daar mee leven en ondanks dat de Red Caps ruimte bieden. Maar bij het begin van ons seizoen, in september, moeten we toch weten waar we aan toe zijn." LEUSDEN - Het eerste badxnin- tonteam van BCL is in de kam pioenswedstrijd tegen het Baant- se BC Inside kansloos weggetikt. De Leusdenaren eindigden na 8-0 verlies, met lege handen, op de tweede plaats in de competitie. Sweder Hormann speelde niet goed genoeg om van zijn tegen stander te kunnen winnen. Hij ver loor met 15-8 in de eerste en 15-6 in de tweede set. Kanter Hormann speelde een betere partij. Hij ver loor weliswaar de eerste set met 15-9, toch kwam hij in de tweede set terug met een winst van 7-15. De derde set was zeer spannend. Uit eindelijk verloor ook Kanter de set met 17-14. Patncia Gerrits verloor haar eerste set ook net met 12-9. De tweede set werd helaas ook verlo ren met 11-6. Manon Klinkenberg speelde tegen een zeer sterke dame waardoor ze met 11-2 en 11-4 verloor. Het herendubbel was een uiter mate spannende partij. Spijtig was het te zien dat Sweder en Kanter elke keer net te kort kwamen. Zij verloren nipt met 17-14 en 18-15. Marion en Patricia kwamen bijna niet aan bod om hun spel te kunnen spelen. Er werd met 15-4 en 15-5 verloren. De mix van Manon en Sweder verliep in de eerste set niet best, er werd verloren met 15-3. De tweede set was een stuk spannen der, maar kon ook niet gewonnen worden: 15-12. Patncia en Kanter kwamen ook duidelijk niet in hun spel. Zij verloren hun gemengd dubbel met 15-4 en 15-5. LEUSDEN - Het Tennis- en Skjuash Centrum houdt op zaterdag 24 februari een Carnavals toernooi, ledereen kan hier aan deelnemen, fiët is niet noodzakelijk dat men lid is van een tennis- of squashvereni- ging. De deelnemers(sters) moe ten wel kiezen of ze meedoen aan het tennistoernooi of het squash toernooi. Naast het sportieve ge deelte is er uiteraard ook gedacht aan de inwendige mens en aan de gezelligheid. Voor iedere deelne mer bestaat de mogelijkheid om deel te nemen aan het mosseleten. Uiteraard dient men dit wel van te voren op te geven. Het geheel wordt muzikaal ondersteund door de Amsterdamse muzikant Carry Ferdmandus, bekend van het Rem- brandtplein. De avond begint om 20.00 uur en gaat door tot na middernacht. Zoals het hoort met carnaval dient iedere deelnemer zich zo leuk mogelijk te verkleden. Voor de leukst verkle de deelnemers zijn prijzen be schikbaar. Opgave is nog mogelijk aan de receptie van het Tennis en Squash Centrum aan de Groene Zoom 1 te Leusden, de kosten bedragen in clusief de mosselen 17,50 per persoon voor de gehele avond. Natuurlijk is het ook heel leuk om tijdens het toernooi eens binnen te wippen, uiteraard wel verkleed. UITSLAG DAMESSCHIETCLUB ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijd van de damesschietclob werd door 12 le den deelgenomen. Er werd ge schoten met geweer Klein Kali ber. Het was ook nu weer Anneke Oudshoorn die de eerste plaats behaalde met 89 punten. LEUSDEN - Bij wedstrijden in Utrecht was Impala met 9 meisjes vertegenwoordigd, verdeeld over vier verschillende klassen. In de 4A klasse kwamen Anouk Albers en Tamara Gerrits uit. Waarbij Anouk Albers een hele goede wedstnjd turnde. Zij behaalde bij de sprong 3.70, brug 3.60, balk 4.50 en een wat tegenvallende vloeroe fening 1.80 toch een verdiende vierde plaats. Tama Gerrits wist een zevende plaats te veroveren. In de 4B klasse kwamen Hanne- ke Cleasen, Samantha van Loenen en Dona Tolboom uit. Ook deze meisjes vielen niet in de prijzen. Dona Tolboom, die al de nodige ervanng heeft opgedaan in dit soort wedstrijden, werd met een totaal aantal punten van 17.05 vijf de: Sprong 5.95, brug 4.0, balk 4.60 en ook hier weer een zeer tegen vallende vloeroefening: 2.50 pnt. Samantha van Loenen behaalde een zeer goede zesde plaats met een totaal van 15.45. Zij wist op de balk de hoogste score van deze klasse te behalen namelijk 6.60. Bij de sprong behaalde zij 5.25, brug 1, vloer 2.60. Hanneke Cleasen werd tiende hetgeen ook met slecht is daar al deze meisjes (met uitzonde ring van Dona Tolboom) hun eerste officiële wedstrijd turnde. In de C-klasse deden mee Bar bara de Gier en GabriëUe van Lies hout. Zij moesten zich bij de eerste 30 turnen om zich te plaatsen voor de finale. Dit is ze maar net gelukt. Barbara behaalde op de sprong 6.25, brug 5.20, balk 7.10, vloer 6.70 hetgeen een totaal van 25.25 ople verde wat goed was voor een 24e plaats. GabriéUe behaalde sprong 6.10, brug 6.75, balk 5, vloer 6.75 totaal 24.60. Dit was een 27e plaats. In de C-klasse junioren deden mee Kirsten van Zalinge en Luz Boerma. Ook zij moesten zich plaat sen voor de finale. Kirsten was hier de beste, zij behaalde op de sprong 5.75, brug 6.90, balk 6.65, vloer 7.05 totaal 26.35. Hetgeen een 13e plaats opleverde. Luz behaalde op de sprong 5.75, brug 4.50, balk 7.40, vloer 7.40 totaal 25.05. Dit beteken de een 19e plaats. Beide gaan door naar de finale. Spelbeeld uit de streekderby Achterveld - SO Soest, die de thuisclub met 1-0 zou winnen. ACHTERVELD - Een schamele 1-0 winst was alles wat de da mes van SVA uit de wedstrijd tegen SO Soest konden halen. Gezien het aantal gemiste kansen en het overwicht dat SVA de hele wedstrijd had, is dit zeker geen resultaat om tevreden mee te zijn. Vooral in de eerste helft kreeg SVA veel kansen. Zo schoot Rina Herder de bal vlak langs het doel. Spits Herma Rozema kon hem er net niet intikken. Pas na een half uur spelen leek de wedstrijd open gebroken te worden, toen de bui- tenspelval bij Soest mislukte. Herma Rozema ging goed door, maar schoot de bal in het zijnet. Ondanks het feit dat Achterveld beter speelde dan SO Soest, wilde een doelpunt maar niet vaüen. Een bekend probleem bij de Ach- terveldse dames. Dit kwam voor namelijk doordat er niet genoeg werd gecombineerd op cruciale momenten. Bovendien werd het middenveld nogal eens overge slagen. De tweede helft was een beetje rommelig. SVA bleef de betere ploeg, maar leed onnodig balver lies. Daardoor slaagde ook Soest erin een paar kansen te creëren. Mede dankzij keepster Rita Wou ters werden deze echter niet be nut. Aan de andere kant werd na tien minuten spelen in de tweede helft wel een goede aanval be loond. Herma Rozema legde de bal breed op Linda van Hamers- veld, die het verlossende doel punt scoorde: 1-0. Achterveld bleef wel op het vijan- dehjke doel drukken, maar was niet in staat de voorsprong uit te bouwen. Even leek er wel een tweede doelpunt gescoord te worden, toen opnieuw Herma Ro zema aDeen op de keeper afging. Zij schoot de bal echter recht m de handen van haar tegenstandster. ONZEKER Mede door het uitblijven van een tweede doelpunt leek de over winning voor SVA nog niet zeker. Ook van de kant van Soest kwa men er aanvallen die er makkelijk voor hadden kunnen zorgen dat de stand gelijk werd gemaakt. De rechterspits slaagde er bij voor beeld m aDeen op de keeper afi gaan. Het schot miste het doel, vrc een zucht van veriichting va oorzaakte in het Achtervelda kamp. De verdediging van SVi met als absolute uitbhnkster Rt jam van Dijk, zorgde er daan voor dat de volgende aanvalli geen wezenlijke bedreigen vcd de oranjehemden konden ver men. Toen de spits van Soest een kwjt tier voor tijd geblesseerd het vei moest verlaten en de ploeg rrd slechts tien man de wedstrijd volgde, had dit uitgebuit moeir worden. De vermoeidheid die g beide ploegen zichbaar te pakkd had, zorgde ervoor dat dit niet 9 beurde. j< OPSTELLING: Rita Wouted Mirjam van Dijk, Hona Hoen land, Petra van Rossum, Rif Herder, Liane Hoogland, EUks Smit, Suzanne Schimmel (Mi rianne Tijmessen), Herma Bi zema, Linda van Hamersveld Anja Voorburg. SCHEIDSRECHTER: Van Feii sem. X STAND (bijgewerkt tot en metl januari) JSV 2 14-26 49- 't Gooi 13-19 49-" SVA 12-17 30- SDO 14-12 2 Odijkl 13-1117 's Graveland 14-11 20 Odijk2 11-10 13 Houten 2 12-10 37 SO Soest 14- 8 13 De Meern 13- 6 10 LEUSDEN - Het is, mede in verband met het behoud van de plaats in de B-competitie, van groot belang dat de zwemselec- tie van de Leusdense Zwem Poloclub De Haaien met enige regelmaat wordt verrijkt met nieuw talent. Dat is, een enkele inschrijving als gevolg van een verhuizing daargelaten, altijd het resultaat van eigen kweek. Dat men daar redelijk succesvol in is, werd zaterdag nog eens duidelijk toen een aantal nieuwe leden van de wedstrijdselectie voor de eerste maal aan de start verscheen. Tijdens B-wedstrijden binnen de kring Utrecht, slaagden aanstor mende talenten zoals Gerben Bon tekoe, Chantal Lablans, Arjan van den Berg, Geert Jan Smits en Kevin Mari er al direkt in met eremetaal huiswaarts te keren. Daarnaast konden ook Vincent Oosterbroek en Ewout Paulusma terugzien op een geslaagd debuut. Verder werden er goede pres taties geleverd door Eveline Brie nesse en Martijn Hofs die beide, in een nieuwe persoonlijke record tijd, als eerste eindigden op de 100 meter vrije slag, terwijl Rozemarijn Sybrandy, zwemmend tegen haar leeftijdgenoten, op datzelfde num mer tweede werd en haar per soonlijk beste tijd met 1,5 seconden omlaag bracht. Rond dezelfde tijd verschenen negen andere leden van de Haaien wedstrijdselectie in het Amers foortse Sportfondsenbad aan de start in het kader van limietwed strijden voor de Nederlandse kam pioenschappen. Hoewel er, onder meer door Simone Sybrandy, Rob van Wegen, Kim Bijleveld en Tama ra van Gorkom, een stel fraaie per soonlijke records op de klokken werden gebracht, slaagde alleen Jan WiRem van Dijk erin een start bewijs voor die winterkamioen- schappen bij elkaar te zwemmen. Hij zwom op de 100 meter vlinder slag naar een fraaie 1.06.9. Uitslagen zwemwedstrijd Kring B, Driebergen. 50 metervrije slag: Kann v.d. Lage- maat (5e) 33.5, Bas Schreuder 31.6, Geert Jan Smits (2e) 29,9. 100 meter rugslag: Marjobjn van (2e) 1.32.2, Canne Kampes 1.28.4, co Woerdman (3e) 1.33.8. 100 meter schoolslag: Maartja - Stralen 2.0S.9, Chantal Lablans 2.10.4, Berend Plugge 2.03.4, Gert Bontekoe 1.48.0, Arjan v. d. Berg iF 1.43.4, Ewout Paulusma 1.40.4. 100 meter vlinderslag: Kann v. d gemaat 1.34.5, Danny Alewijn 1.33.4, Geert Jan Smits (3e) 1.24.5, Schreuder 1.27.5, Boris van GorL. 1.27.4., Marjolijn van Dijk (2e) l.«g Canne Kampes (3e) 1.28.4, Mi. Woerdman (le) 1.17.6. 100 meter vrije slag: Marlies 1 1.54.9, Eveline Bnenesse (le), l.ftl Martijn Hofs (le) 1.25.8; Thijs RijntUf gen (2e) 1.36.5, Krisüaan Plugge 1 *tn Vincent Oosterbroek 1.29.0, Kevin .v» (3e) 1.26.7, Chantal Lablans 2.1B Maartje van Stralen (3e) 1.45.9, Ben Plugge 1.141.7, Gerben Bontekoe 1.38.6, Arjan v. d. Berg (2e) 1.39.2," I Floor 1.48.5, Rozemarijn Sybrandy 81 1.14.9, Ewout Paulusma 1.24.7. 11 Uitslagen llmietwedstrijden, Ann 1 foort ty 100 meter rugslag: Saskia Helsdir;n 1.15.8. 100 meter vlinderslag: Jan Willem Dijk 1.06.9, Rob van Wegen 1.02.8. 200 meter schoolslag: Marieke Run berg 3.01.2, Tamara van Gorkom 2,5 Xandra Verschuur 3.34.5, Sandra Wegen 3.18.2. F 200 meter wisselslag: Kim Bijleg 2.47.0, Simone Sybrandy 2.35.9. Uitslagen en standen Huisvrou wen bowlen Hoofdklasse A Ria v Bentum-Wilma Elsinger 2-1 Chnsüna Steinfort-Ingrid v Blenk 3-0 Cinta v Diemen-Juli Choy 3-0 Kryna Groeneveld-Margnet vKalsbeek 2-1 1. Ria v Bentum, 8-9; 2 Chnstina Stein- fort, 8-8; 3. Cinta v Diemen, 8-6Vi, 4 Kryna Groene veld. 8-6; 5 Ingrid v Blenk, 8-4, 6. Juli Choy. 4-4, 7. Margnet v Kalsbeek, 8-4; 8. Wilma Elsinger, 6- Wi. Hoogste Game Kryna Groeneveld 192 le Klasse A Agnes Kok-Maja v/d Berg 0-3 Lia Vink-Betsie Mentink 3-0 Margnet Toren-Annemiek Horst 1-2 Sue Jansen-Jannie Raven Horst 0-3 1. Agnes Kok, 8-9, 2. Lia Vink, 8-8; 3 Margnet v Toren. 8-7 W, 4. Annemiek Horst, 8-6,5. Sue Jansen, 8-51/*. 6. Janrue v. Raven Horst, 8-5; 7. Maja v/d Berg, 6- 5. Hoogste Game Annemiek Horst 179 2e klasse A Naruue Doeland-Lies Schuurman 3-0 Gerda Ham-Ria Oostwal 3-0 Dymphie Stuart-Gon Reus 3-0 1. Naruue Doeland, 8, 1068-10, 2. Gerda Ham, 8, 893-10, 3. Dymphie Stuart. 6, 8466, 4. Gon Reus, 8, 8976; 5. Ria Oost- wal, 8, 706-3'/a; 6 Lies Schuurman, 4, 483-0 Hoogste GameDymphie Stuart 148 Hoofdklasse B 50+ Bowlen Rie de Ridder-Annie Biel 3-0 Maasje v/d Braak-Ah Bontje 3-0 Willie v/d Lagemaat-Loes Nederpelt 06 Jetty v Donselaar-Heyman Roeper 36 1 Rie de Ridder, 8-11, 2. Maasje v/d Braak, 8-9; 3. Annie Biel, 86; 3. All Bontje. 8-4; 5. Willie v/d Lagemaat, 8-3; 6. Jetty v Donselaar. 8-3; 7. Loes Neder pelt, 4-2; 8 Heyman Roeper. 46 Hoogste GameRie de Ridder 168 lste klasse B Jo de Wild-Wim Jansen 2-1 Dora Paulen-Lenie Graaf 36 Trynie Winkel-Ida de Jong 2-1 Gre v/d Wel-Miep v Kampen 36 1. Jo de Wild, 8-9Vi; 2. Dora Paulen, 66, 3. Trynie Winkel, 8-7; 4. Wim Jansen, 8- S; 5. Ida de Jong. 8-5; 6.Gre v/d Wel. 8- 5; 7. Lenie Graaf, 8-4; 8. Miep v pen, 2-1 fi Hoogste Game: Dora Paulen 149 »e< 2de klasse B ,n Riek v Oyen-Jo Mm Sjef v Oyen-Neel Wanner Joke Los-Reurue-Gils Annie v Bentum-Annie Venings ft 1. Riek v Oyen, 8-9Vi; 2. Sjef v OyenLj 3. Joke Los, 8-7; 4 Anrue v Bentum.]*: S Jo Mm. 86. 6 Neel Wanner. 8-JJ Annie Venings, 6-4, 8 Reynie v Gl® 3 Hoogste Game:Anrue v Bentum 1-*» 3de klasse B g. Gerda Wessels-Gre v Balen [tf Sjaan Eggens-Adne Hogenbrug ft Ger de Pree-Dick v Hee p Hennie Holthuis-Dirue Kunst 1 Gerda Wessels, 8-10; 2. Sjaan gens. 8-8'/2. 3. Ger du Pree. 86; 4 Balen. 8-7; 5. Adne Hogenbrug 8--J« Hennie Holthuis, 8-4,7 Dick v Hee. Hoogste Game: Ger de Pree 117 Springklasse Triius Streefland, 8-11V4; 1 2 Bep Hassink, 6-4W, R 3. Aruue de Vries, 8-3 Vi; 4. Truus Beyen, 2-3.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 12