leusri krmt Z3 Roda (zo) zet Celeritudo gedecideerd aan de kant LEOS richt de aandacht op competitie Heskia Dil Sport in cijfers Ruw spel Doelpuntenfestival in Utrecht: 2-6 Leusdenaren kansloos in bekerduel: 0-3 HANDBA WOENSDAG 28 FEBRUARI 1990 Sport linksbinnen Volgens korfbaltrainer Jan Hof van Sparta-Nijkerk is zijn club, vanwege reacties die hij van andere clubs had gehoord, terecht kampioen geworden. In ieder geval één man is het daar maar gedeeltelijk mee eens. Fred Ferrageau, voorzitter van het Leusdense Antilopen, een gerenommeerde naam in de korfballerij, speelt datzelf de Sparta boerenkool-korfbal. Hof denkt volgend jaar in de overgangsklasse mee te kun nen draaien, maar dan moeten zijn spelers wel meer 'met het koppie' gaan spelen Ferrageau stelt dat Sparta recht-toe-recht-aan korfbal speelt met veel hchamehjk contact. Volgens hem worden de grenzen m dat contact ook steeds verder verlegd. Meningen, meningen en meningen Feit is dat teamsport steeds harder wordt. De intolerantie wordt ook steeds groter. Een speler die vanwege een over treding wordt teruggefloten, krijgt een steeds grotere mond. Bij de voetbalwedstrijd Roda - Volendam in de ere-di- visie ging spits Burleson in het strafschopgebied over de knie van een Roda-verdediger. Hij kreeg van scheidsrechter Bak ker nog net geen gele kaart, omdat hij zich zou hebben la ten vallen. De omgekeerde wereld. Buiten het veld, op de tribu ne, wordt het ook steeds ge zelliger. In Noord-Ierland vechten kathoheken en pro testanten op de tribune hun vetes uit. In Pakistan wordt het hockeyteam van India op het veld bekogeld. In de Kuip jagen 'supporters' twee voetbalelftallen naar de kleedkamer. Korfbalclub Sparta schuwt het gevecht ook niet, want eer der dit seizoen hep een wed strijd volledig uit de hand. Met de verwijdering van een aantal spelers tot gevolg. Laat de korfbalsport het li chamelijk contact beperkt houden, zodat we tenminste nog naar één sport kunnen kij ken die gevrijwaard is geble ven van geweld. Fnts Schoenmaker LEUSDEN - Zonder de aanwezigheid van trainer Cor Smink en goaltjesdief John Jansen heeft de Roda-zondag in de afvalrace om promotie naar de KNVB een lastige klip omzeild door con current Celeritudo in eigen huis met maar liefst 2-6 te kloppen. Ondanks een snelle tegentreffer, raakten de Leusdenaren niet in paniek bij de 1-0 achterstand op de hobbelige Utrechtse gras mat. Nadat Celeritudo met de wind in de rug was uitgeraasd, nam Roda nog voor rust het heft in handen (1-2), waarna in de tweede helft het karwei kundig werd afgemaakt door de alles of niets spelende Utrechters een lesje te geven in het benutten van de kansen. Uitblinker bij Roda was linkermiddenvelder Edwin Boog, het mooiste doelpunt kwam op naam van Bob Schoordijk die een vrije trap met een fraaie curve ineens binnen kogelde. worden gemaakt. Even later hielp de Celeritudo-aanval Roda een handje door het tikje opzij te ver kiezen boven het afstandschot. De ideale kans om de score te ope nen lieten de Domstedehngen daarmee onbenut. Het bleek ech ter uitstel van executie. Halver wege de eerste helft was er ook voor doelman Hans van Bekkum geen houden meer aan. toen na een doorbraak aan de linkerkant het Utrechtse aanvalsduo alle ge legenheid kreeg om vrij aan te leggen: 1-0. STRAFSCHOP Bob Schoordijk...curve... Met gemengde gevoelens reisde de Roda-zondag naar Utrecht af. Midvoor John Jansen liet immers verstek gaan, en aangezien ook spits Coen van Dijk niet meer voor de zondag-selectie wenst uit te ko men, leek Roda '46 bij concurrent Celeritudo een moeilijke middag tegemoet te gaan. Wie moest bij dit sleutelduel met als inzet de tweede plaats op de ranglijst voor de doelpunten pro- duktie gaan zorgen, was de ham vraag waarmee menig Roda-sup- porter in de aanloop naar dit cru ciale treffen worstelde Trainer Cor Smink dacht in Even van de Berg en Henk Stnjbos als de meest vooruitgeschoven pionnen en een vier man sterk middenveld het probleem opgelost te hebben, maar aangezien de Roda-defensie met aan het hoofd de jonge oner varen Erik Vis nogal weifelend uit de startblokken kwam. was het Celeritudo dat de Leusdenaren met de neus op de feiten drukte door gevaarlijk voor het doel van keeper Hans van Bekkum te ver schijnen. Een directe vrije trap net buiten het strafschopgebied kon in de beginfase door de Leus dense doelman nog onschadelijk Martijn Verwoerd zoekt namens Antilopen naar een afspeelpunl in de buurt van de vijandehjke korf. vervolg van pagina 9 VEERKRACHT Na de veldwissel leek Antilopen een moeilijke periode tegemoet te gaan. Hoewel Evelien van Rooijen, die na de rust tot verreweg de bes te dame van het veld zou uit groeien, nog voor 6-4 zorgde, be gon het wankele Leusdense bol werk langzaam in te storten. In de doelpuntrijke openingsfase van de tweede helft, dichtte Ritola het gat snel en kwam bij 6-7 zelfs voor het eerst op voorsprong. Tot 7-8 hiel den de Drenten de voordelige mar ge vast, maar toonde Antilopen veerkracht door zich met ver nieuwd elan in de strijd te gooien. De messen werden geslepen, en de vizieren werden scherp gesteld. Onder leiding van Evelien van Rooijen, die plotseling uit alle stan den raak begon te gooien, scoorde Antilopen vier keer op rij, zonder dat Ritola daar iets tegenover kon stellen (11-8). Nog één keer kon den de bezoekers aanklampen (11-10), maar daarna was het snel bekeken. Toen Evelien van Rooijen van grote afstand de twaalfde tref fer door de korf mikte, hield Ritola het verder wel voor gezien en kreeg Antilopen de gelegenheid de revanche compleet te maken: 16-12. VIERDE Door dit resultaat eindigt Antilo pen de competitie, waarin het af wisselend als kampioenskandidaat en als potentiéle degradant figu reerde, als gedeeld vierde. De Leusdenaren komen in punten ge lijk met Ritola. Na de wedstrijd van zaterdag heeft Antilopen een beter doelsaldo (+13 tegen +9), maar Ritola was m de competitie pro- duktiever (185 tegen 161 doelpun ten). Sparta Nijkerk werd vorige week kampioen en promoveert naar de overgangsklasse. Tietjerk, dat één punt pakte in de hele com petitie, doet een stapje terug en wordt naar de tweede klasse ver gezeld door het Grorunqse ROG. Opstelling Antilopen Eerste aanval: Jan Costa, Martijn Verwoerd, Evelien van Rooijen, Esther Versteeg. Tweede aanval: Jack den Heyer, Paul Hendriks, Margret Versteeg en Joyce Osna- brugge. Doelpuntenmakers Antilopen: Evelien van Rooijen (5x), Jan Cos ta (4x), Martijn Verwoerd (2x), Jack den Heyer (2x), Margret Versteeg, Paul Hendriks, Joyce Osnabrugge (ieder lx). Even leek het erop dat Roda on der de druk van Celeritudo zou gaan bezwijken, niets bleek ech ter minder waar. Een snelle coun ter opgezet door Remco Bosman, resulteerde uiteindelijk in een voorzet die door de voorstopper van Celeritudo met de hand werd aangeraakt. Gedecideerd wees de scheidsrechter naar de stip Aanvoerder Meindert Vlugt liet deze kans niet onbenut en schoot Roda beheerst naast Celeritudo: 1- 1. De Utrechters waren door deze toch wel ongelukkige samenloop van omstandigheden duidelijk de kluts kwijt, maar kregen door het ineens fel jagende Roda-midden- veld geen ruimte meer om terug in de wedstrijd te komen. Een af geslagen hoekschop onder streepte de plotselinge onmacht bij Celeritudo. De volledig vrij staande Edwin Boog bedacht zich geen moment toen de bal voor zijn sterke linkervoet belandde; bui ten het bereik van de vergeefs duikende Celeritudo-doelman draaide het leder in de kruising: 1- 2. De rollen waren volledig omge draaid. In de tweede helft ging Roda op de ingeslagen weg door Celeri tudo kwam er nauwelijks meer aan te pas. Opnieuw was het Ed win Boog die het vijandehjke doel onder vuur nam, en een hoek schop forceerde. Gelegenheids- pits Evert van de Berg depo neerde de corner uiterst Drecies Edwm Boog...twee keer raak... op het hoofd van Henk Strijbos: 1- 3. Nauwelijks vijf minuten later was het vonnis over Celentudo definitief geveld. Een directe vrije trap, na een overtreding op Edwin Boog, werd door linksachter Bob Schoordijk met een fraaie curve langs het muurtje gekruld: 1-4 De Leusdenaren zaten op rozen en heten de touwtjes iets vieren, waardoor Celeritudo meer aan aanvallen kon gaan denken. Zon der overtuiging overigens. Het was dat keeper Hans van Bekkum mistastte bij een scrimmage voor het Roda-doel, anders waren de Utrechters volstrekt kansloos ge bleven. Prompt stuiterde de hoge bal voor de voeten van een van de gastheren en toen was er tegen het harde schot ondanks de aan wezigheid van een tweetal rood- hemden op de doellijn geen red den meer aan: 2-4. Met nog een klem half uur op de klokken, gin gen de Utrechters nog meer risico nemen met het naar de frontlinie sturen van de stoottroepen. Een uitgespeeld een-tweetje tussen Henk Stnjbos en Edwin Boog leg den echter in een mum van tijd de zwakke plekken m het centrum van de Celeritudo-defensie bloot Voor de doorgebroken Leusde- naar was het alleen voor de kee per een koud kunstje om 2-5 aan te tekenen. In de slotfase maakte in valler Frans van de Berg het halve dozijn en het succes voor Roda '46 compleet door de bal wederom uit een comer, ditmaal van Henk Weishaupt, in de touwen te kop pen: 2-6. De grootste zege van het seizoen was een feit, het carnaval kan beginnen. Opstelling Roda '46: Hans van Bekkum, Erik Vis, Harrie Ouisso- ren, Bob Schoordijk (Frans v.d. Berg), Peter Knijf, Remco Bos man, Meindert Vlugt, Henk Weis haupt, Edwin Boog, Henk Strij bos, Evert v.d. Berg. LEUSDEN - „We zitten in een diep dal en we hadden gehoopt met deze wedstrijd de zaken weer op een rijtje te krijgen. Dat is niet helemaal uit de verf gekomen, maar er is in ieder geval weer geknokt. En daar schortte het de laatste weken een beetje aan." Het trainersduo Evert van Garderen en Gerrit Harmsen, dat de scepter zwaait over het eerste vrouwenteam van LEOS, reageert een tikje gelaten na afloop van de kansloos verloren bekerwedstrijd tegen het Dordrechtse Ekspalvo (10-15, 11-15, 4-15). Twijfel is er bij het tweemanschap, juist nu LEOS in de competitie onverwacht in de race is voor promotie naar de eerste divisie. De bekerwedstrijd tegen Ek spalvo, dat in de competitie in de parallelklasse net als LEOS hoog genoteerd staat, leek een uitste kend moment om te kijken wat de psychologische arbeid van het trai nersduo de laatste weken had uit gehaald. De doelstellingen waren aangescherpt in gesprekken met de selectie en, zoals trainer Evert van Garderen het uitdrukte, de po gingen waren erop gericht de twaalf neuzen in dezelfde richting te krijgen: de richting van de eerste divisie. De eerste test verliep maar gedeeltelijk naar wens: Voor eigen pubhek werd LEOS kansloos weg gespeeld door de Dordrechtse ploeg, dat zich ongetwijfeld een moeilijker middagje had voorge steld. Het seizoen verloopt voor de volleyballers, en het tweeman schap Van Garderen/Harmsen voorop, tamelijk verrassend. LEOS, dat vorig seizoen debuteerde in de tweede divisie, bleef toen op het nippertje behouden voor die klas se (door winst in de laatste wed strijd werd degradatie voorko men). Dit seizoen verhepen de za ken bepaald voortvarender, hoe wel er bijvoorbeeld in de samen stelling van de selectie het nodige veranderde. Routinier Gemma Moors, op dat moment de spil van het team, stopte evenals Petra Küh. De begaafde jeugdspeelster Nadja Gijssen moest na een langdurige blessure weer worden ingepast, terwijl er voor de spelverdeelposi- tie niemand anders beschikbaar was dan de slechts zestien lentes tellende Erna Boonzaaijer. Marja de Wild kwam na een ere-divisie avontuur bij het Apeldoornse PZ Dynamo weer terug op het Leus dense nest, terwijl de selectie ver der werd aangevuld met Mia van 't Klooster. Dat was in grote hjnen de erfenis van Ad van Woensel, die LEOS vo- ng seizoen verhet. Het SSS/Rens- wouw-duo Van Garderen/Harmsen stond voor de uitdaging de bereik te resultaten uit te bouwen. De doelstelling van het tweetal, een plaats bij de eerste vijf, leek met het oog op het afgelopen seizoen bepaald niet bescheiden, maar het oog van de meester bleek redelijk in staat de mogelijkheden van het team in te schatten. Winst met 3-0 in de eerste wedstrijd tegen het met kampioenaspiraties rondlopende Molenwiek zette de toon voor een competitie, waarin LEOS afwisse lend louter de plaatsen één, twee en dne bezette. BIJSTELLING Die gang van zaken leidde al snel tot een voorzichtige bijstelling van de doelen. Een plaats bij de eerste vijf werd een plaats bij de eerste drie. En onlangs werd afge sproken, dat de ploeg alles op alles zal zetten om bij de eerste twee te eindigen, waarmee promotie in zicht komt. De kampioen promo veert namelijk rechtstreeks, maar nummer twee krijgt in de vorm van promotie/degradatiewedstrijden nog een nadrukkelijke herkansing om via de achterdeur een hogere klasse binnen te komen. Maar juist de laatste weken krijgt het team met tegenslagen te kam pen, die vooral op het mentale vlak lijken te liggen. Het tijdelijk weg vallen van routinier De Wild (en kelblessure) maakte de problemen nog eens groter. Ongelukkiger kon de moeilijke periode ook niet ko men, want ze viel juist m de fase van de competitie waarin de toppers bestreden dienden te worden. De eerste slag werd door de Leusde naren dan ook verloren, maar de achterstand op de koplopers Ra dius en Molenwiek is met respec tievelijk vijf en vier punten nog ruimschoots te overzien. En gelet op het programma van de Leusde naren, die in de laatste zes wedstrij den een aanmerkelijk lichter pro gramma hebben dan de concur rentie, is het overbruggen van die achterstand dan ook geen onmo gelijke zaak. Zaterdag komt in dat verband de eerste krachtproef. Tegen het laag geklasseerde Gemini/K. uit Voor schoten zal LEOS de eerste punten weer moeten pakken. En als dat lukt, lijken de zaken in sporthal De Meent weer volledig onder con trole en kan Leusden zich wellicht gaan opmaken voor hele leuke din gen op volleybalgebied. LEUSDEN/AMERSFOORT Heskia Dil squasht bij het Squash Rackets Genootschap Leusden. Mede dankzij haar staat de club hoog in de lande lijke eerste divisie. Erg groot is de jeugdafdeling van de Leus dense club, sinds de trai- rungsfaciliteiten naar Wijk bij Duurstede verhuisd zijn, niet meer. Des te opmerkelijker is dat het Squash Rackets Ge nootschap Leusden een natio naal jeugd-kampioene onder haar gelederen telt. Heskia Dil is de jongste speelster in de Nederlandse A-categorie en deed onlangs in het Neder landse team mee bij de Euro pese kampioenschappen. Nationaal jeugd-kampioene squash worden is voor Heskia Dü (16) niets bijzonders meer. Ze is het al smds 1986 en niet alleen m haar eigen leeftijds categorie. In december 1989 werd ze, als zestienjarige, eer ste in de categorie tot en met achttienjarigen en tweede in de categorie tot en met 20 jaar. In het weekend van vijftien, zestien en zeventien februan deed ze in Gent mee aan het Europees kampioenschap lan denteams. Het team werd tien de. Dit jaar staat ze voor het eerst op de Wereldranglijst van de WISA De afkortingen staan voor Women Internatio nal Squash Association. Haar doel is om zo snel mogelijk bij de beste tien te horen. Een streven dat binnen haar moge- lijheden zou kunnen liggen. In 1985 begon ze als twaalf jarige met squash. Haar vader gaf in Leusden squashles dus het was logisch dat zij lid werd van de Leusdense club. Een jaar later won ze het nationaal kampioenschap in de catego rie tot en met veertien jaar. Sinds twee en half jaar zegt ze „fanatiek met squash bezig te zijn. Hetgeen betekent dat ze zoveel mogelijk tournooien af reist. Ze wordt behalve door haar vader getraind door Mike Sharren. Deze trainer telt meer 'cracks' onder zijn leerlingen. Heskia reist met plezier een maal per week naar den Haag voor zijn lessen. Daarnaast combineert ze een VWO Montessori opleiding met twee tot dne keer trainen in Wijk bij Duurstede. Heskia mag een eigenzinni ge speelster genoemd wor den. Ze werkt graag volgens een plan en wil graag weten waarom en hoe voor een be paalde opbouw gekozen is. Met de haar kenmerkende zelfstandigheid wil ze van de hoed en de rand weten voor ze ergens aan begint. Squash lijkt voor haar aard uitgevonden want wanneer ze vertelt wat haar zo in deze sport trekt, te kent zij zichzelf: „Ik houd van squash omdat het zich buiten afspeelt, en niet in team, maar binnen in een slotenheid. Het is een indii dualistische sport waarbij het helemaal zelf moet dt Het is dynamisch, snel en soluut noodzakelijk om je k< pie erbij te gebruiken." Volgens haar vader en t| vens trainer heeft zij een eigi stijl waaraan niets kinderlij) meer te ontdekken valt. als gevolg dat wanneer speelt tegen mensen die v< ouder zijn als zij soms kan vi liezen met onverwacht h< cijfers. Jonge spelers heb] immers vaak het voordeel v; het ongerichte, het onv< wachte. Zij speelt een d< dachte stijl. Ze bouwt haar op. Ze houdt niet van zo h« mogelijk rammen maar mt van dropshots en volley's." Haar vader wijst er op dat om goed squash te kunnt spelen mentaal sterk moet zij ,Je hebt niet zoals bij tei onder het spelen tijd om o adem te komen door even ee paar balletjes op te rapen door in discussie te gaan mi de scheidsrechter. Je moet vc luit gaan en doorgaan tot hi bittere eind." Van het Leusdense dame; team waarmee ze m de con petitie speelt is niet veel mee over. De helft van het team, d; uit vier dames bestond, is afge vallen. Daarmee is de band dj zij met Leusden heeft nog losjöm ser geworden zonder dat daa a een andere voor in de plaats: gekomen. Ook bij tournooie: n en zelfs in het Nederlands team heeft ze maar weinig me andere speelsters te maker Het deert haar met. Hoewel u met plezier terugkijkt naar d tijd toen de Leusdense jeugd afdeling bestond uit zestig joe *1 geren die regelmatig met e kaar speelden. Naast squasi >o speelt ze graag een partijtje tennis. Volgens haar zijn teniu ju) en squash beter met elkaar combineren dan bijvoorbeeld squash en badminton. „Zowe bij tennis als bij squash speel ji vanuit je schouder, terwijl b badminton de beweginge; M vooral uit de pols moeten ko men." Heskia legt zich niet neer b kl de hoge plaats die ze nu al o; jr de nationale en international! ranglijst bekleedt. Met enig< omzichtigheid komt tenslott het hoge woord er uit. Na he behalen van haar VWO diplo ma, volgend jaar, wil ze gaa proberen om bij de eerste tie: van de wereld te komen. Da 11 zou moeten lukken met hee )t veel trainen. En misschier heel misschien ooit wereld kampioen. Ze is voldoende ge motiveerd om alle squash-lief hebbers in Nederland van haa eigen wijze te kunnen overtui gen. Uitslagen promotieklasse (man a Huizen 2 - Sydec/Vif 3-0 NVC - Renswouw 3-0 Vollkei 2 - Spirit 1-2 (afgebroker VOETBAL Uitslagen hoofdklasse (zaterdag) Vitesse - Velox 1-3 Stand hoofdklasse 1.VOP 2. Bloemenkwartier 3. Lopik 4. Velox 5. PVDV 6. Roda'46 7. Hulshorst 8. VeenscheBoys 9.SVMBoys 10.Sova'54 ll.SWU 12.CSV Vitesse (zaterdag) 16-26(44-21) 16-24(41-21) 16-22(42-28) 16-17(22-23) 16-16(21-24) 17-16(30-33) 17-16(20-23) 16-15(22-19) 16-14(21-28) 17-12(27-37) 16-11(26-39) 16-6(22-41) 6. Kamerik 7. Limvio 8. KWA 9. Oranje/Wit 10. Automat. Van Rijn 13-13(22-31) 14-11(23-30) 13-10(17-21) 13-9(13-27) 14-8(29-29) Programma hoofdklasse (zaterdag) Bloemenkwartier - VOP SVM Boys - Veensche Boys Lopik - SWU PVDV - Velox Uitslagen hoofdklasse (zondag) Celentudo - Roda'46 2-6 DEV-DWSV 0-3 's Graveland - De Meern 0-1 SVF - Scherpenzeel 1 -1 Stand hoofdklasse I. De Meern I 2. Roda'46 3. Scherpe nzeel 4. Rivierwijkers 5. Celeritudo 6.DEV 7 SVF 8. DWSV 9. SC Nederhorst 10.SV Zeist II.'s Graveland (zondag) 13-21(30-10) 15-19(34-25) 14-17(21-16) 13-15(24-21) 14-14(20-24) 13-12(24-26) 14-12(22-26) 15-12(20-26) 12-11(20-26) 14-11(24-24) 15-8(16-32) Programma hoofdklasse (zondag) DWSV - De Meern DEV - Celentudo SC Nederhorst - 's Graveland Uitslagen tweede klasse A (zondag) Oranje/W it - Limvio 1 -1 Automat. Van Rijn - Kamenk 1-2 Veensche Boys - KDS 0-1 Stand tweede klasse A (zondag) 1. KDS 15-22(32-19) 2. Veensche Boys 15-18 (28-22) 3.Amsvorde 13-17(24-10) 4. Achterveld 13-14(28-30) 5. OSM75 13-13(29-24) Programma tweede klasse A (zon dag) OSM75 - Oranje/Wit ZAALKORFBAL Uitslagen eerste klasse A Antilopen - Ritola 16-12 ROG - Marfügels 13-16 Tietjerk - De Meeuwen 9-14 De Hoeve - Sparta (N.) 9-10 Eindstand eerste klasse A 1. Sparta (N.) 14-23 (204-164) (kam pioen) 2. Marfügels 14-18(181-157) 3. De Hoeve 14-16(159-151) 4. Antilopen 14-15(161-148) 5. Ritola 14-15(185-176) 6 De Meeuwen 14-14(179-174) 7 ROG 14-10 (156-180) (gedegra deerd) VOLLEYBAL Uitslag bekerwedstrijd LEOS - Ekspalvo 3-2 (10-15, 11-15, 4-15) Uitslagen tweede divisie D (vrouwen) Delta Lloyd/AMVJ 2 - Brother/Martinus 3 3-2 Stand tweede divisie D (vrouwen) 16-37 16-36 16-32 16-31 16-29 16-28 16-22 16-21 16-21 16-15 16-13 16-3 Stand promotieklasse (mannen) 1. NVC 2. Harderwijk 3 3. Huizen 2 4. Renswouw 5.AGAVS 6. Leos 7. Vollkei 8. Harderwijk 2 9. Spirit lOUrucornus 11.Sydec/Vif 2 12.Sydec/Vif Programma promotieklasse nen) Harderwijk 3 - Harderwijk 2 ZAALHANDBAL Stand eerste klasse (vrouwen) l.HVN/Atüla 13-19(14! 2. Amersfoort 13-17(124 3.ASV 12-16(121 4. HMS/ Achilles 2 11-13(11 5. LHV 12-10(125 6. UDSV 2 11-9(101 7. BHC 12-8(921 8. DWSM 12-4(841 St b 01 ie 1. Radius 2. Molenwiek/C 3. LEOS 4. Riva/VSC 5. Dinto 6. Delta Lloyd/AMVJ 2 7. Varel/CW 8 Brother/Martinus 3- 9. Madjoe 10.Gemini/K. 11.Allides 12.Phoenix Programma tweede divisie D (vrou wen) Madjoe - Dinto Gemiru/K. - LEOS Programma eerste klasse (vroi BHC - HMS'Achilles 2 LHV - DWSM UDSV 2 - Amersfoort Stand derde klasse C (mannen) 1.HVBS 12-23(245 2. Nijenrodes 2 12-19(241 3.AAV3 12-16(216 4 LHV 12-14 197 5. UDSV 5 11-12(191 6. UHV/DSO 4 12-6(169 7 Limvio 2 11-2(193 8. Fortissimo 4 12-2(144 Programma derde klasse C (mafl Limvio 2 - UHV/DSO 4 LHV-UDSV 5

Leusder Krant | 1990 | | pagina 10