Promotiekansen LEOS minimaal „Ik heb het laatste jaar veel progressie gemaakt" Na 3-1 verlies tegen Gemini romfiets jnder rem lokaal IEDERE MAANDAG OP DE KABELKRANT Linksbinnen Sportnet ■ti IZ keltje Dressuur- wedstrijd Schietclub Derde plaats voor Bakker Monsterzege SV Leusden Hessenkar- kaarttoernooi Sprinter Esther Jaspers-Focks Roda '46 Achterveld Antilopen pe Nederlandse Bowling tderatie, de overkoepelende end van de bowlers in Ne erland, dnngt er in een brief ij de Leusdense gemeente- iad op aan de commerciële aider Sportnet op de kabel te 'itten. Volgens de Bowling Fe- iratie is Sportnet een zender, ie met name Nederlandse x>rt, op topniveau, maar ook regionaal en lokaal niveau, ether instuurt. De Bowling- ,nd betoogt dat de eigen )rt via dit kanaal de aan- icht knjgt, die het naar eigen cht verdient. „Niet alleen topsport, maar ook als fa- Uie-amusement. Bowlen is je/end voor jong en oud, voor e hele familie", aldus de Bow- \gbond in de bnef aan de jusdense raad. Als het op het maken van uizes aankomt, pleit de Bow- igbond ervoor de sportzen- pr te verkiezen boven ander inbod op de commerciële aiders. „Het aanbieden van tort is een andere vorm van nusement dan eindeloze menkaanse series, soft-sex tzendingen of horrorfilms. jorf is gezonde ontspanning lichaam en geest", consta- ert de Bowling Federatie, et veel gevoel voor christehj- waarden en normen in de ief. Liever pins, dan pin-ups als het aan de Bowling leratie ligt. Of het kijken naar de bow- igsport, waarbij naar corpu- \tie neigende sporters zich ikromd over een baan uit- itten in het omverwerpen kegels meer verheffend is inderdaad te verkiezen valt wen een fraaie ontblote ie of een lekkere thriller, is oordeel dat we graag aan l ie gemeenteraad overlaten. Daan Bleuel LEUSDEN - Het eerste vrouwenteam van LEOS lijkt onder de druk te bezwijken. Vijf wedstrijden voor het einde van de competitie, waarin de Leusdenaren vanaf de eerste week in beeld zijn geweest voor het bereiken van de eerste of tweede plaats, lijkt de ploeg plotseling naast de hoofdprijzen te gaan grijpen. De lange tijd zo soepel draaiende motor, heeft last gekregen van een hardnekkig vuiltje in de carburateur, waar door met horten en stoten het eind van de rit gehaald lijkt te gaan worden. Een echte verklaring is er niet voor het haperende optreden van de Leusdense ploeg, die zo verras send hoog meedraaide in de twee de divisie D. Het tijdelijk wegvallen van routinier Mar]a de Wild kon wel als een excuus worden aange voerd, maar De Wild speelt de laat ste weken alweer voluit mee. De aspiraties om hoog te eindi gen werden zaterdag wreed door kruist door uitgerekend een degra datiekandidaat. Gemini/K. uit Voor schoten staat nog steeds op een bedreigde tiende plaats en had de winst op de Leusdenaren hard bo- dig om in ieder geval de aansluiting met de staart van de middenmoot niet kwijt te raken. Tegen de naar de juiste vorm zoekende ploeg uit Leusden grepen de Voorschotena ren dan ook hun kans. In vier sets en met cijfers die vrij duidelijke taal spraken (15-5, 15-11, 13-15 en 15- 10) hield Gemiru de punten in eigen hal. Door dit resultaat raakt LEOS verder achterop bij de koplopers Radius en Molenwiek. Radius heeft Trainer/coach Evert van Garderen: Wat zeuren we nou! We kunnen nog derde worden. Dat is toch prachtig. een voorsprong van vijf punten op de Leusdenaren en Molenwiek vier. Beide ploegen speelden ech ter een wedstnjd minder en kun nen die voorsprong derhalve naar een kleine straat uitbouwen. Toch waren er volgens trainer/ coach Evert van Garderen ver zachtende omstandigheden aan te voeren voor het verlies. „De plaats van Gemini op de ranglijst is naar mijn stellige overtuigeing zwaar geflatteerd. De ploeg is lange tijd gehandicapt geweest door tal van blessures, maar raakt zo langza merhand weer op volle oorlogs sterkte. Dat heeft Radius onlangs bijvoorbeeld ook gemerkt. Die zijn ook onderuit gegaan. Ik denk dan ook dat andere teams nog een zwa re dobber aan Gemini gaan krij gen." Dat neemt niet weg dat het ver hes tegen de nummer tien niet he lemaal ingecalculeerd was. Van Garderen: „Nee, duidelijk met. Ik wilde hier gewoon winnen, om m de race te blijven. We hebben de goede vorm gewoon nog niet te pakken." Over de oorzaak van het verhes heeft Van Garderen een mening: „De zaal waann we zaterdag speel den, was erg klein. Dat zijn we niet gewend. Het is bijvoorbeeld moei lijk om bij het serveren een oriën tatiepunt te vinden. Daardoor heb ben we de tegenstander te weinig onder druk kunnen zetten." „Maar verder hadden we van daag, net als in de bekerwedstrijd tegen Ekspalvo, moeite met de ser vice en de passing van de tegen stander. Verder is duidelijk gewor den dat we de laatste weken te weinig aan de blokkering hebben gedaan. Ook aan het net hep het niet zoals het moest." „Toch denk ik dat de nederlaag een tikje geflatteerd is. De cijfers geven niet helemaal de verhoudin gen weer." Over de kansen in de verdere competitie is Van Garde ren duidelijk: „Er moet nu wel een wonder gebeuren, willen we nog voor promotie in aanmerking ko men. Aan de andere kant denk ik ik, wat zeuren we nou? Voor de competitie leek het al bepaald am bitieus om bij de eerste vijf te willen eindigen. Nu kunnen we nog mak kelijk derde worden. Dat is toch prachtig!" De Leusdenaren hadden in de eerste set weinig in de melk te brokkelen.SDie ging dan ook kansloos met 15-5 naar Gemini. In de tweede set kregen de Leusde naren iets meer vat op het spel, maar moesten desalniettemin toe staan dat Gemini een 2-0 voor sprong nam: 15-11. In de derde set leken de Leusdenaren het tij te kunnen keren via 13-15 setwinst, maar in de vierde set delfde de ploeg alsnog het onderspit: 15-10. Zaterdag treedt de ploeg in Am stelveen aan tegen Brother/Marti- nus 3. De debutant in de tweede divisie is ook nog allesbehalve vei lig en zal derhalve tegen LEOS punten willen pakken. Delta Lloyd/AMVJ 2 en Riva/VSC gaan m de slag met als inzet de vierde plaats. Gemini/K. zal ten koste van Varel/CW proberen de stijgende hjn vast te houden, om op die ma nier uit het moeras te raken. Radius lijkt een makkelijk weekemde te gemoet te gaan, als het in eigen huis Phoenix ontvangt. De hekke- sluiter uit de tweede divisie D is al zo goed als gedegradeerd en lijkt niet bij machte vcoor een verras sing te kunnen zorgen. Molenwiek knjgt het heel wat moeilijker bij Dmto. De gastvrouwen zullen de nummer twee flink dwars willen zitten, omdat bij winst een plaats bij de top-drie voor Dinto nog niet he lemaal ondenkbaar is. Madjoe kan zich via nummer voorlaatst Allides haast verzekeren van klassebe- houd. JEN - Bij een verkeerscon- die de politie donderdag »n 18.00 uur en 22.00 uur i, zijn negen mensen op de geslingerd. Reden voor de Buringen waren defecte ver ting op fietsen en bromfiet- een brommer zonder rem- 1, opgevoerde bromfietsen, in zonder rijbewijs, het nege- van rood licht en een ver- rd deel 3. jdens verkeerscontroles, die oolitie in het weekeinde hield, [acht automobilisten bekeurd, [outenburg negeerden vier be- rders het rode stoplicht op de -smg Horsterweg/Hessenweg. 'In de winkelcentra Biezenkamp )e Hamershof gingen vier fout- teerders op de bon. ttSDER KABELKRANT ^naal 4 CAI Leusden °[8gelijks kontinue lokaal luws en service-berichten. Ne oor uw aankondigingen en gel; dere benchten kunt u bellen 31 de 1 da daktie Leusder 03, hbelkrant, schatterweg 19, Leusden, efoon 033-941495. Vraag lurec ar Daan Bleuel of Stefen e*awenkamp. formatie over 9 yo verteren via het snelste gdium van Leusden: 10-94274 (Ton Roskam) lave advertenties: itoor Leusder Krant, 941495 03420-94255 (Conny v.d. üc). 5 LEUSDER belkrant huis-aan-huis beeldbuis int van Leusden. iele tarieven: starK voor particulieren): rt g^lag en aanbod- regeladver- 03 *es. Eerste 2 regels ƒ6,- dag. Elke regel meer 6,- t dag. Opgave en betaling eau kontant op ons ee al loor' .or e< belspot irijf 1 elpagma zonder logo), met E A l irgebruik, 75,- per dag. f„ÓWU>PAGINA lo9o): tarieven op aan- alle mg? Kontrakt-korting mo ei LEUSDEN - Dit weekemde hield ponyclub Nieuw Hagenauwe de eerste onderlinge wedstrijden van het nieuwe seizoen. Deze wed strijden gelden voor het clubkam pioenschap en tevens als graad meter om te kunnen beoordelen wie wel en wie niet rijp is voor het afleggen van een examen voor een diploma van het NPC of de Recreatie-Unie. Door het flinke aantal deelnemers, 78 stuks, werden de dressuurwed- strijden op 2 dagen verreden. De uitslagen: Categorie B-groen 1. Natasja Guraho, 129 punten op Ducky 2. Kim Nieuwenhuizen, 128 punten op Tamara 3. Maaike Louw. 124 punten op Chemta Categorie B 1Lydia Rey, 124 punten op Oscar 2. Diane v. Nijkerk, 123 punten op Tamara 3. Alice Peters, 120 punten op Os car Categorie B-l 1. Margot Sprenger, 117 punten op Oscar 2. Marieke Trentelman, 112 pun ten op Ducky 3. Jelle Bakker, 109 punten op Os car Categorie L 1. Rick Schumacher, 124 punten op Oscar 2. Niki Korsten, 117 punten op Ta mara 3. Nicole Ruiter, 116 punten op Os car Categorie L-l 1. Annelies Keizer, 117 punten op Tamara 2. Nadine Prent, 106 punten op An gela, „y; j .03r H^go Schwagermann. 161 pun ten opFjyrke Categorie L-2 1Lotte Wieten, 112 punten op An gela 2. Maricken Hengeveld, 111 pun ten op Kamahl 3. Melisse v. Dijk, 110 punten op Tamara Categorie M 1Nicole Baars, 117 punten op An gela 2. Mirana v. Peursen, 115 punten op Angela 3. Maranja de Vries, 103 punten op Angela ACHTERVELD - Anneke Oudshoorn won afgelopen week de onderlinge wedstnjd bij de vrouwen van de Achter- veldse schietclub Ons Genoe gen. Ze bleef concurrente Iny Kok, die 81 punten scoorde, drie punten voor. Derde werd Mien van de Burgwal met 74 punten. LEUSDEN - De Leusdense bil jarter van BVL, Leo Bakker, is er tijdens gewestelijke kam pioenschappen niet in ge slaagd een plaats in de lande lijke eindronde te bevechten. De Leusdenaar, die eerder distnetskampioen werd, be haalde in de hoofdklasse libre met acht punten en een moyenne van 12,02 een ver dienstelijke derde plaats, maar dat was niet genoeg voor een startbewijs voor de lande lijke eindronde. Na een moeizaam begin, waarin Bakker onder andere onnodig verloor van Hymering (in 15 beurten), had de Leusde naar na vier partijen (en zes punten) de kansen nog in ei gen hand. In de vijfde ronde ontmoette Bakker de latere winnaar Voortallen uit Huizen en had gedurende de gehele partij een voorsprong. Op de eindstreep kwam de Leusde naar echter zeven punten te kort, toen zijn tegenstander in 9 beurten bij 180 caramboles finishte. In de laatste ronde stelde Bakker de derde plaats veilig door directe concurrent Van 't Hof in slechts zes beurten kansloos te laten. Omdat kampioen Voortallen een te hoogf moyenne scoor de, zal nummer twee van het toernooi (Van der Made uit Utrecht) het gewest vertegen woordigen in de landelijke ti telstrijd. Bakker promoveert naar een hogere klasse, op grond van zijn moyenne. Uitslag 1. P. Voortallen (Huizen) 14 pnt (14.82) 2. R. van der Made (Utrecht) 12 pnt (11.22) 3. L Bakker (Leusden) 8 pnt (12.02) 4. A.van'tHoff(Almere) 6 pnt (7.48) 5. A. Bolk (Almere) 6 pnt (6.99) 6. L. Luijskens (Muiderberg) 4 pnt 10.50) 7. L. Hymering (Zijderveld) 4 pnt (8.65) 8. A. Talupessy 2 pnt (5.96) LEUSDEN - Na de 7-1 monster score in de vorige wedstrijd, heeft hft eerste team van schaakvereniging Lensden op nieuw flink uitgehaald. Ditmaal moest Ons Genoegen 11 uit Amersfoort er in eigen huis met 2- 6 aan geloven. De Amersfoorters, die nog volop degradatiezorgen hebben, kunnen ook niet lang in een veel positiever resultaat ge loofd hebben, want al snel bleken de Leusdenaren aan de meeste borden het beste van het spel te hebben. Zo kon het gebeuren dat al rond half elf de wedstrijdpunten voor Leusden binnen waren. Door overwinningen van achtereenvol gens Pieter de Jager, Bert Uneken, Jan Snijders, Jaap de Jager en Hans Peperkamp stond Leusden toen al op een beslissende 0-5 voor sprong Daarna kon Ons Genoe gen pas iets terugdoen Arnold Peperkamp was de enige die aan de kant van Leusden met een nul werd opgescheept. Hij offerde een volle toren voor een aanval die uiteindelijk te weimg voor stelde. Wim Velker trof een tegen stander die met de witte stukken absoluut niets ondernam, maar ook geen duidelijke fouten maakte. Een saaie remise was het gevolg. Carel Vos was in het mid denspel een pion achtergeraakt, maar dit had geen beslissende uit werking. Nadat de speeltijd ver streken was werd tot remise be sloten, zodat de eindstand op 2-6 kwam. Ondanks de mooie resulta ten van de laatste wedstrijden zijn de promotiekansen voor Leusden intussen toch wel heel theoreüsch geworden. De tussenstand in de wedstrijd Zeist II - Leusden I is intussen 3,5-2,5, doordat enerzijds het protest van Leusden inzake de partij van Carel Vos door de bond is toegewezen, maar anderzijds Bert Uneken zijn afgebroken partij heeft verloren. Leusden gaat deze wedstrijd bijna zeker verliezen, waardoor de achterstand op kop loper Vianen I vier verliespunten wordt. Leusden moet dus zelf ze ker van Vianen winnen en dan ho pen dat Zeist II dat ook nog doet. In de onderlinge competitie ver anderde er aan de kop niet veel, vooral doordat de meeste toppers met het eerste team naar Amers foort waren. Henk Roelofs deed goede zaken door zijn overwin ning op Leo de Rijke. Opvallend was verder de prima winst van Dick Willigenburg (met zwart) op Jaap Langman. Uitslagen huiscompetitie Roelofs - De Rijke 1-0 Elschot - Halkes remise Gemts - Moes 0-1 Zijlstia - Boogaard 1-0 Langman - Willigenburg 0-1 Buurlage - Van Kleef 0-1 Van den Pol - Van den Tang 0-1 Zaal - Linse 1-0 Van Dalen - Van Ooik 1-0 Struiwig - Veenendaal remise Valkenburg - Schouten remise Van Kampen - Rietveld 1-0 Stand aan de kop: 1 J de Jager jr 1883 2. Uneken 1788 3. P de Jager 1771 4. H. Peperkamp 1704 5. Vos 1703 6. Roelofs 1693 7. De Rijke 1688 8. v. Dokkum 1678 9 Velker 1674 10. A Peperkamp 1672 ACHTERVELD - Vrijdag werd de zesde ronde gespeeld van het Hessenkarkaarttoernooi Er deden 32 kaarters mee. A. Welgrave werd eerste met 5158 punten, vlak voor Daatse- laar, die 5144 punten scoorde. Uitslagen 1.A. Welgrave 5158 pnt. 2.Daatselaar 5144 pnt. 3. C. van Marwijk 5029 pnt. 4. C. de Vette 4908 pnt. 5. R. de Vette 4766 pnt. S RA R LEUSDEN - „Ik ga me nu eerst richten op de Neder landse kampioenschappen outdoor. Daar wil ik graag m'n derde plaats verdedigen. Vorig jaar, toen ik brons haalde achter Marjan Oly- slager en Gretha Tromp, was de concurrentie toch iets minder groot. Dat betekent als ik nu weer derde zou wor den, m'n prestaties vooruit zijn gegaan." Esther Jaspers-Focks, een 21-jange computer-program- meur uit Leusden, maakt furo re in de Nederlandse atletie- kwereld. Afgelopen zomer verraste Jaspers-Focks met een fractie bronzen medaille op de honderd meter horden, vlak achter de vaderlandse top. Marjan Olyslager was op dat moment onmiskenbaar de sterkste en de zilveren me daille winnaar van toen, Gretha Tromp, zag haar ster al snel rijzen. De verwachtingen waren dan ook hoog gespannen, toen de Leusdense, die overigens sinds twee weken met haar vriend in Amersfoort woont, twee weken geleden aan de start verscheen van de Neder landse indoorkampioenschap pen m de Houtrusthallen in Den Haag. Met name op de ultra korte sprintafstanden, de 60 meter vlak en de 60 meter horden, zou de explosieve kracht van Jaspers-Focks uit de verf moeten komen. En het ging goed. Dat wil zeggen, tot ze tijdens de halve finale, waarin ze tweede werd, een overrekte hamstring opliep. Dat betekende meteen het eind van de medaille-aspira ties van de Leusdense. Jaspers-Focks: „Ja, dat was verschrikkelijk jammer, want eigenlijk ging het heel goed. In de series liep ik een nieuw persoonlijk record van 7.54 en daarmee was ik achter Nelli Cooman de snelste. Ook m de halve finale zag het er nog goed uit. Weliswaar voelde ik toen al dat er iets niet helemaal goed was, maar in mijn halve finale werd ik toch nog tweede achter Edine van Hezik. Maar juist bij het afremmen ging het helemaal fout en liep ik die hamstringblessure op. Ik baal de vreselijk! Vorig seizoen was ik bij het N.K. vijfde ge worden en nu wilde ik voor een medaille gaan. En de mo gelijkheden waren er." Zover kwam het dus niet met de jeugdige Altis-atlete. En met de blessure vervloog ook de hele kleine kans om via een limiet uitzending naar de Euro pese kampioenschappen in Glasgow af te dwingen. Esther „Nou, maar zover was het toch met gekomen vrees ik. Aan die ujden ben ik nog niet toe. Ik liep in de series weliswaar 7.54, maar de limiet voor Glas gow was geloof ik 7.25. En dat is toch behoorlijk scherp. En drie-tiende van een seconde is op die afstand best veel. Toch De atlete Esther Jaspers-Focks op de atletiekbaan in Amersfoort. „Ik weet niet of het toeval is, maar sinds m'n club is verhuisd, zijn mijn prestaties in stijgende hjn gegaan." heb ik me dit seizoen al be hoorlijk verbeterd. Vong sei zoen liep ik nog 7.76 en in de series in Den Haag haalde ik een tiende van mijn persoon lijk record af." Door de voortijdige blessu re, die de Leusdense tijdens het N.K. opliep, kwam Esther Jaspers-Focks aan haar spe cialiteit, de 60 meter horden, al helemaal niet meer toe. „Na die blessure op zaterdag, heb ik meteen maar afgezien van de series voor de 60 meter hor den, die op zondag zouden worden gelopen. Dat zou toch mets geworden zijn." Voor de Altis-atlete, die on der leiding van Hans Heymers- kamp traint, is de verhuizing van de vereniging naar Schot horst-Noord een hele verbete ring geweest. „Ik weet niet of het éen met het ander te ma ken heeft, maar na de verhui zing heb ik flinke progressie gemaakt. In ieder geval loopt de baan een stuk fijner", aldus Jaspers-Focks, die een flinke hoeveelheid vrije tijds in haar sport stopt. Liefst vijf dagen per week, anderhalf a twee uur per keer, is de Leusdense te rug te vinden op de kunststof atletiekbaan van haar vereni ging. Na de, afgezien van het per soonlijk record, mislukte N.K. richt Esther Jaspers-Focks nu het vizier op het buitenseizoen. Met name de nationale kam pioenschappen zullen daar de aandacht hebben. Over haar toekomstmoge lijkheden denkt Esther niet te veel na. Van een echte carriè replanning lijkt geen sprake. „Ik zie wel. Op dit moment werk ik hard, ik train veel, maar ik zal wel zien wat er van komt. Wat binnen mijn moge lijkheden komt, dat grijp ik. Ik maak nu deel uit van de Ne derlandse hordenselectie en ik zou het weieens leuk vinden om in dat kader uitgezonden te worden naar internationale wedstrijden. Of ik echt naar de Europese top kan groeien, weet ik nog niet. Dat is gewoon afwachten geblazen. Boven dien woon ik sinds twee we ken samen. Ik zal opnieuw moeten kijken hoe ik m'n dag indeel Vroeger stond 's avonds m'n eten klaar, nu moet ik daar zelf voor zorgen. Ge combineerd met een volledige baan en m'n sport vraagt dat een nauwkeurige planning. Ik moet maar zien hoe dat alle maal in te passen valt. Maar dat lukt vast wel." Aspiranten ZONDAG Vriendschappelijk EMM 1 - Roda 1 BW 2 - Roda 3 Roda 4 - Roda 7 Competitie Roda 2 - Hoogland 3 Dames 't Gooi 2 - Roda 2 3-2 2-1 3-2 0-0 7-0 Antilopen Al - Telstar Al 10-3 Telstar BI - Antilopen B2 8-5 Antilopen Cl - Hellas Cl 5-2 Zwaluwen C1 - Antilopen C2 4-4 Antilopen Dl - Dindoa Dl 4-3 Pupillen Sparta 01 - Antilopen 01 1-1 RDZR1 - Antilopen R1 5-1 Dalto R3 - Antilopen R2 3-0 SENIOREN Damesjunioren Celentas 2 - LHV 1 12.30 Meisjesaspiranten Fortissimo 2 - LHV 1 17.30 Welpen Smeeing/BDC 2 - LHV 1 17.00 ZONDAG Senioren DEV - Roda 14 30 HDS 2 - Roda 2 11.30 Roda 3 - Barneveld 2 11.30 Roda 4 - Argon 4 11.30 Roda 5 vrij Hooglanderveen 7 - Roda 6 14.00 Hoogland 10 - Roda 7 14.30 Zondag 11 maart '90 Dames Roda 1 - KWA 1 11.30 Nijenrodes 1 - Roda 2 11.00 Heren LHV 1 - UDSV 5 11-16 LHV 2 - Fortissimo 2 7-20 Dames LHV 1 - DWSM 1 16- 6 LHV 2 - Smeeing BDC 6-17 Hoogland 10 - Achterveld 6 1-1 Dames Odijk 2 - Achterveld 0-0 Jeugd Achterveld A1 - CJW A2 3-2 Achterveld C1 - WZ '49 Cl 2-1 Beker FZO - Achterveld 2-1 SENIOREN Jeugd Damesjunioren LHV 1 - HMS/Achilles 4-9 Meisjesaspiranten LHV 1 - HMS/Achilles 3-14 Welpen LHV 1 - Fortissimo 2 10-5 Senioren HKC2 - Antilopen 2 13-14 Antilopen 4 - Fiducia 3 5-4 Antilopen 5 - THOR 3 9-5 Antilopen 6 - Unitas 4 16- 4 Antilopen 7 - De Meeuwen 6 3-9 Senioren Junioren Heren HVN/Attila 4 - LHV 2 17.10 Limvio 2 - LHV 1 14.50 Dames ASV 1 - LHV 1 12.50 EMM 3 - LHV 2 14.40 Antilopen J1 - GKVJ1 6- 9 Kesterenjl - Antilopen J2 12-2 Jeugd KDS - Achterveld 14.30 Achterveld 2 vrij Achterveld 3 vrij Baam 4 - Achterveld 4 11.30 Achterveld 5 - APWC 5 12 00 Achterveld 6 - Hoogl.veen 9 12.00 Roda '46 E12 - Achterveld E2 10.45 Achterveld F1 - WZA F3 10.00 Hooglanderveen F1 - Achterveld F2 10.00 Dames Achterveld - Houten 2 10.00 Jeugd Achterveld Cl - Roda '46 Cl 11.45 Hoogland D1 - Achterveld D1 1000 Roda '46 E2 - Achterveld El 10.00

Leusder Krant | 1990 | | pagina 15