OOM VAN WIM HOGEVEEN WORDT RKELIJKHEID MET DROOMWINKEL iok u mevrouw bent tan harte welkom! Huisaanbieding ter gelegenheid van opening Wim Hogeveen - gastheer in optima forma Wie gaat er gratis een lang weekend naar New York? Speciale uitgave ter gelegenheid van de opening van de herenmodezaak aan de Brouwerij in de Hamershof in Leusden Antracietgrijs en donkerblauw double breasted kostuum Kabelpullover 69,- 2 Wim Hogeveen shirts 89 ,- T'Shirts 21,- \nsdag naart 1990 (advertentie) im Hoge veen Krant \dagmorgen opening van nieuwe herenmodezaak I ;n nieuwe lente, een nieuw geluid. Anders gezegd: een nieuw voorjaar, een nieuwe Biel. En wat voor één! ■dagmorgen gaan de deuren open van de herenmodezaak van Wim Hogeveen, nu een redelijk onbekende in Leusden, maar dat zal spoedig anders worden. Wim eveen is een inventieve,moderne, ondernemende zakenman, die zijn voetsporen in lierenmodevak ruimschoots heeft verdiend gedurende de afgelopen twintig jaar. itaat aan het hoofd van een uitermate florerende zaak in Baarn met een omvangrij- Jientèle. de vestiging van zijn winkel )e Brouwerij no.4 in het voor- e pand van Bootsman Heren- in de Hamershof gaat voor Wim Hogeveen een lang gekoes terde wens in vervulling. Voor het winkelcentrum betekent de komst een niet onaanzienlijke aanwinst. Wim Hogeveen heeft voor de vesti ging van zijn tweede herenmode zaak bewust voor Leusden geko zen. 'Ik ken Leusden al zo'n twintig [nieuwe herenmodezaak in de jershof. Wat zouden wij als da- blaar dan wel te zoeken heb- jHogeveen, de man, die aan iuwe zaak zijn naam verbindt us de scepter (van afstand) heeft daarover zijn duidelij- ening. 'Ik vind het eigenlijk plezierig als mevrouw mee- met haar man als het gaat om open van zijn kleding. Ik mag lat geval best een voorbeeld len. Kortgeleden heb ik het neegemaakt dat een heer een duidelijke voorkeur voor een be- paaldé trui had. Meneer en ik wa ren het eigenlijk vrij spoedig eens over de transactie, want mijn klant was tevreden over de keuze. Maar zijn echtgenote had daarover ande re gedachten. De trui zat de man uitstekend Wat blijkt dan? Het gaat meneer er slechts om dat het kledingstuk prettig zit en dat is dan dat. Maar mevrouw moet er wel regelmatig tegenaan kijken. Het gevolg: meneer moet iets anders passen, dat hem lekker zit en voor haar acceptabel 'want het oog wil ook wat'. Uiteindelijk zijn zij bei den in volle tevredenheid de winkel uitgegaan'. De dames van Leusden zijn dus van harte welkom in de herenmode zaak van Wim Hogeveen. Waarom ook niet? Wat bijvoorbeeld te den ken van een smaakvol kado voor verjaardagen of andere byzondere gebeurtenissen. Er is volop keuze: een kamerjas, een shawl, een riem of een stropdas. Mogelijkheden te over. De deur staat dus voor u open, mevrouw! Speciaal 555,- jaar. Veel van mijn vrienden wo nen hier en door inijn jarenlange werkzaamheden in Amersfoort, voordat ik mij in 1974 in Baarn vestigde, heb ik de ontwikkeling van de plaats van redelijk nabij kunnen volgen. Er komen ook nog veel mensen uit Leusden in mijn winkel in Baarn en dat geeft mij een grote mate van vertrouwen en zekerheid, dat het goed zal gaan met deze nieuwe zaak in de Ha mershof. Dat optimisme lijkt niet onge grond. Elders in dit nummer treft men een karakteristiek van deze energieke zakenman, waaruit het beeld tevoorschijn komt van een ondernemer met durf en fantasie Een man met een strak omlijnde filosofie omtrent service en sfeer bepalende functies binnen zijn werkterrein. Dat werkterrein is zijn winkel, zijn hobby. Complete mix Sfeer, presentatie en een uitgeba lanceerde collectie, begrippen die in een gesprek met Hogeveen steeds weer terugkomen Wat de laatste betreft kan worden gespro ken van een complete mix. Hoge veen: 'We willen voldoen aan de trend. Daarom kan ik spreken van een up to date-collectie, waarbij wij denken te weten wat de mensen willen. Daarom zijn wij er zeker van dat we in Leusden zullen sco ren. Als verkoper ga ik er van uit dat je iets moet bieden wat de man prettig vindt om te dragen en wat de vrouw hem goed vindt staan'. Belangrijk in dit verband noemt Wim Hogeveen de omgeving, waar men zijn geld uitgeeft. Er moet een prettige ambiance worden gescha pen. Het 'zich thuis voelen' heeft de hoogste prioriteit en heeft bij voortduring de aandacht. Hetzelfde geldt voor het verlenen van service. In veel gevallen moet er vooral bij kostuums of gedeelten ervan iets worden vermaakt. Het streven is in die gevallen de wacht tijd te beperken tot hooguit enkele dagen. 'Droom winkel' Bij de inrichting van de winkel in de Hamershof is duidelijk niet over één nacht ijs gegaan Wim Hoge veen spreekt zelf van een droom- winkel en wie het pand betreedt kan zelf vaststellen dat hij niet overdrijft: de inrichting is origineel en getuigt van artisticiteit. Veel hout, diep-bruin van kleur met stellingen en kasten, die speciaal op tekening zijn gefabriceerd. Ver der bestaat de brede achterwand tegenover de centrale winkelin gang uit een houten veranda, die het pand extra diepte lijkt te geven. Het verrassend fraaie, warme inte rieur wordt gecompleteerd door een soort binnentuintje in een van de hoeken van de winkel en een speciaal uit Engeland overgeko men antieke boekenkast, die op functionele wijze aan de inrichting is toegevoegd Alle eer en complimenten voor dit werkelijk kunstzinnig geheel ko men toe aan Wim Hogeveens hu welijkspartner Lia, die het plan voor het interieur heeft ontworpen en alle tekeningen heeft vervaar digd. 'Samen zijn we ongeveer een jaar op pad geweest in binnen- en buitenland om de ideeën op te doen en die dan weer naar onze eigen wensen te vertalen. Zo heb ben we bijvoorbeeld ook veel fraai antiek hout uit een oude Baarnse villa voor de inrichting van deze zaak kunnen gebruiken'. Veel aandacht is ook besteed aan het licht, dat vanzelfsprekend mede van invloed is op de sfeer in het pand. Het is overeenkomstig wat men zich er van voorstelde: duidelijk aanwezig, maar niet na drukkelijk. Deze prachtige nieuwe zaak, het kan nauwelijks anders, zal zonder enige twijfel wederom een trek pleister vormen in het winkelcen trum, niet alleen voor de Leusde- naren, maar ook voor de inwoners van de omliggende plaatsen. Een parel in het sieraad, dat Hamershof heet en met een vestiging als die van Wim Hogeveen wederom aan waarde heeft gewonnen. 'De klant moet zich bij mij thuis voelen' Wim Hogeveen heeft ooit in een interview gezegd dat hij de aardig ste mensen van het Gooi tot klant had. Dat hield verband met de heropening van zijn zaak aan de Laanstraat in Baarn, het warm kloppend hart van het zakencentrum van die plaats. Nu hij eindelijk zijn grote wens in vervulling ziet gaan, een tweede eigen zaak in Leusden-Centrum, wil hij graag de aardigste mensen uit die plaats en natuurlijk ook uit wijde omgeving als klant begroeten. Aan Wim Hogeveen zal het niet liggen. De charmante zakenman stelt zich ten doel datgene in het Leusdense winkelcentrum de Hamershof te doen, waarmee hij ook in zijn eigen woonplaats Baarn zijn bedrijf tot een succes heeft weten te maken. En dat is eenvoudig gezegd: gastheer zijn in een omgeving, waarin de klant meer is dan iemand die gewoon kleding komt kopen. Hij zal dan in het Leusdense niet zelf dagelijks zijn bezoekers kun nen begroeten - daarvoor heeft hij zoals elders in deze speciale editie vermeld deskundige medewerkers ter beschikking - vanzelfsprekend weegt zijn stempel zeer nadrukke lijk op de beleidsvoering van het nieuwe bedrijf. Wim Hogeveen is in elk opzicht zeer gericht en doelbewust met zijn bedrijf bezig. In het gesprek over zijn inzicht en opvattingen van de omgang met degenen, die hij tot zijn klantenkring rekent, komt een man naar voren, die meer wil zijn dan een zakenman 'Ik wil in de eerste plaats dat er een band ont staat, een persoonlijke relatie. Ik denk dat dat de basis moet zijn voor een zakelijk succes op langere termijn. Als ik mensen ontvang in mijn winkel wil ik optreden als gastheer. Men moet zich in mijn zaak thuis voelen. Ik wil dan ook een sfeer scheppen, die overeen komt met normale huiselijke om standigheden, met andere woor den: ik gedraag me in mijn zaak op dezelfde wijze zoals ik dat thuis doe. De klant is mijn gast. Zo is dat hier in Baarn en zo zal dat straks ook worden in Leusden'. Up to date Het fraaie bedrijfspand in de Laan straat in Baarn heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een suc cesvolle zaak met een gerenom meerde clientele. Wim Hogeveen- -.'Waarom komen de mensen hier graag9 Om te beginnen heb ik een up to date-collectie. Ik doe geen concessies; dat wil zeggen dat ik naar boven en naar beneden ga wat betreft de prijzen van de aangebo den artikelen. Ik ben niet bang om dure dingen te verkopen, maar te gelijkertijd ook heel goedkope'. Datzelfde zal van nu af dus ook het geval zijn in Leusden. Wat de be drijfsvoering betreft zal de nieuwe zaak in de Hamershof op de zelfde leest worden geschoeid als in Baarn. Hogeveen: 'Ik denk ook dat ik de Leusdenaren wat hun behoeften en wensen betreft goed weet in te schatten. Merkwaardig genoeg heb ik in de loop der jaren hier in Baarn veel Leusdenaren als klant gehad en voor hen is het natuurlijk een goede zaak, dat ze niet meer naar mij hoeven te komen. Ik ga hun nu op hun wenken bedienen!' iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiii Voor iedere klant champagne! De opening van de nieuwe herenmodezaak van Wim Hogeveen in de Hamershof krijgt een feestelijk karakter. Iedere klant krijgt name lijk een flesje champagne mee naar huis en neemt daarbij bovendien deel aan een loterij met als prijs een gratis weekend in New York! De letterlijk bruisende ouverture van het fraaie nieuwe winkelpand aan de Brouwerij gaat gepaard met een buitengewone verrassing voor de kopers, leder krijgt gedurende de gehele maand maart een genum merd flesje Dry Monopole van het champagnehuis Heidsieck. Eén van de nummers geeft recht op een compleet verzorgd lang weekend, inclusief de vliegreis, voor twee personen naar de al even bruisende wereldstad New York met eventu eel een bezoek aan een van de be roemde theaters op Broadway. Het aanbieden van deze byzondere prijs is voor Wim Hogeveen moge lijk geworden door samenwerking met de KLM en het reisbureau Holiday Feeling van de heer Kui pers aan de Komenij 6. De trekking zal plaats hebben be gin april. Dan zal via de krant be kend worden gemaakt wie in het vliegtuig naar de Verenigde Staten zal mogen stappen! zaï mugcu - - i - - minimimillmuiluuuuiuuuuuuuuuuuuuiuuuuuuuuuiuuuuuuuuuuuuuuuuuiuuuuuuuiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum V

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11