erkennen wat werkelijk waarde heeft de inspiratiebron voor mijn werk' Nautica - ontdekking uit Amerika Lauren maakte het merk Pologroot ntspannen Fun-socks Omdat mannen en maten veranderen ineti voor 'Latin lovers' PRINGLE: de natuurlijke naam voor pullovers De das 14 MAART 1990 (advertentie) W1M HOGEVEEN KRANT i manier van leven die een zekere schoonheid in zich heeft. Niet iaar uitzien naar wat komem gaat, maar waardering hebben voor eest is, herkennen wat werkelijk waarde heeft. Dat is de manier van ik geloof en die de inspiratiebron voor myn werk is', woord is Ralph Lauren, de man die het merk 'Polo' - natuurlijk te bij Wim Hogeveen - groot maakte. Vanaf het moment dat hij met de handgemaakte zijden dassen op de markt kwam, lag de weg naar voor hem open. Van stropdassen breidde zijn kollcktie zich verder s wat mannen zoal kunnen dragen. En vervolgens tot een kollektie ouwen en kinderen. Met een vleugje romantiek, een onmiskenbare aar het verleden, maar bovenal met een warme, persoonlijke uit- Bt uw eigen stijl ontwikkeld. Konsequent en zonder compromis- Hogcveen vertaalt dat in sen. Stijl blijft stijl. De nieuwe grap in de herenmode is de fun-sock. Doorbordurend op de fun-tie kwamen ontwerpers met gevoel voor humor op deze fun- sock: mooie katoenen sokken met gekke motieven en kleuren. Sokken die passen bij het kleurige modebeeld van zomer 1990. niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiffi Smaken verschillen en daarbij vraagt een ander moment van de dag om een ander shirt. Van stijlvol klassiek tot gewaagd modieus, van gekleed smokinghemd tot sportief vrije-tijdshemd. En dat alles binnen de strikte kwaliteitsnormen van Wim Hogeveen. Als extra service heeft Wim Hogeveen mouwlengte 7 voor de man met lange armen De uit een stalenboek uitgezochte shirts zijn meestal binnen 24 uur in huis. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiii Nautica is een Amerikaans merk, dat Wim Hogeveen voor u ontdek te. Zoals dat vaker gebeurde met labels die voor Nederland nog on bekend waren en inmiddels een be grip zijn geworden. Nautica is een sportieve kollektie. geïnspireerd door 'het water'. Een originele opvatting van een tradi tioneel item. Leuke sweat- en T- shirts, jacks en shorts. Nautica is een naam die u in de toekomst zeker meer zal tegenko men. Uit interviews blijkt Ralph Lauren een dynamische persoonlijkheid met een uitgesproken mening over mode. Aan modetrends doet hij al helemaal niet mee. Want mode is voor hem niet iets van voorbijgaan de aard, maar veel meer een onder deel van een bewust gekozen le vensstijl. Reden voor Lauren om kleding te ontwerpen, die door alle rages heen mooi blijft. Echte klas siekers dus, die hun waarde door alle 'modestormen' heen behouden en door toevoeging van kleine de tails steeds weer aktueel zijn. Ame rikaanse folklore. Engelse aristo cratie, dat zijn zaken, waar de po pulaire ontwerper zich door laat inspireren. Dat alles door een gouden formule- bom. Met als handtekening naam voor zijn kollekties. Een gro- ,die in Amerika insloeg als een POLO. een niet toevallig gekozen te liefde voor paarden en met name het uit Engeland komende polo- spel speelden er een belangrijke rol in. Het polomannetje prijkt dan ook op alle overhemden, poloshirts en andere ontwerpen, die Lauren 'basics' noemt, de sportieve lijn. Een logo dat zowel voor elegantie en traditie als dynamiek en team geest staat. Nu acht hij de tijd rijp voor de stap naar Europa. De kans lijkt groot dat ook hier zijn visie op mode voorzichtig - want zo zijn we in Nederland nu eenmaal - gaat door dringen. Het merendeel van de to tale Amerikaanse kollektie van Lauren is in Nederland versche nen. Bestaande uit een lijn die zijn filosofie over mode uitstekend ver tegenwoordigt: kwaliteit, eenvoud en vooral niet gebonden aan tijd of stroming. Gemaakt voor die men sen, die kiezen voor een persoonlij ke stijl en niet alleen maar in de laatste mode willen rondlopen. Herenmode Als eerste zijn de ontwerpen voor mannen in ons land geintroduceerd en nu volgt beetje voor beetje de speciale dameskollektie. Alle stof fen die Lauren gebruikt zijn puur natuur: katoen, zuiver wol of echte zijde. Een trui of blouse van hem koopt u dan ook niet voor een of twee seizoenen, daar doet u jaren mee. Mooie simpele kleding vraagt om uw persoonlijke inbreng. In de Ralph Lauren-lijn zijn drie verschillende lijnen terug te vinden die geschikt zijn voor uiteenlopen de situaties: thuis, op het werk of tijdens de sportieve uurtjes. Bij Wim Hogeveen vindt u een uit gelezen kollektie van Polo Ralph Lauren. iti gaat de jaren negentig in met de kreet 'Afro Latino'Dat komt in ktijk neer op een opvallende gedessineerde zomer '90-kollektie in inde kleuren. Shorts, shirts en T-shirts in grote opvallende en ief aandoende dessins bepalen het beeld Stoerheid heeft plaats ikt voor plezier in het leven, ingetogen authenticiteit is ingeruild Tolijke uitbundigheid, en gaat een kleurige zomer tegemoet! Pringle zal voor de meeste lezers een bekend en vertrouwd merk zijn Pringle staat voor schitterende kleuren in comfortabele lamswollen en katoenen pullovers Deze kollektie is ontworpen met een goed oog voor details. Bij Wim Hogeveen zult u zien dat de pasvorm en belijning perfect passen bij de man van nu De das is als accessoire steeds dui delijker aanwezig. Bij double breasted kostuums, maar ook bij kolberts of op een fraai overhemd. Veel zijden dassen zijn zo mooi gedessineerd, dat ze kleine kunst werkjes zijn. De zeer exclusieve dassen van Pro- chownick zijn daar een schoolvoor beeld van De kleuren en dessins van Prochownick zijn zo byzonder dat zo'n das een ereplaats verdient in uw garderobe. Als steuntje voor de nieuwe gene ratie dassendragers hierbij afge beeld de enkele Windsor-knoop. Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir? ^jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^

Leusder Krant | 1990 | | pagina 13