Leusden M.0SNABRUGGE inspraakmogelijkheid voorLeusdenaren 28.50 vergaderagenda brandweer zoekt vrijwilligers 'WE GAAN MET SNELLE VLIET OF WE GAAN NIET!' VLOERVERWARMING SPART/ GR0ENEWIJK B.V. WOENSDAG 4 APRIL 1990 Van 't Erf informatierubriek van de gemeente Leusden nr. 21, 4 april 1990 De brandweermannen en -vrouwen kunnen op ieder moment van de dag opgeroepen worden. De Leusdense brandweer is op zoek naar mannen en vrouwen die het korps willen versterken. Ben je tussen 18 en de 30, woon en werk je in Leusden dan kun je in principe bij de brandweer. Het Leusdense korps bestaat voornamelijk uit vrij willigers. Dat betekent dat je een kleine vergoeding krijgt. De brandweer zorgt voor een adequa te opleiding waar je zeker ook in je dagelijks leven profijt van zult hebben. De brandweer heeft een taak bij het bestrijden van branden maar wordt ook ingezet bij onge vallen en andere calamiteiten Zo als een gekantelde tankwagen met olie. De brandweer moet dan voor komen dat de olie in het water te rechtkomt. Je inzetten voor de brandweer is je inzetten voor Leus den. Wil je meer informatie bel dan met de brandweer, tussen 9.30 en 12.30 uur, telefoon 961650. Informatieavond Donderdag 12 april is er een infor matieavond in de brandweergarage aan de Zwarte Weg. Aanvang 20.00 uur. Je bent welkom vanaf 19.30. Laat even van je horen als je van plan bent te komen. bekendmakingen GEMEENTE verleende vergunningen bouwvergunningen Begynhove 38, plaatsen dakkapel Ravenhorst 12, plaatsen dakkapellen Pruslineweg 2a, vergroten kas Hessenweg 124, bouwen garage/berging Lindenlaan 36, bouwen erker aan voorgevel van de woning Pachter 29, plaatsen dakkapel Stoutenburgerlaan 15, herbouwen schuur Hessenweg 325, bouwen parochiecentrum (ver vanging pastorie) Arnhemseweg 31a, uitbreiden woning tussen Kon. Julianaweg 18 en 24, bouwen wo ning Kerkweg 5, uitbreiden woning W. van Amersfoortstraat 38, verbouwen/uit breiden basisschool ,,St. Jozef' Herderhof 3, plaatsen dakkapellen Kuperssingel 183, plaatsen dakkapel Schutterhoeflaan 2, uitbreiden woning en bou wen garage Zonnedauwhof 19, plaatsen dakkapel Kol. van Royenweg 3, tijdelijk plaatsen kantoor units Koolzaadland 10, uitbreiden woning Kwintlaan 29, plaatsen en vergroten dakkapel Rozenhaag 41, uitbreiden woning Berkenlaan 11, bouwen carport Hamersveldsewcg 127, vervangen/vergroten varkensschuur Grienden 32, uitbreiden woning Benedictynenhove 48, plaatsen dakkapel diverse vergunningen Rotary Club Leusden c.a., collectevergunning Muziekver. Lisiduna, ontheffing sluitingsuur, muziek- en dansvergunningn K.P.J. Achterveld, vergunning artikel 38 Drank- en Horecawet voor zaterdag 25 aug. 1990 Portas vakbednjf, standplaatsvergunning zater dag Hamershof Portas vakbednjf. standplaatsvergunning De Biezenkamp vrijdagmiddag A. v.d. Peut, standplaatsvergunning Hamershof zaterdag Tour de Junior Achterveld, reklameborden Tour de Junior Plaatselijk Avondvierdaagse, reklameborden Avondvierdaagse Commissie Achterveld, Achterveld Toneelver. Culdoto, reklameborden Ned. Toeristen Kampeer Club, kampvuurver gunning Raad van Kerken Leusden, openlucht kerk dienst Oranjever. Leusden, optocht met muziek en aubade Belangenver Winkelcentrum Hamershof, mu ziekvereniging Tour de Junior Achterveld, Ronde van Achter veld en Tour de Junior kapvergunningen Melafier 7. het kappen van 1 berk Waarden 25a, het kappen van 3 populieren Snoekbaars 9, het kappen van 2 bomen bezwaren Belanghebbenden die door een vergunning rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kun nen daartegen binnen 30 dagen na het verschij nen van deze bekendmaking bezwaarschriften indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 150, 3830 AD Leusden. Nadere informatie over voornoemde vergunnin gen is na telefonische afspraak op werkdagen van 08.30 tot 12 30 uur in het gemeentehuis, 't Erf 1, te verkrijgen bij de afdeling ruimtelijke ordening en algemene zaken, kamer 208, tele foon 961727 (bouwvergunningen) en kamer 209, telefoon 961729 (diverse vergunningen), tele foon 961752 (kapvergunningen). aanvragen om bouwvergunningen De volgende aanvragen om bouwvergunning liggen ter inzage: het plaatsen van een schutting op de percelen Waarden 27, Zaagmolenhof 14 en Nabbert 11 het bouwen van een berging op het perceel v.d. Bergstraat 17 Gedurende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. het uitbreiden van de woning (tussen hal en berging) op het perceel Begijnhove 12 het vergroten van de woning op het perceel Hohorstlaan 12 het plaatsen van een erfafscheiding op het per ceel Zilverreiger 15 het bouwen van een woning met garage op het perceel Tiendvrij 5 één en ander zoals aangegeven op de bij de verzoeken behorende tekeningen. De tekeningen liggen van donderdag 29 maart t/m woensdag 11 april 1990 van 08.30 uur tot 12.30 uur ter inzage ten gemeentehuize afdeling Ruimtelijke Ordening/Algemene Zaken kamer 208, 't Erf 1 te Leusden-centrum. Voorzover vereist liggen dan tevens de van toe passing zijnde ontwerp(deel-) uitwerkingen ex. art 11 WRO ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. RIJWIEL-en BROM FIETSHANDEL Arnhemseweg 93, Leusden (Z.)-Tel. 03498-1461. :r Snelle Vliet Reizen biedt volop vj keuze uit goed georganiseerde, betaalbare touringcarvakanties voor Jong Oud. Exkurslereizen - Volledig verzorgde vakanlies naar vele beslemmingen in Europa v.a. I 425,- Rondrelzen - Exklusieve droomreizen zoals 'klassiek' llaliè. Rusland. Hongarije en Griekenland v.a. I 835,- 55 reizen - Wanneer u de lijd neeml voor uw vakantie. Gezellig en in een rustig tempo. v.a. t 410,- Pendelreizen - Populaire 'zon- en strandvakanties' naar o a Spanje. Joegoslavië en Italié v a 1 295,- Jongerenreizen - Leuke, aktieve camping-, kano- en (berg)- sportvakanties door geheel Europa (17 t/m 27 jaar) va/ 325,- Haal nu snel onze uitgebreide zomergidsen bij uw ANVR-reis- buro ot bel Snelle Vliet Reizen, tel. 01846- 17900 V.a. 25 m2 PLAVUIZEN GRATIS GELI KAMERVLOEREN vanaf ELEfj DE GROOTSTE K0LLEKTIE VAN NEDERLAND, 00K NATUURSTEEN! compl. aangelegd 4 CCA vanafI ■ÏÏHÏÏT MiUIHIillllHI.'lUM In de commissie Onderwijs. Sociale Zaken en Milieu op 4 aji komt het gemeentelijk afralstoffenplan aan de orde i Leusdei LEUSDER KRANT verbreding A-28 De directie Utrecht van Rijkswaterstaat verricht momenteel een studie naar de verbreding van de A-28. Deze verbreding is gepland in de periode 1994- 1998. Omdat het bjj deze studie om een gecompliceerde zaak gaat, is Rijkswaterstaat van plan een toelichtende nota uit te bregen. Ten behoeve van het opstellen van deze nota wordt een begeleidings groep opgericht, waarin naast Rijkswaterstaat en de gemeenten Amersfoort, Hoevelaken en Leus den ook de bevolking kan deelne men. Rijkswaterstaat heeft de ge meente Leusden gevraagd om bij de inbreng van de bevolking een bemiddelende rol te willen spelen. In de gemeente Amersfoort be staat een zgn. Platform A-28 van bewonersgroepen van de langs de A-28 gelegen wijken. In Leusden is zo'n belangenbehartiging niet aan wezig. Teneinde ook de belangen van de Leusdense bevolking te la ten doorklinken streeft het ge meentebestuur ernaar, dat zij die nabij de A-28 wonen tezamen met het CML en de vereniging Veilig Verkeer afdeling Leusden hun be langen bundelen en kans zien een afgevaardigde in de begeleidings groep aan te wijzen. De bewoners in het gebied gren zend aan de A-28 zijn daarom voor een bijeenkomst op dinsdag 10 april 1990 om 20.00 uur in de ex- postieruimte van het gemeentehuis uitgenodigd. Medewerkers van Rijkswaterstaat zullen tijdens deze bijeenkomst een toelichting geven. Hierna kunnen de aanwezigen met elkaar van gedachten wisselen over een eventuele afvaardiging in de beleidingsgroep. Gemeente helpt bij tijdelijk werk Probeer jij een vaste baan te vinden en lukt dat maar niet? Dan moet je eens het ge meentehuis binnen stappen Wie weet hebben ze daar een baan voor jou. De gemeente schept namelijk extra werk voor jongeren tot 21 jaar. Het gaat om tijdelijk werk, bij de gemeente of andere instellin gen in Lcusdcn, voor min stens een half jaar Het is de bedoeling dat je daarvoor er varing opdoet zodat je bij het solliciteren kunt zeggen dat je werkervaring hebt. Je kansen op een vaste baan worden daardoor zeker groter. Je werkt 19 uur zodat je alle tijd hebt om daarnaast een oplei ding te volgen. En je wordt er gewoon voor betaald. Ben je 18 jaar, dan verdien je per maand 460,- schoon in de hand. Ben je 16 dan verdien je iets minder, ben je ouder dan verdien je iets meer. Op zoek naar werk, maar het wil maar niet lukken? Bel dan eens met Frauke - Ann Klom van de gemeente telefoon: 961686. het bouwen van een berging en een erfafschei ding op het perceel Rosmolenstraat 39 het bouwen van een bedrijfswoning met kantoor op een perceel aan de Sluithek/Davelaak in plan 't Ruige Veld het bouwen van een woning (ter vervanging van de bestaande woning) op het perceel Hessenweg 183 het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Rozenhaag 38 het uitbreiden van de woning op het perceel van Hardenbroeklaan 26 één en ander zoals aangegeven op de bij de verzoeken behorende tekeningen De tekeningen liggen van donderdag 29 maart t/m woensdag 11 april 1990 van 08.30 uur tot 12.30 uur ter inzage ten gemeentehuize afdeling Ruimtelijke Ordening/Algemene Zaken kamer 208, 't Erf 1 te Leusden-cenmtrum. Voorzover vereist liggen dan tevens de van toe passing zijnde ontwerp(deel-) uitwerkingen ex. art 11 WRO ter inzage De SPARTA MIAMI wordt wel eens de „maatfiets" van Sparta genoemd. Door dev combinatiemogelijkheden heeft u een zee uitgebreide keuze. Geschikt voor zowel toeristisch fietsen als voor dagelijks gebni Daar zorgen het zachte geveerde zadel en trilvrije handvaten wel voor. En op de Mia u ook uw goede humeur bij een ster het unieke lichtlopende Sps trapassysteem is helemaal gebouwd opl Hollandse klimaat, v.a. 649.- woensdag 4 april, commissie Onderwijs, Sociale Zaken Milieu Op de agenda staan ondermeer een notie over het gemeentel ke minimabeleid, een voorstel voor het raamwerk van «j emancipatienota, een notitie over regionale samenwerkingq het gebied van het milieu en het gemeentelijk afvalstoffenply donderdag 5 april, commissie Openbare Werken en Ruinuek ke Ordening. In deze vergadering komen o.a. een voorstel over de inricht^ van een bushalte aan de Middenweg en de overname van 4 provincie van enkele bruggen in het buitengebied aan dc ordt Ook zal er worden gesproken over de notitie „Openbaar vq lichtingsplan." maandag 9 april, commissie Algemene en Bestuurlijke Zake: Op de aganda van deze commissie staan vrijwel uitsluitea: zaken die de rechtspositie van ambtenaren betreffen, o.a. eq verordening die het ouderschapsverlof regelt dinsdag 10 april, commissie Financieel Beleid en Beheer Alle in de voorgaande commissies behandelde onderwen waaraan ook financiële aspecten zitten, worden ook commissie Financieel Beleid en Beheer behandeld. tot en met 12 april, expostie over de toekomstige hoofdstructus van het autoverkeer m Leusden De expositie is op woensdag april geopend van 19.30 tot 21.30 uur en daarna op werkdag* van 8.30 tot 12.30 uur De expositie wordt gehouden in kelder van het gemeentehuis. Dc hierboven vermelde commissievergaderingen worden g* houden in het gemeentehuis en beginnen om 20.00 uur. stukken liggen ter inzage bij het bureau Voorlichting. iBGair™ Amersfoort - Neptunusplein 13 - Tel. 033-7:. Zwolle - Van Karnebeekstraat 86 - Tel. 038-2 ALLES MET GARANTIE AANGEBRACHT DOOR E|£ö GESPECIALISEERD PERSONEEL!

Leusder Krant | 1990 | | pagina 4