Uitslagen Bowlinguurtje Winst voor Lookhorst, Leusden speelt gelijk Gehavend LHV uitgeschakeld Buiten Matty Ankerman valt uit de boot bij hockeyclub Red Caps officieel van start jnksbinnen Jrfbal ckhorst tilopen «iPl - owo P! 6-4 Aanhoudend zonnig HANDBAL Sport LDERDAG 3 MEI 1990 Vlhoopdatde 3 verslaggever van he 'I - y,blad de Stad Nijkerk korfbalwedstrijd j] Antilopen en Sparta 41 >jkis geweest. wedstnjd was niet om men, maar dat kwam li Antilopen zo ■tiikkebjk slecht Ide. En inderdaad moest fistater en dat Sparta toe-recht-aan-korfbal l is hard werken en Jopen; de Bayern tien van het korfbal, de ruet- voetballers ,j de korfballers: lefhebbers kijken 10-; f naar AC Milan dan Uayem, omdat de lezen het publiek illend spel voorzetten, hoop ik met dat de fö^eislaggever 'zijn club' 747 K ingezonden bnefgaat O-Sj idigen, want dat is 'lijk niet de taak van ^fcrnaiisf. Maar ik zal ijet uit gaan leggen wat uk wel is, want dat gaat telefoon veel sneller, natuurlijk is zo de ie van de verslaggever een je op deze column was. ji reacne gericht aan ïerrageau moet ook voorzitter worden JL ht en niet aan deze werhaalmet de esie tussen de trainer xita en de voorzitter nhlopen was beter Frits Schoenmaker Iag 1 - Breukelen 2 n2 - Nijkerk 3 ii3 - Strokei 6 berg 4 - Leusden 4 >ld 1 - Heren 1 ma eLand 1 - Heren 2 Volta 2 16-5 idaal 2 Junioren 2 i35+ - te Werve 1 5+ - Naarden 1 4-4 0-8 2-6 0-8 0-6 5-1 0-6 3-5 2-3 4-2 MS MG 1-vr 2-11 4-1E 3-1; I - De Meent 1 Leusden 2 3.1®ieide 1 - Leusden 3 2-17 n4 - Uitwijk 3 1-21 (cht 1 - Leusden 5 n6 - Heksenmeppers 1 (nu ngen3 - Heren 1 -0SM3 - Naarden 1 II - Maarn 3 ier 1 - Meisjes 1 |2 - De Geeren 1 Jongens 1 i2 - Vianen 3 wej 1-Jongens 3 - Lunetten 1 Jongens 5 3-2 0-5 5-0 5-0 0-5 5-0 3-3 5-1 0-6 3-2 5-3 6-2 4-4 7-1 6-2 8-0 5-3 HG a 1 - Randenbroek 3 6-2 agen 1 - Lookhorst 2 7-1 2- Lookhorst 3 7-1 tfrtg 1 - Lookhorst 4 5-3 SS - Rhenen 2 4-4 2 - Lookhorst 35 3-2 al-DeSchaekl 6-2 - Junioren 2 3-5 '3 - Veenendaal 2 0-8 DAG *n 1 - Lookhorst 1 a 2 - Linschoten 1 B3-STVU2 - Huizen 2 Heren 2 - Helios 1 1 - Flehite 2 ögen 3 - Junioren 2 - De Eemelaar 2 Jongens 1 2-3 5-0 4-1 2-4 2-4 1-5 2-3 3-2 7-2 5-3 de antiJopenteams 99 1990 veldkompetitie IREN ®1- Sparta 1 5-12 «-VES2 8-7 Antilopen 3 8- 3 Antilopen 4 10- 6 «EN s»Jl-KIOSJl en!2 - TZJ1 9-16 6- 3 ANTEN 11-Antilopen Al 4-7 "Antilopen BI 9-0 Antilopen Cl 0-12 WD2 - HemurEnge Dl 1- 1 den ^Ol-SKFQl 2-0 enR2-UnitasR3 0-1 LEUSDEN - Sinds vorige week woensdag is de honkbalclub Red Caps officieel een Leusdense club. De honkballers namen die dag de accommodatie, die van de hockeyclub MHCL wordt gehuurd, in gebruik. Sportambtenaar en secretaris van de Sportstichting Theo Hendriks, die zich achter de schermen nogal heeft ingespannen om de komst van de Amersfoortse vereniging naar Leusden mogelijk te maken, sloeg de eerste bal. Met een welgemikte slag gaf Hendriks het officiële startsein voor het Leusdense honkbalseizoen. Als dank voor het verrichten van de ofGciéle handeling ontving Hendriks een honkbal met de handtekeningen van spelers van het eerste team en het bestuur. Hoofdklasse A Wilxna Elsinger - Kryna Groeneveld 3-0 Ria v Bentum - Christina Steinfort 3-0 Cinta v. Diemen - Ingrid v. Blerk 0-3 Margnet v Kalsbeek - Juli Choy 1-2 1Wilma Elsinger 14 - 16% 2. Riav. Bentum 14 - 16 2. Cinta v. Diemen 14-11 4. Ingrid v Blerk 14-11 5. Kryna Groeneveld 12-11 6. Margnet v. Kalsbeek 14- 8% 7. Christina Steinfort 10-5 8. Juli Choy 8-5 Hoogste Game: Wilma Elsinger 162 Periodekampioen: Wilma Elsinger le klasse A: Margriet v Toren - Betsie Menünk 3-0 Annenuek Horst - Agnes Kok 2-1 Maja v/d Berg - Sue Jansen 3-0 Jannie v Ravenhorst - Lia Vink 3-0 1 Margnet v Toren 14 - 17% 2 Annenuek Horst 14 - 14'/» 3. Maja v/d Berg 14-14 4 Agnes Kok 14 - 11'/* 5. Jannie v. Ravenhorst 14-13 6. Lia Vink 10-6 Hoogste Game: Margriet v. Toren 176 Periodekampioen: Annemiek Horst 2e klasse A Dynphie Stuart - Gon Reus 3-0 Nannie Doeland - Ria Oostwal 2-1 Lies Schuurman - Eigen Gem 2-0 1. Dynphie Stuart 2. Gon Reus 3. Nanrue Doeland 4. Lies Schuurman 5. Ria Oostwal 14 - 17% 12 - 14% 14 - 14 14 - 13 14 - 9% Hoogste Game: Nannie Doeland 157 Periodekampioen: Dynphie Staart Uitslagen en standen 50+ bowlen Hoofdklasse B Rie de Ridder - Willy v/d Lagemaat 2-1 Heymand Roeper - Ali Bontje 2-1 Maasje v/d Braak - Annie Biel 1-2 Jetty v Donselaar - Loes Nederpelt %-0 1.Rie de Ridder 14-17 2. Heyman Roeper 14 - 12 3 Ali Bontje 14-11% 4 Willy v/d Lagemaat 14- 9 5. Maasje v/d Braak 14- 8 6. Lies Nederpelt 8-8 7. Annie Biel 14- 7% 8 Jetty v Donselaar 14- VA Hoogste Game: Heyman Roeper 171 Periodekampioen: Heyman Roeper le klasse B Wim Jansen - Dora Paulen 3-0 Jo de Wild - Tnjnie Winkel 3-0 Ida de Jong - Miep v Kampen 3-0 Gre v/d Wel - Lenie Graaf 2-1 1. Wim Jansen 14-20 2. Dora Paulen 12-17 3. Jo de Wild 14-11 4. Trijnie Winkel 12-8 5 Ida de Jong 12-8 6. Gre v/d Wel 14-7 7. Lenie Graaf 12-7 8. Miep v. Kampen 12-6 Hoogste game: Jo de Wild 149 Periodekampioen: Wim Jansen 2e klasse B Riek v. Oyen - Annie v. Bentum 2-1 Reynie v Gils - Annie Venrungs 1-2 Jo Mm - Sjef Oyen 3-0 Neel Wanner - Joke Los 3-0 1. Riek v Oyen 14 - 18 2 Reynie v. Gils 14 - 14 3. Annie Vennings 14 - 12 4 Jo Mm 12 - 12 5. Neel Wanner 14-11 6. Joke Los 14-8 7 Annie v Bentum 14-6 8. Sjef v. Oyen 14-4 Hoogste game: Neel Wanner 166 Periodekampioen: Reynie v. Gils 3eklasseb RietBartels - Grev Balen 1%-1% Sjaan Eggens - Ger du Pree 1-2 Hennie Holthuis - Dick v. Hee 3-0 Gerda W esse Is - Adrie Hogenbrug 1-2 1. RietBartels 14-15% 2. Sjaan Eggens 14 - 13 3 Henny Holthuis 14 - 12% 4. Gre v. Balen 14 - 12 5. Ger du Pree 14-11 6. Gerda Wessels 12-8 7 Adne Hogenbrug 10-5 8. Dick v. Hee 10 - S Hoogste game: Henny Holthuis 129 Periodekampioen: Riet Bartels Springklasse 1 Tm us Streefland 15 2. Annie de Vries 11 Na het analyseren van de weerkaarten, geldig voor de wat langere termijn, vond ik het eerder deze week wel letjes en besloot de weerka mer voor een tijdje op slot te draaien. Een strakblauwe lucht lokte mij naar de onvol prezen bossen in de omge ving van Ruurlo. Met een honkvast hogedruk- gebied op de Noordzee, met uitloper tot Scandinavië is er voor de weerman weinig spectaculairs te beleven. Het enige waarvan te smullen viel, waren de prachtige op namen die de Meteosat ons vanaf een hoogte van 36.000 km van de compleet wolken loze Britse Eilanden voor toverde, iets dat vrijwel nooit voorkomt. Zelfs op de Faroer scheen de zon ongestoord. Via de telex kwamen uit die hoek van Europa zeer hoge temperaturen binnen. In Schotland kan het voorsei zoen nauwelijks meer stuk. Het in de Hooglanden gele gen station Kinloss noteerde dinsdagmiddag een tempera tuur van 27 graden en was op dat moment het warmste plekje van Enropa. Ook bij het naslaan van de maxi mumtemperaturen van die dag, kwam ik nergens een vergelijkbare of hogere tem peratuur tegen. Fohneffekt zal bij die thermische explo sie een belangrijke rol heb ben gespeeld. In de zeer zon nige en warme aprilmaand van 1984 had het winterspor toord Aviemore al eens ruim 25 en Glasgow 24 graden ge haald. De weerkaarten geven voor de termijn tot en met vrijdag nauwelijks enige wijzigin gen aan. Een uitgebreid ho- gedrukgebied regeert en staat geen enkele inmenging van depressies toe. Daaren tegen geeft hij de zon alle ruimte die er maar zijn kan. De temperatuur krijgt bij een iets aantrekkende oosten wind geleidelijk de gelegen heid de zomerse waarde van 25 graden te gaan opzoeken. Mogelijk dat die waarde vandaag en ook morgen op de thermometer zal verschij nen. Tegen het weekeinde kan er wat gesputter uitgaan van een vlak lagedrukcomplex boven Frankrijk. Uiteindelijk kan dat leiden tot een lokale bui, maar veel aktiviteit ver wacht ik daar niet van. De rekenbreinen voorzien dat het hogedrnkgebied zich dan tijdelijk wat in westelijke richting terugtrekt. Deze zo genaamde retrograde bewe ging is een teken van grote standvastigheid in de atmo sfeer. Er vormt zich daarna een nieuw hogedrukgebied tussen IJsland en Schotland en daardoor zal de wind naar het noorden draaien. Het kwik zal wat gas terugne men, maar toch dichtbij de 20 graden komen. Vervolgens lijkt het spelletje opnieuw te beginnen en komt de hoge- drukcel weer richting het vasteland. Zo te zien heeft de zomer zich dus stevig in het zadel gehe sen en het lijkt mij twijfel achtig dat er op korte, maar ook op iets langere termijn grote veranderingen op het menu verschijnen. April was in Leusden aan de warme kant. De gemiddelde temperatuur bedroeg 9.0 gra den, een graad te warm. De grasmaand was niet erg nat. Er viel in Leusden 46.8 mm neerslag, in Achterveld 56.9 mm. De verschillen werden vooral veroorzaakt door de bnien tijdens de beide Paas dagen. Landelijk normaal is 47 mm. LEUSDEN LTV Lockhorst heeft de achtervolging ingezet op koploper Soest 4 door de derde competitiewedstrijd met 6-2 te winnen van Randenbroek 3. Uit de laatste twee wedstrijden haalde het 13 van de 16 punten. LTV LEUSDEN Hoewel Haika de Jongh beter lijkt te gaan spelen, was zij de enige, die zondag de enkelpaitij aan haar tegenstander moest laten: 2-6, 6-2, 5-7. Frank Vissers, Marcel de Jong en Ingeborg Richel wonnen hun 'enkels' gemakkelijk, ieder in twee sets. Zelf scoorden zij 36 ga mes, hun tegenstanders kwamen niet verder dan 12 gewonnen ga mes. In de damesdubbel kwam Lock horst niet in gevaar: 6-3,6-3. De he ren hadden in hun dubbel dne sets nodig: de eerste werd gemak kelijk gewonnen 6-1, de tweede werd nonchalant verloren met 4-6, de derde was weer goed voor 6-1 Marcel de Jong en Haika de Jongh lieten het duidelijk afweten in hun mixed: 1-6, 2-6. Beter deden Frank Vissers en Ingeborg Richel het in hun mixed: 6-2,6-1. Het tweede zondag mixedteam van de Burg. Buiningparkbewo- ners deed het, in dezelfde klasse als het eerste, minder goed: zij verloren met 7-1 van Meyenhagen 1. Alleen Irene Beaumont pakte haar enkelpartij. Het eerste zaterdag-mixedteam tenslotte wist uit van Kockengen 1 met het kleinste verschil te win nen: 2-3. Leusden 1 (nwe 5e kl.) kreeg het afgelopen weekend het sterke Breukelen op bezoek. Dit bleek al direct na afloop van de singles uit de stand 1-3 voor het toen fortuin lijke Breukelen Alleen de goed spelende Erik Cornelissen won de eerste single met 6-3/6-4. Tom Lemstra verloor de 2e single met 6-2/4-6/4-6 Chantal Mot verloor de eerste single met 2-6/3-6 en Si- mone Smits de 2e single met 4-6/3- 6. Leusden kwam daarna sterk terug. De damesdubbel werd evenals de herendubbel gemakkelijk gewon nen met 62/6-3 en 6-4/604. Van de mixed-dubbels behaalde alleen het sterke duo Chantal en Enk de overwinning 63/62 en bepaalden daardoor de einduitslag op 4-4. Zondag wordt er tegen het op de eerste plaats staande Iduna ge speeld. Het eerste heren zondagteam blijft het, in de nieuwe 4e klasse, uitste kend doen. Nu weer werd Barne- veld 1 met 60 verslagen. De sin gles werden gewonnen door Ed win Brinkman 6-4/61; Edwin Cor nelissen 63/61Arthur Kappers 6 0/62 en Mark v/der Grij 63/62. Ook het zaterdag hoofdklasse team behaalde een uitstekende 6 2 overwinning op het op de eerste plaats staande De Meent. Na de singles was de stand 62 voor de Meent. Arjan Vermeij verloor met 6-4/4-6/67 en Marga Slijpen met 2- 6/1-6. Betty Klave en Paul Slijpen wonnen de mixed met 6-4/6-4. De 2 dubbels waren daarna voor Leusden. LEUSDEN - Voor de vrouwenhandballers van LHV zijn de titelkansen na afgelopen zaterdag verkeken. De door blessures geteisterde ploeg van trainer Theo Geerding liep voor het eerst sinds lange tijd tegen BS uit Bunschoten tegen een nederlaag aan. BS hield daarmee de strijd om de titel vol, LHV haakte af. De mannen deden wat absoluut noodzakelijk was om nog kans te maken op een verlengd verblijf in de tweede klasse. De Leusdenaren versloegen hekkesluiter Limvio in Baarn met duidelijke cijfers: 20-26. LHV kwam daarmee in de buurt van de staartgroep en heeft het lot nog in eigen hand. De droom van de vrouwenhand ballers van LHV, die de tweede helft van de veldcompetitie nog als lijstaanvoerder startten, is na vier ronden definitief uit. Promotie naar de derde divisie is na verlies tegen Nijenrodes, Olympia en afgelopen zaterdag HVBS buiten beeld ge raakt. Daar kan ook de winst op mede-koploper BHC van vonge week niets aan veranderen. Het beeld van de ranglijst in de eerste klasse is sinds de hervatting van de competitie drastisch gewij zigd. Zowel BHC als LHV, die na de eerste helft aan de leiding gingen, zijn door het ijs gezakt. HVBS en Nijenrodes, die in de eerste helft op het vinkentouw zaten, hebben het heft in handen genomen en lijken de aangewezen ploegen om pro motie naar de derde divisie te be twisten. Nijenrodes, dat drie pun ten los is, lijkt op voorhand de be langrijkste kanshebber het kam pioenschap over drie weken te vie ren. De terugval van LHV moet in eer ste instantie aan problemen m de personele sfeer worden toege schreven. In de ziekenboeg bevin den zich momenteel vier speel sters, die normaliter een basis plaats in de ploeg hebben. Naast topscorer Anja Douma en keepster Chnstien Schut kwamen ook Carla Mossel en Tonnie Davids daarin terecht. Zaterdag voegde zich nog een vijfde speelster bij het gebles seerde viertal: Juruore Hilde Steen beek scheurde, na een ongelukki ge botsing met een tegenstander, haar enkelbanden en lijkt voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. LHV kwam zaterdag m het tref fen met BS vooral schotkracht uit de tweede lijn tekort. In de hechte defensie van de ploeg uit Bunscho ten kwam op de cirkel weinig ruimte. Daar kwam nog bij dat BS uiterst gedreven uit de startblok ken kwam en de ploeg uit Leusden met drie doelpunten in de ope ningsfase bepaald overdonderde. Hoewel LHV met doelpunten van Jeanet Kok en Monique Hoven- kamp nog wel terugkwam, buitte Bunschoten het gebrek aan stoot kracht in de Leusdense ploeg met nog eens drie doelpunten goed uit: 2-6. Omdat beide ploegen voor rust nog één keer scoorden, werd de ruststand bepaald op 3-7, waarmee de kansen voor LHV al verkeken leken. De Leusdenaren wensten zich echter nog niet over te geven en met een uiterst offensief ingestelde verdediging werd BS in het nauw gedreven. Via een viertal break outs, waarvan er één leidde tot een strafworp, maakten de Leusdena ren de achterstand bijna in één keer goed: 7-8. Ria Meyerink, Georgette Reijnders en Jeanet Kok waren verantwoordelijk voor de treffers. Terwijl de gelijkmaker een kwestie van tijd leek, gaf een on schuldig ogende botsing tussen ju- niore Hilde Steenbeek en een BS- speelster de wedstnjd een beslis sende wending. De Leusdense werd afgevoerd met gescheurde enkelbanden en die gebeurtenis had zichtbaar invloed op het spel van LHV. BS profiteerde door 7-9 aan te tekenen. Hoewel LHV via een treffer van Georgette Reijnders nog één keer in het spoor van de tegenstander kwam, waren de laat ste minuten voor BS, dat naar 8-11 uitliep. Verder dan 9-11 kwam LHV daarna niet meer. De mannen grepen in Baam hun laatste kans, om de degradatie strijd de komende weken nog enigszins kansrijk in te kunnen gaan. Tegen hekkesluiter Limvio, dat zondag door de nederlaag en passant degradeerde, pakten de Leusdenaren in een doelpuntrijke wedstrijd twee nuttige punten. On der leiding van het gedreven duo Ronald Monen en Ruud Bosch, sa men goed voor liefst zeventien doelpunten, kwamen de Leusdena ren tot een produktie van 26 tref fers. Daarmee werd het hoog uitge vallen totaal van de ploeg uit Baarn (20) toch ruim overtroffen. De kwakkelende Leusdense ploeg was zodag op alle fronten de meerdere van de tegenstander Het gebrek aan zelfvertrouwen, met name achterin, was er echter debet aan dat de LHV-ers er niet in slaagden vroegtijdig afstand te ne men van Limvio. Tot 66 bleef de tegenstander op eigen veld angstig dicht bij de Leusdenaren in de buurt. Pas na 6-8 kwam er, via 6-11 en 7-13 enige adem. Bij rust hadden de Leusdenaren een voorsprong van vijf punten: 9-14. Toch was dat nog niet voldoende om de rust in de gelederen te bren gen en mede daardoor leken de Leusdenaren vlak na de pauze toch weer m de problemen te komen. De ploeg uit Baam verkleinde de achterstand bij 12-15 tot drie pun ten, een allesbehalve veilige mar ge. Daarmee brak een fase aan, waarin LHV alles op alles moest zetten om de voorsprong intact te houden. Tot 19-22 hield Limvio die slijtageslag op enige afstand voL In de slotfase bogen de gastheren echter en bleek LHV over de lang ste adem te beschikken:: 20-26. Door dit resultaat en het verlies van de concurrenten Celeritas en DWSM zag LHV de achterstand op de derde plaats van onderen slin ken tot één punt. Aanstaande zon dag kan LHV op eigen veld al goe de zaken doen, door het bezoeken de Celeritas op achterstand te zet ten. Daarna ontmoeten de Leusde naren nog BHC, dat de vierde plaats bezet houdt, en aanstaande kampioen Amersfoort. Vooral de laatste lijkt op voorhand een maatje te groot, zodat de beslissende punten in de duels van de komende weken gepakt zullen moeten wor den. Doelpuntenmakers LHV (vrou wen): Jeanet Kok (3x), Monique Hovenkaxnp (2x), Georgette Reijnders (2x), Ria Meyerink (2x). Doelpuntenmakers LHV (man nen): Ronald Morren (9x)f Rund Bosch (8x), Daan Bleuel (2x), Onno Zwaan (2x), Willem van der Heyden (2x), Matthijs Jantzen (2x) en Robert Boer (lx). LEUSDEN - „Het liefst had ik nog een jaartje meege daan, maar de coach had mij niet meer nodig", zegt Matty Ankerman. Zij speelt het nieuwe seizoen niet meer in het eerste team van de Mixed Hockey Club Leusden. Mat ty: „Hans van der Linden, de coach, vindt gewoon dat ik best goed hockey, alleen ko men er betere speelsters bij. En dat is vervelend om te ho ren." Matty Ankerman vindt dat Hans van der Linden aan de ene kant wel eerlijk is ge weest, maar aan de andere kant vraagt ze zich af waarom hij nu al tegen haar gezegd heeft.Wat gebeurt er aan het eind van het seizoen als er mensen afvallen of blessures krijgen?" Als alles meezit zijn er echter voor de komende competitie zeventien speel sters beschikbaar, waarvan drie junioren uit Al en twee nieuwe uit dames 2. ..Als dames 1 kampioen wordt en promoveert naar de eerste klasse, dan had ik willen stop pen. Zelf had ik het gevoel dat ik, tot het zover is, nog mee kon hockeyen. Nu is de be slissing voor mij genomen." Als verklaring zegt Matty: „Technisch gezien kan ik het wel, maar met mijn snelheid is het mis. Met trainingen loop ik al jaren achteraan te ren nen." Over dames 1 zegt Matty: „Het elftal is vrij jong, de meesten zijn onder de twintig jaar. Het is wel een hechte groep, we doen dan ook veel dingen samen. Dat heb ik vroeger nooit zo meege maakt. Ik vind het jammer dat ik, wanneer het juist gezellig wordt, mag gaan. Ondanks de boosheid, die zij in het begin had, blijft Matty toch in Leusden hockeyen. „Ik kan de club niet laten val len. Het is voor dames 1 ook niet leuk als ik weg ga. Ik neem aan dat ik nu bij dames 2 ga spelen. Dat is ook een leuk team. Bovendien is er nog kans dat als er iets ge beurt, ik ooit terug kan naar het eerste elftal." MINIMEISJES Matty speelt al vijftien jaar hockey bij MHC Leusden. „Be ben begonnen bij de mini- meisjes. Daarna heb ik alleen maar in eerste teams gezeten. Toen ik in Cl zat, elf jaar oud, mocht ik al bij dames 1 inval len." Matty begon als links half. Vervolgens stond zij een tijd laatste man. „Sinds twee jaar sta ik rechtsachter. Dat was wel wennen, omdat het niet een vrije positie is, zoals laatste man." „Toen ik in Al zat, deed ik vrijwel iedere zondaa mee met dames 1. Dat kwam om dat ik vlakbij woonde. Be ging dan met mijn tasje naar de velden toe, om me, als er ie mand uitviel, snel om te kle den en mee te doen. Dat wa ren nog wedstrijden, die wij met 16-0 wonnen. Dat was leuk." Bij dames 1 heeft Matty de promoties van de vierde tot de tweede klasse meege maakt. „Er zijn dingen die je niet snel vergeet. Zo'n vijf jaar geleden wonnen wij een wedstrijd met 4-1. Als dat 61 was geweest, waren wij ge promoveerd. Het jaar erop werden wij toch nog kam pioen." Sinds 1985 heeft dames 1 in de tweede klasse gespeeld. „Volgend seizoen zullen zij wel promoveren naar de eer ste klasse. Het elftal is tech nisch heel sterk. Dit jaar zijn er zeven meisjes uit Al bijgeko men, dat is nog steeds wen nen. Maar als zij volgend jaar bijeen blijven, wordt het een perfecte groep."

Leusder Krant | 1990 | | pagina 13