I Golfclub De Hoge Kley is volwassen Haaien-winst op sprintgala Buiten Sport in cijfers c Mininmaal verlies LTV Lookhorst Kampioenen Bowlinguurtje „Ik hoef niet meer zo nodig" LHV helpt ongewild ASV over de sloot •Si., ss1 TTCL-reserves kampioen Perfekte organisatie landenwedstnjd Herstel LTV Leusden :=r s Linksbinnen Cupfinal WOENSDAG 16 MEI 1990 LEUSDEN - De Hoge Kleij is volwassen geworden. De Leus- dense golfclub heeft op slag nationale bekendheid gekregen door een in alle opzichten perfekt georganiseerde landenwed stnjd tussen Nederlandse en Engels/Schotse professionals, een nog nooit eerder gehouden ontmoeting. Ondanks de niet al te beste weersomstandigheden in het afgelopen weekend hebben honderden golfliefhebbers de wed strijden op de achttien holes aan de Appelweg gevolgd en zagen daar de Britten met 11,5 - 4,5 winnen. Grootste overwin naar was evenwel de organiserende vereniging, die in haar eerste lustrumjaar royaal heeft bewezen een groot internatio naal sportevenement naax Leusden te kunnen halen. Het driedaags wedstrijdpro gramma ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan werd vrijdag ge opend met een pro-am, waann 32 teams van start gmgen. Twintig daarvan waren geformeerd door de sponsors van de Hoge Kleij; zij bestonden elk uit een professional, gekoppeld aan drie door de spon sor aan te wijzen amateurs. De twaalf overige pro-am-teams be stonden uit een pro met elke keer dne leden van de organiserende vereniging. Er werd over de gehele linie uit stekend gespeeld. Nadat aanvan kelijk een halfuur vertraging van wege de regen was opgelopen verliep de wedstrijd conform het tijdschema en de wedstrijdleiding kon na afloop vaststellen, dat zich geen problemen of incidenten had den voorgedaan. Winnaar werd het team van de Getronics met de pro Andrew Young en het team Marijke Nije, Dick Boom, Onstein. Totaalscore 124 strokes, 20 onder par. Tweede werd Hoge Kleij 9 met Phil Helsby en de amateurs Judith de Kanter, Rally v.d. Donk en Rob Tensen, 128 punten en derde Hoge Kleij 12 met Guido Loning, Els Witte, Rob Noordam en George Reimus, teamscore 129. Beste dame was mevrouw Brue- ren met tien stablefordpunten op par 3-en. Er vielen twee neanes te noteren: 1 op de 5 (Rob Radema ker) en 1 op de 17 (Guido Loning). Andrew Allen werd individueel winnaar bij de pro's; hij scoorde met 72 slagen de par van de baan. Op 74 strokes eindigden Hoge Kleij's eigen Tim Giles en Shane Rose alsmede Andrew Young en Wilfred Lemmens. PREMIERE Halverwege vong jaar werd het plan geboren om ter gelegenheid van het eerste lustrum een grote wedstrijd te organiseren voor pro fessionals, de eerste sinds de ope ning van de baan dne jaar geleden. De sponsors, noodzakelijk om een dergelijk groot toernooi goed op te zetten en financieel mogelijk te ma ken, stemden spontaan met de plannen in. Besloten werd tot een landen wedstnjd tussen professionals, een team van acht Nederlanders tegen een team van in ons land werkende Britten, zes Engelsen en twee Schotten, een absolute première in Nederland. Gespeeld zou worden volgens de verkorte Ryder Cup formule, dat wil zeggen in plaats van dne nu twee dagen: op de za terdagochtend foursomes, 's mid dags fourballs en op zondag singles matchplay. Met spanning werd deze zater dag het verloop van de strijd tege moet gezien. Maar m het midda guur stond al vast dat de organisa toren uitstekend voorbereidend werk hadden verricht en mets aan het toeval was overgelaten. In de baan stonden zes mobilofoonpos- ten, die in verbinding stonden met het secretariaat. Zo konden zowel zaterdag als zondag de standen permanent worden gemeld en via borden bij het clubhuis worden be kendgemaakt. De marshals en cad dies verrichtten hun werk in het veld zoals het moest: snel en punc tueel. Kortom: organisatorisch klopte het van alle kanten. VERFIJND SPEL Het zag er aanvankelijk met naar uit dat de Britten via een royale overwinning de Trophy mee naar huis zouden nemen. De foursome op zaterdagochtend leverde het team Wilfred Lemmens-Bertus van Mook een vol en het team Tom O'Mahoney-Cees Renders een half punt op. Dat bracht bij de lunch de stand op 1,5 - 2,5 in het voordeel van het Engels/Schotse team onder leiding van non playing-captain Gary Davidson. In de middaguren zouden de Britten evenwel genadeloos toe slaan. Halverwege de strijd leek de ploeg van captain Henk Stevens met een enkel punt achterstand nog geenszins kansloos, maar in de resterende negen holes toonden de buitenlanders hun grote klasse. Met verfijnd spel op de greens - juist daar kwam het klasseverschil tot uiting - werd het vaderlandse achttal gedeklasseerd: viermaal een nederlaag. In feite was de strijd beslist toen zondagmorgen werd afgeslagen voor de singles matchplay. Toch gaf de ploeg van Stevens zich niet zonder slag of stoot gewonnen on danks de wetenschap dat zeven van de acht te verdelen punten zou den moeten worden binnenge haald. Het werden er uiteindelijk maar drie. Willem Swart won van Robbie Richards, Guido Loning van Tim Giles en Cees Renders van Phil Helsby.Vijf punten gingen naar de buitenlanders. Bnan Gee, Andrew Young, John Woof - wie kent de baan beter dan de voormalige prof van de Hoge Kleij? - David Burnside en Philip Horn bleken sterker dan respectievelijk Wilfred Lemmens, Bertus van Mook,Cees Borst, Tom O'Mahoney en Dick Dekker. Totale uitslag: 4,5 tegen 11,5! FEILLOOS Beide captains toonden zich na afloop enthousiast over de inter land. De formule werd uitstekend bevonden en de spelers roemden unaniem de voortreffelijke, feilloze organisatie. Vraag aan Willem Ver boon, met Cay van Bremen, Dirk van Es en Hugo de Kanter de wed strijdleiders van dit geslaagde eve nement of er een herhaling valt te verwachten. Verboon: „Daartoe is zeker aanleiding, maar dat zullen we na de evaluatie moeten bekij ken. Twee vragen dienen zich aan: wil je dat als club en zullen we het financieel kunnen opbrengen. Uit eindelijk is het deze keer allemaal mogelijk geweest dank zij de grote medewerking van de sponsors". Van erkentelijkheid en mede werking binnen de vereniging ge tuigde ook voorzitter Dick Galema tijdens de prijsuitreiking. „Het or ganisatiecomité, de wedstrijdlei ding met de assistenten, de par keerwachten, de marshals, het se cretariaat, de greenkeepers, de buren en ook de gemeente Leus den, zij allen hebben dit evenement mogelijk gemaakt. We mogen aan nemen dat het Nederlands team graag revanche wil nemen, maar op dat punt zullen we nog even een slag om de arm moeten houden. We zullen er echter wel naar streven", aldus de heer Galema, die vervol gens de fraaie trofee overhandigde aan de winnende captain David son. LEUSDEN - LTV Lookhorst heeft zondag de vijfde wedstrijd in de tenniscompetitie met het kleinste verschil (3-5) verloren van Bameveld 4. De Buiningparkbewoners lijken niet meer in staat om de achterstand van zeven ponten op Soest 4, die zij na vier wedstrijden al hadden, weg te werken in de resterende twee wedstrijden tegen Alta 5 (uit) en Wilskracht 4 (thuis). Het verschil tussen de sterkte van de heren en de sterkte van de da mes bij Barneveld was groot. Was het herendubbel van Lookhorst na vier wedstrijden nog ongeslagen. Frank Vissers en Marcel de Jong werden nu door ex-Alta speler Jaap Beyer en zijn maatje met 1-6, 2-6 weggetikt De Lockhorst-da- mes presteerden beter. Ingeborg Richel en Haika de Jongh wonen hun dubbel gemakkelijk met 6-4, 6-0 In de enkelpartijen had alleen Haika de Jongh dne sets nodig om te winnen (2-6, 7-5, 6-2). Ingeborg Afgelopen week heb ik enkele sportprogramma's gevolgd op de televisie. Maandag was er Ciao Itaha. Een quiz gepre senteerd door dorpsgenoot Peter Zwerus. Hij speelde af gelopen seizoen nog een blau we maandag volleybal bij Leos, waarna hij het te druk kreeg met zijn werkzaamhe den voor de omroep. Eén van die werkzaamhe den is de quiz Ciao Italia. Dat houdt in: een beetje oude sportfragmentjes laten zien en daar wat vragen bij bedenken. In een klein halfuurtje dan ook nog een vraag laten bedenken door Barry Hughes en Sjaak Swart inschakelen bij de pre sentatie. Tot slot mochten alle deelnemers penalties nemen met een etalagepop als kee per. Woensdag kon ik niet warm of koud worden van van de Europacup voetbalfinaJe tus sen Sampdoria en Anderlecht, maar gelukkig was er zater dagmiddag de Engelse Cupfi nal. Daar heb ik van zitten smullen. Hard, maar fair voet bal, geen gezeur tegen de scheidsrechter, vier doelpun ten in negentig minuten, in de verlenging nog eens twee als toetje en inzet tot de laatste seconde. Resultaat 3-3. Aan staande donderdag wordt de finale tussen Manchester Uni ted en Crystal Palace gewoon opnieuw gespeeld. Om half acht (Engelse tijd) zit ik weer voor de buis. Gelukkig heeft de nieuwe voetbaltrainer van Roda-zon- dag te kennen gegeven dat er volgens hem iets in het straf schopgebied moet gebeuren en dat hij dus van aanvallend voetbal houdt. Zodat er ko mend seizoen nog meer te ge nieten zal zijn op het Buinings- portpark? Laten we het hopen. Frits Schoenmaker Richel liep over haar invallende tegenstandster heen (6-0, 6-0), Frank Vissers en Marcel de Jong verloren respektievelijk met 1-6, 4- 6 en 1-6,5-7. Na zes partijen was de stand 3-3. De mixedpartijen moesten de be slissing brengen. Na de eerste sets zag het er nog rooskleurig uit voor de Lockhorsters: Frank Vis sers en Ingeborg Richel wonnen met 6-2 en Marcel de Jong en Haika de Jongh wonnen zelfs met 6-0. Op dat moment bleken de Lockhorsters al hun kruit te heb ben verschoten: de tweede sets werden verloren met 4-6 en de derde en beslissende sets met 2-6 LTV LEUSDEN Leusden herstelde zich uitstekend van de zware nederlaag van vo rige week door van Soest met 7-1 te winnen. Nadat Chantal Mot de spitspartij met 6-7/6-3/3-6 verloor, zorgde Tom Lemstra voor 1-1 door zijn single overtuigend met 6-0/6-1 te winnen. De rest van de partijen werd daarna door Leusden ge wonnen. Het tweede team van Leusden zorgde voor een verrassing door tegen het sterke De Bree met 4-4 gelijk te spelen. Deze winstpunten kunnen wel eens heel belangrijk zijn om degradatie te voorkomen Martijn Plantinga en Onno Smit wonnen hun singles met 6-1 1-6/6- 4 en 6-4/6-2. De twee damessing les gingen verloren. Iris Comelis- sen verloor met 1-6/4-6 en Arlette van Alphen met 1-6/1-6. Van de dubbels werd de herendubbel en de mix van Iris en Martijn gewon nen met 5-7/6-4/6-1 en 6-2/4-6/7-5. Het eerste herenteam heeft zijn kampioenskansen volledig ver speeld door van Mijdrecht met 5-1 te verliezen. Arthur Kappers zorgde hier voor het emge punt 6- 4/6-4. Het le zaterdagteam blijft winnen nu weer van Rijnhuyse met 3-2. Marga Slijpen en Arjan Vermeij wonnen hun singles met 6-4/6-3 en 6-3/6-2. De damesdub- bel van Marga en Betty Klave werd na een langdurige en moei zame stnjd met 5-7/6-4/6-4 gewon nen. De herendubbel van Paul Slij pen en Arjan en de mix gingen daarna verloren 6-2/4-6/7-6 en 5- 7/4-6 LEUSDEN - De Kring Utrecht van de Koninklijke Nederlandse Zwembond (KNZB) bestaat 75 jaar. In het kader van dat jubi leum worden er tal van evenementen georganiseerd, waar onder een sprintgala in 't Valleibad in Veenendaal, zaterdag. Het waren bijzonder gezellige wedstrijden waaraan werd deel genomen door zowel leden van de verschillende wedstrijdse lecties als recreatieve zwemmers en zwemsters. Tijdens het avondvullende pro gramma verschenen talloze deel nemers van maar liefst 13 verschil lende Utrechtse Zwemverenigin gen aan de start. De ploeg van de zwemvereniging 'De Zwoer' uit Driebergen keerde, met 347 pun ten, huiswaarts met een bronzen medaille. De gastheren en -dames van DD VZC uit Veenendaal wis ten, met 499 1/2 punt, beslag te leggen op de tweede plaats, maar eerste en winnaar van het sprint gala, waarop alleen afstanden van 50 meter werden verzwommen. werd De Leusdense zwem- en po loclub De Haaien met 569 punten. Daarmee kreeg het grote enthou siasme, dat door de equipe uit Leusden aan de dag werd gelegd, een terechte belomng. Het resultaat geeft eens te meer aan dat er momenteel, binnen de Leusdense vereniging, op een breed front goed word gepres teerd en met de Knng- en Natio nale Kampioenschappen in het verschiet, is dat een positief voor uitzicht. Het aansprekende resultaat van de wedstrijden was natuurlijk ge baseerd op een groot aantal goede individuele prestaties. Eén daarvan willen we echter niet on genoemd laten. Tijdens de 50 me ter schoolslag voor jongens onder de 10 jaar. bracht Arjan v.d. Berg een tijd van 44.1 op de klokken, een evenaring van het huidige Haaienclubrecord. LEUSDEN - 9 mei jl. is in De Korf het seizoen 1989-1990 Huisvrou wenbowlen afgesloten met een grandioos finalefeest. De 32 perio dekampioenen in de diverse klas sen moesten de stnjd tegen elkaar aangaan om zich voor een jaar kampioen te noemen. In de hoofdklasse A wist Chnstina Steinfort de kampioenstitel te be halen. In de le klasse A was de strijd zeer fel. Maja v/d Berg en Jannie v. Ravenhorst wilden elkaar niets toegeven. Maja begon met 201, Jannie met 192, wat zeer veelbelo vend was. Helaas voor Jannie moest zij in Maja de betere her kennen. In de tweede klasse A wist Lies Schuurman ruimschoots beslag te leggen op de eerste plaats. Dat ook seniorenbowlen goed in de markt ligt, bleek wel weer, aan gezien 5 klassen hun kampioenen af moesten leveren. In de hoofdkl. B werd Rie de Ridder kampioen. In de eerste klasse B ging Willem Jansen met de eer strijken. In de 2e klasse B was de strijd tussen Riek v. Oyen en Reiny v. Gils zeer spannend. Met slechts een klein verschil wist Riek v Oyen de kam pioenstitel te behalen. Ook in de 3e kl. B was de strijd tot op de laatste pin spannend. Riet Bartels had de sterkste zenuwen en werd kampioen. In de springklasse ging Truus Streefland met de eer strijken. Uitslagen Hoofdklasse A (finales) 1 Christina Steinfort 307 2. Knjna Groeneveld 280 3. Wilma Elsinger 276 4. Ria v. Bentum 246 LEUSDEN - De oudjes doen het nog best. Dat gaat zeker ook op voor de reserves van tafeltennisclub TTCL. Het tweede team promoveerde dit seizoen hefst twee keer. De eerste keer hadden de Leusdenaren in de najaars competitie beslissingswedstrijden nodig om de derde klasse uit te komen, nu werd het team zelfs kampioen in de tweede klasse. Saillant detail is daarbij dat het tweede team, opgebouwd rond de routine van André Snoek en Piet van den Bree, aangevuld met het jeugdig elan van Ron Hartman, daarmee het eerste voorbij streefde. De titel kreeg dezer dagen gestalte via een afgetekende 10-0 overwinnmg op het reeds gedegradeerde ZTTV 2 uit Zeist. TTCL eindigde daarmee op vijftien punten uit tien wedstrijden, twee meer dan concurrent TTVN 2 uit Nieuwegein. De plaats in de eerste klasse zal dit najaar door het eerste team worden ingenomen. Op de foto: (v.l.n.r.) André Snoek, Ron Hartman en Piet van den Bree. Niet op de foto: Invaller Dick van de Velden. le klasse A (finales) 1Maja v/d Berg 2. Jannie v. Ravenhorst 3. Annemiek Horst 4.Margnetv Toren 2e klasse A (finales) 1Lies Schuurman 2. Dynphie Stuart 3. Nannie Doeland 4. Gon Reus Hoofdklasse B (finales) 1Rie de Ridder 2 Willy v/d Lagemaat 3. Ah Bontje 4. Heyman Ridder le klasse B (finales) 1. Willem Jansen 2. Jo de Wild 3. Ida de Jong 2e klasse B (finales) 1 Riek v. Oyen 2 Reyrue v. Gils 3. Neel Wanner 4 Aruue v. Bentum 362 328 286 278 304 274 221 215 294 263 257 212 259 239 194 289 255 213 181 Handbalster Anja Douma zet punt achter carrière LEUSDEN - „Ik hoef niet meer zo nodig te scoren", zegt Anja Douma, handbal ster bij de Leusder Handbal vereniging. „Als je jonger bent dan is dat een goed ge voel, vooral voor mensen die weinig doelpunten maken. De laatste jaren ben ik meer het spel in zijn geheel gaan zien. Je bent toch met andere mensen bezig. Ik lette meer op andere dingen en werd daardoor minder fanatiek. Ik geef ook onmiddellijk toe dat ik minder snel ben dan vroe ger." Anja Douma stopt met haar succesvolle handbalcarrière bij LHV. Zij had al aangege ven dat dit haar laatste jaar zou zijn, een gebroken pink heeft het afscheid echter ver vroegd. Zij: „Ik wilde sowieso stoppen met handbal. Maar het is wel jammer dat ik nu met mee kan doen met de be kerwedstrijden" Vong jaar werd dames 1 tot twee keer toe kampioen. Bo vendien won de ploeg de be ker. „Het ging gestaag voor uit, wij draaiden goed. De wedstrijden konden zo ge stuurd worden, dat wij toch wonnen. Nu spelen wij in de eerste klasse en dat is een duidelijk hoger niveau. En voor een hoofdrol komen we nu net iets tekort. De wedstrij den worden op het nippertje verloren." Dit jaar zit er dus geen kam pioenschap, noch een beker in voor het team. „In de Een gebroken pmk bespoedigde het eind van de handbalcarriére van Anja Douma. tweede ronde van het bek^. toemooi lagen wij er al m Toch zijn wij in de compete zowel in de zaal als op veld een goede rrudde*. moot." Anja Douma vindt eigenlijk wel aardig om in eerste klasse te handballer, „De ploegen zijn van eengt lijkwaardig niveau. Vorig jaj waren de prestaties son: slechter, doordat de tegej partij niet evenwichtig y/* Die wedstrijden hadden vt: eigenlijk met 10-0 moete; winnen. Nu gaat het spel lei- ker en kom je tot echt harvc- ballen. Dan maakt het met 15 of je verliest." Ondanks dat de ploeg m ees betere klasse speelt dan vong jaar, vindt Anja Douma daths dit jaar allemaal ietsje minde: gaat. Zij: „Vong jaar trainde wij bijvoorbeeld twee keer 3 de week. Dat is nu een geworden. Maar het komt we! goed". Dit seizoen zijn er due basisspeelsters geblesseeió weggevallen. „De jeugd- speelsters draaien steeds lek ker mee. Ze moeten nog ies bijgeschaafd worden en mee zelfvertrouwen krijgen. Er zul len in de toekomst wel meer jongeren bijkomen. Dan koiw er wat doorstroming". Anja Douma heeft zo'n zesen twintig jaar gehandbald, vooi namelijk m Amersfoort bij E- delitas. Zij: „Fidelitas speeldj vroeger op een hoger niveau handbal dan LHV. Net al- sommige andere speelster; uit het eerste team, heb daar een goede basis gelegd. Ik speel pas twee jaar in Leus den, meestal als rechter op bouwer". „Vroeger ging het puur om de prestaüe. De afgelopen ja ren werd alles eromheen vra belangrijker. Maar het blijf natuurlijk leuk om te winnen; Anja Douma wil benadrukken dat het een teamsport is en dat vele anderen het 'vuile werk' opknappen. „Andere speelsters trekken de gaten, zodat ik vaak kan scoren. Zon der hen kan ik dat ook met." Handbal was voor Anja Douma een prima manier om zich uit te leven. „Ik zal he! sfeertje best missen, hoewel het ook heerlijk is om niet meer gebonden te zijn aan de vaste tijden van de trainingen en de wedstrijden. Misschiet, blijf ik er toch nog wel wat b:| betrokken." Over de spon zelf zegt zij: „Handbal lijkt een harde sport, maar dat is niet echt zo. Het is wel een con- tactsport, zeker in deze klasse. Wij spelen echter lang met zo hard als op de televisie te zien is, maar wij spelen wel pittig". LEUSDEN - De vrouwenhandballers van LHV hebben afgelo pen woensdag het bezoekende ASV ongewild een grote dienst bewezen. De Leusdenaren trokken in een uitermate spannende wedstrijd aan het kortste eind (8-9). ASV verzekerde zich met dat resultaat van lijfsbehoud in de eerste klasse. LHV was daar twee weken eerder al zeker van. De mannen kwamen zondag niet in actie. Omdat de scheids rechter het liet afweten, werd de confrontatie met BHC ver daagd naar een nader te bepalen tijdstip. De strijd in de eerste klasse bij de vrouwen is zo goed als gestre den. Nijenrodes werd vorige week kampioen, LHV, BHC en HVBS ver zekerden zich van een plaatsje in dezelfde klasse voor het volgend seizoen. Onderin was de eerste de gradant ook al geruime tijd be kend: DWSM uit Maarssen was de emge ploeg die in dit gezelschap prestatief uit de toon viel. Span nend bleven de laatste twee weken nog voor ASV. HVN/Attila en Olympia'25, die nog voor de twee de degradatieplaats in aanmerking kwamen. HVN was eigenlijk al spoedig uit de zorgen, toen de ploeg na de hervatting van de com petitie punten begon te pakken. Deze week verzekerde ook ASV zich van een plaats in de eerste klasse, door na het inhaalduel te gen DWSM winnend uit de strijd te komen en daarna LHV de baas te blijven. De wedstrijd, die verdaagd was naar de woensdagavond, bleek er een waann de beide ploegen om- beurten het gezicht bepaalden De opening was duidelijk voor de be zoekers, die fouten m de LHV-de- fensie genadeloos afstraften. Nadat Carla Mossel in eerste instantie een achterstand nog goed kon maken (1-1), was ASV drie keer op rij suc cesvol, waarmee LHV een forse kloof kreeg voorgeschoteld: 1-4. De Leusdenaren herstelden zich echter knap van die tegenslag en slaagden enn het initiatief terug te krijgen. Jeanet Kok (2x) en Ria Meyerink brachten het verschil te rug tot 0 (4-4), waarna de Leusde naren via juniore Georgette Reijn- ders zelfs op vrosprong kwamen. 5-4. Daarmee was LHV er echter nog niet. Integendeel, ASV leek uit die ontwikkelingen extra vechtlust te putten en draaide de zaken nog voor de pauze weer 180 graden om Met opnieuw drie treffers op rij brak de rust aan met 5-7 in het voordeel van de bezoekers. Na de pauze maakte LHV de achterstand snel weer goed (7-7) en vanaf dat moment opereerden beide ploegen uitermate behoed zaam. ASV scoorde als eerste, maar het antwoord van de Leusde naren liet niet zo lang op zich wachten. Bij 8-8 kwam de ploeg weer langszij. Desondanks zou ASV de volle winst pakken door via een break-out voor de riegerd beslissende treffer te zorgea Ankeveners begroeten dit rt taat als een kampioenschap D winst betekende dat de ploeg, het hele seizoen in de marge vï eerste klasse opereerde, dal plaats in de eerste klasse in geval werd veiliggesteld. Zondag wordt de laatste voO ge ronde afgewerkt. LHV zald bij tegen HVN/Attila in Nieuwe bepaald nog een lastige kte klaren knjgen. Boeiend is het* fen tussen Nijenrodes en twee ploegen die de tweede van de competitie domineer! Hoewel Nijenrodes inmwi kampioen is, zal de eer ongel feld op het spel gezet worden vendien hebben de Bunschoti ren nog iets goed te maken na knullige 4-5 verlies, afgelo weekeind tegen hekkeii DWSM. ASV sluit af tegen BHC net als LHV in de tweede com; tiehelft in de versukkeling ra= Olympia'25 en DWSM. de de danten uit de eerste klasse, se onderling de krachtsverhoudin vast. ner 1 hl dei VELDKORFBAL Stand eerste klasse D 1. Spana 13-23(135-97) 2.HKC 13-21(137-109) 3.SSS 13-14(106-101) 4. Antilopen 13-12 (98-100) 5.AJüus 13-10(102-107) 6. DOC 13-10(105-119) 7. Fiducia 13-9(85-95) 8. Revival 13-5(105-145) Programma eerste klasse D HKC - Revival Altius - Sparta SSS - DOC Antilopen - Fiducia VELDHANDBAL Eerste klasse (vrouwen) HVBS-DWSM BHC - Nijenrodes HVN/ Attila - Olympia'25 LHV-ASV 5-6 4-5 10-6 8-9 Stand eerste klasse (vrouwen) 1. Nijenrodes pioen) 2 HVBS 3. LHV 4 BHC 5. ASV 6 HVN/Attüa 7 Olympia'25 13-21(114-82) (kam- 12-14(93-94) 13-14(147-112) 12-13(87-80) 13-13(95-96) 13-12(101-107) 13-9 f91-108) 8. DWSM 13-6(84-132l(g«! deerd) Programma eerste klasse (vros* HVN/Attila - LHV Nijenrodes - HVBS ASV - BHC Olympia'25 - DWSM Uitslagen tweede klasse A (mafl Celeritas 3 - DWSM Fortissimo 2 - Baarn'73 Limvio 2 - Amersfoort LHV-BHC2 Stand tweede klasse A Ï.Amersfoort 13-24(324-191)1' 6. Celentas 3 g* JJ1 7 LHV 12-8(1®' 8. Limvio 2 13-1 (183-291) (9^ deerd) Programma tweede klasse A lien) Amersfoort - LHV Limvio 2 - Fortissimo 2 Baarn'73 - DWSM BHC 2 - Celeritas 3

Leusder Krant | 1990 | | pagina 12