Vlinimale inspanning brengt Antilopen de overwinning h Buiten 't spel letisJer krant Red Caps boeken overtuigende zege Turnster Kraan de beste bij Avanti Gelijkspel LTV Lockhorst Sport in cijfers „Wij zijn gekken die dat nog willen organiseren" Grote belangstelling voor snelschaken SVL Sparta kampioen, Revival en Fiducia gedegradeerd EtfSDEN - De korfbalploeg van Antilopen heeft zich op de 0tdag van de veldcompetitie aan zijn sportieve plicht gehou- en en versloeg Fiducia met 7-5, dat daardoor degradeert. De oj, uit Vleuten/De Meern vergezelt daarmee Revival uit Ter- :huur, dat al gedegradeerd was. Kampioen werd Sparta uit ijkerk. Via een gelijk spel bij Altius (6-6) kon het tweede jjnpioenschap worden binnengehaald. Eerder werden Nij- irkers kampioen in de zaalcompetitie. WOENSDAG 23 MEI 1990 De ploeg van trainer Wim de Tim heeft het tegen Fiducia niet paald makkelijk gehad. Het spel de bezoekers was van een over gehalte. Zij vochten voor hun atste kans en kregen van de msclub volop gelegenheid een ositief resultaat te boeken. De ub uit Vleuten/De Meem miste jiter de techniek en de rust om geboden kansen m doelpunten n te zetten. Antilopen was voortvarend be- jnnen en leidde na acht minuten >elen met 2-0 door doelpunten ui Esther Versteeg en Marlijn erwoert. Door het falen van het nvalsvak (Paul Hendriks, Joyce Htabrugge, Debbie Costa en Jack yi Heijer), die tot aan de rust met tscoren kwamen, konden de be- lekers blijven hopen. Het aanvalsvak van Fiducia miste chter ook de overtuiging om de msclub met de neus op de feiten drukken. De bezoekers kregen aantal vrije kansen, maar sa- met een zwak afstandschot tgen zij geen kans te scoren. Zelfs hi strafworp was niet aan hen be- eed Aan de andere kant moest trai ner wim de Bruin met lede ogen toezien hoe zijn aanval volkomen machteloos was. De schoten van Osnabrugge miste elke overuiging en Hendnks was met zijn gedach ten ergens anders. Op slag van rust kwam er in een opleving in de wedstrijd. Nadat een overtreding op Den Heijer met met een strafworp werd bestraft, miste Fiducia een vrije doorloopbal. In de laatste minuut scoorden de be zoekers toch via een afstandsschot, die tot dan toe volkomen had ge faald. Tot over maat van ramp maakten zij in blessuretijd nog ge lijk via een schot van afstand: 2-2. MOOI WEER Na de pauze wilde het in degra datienood verkerende Fiducia wel, maar de ploeg speelde daarbij veel te gehaast. Antilopen was na de preek van De Bruin iets feller dan voor de rust, maar maakte in de beginfase veel fouten. De bezoe kers miste nog een vrije kans on der de korf en kregen geen straf worp na een overtreding van een verdediger van de Leusdense club. i- .-i Antilopen bezegelde op eigen terrein het lot van Fiducia, De strafworp kreeg Frans ter Maten wel, maar zag geen kans de bal door de korf te werpen. Antilo pen bleef in balbezit en Ter Maten maakte zijn fout goed door van af stand raak te gooien: 3-2 Dat was na een kwartier spelen in de twee de helft De bezoekende club deed tever geefs pogingen van afstand te sco ren De tegenstander van Joyce Os nabrugge zorgde door haar lengte, dat Fiducia in balbezit bleef. Toch zag Ter Maten kans via een af standsschot de voorsprong te ver groten: 4-2. Na de vakwisselingen moets hij toezien hoe zijn tegen stander hetzelfde voor Fiducia deed. De Vleutenaren kwamen zelfs weer op gelijke hoogte via een strafworp na een overtreding van Ter Maten: 4-4. Het aanvalsvak van Joyce Osna brugge, die voor rust nog hopeloos faalde, besliste uiteindelijk toch de wedstrijd. Eerste scoorde Paul Hendnks van afstand zijn wekelijk se doelpunt en een minuut later vergrootte Osnabrugge zelf de voorsprong: 6-4. Na de vakwisseling maakte Mar- gret Versteeg aan alle onzekerheid een einde via een fraaie doorloop bal. De tegentreffer, die de eind stand op 7-5 bracht, was slechts voor de statestieken belangrijk. Vijf minuten voor tijd bracht De Bruin nog Maaike Geutjes en Ed Hendriks in het veld. Door de overwinning hield Anti lopen zich aan zijn sportieve plicht, maar liet door het zeer matige spel heel weinig zien aan de toeschou wers. Voor de Leusdenaren stond er niets meer op het spel en had den dus vrij uit kunnen spelen. Zij hadden genoeg aan een aantal op levingen om de overwinning veilig te stellen. Doelpuntenmakers Antilopen: Frans ter Maten (2x), Joyce Osna brugge, Esther Versteeg, Paul Hendriks, Margret Versteeg, Martijn Verwoert. Opstelling Antilopen: Jan Cos ta, Martijn Verwoert, Esther Ver steeg (85. Maaike Geutjes) en Ire ne Veenendaal. Paul Hendriks, Joyce Osnabrugge, Jack den Heij er en Debbie Costa. Frans ter Ma ten (85. Ed Hendriks), Margret Versteeg, Marcel Veenendaal en Jeanette Jekel. LEUSDEN - Afgelopen zaterdag speelde het heren honkbalteam van The Red Caps zijn vijfde kom petitie wedstrijd in de regionale le klasse. Nadat eerder al was ge speeld tegen Falcons 2 uit Lelystad (8-1), HCAW 3 uit Bussum (19-8), Quick 3 uit Amersfoort (4-5) en Moorfielders uit Ede (2-6) waren nu The Wombats 2 in Utrecht aan de beurt. Gelijk in de eerste inning werd de Utrechtse werper hard geraakt, maar liefst 7 honkslagen kwamen van The Red Caps knup pels af. Toen eindelijk de derde Red Caps speler was uitgemaakt was de stand al opgelopen tot 0-13. Jacques Knopf, de werper van The Red Caps kwam geen enkele maal in de problemen. Geen enke le speler kwam verder dan het der de honk. Totaal werden er 10 Wombats spelers op 3 slag uitge gooid m 5 innings tijd. Ondertussen werden er vanuit de Leusdense kant fors geslagen. Er werden 2 honkslagen genoteerd voor Anore Hakvoort, Nick v Vulpen, Eddy de Lely, Gerard Mennen en Jacques Knopf (zelfs 2 maal). De uiteindelij ke uitslag werd 0-25 Werpcijfers: Jacques Knopf 10 x 3 slag, 0*4 wijd, 2 honkslagen, 0 veld- fouten. Slaggemiddelden: Bnan Barenos 1.000 (3 uit 3); Nick v Vulpen 0,667 (2 uit 3); Jacques Knopf 0,500 (2 uit 4). Eddy de Lely 0,400 (2 uit 5), Gerard Mennen 0,400 (2 uit 5). Sjaak Brandsen 0,333 (1 uit 3); André Hakvoort 0,250 (1 uit 4); Eli Blom 0,250 1 uit 4); Theo Hakvoort 0,200 1 uit 5). Het schrijven van een links binnen is niet altijd even een voudig. U denkt natuurhjk dat 4 die pakweg veertig regel- es zo maar even neerkalk. En daar heeft u natuurhjk gehjk an, want als er eenmaal iets m siijn hoofd zit, is het schrijven ai feite zo gebeurd. De moeihjke fase is het vin- den van een onderwerp. Ik &d het deze keer over Nees- lens willen, die een perfecte sliding kon uitvoeren. Je ziet toc/i tegenwoordig bijna geen Qoede shding meer. Op de te levisie is het veroveren van de bil van ondergeschikt belang. fen speler de doorgang be letten is belangrijk, op wat voor manier dan ook. Neeskens viel af omdat alles tonge week al over hem ver tild is en wie is er dan meuw- &ng naar mijn mening. Ik Kzs trouwens wel fan van hem, boor. Eigenkjk is de tijd die nu in üMocht, de zomer, de mooiste sporttijd. En dat komt met al leen door het wielrennen (Giro dltaha en Tour de France), het wereldkampioenschap voet- bellen in Italië of het tennissen (Roland Garos en Wimble don). Want in Leusden is er ook T*el te genieten in de zomer landen en dan kan men tootal gemeten van jong ta- knt. Volleybalclub Leos heeft te' bekende jeugdtoemooi en °°k bij Roda 46 is er een inter nationaal jeugdtoemooi. m kjuh is er natuurlijk weer de Tour de Junior m Achterveld. heuse ronde voor jonge ^kenners in Achterveld. Genoeg te beleven, maar waar ik nujn linksbinnen nu ^er moet schnjven weet ik niet. Fnts Schoenmaker ACHTERVELD - Zaterdag 19 mei waren er weer de jaarlijkse onderlinge wedstrijden van de sektie gymnastiek van Avanti. Het was een gezellige middag waar de kinderen lieten zien wat ze allemaal geleerd hadden. De middag werd geopend door de jeugd-turnsters en meisjes 8-11 jaar. Er werd op vier onderdelen geturnd namelijk: balk, brug, brug ongelijk, kast en lange mat. In deze groep zat één jongen, Dirk-Jan Koch, en hij turnde de volgende onderdelen: brug ge lijk, kast, lange mat, rekstok en rin gen. Hiervan telden de beste vier. Hierna volgde de wedstnjd van turnsters-junioren, turnsters en meisjes 11-16 jaar. Ook hier werd op vier onderdelen geturnd name lijk: balk, brug ongelijk, paard en vrije oefening. Aangezien er twee groepen waren die maar uit dne of twee kinderen bestonden, werden daar alleen eerste prijzen uitge reikt. De wisselbeker ging naar de deelneemster die de meeste pun ten wist te behalen. Dat was dit jaar Andriani Kraan. Er werd afgesloten met een jazz-dans. Deze dans stond onder leiding van Judith Keizer. Deze mid dag werd georganiseerd door Git- te Vos, trainster gymnastiek, en Annemane Meulman, voorzitter sektie gymnastiek, die er dit jaar ook weer veel werk van gemaakt hadden. BADMINTON Woensdag 11, woensdag 18 en zondag 20 mei werden er de jaar lijkse clubkampioenschappen van de sektie badminton gehouden. Na twee spannende woensdagen waar de voorrondes werden ge houden volgde afgelopen zondag de spannende en vooral ver moeiende ontknoping. Het waren interessante partijen waar om elke punt gevochten werd. Aan het eind van deze gezellige middag waren de soms zeer verrassende win naars bekend. De uitslag was als volgt: Uitslagen: Heren enkel: 1. E. J. Sleeking, 2. C. Boersma, 3 L. Tiggelman. Dames enkel: 1. H. Seldenrijk, 2 B. Jaspers Focks, 3. M van Rijnsoever. Heren dubbel: 1 L. Tiggelman en E. J. Sleeking, 2. T. Verhoeven en M Boers ma, 3. B. van Oirschot en C. Boersma. Dames dubbel: 1. H. Seldennjk en B Jaspers Focks. 2 A. B. Herder en I Rond, 3. M van Rijnsoever en J Hak Gemengd dubbel: 1 L Tiggelman en B Jaspers Focks. 2 C. Boersma en S. de Jong, 3. E. J Sleeking en K van Hamers- veld. JUDO Zaterdag 19 mei werden door sportschool Boersma de Amers- foortse judokampioenschappen 1990 georganiseerd. Tweehonderd judoka's streden om het kampioen schap in hun leeftijd- en ge wichtsklasse. Van de judovereru- ging „Avanti" namen vijf judoka's deel. Karen Schipper leverde de beste prestatie door in de categorie meisjes 12 jaar een bronzen me daille te behalen. Roland de Vries behaalde in zijn categorie jongens 12 jaar net geen brons en werd vierde. In zeer grote poules van soms 25 judoka's werden de deelnemers na twee verloren partijen uit de strijd gehaald. Sebastiaan Blom, 12 jaar tot 33 kilo, won twee partijen en werd na de vierde partij uit de strijd gehaald evenals zijn clubmaatje Ronald van de Hoven bij de 10-jan- gen tot 37 kilo, die ook twee partij en won en na de vierde partij er uit was. Willem Koch, 13-jangen tot 50 kilo, moest het in zijn poule tegen meerdere brume banders opne men. Zijn eerste partij won hij ver rassend snel met een ïppon. De twee volgende partijen moest hij in zijn tegenstanders zijn meerdere erkennen. Uitslagen onderlinge wedstrijden Avanti Meisjes 8-11 jaar 1 Gerhne Colenbrander 28 7 pnt. 2. Erna Smit 27 6 pnt 3. Herma Lagemaat 27.3 pnt Jeugd-tumers 1 Inge van Dijk 2. Dirk-Jan Koch 3 Janneke van de Wal Meisjes 12-16 jaar 1 Natascha Schumacher Junioren 1. Laura van Dijk Senioren 1. Adnaru Kraan 2 AfkeRond 3. Astnd Srrunk 29.9 pnt. 29.4 pnt. 28.5 pnt. 28.6 pnt. 29.0 pnt. 31.8 pnt. 31.3 pnt. 30.9 pnt Dit weekeinde elfde editie LEOS-jeugdtoernooi LEUSDEN - „Het is moeilijk om zo'n toernooi te organiseren. In Leusden zijn nog gekken die dat doen,"zegt Peter Eijsink over het LEOS 'Moving Sound' toernooi. Hij organiseert sa men met onder andere Martin Joosten het traditionele LEOS jeugdvolleybaltoernooi. Mar tin Joosten: „In het weekend van 25 en 26 mei komen de honderdzestig beste volley ballers tot negentien jaar uit Nederland en zelfs een Franse ploeg naar de Korf in Leus den." Het is voor de elfde keer dat de vereniging LEOS dit volley bal weekend voor de jeugd op poten zet. „Het is met zo'n groot toernooi, maar wel één van de best georganiseerde in Nederland. Het mveau van de spelers ligt ongeveer op twee de divisie senioren," zegt Mar tin Joosten. Hij helpt al weer voor de vijfde keer mee met dit toernooi. Peter Eijsink heeft vong jaar meegelopen en is nu voor de eerste keer actief erbij betrokken. Martin Joosten vertelt hoe het allemaal begon: „Elf jaar geleden werd het jongens team Nederlands kampioen. De gedachte kwam om een toernooi op te zetten buiten de competitie om, met de moge lijkheid voor een revanche. Dat ging toen erg goed. Zelfs Jong Oranje heeft een aantal jaren meegespeeld, maar dat is niet meer mogelijk vanwege de hoge eisen die zij stellen aan de faciliteiten." De naam voor het evene ment is afkomstig van de spon sor, die LEOS helpt met vier duizend gulden. Martin Joos ten: „De voorzitter van LEOS is werkzaam bij Philips en hij heeft het sponsoren daar aan- gekaard. De jeugd is een goe de doelgroep. Bovendien is het een goed georganiseerd toernooi. Van de gemeente knjgen wij geen cent. Dergelij ke evenementen hebben toch een bepaalde uitstraling. Al zouden wij maar een tege moetkoming m de zaalhuur knjgen, dat zijn geen misselij ke bedragen." Peter Eijsink is vanaf de cember ïerdere week bezig geweest met het invitatie toer nooi. Hij: „Dc ben bij open club kampioenschappen geweest om de teams te selecteren.De zaal moest geregeld worden, programmaboekjes gemaakt. Overal moesten gastgezinnen vandaan gehaald worden, dat lukt tot nu toe nog ieder jaar. Het Franse team, één van de grootste Panjse verenigingen, komt naar Leusden doordat een LEOS speelster nu als au- pair in Parijs is. In Frankrijk kennen ze niet zulke toernooi en buiten de competitie om, dus was er wel animo voor." E Volgens Martin Joosten is het toernooi een mooie gele- genheid voor de coaches om E te kijken wat er aan spelers rondloopt bij de verschillende clubs. Hij: „Eikaars spelers in- E lijven komt vrij veel voor. Soms worden spelers weggeplukt E door een eredivisie vereniging E als Dynamo. Wij kunnen dat niet tegenhouden omdat wij E minder te bieden hebben voor E spelers." Het streven van LEOS is om E zo hoog mogelijk te spelen. E Martin Joosten: „Het is moeilijk om goede spelers in Leusden E te houden. Het is een klein dorp en velen gaan naar elders E om te studeren. De investering E van LEOS valt dan weg. Wij trainen de jeugd met goede E trainers." In 1985 heeft het jongens team het 'Moving Sound' ge wonnen. In 1987 was het meis jesteam de winaar. Peter Eij sink zegt over dit jaar: „Het is natuurhjk afwachten, maar als ik eerlijk ben, geef ik LEOS niet echt veel kans. Het zou leuk zijn als wij wonnen, maar Avero OS uit Sneek bijvoor beeld is al vijf jaar landskam pioen. Daar kunnen wij als sim pele vereniging niet tegenop." LEUSDEN - Door de twee laatste mixedpartijen in de wedstrijd tegen Alta 5 te winnen, heeft het eerste zondag-mixedteam van LTV Lockhorst nog kans gezien de punten met Alta te delen. Na zes van de acht partijen zag het er met naar uit, dat Lockhorst nog naast Alta zou komen. Alleen een herend-enkel en de heren-dubbel werd gewonnen, de andere vier partijen werden verloren. Tussen stand 4-2 Frank Vissers verloor zijn enkel met de duidelijke cijfers 6-4, 6-2 Nog duidelijker waren de cijfers, waarmee Marcel de Jong zijn en kel won: 0-6, 1-6. Zonder afbreuk te willen doen aan zijn kwaliteiten, leek zijn tegenstander de Amers- foortse jazz-dnedaagse nog in de benen te hebben, te oordelen naar de dubbele fouten, die hij maakte. De dames verloren beiden, de ene nipt, de ander dik. Ingeborg Richel verloor de eerste set met 7- 5 en wist in de tweede set nog een tiebreak te forceren, echter zon der positief resultaat: 7-6. Haike de Jongh werd weggespeeld: 6-1,6-2. De dames kwamen in de dubbel dicht bij de overwinning; de eer ste set werd gewonnen met 3-6, de tweede set benauwd verloren met 7-5. De beslissende set moes ten de Lockhorst dames met de zelfde cijfers 7-5 gewonnen ge ven. De heren, of zoals Mart Smeets ze pleegt te noemen, de mannen, wonnen hun dubbel vrij gemakke lijk met 1-6, 4-6. Waarmee Lockhorst met nog twee partijen te gaan, tegen een achter stand aankeek van 4-2. Ingeborg Richel en Frank Vissers, wat hebben die twee toch samen, hadden weinig moeite in de eer ste mixed: 2-6, 4-6. Haike de Jongh en marcel de Jong hadden er meer moeite mee. Zij hadden er drie sets voor nodig: 2- 6,6-4,3-6. LTV LEUSDEN Het eerste zondag mixed team speelde tegen streekgenoot Wei- dam 1 en won met 6-2. Ton Lemstra zorgde voor 1-0 door m de ope ningspartij met 6-3, 7-5 van Werner Matszat te winnen. Chantal Mot had het tegen Marieke de Jong een stuk moeilijker en verloor met 4-6, 6-2, 4-6. Simone Smits zorgde echter voor 2-1 via een overwinning op Liesbeth de Jong 7-6, 6-4 en Erik Cornelissen maakte er 3-1 van door overtuigend van Rob de Jong te winnen, 6-1, 6-4. Na de dames- en herendubbel, 6-1, 6-0 en 7-5, 6-1, stond de stand 5-1 op het scorebord. Van de twee mixen wonnen alleen Chantal en Enk, 7-5,6-1terwijl Simone en Tom verloren met 2-6, 1-6. Het tweede mixed team is door zijn nederlaag van 2-6 tegen naaste nvaal de Eemslag definitief gede gradeerd. Martijn won hier nog overtuigend de openingspartij met 6-0, 6-1. De damessingles van Ins Cornelissen en Arlette v. Alphen gingen echter op het nippertje verloren, 5-7, 4-6 en 6-7, 6-1, 4-6. Onno Smit verloor met 1-6, 6-7. De dubbels werden beiden in dne sets verloren en alleen de mixed van Iris en Martijn werd nog door inzet gewonnen, 7-6, 5-7, 6-4. Heren 1 herstelde zich uitste kend van de nederlaag van afgelo pen week, door nu met 5-1 te win nen van Lelystad 1. Hier ging alleen de derde smgle van Mark van der Grijp verloren, 4-6, 1-6. Het eerste zaterdag mixed team doet het uitstekend m de hoofd klasse, nu weer werd met 3-2 van 't Laer 1 gewonnen. Hier gingen al leen de singles van Marja en Paul Slijpen verloren. LEUSDEN - Het traditionele snelschaaktoernooi van de SV Leusden trok dit jaar meer be langstelling dan de voorgaande edities. Dit had er ongetwijfeld mee te maken dat het toernooi vernoemd is naar Joop van San ten, de vorig jaar overleden oud voorzitter en erelid van de SVL. Hij was altijd één van de grote animatoren van het toernooi en zelf ook een gevreesd snelscha ker. De overwinning kwam - niet ge heel onverwacht - terecht bij Henk Vedder uit Spakenburg, één van Nederlands sterkste jeugd- schakers. Hij behaalde een score van 12,5 uit 15 en nam daarmee de titel over van zijn broer Richard, die met een vol punt minder op de tweede plaats eindigde. De derde plaats was zeer verrassend voor de Amersfoortse jeugdspeler Van Tubbergen (11 uit 15). Een half puntje daarachter finishten Pieter de Jager (SVL), oud-SVL-lid Michel van Bruynsvoort (opmerkelijk goed!) en de Barneveldse kam pioen Van Surksum. Pas in het groepje met 9,5 punt was de Leus dense kampioen Jaap de Jager te vinden, voor zijn doen erg mager tjes. Hij bevond zich in het gezel schap van zijn clubgenoten Ar nold en Hans Peperkamp en Leo de Rijke, die redelijk tevreden konden zijn over hun resultaat De laatste SVL-schaker die zich voor de A-groep wist te kwalificeren was Jos Agterberg, maar die kwam er in de laatste ronden niet meer aan te pas en eindigde met 7 punten in de onderste regionen De B-groep werd met 9.5 punt ge wonnen door Cor Petersen (SC Nijkerk), vlak voor een groepje van vier met daann de Leusdena ren Jan vain Baardewijk, Egbert Moed en Bert Uneken (9 punten). De C-groep werd een Leusdense aangelegenheid. SVL-voorzitter Theo Elschot en SVL-jeugdkam- pioen Bert Kampes behaalden ie der 9,5 punt en eindigden ver voor de concurrentie. Zoals al jarenlang traditie is, ging iedere deelnemer weer met een pnjs (in natura) naar huis. Donder dag werden in de onderlinge competitie van de SVL nog een aantal partijen gespeeld, die wei nig verrassingen opleverden en de stand niet geheel overhoop haalden. Opvallend was wel de grote vechtlust, zo tegen het einde van de competitie; van de twaalf partijen eindigde er niet een in re mise De nieuwe stand is overi ge ns nog met door de SVL-compu- ter uitgerekend. De club heeft na melijk The Final Chesscard aange schaft (met onder andere een sterk schaakprogramma) en en kele enthousiaste leden waren nog bezig hiermee te experimen teren toen de wedstrijdleider het al bedtijd vond... Uitslagen huiscompetitie: P de Jager - Zijlstra Agterberg - Uneken Roelofs - Suenen Shahrizadeh - De Rijke Nijhof - Van Baardewijk Langman - Van Kampen Wisman - Elschot Van Dalen - Van de Pol Modin - Schouten Verschuur - Aghalani Mus - Berg Struiwig - Pasman VELDHANDBAL Uitslagen eerste klasse (vrouwen) HVN/Attila - LHV 9-11 Nijenrodes - HVBS 14-8 ASV-BHC 6-8 Olympia 25 - DWSM 11-3 Eindstand eerste klasse (vrouwen) Eindstand tweede klasse A (mannen) 1. Nijenrodes 2. LHV 3. HVBS 4. BHC 5.ASV 6. HVN/Attila 7 Olympia'25 8 DWSM 14-23(128-90) 14-16(158-121) 14-16(106-113) 14-15(100-92) 14-13(101-104) 14-12(110-118) 14-11(102-111) 14-6(87-143) Ï.Amersfoort 2 Baarn'73 3. Fortissimo 2 4. DWSM 5. LHV 6. BHC 2 7. Celeritas 3 8 Limvio2 14-25(343-210) 14-20(232-210) 14-19(207-163) 14-14(237-206) 14-11(173-192) 14-11(169-210) 14-9(175-214) 14-1(198-330) Amersfoort kampioen, Limvio 2 en Ce leritas 3 degraderen. VELDKORFBAL Uitslagen eerste klasse D HKC- Revival 16-12 Altius - Sparta 6-6 1-0 SSS-DOC 8-8 0-1 Nijenrodes kampioen, Olympia'25 en Antilopen - Fiducia 7-5 1-0 DWSM degraderen. 0-1 Eindstand eerste klasse D 0-1 Uitslagen tweede klasse A (mannen) 1. Sparta 14-24(141-103) 1-0 Amersfoort - LHV 19-19 2 HKC 14-23(153-121) 0-1 Limvio 2 - Fortissimo 2 15-39 3.SSS 14-15(114-109) 0-1 Baarn'73-DWSM 16-22 4 Antilopen 14-14(105-105) 1-0 BHC 2 - Celentas 3 16-15 5. Altius 14-11(108-113) 1-0 6. DOC 14-11(113-127) 0-1 Inhaalwedstrijd (22-5) 7 Fiducia 14-9(90-102) 1-0 LHV-BHC2 12-11 8. Revival 14-5(117-161)

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11