Jouw woningen in gevaar leusder la Oranje-gekte reikt verder dan Italië Ingezonden Goed verbonden lint Joseph wil met met SCW m zee irchitra geopend >r f Y;> - Uitsmijter vrijgesproker Politieman veroordeeld agen Vreemd Deskundig Vilde orchideeën m Z s> K \riï i' o;- ■JSDEN/ACHTERVELD - Het bestuur van de Stichting Huize il Joseph in Achterveld gaat niet akkoord met de door de meente voorgestelde belegger, voor de bouw van 23 'zorg- iningen' op het terrein van Sint Joseph. De reden van afwij- l9 is volgens wethouder Corri Verduin dat Sint Joseph niet tepteert dat het om een niet-katholieke belegger gaat. Ze zei [in de vergadering van de gemeenteraadcommissie Volks- jsvesting. De problemen waren al eerder besproken in een sloten deel van een commissievergadering. Met als gevolg instemming van de commissie met een brief van de gemeen- aan het Sint Joseph bestuur. Daarin stelt het college „be- temd en verontrust te zijn." DONDERDAG 7 JUNI 1990 plaatselijk nieuws övendien wijst de commissie de bepaling in de overeenkomst een al eerder verstrekte geld ig die aan dit project gekop- is. Daarin staat dat Smt Joseph verbindt op een door burge- jster en wethouders te bepalen ^en vorm te verklaren de reali- jevan het plan Esveld uit te voe- op de wijze die is overeenge- oen. Gijs Hilhorst, direkteur van Joseph, onkent dat het afwijzen de belegger te maken heeft het met-katholiek zijn van de sgger Sint Joseph vreest dat de voorgestelde constructie huur van de te bouwen worun- boven de f 680,-- per maand zal omen en vindt dit onaanvaard- i le bouw van de woningen die bestuur van de stichting wil tseren op het terrein van Sint eph heeft inmiddels al heel wat ten in aarde gehad. Eerder ging raad 'schoorvoetend' akkoord een rentelozelening aan Smt sph groot 345.000 gulden. Dit geld was bedoeld voor de renova tie van bestaande aanleunwonin gen en ter realisatie van 23 nieuwe woningen. Deze woningen moes ten gaan passen bij hetgeen het Sint Joseph bestuur tegenwoordig en voor de nabije toekomst verstaat onder zorg op maat. Ze zijn bedoeld voor ouderen die zelfstandig éen- of tweepersoons huishoudens kunnen voeren met de mogelijkheden en fasciliteiten van Sint Joseph in de buurt. Intentie van Smt Joseph is daarbij een stukje sociale woningbouw" te rea liseren. Probleem was eerst dat uit het ontbreken van de noodzakelij ke contigenten door 'schuld' van de gemeente. Via Provinciale Staten en de welwillendheid van de ge meente Amersfoort konden de be nodigde contigenten van Amers foort naar Leusden worden overge heveld, uitsluitend om gebruikt te worden voor dit doel waarvan de plannen op 1 september aanstaan de rond moeten zijn. Volgens Hil horst zijn de plannen rond. op de financiën na. Probleem daarbij is dat Sint Joseph volgens de conti genten voorwaarden, waaraan twee maal f5000 subsidie per wo ning is verbonden, niet zelf mag bouwen. Daarvoor moest een be legger gevonden worden. De po gingen daartoe van zowel Sint Jo seph als de gemeente Leusden lie pen aanvankelijk op niets uit. Vol gens Hilhorst zijn beleggers niet gemteresseerd in dergelijke klei ne projecten. De gemeente Leusden vond echter een oplossmg. Door een constructie waarbij samen gewerkt met de Stichting Centraal Wonen in Amersfoort kon een nieuwe stich ting in het leven worden geroepen welke als belegger zou kunnen optreden. Daarvoor was het wel noodzakelijk voor Sint Joseph om het stuk grond waarop de wonin gen moeten komen te verkopen aan deze belegger. Het bestuur van Sint Joseph was daartoe wel bereid mits er een regeling aan gekop peld zou worden waarbij een snelle terugkoop van de grond mogelijk zou zijn. „Voor een enclave op ons terrein, voelen we mets," zegt Hil horst. Zodra mt de besprekmgen bleek dat een snelle terugkoop ge volgen zou hebben voor de huur die daardoor boven het door de stichting gestelde maximum zou komen, was de constructie volgens Hilhorst van de baan. In de brief van de gemeente naar aanleiding van de weigering staat „De eventuele verkoop van een perceel grond binnen uw terrein is toentertijd door u met aangemerkt als een onaanvaardbare optie." De weigering van het voorstel wordt door Corri Verduin hoog opgeno men. Zij acht het afwijzen van het voorstel in strijd met de bepalingen zoals overeengekomen bij de geldlening. In de commissieverga dering sprak Roef Blaauw (L '90) van een „onbegrijpelijk gemoti veerde afwijzing." Vooral Ger de Weerdt drong aan op snelle terug betaling van de lening. Mogelijke oplossingen wisten wethouders noch raadsleden aan te dragen. Verduin: „Het plan zal zeker met op tijd klaar zijn om de moeizaam ver worven contigenten te kunnen be houden. Elders kunnen we ze niet gebruiken omdat ze voor deze spe cifieke bestemming zijn toegewe zen. De emge mogelijkheid die er dan nog is voor Sint Joseph is om te bouwen m de premie C sector." Gijs Hilhorst ontkent m alle toon aarden dat de godsdienstige ach tergrond van de 'belegger1 oorzaak zou zijn voor de afwijzing. „Dit heeft bij ons geen enkele rol gespeeld, geen moment. Voor ons is het de haalbaarheid van een lage huur waar we bij de huidige constructie niet m kunnen geloven. De voor stellen gaan uit van een zogenaam de 'aftopping' van de huur in de eerste jaren. Hoe langer de beleg ger huizen en grond in zijn bezit heeft, des te geleidelijker kan hij deze aftopping toepassen. Ons is duidelijk gemaakt dat wanneer wij de grond snel willen terugkopen of in erfpacht willen nemen dit gevol gen heeft voor de huurprijs. De aftopping zal dan met of in veel mindere mate kunnen doorgaan waardoor de huurprijs ons inziens onaanvaardbaar hoog zou worden. Onze katholieke identiteit heeft hier mets mee te maken. Natuurlijk hebben we gesteld dat we al 95 jaar vanuit een bepaal de levensinstelling werken en onze visie uit willen blijven dragen. Dat sluit samenwerking met andere groepen in onze maatschappij niet uit. Dat wij dit zouden doen of wil len doen is pertinent niet waar en totaal met bij ons aan de orde ge weest." Nu de weigering een feit is zal de stichting volgens hem de gevolgen aanvaarden. „Hier in huis wordt naarstig gezocht naar een oplossing. We hebben er nog geen gevonden maar ik heb vertrouwen dat we er wel uitkomen. Ons stre ven blijft om m de sociale sfeer te bouwen. We sluiten niet mt dat er voor 1 september een oplossmg gevonden wordt waarmee de con tigenten behouden blijven. Wanneer het premie C wonin gen moeten worden heeft dat het voordeel dat we zelf kunnen bou wen, het nadeel is subsidie verlies van vijfduizend gulden per woning. Of wij de lening moeten terugbeta len is ons inziens nog niet aan de orde. Dat zal afhangen van de mo gelijke oplossingen. Maar als dit het gevolg zal zijn van onze beslis sing dan moeten we dit nemen. De voorwaarden van de gemeente mogen niet behelsen dat wij moe ten accepteren tot elke prijs. Geen moment is overeengekomen met de gemeente 'ga je gang maar'. Niet iedere oplossing is voor ons aanvaardbaar. Wanneer daarmee een overeenkomst op losse schroeven komt te staan zijn de gevolgen inderdaad voor ons. Maar zover zijn we nog niet. We broeden op een oplossmg en zullen ter zijner tijd contact opnemen met de wethouder." In de Eurowoningen plaatsten voetbalfans op één van de pleinen een heuse oranje-tent. waarde wedstrijden van het Nederlands elftal gezamenlijk worden bekeken. Het is te hopen dat het ding ook na donderdag nog een functie heeft. EUSDEN - „Architra heeft in korte historie bewezen een ronwbaar bureau te zijn dat ilileit levert en dat zonder rfel een prima toekomst tege- gaat. Een bedrijf waarop we en trots kunnen zijn". Met deze woorden verklaarde wethouder Joost de Jongh het fraaie nieuwe kantoorpand van het bureau voor architektuur Ar chitra van de heren Herman Kreikamp en Cees Schippers aan de Zwarteweg voor geopend. ^Schippers van het architectenbureau Architra, dat vnjdag een rueuw tikomen betrok, onderhoudt zich met één van de gasten op de spOe ter gelegenheid van de opening. In zijn welkomstwoord tot het grote gezelschap genodigden memo reerde Kreikamp het feit, dat pre cies twee jaar geleden het vorige kantoor aan de Kastanjelaan offi cieel m gebruik werd genomen, jaren die voor het bureau voortva rend zijn verlopen en een aanzien lijke groei te zien hebben gegeven. „Die groei is te danken geweest aan een groot vertrouwen van ve len en maakte het noodzakelijk al spoedig om te zien naar een ruime re en goed verzorgde accommo datie, waarin wij op gepaste wijze onze gasten kunnen ontvangen. Een nieuw kantoorpand met een strak programma van eisen. Wie laat je dat realiseren? U raadt het al: Architra", aldus Kreikamp, die dank bracht aan de gemeente voor de vlotte medewerking om op een snelle en voortvarende wijze het nieuwe pand te hebben kunnen realiseren. Wethouder Joost de Jongh liet de gelegenheid met voorbijgaan om met gepaste humor aan de officiële bijeenkomst de nodige hilariteit mee te geven toen hij bijvoorbeeld sprak over frenologie en het be grip van de schedelleer omstandig verklaarde. Lof had de wethouder voor het hard werkende team van Architra, dat prima prestaties le vert. Tot allen persoonlijk sprak de heer De Jongh woorden van byzon- dere waardering. SAMENWERKING Cees Schippers gaf uiting aan zijn erkentelijkheid voor de samen werking bij de bouw. „Het pand is tot stand gekomen met hoofdzake lijk Leusdense bedrijven, waaron der met name het bouwbedrijf Bloemendal. We zijn blij dat de Projektinrichting Midden Neder land voor hun nieuwe huisvesting het oog op ons pand heeft doen vallen en de inrichting zodanig is geworden dat het pand van binnen dezelfde uitstraling heeft, die het naar onze mening ook van buiten heeft". Cees Schippers herinnerde er voorts aan dat de werkwijze in teamverband mede heeft geleid tot het feit, dat Architra smds de op richting vijfmaal bij architektense- lekties als winnaar mt de bus is gekomen. „Ik denk dat de kracht van ons bedrijf schuilt in het feit, dat wij allen zo verschillend zijn en al len sterk op verschillende punten. Dat leidt als team tot een perfekt resultaat", aldus de heer Schippers, die zijn bureau als jong en dyna misch kenschetste. In het meuwe pand aan de Zwarte weg is naast Projektinrichting Mid den Nederland ook de Stichting Dienstverlening Politiedienstcom missies gehuisvest. Waarschijnlijk weten «ar weinig mensen dat er in oze omgeving echte orchi- feeèn als wilde planten, 'jorkomen. Al is het dan tiet in elke wegberm of elk iwje, toch zijn ze er. En ik bijna optimistisch dur- in beweren dat de vind- fkatsen toenemen. Er zijn ■uscheidene soorten die in land voorkomen. Drie karvan zou ik willen noe- *en omdat die hier zeker Vorkomen. In de eerste plaats is daar Gevlekte orchis met ge- ikte bladeren. Hoewel er *n hele reeks orchideeën «taat met gevlekte blade- is er maar één soort naar 41 kenmerk genoemd. Niet 'ke gevlekte orchidee is dus *n Gevlekte orchis. Deze •fcrt komt hoofdzakelijk 'oor op vochtige heide, tohraa) grasland, ^hoogveen a lichte bossen, liefst op toe grond. De grond mag zo toir zijn dat ze vaak tussen dopheide voorkomen. De «deren zijn dicht bedekt donkerbruine, bijna ron- j2 Wekken. De stengel van bloeiaar kan in gunstige gallen een hoogte berei- toivan 50 cm, maar meestal deze wat lager. Boven Jde stengel zit de bloeiaar, "Ike spits toeloopt en dicht «et is met licht rood-lila ^ffien, waarvan de lip r-olet is met purperen vlek- In afwijkende gevallen de bloemkleur varieren to» wit tot donkerrood. De bloeitijd is van eind juni tot begin augustus. Een tweede soort, die hier echter vrij zeldzaam voor komt, is de Welriekende nachtorchis. Hiervan staan de witte bloemen wat verder uit elkaar. Die bloemen be zitten lange, tongvormige lip met een gebogen spoor die bijna horizontaal is gericht. Hoewel de bloemen ook overdag open zijn, beginnen ze pas tegen de avond sterk te geuren, een geur die aan hyacinten doet denken. Dit trekt de nachtvlinders aan die met hun lange tong, met voor beide gunstig resultaat, de bloemen bezoeken. Van deze soort heeft de bloei in juni-juli plaats. Wat later in de zomer, zo van juli tot september, bloeit de Wespenorchis. Die moe ten we onder eikebomen, in eikenwallen of onder struik gewas zoeken. Maar we moeten wel erg goed opletten want de bloemen zijn niet erg opvallend van kleur, groen achtig tot rose. De bloeisten- gel kan een hoogte van meer dan 50 cm bereiken. In het begin is de stengel krullend, dat wil zeggen het einde hangt omlaag, zodat de plant de indruk wekt verlept te zijn. Maar tijdens de bloei richt de stengel zich op en vormt een losse, naar één zij de gerichte aar. Al het stuif meel van de bloem heeft zich tot twee klompjes verenigd. Als een insekt de bloem be zoekt hecht zo'n klompje rri?3 y: \1 nSX s OC.vi.Cf; ,"C OKCttis zich, met behulp van een kleefschijfje, op het insekt. Op een andere bloem raakt het op het insekt bevestigde klompje de kleverige stem pel en blijft daaraan plakken. Op deze manier is kruisbe stuiving, noodzakelijk voor deze soort, gegarandeerd. Bij veel andere soorten is zelfbe- stuiving gebruikelijk. Na de bloei ontwikkelt zich, evenals bij alle orchi dee-soorten, het stoffïjne zaad in een onvoorstelbare hoeveelheid. Maar dat orchi deeën dan toch zo zeldzaam zijn met een dusdanige zaad productie komt doordat de plant alleen leven kan in ACHTERVELD/UTRECHT - De Utrechtse politierechter mr. S. Wil- lard sprak donderdag een 30-jari- ge inwoner van Achterveld vrij van mishandeling. Als portier van een discotheek in Zeist zou de ver dachte een lastige bezoeker m el kaar geslagen hebben. Over wat zich op 5 maart vorig jaar in de Zeister disco had afge speeld, waren verschillende en te genstrijdige verklaringen afge legd. Zeker was het een groepje van dne jongens zich vervelend gedragen had. Volgens de ver dachte had hij éen van de lastige bezoekers „naar buiten begeleid" Een andere portier zou met de jon gens in een gevecht verwikkeld zijn geraakt Deze man had ook een dagvaarding ontvangen maar was niet ter zitting verschenen. Eén getuige heeft verteld dat de verdachte een „slachtoffer" vuist slagen m het gezicht en tegen zijn ribben had gegeven. Zelf sprak de Achtervelder tegen buiten zijn boekje gegaan te zijn. Officier van justitie mr. J. Krol achtte de mishandeling wel bewe zen en vorderde vijfhonderd gul den boete en twee weken voor waardelijke gevangenisstraf. „De vermeende slachtoffers gedroe gen zich juist a-sociaal en agres sief," meende advocaat mr. C. da Cunha. Zijn verzoek om vrijspraak werd door de politierechter geho noreerd. LEUSDEN - Wat gebeurt er in Leusden tijdens het Wereldkam pioenschap voetballen? Sommi gen zitten rustig thuis voor de televisie, maar velen gaan naar de kantines en café's om met meer mensen de verrichtingen van het Nederlands elftal te vol gen. Er zijn nog andere initiatie ven, zoals op het euro woningen plein Ardennen. Daar staat net als tijdens de EK een oranje tent, waar de jeugd gezamelijk de wedstijden tegen Nederland be kijkt. Het gejoel voor een doel punt is dan ook over het hele plein te horen. Café de Hessenkar m Achter veld is niet alleen helemaal m oranje ingepakt, ook binnen vindt een oranje-gebeuren plaats. Er staan twee televisies om de wed strijden te tonen. Volgens Andy Boutens is er vooral belangstelling voor de wedstrijden van de eigen ploeg. „Voor de anderen is weinig animo. Bij ieder doelpunt van Ne derland gaat er een oranje vlag rond, die zo groot is van de televi sie naar de bar. Als we donderdag verliezen dan moeten we alles weer afbreken, mischien dat ik een zwart randje om het zeil zet." In Café The Wish in Leusden staat een grootbeeldscherm. Peter van der Snee: „Bij ieder Neder lands doelpunt wordt er gratis bier geserveerd. Jammer genoeg is dat nog met zo vaak voorgekomen. Als Nederland speelt zit het hier vol, maar er kan nog meer bij. Verder is het café wat versierd. Als Neder land verliest is dat pech, maar het beeldscherm blijft de hele WK staan." Donderdag is niet alleen de wedstrijd van Nederland te zien, maar ook die van Engeland-Egypte op een kleine televisie. In jongerencentrum De Til staan bij oranje wedstrijden vier televi- sie's opgesteld. Mevrouw Voor burg: „Bij Nederlans - Egypte, de eerste wedstrijd, kwamen er 44 mensen kijken. Bij de tweede wed strijd, tegen Engeland op een zater dag, waren 80 mensen aanwezig, dat is wel minder dan bij een gewo ne zaterdag, dan komen er wel zo'n tweehonderd mensen." Sportzaal De Meent heeft net als de anderen een televisie aan staan. „Wij hebben een voetbalpool en soms ook een blinde pool bij be langrijke wedstrijden. Er wordt veel gedronken en veel ge schreeuwd, dus het is wel gezelli- g,"aldus Ralf Wijen. LEUSDEN/UTRECHT - "Ik vind dit bijzonder kwalijk voor een politieman", merkt de Utrechtse officier van justitie mr. Y Kuyer woensdag in haar requisitoir op in de zaak tegen een 31- jarige inwoner van Leusden. De verdachte had een revolver uit een kast van het politiebureau mee naar huis genomen. Bij de revolver zaten ook tien pa tronen. De Leusdende politieman zei op de zitting dat hij zich tegen een bepaald iemand had willen beschermen. De verdwijning van het wapen kwam aan het licht toen de verdachte op 8 september vo rig jaar bij de Makro in Duiven- drecht vier videobanden met af gerekend had. Tegen de verbali santen vertelde hij thuis een revol ver te hebben. Al sinds april vorig jaar üep de agent in de ziektewet wegens per soonlijke problemen. De psycho logische hulp die hij gezocht had. wierp onvoldoende vruchten af. In september 'escaleerde' de si tuatie. "Ik leefde op nachtmerries en waanideeën", aldus de Leus- denaar. Hij werd na 8 september geschorst en later opgenomen. Momenteel zou het weer goed met hem gaan. Tijdens de behandeling van de zaak probeerde politierechter mr. S. Braunius de verdachte en zijn advocaat, mr. G. Boven, het nut van een psychiatrisch onderzoek te laten inzien. Mogelijk was de man destijds deels of helemaal on toerekeningsvatbaar geweest. Maar de verdachte wilde hier. juist vanwege zijn baan. niet aan meewerken Mr Kruyer bekeek de affaire vooral vanuit het feit dat de ver dachte politieambtenaar was. "U hebt zeer bewust niet uw dienst- wapen meegenomen", veronder stelde zij. Deze 'strafverzwarende' omstandigheid vertaalde de offi cieer m een eis van zes weken ge vangenisstraf waarvan twee we ken voorwaardelijk. Mr Boven kon moeilijk een be roep doen op de mogelijke ontoe rekeningsvatbaarheid van zijn cliënt, al moest hij benadrukken dat de man vorig jaar "niet hon derd procent" geweest was. Een gevangenisstraf "paste niet", vond de advocaat, die pleitte voor "een behoorlijke boete" De poli tierechter begreep wel dat de ge vangenis "geweldige consequen ties" voor de carrière van de ver dachte kon hebben, maar nam het hem toch erg kwalijk dat hij "geen afweging" gemaakt had bij het meenemen van het wapen. Mr. Braunius legde de politieman veertien dagen gevangenisstraf op. GRAND THEATER SNOUCKAERTLAAN 4 033-618900/614632 SHE'S OUT OF CONTROL vr. t/m do. 13.45-18.45-21.30 zo. ook 16.30 LOOK WHO'S TALKING vr. t/m do. 13.30-18.45 zo. ook 16.15 THE DELINQUENTS vr. t/m do. 13.45-19.00-21.30 uur. zo. ook 16.15 uur. THE FABULOUS BAKER BOYS vr. t/m do. 13.45-19.00-21.30 uur. zo. ook 16.15 uur. TREASURE ISLAND vr. t/m do. 14.00-19.15-21.45 uur. zo. ook 16.30 uur. FAMILY BUSINESS vr. t/m do. 19.15-21.45 uur. vr. ma. di. do. ook 14.00 uur. ALWAYS vr. t/m do. 13.45-18.45-21.30 uur. zo. ook 16.30 uur. OLIVER CO. za. wo. 14.00 uur. zo. 14.00 en 16.30 uur. a<xc.O)c*.ioic;& W^i'inMCrl combinatie met een bepaal de schimmel. Alléén daar waar die schimmel in de bo dem aanwezig is komt het zaad tot ontwikkeling, een toevalstreffer dus. Het heeft daarom, afgezien nog van 't feit dat de meeste orchideeën wettelijk zijn beschermd, geen enkele zin de planten uit te steken en mee te ne men. De zwam, die een grote oppervlakte beslaat, blijft achter en de plant kwijnt weg en sterft tenslotte af. Dus wel naar kijken, maar verder afblijven. ACHTERVELD - Alle eenentwintig EHBO-cursisten uit Achterveld hebben het examen op 24 april gehaald. De theorie werd gegeven door huisarts dr. B.F. Schaeffer en de praktijk door P. Vromen. De geslaagden voor het EHBO-examen waren: M. van de Akker, Th. Balvers. E. van de Berg-van Zandbnnk. S. Bokkers van de Burgwal, H. Boutens-Roest, L.van Burgste den, M. Croenendaal. A. Huurdeman-Kok, M. Horst-de Jong, K. Janssen, E. Jobse, H. van Loen, Th. Lorisl-van Druten, Ch. Mannaart, R. Muller-van Luik, L. van de Pol-van Ruitenbeek, E. Schaeffner H. Schaeffner-Fischer, W. Vos, J. Voskuilen, R. de Groen. G. van Leeuwen. Met veel aandacht lees ik van avond de Leusderkrant, a.a. uit de bladen onder de kop. Kauw gom, sponsorloop, Wist u dat, hoofdklasse Hier helemaal geen bezwaar tegen maar wel dat Roda '46 2 (afg. Zondag) op 29 apnl 1990 1.1. kampioen werd, promoveert naar de reserve klasse vein de KNVB. Hier stond in u krant geen letter van in. Zeg met dat u dat niet geweten heb? Ik heb de totale uit slagen van vernoemde 29 april 1990 aan u doorgegeven. Sportredactie Leusderkrant, U leest onze clubbla den, was dit niet belangrijk? W.J.K. Snoek Klaverland 35 3833 CA Leusden Mede namens Vnenden van be graafplaats Rusthof, hebben mijn echtgenote en ondergetekende er behoefte aan om bij deze te reage ren op de in Uw bladen verschenen snikken over de privatiserings plannen van de begraafplaats Rust hof, die de gemeente Amersfoort voor ogen heeft. Uw journalist, de heer Gerard Trebert, heeft op uitermate des kundige en gevoelige wijze in bo vengenoemde verschenen snik ken vertolkt, hoe gevoelig de pri vatiseringsplannen van de ge meente Amersfoort wel ligt bij een groot aantal inwoners van Amers foort en omgeving. Dit is n.l. gebleken uit de vele tientallen reaches die wij hebben ontvangen na het verschijnen van de snikken van dhr. Gerard Tre bert. Dagenlang heeft de telefoon bij ons roodgloeiend gestaan en vele schriftelijke reacties hebben wij ontvangen. Uit de vele reacties is gebleken dat een grote groep van belanghebbende tegen de pri vatiseringsplannen van de ge meente Amersfoort is. Inmiddels heeft ook de Stichting Rooms Ka tholieke Begraafplaatsen en de Raad van Kerken te Amersfoort zich uitgesproken tegen de pnvati- seringsplannen. Wij beraden ons nog over de wijze waarop wij stappen zullen ondernemern om voorkoming van privatisering te kunnen bewerk stelligen. N.A. van Vulpen. De speciaalzaak in woningtextiel vindt u in winkelcentrum Hamershof. Wij leveren alle gerenommeerde merken tapijten - gordijnen - dekbedden - dekbedhoezen toilet- en badkamerkleedjes - karpetten - talekieden - zonwering - douchegordijnen en bedmode Dealer van: Kendix Gardisette Jap - Tulipan - Forbo Desso Boras - enz. INTERIEURVERZORGING VAN KERSBERGEN WINHILCINTRUM ..MAMCM3HOF" t Eil 5. naast Hcma Leusden-C Telcloon 033-946611

Leusder Krant | 1990 | | pagina 5