„Het was een enorm avontuur" Roda junioren blijven sterk Sport in cijfers Achterveld winnaar slechte wedstrijd Antilopen verliest door slordig spel Snelle schaakpartijtjes inksbinnen eren hockeyen moeizaam voort Roda zondag ondergaat zijn eerste nederlaag Roda verliest van het simpel spelend Eemnes Dames weteri opnieuw hockeydoel te vinden Hans van de Pol tweede in Transpana-rally uter; ujni lOENSDAG 19 SEPTEMBER 1990 .chterwerk eli horige week viel mij de foto ie I; p de korfbalwedstrijd Anti- twcq jgj, tegen Altius op. De op- dei fle toont twee speelsters n de Leusdense vereniging. staan voorovergebogen, V?j wschijnlijk bijkomend van even daarvoor geleverde :®tü|^panningOp de achter- tat* ond maakt een handvol spe- e* de indruk actief met korf- ïde£ i frozjg te zijn. De bal is ech- 1 ronvindbaar °°iï J)e blikvanger van de foto is vurlijk het achterwerk van twee korfbalsterd. Nu spe- inde korfbalsport vrouwen is rokjes aan, waardoor de een kijkje onder rok 'id i ordt gegund. Er kan een ver- derj jjjjjong worden getrokken st de foto van het Nederland- kc; vrouwenhockeyteam, waar- a jde lezer vanonder tegen de moi derbroeken aankijkt. De op- werd als 'vrouw-on- e bi ^delijk' ervaren. Over de charmante foto van de korf- jlers zou je ook kunnen val- vooral als je weet dat de Jjjj' tograaf een man was. Uit fo- (je t grafisch oogpunt is het nog riul, eJ een leuke foto, want de ien komen heel goed uit. ja, ik ben ook weer een an). Maar mij gaat het eigenlijk m het onderschrift bij de foto: 2^ ntilopen leverde een span- en de wedstrijd'. De twee a wfdfiguren rusten uit, twee idere spelers staan met de inden in de zij en in de verte een korf te onderscheiden, laaronder moet iets van span- ing merkbaar zijn? De korfbalsport zit toch al in et verdomhoekje en dan nog )'n onderschrift. Door de achterwerken van ebbie en Joyce is mijn ver- jal over nieuwe schoenen en 'aren mooi de mist ingegaan. ord^ë houdt u dus nog tegoed. eet Frits Schoenmaker jdet ng| Due m am, eft ax. ten ACHTERVELD - Achterveld heeft met 5-0 van Patria gewon nen. Toch is de trainer Dick Mulder nog niet tevreden. „Als een team met 8-0 kan winnen, dan moet dat ook gebeuren. De mogelijkheden zijn er zeker geweest. Vijf doelpunten maken is natuurlijk een goede prestatie." Voetbal Peter van Middelaar is de speler die in de eerste minuut van de eer ste helft een doelpunt maakt. Erik de Jong volgt zijn voorbeeld en brent de stand vlak voor rust op 2-0. „De hele wedstrijd waren wij stukken beter. Toch heeft Achter veld een slechte wedstrijd ge speeld. Wij hadden geen goed ant woord op het onbehouwe spel van de tegenstanders. Deze waren van een beduidend mindere kwaliteit." In de tweede helft maakt Peter van Middelaar weer twee doelpunten voor Achterveld. Het vijfde goal wordt door Harrie van Dalen ge maakt. Dick Mulder wil toch de tegen standers complimenteren. „Wij hebben ons spel niet goed kunnen afmaken en dat is wel een compli mentje waard voor Patria. Organi satorisch zaten wij met zo goed m elkaar. Als je aspiraties hebt moet je toch ook de slechte wedstrijden ruim kunnen winnen." Toch is Mulder, ondanks de kri tiek, wel tevreden over zijn team. Er zijn nog geen doelpunten tegen Achterveld in twee wedstrijden ge weest. „De spelers aan de zijkan ten zijn erg sterk. Veel doelpunten zijn zo gemaakt. Het spel wordt vanaf de zijkant opgebouwd en de rest van de spelers komen door het midden. Het gaat steeds beter." LEUSDEN - Het eerste team van de korfbalclub Antilopen heeft een matige wedstrijd achter de rug. In het spel tegen ZKC'31 heb ben de Leusdenaren onnodig twee punten uit handen gegeven. De trainer Wim de Bruin vindt dat er slordig is gespeeld. „Het ver lies van 10-9 moeten we maar proberen gauw te vergeten." Antilopen begint meteen al met een achterstand. Eddy Hendriks krijgt een strafworp tegen. Evelien van Rooyen maakt echter 1-1. Jan Coster probeert nog een voor sprong te creëren met een door loopbal, 2-1. Deze goede positie duurt niet lang. Al gauw komen er twee strafworpen tegen. „In het eerste kwartier maakten Antilopen onnodig veel verdedigingsfoute- n,"aldus Wim de Brum. Maaike Geutjes, goed op dreef in de wedstrijd, kan nog twee pun ten maken voor haar ploeg, maar ZKC'31 loopt toch verder mt. André Kooy en Jan Coster brengen in de tweede helft de stand op 7-8 met twee afstandschoten. Als Maaike Geutjes de stand zelfs op 9-8 brengt met een doorloopbal, is er weer wat hoop voor Antilopen. Het kan echter niet baten. De tegenstan ders hebben meer doorzettings vermogen en halen de twee punten binnen. Eerder in de week speelden An tilopen een wedstrijd tegen De Vriendenschaar. Het resultaat van 9-9 wordt nu erg goed genoemd door Wim de Bruin. „Wij moesten 's avonds spelen op kunstgras. Dat zijn al twee nadelen. In de eerste helft moest Antilopen daar erg aan wennen. Bij de ruststand stonden wij twee punten achter. Door in de tweede helft subliem te spelen is dat goed ingehaald." ort «U de Een zeer moeilijke wedstrijd tegen het net gedegradeerde ec^ m van Wageningen uit de overgangsklasse werd maar nipt M loren. m 11 in de tweede minuut zag het er li goed uit voor het Leusdense aL Maarten Jonges wist uit een oi uitgespeelde actie de bal met »ct over en langs de keeper de tic in te laten draaien. 8 minuten °°i r trok Wageningen het weer ^gs- ijk door uit een strafcorner te de iren, die overigens veel te hoog rd ingeslagen, maar toch goed- eurd werd door de scheids- hter. Snelle aanvallen over en er strandden van Leusden op de ide verdediging van Wagenin- en Wageningen stuitte regel- g op de goed verdedigende >ert Jan Willemsen, Frank Rog- ip en Chris Hoogendoorn. I voor rust kwamen de mannen Leusden wederom op voor- ng door uit een rebound van strafcorner te scoren, maar deze goal werd afgekeurd, nu ens afhouden. a rust stond hetzelfde elftal nog eds goed te hockeyen. In de ste minuut moesten ze nog een envaller verwerken doordat geningen dit keer op voor- ong kwam uit een loeihard inge loten strafcorner, net langs kee- Gert Jan v.d. Groep heen en te d voor laatste man Willemsen te stoppen. Leusden deed er alles aan en wist gevaarlijke kan sen te creëren. De goed spelende Robert Kreikamp ontving de bal van Willemsen m de diepte en pin gelde om spelers heen, alsof ze er niet stonden, de keeper had ook het nakijken, maar helaas stond er nog een speler in de doelmond om dit deze inzet nog te keren. In de 14e minuut maakte Kreikamp dit goed door via een goede vanant de bal hoog in te pushen bij een straf corner. Leusden begon langzaam maar zeker beter in het spel te komen begon wat meer te combi neren, waardoor Wageningen iets teruggedrongen werd, maar via snelle uitvallen via de onwijs snelle spitsen van Wageningen gebeurde er een aantal gevaarlijke dingen voor het Leusdense doel. In de 26e minuut was het dat Wageningen wederom een aanval onderschep te van Leusden en over de rechter vleugel opkwam. De speler daar gaf de bal voor en door een misver stand stonden er twee man op kop cirkel vrij. Eén daarvan wist de bal hoog in de touwen langs v.d. Groep te jagen. Tegen het einde der wedstrijd werd de sfeer iets grimmiger. Mede door rare beslissingen van de scheidsrechters werd er meer gepraat. Frank de Ruiter, rechter spits, kreeg 2 minuten voor tijd nog de gele kaart, na praten wegens een strafomzetting. Zo kwam het dat vlak voor het eindsignaal nog een bal van Wageningen vlak voorlangs geslagen werd. Roda heeft m een thuiswedstrijd twee punten verloren LEUSDEN - Roda'46 heeft de eerste nederlaag van dit seizoen aan zijn broek. Een nederlaag, die totaal niet nodig was, maar als een ploeg niet scoort en verdedigend grote risico's neemt, wordt er niet gewonnen. Roda zondag heeft SC-Nederhorst in een thuiswedstrijd met 1-0 laten winnen. Met lekker voetbalweer en 'n publieke belangstelling van 400 man zijn zowel Roda'46 als Nederhorst rustig en afwachtend van start gegaan Na 10 minuten kwam er in 'n snelle aanval van Roda'46 die via Henk Strijbos in de handen van de prima keeper van Nederhorst eindigde Roda'46 trok vanaf de 10e minuut het spel naar zich toe wat in de 15 minuut resulteerde in 'n voorzet van Remco Bosman en Henk Strijbos kopte nu het over. Sander Verzuu vandaag als rechterverdediger in de ploeg voor de geblesseerde Peter Krujf kwam halverwege de le helft 'n keer prima op, en via de keeper van Nederhorst vloog de bal comer. Deze corner leverde zoals bijna alle corners weer niets op voor Roda'46 Omstreeks de 30e minuut gaf Meindert Vlugt 'n diepe bal mee aan Eef v/d Berg die vervolgens net naast knalde. De tegenaanvallen van Ne derhorst zijn niet echt gevaarlijk, maar Hans van Bekkum moet toch met regelmaat kleine foutjes van de achterhoede corrigeren. Net voor de rust komt er eindelijk 'n snelle en goede aanval van Roda'46 via John Jansen en Henk Strijbos die vervolens Henk Weishaupt in stelling brengt de keeper van Nederhorst redt fraai. De le helft heeft Roda'46 het betere voetbal laten zien, dit voetbal werd echter in 'n veel te laag tempo gespeeld. Na de rust kwamen beide ploegen ongewijzigd uit de kleedkamers. Hans Heyman neemt het voortouw als voorstopper en komt snel op en brengt Edwin Boog m stelling maar weer is de keeper het grote strui kelblok voor Roda'46. Omstreekds de 60e minuut verspeeld Meindert Vlugt die als laatste man teveel nsico's nam geheel onnodig de bal en 3 spitsen van SC Nederhorst maken het beheerst af. 1-0. Roda'46 is nu echt wakker en heeft nu ineens haast. Eef v/d Berg onderneemt 'n lange solo vanaf het middenveld maar schiet de bal in de handen van de keeper. In de 65e minuut beging de linkerspits van Nederhorst 'n grove overtre ding op de achillespezen van Sander Verzuur en loopt daardoor een boeking op. Er komt steeds meer leven in de brouwenj en na 'n voorzet van Henk Weishaupt kopt Henk Strijbos via de handen van de keeper over. 'n Kwartier voor tijd breekt Edwin Boog door de verdediging van Nederhorst op de rand van het 16 meter gebied wordt hij vastgehouden, de scheidsrechter stuurt de voorstopper van Nederhorst van het veld, de doelrijpe kans is echter weer voorbij want de vrije trap wordt door Meindert Vlugt hopeloos over geschoten. Teus Kommer brengt Tracy- tiicham als extra aanvaller voor Hans Heyman in de ploeg. Roda'46 zet nu het slotoffensief in en de ene na de andere aanval rolt nu op doel van Nederhorst af. Maar met kunst en vliegwerk weet SC Nederhorst het laatste fluitsignaal te halen. nkRoggenkamp kijkt toe hoe de verdediger Bart van Dalen over Leusdense keeper Cert-Jan van de Groep struikelt. LEUSDEN - Het team van Roda'46 heeft in de wedstrijd van afgelopen zaterdag de deksel op de neus gekregen. Ondanks het simpele spel van de tegenstander Eemnes kan Leusden niet de winst naar zich toetrekken. Roda heeft het moeilijk met Eemnes en weet zich geen raad met alle spelers in het straf schopgebied. De eindstand wordt in de eerste helft al bepaald: 2-1. De wedstrijd begint voor de Leusdenaren veelbelovend. Bin nen een halve minuut maakt Frank Vissers een doelpunt uit de voorzet van Koen van Dijk, doordat Eemnes slecht uitverdedigt. Net zoals m de vorige wedstrijd komt bij een voor sprong de gemakzucht van de ploeg om de hoek kijken. De aan dacht van de spelers verslapt. Eemnes weet met een simpel voetbalspel de stand in de eerste vijf minuten van de wedstrijd reeds op 1-1 te brengen. Het stramien is eenvoudig: de keeper trapt ver uit, tot bijna m het strafschopgebied van Roda. De achterhoede beoor deelt het gevaar verkeert en de spits van Eemnes kopt in. Het is weer dezelfde spits, die even later gebruik maakt van een verdedigingsfout in de Roda-ach- terhoede. „Wij hadden gewaar schuwd moeten zijn", aldus de te leurgestelde trainer Nico Romeyn, over het het keerpunt m de wed strijd. „Vanaf dat moment is Eem nes met meer aan de bal geweest. Wij hebben ze op hun eigen helft gebracht en gedwongen." In de eerste helft knjgt Roda nog een paar goede kansen, die met worden afgemaakt. De schoten van Frank Vissers en Harm W ass ink missen net hun doel. In de tweede helft komt Eemnes nauwelijks meer over de middellijn heen. „Wij kregen ook niet veel kansen meer. Wij wisten ons geen raad met alle Voetbal spelers m het strafschopgebied. Lr staan dan zo'n twintig man op een kwart van het veld. Dat zijn wij niet gewend. Dat vergt aanpassing in de stijl van het spel. De enige op lossing is in hoog tempo combine ren en de ruimte van de zijkanten benutten,"aldus Nico Romeyn. Koen van Dijk weet nog een keer uit te breken. Hij wordt echter on deruit gehaald. Eemnes speelt met tien man verder. „De concentratie verslapt wederom. Het tempo moet omhoog. In het strafschopgebied is het echter veel te druk." Een kwar tier voor tijd krijgt Eemnes een pe nalty, die Romeyn erg omstreden noemt. „Het was moeilijk te zien, maar volgens mij was het al hens van Eemnes. Het was gerechtig heid dat de bal op de paal ging.' Romeyn is wel bang dat er nog meer van dit soort wedstrijden moeten worden gespeeld. „Het is moeilijk voetballen en moeilijk om doorheen te komen." De vrouwen van Leusden stomen op naar de top. Wederom een overwinning in een goed gespeel de wedstrijd, waann bijna alles goedging. De strafcorner, die me nige jaren niets opleverde, leverde deze wedstrijd zelfs 4 goals op, waar helaas er 2 van werden afge keurd. Het trio Letty den Besten (aangever), Jolanda Koopman (stickstop) en Inge Spijkman (in slaan) zorgden ervoor dat in de i 5e en de 25e minuut er uit een strafcor ner gescoord werd. Vlak voor rust was het Renee Tuininga die via een goede combinatie met rechts bui ten Brigitte Boss. Hierbij werd een fout begaan en Dieren mocht uit verdedigen. Renee Tuininga ving hierbij de bal op en liep de cirkel in. Haalde meteen uit. Dit verrastte de keepster van Dieren zo, dat zij er niets meer aan kon doen. Na rust deed Tuininga precies hetzelfde, alleen nu ging zij in combinatie met spits Patricia v.d. Flier naar voren. De scheidsrechters vonden het scoren van Leusden hierna wel welletjes en begonnen tegen te fluiten, één overtreding van Leus den werd wel afgefloten, maar 10 van de tegenpartij niet. Toch heten ze het er niet bij zitten, maar moes ten wel toelaten dat Dieren toch nog éénmaal scoorde. De kansen voor het kampioenschap zijn zeker aanwezig, de vrouwen van Leus den zijn in de hoogste regionen van hun poel te vinden. Het trainingsre sultaat is duidelijk in de wedstrijd te merken en de sfeer is goed. 10 minuten voor tijd werd de moege streden Jolanda Koopman eruit ge haald en voor haar in de plaats kwam Anouk Altenburg. LEUSDEN - De Leusdense motorcrosser Hans van de Pol (29) heeft in de zware Spaanse Transpana-rally vriend en vijand verbaasd met uitstekende klasserin gen, De debutant uit de ploeg van de Nijkerkse crack Ar jan Brouwer sleepte een tweede, een derde en een 22e plaats in de eindklassemen ten uit het vuur. Daarvoor leed de Leusdenaar vijf da gen ontberingen op een par cours, dat in totaal ruim 1800 kilometer lang was. Het rijden van een dergelijke rally was voor de rasechte Leusde naar een totaal nieuwe ervaring. Vorig jaar maakte Van de Pol deel uit van het team, dat crosser Arjan Brouwer naar de Transpana-rally begeleidde. Van de Pol, die via z'n üefde voor de motorfiets in contact met Brouwer was gekomen, vond dat zo'n fantastische ervaring, dat hij dit jaar zelf mee wilde doen. Een jaar van minutieuze voorbereidin gen, trainingen en sparen leidden ertoe dat die droom inderdaad ver werkelijkt kon worden. En tot zijn eigen verbazing hep de wedstrijd zelf eigenlijk boven verwachting. Na vijf lange, stoffige en hete etap pes door allerlei soorten terrein, sleepte de Leusdenaar zelfs een aantal hoofdprijzen in de wacht In de categorie motorfietsen met een maximale cilinderinhoud van 250cc werd de Leusdenaar overall derde. In de promotieklasse, een klasse waarin rijders uitkwamen die voor het eerst een nationale wedstrijdli centie kregen, werd Van de Pol zelfs tweede. In de totaalrang schikking eindigde de debutant op een alleszins verdienstelijke 22e plaats, in een veld van 110 deelne mers. Van de Pol: „En eigenlijk was dat nog geflatteerd. Ik reed bijna elke dag veel betere klasseringen. Ik had alleen een hele slechte dag en daarmee was een hogere eind klassering verkeken. Dat neemt overigens niet weg dat ik zeer te vreden ben met dit resultaat." De Transpana-rally geldt als één van de zwaarste rallys in Europa. De rally laat zich een beetje verge lijken met het spektakel Parijs-Da kar, dat elk jaar letterlijk en figuur lijk de nodige stof doet opwaaien. Van de Pol: „De Transpana-rally wordt door een aantal coureurs van wereldniveau dan ook gebruikt als voorbereiding op parijs-Dakar. Je reed hier echt tussen de toppers met proffesionele begeleidings teams en materiaal." De leider van het Nederlandse Combitrading A.B.-team, Nijkerker Arjan Brou wer, hoort in dat rijtje van toppers eigenlijk ook thuis. Brouwer reed de rally Parijs-Dakar inmiddels een paar keer en bouwde daarmee aan een reputatie, die over de eigen landsgrenzen heen reikt. Het ont breken van een grote sponsor was er de oorzaak van dat Brouwer nooit helemaal doorbrak, maar qua talent deed de Nijkerker niet onder voor mensen, die de grote rally's wonnen. Het team van Arjan Brouwer, waar Hans van de Pol deel van uitmaakte, kwam in Spanje feitehjk zeer bescheiden voor de dag. Des alniettemin haalde de ploeg mooie successen. Brouwer werd derde in de eindklassering en won de af sluitende strandrace. Bovendien fi nishte het team als enige helemaal compleet. Van de Pol completeer de het succes van het team met nog een paar fraaie eindklasseringen. De carrière van Hans van de Pol begon een jaar of acht geleden, toen hij motor ging rijden. De voor keur ging al snel uit naar zoge naamde off-road motoren, motor fietsen die eruit zien als crossers, maar aangepast zijn om ook mee op de weg te kunnen rijden. De neiging om met zo'n fiets ook de gebaande paden te verlaten be kroop Van de Pol echter ook, waar door hij regelmatig met vrienden op de Leusderhei was terug te vin den. Sinds een jaar of twee is Van de Pol aangesloten bij de motor sportvereniging MSV Salz, waarbij Salz staat voor de plaatsen Soest, Amersfoort, Leusden en Zeist Via de motorsport kwam Van de Pol in aanraking met Arjan Brou wer, die in Nijkerk een florerende motorzaak drijft. Het contact leidde al snel tot een echte vriendschap. Dat had mede tot gevolg dat Hans vorig jaar werd uitgenodigd als monteur mee te gaan met het team van Brouwer, dat in Spanje aan de Transpana-rally ging deelnemen. Dit jaar nam de Leusdenaar zelf deel. De rally was een hele ervaring. Van de Pol: „Het was een geweldig avontuur. Je rijdt dwars door onher bergzaam en verlaten terrein en lijdt ontberingen door de hitte en het stof. En je zit van 's morgens vroeg tot 's avonds laat op de mo torfiets. Eenmaal op de plaats van bestemming aangekomen, moet je dan nog snel je materiaal in orde zien te maken, slapen en de vol gende dag weer fit zien te zijn. We reden etappes, die wel 600 kilo meter lang waren. Dat is van hier naar Parijs, maar dan door ruig ter rein. Gelukkig zijn mij de echte ongelukken bespaard gebleven. Ik heb wel met kleine tegenvallers te maken gekregen, maar de schade bleef steeds beperkt. Ook licha melijk zijn echte blessures uitge bleven, terwijl ik toch echt wel een paar keer op m'n gezicht ben ge gaan. Andere coureurs braken hun botten, maar ik bleef heeL" De rally besloeg in totaal vijf etappes in het binnenland van Spanje. De rit begon in Valencia en leidde via Teruel, La Carolina en Murcia naar Castellon. De totale afstand bedroeg circa 1800 kilo meter en voerde de coureurs over afwisselende pistes; over vlak ter rein, door de bergen, langs rotsen, zand, door diepe doorwadingen en afgedankte spoortunnels. Maar ook over geasfalteerde wegen, bij voorbeeld. Of het succes van Van de Pol ertoe leidt dat de Leusdenaar vol gend jaar weer van de partij zal zijn, weet hij nog niet. Van de Pol „Het is een dure aangelegenheid. Dit jaar was mijn vriendin Monique van Rossum erbij als assistente in de onderhoudsploeg, maar eigenlijk waren die vijf dagen Spanje de eni ge vakantie die we ons konden permitteren. Bovendien heb ik net een nieuw huis, waar we dit jaar ook nog wel het één en ander aan zullen moeten doen. Aan de andere kant dacht ik vorig jaar om deze tijd ook niet aan meedoen. Dat is gedu rende het jaar gegroeid. Dus wie weet hoe ik erover een maand of wat over denk. Het zou natuurlijk wel leuk zijn om te proberen je klassering te verbeteren." LEUSDEN - De laatste ronde van de zomercompetitie van de Schaakvereniging Lensden werd afgelopen donderdag gespeeld. Veel stond er daarbij niet meer op het spel, want de eerste twee plaatsen waren al wekenlang be kend. Theo Elschot stond nog kandidaat voor de derde plaats, maar door een nederlaag tegen Jan van Baardewijk vergooide hij zijn kansen. De opvallendste uitslag van don derdag was wel de overwinning van Jo'han Gemts op Tjerk Zijlstra. Zoals ook vonge week waren de meeste aanwezige leden al niet meer met de zomercompetitie be zig. Er werden nu veel snelle partij en gespeeld. Sietze van Dokkum stal daarbij de show met een inge nieus mat. Uitslagen laatste ronde zomer competitie: Elschot - Van Baarde wijk 0-1, Gerrits - Zijlstra 1-0, Van Kleef - Modiri 0-1, Verschuur - Van de Pol 1-0, Bay at - Pasman 0-1. De eindstand op kop: 1. Rietveld 2. Vos 3. Stienen 4. Boemaars, G. Nijhof, Uneken en Willigenburg. LEUSDEN - De eerste thuiswedstrijd van het Al-team tegen Lelystad is in een 6-1 overwinning geëindigd. Roda dicteert het spel en dat levert uitstekende mogelijkheden op voor de junio ren. In de vijfde minuut scoort Sander Zaal, door een vrije trap net buiten het strafschopgebied. Aanvoerder Bart Otto omzeilt in de negenentwintigste minuut de gehele Lelystad defensie en brengt Roda beheerst op 2-0. Een minuut later is het bijna weer een doelpunt als Steffen Chang een gevaarlijk schot lost. De tegenpartij pakt toch nog een kans voor de rust. In een buitenspelpositie mag Leystad doorgaan en scoort. Deze 2-1 is tevens de ruststand. De tweede helft is de wedstrijd van Jeroen Zaal. Hij maakt maar liefst vier doelpunten. In de negen de minuut maakt Jeroen Zaal een vorrzet van Mark-Jan Gieben koel bloedig af. Lelystad lijkt geslagen. De Lelystad keeper haalt nog twee schoten uit zijn doeL In de zeve nentwintigste minuut is het echter wel raak. Jeroen van Gaal lanceert Zaal en het is 4-1. Zaal scoort daar na snel uit een voorzet van Sander Schimmel. In de drieëndertigste minuut wordt Sander Zaal onreglementair binnen de zestien meter gestuit en de scheidsrechter legt de bal op de stip. Het is Jeroen Zaal, die zijn vier de goal maakt. Toch krijgen de tegenstanders in de laatste minuten van de wedstrijd nog twee kansen om de scoren. De keeper Niels Terweij redt beide keren de situa tie. etbal <lagen hoofdklasse zaterdag ÜV - Horst mnes - Roda '46 fox - Veensche Boys VU-De Merino's Püc-SVMBoys 0-1! Ishorst-SVL Ngtamma hoofdklasse zaterdag 22 24'Eptember Horst - Hulshorst da'46 - PVDV «nsche Boys - Eemnes i Menno's - Velox W Boys - SWU - oVL - Lopjfc Voetbal Uitslagen hoofdklasse zondag Roda '46 - Nederhorst 0-1 Celeritudo - SVZ 1-2 DEV - Rivierwijkers 1-2 DSO - Olympia '25 afgelast DWSV - Hertha 1-5 Ultrajectum - Sporting 3-3 programma hoofdklasse zondag 23 september SV Zeist - Ultrajectum Rivierwijkers - Celeritudo Olympia'25 - DEV Sc Nederhorst - DSO Hertha - Roda'46 Sporting'70 - DWSV Voetbal Uitslagen tweede klasse B zondag PVC - Austerütz Patria - Achterveld Utrechtse Boys - Domstad OSM-'tGoy Apollon - Schalkwijk programma tweede klasse B 23 sep tember Austerütz - Apollon Achterveld - PVC SV Domstad - Patria 't Goy - Utrechtse Boys Schalkwijk - OSM75 Korfbal Hockey, mannen Hockey, vrouwen, Uitslagen eerste klasse D Uitslagen eerste klasse D Uitslagen tweede klasse G 1-4 2-0 Koag-De Vinken 13-9 Leusden - Wageningen 2-3 Dieren-Leusden 0-5 Vriendenschaar - Antilopen 9-9 Roden-Tempo'41 0-4 Lelystad - Haackey 3-2 0-2 Koag - Asvd 12-10 Ares - Upward 1-2 Epe - Dalfsen 1-1 0-2 3-2 Vriendenschaar - Doe 21-3 DKS - Drienerlo 2-3 Malburgen - Tempo'41 5-1 Altius - De Vinken 7-8 Zwolle - GHBS 0-2 Oosterbeek - Apeldoorn 1-3 Handbal, vrouwen Handbal, mannen Uitslagen eerste klasse Uitslagen tweede klasse A Limvio - BS 5-13 LHV - Fortissimo 2 BSV-ASV 12-8 EMM - HVN-Amla 11-5 LHV-BHC 6-6 Zkc'31-Antilopen 10-9 Programma weekend 22/23 septem ber vrij ivm 25-jarig jubileum Programma 23 september Drienerlo - Leusden Wageningen - Ares Upward - Roden Tempo'41 - Zwolle GHBS - DKS Programma 23 september Leusden - Lelystad Tempo'41 - Epe Dalfsen - Dieren Haackey - Oosterbeek Apeldoorn - Malburgen Programma weekend 22/23 septem ber BS - LHV ASV - Limvio BHC - EMM HVN-Attüa - BSV Programma weekend 22/23 septem ber BS - Eendracht AAV 2 - EMM Laren - UDSV 2 RHC - HHC

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11