ewoners rond amp Waterloo i hoger beroep 'Er is voor een grote zekerheid gezorgd' Zakennieuws - Met de Vad-bus door de gemeente Fietser breekt been leusder krent kifH: Marokkaanse jongeren bereiden zich in Leusden voor op tergkeer L luth wint de vijfkamp itupurkip bij Brons Culturade: creatief cultureel bezig zijn De Haan en van de Kamp OENSDAG 26 SEPTEMBER 1990 plaatselijk nieuws 3 iDEN - De omwonenden van Kamp Waterloo leggen zich ieer bij de afwijzing van de bezwaren door het college van emeester en wethouders. De gevormde werkgroep heeft »en groot aantal vragen en blijft van mening dat 't Vliet en mw Hohorst betere plekken zijn. Wethouder Vroon bena- le dat voor het college de maatschappelijke verantwoor- cheid zwaarder weegt dan de bezwaren van de omwonen- iental vragen blijft er voor de werkgroep over na de uitleg et college. Er is nog teveel onduidelijkheid (kosten?) rond 5le gang van zaken, zodat de werkgroep heeft besloten in beroep te gaan bij de Raad van State. luder Vroon vindt de gevolg- ocedure wel degelijk demo- :h, maar stelt tevens dat de sing van het college 'geen in Meden en Perzen' is. „De •nteraad kan beslissen over «indelijke toestemming. Over smatieven kan ik ook duide- jn, het ministerie heeft ons igd planologische medewer- verlenen voor de ontwikke- an Kamp Waterloo. Het uit- n van alternatieven ligt dus p de weg van de gemeente, jens voor 't Vliet is een struc- hets in voorbereiding en Mimen wij niet op vooruitlo- ethouder vindt het terrein loo wel geschikt voor asiel- ,En nu moet men niet ko- net natuurwaarden, want het heeft altijd al een militaire nming gehad. En dat er de tijd geen gebouwen meer gestaan, waardoor de oei ongeremd de gang betekent nog niet dat er andere bestemming voor irn geldt." is niet bevreesd voor extra iverlast. „Natuurlijk, drie mensen brengen leeüa- let zich mee, maar dat is een belasting. Eventueel ne- ij aanvullende maatregelen :dt er ook rekening gehou- de situering van de gebou- iwonerscommissie blijft ha- op de maatschappelijke kenheid van de commissie 'trekking tot de asielzoekers, ise: Wij gaan er nog steeds vanuit, dat de asielzoekers een zo best mogelijke dienst is te bewijzen door te blijven hameren op goede huisvesting. Wij vinden de hele gang van zaken van de gemeente overigens in stnjd met de beginse len van behoor lijk bestuur. Ook het amateurisme van WVC geeft ons te denken." De wethouder tracht de indruk weg te nemen, dat de gemeente een discutabele rol zou hebben ge speeld. „De gemeente heeft slechts meegewerkt aan een ver zoek van het ministerie. Wij zijn met voor enige druk bezweken en ik vind het ook onaanvaardbaar als de suggestie wordt gewekt dat de gemeente passief ten opzichte van de burgers zou staan." De wethouder gaat overigens niet in op de vraag of Leusden mogelijk meer woningen voor de asielzoe kers beschikbaar zal stellen. Deze indruk wordt echter gewekt door de wethouder zelf, door sterk de nadruk te leggen op de positie van de asielzoekers. „De maatschap pelijke verantwoordelijkheid ver eist een zo snel mogelijke opvang van deze mensen. Dat is onze voor naamste drijfveer." Kortgeleden is bekend geworden, dat de gemeenten die voor de extra opvang zorgen vrijstelling krijgen van de 'twee-prorrulle-eis'. In prin cipe moet iedere gemeente twee promille van haar huizenbestand reserveren voor opvang vluchtelin gen. Vroon, die nog met wist van deze nieuwe ontwikkeling, liet in zijn woorden doorschemeren dat Leusden zich van deze vrijstelling niets aan zal trekken. LEUSDEN - Wie niet beter weet dan dat de Hohorst, het statige gebouw aan de Heili- gerbergweg, voor de komen de jaren leeg staat, moet de afgelopen weken verbaasd zijn geweest. De laatste be woonsters van het voormalige meisjesinternaat verlieten voor de zomervakantie Leus den, maar inmiddels gonst het weer van de activiteiten in en rond het gebouw, dat eigen dom is van de Stichting De Boom uit Woudenberg. „We krijgen veel vragen van men sen, die willen weten wie wij zijn en wat wij doen en daarom wordt het tijd dat wij naar bui ten treden," zegt Omar El Bar- di, coördinator van het project voor Marokkaanse jongeren, dat huisvesting heeft gevon den in de Hohorst. Vanaf 3 september wonen en werken 14 jongens en 2 meisjes met hun begeleiders aan de Heili- gerbergerweg. Twee jaar geleden nam Frans Kassenaar het initiatief voor het project. Hij richtte de Stichting Jongerenplan Marok ko op. Voor die tijd was hij directeur van een internaat m Beekbergen van de Stichting Bijzondere Jeugdopvang, de organisatie die ook het Leus- dense meisjesinternaat be heerde. Het is ook de 'moeder organisatie' van het Jongeren- plan. „Ik werkte in Beekbergen met moeilijk opvoedbare kin deren, waaronder ook enkele Marokkanen waren," vertelt Kassenaar. „Daar merkte ik dat Marokkaanse jongeren in Nederland eigenlijk geen kans hebben op een goede toe komst. Zij krijgen hier geen werk. Het project waar wij nu mee bezig zijn, is er op gericht hen betere kansen te geven, maar dan met in Nederland maar in hun eigen vaderland." Kassenaar benadrukt overi gens, dat het in Leusden niet om 'moeilijke' jongeren gaat. „Het zijn mensen die graag iets willen aanpakken, goed ge motiveerd zijn, maar hier niet aan de bak komen. Op die mo tivatie selecteren wij ook. Zo willen wij willen geen alcohol- of drugsverslaafden." De bedoeling is dat de groep m mei volgend jaar naar Marokko vertrekt. Daar is voor hen voor een baan gezorgd. De opleiding daarvoor krijgen ze in Leusden. „De confectie- industrie in Marokko heeft zich de laatste jaren uitgebreid," legt Kassenaar uit. „Er zijn een aantal grote ateliers. De oplei dingen blijven echter achter." „Het Nederlandse bedrijf Van Gils, dat exclusieve mode over de hele wereld verkoopt, heeft twee grote ateliers in Ma rokko. Een m Casablanca en een in Tanger. Wij hebben de afspraak met Van Gils dat in hun ateliers tien mensen van ons daar terecht kunnen als naaimachinemonteurs. De rest wordt elders ondergebracht. Uiteindelijk willen wij in Ma rokko ons eigen onderwijsin stituut, waar lokale mensen een opleiding kunnen knjgen en waar onze eigen mensen voor een vervolgopleiding te recht kunnen." Het bedrijfsleven werkt ook op een andere manier aan het project mee. Van Gils zorgt bij voorbeeld voor een docent, die m Leusden les geeft in het onderhoud en de reparatie van naaimachines. Een aantal fa brikanten heeft gezorgd voor machines, waarop geoefend kan worden. De ministeries van WVC en Sociale Zaken ge ven subsidies. „Wij hebben van het mimstrie van Justitie de belofte gekregen dat de deel nemers binnen 1,5 jaar na hun vertrek naar Marokko naar Nederland terugkunnen, als zij bijvoorbeeld heimwee krijgen of zich niet kunnen aanpassen aan het leven daar," vertelt Kassenaar. „Dat was voor ons een be langrijke voorwaarde om het project te laten slagen, want bij de Marokkaanse gezinnen is veel wantrouwen tegen initia tieven als die van ons. Bij voor lichtingsbijeenkomsten, merkten wij vaak dat ouders bang waren dat hun kinderen op deze manier naar Marokko werden 'gelokt' en niet meer terug kunnen als zij dat willen." Er wordt overigens in Leus den alles aan gedaan om de kans op terugkeer zo klein mo gelijk te maken. „De jongeren krijgen bij ons niet alleen een technische opleiding, maar ook les in Frans en Arabisch," zegt El Bardi. „Verder worden zij 'bijge praat' over Marokko, omdat de meesten van hen het land al leen van de vakantie kennen. Zij zijn namelijk in Nederland geboren of kwamen op zeer jonge leeftijd hier naar toe. En m Marokko wonen en werken is heel wat anders dan er op vakantie zijn. Wij willen daar om er voor zorgen dat de cul tuurshock zo klein mogelijk is." De Marokkaanse coördina tor is erg enthousiast over het project. Voor hij naar Leusden kwam, werkte hij als jongeren werker voor Marokkanen in Nederlandse buurthuizen en was hij beleidsmedewerker van het Landelijke Welzijnsor- gaan. „Dit project is niet te ver gelijken met het werk dat ik hiervoor heb gedaan," zegt hij. „We spreken eikaars taal en er is een grote acceptatie naar elkaar toe. Het aantrekkelijke is dat er nog niet eerder zo'n project ontwikkeld is." „Het goede er aan vind ik dat er gezorgd is voor een zo groot mogelijke zekerheid. De finan ciering is rond, er is gezorgd voor werk in Marokko en een mogelijke terugkeer naar Ne derland is ook geregeld." El Bardi is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de Hohorst. „Ik zorg voor een zo goed mogelijk da gelijks ntme van de jongens. Op tijd uit bed, met te laat in de les en weer op tijd slapen. Ook zorg ik voor de contacten met de docenten, de begeleiders De werkplaats is op de zolder van het koetshuis: „De jongeren krijgen bij ons niet alleen een technische opleiding, maar ook les in Frans en Arabisch. en het ovenge personeel." El Bardi heeft een staf van 3 leer krachten, 3 begeleiders, een part-time administratieve kracht en een kok. Deze hebben de zorg over 14 jon gens, waarvan de leeftijd va rieert van 16 tot 21 jaar. De twee meisjes volgen wel het dagelijkse programma van 8.00 uur 's morgens tot 20.00 uur 's avonds in de gebouwen aan de Heiligerbergerweg, maar wonen op aandrang van hun ouders op kamers in Amersfoort. Het zijn de zusjes Saliha (20 jaar) en Kamita Zaïma 16 jaar). „Het is niet zo vreemd voor Marokkaanse begrippen, dat meisjes het beroep van naai- machinemonteuse kiezen," zegt El Bardi „De Marokkaan se samenleving is de afgelo pen jaren behoorlijk geëman cipeerd en er doen steeds meer vrouwen mee aan het ar beidsproces. De fundamenta listen hebben er ook niet zo'n grote invloed als bijvoorbeeld in Iran. De meeste Marokka nen zijn soenieten en de funda mentalisten zijn sjiieten." Toch lag de keuze voor een technische opleiding voor Sali ha niet zo voor de hand. „Ik heb net mijn MEAO-diploma gehaald," legt zij uit. Het moet voor haar dus niet zo moeilijk zijn om een baan in Nederland te vinden. „Mijn ouders gaan weer terug naar Marokko en het is voor mij moeilijk om met het diploma dat ik heb daar een baan te vinden. In die sec tor is namelijk niet zoveel werk," verklaart zij haar om mezwaai. „Mijn vader raad de ons aan deze opleiding te volgen." Zij en haar zusjes hoe ven overigens niet bang te zijn dat zij moeite zullen hebben met de Leusdense opleiding. Het technische onderwijs zou eerst verzorgd worden door het instituut voor Centrale Vak opleiding in Utrecht. Deze stel de als voorwaarde dat de deel nemers eerst een test zouden doen, waaruit hun technisch inzicht moest blijken. „Die test was echter vooral gericht op de Hollandse situa tie en was voor onze jongens, die vaak nog moeite hebben met de taal, niet te doen," zegt Kassenaar. „Van de 18 kandi daten die wij hadden aange meld, zakten er 14. Saliha en Kamita hoorden tot de vier deelnemers die slaagden." Zij hadden dus ook de oplei ding in Utrecht kunnen volgen. „Maar daar zouden wij geen Frans en Arabisch krijgen en wij zouden daar ook niets over het leven in Marokko te horen krijgen," geeft Saliha als reden voor haar deelname aan het Leusdense project. 4 XUSDEN - Het openbaar vervoer in Leusden is volgens reien een zorgenkindje. Vorig jaar augustus maakten be- voners van De Wetering zich boos over het opheffen van le halte bij het Valleikanaal, waardoor de bewoners niet eeer in hun eigen wijk op de bus kunnen stappen. De saatregel werd genomen ten gunste van 't Ruige Veld, Waar sinds vorig jaar elk kwartier een bus passeert. De jemeente beloofde er bij de VAD op aan te dringen de jevolgen van de maatregel te verzachten. Leusden kwam net allerlei oplossingen, die nu met buurgemeente Amers foort en de busmaatschappij worden besproken. De tijd winst die daardoor ontstaat, zou dan gebruikt kunnen worden om het Leusdense openbaar vervoer te verbete rt. Ondanks de aangekondigde maatregelen blijven nog eel Leusdenaren ontevreden. 'De bussen rijden niet op ld', is een veelgehoorde klacht en dat is vooral vervelend je op het station in Amersfoort de trein voor je neus ziet egrijden of wanneer je in Amersfoort een uur moet wach- len voor je weer met de bus naar Leusden kunt. Vorige maand publiceerde de VAD een rapport, waaruit it bleek dat de bussen keurig op tijd zouden rijden. Dat leidde weer tot tegenreacties. Zo stond bijvoorbeeld twee 'eken geleden in de Leusder Krant een ingezonden brief, larin de heer Ruijgrok zich boos maakte over de conclu sies van het VAD-rapport. „Ik durf te stellen dat de Leus dense bussen gemiddeld vijf minuten te laat van het begin punt vertrekken," beweerde de schrijver met stelligheid. Ruijgrok kreeg voor zijn beweringen enkele dagen later bijval van de gemeenteraadsleden Gert de Weerdt (PvdA) en Harm Offereins (GPV/SGP) die uit eigen ervaring wis ten te vertellen dat de vertrektijden van de bus niet altijd kloppen met de tijden die in de dienstregeling vermeld zijn. Zo zou volgens Offereins de laatste bus te vroeg uit Amersfoort vertrekken. Treinreizigers die naar Leusden moeten, zijn daardoor verplicht een taxi te nemen of zich door familie of bekenden te laten ophalen. Twee standpunten die dus recht tegenover elkaar staan. Daarom stapte redacteur Stefan Steenkamp tijdens de och tendspits op de bus bij winkelcentrum De Biezenkamp om zelf de reis naar Amersfoort te ondernemen. Wie er gelijk heeft, kon hij in deze kleine steekproef niet vaststellen. De bus vertrok op tijd uit Leusden en kwam keurig op tijd bij het Amersfoortse station aan. Wel hoorde hij van mede passagiers, die dagelijks met de bus reizen, dat er onder weg weinig mis mag gaan. Een opengebroken weg of file kan al genoeg zijn voor een forse vertraging op weg naar werk of huis. Volgens buschauffeur Kees van Dusschoten kunnen de mensen er echter ook zelf voor zorgen dat zij op tijd zijn. Zie ook pag. 7 DEN - Wilco Fauth heeft de ie wonnen bij de clnbkazn- chappen vijfkamp van Al- vijfkamp is het jaarlijks Stende evenement van het c baanseizoen. Fauth ver- 9 de titel bij de heren in 3134 Hij heeft de overwinning te danken aan zijn sterk optreden bij het verspringen, zes meter 70, een evenaring van zijn honderd meter in 11.00 en zelfs een nieuw persoonlijk record bij het kogel stoten van 12.52. Clubgenoot Marcel Roorda moest genoegen nemen met een teleurstellende vijfde plaats. On danks zijn winnende tijd op de hon derd meter in 10.90, wenste Roorda geen genoegen te nemen met een sprong beneden de zeven meter. Dit leverde hem drie ongeldige sprongen op, waardoor zijn achter stand op Fauth onoverbrugbaar werd. Bij de dames werd Danielle Vol- bers tweede, dit mede door haar sterke speerworp van 34.22 en een persoonlijk record bij het versprin gen van 5.44. De Leusdenaar Jaap Vallentgoed werd afgelopen zaterdag zesde op het Nederlands Kampioenschap Veteranen 15 kilometer in Alblas- serdam. Hij heeft daarmee bewe zen nog steeds tot een van Neder lands snelste veertig plussers te behoren. Zijn tijd was 50.26. De on derwijzer verbeterde hiermee zijn prestatie van vong jaar in Gouda toen hij achtste werd. }£7V - Poeher Brons start deze week als enige in Leusden met de op van de Natupurkip. Een kwaliteitscontrole van ouderdier tot en s slachterij is uniek m Nederland en maakt de Natupurkip bijzonder. „Omdat wij als het ware tussen de kippen zijn geboren en getogen, ,J] wij zeggen met kennis van zaken achter deze kip te staan. Wij ons inzetten voor deze kip, die smaakt zoals het hoort. Mesnen die it willen leven en willen weten wat ze eten, zullen daarom voor deze ezen." ijs van de Natupurkip zal slechts enkele kwartjes per kilo hoger zijn 'gewone'kip. Poelier Brons is te vinden op 't Erf 10 in de Hamershof. LEUSDEN - De Culturade is weer gehouden. Zaterdag was het ge zellig druk in sporthal De Korf. Voor deze dag de verzamelplaats van een keur aan verenigingen en stichtingen, die als overeen komst hebben een voorliefde voor cultuur. In welke verschij ningsvorm dan ook. Sfeer, maar zeker ook infornmatie, voert de boventoon. Iedere zichzelf res pecterende vereniging laat zich van de goede kant zien. Of het nu volksdansen is of scouting, bij iedere kraam is de bezoeker even welkom. En soms meer dan wel kom, de belangstellenden wor den versierd, worden lekker ge maakt voor weer een nieuw sei zoen Leusdens vertier. Natuurlijk de grote verenigingen trekken veel publiek. Alle vaders en moeders willen het optreden van hun kind niet missen. En dan stroomt een tribune makkelijk vol. Gezellig druk en een aanbod van goede kwaliteit. Naast de optre dens is er uiteraard de markt zelf. Zo'n veertig instellingen tonen wat ze waard zijn, van boetseren, volks dansen, modelvliegtuigshow tot zij deschilderen. Variatie in over vloed! De presentatie van tal van vereni gingen, onder organiserend oog van de Culturele Raad Leusden, was zaterdag succesvol. De deel nemende verenigingen waren over het algemeen tevreden en de pu blieke opkomst was naar ver wachting. Een klem minpuntje, het weer zat niet echt mee. Tot licht verdnet van de scoutinggroep, die bmten een plaatsje had gezocht. Klachtennummer LEUSDEN/SOESTERBERG - De vliegbasis in Soesterberg heeft sinds kort de beschikking over een gratis 06-nummer, dat gebeld kan worden door mensen die klachten hebben over de basis. Het nummer 06-0226033 vervangt de oude klachtennummers, waarvoor de opbeller nog moest betalen. De luchtmachtbasis hoopt met de in stelling van dit nummer de mel dingsdrempel voor klachten te verlagen. Het nieuwe nummer heeft twee lijnen, die zijn aangesloten op een antwoordapparaat. Hierdoor wordt overbezetting van de lijnen zoveel mogelijk voorkomen. Klagers die nen hun eigen telefoonnummer in te spreken, waarna ze worden te ruggebeld. Naast het klachtennummer be schikt Soesterberg ook over een eigen informatiecentrum. Dat cen trum is telefonisch bereikbaar on der nummer 03404-34222, toestel 2060. Avondvliegen LEUSDEN/SOESTERBERG - Het op de vliegbasis Soesterberg gestatio neerde 298e squadron, dat gebruik maakt van Allouette 3 helicopters, houdt donderdag 4 oktober een avondvluchtoefemng. In het kader van de oefening zullen de toestel len van 18.00 uur tot 20.30 uur in de lucht zijn. Van de oefeningen kan ook in Leusden enige overlast on dervonden worden. Het op Soesterberg gestatio neerde 32ste Tactical Fighter Squa dron, dat is uitgerust met F-15 straaljagers, zal tijdens avond vluchtoefeningen op 15 en 18 okto ber 's avonds tot 22.00 uur doorvlie gen. Daarnaast zal het squadron op 23, 24 en 25 oktober veel vliegen van 's morgens 8.00 uur tot 's avonds 22.00 uur. Gedurende de penode van 2 tot en met 9 oktober (maar met in het weekeinde) opereren 2 helicop ters incidenteel buiten de normale tijden (tussen 8.00 uur en 16.45 uur) vanaf Soesterberg. Dit ter onder steuning van een oefening van het korps mariniers. Op 10, 17 en 24 oktober vliegt het op de vliegbais Soesterberg gesta tioneerde 298e squadron, dat is uit gerust met helicopters, tot 's avonds 24.00 uur. Kinderfilm LEUSDEN - In buurthuis De Blij hof aan de Lisidunalaan wordt zater dag 29 september de Nederlands talige tekenfilm 'Platvoet en zijn vriendjes' van Stephen Spielberg en George Lucas vertoond. De voorstelling duurt ongeveer twee uur. De eerste voorstelling start om 10.30 uur, de tweede om 13.30 uur. De film is geschikt voor alle leeftij den. Leden van De Blij hof betalen ƒ2,50 entree, niet-leden een gul den meer. Voor meer informatie kunnen belangstellenden bellen met 946593. Jazz in De Hakhorst LEUSDEN - Het jazz-orkest 'De Swingprofs' opent zondag 30 sep tember het jazz-seizoen in De Hak horst met een optreden. Het uit lo kale muzikanten bestaande gezel schap, met coryfeeën als Pardy Leopold (klannet/bas), Kees Hun- depool (bas/zang), Hans Heinhuis (piano) en Jaap van Berkum (trom pet), heeft zich inmiddels een zeke re reputatie verworven. Het optre den begint om 14.30 uur. Thema-ochtend LEUSDEN - Het vrouwenontmoe tingscentrum 't Vooronder houdt woensdag 3 oktober een thema ochtend over de bibliotheek. Er zal die ochtend een bezoek worden gebracht aan de bibliotheek in Leusden, waarbij over het reilen en zeilen van die organisatie het één en ander verteld zal worden. De ochtend begint om 9.00 uur en duurt tot 11.30 uur. Deelnemers verzamelen zich in 't Vooronder in de kelder van het gemeentehuis. Er is voor kinderopvang gezorgd. Voor meer informatie kunnen be langstellenden bellen 945643. 't Vooronder LEUSDEN - Met ingang van het nieuwe seizoen is het vrouwenont moetingscentrum 't Vooronder ook op woensdagavond geopend. Van af 20.00 uur zijn alle Leusdense vrouwen welkom voor een kopje koffie, het maken van een praatje of het lezen van een tijdschrift. De gebruikelijke openingstijd op de dinsdagochtend, van 9.00 uur tot 12.00 uur, blijft gehandhaafd. LEUSDEN - Drie automobilisten waren vrijdag betrokken bij een aanrijding op de Arnhemse weg. Een Amersfoortse automobilist wilde linksaf de Treekerweg in rijden, waardoor een plaatsge noot moest afremmen. De ma noeuvre werd door een derde au tomobilist niet opgemerkt, waar na een kop-staartbotsing het ge volg was. De schade bleef be perkt tot materiële. Op Bitterschoten raakte vrijdag een vrouwelijke fietser gewond, nadat ze werd aangereden door een automobilist. De Leusdense bestuurder van de auto nam een bocht te krap en kwam daardoor op de weghelft van de fietser te recht. De fietser is, vermoedelijk met een gebroken been, afgevoerd naar het ziekenhuis. UITVAARTVERZORGING Mozartweg 58 - Amersfoort - Telefoon 033-757007 Onafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leuaden. Verschijnt elke woensdag. Elndredaktie: Gerrit Jeuring. Redaktle: Daan Blëuel en Stefan Steenkamp Redaktle-secretarlaat: Mia Veen en Marijke Bakker Inlevering kopij en advertenties: Uiterlijk maandagmiddag 12.00 uur Redaktle en administratie: Kantoor Leusder Krant, Asschatterweg 19. Leusden-Centrum. Op werkdagen geopend van 9 00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Telefoon 033-941495 (administratie en redaktie) Abonnementsprijs: Kwartaal 13,30, halfjaar 26,10, jaar 49.50 Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor woensdagmiddag 17.00 uur te hebben ontvangen. Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging (woensdag tussen 17.30 en 18.30 uur), tel. 033-945272. Bij geen gehoor kunt u kontakt opnemen met onze inspekteur bezorging, overdag: 03420-94206. Nabestsllan foto's: De meeste In de Lsusder Krant gepubliceerde foto's kunt u nabe- stsllen (met uitzondering van archief- en historische foto's) bi) vooruitbetaling op giro 871441, t.n.v. BDU B.V. ts Barnsvsld. met duidelijks vermelding van de gewenste foto, het aantal, het num mer van de krant, pagina waarop de foto werd geplaatst. Nabestellen kost 7,50 per exemplaar (formaat 13x18 cm) en 15,- voor luchtfoto's (formaat 20x25 cm). U kunt ook contant betalen op ons kantoor Leusden-Cantrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewenste fotofs) thuis. DE LEUSDER KRANT Is sen uitgave van de BDU-Krantenkomblnatle te Barneveld.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 3