jeos begint gretig an nieuw seizoen Nieuwe start LEOS-mannen Roda Al bindt ook Hertha aan zegekar olleyballers optimistisch Volleybalteam sterk verjongd Dda'46 wint van het - natieke Hulshorst Roda-zondag behaalt ruime winst in zware wedstrijd [iEOS-selectie LEOS-selectie iandballers uitgebekerd Tafeltennis Kaarten bij LTV Leusden Roda 2 Jeu de boule toernooi Ot ifcs. lai. ai ISDEN - De vrouwen van Leos zijn er klaar voor. Zij staan lan het begin van een volleybalcompetie, die volgens trainer rt van Garderen naar de promotie moet leiden. Het eerste ii van Leos, door Van Garderen consequent 'meiden' ge- nd, ziet het komende seizoen met zeer veel vertrouwen moet. De voorspelling van de trainer denken ze waar te I ,lnnen maken. „Ja, we geloven er zeker in. We hebben een Jia nllae t>xn*al1rssvn»Avliaaft UJo ffssvi nvirAnvon Zig- hel va: me- ht team, die alles voor elkaar over heeft. We gaan ervoor en geven gewoon alles," zegt spelverdeler Erna Boonzaaijer. vrouwen, de volleybalbond nog steeds over dames, zijn al blij. urne tijd in training. Het trai- isweekend op Ameland was al bedoeld om de saamhorig- 33i binnen het team te vergroten, imitj »ndien konden de twee meu ngen, Lia Keus en Nelleke )ben, aan him medespelers nen. Nelleke Grobben: „Ik net als Erna (Boonzaaijer red.) feenendaal. Ik heb een keer getraind en ik had meteen het iel dat ik er bijhoorde." -2*. inds tref de 'dames' op een woens- getjvond vlak voor de training in anüne van sporthal De Meent, Leos haar thuiswedstrijden jt te spelen. Als ik op de afge- np€! ten tijd binnenkom zijn de :vajten al aanwezig. Alleen Lia die uit Apeldoorn moet ko- is vanwege een file wat ver- Aan de tafel blijkt meteen al e sfeer enorm goed is. Er wor- er en weer grapjes gemaakt. a zo maar praten met een ver over gebeurt ook niet elke Terwijl ondergetekende niet van zenuwen het gesprek aanvangen, want om met 'meiden' tegelijk een interview m training en de sfeer was zo goed dat we toch zijn gebleven." Spel verdeler Lia Keus, woonachtig in Apeldoorn, heeft een jaar met ge speeld en heeft m Leusden weer spelvreugde gekregen. „We heb ben een leuk team en het bevalt me toch nog toe heel goed." De reactie van de anderen: „Ja, durf 'ns nee te zeggen", zegt ge noeg over de sfeer binnen het team. PUBLIEK te houden is ook niet eenvoudig. Nadja Gijsen stelt voor om aan- voerdster Maija de Wild het woord te laten voeren, maar daar trap zij vanzelf niet in. De gangmaker van het team is duidelijk Astrid van Dijk die geen blad voor haar mond neemt. Zij is ook meestal de eerste die ant woordt en informeert tussen neus en lippen ook nog even of ik een opmerking heb opgeschreven. Mijn eerste vraag heeft betrekking op de keuze voor de volleybal- sport. Maija de Wild blijkt op school aangestoken met het volleybalvi rus en dat is een gekte geworden. Van Dijk: „Ja, het werkt verslavend. Ik ben gaan volleyballen, omdat dat ik van mijn moeder niet mocht voetballen." Erna Boonzaaijer heeft eerst wat andere sporten gedaan, waaronder ballet („Heb je dat pak je nog," vraagt er één.). Liesbeth Overeem heeft er op veertienjarige leeftijd bewust voor gekozen: „Ik heb daarvoor met een beugel om mijn nek gelopen om een vergroeiing tegen te gaan. Ik heb toen het besluit om te gaan sporten zo gauw ik die kwijt zou zijn." De ovengen zijn via volleybal lende familieleden in aanraking met hun favoriete sport gekomen. Op de vraag waarom de speelsters uitgerekend voor Leos hebben ge kozen, antwoordt Van Dijk als eer ste: „Ómdat ik in Leusden woon en Italié heeft nog met gebeld!" Nadja Gijsen en De Wild zijn via de jeugd bij Leos gebleven. Óvereem is via Ad van Woensel, de voorganger van Van Garderen, in Leusden te recht gekomen. Anita Visser: „Ik ben met Marjan van Engelhoven samen een keer naar een training geweest. We hadden hele slechte berichten over Leos gehoord, dus wij dachten niet dat we zouden blijven. Maar de Over trainer Van Garderen zijn de 'meiden' zeer te spreken. De loftuitingen variëren van 'bezeten van' tot 'hij kan er uren over praten'. Volgens Van Dijk gaat hij volko men uit zijn dak van volleybal. Van Garderen heeft de 'dames' geleerd elkaar onder alle omstandigheden te stimuleren en aan te moedigen. Daar wordt op trainingen hard aan gewerkt. Voor de training wordt ook de yel aangeheven en voor de fotograaf willen ze het nog wel een keer overdoen. Het belangrijkste voor het team is nog steeds het publiek. Aan staande zaterdag kan men om 15.30 uur terecht in De Meent in Groen houten. LEUSDEN - De mannen van Leos beginnen het nieuw seizoen eigenlijk volledig opnieuw. Door het wegvallen van een viertal spelers ligt de nadruk nu op de jeugd. De jonge spelers hebben wel vertrouwen in de toekomst. Na enige discussie zijn de spelers het met elkaar eens. Aanvoerder Edwin Meijerman: „In de eerste helft van de competitie zullen we het moeilijk krijgen. Maar jonge spelers ontwikkelen zich snel en ik verwacht dat we alleen maar zullen groeien. Dus zullen we ons zeker hand haven." Daarmee staan ze in ieder geval op één lijn met hun trainer/collega Rob Vooijs. De trainingsopkomst is ieder ge val beter dan vorig seizoen. Op de avond van ons gesprek was de complete selectie aanwezig. „Ja, vorig seizoen hing ons team als los zand aan elkaar. Nu we met jon gens van onze eigen leeftijd zijn, is ook de sfeer binnen het team terug. We staan nu weer zingend onder douche," volgens spelverdeler Ro nald van Doorn- De meesten van de jongens zit ten nog op school en voor hen is volleybal een heerlijk ontspanning. Erik van Dijk wil zich na een dag school wel even af kunnen reage ren en dat geldt voor de meeste spelers. Van Dijk kreeg het afgelo pen seizoen een aanbieding van SSS uit Barneveld. maar hij bleeg Leos trouw. „Ik zit op de HTS en dan zou ik 's avonds ook nog eens een keer naar Barneveld moet rei zen om te trainen. Dan blijf ik liever in Leusden, dat is veel dichterbij." Aanvoerder Meijerman is met zijn dertig jaar de oudste speler en Het team van Leos heeft en zeer jong team en lijkt aarom alleen maar te kun- en groeien. Vooral na de er- aringen die zij vorig seizoen 6 p hebben kunnen doen. Uit de volgende speelsters annen de trainers Van Gar- eren en Gerrit Harmsen een reep doen: Christine Boer- ema (18 jaar) Erna Boon- aaijer (18), Astrid van Dijk 21), Marjan van Engelenho en (23 jaar, momenteel ge- eld door een lastige blessu- e), Nelleke Grobben (18), iadja Gijsen (20), Lia Keus (28), Liesbeth Overeem (23), Anita Visser (22) en aanvoer ster Marja de Wild (27). Verzorgster Onneke Boter en manager Hans Kluit com pleteren het eerste team van Leos. Leos komt uit in de tweede divisie B, waarin verder uit komen: Alterno (Apeldoorn), Amsterdam, EAW 2 (Arn hem), Delta Lloyd/AMVJ 2 (Amstelveen), New Flash/ OVRA (Haarlem), Molen wiek/C (Zaandam), Madjoe (Enkhuizen), Volendam, Bro- ther/Martinus 3, Dinto (War menhuizen) en Abcoude (Ab coude). ook de spreekbuis van het team. Op een leuke en speelse manier gaat hij met zijn veel jongere colle ga's om. „Ik heb de keus gemaakt om te blijven. We hebben een fikse aderlating ondergaan. Maar ik ge loof dat we een hechter en even wichtiger team hebben dan vorig seizoen. Je ziet nu al dat de trai ningsopkomst veel groter is en daar kunnen we waarschijnlijk in de loop van de competitie de vruchten van plukken." Voor de droge opmerkingen zorgt Jan Albert Kootstra, die met zijn 24 jaar nog enige ervaring met zich meebrengt. De Amersfoorter speelde sinds kort bij Vollkei, maar werd daar bij de recreanten inge deeld. „Ik had een jaar met ge speeld, maar het recreantenteam was toch ook met echt wat ik zocht. Ik ben min of meer toevallig, door contacten met de jeugd voorzitter, bij Leos binnengerold. Ik heb hier voor bij Flash in Nijverdal (derde divisie), Be Quick uit Zwolle (eerste divsie) en EW Elburg (tweede di visie) gespeeld. Mijn specialteit is passen en verdediging." Over trainer Rob Vooijs, bezig met zijn tweede jaar, zijn de man nen zeer te spreken. „Het eerste wat hij ons leerde was geen sorry tegen elkaar te zeggen. We moeten elkaar gewoon opjutten en stimule ren," aldus Klaas Jan Hutten, die daar nog duidelijk van onder in druk is. Van Doorn noemt zijn trainer een man met veel ervaring op alle fron ten van het spel. Volgens hem weet hij ook iets over te brengen. Meijer man kan zich daar volledig bij aan sluiten: „Hij is de eerste trainer die zelf ook goed kan volleyballen. Hij is dan ook praktisch aangelegd en de aanwijzingen die hij geeft zijn duidelijk. Verder kan hij op de trai ning ook heel goed dingen voor doen en dat is een groot voordeel voor ons." Volgens Kootstra is de meest belangrijke eigenschap van Vooijs de rust die hij uitstraalt. STOPPERS De taken binnen het team zijn al vrij aardig verdeeld. Naast Van Doorn zal ook Mark Bruin als spel verdeler gaan fungeren. Het voor deel van die laatste is. dat hij wat meer lengte heeft en hij is linkshan dig. Als vaste stoppers zullen Meij erman, Hutten en Kootstra funge ren. Van Dijk, die een matige stop heeft, kan zich daardoor alleen met de aanval bezighouden. „We zijn druk aan het oefenen op de drie meter-aanval. De trainingen verlo pen tot nog toe uitstekend. Nu al leen nog wat vertrouwen kweken." „We zijn in ieder geval veel en thousiaster dan vorig seizoen", ty peert nieuwkomer Roalt Dijkstra, die als jeugdspeler de verrichtin gen van de mannen al met beang- stelling gadesloeg, de goede be doelingen van zijn team. Net als bij hun vrouwelijke collega's is het pu bliek voor de mannen 'de zevende man'. Voor de eerste thuiswedstrijd kan men aanstaande zaterdag om 13.30 uur komen kijken m sporthal De Meent, waar zij spelen tegen Harderwijk 3. Woensdag 10 okto ber spelen ze hun tweede wed strijd al. Om 21.00 uur wordt aan getreden tegen Touche'86 in Baarn. De vrouwen van Leos hebben al een stevige oefencampagne achter de rug. Volgens trainer Evert van Garderen zit hij met zijn ploeg redehjk op het spoor. We hebben goed gepresteerd. Je ziet, dat als je tegen eerste divisie ploegen speelt, het spel constanter is dan bij ons. Bij ons is het serveren en de passing nog teveel bergen en dalen." Leos speelde afgelopen zaterdag twee oefenwedstrijden tegen eerste divisie clubs. Een maal werd er gehjkgespeeld (2-2) en éénmaal werd er gewonnen (2-1). De week daarvoor werden Delta Lloyd/AMVJ 2 en Riva/VSC (beide tweede divisie) met een 4-0 nederlaag naar huis gestuurd. Van Garderen: „Ik ben bhj met die twee gewonnen wedstrijden, want daarvoor waren we alleen door eerste divisie teams afgedroogd. Daarin konden we zien hoe ons tweede divisie niveau er voor staat. Ja, en hoe de meiden zich houden onder de competitiedruk en spanning zal de komende weken moeten blijken. Dat moeten we even afwachten. Ook de mannen van Leos zijn zeer jeugdig van leeftijd en kunnen waarschijnlijk on der de deskundige leiding van trainer Rob Vooijs ook nog gToeien. Alleen moeten de mannen op een moeilijk seizoen terugkijken, waar het niet als een echt team speelde. Leos-mannen bestaat uit de volgende spelers: Mark Bruin (18 jaar), Erik van Dijk (19, broer van Astrid van Dijk), Roalt Dijkstra (16), Ro nald van Doorn (20), Klaas Jan Hutten (17), Jan Albert Kootstra (24), Evert Kruis wijk (18), Edwin Meijerman (30), Rob Vooijs (het team schatte hem op 36 jaar). Op Meijerman, Kootstra en Vooijs na komt de rest uit de jeugd van Leos. Vooijs wil als het nodig is zelf meespelen voor de broodnodige routine. Daar om is Maarten Joosten als hulpcoach aangetrokken. Het eerste team van Leos 6peelt in de Heren promo tieklasse' samen met: Spirit (Amersfoort), Renswouw (Renswoude), AGAVS (Soes- terberg), Harderwijk 2 èn 3, Vollkei 2 én 3, Brezan/SSS 2 (Barneveld), OMS (Putten), Touché '86 (Baarn) en Huizen 2. ISDEN - Roda'46-zaterdag zag er in eerste instantie tegen op een uitwedstrijd tegen Hulshorst te spelen. Vorig jaar liep wedstrijd bijna uit de hand, vanwege het fanatieke publiek, sde a ging er dit jaar met voorbehoud naar toe, maar wel met de 13 i oeling om te winnen. En dat hebben ze ook gedaan. Huls- it oi rt had niets meer te vertellen met een eindstand van 0-2. Voetbal wel het fanatieke publiek als gevaarlijke Hulshorst bleken mee te vallen. Trainer Nico eyn is echter met erg tevreden het eerste kwartier van de strijd. „Roda speelde niet fel >eg. We gaven Hulshorst de le, maar daar trokken ze ge- ig geen voordeel uit." Paul loeven krijgt een kans, maar hij kopt de bal voorlangs. Hulshorst creert een gevaarlijk moment als ze een vrije trap nemen. Roda ver zuimt het maken van een muurtje, maar het schot is net naast. Na een kwartier komt Roda be ter in de wedstijd. Er wordt direc ter gespeeld en het baltempo komt hoger te liggen. Doordat ze snel naar voren komen, worden er goe de kansen gemaakt. Pedro Pastor komt alleen voor de keeper, een £USDEN - De mannenhand- >allers van LHV zijn m de acht te finales van het afdelingsbe- tertoernooi uitgeschakeld. De eusdense tweede klasser verloor op eigen terrein van eerste klasser HHC: 16-24. Eén helft konden de Leus- denaren hun technisch betere opponenten volgen. Bij rust eek de achterstand bij 8-9 nog geenszins verontrustend. Na de pauze maakte LHV een ïm- iroduktieve fase door, waar van de Hilversummers handig profiteerden. Via 8-13 liepen le bezoekers uit naar een 16- 14 eindstand. J Doelpuntenmakers LHV: Ed Davids (5x), Daan Bleuel (4x), fcené van Garderen (2x), Rob *an de Hoek (2x), Rob Beyer lx), Willem van der Heyden lx), Matthijs Jantzen (lx). Het eerste team van de tafel tennisclub Leusden heeft in de tweede wedstrijd thuis tegen Gispen gewonnen met 6-4. Hierdoor is TTCL op een vijfig procent score uitgekomen, de eerste wedstrijd werd immers met 9-1 verloren. De wedstrijd ging gelijk op. De pauze werd ingegaan met 2-2. Na de pauze gaven de ploegen elkaar mets toe tot 4-4. Toen wist TTCL via twee winst partijen naar de 6-4 eindstand uit te lopen. De eerste punten waren bin nen. De winstpartijen kwamen op naam van Andre Snoek (twee keer), Ron Hartman en Frank Kooyman (twee keer). De dubbel Snoek en Hartman versloegen hun tegenstanders in twee sets. Een belangrijk punt dat uiteindelijk beslis send bleek voor de winst. duel wat de keeper wint. Vlak daarna is het Edwin van Ginkel die snel op een diepte bal loopt. Ook dit heeft geen resultaat. Een kwartier voor rust kan Koen van Dijk van dichtbij scoren, na het voorwerk van Harm Wassink. „In de eerste helft kwam vooral Fake Schonewille goed door over links. Aan die kant hep het allemaal snel en goed." Het eerste kwartier in de tweede helft begint Roda ook weer lauw. Ondanks dat er met fel genoeg wordt gespeeld, krijgt Hulshorst niet veel kansen. Roda krijgt de wedstrijd al snel onder controle. Steeds meer duels worden door de Leusdenaren gewonnen. Bij een snelle uitval schiet Fake Schóne- wille tegen de keeper. Frank Vis ser weet nog een keer een schot te leveren, maar deze wordt afge keurd wegens buitenspel. Paul Verhoeven begint de aan val. Hij wordt echter ingehaald door Hulshorst. De bal gaat rake lings langs de paal, waarmee Huls horst bijna een eigen goal veroor zaakt. Even later komt Wassink voor de keeper, hij gaat alleen door, passt op Paul Verhoeven en deze maakt het tweede doelpunt in de wedstrijd. Hulshorst komt door een snelle uitval zelfs nog even in het straf schopgebied van Roda terecht. Peter de Beer keept goed en stopt de bal. Over het algemeen is de trainer tevreden. „In de eerste helft is er goed gevoetbald. De tweede helft was wat minder, maar daar lagen toch wel meer kansen. Er is hard gewerkt. Door het positieve spel en de instelling kan Roda bo venin meedraaien. Volgende week tegen FC Horst wordt het hard werken, maar dan kunnen we het laten zien. Dat wordt de testcase." LEUSDEN - Roda-zondag startte voor het eerst in dit seizoen fel en fanatiek. DWSV werd met 8-3 in een thuiswedstrijd ver slagen. De eindstand kwam echter niet zo gemakkelijk tot stand. Na 5 minuten was Henk Strijbos als centrumspits reeds succesvol toen hij op de rechterflank de bal in zijn bezit kreeg. Na 2 tegenstan ders uitgekapt te hebben schoot hij verrassend de bal in de korte hoek, 1-0. Wat in de uitslag niet te zien is, is dat vanaf dat moment DWSV het voortouw nam en de ene na de an dere aanval op het Roda '46-doel richtte Roda '46 verdedigde be kwaam Met regelmaat zette Roda via het middenveld de voorwaart- sen aan het werk. Dit resulteerde in een prima opgezette aanval, via Henk Stnjbos scoorde John Jansen beheerst 2-0 Enkele minuten later stuurde Remco Bosman Edwin Boog de diepte in en met de bal aan zijn voet werd Edwin in het 16-meter- gebied onderuit gehaald De scheidsrechter deponeerde de bal op de stip en John Jansen te kende voor 3-0 LEUSDEN - Het is moeilijk voetballen tegen een ploeg die de schade zo beperkt mogelijk wil houden. Hertha uit Vinkeveen had voor aanvang van de wedstrijd nog een kleine hoop op een gunstig resultaat. De RODA-ploeg startte zo offensief dat alle hoop van Hertha snel verdween. Al in de le minuut kwam spits Je roen Zaail alleen voor de keeper, doch hij mikte net iets te hoog Dne minuten later werd Mike Gressie de diepte ingestuurd door Olaf Meerveld De inzet van Gressie werd echter door een Hertha-speler nog net van de lijn gehaald. In de 8e minuut was het wel raak Sander Schimmel stuurde Jeroen Zaal weg en deze laatste maakte geen fout en bracht RODA op 1-0. RODA bleef aanvallen en m de 13e minuut was het Mike Gressie die van zeer dichtbij de bal nog over het doel kreeg. Daarna zakte het tempo en dacht RODA kenne lijk dat het wel vanzelf zou gaan Deze gedachte werd de ploeg bijna fataal In de 32e minuut ver werkte Ronald Hoogerbrugge een bal niet goed, waarna de Her tha-speler in doelpuntrijke positie kwam. Niels Terwei) voorkwam de gelijkmaker Toch kwam RODA voor rust nog op 2-0. Na goed voorbereidend werk van Je roen Zaal kon Sander Schimmel beheerst scoren. Na de rust startte RODA direct weer fel aanvallend. Met goed uit gevoerde aanvallen werd Hertha verpletterd. In de 3e minuut van de 2e helft leverde dit al resultaat op. Een verdediger van Hertha werd door Sander Schimmel zo onder druk gezet, dat hij de bal in eigen doel deponeerde Die zelfde Sander Schimmel liet in de 6e minuut zien. dat hij deze mid dag doelgericht speelde, want na zichzelf knap vrij gespeeld te heb ben scoorde Schimmel 4-0. De doelpuntmachine stopte. RODA kreeg nog diverse mogelijkhe den, maar het lukte niet meer. Het enige wapenfeit uit de wedstrijd kwam nog van Hertha In de 19e minuut kopte de Vinkeveense aanvoerder de bal uit een goed genomen vrije trap hard achter de kansloze Niels Terweij. Deze 4-1 betekende tevens de eindstand Roda '46 ging door en weer bracht Remco Bosman John Jansen m bal bezit. De voorzet werd bekwaam door Henk Strijbos afgewerkt en het was 4-0. Roda '46 was even een aantal minuten niet bij de les en na een verdedigingsfout was de rust stand 4-1 Na de rust bleef Roda '46 aanval lend voetballen. Na een minuut of vijf kwam John Jansen op snelheid over zijn direkte tegenstander heen en schoot hard op de paal. De tegenstoten van DWSV waren echter ook gevaarlijk en een aan tal keren moet Hans van Bekkum de voorzetten van de flanken uit de lucht pakken. Omstreeks de 60e minuut besloot Teus Kommer om Erik Vis in de ploeg te brengen voor de lichtge- blesseerde Bob Schoordijk. Roda '46 moest alle zeilen bijzetten om tegendoelpunten te voorkomen. Uit een tegenaanval schoot John Jansen na een scrimmage op nieuw tegen de paal. Enkele minuten later vergat Roda '46 rugdekking te geven en DWSV scoort beheerst 4-2. Met een van de aftrap af nam Roda '46 weer het initiatief en na een vlotte combinatie tussen Enk Vis en Henk Weishaupt zorgde Henk Strijbos voor 5-2. Een kwartier voor het einde strui kelde een aanvaller van DWSV over een uitgestoken been in het 16-metergebied. de scheidsrech ter legde de bal op de stip en de aanvoerder van DWSV zorgde voor 5-3. Inmiddels in de stro mende regen kopte John Jansen 6- 3. Hij raakte hierbij geblesseerd door toedoen van de Utrechtse keeper, na opgelapt te zijn speelde hij verder. In de 88e minuut mocht Roda '46 op 20 meter van het DWSV-doel een vrije trap nemen. Henk Strij bos schoot de bal snoeihard langs de muur in de uiterste beneden hoek! In de 89e minuut, na een af geslagen aanval, kwam Sander Verzuu in balbezit op de rand van Roda speelt DWSV-ers voorbij het 16-metergebied. tegen de ka nonskogel van deze rechterverde- diger was geen kruid gewassen en 8-3 stond op het bord Opstelling: Hans van Bekkum - banaei verzuu - Memdert Viugt - Hans Heymen - Bob Schoor dijk (60e Erik Vis) - Eef v/d Berg - Henk Weishaupt - Remco Bos man - John Jansen - Henk Strij bos - Edwin Boog. EUSDEN - De recreatiecom missie van de tennisvereni ging 'Leusden' houdt dit win terseizoen een aantal kaart avonden, waar Lefhebbers kunnen bndgen of klaverjas sen. Speeldata zijn 26 oktober, 9 november, 23 november en 20 december. Deelnemers betalen 10,- inschrijfgeld. Het slechtste resultaat kan bij het opmaken van de balans ko men te vervallen. Er zijn prijzen te winnen, in de kerstsfeer. De winnaars worden 20 december bekend gemaakt. Deelnemers kunnen zich opgeven bij: Mant de Vnes, Kornoelje 7, Hans Bolte, Linge- wijk 11, Gerrit Stekelenburg, Marterhoeve 31, Bert van Dop, Kornoelje 49 of Wouter Ooster huis, Snoekbaars 10. In de krant van vorige week is het onderschrift bij de foto van Roda 2 weggevallen: De spe lers van het tweede team wor den gesteund door de sponsor 'De Mof. Het jeu de boulesseizoen bij De Hakhorst wordt zondag of ficieel afgesloten. Er staat een hussel-tripletten toernooi op het programma. Om tien uur 's ochtends is de loting. Rond vier uur begint de finalewed strijd.

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11