Buiten 't spel I te—s—er krant Dubbele winst MHCL Antilopen is de kluts kwijt „Hamershofloop moet publiek gaan trekken" Sport in cijfers aaien startten B-competie zwak Naarden winnaar MHCL warming up toernooi Waterlooloop in nieuw jasje inksbinnen 3ekleurde okken V/OENSDAG 10 OKTOBER 1990 Tegenwoordig spelen veel tfibalelftallen, van hoog rot ag, met reclame op hun shirt, 'au de plaatselijke winkehers de landehjke boerenleen- jnk. Ergens in Nederland ■geit een vrouwenteam met dame voor een feministisch ouwenblad. In de meeste gevallen wor- yi de spelers niet gevraagd ze met de naam van de sla- op hun borst wensen te telen. 'Ja, moet je luisteren', illen de bestuurders roepen, tnder sponsering kunnen we >t niet opbrengen. De contri- zou te veel omhoog moe- Elftallen moeten tegenwoor- jg ook goed voor de dag ko en. Waar is de tijd gebleven heerlijk verwassen en ver- eurde shirtjes, van vijf ver eende soorten broek en en kleuren sokken. Bedrijven lenen zich voor re- ame op de velden: verdedi- er van de plaatselijke bank ■Moffelt de tegenstander van in plaatselijke bank onderuit knjgt de rode kaart. Ik zou ijn naam daar niet voor Je in. t Tweede elftal van Roda'46 >/7dag heeft sportkleding van staurant 'De Mof aangebo- en gekregen. Ik neem aan af daar reclame voor het eet- U2S op staat. De toekomstige ■genstanders en hun fans ibben het makkelijk met het edenken van spreekkoren. En dan blijkt ook nog dat wrrverenigingen hun kantine iet kunnen laten regelen door gen leden. Henk Post zei dat onge week in deze krant. Het veede van Roda kan in geval in nood altijd terecht bij hun x>nsor-resta uran t. Sponsor voordeel, kantine Tobleem opgelost. Een club esturen wordt toch steeds iinder leuk. Frits Schoenmaker LEUSDEN - Een rommelig gespeelde wedstrijd na een lange reis helemaal in Groningen. Het Leusdense team speelde onder het niveau wat ze gewend waren, maar keeper Gert Jan v.d. Groep stond zijn mannetje in het doel. De Leusdenaren konden GHBS met 2-1 verslaan. De eerste helft was wat aftasten. Leusden werd door de mannen van GHBS aardig onder druk gezet, maar goed verde digend werk door uit te verdedigen over de vleugels zorgde ervoor dat de ploeg van GHBS niet gevaarlijk kon worden. In de tweede minuut van de tweede helft keek Leusden tegen een achterstand aan. Een, volgens het Leusdense team, te hoog inge slagen bal ging via de legguards van keeper Gert Jan v.d. Groep het doel in. De scheidsrechter keurde deze bal goed. In de 10e minuut bracht Robert Kreikamp de stand weer gelijk via een strafcorner. Deze was veroor zaakt door Frank de Ruiter die zijn spitspositie had moeten afstaan aan Maarten Jonges en de links half plaats voor zijn rekening nam. Hij liep de cirkel m en liet de tegen stander een overtreding maken. Zo halverwege de tweede helft kreeg Jonges nog een schitterende kans. Een hard schot werd op de doellijn gekeerd, het was dubieus of dit met stick of met voet gebeur de. De strafbal werd niet toege kend. Maarten Jonges maakte dit tegen het einde van de wedstrijd weer goed. Hij kwam buitenom de cirkel in en schoot op doel. De bal ketste via de keeper van GHBS af en Flip van Dalen aarzelde niet en schoot raak. Hij zorgde er zo voor dat zijn team de volle wmst mee naar huis nam. Opstelling Leusden: Gert Jan v.d. Groep, Robert Jan Willem- sen, Frank Roggenkamp, Bart van Dalen, Chris Hoogendoorn, Flip van Dalen, Ralph Wessel, Robert Kreikamp, Frank de Rui ter, Maarten Jonges en Ralph Kemps. STORMLOOP De stormloop van het Leusdense vrouwenhockeyteam gaat nog steeds door. Haacky werd met 3-0 in een thuiswedstrijd ingemaakt. Al in de eerste 20 minuten kregen de vrouwen van Leusden aardig wat kansen. In de 3e minuut was het een combinatie tussen Brigitte Boss en Patricia v.d. Flier, waarna de laatste de bal niet goed raakte. 5 minuten later gaf linker spits Renee Renee Tuininga speelt een tegenstandster van Haackey voorbij. JSDEN - De jaarlijkse school- imwedstrijden werden afgelo- zaterdag in zwembad de Oc- >us afgewerkt. Met veel enthou- sme en ten overstaan van afge- en tribunes, bonden acht ploe- van lagere scholen in Leus- onderling de strijd aan. Dat rd een heel spannende stnjd het scherpst van de snede, het opmaken van de einstand ken de twee ploegen Van De ssenberg op de laatste twee atsen te zijn geëindigd, met op zesde plaats 't Ronde, op de de Kinderland en op de vierde tats Groenhorst. 109 punten legde De Holm slag op de derde plaats, terwijl ploeg va De Heerd met 95,/2 de tweede plaats voor zich eiste. Na een enerverende idstnjd wist De Hobbit met 89Vt voor de derde achtereenvol- nde keer het goud in de wacht slepen. Een en ander houdt in de leerlingen van De Hobbit, fel begeerde wisselbeker niet :er uit handen behoeven te ge- eerste ontmoeting in het kader de Landelijk B-competitie eft voor de wedstrijdselectie de Leusdense Zwem- Polo- ub De Haaien het verwachte po- resultaat opgeleverd. Pover, ndat met ruim verschil van de genstanders WZ PC De Rijn uit ageningen en DD VZC uit Vee- indaal werd verloren. Verwacht ndat de Leusdense equipe een oot aantal nieuwe leden omvat >or wie het niveau van de B-com- ititie vooralsnog wat al te hoog is grepen. Toch hebben de nieuwelingen zich van hun beste kant laten zien. Enkele van hen, zoals Ewout Pau- lusma, Bas Schreuder, Erik van Bekkum, Kevin Mori, Rudy de Heer, Thijs Rijnbergen, Marlies Floor, Esther Hoogendoorn en Eveline van Brienesse, keerden met een stel fraaie persoonlijke re cords huiswaarts, maar voldoende voor ere-plaatsen waren die tijden niet. Voor de snelle tijden was de Leus dense vereniging toch weer aan gewezen op de bekende namen en het waren inderdaad Saskia Helsdingen, Simone Sybrandy en Tamara van Gorkum die de aan sluiting bij de concurrenue wisten te behouden. Daarnaast brachten El wine Hermans, Sandra van We gen, Rogier Tolboom en Simone Buitelaar een dermate scherpe tijd op de klokken dat ze met ere-me- taal het zwembad in Wagemngen konden verlaten. Met name San dra van Wegen leverde op de 200 meter vrije slag een goede presta tie. Haar persoonlijke record van 2.32.1 was voldoende voor een derde plaats. Uitslagen eerste wedstrijd lande lijke B-competitie 4 x 100 meter wisselslag estafette: Ruitenberg, Van Gorkum, Hels dingen en Sybrandy (2e) 5.01.8 4 x 100 meter vrije slag estafette: Tolboom, Van Gorkom, Van Bek kum en Schreuder (3e) 4.33.0. 50 meter vrije slag: Carine Kam- pes 33.6, Marjolijn van Dijk 31.3, Saskia Helsdingen 31,5, Simone Sybrandy (2e) 30.6. 100 meter rugslag: Ewout Pau- lusma 1.33.0, Jeroen Verhoeven 1.27.3. 100 meter schoolslag: Erik van Bekkum 1.31.4, Bas Schreuder 1.30.2, Rudy de Heer 1.50.8, Thijs Rijnbergen 1.50.8. 100 meter vlinderslag: Kim Bijle- veld 1.24.4, Tamara van Gorkom 1.19.0, Saskia Helsdingen (2e) 1.12.6, Simone Sybrandy 1.18 8, Rozemarijn Sybrandy 1.30.5, El- wine Hermans (le) 1.16.2 Simone Buitelaar (3e) 1.23.6, Sandra van Wegen (le) 1.16.2, Jeroen Verhoe ven 1.28.9, Boris van Gorkom 1.18.0. 100 meter vrije slag: Rogier Tol boom 1.02.5, Bas Schreuder 1.10.4, Esther Hoogendoorn 1.27.8, Eve line Bnenesse 1.19.8, Xandra Ver schuur 1.16.1, El wine Hermans (3e) 1.14.3. 200 meter rugslag: Tamara van Gorkom 2.58.4, Marieke Ruiten berg 2.54.9, Saskia Helsdingen 2.45.1, Simone Sybrandy (2e) 2.38.0, Boris van Gorkom 2.53.3. 200 meter schoolslag: Bas Schreu der 3.15.8, Erik van Bekkum 3.17.6, Carine Kampes 3.18.7, Marjolijn van Dijk 3.29.8, Tamara van Gor kom (2e) 2.59.6, Marieke Ruiten berg 3.03.1. 200 meter vrije slag: Kevin Mori 3.13.1, Rudy de Heer 4.06.9, Thijs Rijnbergen 3.11.7, Marlies Floor 3.29.8, Sandra van Wegen (3e) 2.32.1, Simone Buitelaar 2.47.1, Kim Bijleveld 2.34.1. 200 meter wisselslag: Xandra Ver schuur 3.03.1, Eveline Brienesse 3.22.8, Elwine Hermans (3e) 3.00.6, Ewout Paulusma 3.21.1, Jeroen Verhoeven 2.51.4, Rogier Tol boom (3e) 2.46.7. 400 meter vrije slag: Boris van Gorkom 5.29.6, Rogier Tolboom 5.04.0 Tuininga de bal door aan v.d. Flier, die uithaalt maar naast schiet. In de 19e minuut js het wederom v.d. Flier die dit keer haar inzet door de keepster gestopt ziet. Pas in de 33e minuut kwam Leus den aan scoren toe. Links midden Anouk Altenburg speelde de bal buitenom naar v.d. Flier, die even achteloos 3 man uitspeelde en de bal in de lange hoek deponeerd. Na rust was er emge wisseling m het veld. Marion Koopman (Al) in het veld gekomen voor Mirthe Pon sen (ook Al) nam de linksmidden positie van Anouk Altenburg over, waardoor deze naar rechts achter schoof en Evelien Zwart een plaatsje naar voren schoof en op de rechts midden positie terecht kwam. Al in de 5e minuut dachten de vrouwen van Leusden hun tweede doelpunt binnen te hebben. Een half hoog geschoten schot van Inge Spijkman bij de strafcorner ging via de legguards van de keepster van Haackey tegen de plank. De scheidsrechter keurde het doel punt af wegens nsing shot. 3 minu ten later is de 2-0 wel een feit. Een combinatie tussen Manon Koop man en Renee Tuininga, waarvan de eerste de bal naar Patricia v.d. Flier kaatst. Deze rent wederom de cirkel in en scoort beheerst. In de 13e mi nuut kreeg Leusden wederom een strafcorner toegekend. Deze werd afgefloten, maar het uitverdedigen van Haackey was slecht, zodat v.d. Flier deze aanval kon onderschep pen. Hierdoor had zij 3-0 op haar stick en maakte haar hattrick vol. Opstelling Leusden: Charlotte v.d. Ven, Inge Spijkman, Evelien Zwart, Nicole Lipjes, Jupe Schonk, Anouk Altenburg, Letty den Besten, Mirthe Ponsen (Ma rton Koopman), Brigitte Boss, Pa tricia v.d. Flier en Renee Tuinin ga. LEUSDEN - Het dames veteranenteam van de Hockeyclub Naarden is vorige week dinsdag winnaar geworden van het Warming Up Toernooi. In de eindstrijd won de relatief jonge formatie met 2-1 van het elftal uit Alkemade. In totaal tien da mesteams streden om de eer op het hockeycomplex aan het Valleikanaal. Het organiserende Leusdense B-team kon na een geslaagd toernooi de Nierstichting verblijden met een finan ciële injectie uit de inschrijfgelden. Het Warming Up Toernooi wordt gespeeld aan het begin van het hockeyseizoen voor dames ve teranen. De competitie voor deze categorie speelsters vindt zijn oor sprong in de initiatieven van Elisa beth Blijdenstijn. Zij begon in 1955 met het orgamseren van onder linge wedstrijden tussen Gooi- sche, Laren, Hilversum en SCHC uit Bilthoven. Deze teams be stonden uit speelsters die in hun jonge jaren voor het eerste elftal van hun club waren uitgekomen. Tien jaar na het ontstaan van de A- afdeling nam Tecla de Cocheret de la Momière het initiatief tot een competitie voor teams die gingen spelen in de B-afdeling. Het da mes veteranen hockey heeft sinds die beginjaren een grote bloei ge kend. De groei van het aantal teams heeft er toe geleid dat het landelijke dames veteranen hoc key zich al geruime tijd afspeelt onder de paraplu van de Konink lijke Nederlandse Hockey Bond, KNHB. Tecla de Cocheret is eind 1980 na een nieroperatie overleden. Daarop is tijdens het captainsover- leg, aan het begin van de competi tie, besloten alle teams die deel nemen aan het Warming Up Toer nooi een bijdrage te vragen voor de Nierstichting. In het afgelopen seizoen is een bedrag van bijna f 2800 overgemaakt. Dinsdag traden tien teams uit de regio West-Nederland tegen el kaar in het strijdperk. De gastvrou wen van het plaatselijke B-team za gen hun noeste werk eindelijk be loond. nadat het toernooi een week eerder vanwege slechte weersomstandigheden moest worden afgelast. ,,Het is, net als in de competitie, een hele klus", aldus captain Alida Vinckers. „Omdat wij op de dinsdag spelen is het niet eenvou dig om aan voldoende gekwalifi ceerde scheidsrechters te komen. Veel bezoekende teams hebben wel een arbiter in hun midden, maar dat aantal is niet voldoende om een toernooi goed te kunnen organiseren. Gelukkig heeft een aantal fluitende echtgenoten en een paar enthousiaste clubleden een dag vrij genomen om ons te helpen". Mede doordat het WUT eerder was uitgesteld kwamen de teams uit Leiden, Alblasserdam, Pijnacker, Alkemade, Mijdrecht, Voorschoten, Maam, Almere, Hil versum en Naarden goed voorbe reid het veld in. Op dat zelfde mo ment begonnen elders in het land nog zo'n 1000 hockeyende dames veteranen aan hun wedstrijd De gastvrouwen van de teams die zich met de organisatie van het WUT hadden belast, ontmoeten elkaar deze week in Loenen. LEUSDEN - Het eerste team van de korfbalvereniging Antilo pen is niet in vorm. Op momenten dat er doorzettingsvermogen moet worden getoond, laat de ploeg het afweten. De laatste wedstrijd tegen ASVD is uitgelopen op een verlies voor Antilo pen van 7-6. Een gering verschil weliswaar, maar toch ontbrak de inzet voor een beter resultaat. Paul Hendriks begon sterk met een doorloopbal. Vlak daarna maakte ASVD de stand al gelijk met een afstandschot. Daarna werd de wedstrijd voor twintig minuten een afwachten van beide kanten. Eddy Hendriks bracht daar veran dering in door Antilopen op voor sprong te brengen. Even leek het of Antilopen voor uit kon lopen. Irene Veenendaal en Jeannette Jekel brachten de stand op 4-2. Toch kwam ASVD snel te rug met twee tegen doelpunten. De rust werd ingegaan met 4-4. Bij deze stand stortten de Leusdena ren volledig in. Er werden meer fouten gemaakt en ASVD kwam meer in balbezit. In de tweede helft van de wed strijd loopt ASVD uit tot 7-4. Antilo pen probeert vlak voor het einde nog te redden wat er te redden valt. Jan Coster maakte een afstand schot en Paul Hendriks kreeg een strafworp. „Wij begonnen goed, maar als het even met gaat mislukt alles." Speler Koos Meinsma weet niet waarom Antilopen op het mo ment niet goed speelt. „Het lukt gewoon niet." LEUSDEN - De Waterlooloop heet voortaan Hamershofloop. De Amersfoortse Atletiekver eniging Triathlon houdt op za terdag 20 oktober een 25 kilo meter KNAU wegwedstrijd, te vens met diverse trimlopen. Dit is de zesde maal dat deze wedstrijd wordt gehouden. De eerdere wedstrijden werden gelopen op en rondom het ter rein van Don Bosco aan de Do- deweg. Organisator Ronald Polak vertelt waarom er van locatie is gewisseld. „Don Bosco heeft een prachtig parcours door de Treek, maar het is er volkomen stil. De lopers worden met even aangemoedigd. Nu ko men ze langs de achterzijde van De Korf en dus vlak langs het winkelende publiek. Ver der loopt het parcours door Leusden-Centrum en Leus- den-Zuid, wat meer bekend heid aan de wedstrijd moet ge ven." Dit is niet de enige reden van de verhuizing. De prijzen en de herinnering voor de deelnemers worden dit jaar door de winkeliers ter be schikking gesteld. De pnjzen variëren van een kip tot een trainingspak. „Er wordt nu al onderhandeld om volgend jaar de wedstrijd samen met de winkeliersvereniging te orga niseren. De sponsoring wordt dan zekerder." De Hamershofloop is één van de toptien lopen in de Gooi-, Vecht- en Eemstreek. Het is niet makkelijk om een wedstrijd te organiseren, die aan de eisen van de Koninklij ke Nederlandse Atletiek Urne voldoet. Zo moet de afstand evenals de tijdwaarneming zeer nauwkeurig zijn, er moet een officiéle jury aanwezig zijn en er moeten verzorgingspos- ten langs de route staan. Een vergelijkbare tocht is de halve marathon van Amersfoort. „In Leusden is geen atletiek vereniging, maar er zijn wel Leusdenaren die iedere don derdagavond vanaf 't Erf een training starten. Wij zijn aange sloten bij AV Tnathlom Het is een traditie dat de Leusdena ren een loop organiseren en uitzetten,"zegt Ronald Polak. Samen met Hennie van Ree, André Appels, Huub Schepers en André Smal is hij vanaf ja nuari bezig met het opzetten. TOPPERS De top triatleten Ben van Zeist en Irma Zwartkruis ko men naar Leusden om aan de wedstrijd mee te doen. Deze twee Amersfoorters werden afgelopen weekeinde tijdens het wereldkampioenschap triathlon op Hawaii respectie velijk veertiende en tiende op de wereldranglijst. Zij moeten wel het wielren nen en zwemmen missen m Leusden. Ook een regionale topper als Hans van Wegen is 20 oktober m Leusden te zien. Hij is vooral het laatste seizoen succesvol met de marathon. Ronald Polak hoopt op hon derd deelnemers aan de weg wedstrijd. Voor de trimlopen worden een paar honderd deelnemers be groot. „Als het regent komen de fanatieke sporters toch wel, maar de amateurs met. Dat zou voor ons jammer zijn, want dan zouden de kosten met gedekt zijn." Alle deelnemers knjgen een herinnering en zij maken kans op een prijs door een gratis verloting op startnum mer. De Hamershofloop wordt gesponsord door projectont wikkelaar MBO „Ik heb het hen gevraagd en ik denk dat ze het gedaan hebben omdat ze aardig willen zijn. De loop is iets nieuws en MBO heeft ook nieuwe activiteiten in Leus den." De Maatschappij voor Bedrijfsobjecten NV houdt zich samen met de gemeente bezig met het ontwikkelen van plan nen voor de uitbreiding van het centrum Hamershof. Het parcours begint voor De Korf, waar de burgemeester het startsein zal geven. Het eerste een rondje gaat door het winkelcentrum, wat voor een kwartier wordt afgezet. Dan gaat het via de Postlaan naar Leusden-Zuid. Via de Ta- baksteeg, de Hamersveldse- weg, de Langesteeg en de La- peerseweg komen de trim mers langs het Valleikanaal. Over de Cohensteeg wordt de finish bereikt. „De politie beveiligt de oversteek bij de Langesteeg. Verder zijn er vijftig medewer kers van de triathlon club, die de nchting aan de trimmers aangeven en voor de veilig heid zorgen. Er komen vier verzorgingsposten op het par cours." Start Hamershofloop 13.00 uur: 1 km trimloop, (kosten: 2,50.) 13.15 uur: 2,5 en 5 km trim loop, (kosten: 4,00.) 14.00 uur: 12,5 en 25 km trim loop. (kosten: 4,00 en 7,50.) 14.00 uur 25 km wegwed strijd. (Na-inschrijven kost 10,-.) Uitslagen Roda zondag 'T Gooi - Roda 2 0-0 Roda 3 - WZA3 2-0 Roda 4 -BFC 4 4-2 Barneveld 4 - Roda 5 2-4 Roda 6- WZA 7 5-5 Odi'58 - Roda 7 3-3 Uitslagen Roda vrouwen 0-4 KWA 1 - Roda 1 Roda 2 - Bunnik'73 0-9 Uitslagen Handbal vrouwen HVBS 3 - LHV 2 4-10 Uitslagen Handbal jeugd AAV 1 - LHV 1 12-10 Uitslagen Korfbal senioren SSS 2 - Antilopen 2 2-2 Antilopen 3-KVO 3 6-5 Antilopen 4 - Sparta 5 3-10 Uitslagen Korfbal junioren JukoJl-Antilopen J1 5-4 Hemur Enge J1 - Antilopen J2 12-3 öetbal (slagen hoofdklasse zaterdag da'46-FC Horst 2-2 ensche Boys - Hulshorst 2-2 Menno's - PVDV 1-1 MBoys-Eemnes 2-1 pik - Velox 2-2 L-SWU 5-1 md hoofdklasse zaterdag FC Horst SVL SVMBoys Lopik Roda'46 Le Menno's ■VeenscheBoys Hulshorst Velox PVDV SWU •Eemnes Voetbal Uitslagen hoofdklasse zondag Rivierwijkers - SV Zeist Olympia'25 - Ultrajectum SC Nederhorst - Celentudo Hertha - DEV DWSV-DSO Sportmg70 - Roda'46 Voetbal Uitslagen tweede klasse B zondag 1-5 Achterveld - Austerlitz 3-2 1-0 SV Domstad - Apollon 3-2 2-2 'T Goy-PVC 2-1 3-2 OSM'75 - Patna 3-1 3-1 Schalkwijk - Utrechtse Boys 2-1 2-2 Stand hoofdklasse zondag Stand tweede klasse B zondag Ï.Zeist 5-9 1. Achterveld 5-10 2. Hertha 5-8 2. SV Domstad 5-8 5-8 3. Rivierwijkers 5-5 3. Schalkwijk 5-6 5-8 4. Sporting'70 5-5 4. Austerlitz 5-5 5-7 5 Celentudo 5-5 5 PVC 5-5 5-6 6 DSO 4-4 6. OSM'75 5-5 5-6 7. DEV 5-4 7. 'T Goy 5-5 5-5 8. Nederhorst 5-4 8. Utrechtse Boys 5-4 5-5 9. Roda'46 5-4 9. Apollon 5-2 5-4 10.Olympia'25 5-4 lO.Patria 5-0 5-3 11 Ultrajectum 5-3 5-3 12.DWSV 5-3 5-3 5-2 a hoofdklasse zaterdag 13 lober ge Menno's - SVL 4 Boys - Veensche Boys «pik - Roda'46 FC Horst [elox - Hulshorst imnes - PVDV Programma hoofdklasse zondag 14 oktober SC Nederhorst - Sporting70 Hertha - Olympia'25 DWSV - Rivierwijkers Roda'46 - SV Zeist DSO - Ultrajectum DEV - Celeritudo Programma tweede klasse B PVC - Schalkwijk Patna - Apollon Utrechtse Boys - Austerlitz OSM'75 - Achterveld 'T Goy - SV Domstad Korfbal Uitslagen eerste klasse D ASVD - Antilopen DOC-De Vinken KOAG - Altius Vnendenschaar - ZKC'31 Stand eerste klasse D 1. KOAG 5-10 2. De Vinken 6-8 3. ZKC'31 5-7 4. Vriendenschaar 6-6 5. ASVD 5-S 6. Altius 6-5 7. Antilopen 5-3 8. DOC 6-0 Programma zaterdag 13 oktober Altius - Vnendenschaar Antilopen - DOC De Vinken - ASVD ZKC'31 - KOAG Hockey, mannen Uitslagen eerste klasse D DKS-Ares Drienerlo - Roden Wageningen - Zwolle Upward - Tempo'41 GHBS - Leusden 3. Tempo'41 b-y 4. Ares 6-7 7-6 5. Leusden 6-6 5-14 6. Roden 6-6 13-8 7. Dnenerlo 6-5 10-13 8 GHBS 6-5 9.DKS 6-1 10 Zwolle 6-0 Programma zondag 14 oktober reserve Hockey, vrouwen Uitslagen tweede klasse G Malburgen - Dieren 1-2 Tempo'41 - Lelystad 2-0 Dalfsen - Oosterbeek 2-3 Leusden - Haackey 3-0 Apeldoorn -Epe 3-2 Stand eerte klasse D 1. Wageningen 2. Upward Stand tweede klasse G 1. Leusden 6-11 2 Tempo'41 6-10 3. Apeldoorn 6-10 4. Oosterbeek 6-8 0-1 S.Lelystad 6-6 2-0 6. Dieren 6-6 5-2 7 Dalfsen 6-3 0-0 8. Haackey 6-3 1-2 9. Epe 6-3 lO.Malburgen 6-0 6-10 Programma zondag 14 oktober 6-9 reserve Veldhandbal, mannen Uitslagen tweede klasse A Fortissimo 2-BSV 2 21-14 Laren 2 - Baarn'70 14-16 Celentas 2 -LHV 15-15 Stand tweede klasse A, mannen 1.Fidelitas 4-8 2. LHV 4-5 3. BSV 2 4-5 4.Celeritas2 5-5 5. Fortissimo 2 4-4 6. Baarn'70 4-3 7 Laren 2 5-0 Programma tweede klasse A, man nen Baarn'70 - BSV 2 Fortissimo 2 - Laren 2 LHV - Fidelitas 5. HVN/Attila 6. LHV 7. Limvio 8.ASV 5-5 5-4 5-4 5-0 Veldhandbal, vrouwen Uitslagen eerste klasse EMM-HVBS ASV - HVN/Attila Limvio - BHC BSV-LHV Stand eerste klasse 1 EMM 2. BSV 3. BHC 4 HVBS 7-5 4-5 5-6 10-10 5-9 5-7 5-6 5-5 Programma eerste klasse, vrouwen HVN/Attila - HVBS BHC - BSV EMM- ASV LHV - Limvio Volleybal, vrouwen Uitslagen tweede divisie Amsterdam - Dmto 0-3 LEOS - Brother Martinus 3 3-0 EAW 2 - Madjoe 3-0 Delta Lloyd/AMVJ 2 - Volendam 3-0 News Flash/Ovra RA - Molenwiek/ C. 1-3 Abcoude - Alterno 3-1 Stand tweede divisie, vrouwen 1. Dinto 1-3 2. LEOS 1-3 3. EAW 2 1-3 4 Delta Lloyd/AMVJ 2 1-3 5. Molenwiek/C. 1-3 6. Abcoude 1-3 7. News Flash/Ovra RA 1 -0 8. Alterno 1-0 9. Amsterdam 1-0 10.Brother/Martinus 3 1-0 11. Madjoe 1-0 12.Volendam 1-0 Programma tweede divisie, vrouwen News Flash/Ovra RA - Abcoude Molenwiek/C. - Delta Lloyd/AMVJ 2 Volendam - EAW 2 Madjoe - LEOS Brother/Martinus 3 - Amsterdam Dinto - Alterno Volleybal, mannen Uitslagen promotieklasse Renswouw - Huizen 2 3-2 Harderwijk 2 - OMS 3-0 AGAVS-Touché'86 3-1 Leos - Harderwijk 3 0-3 Vollkei 3 - Brezan/SSS 2 3-0 Vollkei 2 - Spirit 1-3 Stand promotieklasse, mannen 1. Harderwijk 2 1-3 2. Harderwijk 3 1-3 3. Vollkei 3 1-3 4. Spint 1-3 5. AGAVS 1-3 6. Renswouw 1-2 7. Huizen 2 l-l 8. Vollkei 2 1-0 9. Touché '86 1-0 10.Leos 1-0 11.OMS 1-0 12.Brezan/SSS2 1-0 Programma promotieklasse Touché '86 - Leos Brezan/SSS - Harderwijk 2 Huizen 2 - Spirit OMS - AGAVS Harderwijk 3 - Renswouw Vollkei 3 - Vollkei 2

Leusder Krant | 1990 | | pagina 11