LEOS opnieuw de sterkste Dubbel verlies LHV Achterveld laat een punt liggen Roda zondag is sterker an koploper SV Zeist Roda zaterdag speelt gelijk tegen Lopik Eerste zege voor de mannenvolleyballers Roda Al wint van SDCP Sport kort Biljart Tafeltennis Badminton Herfstrit Roda '46 De beide ploegen begonnen de edstrijd voor 750 man publiek aftastend voetbal. De opstel- ,gvan Roda had een kleine wissel rdergaan. Erik Vis stond laatste ■an voor de geschorste Meindert Tugt. „Een aantal weken geleden jjn wij van systeem veranderd. Er iordt met drie voorhoede spelers evoetbald in plaats van met twee. o wordt er meer gebruik gemaakt an de kwaliteit van de spelers en iien we ons het spel niet meer ücteren", aldus Teus Kommer. flSICO De trainer geeft wel toe dat er neer risico ontstaat met het nieuwe ;fsteem. „Er worden kansen weg jegeven, maar het schept ook kan voor ons. We hebben ermee «reikt dat de winst voor Roda is." let eerste gevaarlijke moment peelde zich voor het Roda doel af. la een vnje trap van SV Zeist moest teeper Van Bekkum Leusden voor achterstand behoeden. Dit was evens een visitekaartje van de eister spits, die gedurende de iele wedstrijd voor een aantal pannende momenten voor het loda doel zorgde. SV Zeist kreeg in de twintigste ninuut een kans uit een corner. De epits kopte echter op de paal. De ■egenstanders namen m deze fase ran de wedstrijd het voortouw, '/eer is het de spits die aan de .«usdense achterhoede kan ont snappen en op de lat schiet. Teus [ommer: „Ik had toch wat meer ainvaden verwacht van Zeist. De druk viel in het eerste kwartier erg t\eè Roda heeft mooie mogelijk- ifden gekregen, maar die werden net benut." ACHTERVELD - In en tegen 't Goy heeft Achterveld zijn erste punt in deze competitie laten liggen. Vooral gezien de erste helft onnodig, maar doordat de complete aanval een aindere dag had, kreeg 't Goy terecht een punt beloning. De wedstrijd werd afgesloten met 1-1. In de personale bezetting had rainer Dick Mulder emge proble- nen. Lichtpunt was dat Peter van ■iiddelaar weer van de partij was. 'eter van Ruitenbeek is daarente- ;en langdurig met een knieblessu- e uitgeschakeld. Rob de Vette was jog niet 100 procent hersteld. Na een rustig begin op deze war- ne middag nam Achterveld het nitaitief met goed veldspel in han den. Met name Erik Hak en Harry van Dalen speelden een goede eerste helft en gaven de aanvallers enkele bruikbare ballen. Zowel in de 20e als in de 25e minuut kon Enk de Jong vnj opruk ken naar het doel van de tegenpar tij, maar beide keren was de kee per op zijn post. Ook bij een derde poging kon de keeper redden, maar wel ten koste van een hands overtreding net buiten het straf- De voorronden voor het Leus der biljartoernooi worden van 22 tot en met 27 oktober gehou den. Het toernooi wordt geor ganiseerd door de verenigin gen Bvl, Bp'80 en Bv'75. De eerste elf geplaatsten en de kampioen van 1989 komen in de finale, die 1, 2 en 3 no vember wordt gehouden m de zaal van Bvl. TTC1 heeft vorige week vrij dag verloren van Woerden. Door de stand van 4-6 belan den de tafeltennissers in de onderste regionen met twee punten uit vier wedstrijden. Frank kooyman en Andre Snoek openden de wedstrijd met twee winstpartijen, terwijl Ron Hartman zijn partij in drie sets verloor. Het dubbelspel van Hartman en Snoek eindig de in een verlies. Na de pauze werkte deze tegenslag door. Alleen Andre Snoek kon zijn partij winnen. Frank Kooyman en Ron Hart man moesten bij een 4-4 stand de eer aan jun tegenstanders laten, waardoor er met 4-6 werd verloren. schopgebied. De vrije trap van Harry van Dalen werd eveneens goed verwerkt door de keeper. Na de rust kwam 't Goy beter voor de dag zodat de achterhoede steeds meer werk kreeg. Toen de wedstrijd op een 0-0 dreigde uit te lopen kwam Achterveld toch nog op voorsprong. Een goede voorzet van Erik de Jong werd ineens door Peter van Middelaar op de schoen genomen, en verdween onhoud baar voor de keeper m het net. Voor 't Goy het sein om te wisselen. Ook Achterveld bracht een nieuwe speler in. Huub Brinkhof verving Jerry Houtveen, die als vervanger voor Rob de Vette met kon overtui gen. Vijf minuten voor tijd kreeg 't Goy loon naar werken toen een vrije trap door de spits keurig m de kruising werd gekopt. Opstelling: Gerard v.d. Bedem, Fred v.d. Pol, Corno Kok, Jeroen Tolboom, Henk Voorburg, Erik Hak, Harry van Dalen, Jerry Hout veen, (Huub Brinkhof), Erik de Jong, Gerard v.d. Breemer, Peter van Middelaar. Doelpunt: Peter van Middelaar. EUSDEN - Roda zondag heeft de wedstrijd tegen de koploper Zeist gewonnen. In een thuiswedstrijd scoorden de Leusde- aren twee doelpunten. SV Zeist kon geen punten in het doel an Hans van Bekkum krijgen. Trainer Teus Kommer was zeer ■vreden met de einduitslag: „De ploeg met de meeste lef heeft ■recht gewonnen." Na een half uur spelen kwam Roda goed m zijn ritme. Eef van de Berg zette Henk Weishaupt aan het werk. Deze passte op Bob Schoor dijk en diens afdraaiende voorzet werd door John Jansen fraai inge kopt. Bijna kon Zeist ook scoren, maar de keeper kon Leusden red den. Vijf minuten voor de rust speelde Henk Weishaupt naar Henk Strijbos. De Roda spits schoot uit de draai en de stand werd 2-0. VOORTOUW Na de rust kwam Roda'46 onge wijzigd uit de kleedkamers en nam gelijk weer het voortouw. De ge vaarlijke situaties voor het SV Zeist doel leverde echter geen doel punten meer op. Roda'46 kreeg een aantal cornerballen van de tegen standers te verwerken. Van Bek kum kon het gevaar telkens afwen den. Henk Stijbos werd vanuit een counter aangespeeld. Hij werd in het zestien meter gebied ten val gebracht, maar de scheidsrechter gaf geen penalty. Vijf minuten later speelde John Jansen de centrum spits aan, maar Strijbos schoot in de handen van de keeper. Strijbos kreeg nog een boeking, nadat hij een bal wegtrapte. „De beide keepers hebben een prima partij gespeeld. De uitslag was verdiend", aldus Teus Kom mer. Opstelling: Hans van Bekkum, Sander Verzuu, Erik Vis, Hans Hey- men, Bob Schoordijk, Eef van de Berg, Henk Weishaupt, Remco Bos man, John Jansen, Henk Strijbos, Edwin Boog. Doelpunten: John Jansen en Henk Strijbos. LEUSDEN - Roda zaterdag heeft niet van Lopik kunnen winnen. Een gelijkspel van 1-1 was toch een redelijke uitslag. Nico Romeyn: „Het was een moeilijke wedstrijd. Lopik heeft twee lange spitsen en dat is lastig voetballen. Vooral mijn achterhoe de van Wim van de Biezen, Klaas de Vries en Harry Kerssies heeft zich goed gehouden." Na het zwakke begin van de tweede helft wordt Roda beter. Lo pik krijgt problemen met de con ditie. Paul Verhoeven kwam voor de keeper. Deze kon de bal echter wegtikken en de bal verdween langs de verkeerde kant van de paal. In het eerste kwartier van de wedstrijd creërde Roda twee kan sen. Paul Verhoeven kwam alleen voor de keeper. De kans liep op niets uit, omdat Verhoeven de voorzet niet onder controle kon krijgen. Daarna speelde Harm Wassink op de handen van de kee per. Paul Verhoeven mistte de te- ruggeketste bal. Na twintig minuten spelen kon Fake Schonewille een vrije trap omzetten in een mooi goal in de kruising. Lopik zette vlak daarna de aanval in over rechts. De goede rechtshalf gaf een voorzet en de spits maakte 1-1. TERUGVAL In de tweede helft ging Lopik volop in de aanval. „De eerste twintig minuten vielen wij erg te rug. Wij kwamen moeilijk van onze helft af." Een schot van de halfspe- ler van Lopik belandde net naast het doel. Een aanval van de spits ging hoog over. Edwin van Ginkel kreeg nog een kans. Hij kon alleen door gaan. Ook deze aanval kon door de keeper worden tegengehouden. In de laat ste minuut van de wedstrijd pro beerde Frank Vissers de winst vei lig te stellen, maar het schot ging net naast. „Al met al is er redelijk gespeeld door beide partijen. Roda zit voor het vierde seizoen bij Lopik in de competitie. Wij hebben er nooit één punt kunnen halen. Dus eigen lijk hebben wij er beter gevoetbald dan ooit," aldus Nico Romeyn. Opstelling; Peter de Beer, Pedro Pastor, Harry Kerssies, Wim van de Biezen, Klaas de Vries, Harm Was sink, Edwin van Ginkel, Fake Scho newille, Frank Vissers, Coen van Dijk en Paul Verhoeven. Doelpunt: Fake Schonewille. LEUSDEN - De mannen van Leos hebben hun eerste overwin ning geboekt. Zij versloegen in Baam het gepromoveerde Tou ché '86 met 1-3. Het werd een langdurige wedstrijd, waarbij elke set minstens een half uur duurde. In de vierde set werkten de Leusdenaren een 13-7 achterstand weg en wonnen die set met 14-16. De vrouwen bleven ook in hun tweede wedstrijd ongeslagen. In Enkhuizen werd Madjoe met 1-3 verslagen. Vorig seizoen verloren de Leusdenaren nog vier punten aan de Enkhuizers. Trainer Rob Vooijs toonde zich zeer tevreden over de eerste drie punten die hij samen met zijn ploeg binnenhaalde. Na het verhes in de eerste wedstrijd tegen Harderwijk, die nog een staartje kan krijgen vanwege het meespelen van een niet-speelgerechtigde Harderwij ker, moest Leos woensdags alweer aantreden tegen Touché '86. De mannen speelden zonder Klaas-Jan Hutten, maar met Jan-Al- bert Kootstra, die vooral in de pass uitstekend speelde. Bij de spelver delers speelde Mark Brum niet overtuigend, zodat Vooijs zelf re gelmatig als spelverdeler naast Ro nald van Doorn verscheen. De eerste set startte Leos goed, maar bij de tien punten haperde de machine. „Net als vorige week za terdag. Ik heb Roalt Dijkstra inge bracht, waarmee we enkele punten binnensprokkelden en tenslotte was mijn inbreng net voldoende de eerste set te pakken," aldus Vooijs, die voor de nodige rust in het veld wist te zorgen. De tweede set won de thuisclub, doordat die wat beter ging spelen en minder fouten maakte. Vooijs: „Bij ons hielden de hjnverdedigers zich niet goed aan de opdracht en kwamen te snel naar binnen. Daar door konden veel ballen niet goed worden verdedigd." De derde set werd overtuigend door Leos gewonnen. Op de mo menten dat er geen punten werden gescoord, werden er ook geen fouten gemaakt In de vierde set ging het een stuk moeilijker. „We kwamen met 13-7 achter. We heb ben de druk op weten te voeren en alles of niets gespeeld. Via enkele gelukkige momenten en sterk blokkeren konden we de set als nog binnenhalen. We voelden dat het niet meer stuk kon. Zo'n fase moet alleen nog langer duren en wat eerder beginnen," aldus Vooijs, die blij was met de overwin ning. Touché '86 - Leos: 13-15, 15-7, 11- 15 en 14-16. MOEIZAAM Vorig seizoen verloren de vrou wen van Leos met 3-1 van Madjoe in Enkhuizen. Deze keer waren de rollen omgedraaid en waren de Leusdenaren de sterkste. Trainer Evert van Garderen was blij met de dne punten: „Ja, het was een moei lijk en moeizame wedstrijd. Het spel van Madjoe ligt ons niet. Ze spelen ouderwets volleybal met korte pnkballetjes en via vrij traag spel. We zijn zelf gewend om snel te spelen en de verdediging stelt zich ook in op snel spel. En dan is het verdraaid lastig je aan te moe ten passen." Leos kwam te lauw uit de start blokken en kreeg de rekening di rect gepresenteerd. Het verhes van die eerste set werd daarna snel goed gemaakt. De beste aanvaller van Madjoe was in de derde en vierde set met meer in staat het Leos lastige te maken. „Dat was dom van Madjoe. Wij hebben het hoofd koel weten te houden en op de kansen gewacht om te scoren." Van Garderen was zeer te spreken over haar tweede spelverdeler Lia Keus. „Lia en Erna Boonzaaijer zijn aan elkaar gewaagd en ik twijfel nu geen moment om Lia in te zetten. In de tweede set pakte dat opnieuw goed uit. Waarna Erna de derde en vierde set uitstekend heeft afge maakt. Over de start was ik niet zo tevreden. We zouden Madjoe met brutaal en agressief spel aanpak ken en dat is niet gebeurd. Verder gaan ploegen zich steeds vaker op onze eerste 'tempoballen' instellen en dan is het de taak van de spel verdeler de zaak uit elkaar te trek ken." Madjoe - Leos 15-12, 12-15, 10-15 en 8-15. LEUSDEN - De handballers van LHV hebben een slecht week einde achter de rug. De Leusdenaren, die een trainingsstage in de benen hadden, gingen voor de competitie onderuit. De vrouwen kwamen in de eerste klasse in de gevarenzone terecht na een 4-6 nederlaag tegen Limvio. De mannen bleven tegen ongeslagen koploper Fidelitas lange tijd overeind, maar moes ten in de slotfase toch hun meerdere erkennen in de Amers- foortse titelkandidaat. De handballers hebben de eer ste helft van de veldcompetitie met verhes afgesloten. De Leusdena ren, die voor de competitiever plichtingen speciaal van een trai ningsstage in het Noord-Holandse Bakkum terugkeerden, heten op eigen veld de punten hggen. De vrouwen kwamen daardoor op de voorlaatste plaats in de eerste klas se terecht. De onderlinge verschil len m de poule zijn echter erg klein, zodat er aan die stand nog weinig conclusies kunnen worden verbon den. De mannen bezetten op grond LEUSDEN - Voor een talrijk pu bliek in uitstekende weersom standigheden hebben de Al-ju niorenelftallen van Roda'46 en SDCP er een prima voetbalwed strijd van gemaakt zaterdag jl. in Leusden. Roda trok direkt na het beginsig- naal fel in de aanval. Dit leverde al snel 2 kansen op, maar zowel San- der Schimmel als Jeroen Zaal za gen hun inzetten net naast het Put- tense doel verdwijnen. SDCP, dat over een goede counterploeg bleek te beschikken, was zeker niet ongevaarlijk Een uitval in de 17e minuut van de Puttenaren werd naar de zin van de scheids rechter wat te ruw gestopt. Dit le verde Olaf Meerveld zijn eerste boeking dit seizoen op. 4 minuten later sloeg het noodlot voor Roda toe. Op het middenveld werd bal verhes geleden, waarna SDCP snel kon counteren. Op snelheid werd de defensie van Roda ge klopt en het was 0-1 Maar Roda'46 is in vorm. In de 29e minuut was het dan zover. Mike Gressie lanceerde Jeroen Zaal fraai en tegen diens knal was de uitstekende Puttense goalie kans loos, 1-1. Nog voor rust kwam Roda op 2-1. Aanvoerder Bart Otto bracht Steffen Chang in een vrije positie, die op zijn beurt Sander Schimmel bediende. Uit Schim mels voorzet was het wederom Je roen Zaal die met een knalharde kopbal op schitterende wijze de ruststand op 2-1 bepaalde. Na de rust wilde Roda het spel snel beslissen. Mede onder aan voering van Jeroen van Gaal ging Roda de hechte Puttense verdedi ging te lijf. In de 7e minuut van de 2e heift was het Bart Otto die een knal van 20 meter nog ternauwer nood door de goalie van SDCP ge stopt zag. In dezelfde minuut knalde Olaf Meerveld van de zelfde afstand de paal. De terug springende bal werd vervolgens door Sander Schimmel binnen ge tikt: 34-1. SDCP was echter nog niet versla gen en reageerde onmiddellijk. Direkt na de aftrap werd een mis verstand in de Roda-defensie af gestraft, 3-2. De wedstnjd werd op slag weer spannend. Bijna was het in de 11e minuut 3-3, maar de goal werd wegens buitenspel geannu leerd. In de 18e minuut werd de snelle Sander Schimmel de diepte inge stuurd, maar werd daarbij genade loos onderuit gehaald. Het resul taat was dat Roda een vrije trap kon nemen. In de 31e minuut maakte Steffen Chang aan alle twij fels een eind, toen hij goed gelan ceerd door alweer Sander Schim mel 4-2 scoorde. Het werd in de 41e minuut eigenlijk 5-2. Jeroen Zaal schoot een bal van net buiten het strafschopgebied keihard bin nen. Dat weliswaar via de hand' van een SDCP-speler. Tot Roda's ontzetting keurde de scheidsrech ter het doelpunt af en gaf Roda een strafschop. Opwinding alom en wellicht werd dit Jeroen Zaal te machtig, want hij schoot de straf schop naast Zo bleef de eind stand 4-2. De opstelling van Roda'46. Niels Ter- weij, Mark Boog, Ronald Hooger- brugge, Mike Gressie. Olaf Meerveld (Arjan Brander). Jeroen van Gaal, Bart Otto, Sander Zaal (Nurdogan Ha- murcu). Sander Schimmel, Jeroen Zaal. Steffen Chang. van doelsaldo na de eerste helft de derde plaats in de tweede klasse A, al kan met evenveel recht ge zegd worden dat de LHV-ers op de voorlaatste plaats staan. Zo klein zijn de verschillen in die klasse. Afgezien van Laren (0 punten uit vijf wedstrijden) en Fidelitas (10 pun ten uit vijf wedstrijden) is het ver schil tussen nummer voorlaatst (Baarn: 5 uit 5) en de nummer twee (Fortissimo: 6 uit 5) niet groter dan één punt. OFFDAY De vrouwen van LHV konden afgelopen zondag bepaald niet im poneren. Tegenstander Limvio, dat zelf ook met veel te vertellen had, kon van de Leusdense off-day pro fiteren door twee kostbare punten uit Leusden mee te nemen: 4-6. De onmacht van de beide teams werd het treffendst geïllustreerd in de eerste helft, waarin beide teams maar één keer aan scoren toekwa men. In de tweede helft vonden de ploegen het doel iets gemakkelij ker, maar een totaal van respectie velijk vier en zes bleef ver onder de maat. LHV bleek op het eigen verhar de veld geen schim van de ploeg, die een dag eerder in de zaal tij dens een oefenpartijtje won van het in de derde divisie acterende Ber- dos uit Bergen De kennelijk zware belasting tijdens de zaalvoorberei- dingen had alle krachten uit de spieren doen wegvloeien. Trainster To Schoenmakers: „Ik denk dat het trainingsweekeinde ons duidelijk parten speelde. Wij hadden Limvio gevraagd de wed strijd te willen verzetten. Dat lukte De defensie van LHV wordt onder vuur genomen niet, zodat we voortijdig uit Noord- Holland terug moesten komen. Dat heeft zijn tol geëist. Normaal ge sproken hebben we meer moeite dan vorig seizoen om te scoren en nu woog dat extra zwaar." Doelpuntenmakers LHV: Hetty Tessels (2x), Petra van der Hey- den (lx), Ria Meyerink (lx). De mannen schotelden op eigen terrein het publiek een aardige en spannende wedstrijd voor. Spar ringpartner Fidelitas, dat hard op weg is kampioen te worden in de tweede klasse A, zorgde voor een pittige derby, die in de slotfase door de beste ploeg werd beslist. De Amersfoorters hadden over zestig minuten het beste van het spel. Met name foutjes in de Leus dense gelederen werden genade loos door de bezoekende Keiste- delingen afgestraft Toch bleef LHV lange tijd in het spoor van de Amersfoortse lijstaanvoerder en leek een verrassing ut de slotfase nog tot de mogelijkheden te beho ren. LHV maakte een achterstand van vijf treffers bijna ongedaan. Concentratieverlies was er echter de oorzaak van de Fidelitas de wedstrijd toch nog met royaal ver schil in eigen voordeel kon beslis sen. De eerste helft ging vnjwel gelijk op, al lage het initiatief voorname lijk bij de bezoekende ploeg. Al leen bij 5-4 kon LHV op een voor sprong bogen. Vlak voor de pauze, toen René van Garderen voor 7-7 zorgde, raakte LHV de kluts even kwijt, Fidelitas profiteerde en liep weg naar 7-10. Na de veldwisseling bleef dat verschil de Leusdenaren parten spelen. Via 8-10 en 10-12 liep Fide litas uit naar 11-15. LHV repareerde de schade tot 13-15, maar moest daarna opnieuw lijdzaam toezien dat de Amersfoorters demarreer den: 13-18. Met een laatste krachtsinspanning kwam de thuis ploeg opmeuw m de race bij 17-19, maar toen was de pijp kennelijk leeg. Fidelitas profiteerde en liet in de slotfase nog drie treffers note ren: 17-22. Toch was trainer Theo Geerding bepaald niet ontevreden over de prestaties van zijn ploeg. Geerding: „We hebben vandaag ongeveer laten zien waar we op dit moment toe in staat zijn. Fidelitas was ge woon de betere ploeg en dat team hoort ook in een hogere klasse thuis. Met zo'n nederlaag kan ik vrede hebben. De tegenstander strafte onze zwakke momenten kei hard af en dan moet je de fouten bij jezelf zoeken. Ik denk echter dat het publiek vandaag de grote win naar was. We hebben een lekkere pot handbal gespeeld." Doelpuntenmakers LHV: Daan Bleuel (5x), René van Garderen (4x), Ed Davids (3x), Arjan Schneiders (2x), Matthijs Jantzen, Willem van der Heyden en Ruud Bosch (ieder lx). LEUSDEN - Nadat de competitie vanwege het nationale open toer nooi in Nieuwegein een week had stilgelegen kwamen de teams van BC Leusden dit afgelopen week end weer m actie. In deze tweede competitiewedstrijd mocht het eerste team van BC Leusden uit spelen tegen ABC Amersfoort 8. BCL 1 kon met een 3-5 zege terug naar Leusden. Ondersteund door een schare Leusdense supporters begon Sweder Hormann aan zijn single. Hij kon echter zijn spel niet aan de tegenstander opleggen. Sweder verloor dan ook dik met 15-5 en 15- 2. voor Kanter Hormann gold ei genlijk hetzelfde, al deed hij het wel beter. Hij verloor met 15-4 en 15-11. Patricia Gemts won haar eerste set met 10-12 na met 7-1 achter te hebben gestaan. De tweede set gaf bijna hetzelfde beeld. Na een achterstand van 6-1 weggewerkt te hebben, won ze met 7-11. Ma rion Klinkenberg overtuigde ei genlijk als enige. Ze won met 5-11 en 4-11. De stand was 2-2 en de dubbels stonden op het programma. Kan ter en Sweder speelden hun he- rendubbel toch weer goed. De eerste set werd met 12-15 gewon nen. De tweede set werd een heel stuk overtuigender gewonnen, na melijk met 5-15. De damesdubbel wonnen Patncia en Marion goed met 9-15 en 8-15. De mix van Marton en Sweder werd in een zeer spannende en emotionele wedstrijd nipt met 11- 15 en 12-15 gewonnen. De ge- mengddubbel van Patricia en Kan ter werd, helaas voor de BCL-ers, verloren met 15-8 en 15-12. De Auto-, Motor- en Bromfiets club Achterveld heeft afgelo pen zondag een herfstrit ge houden. Aan de puzzelrit voor auto's en motoren namen zes tien equipes deel. Uitslag Sport klasse 1Equipe Schopping-Huizen 70 straf- punten. 2. Equipe Vink-Barneveld 90 straf- punten. Poedelprijs: equipe Buurman 180 strafpunten. Uitslag Touxklasse 1. equipe Van de Berg-Dulten 123 strafpunten 2. equipe Hazeleger- Scherpenzeel 125 3. equipe Buurman-Barneveld 129 Poedelprijs, equipe van 'T Hof 582 De eerstvolgende rit van de AMBC is op zondag 11 november De start is om 14.00 uur vanaf 'De Roskam' m Achter veld. Uitslagen Roda zondag Roda 2 - BFC 2 1-4 Victoria 3-Roda 3 6-0 'T Goy - Roda 4 0-5 Roda5-VSC3 1-5 Uitslagen Roda vrouwen Roda 1 - Nijenrodes 1 2-2 Roda 2- Vreeswijk 3 1-1 Roda zondag had het juiste systeem tegen SV Zeist

Leusder Krant | 1990 | | pagina 7